خدمات دیجیتال را درست مانند محصولاتی از فروشگاه EDD وردپرس خود بفروشید

خدمات دیجیتال را درست مانند محصول از فروشگاه EDD وردپرس خود بفروشید

اگر از وردپرس شنیده اید و یا یک سایت وردپرسی از خود ندارید ، باید از این افزونه شگفت انگیز ، Easy Digital Downloads که به شما امکان فروش محصولات دیجیتال از طریق فروشگاه EDD خود را می دهد ، بسیار آگاه باشید. اما صادقانه بگویم ، بارگیری آسان دیجیتال فقط به فروش محصولات دیجیتال محدود نمی شود. با کمک افزونه اختصاصی EDD مانند EDD Sell Services ، می توانید فروشگاه خود را نیز به فروش خدمات دیجیتال از طریق وب سایت وردپرس خود گسترش دهید.

از فروش طراحی ، توسعه ، سرویس های صوتی تا سرویس هایی مانند نوشتن محتوا ، مشاوره و موارد دیگر ، این افزونه راه حل کاملاً کاربردی را برای شما ارائه می دهد. در این مقاله ، ما در مورد نحوه فروش خدمات دیجیتال از فروشگاه EDD وردپرس خود صحبت خواهیم کرد.

معرفی EDD Sell Services Addon برای بارگیری آسان دیجیتال

خدمات - فروش خدمات با WP

EDD Sell Services یک برنامه افزودنی آسان Easy Digital Downloads است که به شما امکان می دهد خدمات را دقیقاً مانند کالایی از فروشگاه EDD خود بفروشید. با استفاده از این آگهی تبلیغاتی ، می توانید کلیه خدمات مورد نیاز خود را که نیاز به بارگیری و بارگیری توسط مشتریان خود دارید ، بفروشید و یک جدول زمانی تعیین شده داشته باشید و همچنین نیاز به مکالمه بیشتر جهت سفارش و پردازش کامل دارد. این افزونه بسیار مفید برای فروشگاه EDD شماست و امکانات مختلفی را برای فروش خدمات دیجیتالی از قبیل:

گزینه های مختلف سرپرست

تنظیمات EDD

قبل از اینکه بگوییم این افزونه برای فروشندگان و مشتریان چه پیشنهاداتی را ارائه می دهد ، اجازه دهید ما شما را از طریق تنظیمات مختلف اداری که می تواند طبق نیازهای خود فعال یا غیرفعال کند ، طی کنیم. علاوه بر این ، اگر خودتان فروشنده و مدیر هستید ، می توانید طبق دلخواه از این تنظیمات استفاده کنید. گزینه های مختلف سرپرست شامل موارد زیر است:

  • صفحه مدیریت سفارش راه‌اندازی کنید
  • فعال کردن ایمیل در مکالمه
  • اعلان های زنده را فعال کنید
  • نمایش نظرات در صفحه محصول واحد
  • برای هر وضعیت سفارش تصاویر را تغییر دهید

قابلیت های فروشنده و مشتری

به غیر از گزینه های فوق ، این افزونه همچنین ویژگی های مفید بسیاری را برای فروشندگان و مشتریان ارائه می دهد. خدمات فروش EDD با ارائه ویژگی هایی مانند:

خدمات درست مانند یک محصول

خدمات EDD به عقب

EDD Sell Services یک بار فعال شده ، یک بخش “خدمات” را در صفحه “افزودن بارگیری ها” اضافه می کند تا فروشندگان بتوانند خدمات را مانند سایر محصولات دیجیتال بفروشند. بنابراین ، آنها نیازی به انجام کارهای اضافی برای اضافه کردن سرویس در سایت خود ندارند.

افزودن سؤالات چند مورد نیاز:

الزامات سفارش

جنبه بسیار مهم فروش خدمات آنلاین این است که فروشنده راجع به هرگونه الزامی که برای شروع یک سرویس مورد نیاز باشد آگاه سازید. بنابراین ، خدمات فروش EDD به یک فروشنده اجازه می دهد تا چندین سؤال را با انواع مختلف سؤال از باطن اضافه کند تا توسط مشتری پاسخ داده شود تا خدمات را به درستی پردازش کند.

یک کانال مکالمه اختصاصی:

گفتگو

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید که این افزونه ارائه می دهد ، اضافه کردن یک بخش چت اختصاصی است تا فروشندگان و مشتریان بتوانند در زمان واقعی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این ویژگی باعث می شود تا مشتریان از طریق این بخش به راحتی با فروشنده ارتباط برقرار کرده و شک و تردیدهای وی را در یک جا پاک کنند.

مدیریت سفارش قرص:

مدیریت خدمات edd

این ویژگی به مشتریان و فروشندگان اجازه می دهد تا هر یک از خدمات خود را به صورت جداول از یک بخش مدیریت خدمات ارائه شده توسط افزونه مدیریت کنند. با کمک یک کد کوتاه ساده می توانید یک صفحه مدیریت کل مدیریت را در فروشگاه خود وارد کنید تا فروشندگان و مشتریان شما بتوانند هر سرویس را مدیریت کنند و برای هر یک اقدام کنند.

ایمیل Triggers و اطلاعیه های زنده:

اطلاعیه

برای به روزرسانی فروشندگان و مشتریان درمورد سفارشات خود در زمان واقعی تا بتوانند سریع اقدام کنند ، EDD Sell Services همچنین به فروشندگان و مشتریان اجازه می دهد تا اطلاعیه های زنده درباره وضعیت فعلی هر سرویس دریافت کنند. همچنین برای هر محرک مکالمه مربوط به سرویس ، ایمیل به هر دو طرف ارسال می کند.

افزودن بررسی و رتبه بندی:

بررسی و رتبه بندی خدمات فروش edd

یکی دیگر از ویژگیهای بسیار مفیدی که این افزونه ارائه می دهد ، دادن گزینه ای به مشتریان برای اضافه کردن رتبه ها و بررسی ها برای خدمات ارائه شده توسط فروشنده است. همچنین به یک فروشنده اجازه می دهد تا یک بررسی برای مشتری خود اضافه کند. این بررسی ها می توانند در یک صفحه محصول واحد نیز نمایش داده شوند.

یک ویجت وضعیت خدمات اختصاصی

وضعیت سرویس

EDD Sell Services همچنین ویجت سرویس ویژه ای را به مشتریان و فروشندگان ارائه می دهد که وضعیت فعلی سفارش را در زمان واقعی مانند سفارش آغاز شده ، سفارش در حال انجام و غیره نمایش می دهد..

خدمات دیجیتالی خود را بصورت آنلاین با EDD Addon انجام دهید

خدمات فروش فروش EDD افزونه ای بسیار مناسب و آسان برای استفاده آسان برای بارگیری آسان دیجیتال است. این ویژگی های فروش و خرید چندگانه را در همه راه حل ها ارائه می دهد. استفاده از این افزودنی در فروشگاه EDD شما می تواند در جلب مشتری بیشتر مشتری به سایت شما کمک کند و همچنین می تواند وفاداری به برند شما را با ارائه تجربه خرید شخصی خود بهبود ببخشد همه آنچه برای انجام خدمات فروش اینترنتی نیاز دارید نصب این افزونه در فروشگاه EDD شماست..

About the author