محبوب ترین CMS توسط سهم بازار

چه بخواهید یک وب سایت برای یک وبلاگ حرفه ای ، مقیاس پذیر و یا یک وبلاگ با محوریت خلاق ایجاد کنید ، یک CMS وجود دارد برای همه. اما در چنین صنعت پر جمعیتی از کجا شروع می کنید?

در اینجا راهنمای ما برای 10 محبوب ترین CMS برتر ، مبتنی بر اشتراک بازار است.

لطفا توجه داشته باشید که ارقام سهم بازار از W3techs و BuiltWith بدست آمده است.

Contents

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست?

یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) نرم افزاری است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانستن کد ، مدیریت ، ایجاد و انتشار محتوا از جمله کپی و تصاویر را مدیریت کنید. ما از CMS قدردانی می کنیم ، زیرا در حالی که برخی از ما به دلیل کدگذاری متولد شدیم (فکر کنید بیل گیتس و دنیس ریچی) بیشتر آنها نبودند.

سادگی و دسترسی به وب سایت های بدون کد لازم باعث شده است تا آنها نیز برای غیر تکنسینها به یک اندازه جذاب تر شوند. پس جای تعجب ندارد که از میان بیش از 1.7 میلیارد وب سایت آنلاین ، تقریبا نیمی از CMS استفاده می کنند.

سهم بازار چیست?

سهم بازار نشان می دهد که چند نفر از هر محصول یا خدمات نسبت به رقبای خود استفاده می کنند. سهم متنوع در بازار خوب است زیرا به معنای رقابت بیشتر برای مصرف کنندگان است.

انواع مختلف CMS وجود دارد?

هر سیستم مدیریت محتوا دارای مزایا ، ویژگی ها و سؤالات خاص خود است اما به طور کلی می توان آنها را به دو نوع تقسیم کرد: نرم افزار قابل برنامه ریزی آزاد ، منبع باز مانند وردپرس و دروپال و گزینه های SaaS با روان تر و پر هزینه تر ، مانند Squarespace و Wix..

نرم افزار منبع باز

نرم افزار منبع باز به کاربران امکان کنترل کامل بر وب سایت خود را می دهد و به شما امکان می دهد کد دلخواه خود را تغییر ، تنظیم و یا گسترش دهید.

به گفته مک کینزی جدای از استفاده و بارگیری مجانی است&شرکت ، از شرکت های منبع باز درخواست می کند زیرا راه حل های مشترک تر ، خلاقانه و تخصصی تری را تبلیغ می کند.

منبع باز به شرکتها اجازه می دهد تا شبکه خود را در اجتماع افرادی که با هم کار می کنند ، از جمله مشتریان ، مهندسان نرم افزار و تأمین کنندگان ، باز کنند.

راه حل های منبع باز به طور کلی برای افراد تازه وارد مناسب نیستند زیرا آنها از شما می خواهند که یک دامنه سفارشی بخرید ، وب سایت خود را خودتان میزبانی کنید ، از نگهداری مداوم خودداری کنید و شما هیچ گونه پشتیبانی مشتری نخواهید داشت.

گفته می شود ، اگر فکر می کنید این روش به بهترین وجه مناسب است ، همیشه راهنماها و آموزش های آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند.

سرویس-نرم افزاری (SaaS)

راه حل های نرم افزاری به عنوان سرویس (SaaS) برای ایجاد صفحات وب قالب های وب سایت از پیش ساخته شده و عناصر کشیدن و رها کردن را ارائه می دهند..

کاربران برای دسترسی به سایت خود در هر زمان و هر مکان و با استفاده از هر وسیله مجهز به اینترنت هزینه اشتراک ماهیانه را پرداخت می کنند.

به گفته مک کینزی&شرکت ، شرکت های بیشتری به سرعت سیستم عامل های SaaS را تصویب می کنند ، زیرا آنها را از مسئولیت اقدامات امنیتی و اجرای برنامه های شخص ثالث رها می کند..

SaaS همچنین گزینه کم هزینه تری است و به شرکتها کمک می کند تا با تهیه یک تیم پشتیبانی خارجی ، افزایش همکاری در سراسر جهان و دسترسی آسان به داده ها ، هزینه های عملیاتی را کاهش دهند..

10 محبوب ترین CMS از سال 2020

1. وردپرس

 • سهم بازار CMS: 61.8٪
 • کل وب سایت ها: 27،000،000+
 • وب سایت های زنده (کانادا): 226،000+
 • درصد سایتها در 1m برتر: 34.7٪
 • سایت های معروف: شرکت والت دیزنی ، موسیقی سونی ، وبلاگ رسمی جنگ ستارگان ، فن آوری ریزگرد ، بی بی سی آمریکا

نوآوری بین یک رهبر و یک پیروان تمایز قایل است. اشتز جابز ، بنیانگذار اپل

مگر اینکه تازه وارد اینترنت شوید ، احتمالاً وردپرس را شنیده اید.

WordPress یک نرم افزار منبع باز و آزاد است و تاکنون محبوب ترین در میان کاربران CMS با 61.8٪ عظیم از بازار است..

WordPress با انتخابی خوب از ویژگی های استاندارد همراه است و به شما امکان می دهد تقریباً هر ویژگی را از طریق هزاران تم ، ابزارک و افزونه سفارشی فعال کنید.

چه مشاغل باید از وردپرس استفاده کنند?

وردپرس یک انتخاب عالی برای شرکت ها و سازمان های بزرگ است.

چرا باید از WordPress استفاده کنم?

وردپرس این امکان را به شما می دهد تا نقش های کاربر سفارشی ایجاد کنید که تضمین می کند سایت برای همه آسان باشد ، یک عامل مهم برای سازمان های بزرگ که عموما تعداد زیادی تیم و شریک مختلف دارند که به سایت دسترسی پیدا می کنند. همچنین تضمین می کند که محتوای متناسب با مخاطبان گسترده و متنوع باشد.

وقتی Network Rail به یک به روزرسانی وب سایت احتیاج داشت ، آنها برای حل راه حل به وردپرس مراجعه کردند. آنها به وب سایت خود نیاز داشتند تا از مشتریان زیادی در سراسر انگلیس و همچنین به کارمندان و شرکای تجاری خود درخواست کنند. این بدان معناست که قابلیت استفاده تمرکز اصلی بوده است.

راه حل وردپرس

Network Rail شخصیت های مشتری خود را تشریح کرده و بر اساس آنها الگوی دلخواه ایجاد کرده است. آنها همچنین چندین افزونه و ابزارک ایجاد کردند ، از جمله:

 • یک افزونه لودر حرفه ای سفارشی برای جلب فرصت های شغلی جدید
 • افزونه لودر فید برای جمع آوری و انتشار مقاله از همکاران Network Rails
 • ابزارک های سفارشی SiteOrigin را برای فعال کردن ویراستاران به راحتی می توانید محتوای سبک خاص را به پست ها اضافه کنید

نتیجه

موضوع جدید شبکه ریل باعث شده سایت راحت تر برای مشتریان و تیم های داخلی استفاده شود. همچنین آن را در همه دستگاه های تلفن همراه پاسخگوتر می کند.

بررسی اجمالی

WordPress محبوب ترین CMS تا کنون و به دلایل خوبی است. این برنامه رایگان و منبع باز است و می توانید نقش های کاربر ، ابزارک ها و افزونه های دلخواه را برای اطمینان از استفاده آسان سایت برای کارمندان و بازدید کنندگان وب سایت ایجاد کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که ما به WordPress.org اشاره می کنیم نه WordPress.com ، گرچه هردو برای میزبانی وب سایت های پر ترافیک عالی هستند.

2. جوملا!

 • سهم بازار CMS: 4.7٪
 • کل وب سایت های زنده: 1،600،000+
 • وب سایت های زنده (کانادا): 17،000+
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 1.71٪
 • سایت هایی که از جوملا استفاده می کنند: Peugeot، Ikea، Tea Lipton

جوملا دارای 4.7٪ از سهم بازار است که این دومین محبوب ترین در بین کاربران CMS است. این یک راه حل رایگان و منبع باز با مارک های EBay و Peugeot است

چه مشاغل باید از جوملا استفاده کنند?

جوملا با هر نوع تجارت مناسب است

چرا باید از جوملا استفاده کنم?

می توانیم وقتی جابجایی یک کارخانه پنیر در Frossasco به نام Caseificio Pezzana وجود دارد فرصت جوملا را مشاهده کنیم تا وب سایت قدیمی و خسته خود را مطابق با مارک تجاری خود به روز کنیم..

آنها می خواستند وب سایت خود تجربه بهتری به مشتری بدهد و مارک تجاری شرکت جدید را منعکس کند. آنها سایتی می خواستند که از نظر بصری به اندازه غذاهای آنها مزه دار باشد.

جوملا سیستم CMS را به روز کرد ، استراتژی سئو ، قابلیت استفاده و پاسخگویی را بهبود بخشید.

علاوه بر این ، آژانس انیمیشن ها و گرافیک ها را ایجاد کرده و وب سایت را بهینه می کند تا بهترین نتیجه را کسب کند. این موارد شامل:

 • ویژگی های چند زبانه (ایتالیایی ، انگلیسی ، آلمانی).
 • طراحی تعاملی
 • الگوی سفارشی جدید

اینها همه برای اطمینان از یک نام تجاری بصری سازگارتر و رقابتی در چندین سیستم عامل بود.

نتیجه

وب سایت Caseificio Pezzana باعث افزایش رتبه وب آلی و بهبود جنبه های امنیتی شد. همچنین اکنون برند Case Caseio Pezzana منعکس شده و تقویت می شود و می تواند در برابر رقبا تهاجمی تر رقابت کند.

سطح مهارت: آسان نیست

جوملا کمی چالش برانگیزتر از مدیر CMS وردپرس است و از آنجا که منبع باز است هیچ پشتیبانی مشتری وجود ندارد. با این حال ، تیم جوملا با مهربانی یک مستندات دقیق جوملا را برای کاربران ایجاد کرد. از طرف دیگر ، اگر می خواهید با انسان ها ارتباط برقرار کنید ، می توانید از جوملا دیدن کنید! انجمن کاربر.

بررسی اجمالی سریع

جوملا! CMS پاسخگو و مقیاس پذیر است که به روز رسانی آسان است. این امر به بیشتر انواع مشاغل مربوط می شود ، اما افراد مبتدی باید روشن بمانند مگر اینکه به دنبال چالشی باشید.

3. خرید (1+ میلیون وب سایت زنده)

 • سهم بازار: 3.2٪
 • کل وب سایت های زنده: 1،053،000+
 • وب سایت های زنده (کانادا): 25،000+
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 2.94٪
 • سایتهای با استفاده از Shopify: Budweiser ، ضد گلوله ، کتاب های پنگوئن

اگر می خواهید تجارت وب سایت تجارت الکترونیک شخصی خود را شروع کنید ، سپس Shopify محبوب ترین پلت فرم متمرکز تجارت الکترونیک با 3.2 درصد پای است.

شرکت متولد کانادایی ، Shopify یک مدل اشتراک SaaS است که در آن کاربران می توانند به راحتی وب سایت ایجاد کرده و محصولات را اضافه و ارسال و مدیریت کنند..

چه شرکت هایی باید از Shopify استفاده کنند?

Shopify فقط برای فروشگاه های تجارت الکترونیک است.

چرا باید از Shopify استفاده کنم?

Shopify به مارک ها کمک می کند تا مقیاس ، مدیریت موجودی را انجام دهند و تیم پشتیبانی خوبی را ارائه می دهند.

کارولین فاکس ، خالق نظامی هیپی ، یک نام تجاری لباس زنانه شش چهره ، شرکت خود را با انجام سفارشات خود در خانه شروع کرد تا اینکه دیگر نتوانست تقاضای خود را ادامه دهد. برای کمک به وی در رفع تقاضا ، مقیاس بندی و مدیریت موجودی کارولین یک حساب Shopify Plus ایجاد کرد

Shopify به تیم Karolyn اجازه می دهد تا نحوه فروش محصولات مشابه را در گذشته ، پیش بینی تقاضای احتمالی آینده و پیگیری مقدار قابل توجهی از موجودی قبل از راه اندازی حمله رعد و برق بازاریابی ردیابی کند..

این شرکت همچنین از SKULabs ، یک سیستم مدیریت موجودی چند کانال و مدیریت انبار برای بهینه سازی انبار 4000 فوت مربعی جدید خود استفاده می کند..

کارولین همچنین از استفاده از یک خریدار مد Shopify که کره زمین را برای مواردی که می توانند به سرعت در اینستاگرام آزمایش شوند و برای فروش ارائه می شود ، سود می برد ، سود می برد..

نتایج

کارولین نتایج زیر را به هر دو توانایی خود برای تطبیق سریع برند خود و همچنین ابزار و تیم Shopify Plus اعتبار می دهد:

 • نرخ تبدیل 32٪ YoY افزایش یافته است
 • بازده نرخ مشتری با افزایش 99٪ نسبت به YoY به 21.7٪
 • ارزش متوسط ​​سفارش (AOV) 3٪ افزایش یافت و به 79 دلار رسید
 • درآمدها در سال 2018 97٪ افزایش یافته و در انتظار رسیدن به 10 میلیون دلار هستند

سطح مهارت: قطعه تجارت C-C

تمرکز خود را روی یک سایت با کاربرد آسان انجام دهید ، اما اگر سؤالی دارید ، آنها یک تیم پشتیبانی در اختیار دارند 24/7.

بررسی اجمالی

Shopify یک پلت فرم تجارت الکترونیک با کاربرد آسان و دارای تعداد زیادی از ویژگی های متمرکز بر فروش و یک شبکه پشتیبانی خوب برای کاربران خود است.

4- دروپال

 • سهم بازار CMS: 3.0٪
 • کل وب سایت های زنده: 555،000+
 • وب سایت های زنده (کانادا): 14،000+
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 2.83٪
 • سایتهای با استفاده از دروپال: تسلا ، هفته نامه سرگرمی ، دانشگاه هاروارد

دروپال یکی دیگر از نرم افزارهای منبع آزاد است اما برخلاف وردپرس و جوملا ، Drupal تمرکز خود را بر روی سایتهای پیچیده نشر اجتماعی که دارای محتوای سنگین هستند و دارای پایگاه های داده های بزرگ هستند ، متمرکز می کند..

مشاغل باید از دروپال استفاده کنند?

دروپال گزینه خوبی برای همه و همه نوع مشاغل است اما به خاطر داشته باشید که برخی از مشاغل ممکن است به سیستم عامل ها و افزونه های اضافی دروپال نیاز داشته باشند. به طور خاص سایت های تجارت الکترونیکی می توانند از دروپال تجارت یا Ubercart استفاده کنند.

چرا باید از دروپال استفاده کنم?

دروپال نقش اساسی در تغییر اقتصاد از یک مجله چاپ هفتگی به یک بستر انتشار روزانه ایفا کرد.

این تیم به یک ابزار آنلاین نیاز دارند تا بتوانند به هر مکانی و در هر زمان دسترسی داشته باشند تا هر روز پنج خبر در سراسر آمریکا ، اروپا و آسیا منتشر کنند..

دروپال به تیم تحریریه این امکان را داد که یک روند تولید محتوا و انتشار کار طراحی کند. رابط نوشتن محتوا برای از بین بردن احتمال خطا در قالب بندی سفارشی شده است و به نویسندگان اجازه می دهد تا روی محتوا تمرکز کنند.

یک داشبورد نیز ایجاد شده است تا ویراستاران بتوانند روزانه موضوعات را ایجاد و منتشر کنند. این شاخص های بصری از وضعیت تأیید ، تایمر شمارش معکوس در هر منطقه و پیوندهایی را برای ایجاد ویرایش ها ارائه می دهد.

سطح مهارت: آسان نیست

دروپال برای مبتدیان نیست. ایجاد تغییرات در طراحی و حتی به روزرسانی برنامه های افزودنی می تواند با این مشکل دشوار باشد.

بررسی اجمالی

دروپال یک نرم افزار رایگان و منبع باز برای سایت های پیچیده جامعه اجتماعی است.

دروپال قابلیت استفاده ، شخصی سازی ، مقیاس پذیری ، تأیید محتوا و ویژگی های امنیتی را فراهم می کند اما ممکن است به یک کمک برنامه نویسان برای حرکت نیاز داشته باشد.

5- مربع

 • سهم بازار: 2.7٪
 • کل وب سایت های زنده: 1،900،000+
 • وب سایت های زنده (کانادا): 66،000+
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 1.09٪
 • سایت های با استفاده از مربع: Lumio ، فروشگاه تخم مرغ ، Big Human

Squarespace یک پلت فرم وب سایت سازی SaaS ، همه در یک است. آنها یک مارک طراحی محور با هدف توانمند سازی مردم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود هستند.

چه نوع کسب و کار باید از مربع استفاده کند?

هر نوع مشاغل می تواند از Squarespace استفاده کند. اما تمرکز آن روی طراحی ، آن را برای مارک های خلاق ، مانند عکاسان ، مناسب تر می کند.

چرا باید از مربع استفاده کنم ?

ادریس البا یک مروج مشتاق Squarespace است و حتی امسال در یک کمپین با آنها همکاری کرده است. وی در پاسخ به این سؤال كه چرا وی تصمیم به همکاری با Squarespace را داده است ، گفت كه دوست دارد از ابزارهایی برای گسترش افكار ، خلاقیت و تجارت استفاده كند..

برای البا ، همه چیز مربوط به تجربه کاربر است. او می خواست مردم به سایت او مراجعه کنند و دقیقاً آنچه را ارائه می دهند ببینند ، و یک روش بسیار ساده برای دریافت آن دارند.

او می خواهد که سایت وی هم چشم نواز باشد و هم چشم به راحتی. البا در ادامه می گوید: “من مربع را انتخاب کردم زیرا می خواهم مردم از 2hrset.com دیدن کنند و به دوستان خود بگویند ،” به نظر می رسد آنها واقعاً حرفه ای هستند. شما باید آنها را بررسی کنید. “

سطح مهارت: شما این را بدست آورده اید

Squarespace یک بستر نسبتاً آسان برای عادت کردن است اما اگر مطمئن نیستید ، می توانید برای کمک به شروع کار به برخی از آموزشهای ویدیویی نگاه کنید.

در مقایسه با وردپرس ، انعطاف پذیری یا سفارشی سازی زیادی ارائه نمی شود ، بنابراین اگر می خواهید تغییراتی را در خارج از الگوی مضامین ایجاد کنید ، باید یک توسعه دهنده استخدام کنید.

بررسی اجمالی

Squarespace یک نام تجاری با تمرکز است که به دلیل الگوهای تمیز و مدرن شناخته شده است. هدف آنها ایجاد یک حضور آنلاین تأثیرگذار ، شیک و آسان برای مدیریت آنلاین است و به ویژه برای صنایع خلاق مناسب هستند.

6. ویکس

 • سهم بازار CMS: 2.3٪
 • وب سایت های زنده (جهانی): 3،800،000+
 • وب سایتهای زنده (کانادا): 705
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 0.75٪
 • سایت هایی با استفاده از Wix: Conqr ، شمع های خلیج مس ، داستان چای

Wix یکی دیگر از طراحی های محور ، پلت فرم SaaS است که هم اشتراک رایگان و هم حق بیمه را ارائه می دهد.

ویکس معتقد است که همه باید بتوانند یک وب سایت زیبا ایجاد کنند و در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده و به اسامی مشهور از جمله آدام گرانت و کارلی کلوس افتخار کنند..

از چه نوع تجاری باید Wix استفاده کند?

Wix براساس دست خود ما در زمینه آزمایش و بررسی ، شروع خوبی برای مشاغل کوچک است.

چرا باید از Wix استفاده کنم?

مردم برای سهولت در حال حرکت به Wix هستند. یان آوللانا ، نویسنده و کاربر Wix ، Wix را سرگرم کننده و آسان برای استفاده توصیف می کند ، زیرا همه چیز “در مورد طراحی و بدون کد” است. او یکپارچه مارک خود را در وب سایت ، وبلاگ و سایر وثیقه های خود با تمرکز بر راه های ایجاد کار مورد توجه قرار می دهد.

کاربران Wix از این امر لذت می برند زیرا می توانند بدون نگرانی از طرف فنی موارد ، بر ارتباطات متمرکز شوند.

سطح مهارت: این برای همه است

Wix کاربر پسند ، کارآمد و دارای ویژگی ای است که اگر تازه وارد دنیای طراحی هستید ، اولین پیش نویس را برای شما جمع می کند.

بررسی اجمالی

Wix یک سکوی با طراحی متمرکز و مبتدی با بیش از 500 قالب طراح ، ویرایشگر وب سایت کشیدن و رها کردن ، نمایش بهینه موبایل و طیف گسترده ای از ویژگی های سئو است که قابل استفاده است.

7. وبلاگ نویس

 • سهم بازار: 1.5٪
 • کل وب سایت های زنده: 388،000+
 • وب سایت های زنده (کانادا): 2300+
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 1.06٪
 • سایتهایی که از Blogger استفاده می کنند: آشپزخانه مادر ، وبلاگ رهبری

Blogger سکوی وبلاگ نویسی Google است. این یک نرم افزار رایگان ، مبتنی بر منبع آزاد است که بر دسترسی و سهولت استفاده برای نویسندگان جدید یا گاه به گاه متمرکز است.

وبلاگ نویسان بدی را بدست آورده است. در طول سال به دلیل عدم رشد و سازگاری آن. جالب اینجاست که توییتر بعد از ناامید شدن از Blogger توسط Evan Williams ایجاد شد.

این فواید آن هر چند ، و سادگی آن همیشگی است.

مشاغل باید از Blogger استفاده کنند?

Blogger برای مشاغل در نظر گرفته نشده است – این به نویسندگان عادی است که می خواهند به طور بالقوه کار خود را شروع کنند.

چرا باید از Blogger استفاده کنم?

باشه ، بگذارید اینجا واقعی باشیم Blogger تعریف اساسی است. اما من فکر می کنم سادگی آن بسیار طراوت است و بسیاری از نویسندگان به دلیل ساختار بی نظیر و مینیمالیستی به ریشه های بلاگر خود برمی گردند.

پس از داشتن یک حساب Google نیازی به ثبت نام در هر چیزی ندارید ، فقط به Blogger می روید و از طریق آن وارد سیستم می شوید.

Blogger به شما امکان می دهد تا یک وبلاگ یا تعداد زیادی از وبلاگ را با رابط مینیمالیستی اجرا کنید. این نیز SEO دوستانه است ، و در واقع کاملاً روان اجرا می شود.

سطح مهارت: مامان دوستانه

بلاگر ساده ترین استفاده از CMS در این لیست است. بنابراین ، اگر این یک چیز ساده و گاه به گاه است ، پس از آن امتحان کنید.

بررسی اجمالی

بلاگر به سادگی دوست داشتنی است و در دسترس و آزاد باقی مانده است اما برای مشاغل مناسب نیست.

8. مگنتو

 • سهم بازار: 1.5٪
 • وب سایت های زنده (جهانی): 265،000+
 • وب سایت های زنده (ایالات متحده): 84،000+
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 1.32٪
 • سایتهایی که از Magento استفاده می کنند: سخت افزار امضا ، ویزیو ، خانه هوشمند

Magento یک پلت فرم تجارت الکترونیکی آزاد و انعطاف پذیر ، تجارت الکترونیک آزاد است ، اما آنها بسته به اندازه مشاغل شما ، از جمله SaaS ، راه حل های دیگری نیز ارائه می دهند..

چه مشاغل باید از Magento استفاده کنند?

Magento فقط بر تجارت الکترونیکی متمرکز است و می تواند مشاغل بزرگتر و در سطح سازمانی را اداره کند.

چرا باید از Magento استفاده کنم?

Magento به دلیل طراحی و قابلیت استفاده از محبوبیت بالایی برخوردار است.

Lladró ، یک شرکت جهانی چینی ، متخصص در مجسمه های دست ساز هنگامی که می خواستند تجارت خود را در سطح جهانی گسترش دهند و به سرعت بتوانند محصولات خود را ارسال کنند ، به Magento روی آوردند..

Lladró به یک بستر متمرکز بر ارائه تجربیات استثنایی ، آنلاین و تلفن همراه مشتری نیاز داشت.

وب سایت جدید آنها در حال حاضر دارای بسیاری از ویژگی های جدید از جمله صفحات گالری و محصولات پیشرفته و جریان پرداخت بهتر ، که باعث بهبود تجربه مشتری می شود.

تیم بازاریابی Lladró اکنون زمان کمتری را برای مدیریت وب سایت می گذراند و کار معمول آنها اکنون به صورت خودکار انجام می شود و کمتر از وقت خود را می گیرد.

للادرو

سطح مهارت: غیر برنامه نویسان نیازی به درخواست ندارند

این علوم موشکی نیست ، اما هیچ گزینه نصب یک کلیک برای Magento وجود ندارد ، بنابراین راه اندازی آن دشوار است.

بررسی اجمالی

Magento خود را به خوبی می فروشند و برای هرکسی که به دنبال شروع تجارت الکترونیکی است ، جذاب است. آنها یک سکوی کامل با ویژگی هایی مانند مدیریت سفارش و هوش تجاری هستند. راه اندازی این سکوی دشوار بصورت آنلاین است اما پس از انجام این کار ، یک تیم پشتیبانی خوب در دسترس است.

9. Bitrix (Bitrix24)

 • سهم بازار: 1.4٪
 • کل وب سایتهای زنده (جهانی): 210،000+
 • وب سایتهای زنده (کانادا): 77
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 0.95٪
 • سایت هایی که از Bitrix استفاده می کنند: Promt ، Goodhouse.ru ، New.far.ru

خوب ، بنابراین ما تقریباً در انتها هستیم اما این یک هیجان انگیز است ، پس با ما همراه باشید. Bitrix24 یک ابزار همکاری SaaS با مقیاس کامل است که بسته کاملی از همکاری ، ارتباطات و ابزارهای مدیریتی را برای تجارت شما ارائه می دهد.

Bitrix24 ادعا می کند که “تقریباً همه چیز را انجام می دهد ، اما شرکت شما را برای شما اداره می کند” و باید اعتراف کنم ، خیلی دور نیست.

چه شرکت هایی باید از Bitrix24 استفاده کنند?

Bitrix24 به مشاغل مستقرتر از سطح کوچک تا سازمانی راه می یابد.

چرا باید از Bitrix24 استفاده کنم?

Bitrix24 به صنایع فاقد فناوری – مانند ساخت و ساز – که دارای پروژه های پیچیده و طولانی هستند ، کمک کرده است تا خودکارتر و شفاف تر شوند.

شرکت RNR Bitrix24 را اتخاذ کرد زیرا به تیمش این امکان را می داد تا تمام کارهایی را که باید انجام شود برنامه ریزی کند. 1800 بود. به مجری و مسئول هر وظیفه اختصاص داده شد و سپس آنها را در یک الگوریتم ترکیب کردند.

اکنون مهلتهایی برای هر کار با فیلترها تعیین شده است تا مواردی که به تأخیر افتاده اند را ردیابی کنند و اکنون می توان فرآیند را مستقیماً در سیستم کنترل کرد. روند پرداخت نیز ساده شده است.

سطح مهارت: آن را به Techies واگذار کنید

Bitrix24 یک نرم افزار همکاری بسیار جامع و دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است.

بررسی اجمالی سریع

Bitrix24 برای کمک به کسب و کار تأسیس شده تر و شفاف تر ایده آل است.

10. پرستاشوپ

 • سهم بازار: 1.2٪
 • کل وب سایت های زنده: 239،000+
 • وب سایت های زنده (کانادا): 950
 • درصد وب سایت ها در 1m برتر: 0.24٪
 • سایتهای با استفاده از Prestashop: Cooltra ، Charuca ، Nos Courses Bio

اگر آن را تاکنون ساخته اید ، تقریباً در آنجا هستید. دهمین محبوب ترین CMS پرستاشوپ است. Prestashop مشابه با Magento ، یک راه حل تجارت الکترونیک منبع باز و تجاری آزاد برای مشاغل کوچک و متوسط ​​است..

از چه نوع تجاری باید از Prestashop استفاده کرد?

Prestashop به بهترین وجه برای مشاغل تجارت الکترونیکی کوچک و متوسط ​​مناسب است

چرا از Prestashop استفاده می کنیم?

ویژگی های Prestashop در مقایسه با Magento تا حدودی محدود است. کسب و کار می تواند اصول اولیه را انجام دهد از جمله این امکان را به شرکت ها می دهد که سریع و آسان صفحه را ایجاد کنند.

آنها همچنین با ایجاد امکان بسته بندی محصولات می توانند به شما در افزایش فروش خود در هر شخص کمک کنند. همچنین می توانید سفارش خود را با اجازه دادن به مشتریان بارگذاری تصاویر از محصول سبک مورد نظر خود ، سفارشی سازی کنید.

از منظر پیکربندی ، مشاغل می توانند چندین روش پرداخت ، روش خرید را به مشتریان ارائه دهند و مناطق تحویل جغرافیایی را اجرا کنند و از حمل و نقل استفاده کنند.

Prestashop Ready یک نسخه میزبان و آماده برای استفاده است که می توانید در آن یک وبلاگ ایجاد کنید ، خبرنامه ها را با هزینه 24،00 یورو سفارشی سازی و خودکار سازی کنید..

سطح مهارت: شما می توانید آن را انجام دهید اما پشتیبانی بیشتر خوب خواهد بود

Prestashop نسبت به Magento کاربر پسند تر است ، اما پشتیبانی محدود ارائه می شود. اگر به کسی احتیاج دارید که پشت خود را داشته باشد ، Magento گزینه بهتری است.

بررسی اجمالی

Prestashop از ویژگی های محدودی برخوردار است و فاقد پشتیبانی می باشد اما نسبت به Magento ارزان تر عمل می کنند.

نتیجه

WordPress هنوز هم قهرمان کلی سیستم عامل های CMS است. به خصوص برای مشاغل بزرگ و در سطح شغلی فوق العاده است ، زیرا به شما امکان می دهد نقش کاربری سفارشی را برای کارمندان ایجاد کنید و از بین هزاران افزونه و ابزارک دیگر آن را انتخاب کنید ، از جمله موارد دیگر.

اگر مبتدی هستید و دوست دارید چیزی با حداقل دردسر داشته باشید ، Wix و Squarespace هر دو گزینه خوبی هستند.

Shopify متعلق به کانادا ، پادشاه فعلی تجارت الکترونیکی CMS است که دارای ویژگی های متمرکز بر فروش است. Prestashop یک ثانیه نزدیک است.

و آخر ، مورد علاقه شخصی من: Bitrix24؛ یک همکاری همه جانبه ، ارتباطی و مدیریتی ، مناسب برای تجارت که نیاز به اتوماسیون و شفافیت بیشتری در مورد کارشان دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author