8 طرح جدول قیمت گذاری الهام بخش

آنیل پارار بنیانگذار Glorywebs است که هدف آن کمک به مشتریان در زمینه خدمات طراحی وب سایت پاسخگو ، توسعه وب ، بازاریابی دیجیتال و موارد دیگر است. مضامین & طرح هایی که ایجاد می کنیم یک هدف مشترک شماره 1 دارند: آن را تا حد ممکن ساده برای حرفهایهای فنی و غیر تکنیکی نگه دارید. او را در توییتر پیدا کنید @ abparmar99 & سلام کن!

طراحی جداول قیمت گذاری شما یکی از مهمترین عواملی است که می تواند نرخ تبدیل شما را تعیین کند … بسیار پیچیده است ، مردم دچار سردرگمی می شوند … گزینه های زیادی وجود دارد ، مردم از فلج انتخاب رنج می برند و غیره برای کمک به تصمیم گیری در مورد کدام سبک استفاده می شود. برای ، من 8 طرح زیر را ذکر کردم که کاملاً خوب کار می کنند.

ووفو

اگر به دنبال طراحی سفره قیمت رنگی برای پاشیدن وب سایت خود هستید ، Wufoo بهترین انتخاب است. این نیروگاه خالق جدول قیمت گذاری است که بیشتر توسط سازمان های بزرگ چند ملیتی مورد استفاده قرار می گیرد ، در درجه اول به دلیل استفاده آسان و گزینه های قیمت گذاری. این در مجموع 4 گزینه قیمت گذاری را ارائه می دهد ، در حالی که سایر سایت ها فقط 2 یا شاید سه گزینه ارائه می دهند.

یک گزینه قیمت وجود دارد که کاملاً برای کسانی که ثبت نام کرده اند وجود دارد ، اما فاقد بسیاری از ویژگی های مفید Wufoo به مشتریان است.

FreshDesk

اگر یک مارک تجاری وجود داشته باشد که می داند چگونه مخاطبان خود را قلاب نگه دارد ، این فرشادسک است. آنها از مدت ها قبل به عنوان ارائه دهندگان اقتصادی مشغول به کار بوده اند که باعث می شود آنها بسیار قابل ورشکستگی و اعتبار باشند.

آنها دارای پنج گزینه قیمت گذاری هستند ، که از برنامه های گران قیمت متغیر است – تمام جداول قیمت خلاقیت را فریاد می کنند. ستون ها به ترتیب تراکم فلور در جداول تنظیم شده اند. جنگل مرتفع ترین و جوانه کمترین آن را تشکیل می دهد.

فضای مربع

هیچ کس در نمایش تصویری بهتر از Squarespace نیست. مقرون به صرفه است (با این حال ، الگوهای رنگی اضافی هزینه بیشتری دارند) ، دارای 2 گزینه قیمت گذاری است و دارای رنگهای زیادی است. پیشینه اصلی شما برای هر جدول ، صرف نظر از برنامه ، سیاه و سفید است.

اگرچه ممکن است این ساده به نظر برسد ، به نظر می رسد کاملاً شگفت انگیز است زیرا سازندگان با کنتراست به روشی استثنایی بازی کرده اند. همچنین برای شخصی سازی باز است و می توانید از رنگ ها برای برجسته کردن جنبه های مهم جدول خود استفاده کنید که روشی مطمئن برای جلب توجه و در نهایت سود است..

Readymag

احتمالاً ساده ترین وب سایت موجود در این لیست و تنها یکی از آنهاست که گزینه “سعی کنید قبل از خرید” را انتخاب کنید که یک نگرش عالی برای زنده ماندن در این بازار است. تنها مشکلی که سازندگان با آن روبرو هستند این است که کاربران تمایل دارند فقط برای اشتراک رایگان بچرخند و سپس سرگردان شوند.

با این حال ، برنامه های جذاب و جداول ساده یک پایه فن بسیار وفادار را بدست آورده است که طی چند سال گذشته بصورت تصاعدی رشد کرده است..

این وب سایت برخلاف سایر سایت های آزمایشی رایگان که به جزئیات کارت اعتباری شما برای پیوستن به دوره آزمایشی رایگان نیاز دارند ، به اندازه فریبنده به نظر نمی رسد..

MailChimp

MailChimp باید یکی از وب سایت های خلاقانه و نه در بیشترین موارد برای جداول قیمت گذاری باشد. همچنین USP در حال پخش با احساسات و احساسات کاربر است. این امر با استفاده از نامهای چاپلوسی به این هدف می رسد و از حیوانات نیز برای نمایش برنامه های خود استفاده می کند. حیوانات با افزایش قیمت بزرگتر می شوند. ارزانترین طرح توسط یک بره نشان داده شده است ، پس از آن اسب و گرانترین نقشه توسط یک فیل نشان داده شده است. تنها نکته منفی این وب سایت این است که قیمت گذاری در صفحه برنامه ذکر نشده است.

پلاسو

همانطور که از نام آن پیداست ، در طرح هایی مانند فضای خالی میزها را به صورت جعبه ترتیب می دهد. درست از زمان مراجعه به سایت ، دو جعبه را مشاهده خواهید کرد که هر کدام یک نقشه متفاوت را نشان می دهند. این وب سایت با طرحی تمیز و بدون درهم و برهم ساخته شده است. پلاسو در صدد ساده سازی هر اتوماسیون هوشمند است.

این امر استراتژیک است زیرا یک راه عالی برای جلب توجه است و همچنین راهی مطمئن برای جلب مشتری است زیرا گرانترین برنامه آنها برای همه اعتیاد به مواد مخدره ارزش دارد و ارزش هر پنی را دارد..

نبض

این وب سایت با ارائه قیمت گذاری آسان و آموزنده که شامل لیستی از خدمات و جزئیات آنها می شود ، نیز در رده منحصر به فرد بودن قرار می گیرد. این منحصر به فرد است زیرا جداول قیمت گذاری به روشی مدرن جمع می شوند. اطلاعات ارائه شده مختصر و مرتبط هستند. پس زمینه همچنین ظاهری واقعاً 2017 را به آن بخشیده است.

مربع

نام شرکت قیمتی است که می گیرید. مربع و سر راست است. قیمتی که مشاهده می کنید همان چیزی است که شما می پردازید ، بدون هیچ هزینه پنهانی ، با این وجود تنها یک گزینه برای انتخاب وجود دارد.

طرح به گونه ای ترتیب داده شده است که هیچ ستون چندگانه وجود ندارد ، که می تواند کمی برای مشتری گیج کننده باشد. در اینجا اطلاعات در 2 عنصر طراحی ساده ارائه شده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author