7 بهترین خدمات میزبانی وب ارزان (بررسی 2020) | حقایق میزبانی

میزبانی وب ارزان

یافتن یک ارائه دهنده میزبانی وب ارزان کار ساده ای نیست.

چرا?

بسیاری از شرکت های محبوب میزبانی وب از استراتژی های قیمت گذاری استاندارد استاندارد استفاده می کنند ، که معمولاً با قیمت پایین معرفی خود مشتری های جدید را جذب می کنند.

با این حال ، طبق تحقیقات ما ، هزینه های تجدید معمولاً 2 برابر 3 برابر بیشتر است. قبل از ثبت نام در یک میزبان ارزان قیمت ، ضروری است قیمت های تجدید آنها و همچنین ویژگی های آن را بررسی کنید.

بعضی اوقات آنها به حداقل فضای ذخیره سازی ، پهنای باند کافی یا SSL محدود نمی شوند.

اگرچه بیشتر میزبان وب نام دامنه و SSL را به صورت رایگان (حداقل برای یک سال) پرتاب می کنند ، برخی از آنها اینگونه نیستند.

در زیر می توانید 7 ارائه دهنده ارزانترین میزبانی وب (آخرین بررسی در دسامبر 2019) را پیدا کنید:

1. Bluehost 2.75 دلار در ماه (36 ماه) | 7.99 دلار تجدید می کند

Bluehost

 • زمان اجرا: 99.99٪ (به زمان دقیق جزئیات مراجعه کنید)
 • زمان بار: 380 ms (به زمان بارگذاری دقیق مراجعه کنید)
 • ویژگی ها: حساب های ایمیل رایگان ، SSL گنجانده شده است
 • برگشت پول: 30 روز ضمانت

در حال حاضر Bluehost میزبان بیش از 2 میلیون وب سایت است. آنها تقریبا یکی از اینها هستند محبوبترین, ارزان ، گزینه های میزبانی مشترک در دسترس است – به یک دلیل. آنها توسط بسیاری از وب مسترها و وبلاگ نویسان محبوب به خوبی مورد استفاده (و توصیه می شوند) هستند.

از بین 31 میزبانی که ما بررسی کردیم ، آخرین زمان 24 ماهه Bluehost بهترین کاری بود که ما دیده ایم – 99.99٪ (فقط با 2 ساعت خرابی) علاوه بر عملکرد قابل اعتماد ، سرعت متوسط ​​آنها نیز در سمت سریع تر قرار دارد – 380 ms (که به سرعت نسبت به سایر میزبانهای وب با قیمت مشابه ، مانند SiteGround (681 ms) یا DreamHost (654 ms) مقایسه می شود.

Bluehost همچنین میزبان وب رتبه برتر ما در بررسی کلی میزبانی وب است. بیشتر به دلیل عملکرد عالی و قابل اعتماد و چت زنده 24/7/365 با همه مشتریانشان.

همه برنامه ها شامل یک نام دامنه رایگان به مدت 1 سال ، نصب های یک کلیک برای سازندگان وب سایت های مختلف و وردپرس است.

بزرگترین نقطه ضعف در پیشنهاد آنها این است که ارزانترین طرح (2.75 دلار در ماه) با تعهد 36 ماهه همراه است. اگر تصمیم دارید از خدمات آنها برای کمتر از 12 ماه استفاده کنید ، لازم است ماهانه 4.95 دلار بپردازید. SSL به صورت رایگان درج شده است. ارزانترین طرح “اساسی” با 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 5 حساب ایمیل و پهنای باند بدون اندازه ارائه می شود. پس از مدت زمان ثبت نام اولیه ، Bluehost با 7.99 دلار در ماه تجدید می کند.


یا بررسی کامل ما را در مورد Bluehost بخوانید

2. هاستینجر 0.99 $ / ماه (48 ماه) | 2.15 دلار تجدید می کند

میزبان

 • زمان اجرا: 99.95٪ (به زمان دقیق جزئیات مراجعه کنید)
 • زمان بار: 363 ms (به زمان بارگذاری دقیق مراجعه کنید)
 • ویژگی ها: SSL ، دامنه رایگان به مدت 1 سال ، فضای ذخیره سازی نامحدود
 • برگشت پول: 30 روز ضمانت

هاستینجر ارزانترین شرکت میزبانی وب است که ما تا به امروز بررسی کرده ایم.

معمولاً ، ارائه دهندگان میزبانی بسیار مقرون به صرفه یا آهسته ، غیرقابل اعتماد و یا تقریباً بدون پشتیبانی مشتری هستند.

خوشبختانه ، هاستینجر کاملاً برعکس است. در طی 23 ماه گذشته ، زمان تمام وقت آنها بوده است 99.95٪.

از این گذشته ، آنها در بین سریعترین هاست های وب با متوسط ​​بار بار متوسط ​​قرار دارند 363 ms (فقط توسط A2 هاستینگ و MDDHosting مورد ضرب و شتم قرار گرفته است که اندکی گرانتر هستند).

آنها همچنین پشتیبانی سریع 24/7 مشتری را از طریق چت زنده ارائه می دهند که ویژگی خوبی برای داشتن آن است.

قیمت پایین ، بار بار زیاد و قابلیت اطمینان به موقع – چیزی است که آنها را به گزینه ای مناسب برای میزبانی وب ارزان تبدیل می کند.

اگر برای ارزانترین برنامه آنها ثبت نام کنید ، فقط هزینه 0.99 دلار در ماه خواهد بود. این مبلغ فقط 47.52 دلار برای میزبان زندگی تقریباً بدست می آورد – بد نیست. پس از دوره ثبت نام اولیه ارزانترین طرح میزگرد با 2.15 دلار در هر ماه تجدید می شود.

این طرح “میزبانی مشترک مشترک” شامل 1 وب سایت ، 1 حساب ایمیل ، 100 گیگابایت پهنای باند (که می تواند بازدید کنندگان زیادی را در خود جای دهد) و فضای ذخیره نامحدود.


یا بررسی کامل ما در مورد Hostinger را بخوانید

3. DreamHost 2.59 دلار در ماه (36 ماه) | تجدید شده: 2.59 دلار | برنامه ماه به ماه: 4.95 دلار در ماه

رویای خواب

 • زمان اجرا: 99.94٪ (به زمان دقیق جزئیات مراجعه کنید)
 • زمان بار: 654 ms (به زمان بارگذاری دقیق مراجعه کنید)
 • ویژگی ها: SSL شامل ، ترافیک نامحدود
 • برگشت پول: ضمانت 97 روزه

DreamHost به دلیل ضمانت تأثیرگذار در برگشت پول ، فوراً در بین میزبان وب قرار می گیرد: آنها در مورد خدمات خود چنان اطمینان دارند که به شما اجازه می دهند تا 97 روز درخواست پول خود را پس بدهید (استاندارد صنعت 30 روز است).

آخرین زمان بروز رسانی 24 ماهه DreamHost است 99.94٪ – که بد نیست. آنها زمان بار دارند 654 ms. در حالی که خیلی کند نیست ، با سه انتخاب برتر ما زمان بار بهتری می گیرید.

DreamHost با این وجود حساب ایمیل رایگان ارائه نمی دهد. در حالی که Bluehost 5 حساب ایمیل ارائه می دهد و A2 میزبان A2 25 پیشنهاد می دهد ، شما باید برای هر حساب ایمیل در هر ماه 1.67 دلار با DreamHost پرداخت کنید.

علاوه بر داشتن ضمانت تأثیرگذاری در زمینه بازگشت پول (97 روز) ، DreamHost از ویژگیهای بسیار چشمگیری برخوردار است: نام دامنه رایگان به مدت 1 سال (تجدید $ 15،99 دلار) ، پهنای باند بدون تقسیم ، 50 گیگابایت ذخیره سازی SSD ، سازنده وب سایت WP ، SSL رایگان و پشتیبانی از 1 وب سایت – همه با قیمت 2.59 دلار در هر ماه در ارزان ترین برنامه خود که با همان قیمت تجدید می شود.


یا بررسی کامل ما را در DreamHost بخوانید

4. HostGator 2.75 دلار در ماه (36 ماه) | 6.95 دلار تجدید می کند

میزبان مشترک شد

 • زمان اجرا: 99.99٪ (به زمان دقیق جزئیات مراجعه کنید)
 • زمان بار: 1113 ms (به زمان بارگذاری دقیق مراجعه کنید)
 • ویژگی ها: حساب های ایمیل رایگان ، SSL گنجانده شده است
 • برگشت پول: ضمانت 45 روزه

Hostgator بدون شک یکی از بزرگترین و محبوب ترین مارک های میزبانی وب امروزه است. آنها میزبان 10 میلیون + نام دامنه چشمگیر هستند و 19 سال است که در این صنعت فعالیت می کنند. ضرب و شتم سخت است!

با این حال ، ما احساسات مختصری درباره عملکرد میزبانی مشترک میزبان داریم. 

آنها هنگام عملکرد بسیار ضعیف عمل می کنند: مدت زمان بار 1111 ms آنها را به کمترین میزبان وب ارزان ما مورد بررسی قرار می دهد (هاستینگر و Bluehost حداقل دو برابر سریعتر هستند ، و میزبانی A2 سه برابر سریعتر). کمبود حافظه SSD به این امر کمک نمی کند. زمان بروز 24 ماهه Hostgator کاملاً چشمگیر است 99.99٪, اگر چه. آنها بعد از Bluehost ، دومین بیدرنگ در این لیست دارند. این یک سطح اطمینان در مورد قابلیت اطمینان خدمات آنها می دهد.

ارزانترین برنامه Hostgator 2.75 دلار در ماه هزینه دارد اما به تعهد 36 ماهه نیاز دارد. به همین منظور ، شما از پهنای باند و فضای نامحدودی ذخیره می کنید ، یک نام دامنه رایگان به مدت 1 سال ، نسخه پشتیبان از طریق مسنجر ، SSL رایگان و 100 دلار اعتبار تبلیغی برای Google و Bing دریافت می کنید. پس از پایان دوره اولیه 36 ماهه ، Hostgator با 6.95 دلار در ماه تجدید می کند.


یا بررسی کامل ما را در HostGator بخوانید

5. A2 میزبان 2.96 دلار در ماه (12 ماه) | $ 8.99 تجدید می کند

صفحه اصلی میزبان a2

 • زمان اجرا: 99.93٪ (به زمان دقیق جزئیات مراجعه کنید)
 • مدت زمان بار: 320 ms (به زمان بارگذاری دقیق مراجعه کنید)
 • ویژگی ها: حساب های ایمیل رایگان ، SSL گنجانده شده است
 • برگشت پول: هر زمان ضمانت برگشت پول

A2 هاستینگ سریعترین ارائه دهنده میزبانی مشترک است که ما تا به امروز آزمایش کرده ایم.

با بار متوسط ​​متوسط 320 میلی ثانیه, میزبانی وب A2 سریعترین میزبان وب است که ما مورد بررسی قرار داده ایم – و سالهاست که اینگونه بوده است. آنها تنها میزبان وب هستند که در بین میزبانهای وب که مورد بررسی قرار گرفته ایم ، نمره ای عالی برای سرعت کسب می کنند.

در دنیایی که کند بودن سرعت آن می تواند باعث ایجاد ترافیک و تبدیل شود ، میزبان وب که سرعت خود را می بالد ، حق بیمه آن را می دهد – یا حداقل بسیار بیشتر از 2.96 دلار در هر ماه که A2 میزبان برای ارزانترین برنامه خود هزینه می کند..

با این حال ، زمان به روز میزبانی A2 بسیار چشمگیر نیست. آنها حفظ کرده اند 99.93٪ در 24 ماه گذشته ، که بسیار ضعیف است.

شما همچنین در ارزانترین برنامه آنها به 1 وب سایت محدود شده اید. این امر لذت بردن از برخی از ویژگی های شگفت انگیز آنها را به طور کامل دشوار می کند. اگر سایت های بیشتری می خواهید ، باید به “سرور توربو” آنها ارتقا دهید. در حالی که این سرعت وعده حداکثر 20 برابر را دارد ، اما برای تعهد 24/36 ماهه هزینه 7 دلار در هر ماه بیشتر است.

با قیمت 2.96 دلار در هر ماه ، ارزانترین برنامه A2 Hosting با ذخیره نامحدود SSD ، پهنای باند نامحدود ، SSL رایگان ، 25 حساب ایمیل ، ایجاد سایت و نصب 1-کلیک WordPress همراه است. شما همچنین به مدت 1 سال یک نام دامنه رایگان دریافت می کنید. میزبانی A2 پس از مدت زمان ثبت نام اولیه با 8.99 دلار در ماه تجدید می شود.

برای دریافت ارزانترین قیمت ، از صفحه کوپن “HOSTINGFACTS” استفاده کنید.


یا بررسی کامل ما را در مورد A2 Hosting بخوانید

6. GreenGeeks 2.95 دلار در ماه (36 ماه) | تجدید شده: 9.95 دلار

صفحه اصلی GreenGeeks

 • زمان اجرا: 99.96٪ (به زمان دقیق جزئیات مراجعه کنید)
 • زمان بار: 453 ms (به زمان بارگذاری دقیق مراجعه کنید)
 • ویژگی ها: حساب های ایمیل رایگان ، SSL گنجانده شده است
 • برگشت پول: 30 روز ضمانت

تمرکز GreenGeeks بر دوست داشتن محیط زیست ممکن است آنها را برای برخی از کاربران سوق دهد ، اما چگونه می توان آنها را در مقایسه با سایر میزبان های ارزان وب قرار داد?

GreenGeeks به همان سرعت میزبانجر (363 ms) ، Bluehost (380 ms) یا A2 هاستینگ (320 ms) نیست ، اما زمان بار آنها زیاد است 453 ms چشمگیر است و 99.96٪ به روز هم بد نیست همچنین لازم به ذکر است که شما باید از سایت پشتیبانی شما 24/7 از طریق گفتگوی مستقیم (که به نظر ما کاملا قابل اعتماد است) بهره مند شوید..

در حالی که GreenGeeks وقتی صحبت از برخی از ویژگی های ارزانترین برنامه آنها (مانند ذخیره نامحدود و ایمیل) می شود بسیار سخاوتمندانه است ، می خواهیم توجه داشته باشیم که شما فقط می توانید از این وب سایت با 1 وب سایت استفاده کنید.

ارزانترین طرح آنها 2.95 دلار در ماه است که همراه با 36 ماه تعهد است. برای این کار ، شما می توانید فضای ذخیره سازی نامحدود SSD ، پهنای باند نامحدود ، ایمیل های نامحدود ، سازنده وب سایت رایگان و نام دامنه رایگان را به مدت 1 سال دریافت کنید (با 13.95 دلار تجدید کنید). شما همچنین SSL رایگان دریافت می کنید. پس از پایان دوره ثبت نام اولیه 36 ماهه ، GreenGeeks با نرخ 9.95 دلار در ماه تجدید می کند.


یا بررسی کامل ما در GreenGeeks را بخوانید

7. iPage 1.99 $ / ماه (36 ماه) | تجدید شده: 7.99 دلار

ipage

 • زمان اجرا: 99.97٪ (به زمان دقیق جزئیات مراجعه کنید)
 • زمان بار: 759 ms (به زمان بارگذاری دقیق مراجعه کنید)
 • ویژگی ها: حساب های ایمیل رایگان ، SSL گنجانده شده است
 • برگشت پول: 30 روز ضمانت

با قیمت 1.99 دلار در ماه ، به نظر می رسد پیشنهادات iPage یکی از بهترین های میزبانی وب ارزان باشد – به ویژه به این دلیل که آنها پس از انتخاب برتر ما ارزانترین قیمت هستند (هاستینجر).

با این حال فریب نخورید. 

شما وقتی تعهد 36 ماهه می گیرید ، فقط قیمت ارزان قیمت iPage را دریافت می کنید. مهمتر از همه ، پس از پایان دوره ثبت نام اولیه 36 ماهه ، قیمت ارزان میزبانی مشترک iPage بلافاصله بالون تا 7.99 دلار در ماه.

این گفتنی است ، شایان ذکر است که iPage چشمگیر است 99.97٪ آنها بیش از 24 ماه به طول انجامید و آنها پشتیبانی 24 ساعته قابل اعتماد مشتری را از طریق چندین روش از جمله چت زنده ارائه می دهند.

iPage با این وجود حافظه SSD را ارائه نمی دهد. با بار بار از 759 ms, آنها همچنین دومین کندترین ارزانترین میزبان وب هستند که ما بررسی کردیم.

نام دامنه رایگان به مدت 1 سال (با هزینه 14.99 دلار تجدید می شود) ، SSL رایگان ، فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند نامحدود از جمله ویژگی هایی است که شما با هاست ارزان قیمت iPage دریافت می کنید. در حالی که بیشتر میزبانان ارزان قیمت محدودیت وب سایت 1 دارند ، iPage به شما امکان می دهد میزبان وب سایت های نامحدود باشید.


یا بررسی کامل ما را در مورد iPage بخوانید

برای بسته بندی:

فقط به این دلیل که بودجه بزرگی ندارید به این معنی نیست که باید برای میزبان وب با کیفیت پایین قدم بگذارید.

ده ها گزینه در بازار وجود دارد که تعادل کاملی بین قیمت مناسب و کیفیت را نشان می دهد. با کمی تحقیق ، به راحتی می توانید ارائه دهنده ای را پیدا کنید که با نیازهای شما مطابقت داشته باشد و بودجه ی تو.

 1. Bluehost: 2.75 دلار در ماه [آسان برای استفاده ، قابل اعتماد]
 2. هاستینجر: 0.99 دلار در ماه [ارزانترین میزبان وب با کیفیت]
 3. DreamHost: 2.59 دلار در ماه [توانایی پرداخت ماهانه به ماه]
 4. میزبان مشترک: 2.75 دلار در ماه
 5. میزبانی A2: 2.96 دلار در ماه [سریعترین میزبان وب ارزان]
 6. GreenGeeks: 2.95 دلار در ماه
 7. iPage: 1.99 دلار در ماه

P.S. مطمئن شوید که با قیمت های تجدید بالاتر ، خوب هستید. هیچ کس در این لیست قیمت تجدید همان قیمت ثبت نام را ندارد.

از کدام ارائه دهنده هاست ارزان استفاده کرده اید؟ آیا شما هر یک از آنها را توصیه می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ما همچنین می توانیم میزبان های ارزان تر را تست و آزمایش کنیم ، بنابراین پیشنهادات خود را به ما بسپارید :).

About the author