9 بهترین ارائه دهنده میزبان سرور اختصاصی در سال 2020 (بررسی)

بهترین سرور اختصاصیمیزبان وب اختصاصی شما باید ، خوب … اختصاصی باشد. برای تو.

نه تنها باید سرور اختصاصی بدست آورید بلکه تیم پشتیبانی شما نیز باید در سایت شما سرمایه گذاری شود و آنها همچنین باید IP اختصاصی تهیه کنند.

رفته است روزهایی که ارائه دهندگان میزبانی می توانند به تنهایی از توانایی فنی کنار بیایند.

در حقیقت ، فناوری سرور اختصاصی در سالهای اخیر در سطح صفحه نمایش افزایش یافته است: پردازنده های 3GHz ، 8 گیگابایت حافظه رم و 500 گیگابایت حافظه از یک سال پیش به عنوان “سطح بالا” در نظر گرفته می شدند ، اما اکنون پیشنهادات نسبتاً استانداردی دارند.

از آنجا که زمینه بازی فنی در حال پایین آمدن است ، خدمات به مشتری به عاملی تبدیل شده است که باعث تفاوت در ارائه دهندگان می شود.

اما وقتی صحبت از خدمات مشتری است ، تفاوتهای زیادی بین ارائه دهندگان اختصاصی میزبان وجود دارد. در واقع هیچ بهانه ای برای سرویس دهی به مشتری ضعیف در سال 2020 وجود ندارد. اگر سرور خود را کرایه می کنید ، باید انتظار پاسخ سریع و آگاهانه به سؤالات خود را داشته باشید.

بنابراین در این ارزیابی ، ما بیش از هر زمان دیگری به خدمات به مشتری خدمات توجه داشته ایم ، یادداشت برداری در مورد دانش فنی آنها و زمان پاسخگویی به سوالات خود.

برای دیدن نحوه جمع شدن آنها آماده هستید؟ بیا شروع کنیم.

Contents

9 بهترین خدمات میزبانی اختصاصی

بیایید ابتدا با بهترین ارائه دهنده هاستینگ شروع کنیم ، سپس به پایین لیست بروید تا ببینید کدام یک از شما ممکن است بخواهید از آن جلوگیری کنید. در اینجا 9 ارائه دهنده بهترین میزبانی وب اختصاصی در سال 2020 آورده شده است:

1. Bluehost – بهترین ارزش برای پول

صفحه اصلی میزبان اختصاصی Bluehost

 • Uptime: 99.98٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 369 میلی متر (منبع)
 • پشتیبانی: 4/5
 • سایت اینترنتی: www.Bluehost.com

Bluehost مانند یک دوست خوب قابل اعتماد است – مدت طولانی است که در این صنعت فعالیت می کند و هرگز نتوانسته آنچه وعده داده شده را تحویل دهد. سرعت عالی و چشمگیر خواهید داشت. آنچه که در مورد Bluehost بهترین چیز است قیمت اولیه پایین آنها 79.99 دلار در ماه است. شما واقعاً نمی توانید با Bluehost اشتباه بگیرید ، به خصوص اگر بودجه شما محدود باشد.

تنها نکته منفی این است که قیمت پایین آنها فقط برای یک تعهد بلند مدت (3 سال) در دسترس است.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار به موقع و سرعت Bluehost 2019برنامه میزبانی تست شده: WordPress مدیریت / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

در آزمایش ما ، از ژانویه تا فوریه سال 2019 ، Bluehost با زمان قابل اعتماد از زمان وارد شد 99.98٪ و سرعت 369 میلی متر. در طول سالهایی که ما Bluehost را رصد کرده ایم ، به ندرت دچار خرابی مهمی شده ایم. حتی اگر آنها در ژانویه 2019 یک خاموشی 19 دقیقه ای داشتند ، اما زمان کلی آنها در طول سال 2018 99.99٪ باورنکردنی با سرعت متوسط ​​415ms بود.

بنابراین اگر به دنبال میزبان با هر دو زمان قوی و همچنین سرعت هستید – دیگر نیازی به جستجو نخواهید داشت.

پشتیبانی

پشتیبانی ارائه شده توسط این تیم در Bluehost نیز بسیار خوب است. در آزمایشات ما ، اتصال به یک عامل پشتیبانی مستقیم صورت گرفت 3 دقیقه, و پاسخ به سؤالات ما به طور معمول پس می آمد 2 دقیقه.

پاسخ آنها ساده و دقیق بود. آنها دقیقاً همان چیزی را که از ما پرسیدند پاسخ دادند ، اما هیچ چیز بیشتر – بنابراین فضای کمی برای پیشرفت وجود دارد. اما به طور کلی پشتیبانی Bluehost بسیاری دیگر از پشتیبانی های ما را دیده است ، که با زبان انگلیسی مشکلی ندارند ، که فقط جواب ها یا پیوندهای کپی کردن را می زنند ، ضرب و شتم می دهند ، یا نسخه اصلی برنامه هوش مصنوعی مصنوعی هستند (در بدترین حالت).

با پشتیبانی Bluehost ، دقیقاً همان چیزی را که درخواست می کنید ، دریافت خواهید کرد ، نه بیشتر و نه کمتر.

چت زنده Bluehost

امکانات

مشخصات فنی برنامه استاندارد Bluehost با توجه به قیمت پایین قیمت (و همچنین زمان و سرعت عالی) بسیار مناسب است. شما دریافت می کنید 500 گیگابایت فضای دیسک, و درپوش باند خیلی بزرگ است5 ترابایت) بعید است که تاکنون متوجه آن شوید. رم 4 گیگابایتی کمی در سطح پایین است اما برای یک وب سایت کوچک و متوسط ​​باید خوب باشد.

اگر به طور غیر منتظره ترافیک شما افزایش یابد (یا اگر سایت شما واقعا سریع رشد می کند) ، Bluehost هزینه اضافی برای شما نمی پردازد. روند نزولی این است که به احتمال زیاد سایت شما تا یک ماه آینده کندتر خواهد شد.

هر دو برنامه استاندارد و پیشرفته مطمئناً در مقایسه با سایر ارائه دهندگان ، ارزان قیمت هستند. آنها همان ویژگیهایی را دارند که با دو ارائه دهنده دیگر از جمله پردازنده سریع و پهنای باند فراوان ، قیمت آن را دو برابر یا سه برابر خواهید کرد. به علاوه ، آنها با 30 روز ضمانت بازگشت پول همراه هستند.

قیمت گذاری

قیمت های ارائه شده توسط Bluehost بسیار چشمگیر است. برنامه های آنها فقط از 79.99 دلار در ماه شروع می شود اما این را بخاطر بسپار که پس از اتمام بسته اولیه 3 ساله ، قیمت آن به 119.99 دلار در ماه صعود می کند..

شما همچنین باید توجه داشته باشید که قیمت های نشان داده شده در زیر فقط درصورتی که 3 سال پیش پرداخت می کنید معتبر هستند. گزینه های پرداخت ماهانه Bluehost دارای قیمت های بسیار بالاتری است (با پرداخت 149.99 دلار در ماهانه پرداخت می شود).

به طور کلی ، با Bluehost ، آمار بسیار مناسبی را برای کمتر از اکثر میزبان های دیگر دریافت می کنید. اگر به سرورهای اختصاصی با کیفیت خوب نیاز دارید ، اما بودجه شما محدود است ، Bluehost یک انتخاب عالی است.

تعداد کمی از ارائه دهندگان در خارج وجود دارد که حتی قیمت های پایین تری نیز دارند ، اما معمولاً آنها در مورد قابلیت اطمینان و / یا سرعت به خطر انداخته اند ، یا در پشتیبانی مناسب مشتری سرمایه گذاری نکرده اند (همانطور که در زیر مشاهده می کنید).

قیمت گذاری سرورهای اختصاصی Bluehost

با ارزانترین برنامه ، ویژگی های بسیار خوبی با نرخ نسبتاً ارزان دریافت خواهید کرد. اگر احساس می کنید فعالیت در سایت شما در حال افزایش است ، این حافظه می تواند کمی بهتر باشد ، اما همیشه می توانید آن را ارتقا دهید.

همچنین ، توجه داشته باشید که قیمت های نشان داده شده فقط برای 3 سال پیش پرداخت می شود و هزینه ها پس از دوره 3 ساله اولیه افزایش می یابد. حتی پس از آن ، Bluehost هنوز در رده پایین قیمت گذاری سرور اختصاصی در مقایسه با رقابت قرار دارد.

 • ارزانترین برنامه: 79.99 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست: cPanel
 • فضای دیسک: 500 گیگابایت
 • پهنای باند: 5 ترابایت
 • رم: 4 گیگابایت
 • پردازنده: 4 هسته ، 2.3 گیگاهرتز
 • آی پی اختصاصی: 3-5

ارائه یک میزبان اختصاصی کاملاً برجسته با قیمت 79.99 دلار در هر ماه یک دستاورد چشمگیر است ، به ویژه با توجه به اینکه cPanel به عنوان استاندارد شناخته می شود. در کل ، Bluehost ارزش زیادی برای پول ارائه می دهد.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

2. HostGator – هاست قابل اعتماد و شناخته شده

بررسی میزبان

 • Uptime: 100٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 1،113ms (منبع)
 • پشتیبانی: 4/5
 • سایت اینترنتی: www.HostGator.com

HostGator یکی دیگر از بازیکنان خوب در این زمینه است. آنها مشتری زیادی دارند و دقیقاً می دانند چه کاری انجام می دهند. قطعاً میزبان معتبرترین میزبان شما نیز هست. آنها با نسبت نسبت به قیمت مناسب نسبتاً خوبی ارائه می دهند.

با این حال ، تنها نکته منفی این است که سایتهای آنها در مقایسه با رقابت امروزی می توانند کمی کند باشند.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار به موقع و سرعت HostGator 2019برنامه میزبانی تست شده: به اشتراک گذاشته شده / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

همانطور که صد بار تکرار کرده ایم – زمان انتخاب و سرعت مهمترین فاکتورها هنگام انتخاب میزبان وب هستند.

زمان به روز HostGator فوق العاده است – عالی 100٪. هیچ آشفتگی و حوادثی صورت نگرفته است.

متأسفانه ، HostGator با سرعت آنها کمی کوتاه می آید 1،113ms – کمی پایین تر از میانگین صنعت 890ms است.

گرچه سرعت می تواند بهتر باشد ، HostGator آنقدر عقب نیست و با در نظر گرفتن زمان عالی استثنایی ، آنها هنوز هم می توانند در صدر لیست ما قرار بگیرند.

پشتیبانی

پشتیبانی HostGator بسیار خوب است. ما چندین بار با آنها تماس گرفتیم و در تستهای خود که به چت زنده وصل می شدیم به طور متوسط ​​3 دقیقه, با یک سنبله 20 دقیقه در یک مناسبت پاسخ به سؤالات ما با میانگین زمان اندکی بیشتر طول کشید 5 دقیقه.

آنها به جای پاسخ دادن به سؤالات ما به صورت شخصی (که ما در مورد مایعات وب دوست داشتیم) ، آنها پیوندهای زیادی را ارائه دادند که بیشتر از اطلاعات کافی ارائه می داد. با توجه به پاسخ ها و اطلاعات کلی آنها در وب سایت ، می توان فرض کرد که بیشتر مشتریان آنها مشتاق کاربران وردپرس با آگاهی از جزئیات فنی و برخی از برنامه نویسی هستند..

آنها هر چیزی را با پوشش شکر انجام نمی دهند و کار را خیلی پیچیده نمی کنند. سایت آنها و همچنین پشتیبانی مشتری برای مبتدیان در کل نیست – مگر اینکه شما مایل باشید مدتی را صرف یادگیری جزئیات و معانی پشت اطلاعاتی که می کنید انجام دهید.

چت زنده HostGator

امکانات

روی کاغذ ، ویژگی های ارائه شده توسط سرورهای میزبانی وب اختصاصی HostGator بسیار مناسب هستند ، به خصوص این واقعیت که شما تا زمانی که در شرایط خدمات آنها بمانید پهنای باند نامحدود می گیرید.

شما یک 1 ترابایت فضای دیسک, یک پهنای باند نامحدود (در واقعیت, این 10 ترابایت است – ما پرسیدیم), 8 گیگابایت رم و یک پردازنده بسیار سریع چند هسته ای. این آمار خصوصاً با قیمت هایی که می آیند بسیار مناسب است. شما به احتمال زیاد هرگز به درپوش پهنای باند توجه نخواهید کرد. اما در صورت بروز این اتفاق ، سایت شما تا ماه آینده بسیار کندتر خواهد شد.

برخلاف Liquid Web ، HostGator هیچ بک آپ اتوماتیک برای سایت اختصاصی شما ارائه نمی دهد. خودتان مسئولیت این مسئولیت را خواهید داشت.

قیمت گذاری

قیمت میزبان در مقایسه با رقابت در حد متوسط ​​است. اگر بخواهید تعهد 3 ساله بلند مدت را انتخاب کنید ، میزبانی از 118.99 دلار در ماه شروع می شود.

پس از اتمام برنامه اولیه ، این طرح با 189 دلار در ماه تجدید می شود. نگران نباشید – حتی قیمتهای تجدید شده با توجه به ویژگی هایی که به دست می آورید در سطح مناسبی قرار دارند.

قیمت گذاری سرور اختصاصی HostGator

ارزانترین برنامه شامل همه چیزهایی است که برای یک وب سایت متوسط ​​نیاز دارید و هزاران بازدیدکننده ماهانه را شامل می شود. و ، لازم نیست نگران خرابی این میزبان باشید.

 • ارزانترین برنامه: 118.99 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست: cPanel
 • فضای دیسک: 1 ترابایت
 • پهنای باند: نامحدود
 • رم: 8 گیگابایت
 • پردازنده: 4 هسته ، 2.1 گیگاهرتز
 • آی پی اختصاصی: 3

اگر امنیت یک ارائه دهنده میزبانی بزرگ و تثبیت شده را ترجیح می دهید ، ممکن است HostGator برای شما باشد. خدمات اختصاصی میزبانی وب که ارائه می دهند بالاتر از حد متوسط ​​است ، در حالی که قیمت آنها پایین تر از حد متوسط ​​است.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

3. میزبانی A2 – بهترین سرعت

بررسی A2Hosting

 • Uptime: 99.96٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 248ms (منبع)
 • پشتیبانی: 4/5
 • سایت اینترنتی: www.A2Hosting.com

حتی اگر A2 تا حدودی کمتر از سایر میزبان دیگر در بالا شناخته شده باشد ، آنها یک رقیب سرسخت هستند. با سرعت زیاد صاعقه ، به موقع مناسب ، ویژگی های خوب با قیمت های خوب ، به راحتی از آنها خوشحال خواهید شد.

پایین دست؟ علاوه بر حداکثر سرعت آنها ، در سایر موارد فقط کمی بالاتر از حد متوسط ​​هستند. همچنین ، ما دقیقاً هیجان زده نشدیم که بدانیم cPanel در برنامه های قیمت آنها درج نشده است زیرا بیشتر افراد برای راه اندازی سایت خود به یک نفر نیاز دارند.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار بروز و سرعت A2Hosting 2019برنامه میزبانی تست شده: به اشتراک گذاشته شده / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

در مانیتورینگ به موقع و سرعت ما ، میزبانی A2 عملکرد خوبی داشته است.

آنها تا به حال بهترین سرعتی که در صنعت دیده ایم (248ms) ثابت شده است که بازدید کنندگان بلافاصله سایت های کند را ترک می کنند – شما این مسئله را با A2 نخواهید داشت.

زمان تمام وقت آنها 99.96٪ مناسب است این در 3 مورد برتر ما نیست ، اما کمتر از 15 دقیقه از کار افتادگی در هر ماه برای سایه انداختن بر سایر ویژگی های عالی که میزبانی A2 ارائه می دهد کافی نیست..

پشتیبانی

پشتیبانی A2 نیز خوب است. اتصال به یک نماینده از طریق گپ اساساً فوری بود و پاسخ آنها به سوالات ما درباره CDN و محدودیت بازدید حداکثر در مدت چند دقیقه دوباره برگشت.

پشتیبانی مشتری آنها سریع و دقیق است. شما پاسخ ها را سریع و به طور کلی دریافت خواهید کرد ، آنها مفید هستند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اما در کل ممکن است مجبور شوید حفرهای اضافی انجام دهید – آنها همه آنچه را که از یک نماینده پشتیبانی مشتری خوب انتظار دارید ارائه می دهند. ما قطعاً آنها را به هر کسی توصیه می کنیم.

A2Hosting چت زنده

امکانات

مشخصات فنی ارائه شده توسط A2 برای بیشتر کاربران بیش از حد کافی خواهد بود.

برنامه اساسی ارائه می دهد 1 ترابایت فضای دیسک, یک پهنای باند از کلاهبرداری 10 ترابایت, روزه CPU 2 هسته ای 3.1 گیگاهرتزی, و 8 گیگابایت رم سرورهای A2 نیز کمی سریعتر از سایر ارائه دهندگان در این نقطه قیمت هستند.

آن را با سریعترین سرعتی که تاکنون دیده اید با هم جفت کنید و ما در اینجا یک رقیب جدی داریم.

قیمت گذاری

با قیمت 99.59 دلار در هر ماه ، میزبانی وب اختصاصی A2 از ارزانترین موجود است ، اما با یک گرفتن آن: برای استفاده از cPanel ، باید مبلغ 39.95 دلار در هر ماه بپردازید. همچنین برخی از ویژگی های دیگر ، مانند حافظه پنهان ، تهیه نسخه پشتیبان سایت و غیره وجود دارد که می توانند هزینه اضافی برای شما داشته باشند.

بنابراین ممکن است قیمت اولیه تمام آنچه شما نیاز دارید را پوشش ندهد و ممکن است در نهایت هزینه بیشتری بپردازید.

همچنین ، وقتی زمان نوسازی اشتراک شما رسیده است ، به دنبال افزایش 17 درصدی قیمت به 119.99 دلار در ماه هستید.

ضمانت برگشت پول آنها در واقع ضمانت 30 روزه برگشت پول است.

قیمت گذاری سرور اختصاصی A2Hosting

برای 100 دلار در ماه ، A2 واقعاً بهترین ویژگی ها را ارائه می دهد. اگر مسئله cPanel را حذف کنید ، ارزانترین قیمت برنامه آنها بسیار شبیه به Bluehost و HostGator است.

اگر بین این سه نفر بحث و گفتگو کنید ، به روزرسانی ، سرعت و پشتیبانی کاهش می یابد. ما در این سطح قیمت بیشتر به سمت Bluehost متمایل می شویم (شما با قیمت کمتری زمان بهتری می گیرید) اما دوباره – A2 همه را با سرعت خود ضرب می کند.

 • ارزانترین برنامه: 99.59 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست: cPanel (39.95 دلار در ماه)
 • فضای دیسک: 1 ترابایت
 • پهنای باند: 10 ترابایت
 • رم: 8 گیگابایت
 • پردازنده: 3.1 گیگاهرتز
 • آی پی اختصاصی: 2

در کل ، A2 با توجه به اندازه شرکت ، خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهد. عملکرد ارائه شده توسط سرورهای آنها بالاتر از حد متوسط ​​، قیمت گذاری آنها رقابتی است و آنها یک تیم خدمات مشتری آگاه را جمع آوری کرده اند.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

4. SiteGround – بهترین برای سرورهای اختصاصی مدیریت شده

بررسی SiteGround

 • Uptime: >99.99٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 683ms (منبع)
 • پشتیبانی: 5/5
 • سایت اینترنتی: www.SiteGround.com

SiteGround نه تنها از ویژگی های عالی برخوردار است بلکه با پشتیبانی مشتری آگاه و دوستانه خود می درخشد.

اگر حقیقت خیلی خوب است ، معمولاً چنین است. برای آنچه ارائه می دهند ، SiteGround اندکی گران قیمت است.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار بروز و سرعت سایت SiteGround 2019برنامه میزبانی تست شده: به اشتراک گذاشته شده / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

علیرغم یک اشتباه ناچیز در دسامبر سال 2018 که آنها 20 دقیقه از زمان خرابی داشتند ، زمان بروز اخیر SiteGround در سطح برتر قرار گرفته است >99.99٪.

ما واقعاً نمی توانیم از سرعت سایت آنها شکایت کنیم. با 683ms, SiteGround در وسط این نه میزبان با سرعت بالا قرار می گیرد. اما واقعاً هر چیزی زیر 1sec هنوز بسیار مناسب و معقول است و بازدید کنندگان شما را راضی خواهد کرد.

پشتیبانی

بهترین چیز در مورد SiteGround خدمات مشتری آنهاست. اتصال به یک نماینده از طریق چت پشتیبانی آنها انجام شد فوری و نمایش داده شد در داخل 2 دقیقه.

حتی بهتر ، کارکنان آنها می دانند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند ، به نظر می رسد واقعاً مشتاق کمک و صحبت به زبان انگلیسی واضح هستند: این بدان معناست که حتی مبادلات پیچیده هموار هموار هستند.

نماینده شخصی به نظر می رسید و به نیازهای ما علاقه مند است. از راه اندازی سایت جدید سؤال کردیم و پاسخ های کافی دریافت کردیم.

ما پشتیبانی SiteGround را برای مبتدیان و همچنین کاربران پیشرفته توصیه می کنیم.

پشتیبانی مشتری SiteGround

امکانات

با 480 گیگابایت فضای ذخیره سازی, آ 10 ترابایت پهنای باند درپوش و سرورهای فریبنده رم 16 گیگابایتی, ویژگی های میزبانی اختصاصی SiteGround برای یک برنامه سطح ورود فوق العاده است. سرعت CPU با 3.2 گیگاهرتز و 4 هسته نیز خوب است ، اما در این سطح قیمت ، انتظار دارید که.

فضای دیسک 480 گیگابایت تنها ویژگی موجود در سطح پایین است – به سختی می تواند نیازهای وبلاگ عکاسی و سبک زندگی خوبی را پوشش دهد. از طرف دیگر ، تأکید SiteGround بر سرعت با SSD است.

نکته جالب دیگر این است که SiteGround حافظه پنهانی را ارائه می دهد که باعث می شود سایت ها برای بازگشت بازدید کنندگان سریعتر شوند. ارائه دهندگان دیگر بسته به نیازها و برنامه های شما 50 تا 100 دلار برای آن سرویس هزینه می کنند.

همچنین به طور کامل مدیریت شده است ، به این معنی که آنها در هر کاری به شما کمک می کنند – راه اندازی سایت خود ، اضافه کردن ویژگی های اضافی برای امنیت ، ذخیره سازی ، و غیره و همچنین پشتیبان گیری خودکار.

قیمت گذاری

SiteGround در مقایسه با سایر ارائه دهندگان اختصاصی میزبانی وب در پایان گران قیمت طیف قرار دارد ، اما این تا حدودی به این دلیل است که برنامه اصلی آنها عملکرد نسبتاً بالایی را ارائه می دهد ، از جمله CPU های 4 هسته ای که با سرعت 3.2 گیگاهرتز کار می کنند..

خبر خوب این است که با SiteGround ، آنچه می بینید همان چیزی است که می کنید. هیچ هزینه اضافی یا افزایش هزینه های تمدید وجود نخواهد داشت.

حتی اگر SiteGround در ردیف گران قیمت است ، شما آنچه را می پردازید دریافت خواهید کرد.

قیمت گذاری سرور اختصاصی SiteGround

ارزان ترین طرح SiteGround به طور قطع ارزان نیست ، اما شما برای آنچه می پردازید ، از جمله پشتیبانی اختصاصی و آگاهانه ، مقدار زیادی دریافت خواهید کرد. اگر به هر حال به دنبال این محدوده قیمت هستید – ما انتخاب برتر ما را ترجیح می دهیم.

 • ارزانترین برنامه: 269.00 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست: cPanel
 • فضای دیسک: 480 گیگابایت
 • پهنای باند: 10 ترابایت
 • رم: 16 گیگابایت
 • پردازنده: 4 هسته ، 3.2GHz
 • آی پی اختصاصی: 1

به طور کلی ، SiteGround برای وب سایتهای نسبتاً کوچک و برای مشتریانی که از سطح پشتیبانی خوبی قدردانی می کنند یک انتخاب عالی است. اگر می خواهید سایت خود را به میزبانی وب اختصاصی منتقل کنید ، جایی که داشتن نمایندگان پشتیبانی آگاه و دوستانه می تواند بسیار مهم باشد.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

5. وب مایع – بهترین پشتیبانی

میزبان اختصاصی وب مایع

 • Uptime: >99.99٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 658ms (منبع)
 • پشتیبانی: 5/5
 • سایت اینترنتی: www.LiquidWeb.com

Liquid Web یک مرکز خدمات میزبانی وب است که با حداکثر سرعت کامل ، سرعت عالی و پشتیبانی عالی از مشتری با “ضمانت پشتیبانی 59 ثانیه ای” همراه است. آنها در محدوده قیمتی مشابه SiteGround قرار دارند و مشخصات سرور بسیار خوبی را ارائه می دهند.

وقت تمام وقت & تست سرعت

آمار زمان و سرعت LiquidWebبرنامه میزبانی تست شده: به اشتراک گذاشته شده / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb یک “100٪ ضمانت به موقع” را تبلیغ می کند. در دو ماه گذشته ، زمان تمام وقت آنها بود >99.99٪ فقط با 2 دقیقه از خرابی. نه کاملا 100٪ ، اما هنوز هم بسیار خوب است.

میانگین سرعت آنها 658ms در تجارت بهترین نیست ، اما هنوز بالاتر از حد متوسط ​​صنعت است.

پشتیبانی

میانگین زمان پاسخگویی به مایعات وب برای درخواستهای پشتیبانی بود کمتر از 1 دقیقه, تحقق “ضمانت پشتیبانی 59 ثانیه ای” خود را.

نماینده آگاه بود و به همه سؤالات ما با جزئیات پاسخ می داد.

ما از او سؤالات اساسی در مورد تفاوت هسته CPU و RAM و SSL و CDN آنها پرسیدیم که وی به سرعت و به زبان انسانی با استفاده از استعاره (در صورت لزوم) به آنها پاسخ داد. نماینده همچنین در مورد برنامه های ما با وب سایت سؤال کرد و براساس نیازها و اهداف ما بهترین برنامه را پیشنهاد کرد.

گفتگوی زنده LiquidWeb

واضح است که Liquid Web پشتیبانی خود را بسیار جدی می گیرد و می خواهد بهترین تجربه پشتیبانی ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد.

امکانات

سرورهای وب مایع بسیار خوب هستند. حتی ارزانترین بسته به شما می دهد 480 گیگابایت فضای دیسک, آ پهنای باند 5TB, و سریع پردازنده های 4 هسته ای 3.5 گیگاهرتزی با رم 16 گیگابایتی.

این مشخصات به استثنای پهنای باند ، با SiteGround تقریباً با SiteGround یکسان است (و شما با استفاده از SiteGround 10TB می گیرید) ، و اندک سرعت سرعت کمی با Liquid Web (3.5 گیگاهرتز در مقابل 3.2 گیگاهرتز).

با این حال ، به خاطر داشته باشید که Liquid Web با بهترین و سریعترین پشتیبانی مشتری در صنعت و با پکیج بالاتر از 1000 دلار ، به معماران وب دسترسی زنده می دهید تا هر یک از مشکلات شما را فوراً حل کنید. بدیهی است که این بسته ها برای بنگاه های عظیمی با تن ترافیک و فعالیت در سایت های خود بهترین گزینه هستند.

بررسی اجمالی قیمت گذاری

قیمت شبکه مایعات در مقایسه با سایر ارائه دهندگان ممکن است شیب دار به نظر برسد ، اما مدل تجاری آنها به سمت کاربران حرفه ای که به بهترین عملکرد نیاز دارند هدایت می شود. برنامه های آنها از بسته ورود به سطح “149 دلار در ماه” گرفته تا یک سرور واقعا هیولا با قیمت 499 دلار در ماه متغیر است..

چند هزینه اضافی وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. اول از همه ، آنها برای استفاده از cPanel مبلغ 20 دلار در ماه / دلار اضافی را به شما پرداخت می کنند.

همچنین ، اگر سایت شما از پهنای باند بیشتری نسبت به آنچه مشترک شده اید استفاده می کند ، آنها را برای استفاده بیش از حد از شما شارژ می کنند. اما همینطور اکثر ارائه دهندگان دیگر. بنابراین ، همیشه خوب است که تخمین های دقیقی از ترافیک سایت خود داشته باشید. پهنای باند به طور مستقیم با ترافیک ارتباطی ندارد ، این به سادگی و استفاده از سایت شما بستگی دارد. یک وب سایت ساده با 2-3 صفحه و تقریباً 1000 بازدید کننده در هر ماه به حدود 1 گیگابایت پهنای باند نیاز دارد.

قیمت گذاری سرور اختصاصی LiquidWeb

اما آنچه در مورد قیمت گذاری مایعات وب مثبت است این است که آنچه می بینید همان چیزی است که شما می گیرید – قیمت ها با تمدید افزایش نمی یابد زیرا به هر حال ماهانه پرداخت می کنید. (بدون تخفیف برای پرداختهای پیش رو).

 • ارزانترین برنامه: 149.00 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست: cPanel (20 دلار در ماه)
 • فضای دیسک: 480 گیگابایت
 • پهنای باند: 5 ترابایت
 • رم: 32 گیگابایت
 • پردازنده: 4 هسته ، 3.9 گیگاهرتز
 • آی پی اختصاصی: 1

همه اینها به یک تجربه میزبانی اختصاصی عالی می افزاید.

آنچه واقعاً باعث می شود وب مایعات برجسته شود ، حرفه ای بودن آنهاست. مواد بازاریابی آنها بدون نیاز به حمایت از شما یا مخفی کردن هزینه ابزارهای ضروری ، آنچه را برای پول خود می گیرید ، آشکارا مشخص می کند.

 • آمار پینگdom
 • سایت آزمایش

6. GoDaddy – بزرگترین هاست وب

بررسی GoDaddy

 • Uptime: 99.99٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 610 میلی متر (منبع)
 • پشتیبانی: 2/5
 • سایت اینترنتی: www.GoDaddy.com

GoDaddy نام بزرگ شما است که همراه با اسلحه های بزرگ چشمک می زند. آنها یک شرکت بزرگ با یک مشتری عظیم دارند. همچنین ، زمان و سرعت آنها بسیار مناسب است.

با این حال ، با وجود شهرت آنها ، ما از خدمات مشتری آنها ناامید شدیم. با چنین پایگاه مشتری بزرگی ، انتظار دارید که آنها سرمایه بیشتری را برای کارمندان حرفه ای و آگاه سرمایه گذاری کنند.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار بروز و سرعت GoDaddy 2019برنامه میزبانی تست شده: به اشتراک گذاشته شده / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

بیایید ابتدا به خبر خوب نگاه کنیم. میزبانی GoDaddy سریع و قابل اعتماد است:

زمان اخیر آنها 99.99٪ نزدیک به کامل است ما در ژوئیه 2018 یک ساعت کامل از کار افتادگی را تجربه کردیم اما غیر از این ، زمان به روز بسیار عالی بوده است.

سرعت سایت آنها از 610 میلی متر همچنین مناسب هستند ، به طور پیوسته کمی بالاتر از استاندارد صنعت باقی مانده است.

پشتیبانی

حالا خبر بد. پشتیبانی GoDaddy بسیار دردناک است.

در اولین آزمایش چت زنده آنها ، ما باید 27 دقیقه صبر کردیم تا به یک نماینده وصل شویم. پس از اتصال به یک نماینده ، سؤالات ما فقط پس از 7 دقیقه انتظار پاسخ داده شد. وقتی سایت شما خراب است ، نیم ساعت دیگر برای صبر کردن ندارید – می خواهید بلافاصله یک نماینده پشتیبانی مشتری دستگیر کنید.

چت زنده GoDaddy

در تلاش های بعدی ما برای برقراری تماس با پشتیبانی ، پاسخ سریعتر بود – ما توانستیم در طی 10-10 دقیقه پاسخی بدست آوریم و نماینده پشتیبانی آموزنده و مودب بود. آنها اطلاعات کافی را در اختیار ما قرار دادند و به اهداف و نیازهای ما ملایم علاقه مند بودند.

در اصل ، پشتیبانی از GoDaddy با توجه به زمان پاسخ دادن و همچنین میزان پشتیبانی ، غیرقابل پیش بینی است. در برخی موارد ، عامل پشتیبانی آگاهی داشت و سریع پاسخ داد. بعضی اوقات پاسخ دادن به سؤالات ساده ، مانند یک سؤال درباره گواهی SSL ، برای همیشه طول کشید.

پشتیبانی GoDaddy به مراتب از بهترین چیزی که ما دیده ایم نیست ، اما بدترین هم نیست. این ناسازگاری که می تواند آزار دهنده باشد – اگر زمان بندی را به درستی بدست آورید ، ممکن است در مدت زمان معقولی پاسخ مناسب دریافت کنید. اگر نه ، پس … خوب ، نفس خود را نگه ندارید.

امکانات

سرورهای GoDaddy در واقع از خدمات پشتیبانی زیرمجموعه حرکت می کنند و در واقع ویژگی های بسیار خوبی ارائه می دهند: 1 ترابایت ذخیره سازی, و پهنای باند است کاملاً بدون تحرک (با شرایطی همراه است که می توانید در توافق نامه میزبانی آنها بخوانید).

سرعت پردازنده (4 هسته ای 3.1 گیگاهرتزی) به اندازه کافی خوب است ، اما ما کاملاً تحت تأثیر قرار نمی دهیم حافظه 4 گیگابایتی برنامه اول همراه است. با این قیمت ها ، حداقل 16 گیگابایت انتظار ندارید ، اگر نه 16 گیگابایت.

ما خوشحال شدیم که متوجه شدیم cPanel به عنوان استاندارد عرضه می شود ، و آنها نسخه پشتیبان تهیه وب سایت را با قیمت بسیار مناسب – با قیمت 4.99 دلار در ماه ارائه می دهند.

قیمت گذاری

برنامه های میزبانی اختصاصی GoDaddy با 89.99 دلار در ماه شروع می شود (169.99 دلار در هر ماه تمدید). این می تواند ارزش معقولی را برای ویژگی های موجود نشان دهد ، اما به دلیل عدم پشتیبانی قابل اعتماد کاهش می یابد.

قیمت گذاری سرورهای اختصاصی GoDaddy

GoDaddy برنامه های شگفت آور خوبی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. RAM آنها می تواند کمی بهتر باشد ، اما با سرعت 119.99 دلار در هر ماه با cPanel شامل می شود – این انتخاب بدی نیست.

 • ارزانترین برنامه: 89.99 دلار در ماه (قیمت تمدید 169.99 $)
 • داشبورد سرپرست: cPanel
 • فضای دیسک: 1 ترابایت
 • پهنای باند: غیرمتعارف
 • رم: 4 گیگابایت
 • پردازنده: 4 هسته ، 3.1 گیگاهرتز
 • آی پی اختصاصی: 3

به طور خلاصه ، برنامه های میزبانی اختصاصی GoDaddy از عملکرد مطلوبی برخوردار است ، اما با رویکرد مضحک آنها به خدمات به مشتری تضعیف می شود.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

7. IONOS 1&1 – کمترین قیمت

بررسی IONOS 1 و 1

 • Uptime: 99.98٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 530ms (منبع)
 • پشتیبانی: 1/5
 • سایت اینترنتی: www.IONOS.com

IONOS 1&1 دارای سابقه طولانی در صنعت میزبانی وب است ، اما این بدان معنی نیست که آنها لزوما بهترین هستند. حتی اگر زمان و سرعت آنها رضایت بخش باشد ، ما از حمایت آنها ناخوشایند بودیم.

در بازار امروز ، به ویژه وقتی صحبت از سرورهای اختصاصی است ، پشتیبانی زنده بسیار مهم است. و آنها یکی ندارند.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار بروز و سرعت IONOS 1 & 1 2019برنامه میزبانی تست شده: به اشتراک گذاشته شده / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

IONOS در آزمایشات ما نسبتاً خوب عمل کرد:

زمان تمام وقت آنها 99.98٪ قوی و پایدار بوده است – در فوریه 2019 ما فاصله 10 دقیقه ای از خرابی را تجربه کردیم اما به غیر از این اشتباهات ، آنها جامد بودند.

ما همچنین از سرعت سایت آنها راضی هستیم 530ms. این به اندازه هر آنچه از ارائه دهندگان سرور اختصاصی خود انتظار دارید ، خوب است.

پشتیبانی

یک مشکل بزرگ در مدل تجاری IONOS وجود دارد: آنها پشتیبانی چت زنده را ارائه نمی دهند. این بدان معناست که باید آنها را تلفنی کنید. در عمل (و در سال 2020) فکر می کنیم عدم پشتیبانی آنلاین به سادگی قابل قبول نیست.

امکانات

ویژگی های ارائه شده توسط IONOS واقعاً بسیار خوب است. پهنای باند نامحدود و 1 ترابایت فضای دیسک قرار نیست ما را لکه دار کنیم و تست های سرعت ما نشان می دهد که سرورهای آنها سریع هستند. بسته همراه است 8 گیگابایت رم پردازنده های سریع و سریع.

خوشحال خواهید شد که متوجه شوید که آنها در یک دامنه رایگان ، محافظت از بدافزار SiteLock (بیشتر دیگران از این طریق شما را شارژ می کنند) و ویژگی های شبکه تحویل محتوا (CDN) هستند که باعث می شود سایت شما سریعتر به بازدید کنندگان بازگردد.

قیمت گذاری

IONOS ارزان است. هزینه 40 دلار در ماه برای یک بسته اساسی (پس از 6 ماه با 60 دلار در ماه) ، میزبانی وب اختصاصی آنها کمترین هزینه در این لیست است. با توجه به ویژگی هایی که می خواهید کسب کنید ، این یک معامله واقعی است.

اگر تصمیم دارید یکی از برنامه های گران قیمت خود را انتخاب کنید ، توجه داشته باشید که آنها یک بار هزینه اضافی یک بار 50 دلار را پرداخت می کنند.

قیمت گذاری سرور اختصاصی IONOS

قیمت آنها مسخره است. حتی با افزایش قیمت 20 دلار پس از 6 ماه اولیه ، شما هنوز هم به دنبال (احتمالاً) بهترین پیشنهاد برای سرور اختصاصی در آنجا هستید.

 • ارزانترین برنامه: 40.00 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست:?
 • فضای دیسک: 1 ترابایت
 • پهنای باند: نامحدود
 • رم: 8 گیگابایت
 • پردازنده: 8 هسته ، 2.4 گیگاهرتز
 • آی پی اختصاصی: 1

IONOS عملکردی بالاتر از متوسط ​​را با قیمت بسیار رقابتی ارائه می دهد. قیمت پایین معمولاً به معنای قطع برخی گوشه ها است و در این حالت فقدان کامل چت زنده و بنابراین اطلاعات کاملی است. اگر آنها فقط سیستم های پشتیبانی مشتری خود را مرتب کرده اند ، انتخاب خوبی خواهند بود.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

8. HostWinds

بررسی میزبان

 • Uptime: 99.94٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 1200 متر (منبع)
 • پشتیبانی: 4/5
 • سایت اینترنتی: www.HostWinds.com

HostWinds بازیکن نسبتاً جدیدی در این زمینه است. ما از ویژگیهای خوبی که در برنامه های خود برای قیمت های پایین (قابل ملاحظه ای) ارائه می دهند ، تحت تعقیب قرار گرفتیم.

متأسفانه ، ما ناامید شدیم که تمام مزایای آنها با توجه به آمار وحشتناک زمان و سرعت ناپدید می شوند.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار بروز و سرعت میزبان میزبان 2019برنامه میزبانی تست شده: به اشتراک گذاشته شده / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

HostWinds در نوامبر گذشته با بیش از 3 ساعت خرابی ، 99.47٪ از زمان بروز رسانی را به همراه داشت. همان نوع ناسازگاری در دسامبر سال 2018 ظاهر شد. این خرابی بیش از حد است که شما ترافیک و فروش احتمالی از دست رفته را در نظر بگیرید – به خصوص قبل از کریسمس. شروع آنها از سال با زمان بهبودی بهبود یافته است 99.94٪, اما هنوز در مقایسه با استاندارد صنعت هنوز به اندازه کافی خوب نیست.

سرعت بارگذاری وب سایت ثابت بوده است ، اما متأسفانه ، به طور پیوسته کند است. با متوسط ​​بارگیری صفحه 1200 متر, بازدید کنندگان شما خیلی خوشحال نخواهند شد.

پشتیبانی

ظاهراً پشتیبانی مشتری از HostWinds بسیار سریعتر از سرورهای آنها است. در تست های ما ، به سؤالات ما پاسخ داده شد 2 دقیقه.

ما از اینکه چقدر سریع و دقیق نماینده به سوالات ما پاسخ می داد ، خوشحال شدیم.

پاسخ ها دقیق و کوتاه بود. دقیقاً مانند Bluehost – دقیقاً همان چیزی را می خواهید که درخواست می کنید. نه کمتر و نه چیزی بیشتر.

بنابراین اگر می خواهید در مورد اهداف و نیازهای شما به یک وب سایت گپ بزنید ، ممکن است اینها به اندازه کافی نباشند.

چت زنده HostWinds

امکانات

سرعت آهسته ای که تست های ما نشان داد ، یک رمز و راز است از آنجا که سرورهای HostWinds به طور کامل با آن نمایش داده می شوند 8 گیگابایت رم و CPU های 3.5 گیگاهرتز. شما همچنین دریافت خواهید کرد 1 ترابایت ذخیره سازی و پهنای باند 10TB حد. این یک بسته عالی برای قیمت شما می باشد ، به خصوص با توجه به قیمت مقدماتی.

ما همچنین دوست داریم که بسته به ترجیحات خود ، برنامه خود را با ویژگیهای سفارشی تنظیم کنید.

قیمت گذاری

HostWinds نیز بسیار ارزان است. بسته اصلی آنها با 106 دلار در ماه / ماه پس از یک دوره مقدماتی (کوتاه) 79.50 دلار در ماه شروع می شود. حتی بهتر ، آنها با یک رابط کاربری امکان انتخاب سیستم عامل ، رم ، RAID ، پهنای باند و تعداد آی پی برای ثبت نام را در اختیار شما قرار می دهند تا سطح منحصر به فرد سفارشی سازی نسبت به برنامه خود را داشته باشید..

قیمت مقدماتی می تواند بین 1-36 ماه باشد. پس از پرداخت اولیه مقدماتی ، قیمت 25٪ افزایش می یابد.

همچنین توجه داشته باشید که cPanel 35 دلار در ماه هزینه اضافی برای شما خواهد داشت.

قیمت گذاری سرور اختصاصی HostWinds

HostWinds بسیار ارزان قیمت است ، و ویژگی های واقعاً خوبی را نیز شامل خواهید شد. اگر به cPanel نیز احتیاج دارید ، این قیمت شما را به سطح متوسط ​​تر می رساند.

متأسفانه ، از نظر به روز و سرعت ، HostWinds فقط به اندازه رقابت نیست.

 • ارزانترین برنامه: 79.50 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست: cPanel (35.00 دلار در ماه)
 • فضای دیسک: 1 ترابایت
 • پهنای باند: 10 ترابایت
 • رم: 8 گیگابایت
 • پردازنده: 4 هسته ، 3.5 گیگاهرتز
 • آی پی اختصاصی: 8

اگرچه آنها یک سرور قابل تنظیم را با قیمت های رقابتی ارائه می دهند ، اما نتایج آزمایش های زمان و سرعت ما قابل چشم پوشی نیست. در واقعیت ، سرورهای HostWinds برای ارائه ارزش خوبی در سال 2020 بسیار ساده و خیلی آهسته و غیرقابل اعتماد هستند.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

9. AccuWebHosting

بررسی AccuWebHosting

 • Uptime: 99.92٪ (منبع)
 • زمان بارگیری: 794ms (منبع)
 • پشتیبانی: 4/5
 • سایت اینترنتی: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting ویژگی های شگفت آور خوبی را برای قیمت های پایین ارائه می دهد. با این حال ، آنها از سرعت بالا و پایین سرعت متوسط ​​خود ناامید شدند.

ما همچنین در مورد تبلیغات کمی تبلیغاتی آنها کمی ناراحت بودیم.

وقت تمام وقت & سرعت

آمار بروز و سرعت AccuHosting 2019برنامه میزبانی تست شده: سرور اختصاصی / تاریخ های آمار: 01.01.2019-02.28.2019

ما فقط چند ماه است که مانیتور AccuHosting را انجام داده ایم ، بنابراین هنوز نمی دانیم از آمار آنها چه چیزی استفاده کنیم. یعنی زمان به روز (99.92٪) تاکنون دسامبر و فوریه بدون هیچگونه خاموشی بوده اند ، اما پس از آن دوباره در ژانویه ، بیش از یک ساعت خرابی داشتند. ما باید کمی بیشتر آنها را تحت نظر بگیریم تا بدانیم که آیا این فقط یک اشتباه یک بار بوده است یا اینکه این یک مسئله تکراری است.

سرعت سایت 794ms پایین تر از حد متوسط ​​است میزبان خیلی سریع تری در این لیست وجود دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی مشتری ارائه شده توسط AccuWebHosting خوب است. در تست های ما ، اتصال به چت فوری آنها خوب بود, فوری و مشاوران آنها آگاه به نظر می رسیدند ، و به سؤالات ما در داخل پاسخ دادند 2 دقیقه.

ما از حمایت آنها بسیار خوشحال شدیم. آنها سوالات ما را کاملاً درک کردند و در عرض چند ثانیه پاسخ دادند. علاوه بر این دقیق و دقیق ، آنها بیش از سایر ارائه دهندگان میزبانی که تاکنون دیده ایم ، به نیازها و اهداف ما نیز علاقه مند بودند.

قطعاً یک تجربه مشتری خوب ، مناسب برای مبتدیان و کاربران پیشرفته تر است.

AccuWebHosting چت زنده 2

امکانات

با این حال ، بهترین ویژگی AccuWebHosting ، ویژگی های چشمگیری است که در سرور انتخابی خود دارید. رم 16 گیگابایتی بسیار بالاتر از حد استاندارد برای قیمت میزبانی وب آنهاست CPU ها دویدن در 3.4 گیگاهرتز. شما همچنین عظیم به دست می آورید 4 ترابایت فضای ذخیره سازی. با توجه به پشتیبانی آنها ، شما نیز دریافت خواهید کرد پهنای باند نامحدود. این تقریباً به نظر می رسد خیلی خوب باشد که درست باشد – و همینطور است.

cPanel ، دلخراش ، کمی بیشتر از برنامه استاندارد هزینه دارد ، همانطور که خدمات SSL و CDN را نیز پرداخت می کنید. همچنین ، ما ناامید شدیم که متوجه شدیم سرور UK تبلیغ شده در حال حاضر (در زمان نوشتن این بررسی) در دسترس نیست.

همچنین می توانید از دیگر ویژگی ها ، به عنوان مثال حافظه بیشتر ، گزینه های امنیتی اضافی ، سایر کنترل پنل ها ، پردازنده های سریعتر ، پشتیبان گیری ، سرور در کشورهای مختلف و غیره استفاده کنید..

قیمت گذاری

میزبانی وب اختصاصی AccuWebHosting دارای ارزش خوبی است ، از 90 دلار در ماه شروع می شود. بسیاری از افزودنیهای مفید برای قیمت مناسب نیز وجود دارد. به نظر می رسد قیمت گذاری برای مشخصات شما بسیار مناسب است. ما تاکنون مضرات یا هزینه های پنهانی پیدا نکرده ایم. وقتی می خواهید ویژگی ها و برنامه های خود را انتخاب کنید ، همه در معرض دید عموم قرار می گیرد.

همچنین ، قیمت ها پس از اشتراک اولیه در واقع بالا نمی روند.

حتی بهتر ، بسته به موقعیت مکانی مشتریان می توانید بین تعدادی از سرورها انتخاب کنید:

قیمت گذاری سرور اختصاصی AccuWebHosting

ارزانترین برنامه آنها با مشخصات بسیار خوبی ارائه می شود – این یک وب سایت متوسط ​​است که دارای ترافیک مناسب است بیش از اندازه کافی است. با این حال ، برای برخی از اصول اولیه مانند SSL و cPanel باید هزینه بیشتری بپردازید. همچنین این نگرانی وجود دارد که در حال حاضر برخی از ویژگی های تبلیغاتی (مانند سرور در انگلستان) در دسترس نباشد.

 • ارزانترین برنامه: 90 دلار در ماه
 • داشبورد سرپرست: cPanel (35.00 دلار در ماه)
 • فضای دیسک: 2 ترابایت
 • پهنای باند: نامحدود
 • رم: 32 گیگابایت
 • پردازنده: 3.8GHz
 • آی پی اختصاصی: 1

در پایان ، AccuWebHosting با داشتن حافظه متوسط ​​و محدودیت پهنای باند و سرعت جامد ، خدمات با ارزش مناسب را ارائه می دهد. اما با توجه به زمان ناامید کننده آنها ، ممکن است به جای این با ارائه دهنده دیگری بهتر باشید.

 • آمار Pingdom
 • سایت تست

نتیجه…

امروزه اکثر میزبانهای وب اختصاصی خوب ، سرورهای سریع و قابل اعتماد ارائه می دهند. تفاوت بزرگ بین آنها ، همانطور که مشاهده کردیم ، سطح حمایتی است که آنها ارائه می دهند.

در تست های ما سه میزبان وجود دارد که ایستادگی کردند. اگر زمان بروز رسانی مهمترین عامل در تصمیم گیری شماست ، به دنبال Bluehost باشید. سرورهای آنها بهترین و با ثبات ترین زمان بروز را ارائه داده اند.

اگر به دنبال امنیت یک میزبان وب بزرگ و تثبیت شده هستید ، HostGator بهترین شرط بندی شماست. خدمات آنها از قیمت مناسب برخوردار است و پایگاه مشتری عظیم آنها بدین معناست که می توانید انتظار داشته باشید تیم پشتیبانی آنها در انواع مسائل باتجربه باشد.

اگر سرعت چیزی است که بعد از آن هستید ، میزبانی A2 بهترین گزینه برای شما است. برنامه های آنها از ارزش مناسبی برخوردار است ، اکثر اوقات زمان طولانی بسیار خوب است (هر چند ماه 5 تا 15 دقیقه قطع برق وجود دارد) و پشتیبانی سریع و آگاه است.

هر کجا که انتخاب کنید ، خواستار آن است. سرور اختصاصی یک سرمایه گذاری بزرگ است و برای خرید و انتخاب بهترین گزینه می پردازد.

به یاد داشته باشید ، اگر شما یک سرور را برای استفاده انحصاری خود کرایه می کنید ، باید انتظار داشته باشید که ارائه دهنده هاستینگ شما به همان اندازه اختصاص داده شده به سایت شما باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author