بررسی GreenGeeks

امتیاز کلی

ارزان ترین برنامه
2.95 دلار در ماه / ماه (پایین از 9.95 $)

GreenGeeks میزبان مورد علاقه ما برای همیشه در کانادا است ، ترکیبی از قیمت های مناسب ، فضای نامحدود دیسک ، 30 روز ضمانت برگشت پول و سیستم های سازگار با محیط زیست که منجر به صنعت آنها می شود آنها را به هیچ وجه تبدیل نمی کنند.!

ما معمولاً برای تعیین کیفیت کلی آن ، به 4 جنبه زیر از میزبان وب توجه می کنیم: سهولت استفاده ، سرعت (در سطح جهانی) ، پشتیبانی و Uptime. GreenGeeks همه آنها را کامل کرده است!

دلایل انتخاب GreenGeeks

بیایید با آنچه ما بهترین ویژگی های GreenGeeks را در نظر می گیریم شروع کنیم ، ویژگی هایی که بلافاصله به آنها پیشتاز رقابت هستند. برای اکثر افرادی که به دنبال یک میزبان وب مناسب هستند ، خلاصه سریع زیر برای متقاعد کردن آنها مبنی بر استفاده GreenGeeks کافی است.

 1. سرورهای کانادا: این یکی از اصلی ترین دلایلی است که اکثر کانادایی ها GreenGeeks را انتخاب می کنند ، آنها در واقع یک مرکز داده در کانادا دارند و باعث می شود سایت شما سریع و سریع بارگذاری شود. اگر احساس نیاز به جهانی شدن داشته باشید ، سرورهایی در سرتاسر جهان دارند.
 2. پشتیبانی 24/7: بسیار مفید است ، و این از طریق تلفن ، گپ و بلیط است ، انتخاب مورد نظر شماست.
 3. مقیاس پذیری داخلی: آیا سایت شما ناگهان سریعتر از حد انتظار رشد می کند؟ مشکلی نیست ، GreenGeeks می تواند منابع مورد نیاز شما را در پرواز تنظیم کند و همه چیز را روان و راحت انجام دهد.
 4. با ضمانت برگشت 30 روزه پول: به هر دلیلی خوشحال نیستید؟ مشکلی نیست ، شما چیزی برای از دست دادن ندارید.
 5. سوپر سبز: برای هر آمپراژ که از شبکه می کشند ، 3 برابر بیشتر در قالب انرژی تجدید پذیر سرمایه گذاری می کنند ، بنابراین وب سایت شما کربن خواهد بود! چقدر باحاله!

این واقعاً بی فکر است. درمورد هزینه ها ، آنها دارای 3 برنامه میزبانی هستند که مقرون به صرفه ترین برنامه آنها از ابتدای کار آغاز می شود فقط 2.95 دلار در ماه (ماه تخفیف موقت از 9.95 $)!

تحقیقات میزبان GreenGeeks

بررسی: 300٪ میزبانی وب سبز توسط انرژی تجدید پذیر.

معرفی و تاریخچه کوتاه GreenGeeks

Greengeeks در سال 2006 توسط Trey Gardner ، عاشق طبیعت کوهنورد و کوهنورد ، سورپر و اسکی باز شروع شد. وی می خواست یک شرکت میزبانی وب با ردپای انرژی مثبت ایجاد کند. وی تصمیم گرفت که شرکت میزبان وب خود از سود آنها برای خرید اعتبارات انرژی باد استفاده کند و سه برابر انرژی مصرفی Greengeeks را بازیابی کند. شرکتی با تمرکز زیست محیطی در روز و عصر امروز چندان تعجب آور نیست ، اما با توجه به اینکه Greengeeks در اوایل دهه 2000 معرفی شد ، بسیار چشمگیر است.

با این گفته ، تمرکز اصلی Greengeeks بر پایداری در فداکاری کیفیت و عملکرد فناوری آنها نیست. آنها همچنان به عنوان اولویت شماره یک خود به عملکرد فن آوری با کیفیت اختصاص داده می شوند ، در حالی که هنوز هم به عنوان یک شریک سبز قدرت EPA درگیر هستند. آنها همچنین با راهنمایی اختصاصی و تعهد غیر قابل انعطاف به کاربران خود در یافتن موفقیت آنلاین ، کمک می کنند. از بدو شروع ، آنها میزبان بیش از 300،000 سایت و 35،000 کاربر برای به دست آوردن جایگاه خود به عنوان یکی از ارائه دهندگان اصلی میزبان با پیچ و تاب سبز هستند.

قیمت گذاری

کاملاً مطابق با اکثر شرکت های میزبان دیگر اما لیستی از ویژگیهایی را اضافه می کند که معمولاً مجبور به پرداخت آن هستید… به صورت رایگان با GreenGeeks.

برنامه هاستینگ

طرفداران

Greengeeks خدمات میزبانی خود را برای دارندگان وب مبتدی و متوسط ​​انجام می دهد. یافتن یک بررسی بد برای GreenGeeks و با دلیل خوبی بسیار دشوار است!

در حالی که محصول اصلی آنها یک برنامه مبتدی است ، آنها پس از اینکه کاربر راحت شد ، سطح و برنامه های مختلفی نیز دارند. یک برنامه مبتدی می تواند با VPS ، WordPress اختصاصی و گزینه های سرور اختصاصی به یک برنامه سفارشی ساخته شده برای متناسب با نیازهای شما بپیوندد. کیفیت سرور اختصاصی آنها (و گزینه های دیگر آنها نیز) بسیار کارآمد است و مورد حمایت برخی از پردازنده های برتر در آنجا قرار دارد..

Greengeeks با ارائه محصولی بسیار مقیاس پذیر که می تواند به عنوان یک مبتدی شروع شود و خود را به سمت میزبانی وردپرس یا چیز دیگری کار کند ، خود را از انبوه محصولات میزبان مبتدی جدا می کند..

حتی با کیفیت چشمگیر محصول ، آنچه برجسته باقی می ماند تعهد آنها برای سبز بودن است. تعهد انرژی تجدیدپذیر 300٪ آنها را در این رده بالاتر و بالاتر از بقیه قرار می دهد – آنها جایگاه خود را به عنوان پاک ترین گزینه میزبانی وب در خارج از کشور نگه می دارند. آنها نه تنها ردپای کربن خود را نفی نمی کنند بلکه در کاهش رد پای سایر شرکت ها نیز پیشرفت می کنند! در اصل ، دو شرکت میزبانی وب مشابه با اندازه مشابه ، که پایداری عملی را تجربه نمی کنند ، توسط Greengeeks مورد مراقبت قرار می گیرند..

حتی برای شخصی که به تأثیرات زیست محیطی میزبان یا به طور کلی محیط زیست اهمیتی نمی دهد ، گرینگز همچنان در بین سایر سایت های میزبانی وب کانادا و سایتهای میزبانی به طور کلی با کیفیت و خدماتشان از سایر مکانها است..

به عنوان یک صاحب سایت مبتدی ، شما نمی خواهید که نگران جزئیات کوچک و مسائل فنی باشید که می تواند شما را دچار مشکل کند و از چیزهای واقعی مانند بیرون بردن مطالب شما در آنجا منحرف شود. منحنی یادگیری در مورد مواردی مانند پیکربندی تنظیمات سرور بسیار شیب دار است ، حتی اگر ممکن است برای مبتدیان دور از دسترس نباشد. ساده سازی Greengeeks از این نوع مسائل ، زندگی را برای همه آسان تر می کند و ساختن وب سایت ها را به یک نسیم تبدیل می کند.

امکانات

Greengeeks در سه حوزه اصلی برجسته است:

 • سرعت
 • امنیت و قابلیت اطمینان
 • مکان های دیتاسنتر

سرعت پیشنهادات Greengeeks را نمی توان بیش از حد مورد تأکید قرار داد. در سال 2018 سرعت همه چیز است. هر چه مدت زمان طولانی تر بارگذاری سایت شما انجام شود ، بازدیدکنندگان بیشتری را از دست خواهید داد (به طور ایستاده ، این تقریباً 1 / 10مین بازدید کننده ای است که برای هر ثانیه از سایت خود باز خواهید کرد). فاصله و صبر کمترین زمان ممکن است ، بنابراین داشتن یک سایت سریع غیرقابل جبران است.

Greengeeks چند مورد ارائه می دهد ویژگی های فنی عالی به طور مستقیم با امنیت و قابلیت اطمینان سایت شما مرتبط است, از جمله اسکن پرونده در زمان واقعی ، مانیتورینگ سرورهای فعال که می تواند قبل از بروز مشکلات ، مشکلات را ببیند و بر روی آنها عمل کند ، تجزیه و تحلیل تهدید ، VF هایی که بسیار امن هستند و جدا سازی حساب میزبانی.

آنها مراکز داده در 5 مکان قرار دارند: شیکاگو ، مونترال ، ققنوس ، آمستردام و تورنتو. این بدان معناست که Greengeeks همچنین در هر جای اروپا بسیار خوب کار می کند ، خواه انگلستان ، فرانسه ، اسپانیا یا حتی آلمان. و با سرورهای موجود در ایالات متحده ، حتی می توانید در مکانهایی مانند برزیل انتظار عملکرد مطلوبی را نیز داشته باشید.

و حتی برنامه میزبان مشترک مشترک Greengeeks با لیستی از ویژگی ها همراه است:

 • پهنای باند نامحدود
 • منابع نامحدود برای سرور
 • دامنه های نامحدود در یک حساب واحد
 • Cloudfare CDN
 • ابزار جستجوگرها و ابزارهای بازاریابی در دسترس

آنها حتی هنگام ایجاد حساب شما نام دامنه رایگان ارائه می دهند.

نتیجه

تبریک می گویم اگر این مورد را تا کنون خوانده اید ، تحلیلگران ما به ما می گویند بیشتر افراد پیوند ثبت نام در صفحه را وارد کردند :). شما نمی توانید در حال حاضر با GreenGeeks اشتباه رفتار کنید ، قطعاً اگر به دنبال هدف قرار دادن کانادا یا ایالات متحده هستید.

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2019-11-23 بازبینی مورد GreenGeeksAuthor رتبه 5یکمیکمیکمیکمیکمنام محصول GreenGeeksPrice
2.95 دلار

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author