7 بهترین خدمات میزبانی ابر (بررسی + مقایسه) |

بهترین ارائه دهندگان میزبانی ابر

میزبانی ابر مدت مدتی است که در دقیقه است و محبوبیت خود را به دست می آورد. Cloud همچنین فناوری غول اینترنت مانند گوگل ، آمازون و بسیاری دیگر است.

بسیاری از خدمات میزبانی ابری با تفاوت در قیمت گذاری ، آزاد و حتی قدرت سرور وجود دارد. بر اساس تحقیقات ما ، برخی از ویژگی های استاندارد وجود دارد که اکثر آنها مشترک هستند ، مانند SSL رایگان ، حساب های رایگان ایمیل ، ضمانت حداکثر 99.9٪ ، پشتیبانی 24/7 و پشتیبان گیری روزانه رایگان..

این وسوسه کننده است که به دنبال ارزانترین گزینه موجود باشید. با این حال ، شما ممکن است به دنبال میزبانی بیش از یک سایت باشید یا به عملکرد بیشتری در کنار خود نیاز داشته باشید.

به هر حال میزبانی ابر چیست؟ چرا بهتر از انواع دیگر میزبانی است?

Cloud Hosting شبکه ای از سرورهای مجازی است که از منابع سرورهای فیزیکی برای اداره وب سایت شما استفاده می کند. سرور میزبان فقط در دنیای مجازی یا “ابر” وجود دارد. بنابراین ، ابر تمام برنامه ها و خدمات را بر روی چندین سرور به طور همزمان اجرا می کند. این ماشین ها را می توان در مراکز مختلف داده در سراسر جهان قرار داد.

در مقایسه با میزبان خصوصی یا مشترک مشترک در یک سرور فیزیکی ، Cloud Hosting مزایای متعددی را ارائه می دهد:

  • قابلیت اطمینان بیشتر: وب سایت ها در هر زمان و هر مکان و عملا و بدون هیچگونه خرابی در دسترس هستند. لحظه ای که یکی از سرورهای فیزیکی باید خراب شود ، تمام ترافیک به سمت سرورهای سالم هدایت می شود. تغییر مسیر ترافیک نیز به طور خودکار انجام می شود که یک سرور در خوشه بار بسیار سنگینی را دریافت کند.
  • مقیاس پذیر: Cloud Hosting نیز به راحتی مقیاس پذیر است. ارائه دهندگان میزبان نیازی به اضافه کردن ماشینهای فیزیکی در هنگام نیاز به نیروی بیشتر به حساب شما ندارند. تنها چیزی که لازم است این است که منابع موجود در پارک سرور موجود را مجدداً مورد استفاده قرار دهید. برخی از ارائه دهندگان خدمات حتی پیشنهاد می کنند وقتی بار سنگین تر از حد معمول باشد ، منابع را به طور خودکار افزایش دهند.
  • زمان بار سریعتر: سپس سرعت و کارایی بهبود یافته ای را ارائه می دهد که Cloud Hosting در مقایسه با آمار میزبانی مشترک می تواند ارائه دهد. از آنجا که داده های وب سایت شما در سرورهای مختلف پخش شده است ، لازم نیست که فقط به یک دستگاه اعتماد کنید.

حال ، بیایید به تحقیق ما در مورد بهترین ارائه دهندگان Cloud Hosting در آنجا بپردازیم و دریابیم که کدام یک ممکن است برای نیازهای شما مناسب باشد.

7 بهترین خدمات میزبانی ابر (2020)

1. Cloud Web VPS Cloud – بهترین حالت

میزبانی وب ابر مایعبرنامه ها از 15.00 دلار در ماه شروع می شوند

جوانب وب مایع:
+ میانگین سریع زمان بار
+ وب سایت های نامحدود
+
کاملاً مدیریت شده + انتقال سایت رایگان
+ ایمن (حفاظت DDoS)
+ پشتیبان گیری روزانه
+ پشتیبانی 24/7 مشتری مستقیم
+ SSL و CDN رایگان
منفی وب مایع:
– InterWorx ، Plesk یا cPanel هزینه اضافی دارند

وب مایع یکی از قوی ترین ارائه دهندگان میزبانی ابری کاملاً مدیریت شده در آنجا است. این ارزان ترین گزینه در بازار نیست ، اما دارای طیف گسترده ای از ویژگی های مفید و اضافات است.

یکی از استدلال های قانع کننده ترین آنها بار و زمان بالایی است که به ترتیب 430 ms و 99.99 ~ پوند (30 روز گذشته) هستند. از آنجایی که فناوری ابر بسیار قابل اعتماد است ، آنها می توانند 99.9٪ به روز بودن را تضمین کنند.

نمایش:

24 ساعت گذشته
7 روز گذشته
30 روز گذشته
6 ماه گذشته
سال گذشته

292 msسرعت متوسط

100٪زمان متوسط

عملکرد مایع Web VPS Cloud (داده های تاریخی را اینجا ببینید)

ارزانترین برنامه آنها با سرورهای مناسب و دارای 2 گیگابایت رم و CPU 2 هسته ای ارائه می شود. ابر VPS مدیریت شده آنها در مرکز و غرب ایالات متحده واقع شده است.

در هر یک از برنامه ها ، می توانید تعداد نامحدودی از وب سایت ها و حساب های ایمیل را میزبانی کنید.

تمام برنامه های وب مایع دارای سرورهایی کاملاً مدیریت شده هستند ، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد امنیت ، به روزرسانی ها ، نظارت و نگهداری نیست. آنها همچنین یک CDN CloudFlare رایگان را نیز نصب کرده اند ، که می تواند سرعت و امنیت ترافیک را بیشتر کند. اما اگر به آزادی بیشتری احتیاج دارید ، می توانید انتخاب کنید گزینه های اصلی-مدیریت یا بدون مدیریت برای سرورهای ابری آنها.

از همان ابتدا از 3 صفحه کنترل نیز می توانید انتخاب کنید – InterWorx ، Plesk و cPanel. با این حال ، شما باید بیشتر تنظیمات خود را انجام دهید ، اما پشتیبانی بسیار دقیق مشتری از مایعات وب می تواند به شما کمک کند.

برخی از ویژگی های قابل توجه شامل SSL رایگان ، پشتیبان گیری روزانه رایگان با 100 گیگابایت فضای پشتیبان ، 40 گیگابایت فضای SSD و تلفن 24/7 ، چت زنده یا پشتیبانی تلفنی است. پهنای باند محدود به 10 ترابایت است اما برای وب سایت های متوسط ​​باید بیش از حد کافی باشد.

هزینه برنامه های آنها کاملاً ساده است ، اما ارزان ترین گزینه ها (با شروع از 15 دلار در ماه) با تعهد 24 ماهه همراه است. در صورت نیاز به اختصاص قدرت یا ویژگی های بیشتر ، خدمات میزبانی به راحتی قابل مقیاس است. با این حال ، در مقایسه با استاندارد صنعت ، هیچ تضمینی برای پس انداز پول وجود ندارد ، بنابراین بازپرداخت نیز ندارد. دامنه ها 15 دلار در سال هزینه دارند.

2. HostGator Cloud – بهترین ابر ارزان قیمت

میزبان ابری HostGatorبرنامه ها از 2.74 دلار در ماه شروع می شوند

HostGator جوانب مثبت:
+ میانگین سریع زمان بار
+ مقدمه ارزان
+ پهنای باند و فضای دیسک بی سیم
+ به موقع قابل اعتماد
+ پشتیبانی 24/7 مشتری مستقیم
+ CDN + SSL گنجانده شده است
+ انتقال سایت رایگان
منفی HostGator:
– تهیه نسخه پشتیبان هزینه اضافی است
– هزینه های تمدید بالاتر

HostGator Cloud ارزان ترین گزینه میزبانی ابر در لیست ما است. برای هرکسی که به دنبال میزبانی یک دامنه واحد است و هزینه های آن را به حداقل می رساند مناسب است. سرورهای میزبانی ابری آنها فقط در ایالات متحده قرار دارند.

علاوه بر مقرون به صرفه ترین ، آنها همچنین بهترین زمان و زمان به روز در لیست ما را دارند. آمار ما نشان می دهد 400 بار پوند زمان بار و 100 ~ زمان به روز (30 روز گذشته). به عنوان یک استاندارد ، آنها با برنامه های خود 99.9٪ به موقع را تضمین می کنند.

نمایش:

24 ساعت گذشته
7 روز گذشته
30 روز گذشته
6 ماه گذشته
سال گذشته

256 msسرعت متوسط

99.75٪زمان متوسط

عملکرد HostGator Cloud (داده های تاریخی را اینجا ببینید)

یكی از اصلی ترین نقاط ضعف محدودیت دامنه ی HostGator با برنامه “Hatchling” آنهاست. انجام می دهند دامنه رایگان و حساب های نامحدود ایمیل ارائه دهید با گزینه های میزبانی خود اما ، اگر به دنبال میزبانی وب سایت های متعدد هستید ، باید چندین برنامه خریداری کنید یا با یک برنامه به روز شده شروع به کار کنید.

نصب میزبان بسیار آسان است و به شما امکان می دهد از cPanel محبوب به عنوان پنل کاربر استفاده کنید. آنها بلافاصله پس از خرید حساب شما را فعال می کنند. با این حال ، HostGator گزینه سرنوشت ساز را برای سرورهای ابری خود ارائه نمی دهد ، اما شما یک زمان آسان برای نظارت و تخصیص منابع اضافی برای مدیریت ترافیک خود خواهید داشت. این گفته ، شما کنترل کاملی بر استفاده خود خواهید داشت.

ارزان بودن این قیمت ارزان قیمت دیگری در مقایسه با استاندارد صنعت – بدون پشتیبان گیری رایگان است. می توانید بصورت روزانه نسخه پشتیبان تهیه خودکار وب سایت را اضافه کنید ، که سالانه با 23،95 دلار صورتحساب می شود.

در حال حاضر ، بهترین بخش در مورد برنامه های آنها است فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند که شما آن را اغلب نمی بینید. همچنین ، یک گواهی SSL رایگان دریافت خواهید کرد و به پشتیبانی تلفنی 24/7 ، گفتگوی زنده یا ایمیل دسترسی خواهید داشت. به طور مشابه با پیشنهاد Liquid Web ، HostGator یک CDN CloudFlare رایگان را برای امنیت و سرعت بیشتر پرتاب می کند.

قیمت گذاری برنامه های آنها از 2.74 دلار در ماه شروع می شود که با برنامه 12 ماهه آنها تخفیف قیمتی دارند. آماده باشید تا هزینه های بعد از دوره اولیه تا 10.95 دلار در ماه افزایش یابد. با این وجود ، شما می توانید پول خود را در مدت 45 روز پس بگیرید ، که بالاتر از حد استاندارد صنعت (30 روز) است. توصیه می کنیم طرح “Baby” را از 3.21 دلار در ماه شروع کنید. با دامنه های نامحدود و CPU های 4 هسته ای خود به دامنه های نامحدود دسترسی خواهید داشت و با قیمت اولیه پایین.

3. CloudWays – بهترین مدیریت ابر

CloudWays میزبان ابربرنامه ها از 10.00 دلار در ماه شروع می شوند

CloudWays جوانب مثبت:
+ زمان و سرعت قابل اطمینان
+ مراکز داده در سراسر جهان (DigitalOcean ، Vultr و غیره)
+ کاملاً مدیریت شده + مهاجرت وب سایت رایگان
+ وب سایت های نامحدود
+ پشتیبان گیری خودکار
+ آزمایش رایگان 3 روزه
CloudWays منفی:
– تهیه نسخه پشتیبان رایگان نیست

اگر به دنبال یک سرویس میزبانی کاملاً مدیریت شده با قراردادهای انعطاف پذیر ، قیمت گذاری و گزینه ای برای درگیر کردن تیمی از متخصصان برای کمک به شما هستید ، CloudWays پشت شما را دارد.

ارزانترین برنامه ها با دیتاسنترهای اقیانوس دیجیتال ، که در سرتاسر جهان واقع شده اند ، ارائه می شود. شما می توانید از بین برنامه های ردیف مختلفی که سرعت ، ذخیره و پهنای باند بالاتری را ارائه می دهند – با قیمت بالاتر – انتخاب کنید.

از نظر عملکرد خوب ، سرورهای آنها با زمان بار بالا و بروزرسانی بسیار معتبر ، میانگین آماری به ترتیب 500 ms 100 و 100٪ هستند.

نمایش:

24 ساعت گذشته
7 روز گذشته
30 روز گذشته
6 ماه گذشته
سال گذشته

505 msسرعت متوسط

100٪زمان متوسط

عملکرد ابر (داده های تاریخی را اینجا ببینید)

مانند بیشتر ارائه دهندگان میزبانی ابر ، CloudWays به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از وب سایت ها را میزبانی کنید. آماده شوید دامنه (های) خود را جداگانه ثبت کنید زیرا آنها این سرویس را ارائه نمی دهند. با این حال ، آنها خوشحال هستند که اگر از قبل وب سایت خود را فعال کرده اید ، اولین وب سایت شما را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

نکته منفی قابل توجه عدم وجود میزبانی ایمیل به طور پیش فرض در برنامه ها است. شما می توانید خدمات را به عنوان یک افزودنی برای 1 دلار برای هر حساب ایمیل دریافت کنید ، که مگر اینکه صدها نفر از آنها را داشته باشید چیز چندانی نخواهد بود.

CloudWays دارای صفحه کنترل کنترل داخلی خود است که کاملاً بصری و کاربردی آسان است. از آنجا که آنها یک ابر کاملاً مدیریت شده را ارائه می دهند ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد نگهداری ، به روزرسانی ها یا امنیت نیست. آنها سرور شما را با مدیریت منظم سیستم عامل ، وصله امنیتی و نظارت 24/7 در زمان واقعی نگه می دارند. علاوه بر این ، می توانید افزونه Premium Support را دریافت کنید ، که به کمک آنها ارائه می دهد.

هر طرح شامل پشتیبان گیری خودکار نیز می شود. اما اگر چاپ خوب را بخوانید ، می آموزید که آنها برای ذخیره سازی پشتیبان در خارج از سایت (ماهانه) مبلغ 0.033 دلار / گیگابایت اضافی در هر سرور برای شما شارژ می کنند..

برخی از ویژگی های دیگر شامل SSL رایگان ، افزودنی CloudWaysCDN ، 25 گیگابایت ظرفیت ذخیره سازی SSD ، چت زنده 24/7 ، پشتیبانی از تلفن و سیستم بلیط فروشی است. برنامه پایه دارای محدوده پهنای باند 1TB است که در مقایسه با سایر ارائه دهندگان خدمات در این لیست کمترین میزان را دارد.

CloudWays یک سیستم قیمت گذاری بسیار شفاف دارد ، که ما دوست داریم. گزینه پرداخت ماهانه یا ساعتی را خواهید داشت و هیچ تعهدی در مدت زمان وجود ندارد. ارزانترین برنامه آنها 10 دلار در ماه هزینه دارد و شامل 1 گیگابایت رم و پردازنده 1 هسته ای است.

متأسفانه ، آنها ضمانت برگشت پول را ارائه نمی دهند ، اما شما به جای آن یک آزمایش آزمایشی 3 روزه دریافت خواهید کرد.

4. میزبان ابر

میزبان ابر میزبانبرنامه ها از 7.45 دلار در ماه شروع می شوند

مزایای میزبان:
+ کاملاً مدیریت شده
+ آدرس IP اختصاصی
+ می توانید 300 وب سایت وب را میزبانی کنید
+ دیتاسنترهای سرتاسر جهان
+ پشتیبانی 24/7 مشتری (گپ)
+ SSL و CDN گنجانده شده است
+ زمان خوب
منفی Hostinger:
– سرعت متوسط
– انتقال دستی سایت

Hostinger یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات با مدیریت میزبانی ابری با کیفیت است. قدرت آنها سادگی ، داشتن عملکرد خوب و از جمله بسیاری دیگر از ویژگی های مفید دیگر برای نیازهای میزبانی شما است.

هاستینجر زمان بار مناسب و معقول 600 ~ پوند به طور متوسط ​​و زمان بروز حداکثر 99 ~ 99 ~ دارد. آنچه حتی بهتر از این است که مراکز داده آنها در سراسر جهان واقع شده اند. شما همچنین نمی توانید منابع خود را به اشتراک بگذارید و یک آی پی اختصاصی.

نمایش:

24 ساعت گذشته
7 روز گذشته
30 روز گذشته
6 ماه گذشته
سال گذشته

681 msسرعت متوسط

99.99٪زمان متوسط

عملکرد ابر میزبان (داده های تاریخی را اینجا ببینید)

هاستینگر کنترل پنل مخصوص خود “hPanel” را توسعه داده است, که بسیار آسان برای تنظیم و استفاده است. hPanel همچنین شامل نصب یک کلیک برنامه نصب 1 کلیک برای بیش از 100 برنامه نصب با بیش از سهولت است.

نکته مهم و اساسی این است که شما نباید یک نبوغ IT باشید زیرا همه سرورها و مدیریت ترافیک را برای شما انجام می دهند. آنها یک سرویس مانیتورینگ 24/7 ، جدیدترین فناوریهای به روز و عملکرد ، تعمیر و نگهداری و تهیه پشتیبان رایگان روزانه را ارائه می دهند.

برخی از ویژگی های دیگر شامل پهنای باند نامحدود و حساب های ایمیل ، 40 گیگابایت حافظه ذخیره سازی SSD ، رایگان SSL و CloudFlare CDN و ضریب به موقع استاندارد 99.9٪ در صنعت می باشد. در مورد پشتیبانی ، آنها فقط یک گزینه چت زنده 24/7 را ارائه می دهند. با چند دلار اضافی ، می توانید خود را به لیست پشتیبانی اولویتی خود اضافه کنید تا آنها سریعتر پاسخ دهند.

در مقایسه با سایر ابرهای کاملاً مدیریت شده ، شما می توانید حداکثر 300 وب سایت را با هاستینجر میزبانی کنید. از آنجا که 300 وب سایت بیش از آنچه اکثر ما به آن احتیاج داریم ، مهم نیست. در روند صعودی ، دامنه رایگان دریافت خواهید کرد ، اما هزینه تمدید از سال دوم 10.99 دلار است.

از دیدگاه قیمت گذاری ، با یک قرارداد 4 ساله ارزان ترین قیمت (7.45 دلار در ماه) را دریافت خواهید کرد که چندان عالی نیست. هزینه تمدید 15.90 دلار خواهد بود. با توجه به هزینه ورودی پایین بسیار گران است. همچنین شما می توانید 30 روز ضمانت پس انداز پول مناسب با بازپرداخت کامل برای آزمایش خدمات خود دریافت کنید. برنامه پایه شما را با 3 گیگابایت رم و CPU 2 هسته ای تنظیم می کند. این طرح ها با هزینه اضافی به راحتی قابل ارتقا هستند تا به رده های بالاتر ، اما عملکرد بهتر و فضای ذخیره سازی بیشتری به دست خواهید آورد.

5. Cloud DreamHost – بدون کنترل

میزبانی ابر DreamHostقیمت گذاری مبتنی بر استفاده است

DreamHost جوانب مثبت:
+ پرداخت در هر ساعت / ترافیک
+ تعداد نامحدودی از وب سایت ها
+ 80 گیگابایت حافظه SSD + 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی
+ 100٪ ضمانت به موقع
DreamHost منفی:
– پشتیبانی مشتری 24/7 نیست
– به طور کامل مدیریت نشده + مهاجرت سایت رایگان نیست
– بدون پول برگشت / بازپرداخت
– بدون نسخه پشتیبان خودکار

Dreamhost سرویس میزبانی ابر خود را برای افراد حرفه ای و هر کسی که می خواهد تا آنجا که ممکن است آزادی طراحی کرده است. سرورهای آنها کنترل نشده اند ، به این معنی که شما از همه به روزرسانی ها و پشتیبان گیری مسئولیت همه چیز را بر عهده خواهید گرفت.

پارک های سرور آنها فقط در ایالات متحده مستقر است. خود سرورها در مقایسه با سرعتی که رقبای خود ارائه می دهند قدرت زیادی را نمی توانند بسته بندی کنند.

Dreamhost دارای یک آپدیت مناسب و معقول 99.99 ~ و سرعت قابل اعتماد است که آمار ما نشان می دهد به طور متوسط ​​300 پوند است.

نمایش:

24 ساعت گذشته
7 روز گذشته
30 روز گذشته
6 ماه گذشته
سال گذشته

302 msسرعت متوسط

100٪زمان متوسط

عملکرد DreamHost Cloud (داده های تاریخی را اینجا ببینید)

Dreamhost به شما امکان می دهد میزبان تعداد نامحدودی از وب سایت ها باشید به شرط آنکه دامنه (های) خود را بیابید. آنها پانل ساخته شده خود را برای مدیریت وب سایت ها ، پایگاه داده ها ، ایمیل و صورتحساب شما دارند.

اکنون ، اگر سرور ابری بدون کنترل چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، پس از آن به دنبال معالجه هستید. Dreamhost امکان انتخاب سیستم عامل و نرم افزار را فراهم می کند تا سرورها در لینوکس ، BSD یا MS Windows مستقر شوند. Dreamhost در حدود OpenStack و Ceph مهندسی شده و از API های استاندارد و محبوب ترین ابزارهای توسعه دهنده پشتیبانی می کند. بنابراین اگر به MongoDB ، Redis ، node.js ، یاقوت ، پایتون نیاز دارید ، می توانید همه آنها را با دردسر صفر استفاده کنید.

در یک یادداشت دیگر ، شما همچنین مسئولیت تهیه پشتیبان ، به روزرسانی ، امنیت ، تخصیص منابع برای ترافیک خود و مدیریت عمومی سرور خود خواهید بود. Dreamhost گواهینامه SSL را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

شما پهنای باند نامحدودی دریافت خواهید کرد تا اینکه Dreamhost در غیر اینصورت تصمیم بگیرد (مدت زمان محدود). همچنین می توانید 80 گیگابایت فضای انبارداری SSD و 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی با هر برنامه را بدست آورید. این بسیار عالی است در مقایسه با ارائه دهندگان میزبان ابری دیگر.

نکته مهم این است که پشتیبانی آنها فقط در ساعات کاری و از طریق گفتگوی زنده کار می کند (مگر اینکه DreamPress را داشته باشید ، یک گزینه میزبانی وردپرس). با این وجود ، شما می توانید بلیط در هر زمان ایجاد کنید – فقط انتظار پاسخ فوری را ندارید.

قیمت گذاری مبتنی بر استفاده و اندازه گیری ساعت است و طرح پایه از حداکثر 4.50 دلار در ماه (0.0075 دلار در ساعت) شروع می شود. با این کار ، 512 مگابایت حافظه رم و پردازنده 1 هسته ای دریافت خواهید کرد. با این حال ، ما به شما توصیه می کنیم برای عملکرد بهتر (2 گیگابایت رم) با قیمت 0.02 دلار در ساعت (یا حداکثر 12 دلار در ماه) برنامه لایه بعدی را تهیه کنید. ضمانت برگشت پول وجود ندارد ، اما هیچ تعهدی هم ندارد.

6. InMotion Cloud

میزبانی ابر InMotionبرنامه ها با 22.99 دلار در ماه شروع می شوند

مزایای InMotion:
+ خوب زمان بار
+ 2 ساعت پشتیبانی رایگان برای نصب
+ تضمین بازگشت پول
+ وب سایت های نامحدود
+ دامنه رایگان (سال اول)
+ انتقال سایت رایگان
منفی InMotion:
– گران
پهنای باند محدود

InMotion یک سرویس میزبانی ابر پریمیوم با کیفیت بالا را ارائه می دهد. حتی اگر کمی از نظر قیمت ارزنده باشند ، اما یک تجربه پشتیبانی برتر را ارائه می دهند ، اما سرورهای آنها کاملاً مدیریت شده و به راحتی قابل تنظیم هستند.

می توانید میزبان آن باشید تعداد نامحدودی از وب سایت ها, و InMotion همچنین در یک دامنه رایگان پرتاب کرده است تا بتواند در شروع کار کمک کند. با این حال ، از سال دوم ، آنها 15.99 دلار در سال برای دامنه هزینه می کنند. ما پیشنهاد می کنیم دامنه قبلاً ثبت شده را با خود همراه کنید.

عملکرد InMotion مناسب است ، به طور متوسط ​​570 ~ پوند بار و 99.996٪ زمان به روز. سرورهای آنها در سواحل شرقی و غربی ایالات متحده واقع شده اند. به عنوان یک روش استاندارد ، InMotion به 99.9٪ ضمانت به موقع متعهد می شود.

نمایش:

24 ساعت گذشته
7 روز گذشته
30 روز گذشته
6 ماه گذشته
سال گذشته

361 msسرعت متوسط

99.99٪زمان متوسط

عملکرد ابر InMotion (داده های تاریخی را اینجا ببینید)

InMotion به شما امکان می دهد برای راه اندازی و اجرای وب سایت (های) خود از یک cPanel شناخته شده استفاده کنید. خود نصب آسان و آسان است. پس از شروع کار ، شما حتی با تیم میزبانی مدیریت شده InMotion ، که به شما در نصب کمک می کند ، دو ساعت رایگان خواهید داشت..

InMotion کاملاً سرورها را مدیریت می کند ، بنابراین نیازی نیست که به هیچ وجه نگران این موضوع باشید. همچنین ، آنها ترافیک شما را رصد می کنند و در صورت نیاز وب سایت شما به آنها فوراً منابع را اختصاص می دهند. پشتیبان گیری خودکار نیز به صورت پیش فرض در برنامه های خود گنجانده شده است.

شما می توانید بر اساس نیازهای خود گزینه ای از پیکربندی سرور دریافت کنید (پشته LAMP ، پشته WordPress یا پیکربندی PHP). اگر می خواهید از فناوری دیگری برای توسعه خود استفاده کنید گزینه ای برای امکان دسترسی به ریشه وجود دارد.

برخی از ویژگی های دیگر شامل 75 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD ، گواهی SSL رایگان ، حساب های ایمیل نامحدود ، پهنای باند 4TB و تلفن 24/7 ، چت زنده و پشتیبانی ایمیل.

قیمت گذاری بسیار گران است و ارزانترین گزینه (22.99 دلار در ماه) همراه با تعهد 2 ساله است. از طرف سخت افزاری ، کاربران با برنامه میزبانی پایه 4 گیگابایت رم دریافت می کنند. همچنین گزینه ای برای به روزرسانی برنامه شما برای دستیابی به سرعت بیشتر و ذخیره بهتر وجود دارد ، اما هزینه بیشتری نیز خواهد داشت. با این وجود ، در صورت انتخاب ، ضمانت تأمین هزینه 90 روزه با بازپرداخت کامل خواهید داشت.

7. ابر ابر میزبان A2

میزبانی ابر A2Hostingبرنامه ها از 25.00 دلار در ماه شروع می شوند

مزایای میزبانی A2:
+ زمان قوی
+ انتقال سایت رایگان
+ پشتیبانی 24/7 مفید
+ وب سایت / حساب های نامحدود
+ هر زمان ضمانت برگشت پول
منفی میزبان A2:
– زمان بار آهسته
– گران
– پهنای باند محدود

A2 Hosting Cloud گرانترین برنامه را در لیست بررسی ما دارد. آنها هنوز یک سرویس میزبانی ابری کاملاً مدیریت شده را ارائه می دهند ، اما مدت زمان بار آنها در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبانی کاملاً عالی نیست.

میزبانی A2 در مورد مکانهای سرور از ایالات متحده ، اروپا و آسیا پوشش کاملی دارد.

حتی اگر آنها یک زمان عالی 99.99٪ را حفظ کرده اند ، میانگین زمان بارگذاری سایت آنها چندان عالی نیست (1334ms):

نمایش:

24 ساعت گذشته
7 روز گذشته
30 روز گذشته
6 ماه گذشته
سال گذشته

1134 msسرعت متوسط

99.99٪زمان متوسط

A2 میزبان عملکرد ابر (داده های تاریخی را اینجا ببینید)

برای ساخت و راه اندازی وب سایت خود ، به یک کنترل پنل شناخته شده cPanel دسترسی خواهید داشت. غیر از این ، دیگر لازم نیست نگران مدیریت سرورها با برنامه های کاملاً مدیریت شده A2 Hosting باشید. آنها تمام سخت افزارها را حفظ و به روز می کنند ، نرم افزار را به روز می کنند و سرور را 24/7 رصد می کنند.

به عنوان یک استاندارد ، آنها پشتیبان روزانه رایگان ارائه می دهند و یک برنامه بازیابی پرونده داخلی “سرور عقب” را در خانه رایگان انداخته اند. آنها همچنین 24/7 برای نظارت بر امنیت وب سایت های خود ، یک عملیات نظارت امنیتی را اجرا می کنند.

سایر ویژگی های اصلی شامل 75 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD ، رایگان SSL و CloudFlare CDN ، حساب های ایمیل نامحدود رایگان ، و تلفن ، ایمیل ، بلیط و پشتیبانی چت فوق العاده 24/7 است. در حین تحقیق ، ما پشتیبانی A2 Hosting را بهترین در لیست بررسی خود یافتیم.

با کارایی بالا ، ویژگی های عالی و تجربه پشتیبانی لذت بخش ، ارزان نیست. این طرح ها پر هزینه هستند ، از 25 دلار در ماه شروع می کنند و تمدید تقریباً دو برابر هزینه اولیه است. برنامه های به روز شده حتی گران تر هستند ، اما سرعت و فضای بیشتری نیز دارند.

یک روند صعودی وجود دارد ، و آن را ضمانت بازگشت پول در هر زمان می نامند.

نتیجه

براساس تحقیقات ما ، برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی ابری عالی در آنجا حضور دارند. در قیمت گذاری بر اساس میزان عملکرد و چند ویژگی مورد نیاز شما تفاوت قابل توجهی وجود دارد. قیمت آن نیز تا حدودی بالاتر از سایر انواع میزبانی مانند میزبانی مشترک است.

همچنین می توانید بر اساس مکانی که کار می کنید و کدام ارائه دهنده را انتخاب کنید ، می توانید بارهای مختلفی را نیز انتظار داشته باشید. اما ، شما می توانید یک سرویس قابل اعتماد از همه آنها انتظار داشته باشید.

با این وجود ، اگر می خواهید بدون شکستن بانک خود ، عملکرد وب سایت خود را به سطح بعدی برسانید ، میزبانی ابری راهی است که باید انجام دهید.

قبلاً از کدام ارائه دهنده میزبانی ابر استفاده کرده اید؟ آیا شما هر یک از آنها را توصیه می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ما همچنین می توانیم سایر ارائه دهندگان میزبان ابری را تست و آزمایش کنیم ، بنابراین پیشنهادات خود را به ما بسپارید :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author