WP Engine – آیا تمام Hype توجیه شده است؟

زمان بررسی خدمات مدیریت شده با وردپرس در نهایت اینجا است!

من قصد دارم این فصل جدید را در زندگی Hosting Tribunal با احتمالاً بهترین پول برای پلتفرم وردپرس خریداری کنم ، شروع کنم..

بررسی WP Engine من از همان متدولوژی دقیق و دقیق آزمایش میزبانی دادگاه پیروی می کند.

با این حال ، معیارهای رتبه بندی حتی سختگیرانه تر هستند زیرا قرار است راه حل های WP مدیریت شده بسیار بهتر از بسته های میزبانی مشترک استفاده کنند.

من بیش از دو سال پیش با این میزبان اختصاصی وردپرس ثبت نام کردم تا عملکرد ، امنیت و پشتیبانی آن را کنترل کنم. به طور طبیعی ، من بسیاری از بررسی های WP Engine را که توسط کاربران نهایی ارائه شده اند و مواردی که توسط دیگر آزمایش کنندگان ایجاد شده اند ، جستجو کردم تا بهتر بتوانم از این سرویس مطلع شوم..

این همان چیزی است که من پیدا کردم.

موتور WP چیست؟?

WP Engine ارائه دهنده میزبانی وب سایت معمولی نیست.

این شرکت بیشتر به یک ارائه دهنده خدمات شباهت دارد زیرا پلت فرم آن به روشی منحصر به فرد طراحی شده است. این فقط برای سایت های وردپرس کار می کند و حتی محدودیت هایی نیز در آنها میزبانی می شود.

به همین دلیل مقایسه هایی مانند WP Engine و Bluehost به جای جای نادرست قرار دارند. در حالی که درست است که دومی همچنین میزبان مدیریت شده WordPress را ارائه می دهد ، اولی منحصراً در ساخت سریع سیستم ایمن مدیریت محتوای سریع ، ایمن و قابل اعتماد تخصص دارد.

من تعداد معدودی از بهترین میزبانان مدیریت شده WordPress را مرور کرده ام و هیچ کس حتی به آنچه WP Engine توسعه داده است نزدیک نیست.

البته ، همه چیزهای عالی با یک قیمت به دست می آیند و این سرویس از این قاعده مستثنی نیست ، اما بیشتر در مورد جوانب مثبت و منفی WP Engines بعدا وجود دارد.

"میزبانی وردپرس فوق العاده عالی برای Devs & شرکت"

Uptime:

99.99٪

سرعت بارگیری:

0.57s

پشتیبانی:

درجه یک مطلق

صفحه کنترل:

اختصاصی

OVERAL4.3

ملزومات – WP Engine Uptime ، سرعت ، پشتیبانی

WP Engine به موقع ، سرعت و پشتیبانی تخصصی ، راه حل میزبانی بسیار امیدوار کننده ای را ارائه می دهد.

1. Uptime عالی

WP Engine یک راه حل میزبانی سریع است. به طور جدی سریع.

مطمئناً سریعترین میزبانی است که من اینجا در میزبانی دادگاه بررسی کردم. هر دو نمایش داده شده باطن و مقدمه در کمتر از 0.2 ثانیه ارائه می شوند.

بسیاری از میزبان های اختصاصی WP سرورهای خود را برای CMS بهینه می کنند. به طور معمول ، چنین تلاشهایی نتیجه می گیرد ، اما WP Engine انتظارات را با حاشیه کاملاً فراتر می برد.

از آزمایشات بیشماری که انجام دادم بدیهی است مهندسین WP Engine و sysadmins استادان واقعی کاردانش هستند. واضح است که ، آنها از همه سوالات وردپرس آگاه هستند (و آنها اندک نیستند) و محیط میزبانی خود را از درون می شناسند.

حالت دوم فقط با WP در ذهن طراحی شده است و به خوبی طراحی شده است.

این مواردی است که اعداد سرد درباره سرعت WP Engine در جبهه می گویند:

میانگین سرعت در سال 2019:

 • ژانویه – 0.145s
 • فوریه – 0.121s
 • مارس – 0.201s
 • آوریل – 0.143s
 • ماه مه – 0.139
 • ژوئن – 0.122s
 • جولای – 0.143s
 • آگوست – 0.139
 • سپتامبر – 0.188s
 • اکتبر – 0.153s

WP Engine زمان کاملاً لود شده در سال 2019:

 • ژانویه – 0.988
 • فوریه – 1.12s
 • مارس – 0.957s
 • آوریل – 1.01s
 • ماه مه – 0.849s
 • ژوئن – 1.14s
 • جولای – 1.21s
 • آگوست – 0.949s
 • سپتامبر – 1.19s
 • اکتبر – 0.931s

باطن نیز چشمگیر است و از فضای مشترک SiteGround با راحتی فراتر می رود.

50 کاربر همزمان و بیش از 300 اتصال همزمان حتی کوچکترین برنامه WP Engine را نیز خسته نکردند.

براساس آزمایشات سرعت ، WP Engine از سرورهای خصوصی مجازی بهتر عمل می کند. این نباید به این اندازه تعجب آور باشد زیرا فقط قدرت محاسباتی خام مهم نیست. یک VPS نیاز به تخصص فنی قابل توجهی دارد تا بتواند تجربه نهایی وردپرس را ارائه دهد.

خدمه WP Engine این تخصص را دارند.

حکم: سریعترین میزبان وردپرس که مشاهده کردم. بر اساس اعداد ، پلتفرم WP Engine می تواند راه حل های VPS را رقیب کند.

2. WP موتور Uptime – 99.99٪

من وب سایت WP Engine را از سال 2017 شروع کردم. من قصد ندارم این بررسی WP Engine را تا سال 2019 به پایان برسانم اما از طرف درخشان ، من بیش از 22 ماه داده دارم.

سایت WPE من هنوز 99.99٪ در دسترس را نشان می دهد. 

این بسیار غیرقابل باور است اما هنوز سیستم نظارت بر وضعیت StatusCake گزارش نادرست گزارش نداده است ، بنابراین باید کفر خود را کنار بگذارم و اعداد را بپذیرم.

22 ماه و با احتساب ، خرابی کمتر از یک دهم درصد است.

من درباره قیمت گذاری WP Engine بیشتر بحث می کنم (اسپویلر: این ارزان نیست) ، اما هنگام مطالعه برنامه های شرکت ، به روز و سرعت مورد نظر خود را در ازای سرمایه گذاری خود بخاطر بسپار.

برای سرمایه گذاری این است – WP Engine یک راه حل میزبانی است که برای بالا بردن حضور آنلاین شما از طریق سرویس پایدار و سریع طراحی شده است. این برای وبلاگ نویسی گاه به گاه نیست بلکه مناسب مشاغل کاملاً کوچک ، وب سایتهای رو به رشد و حتی هیولاهای ترافیکی است.

بدون چانه زدن.

حکم: از نظر آماری ناکامی برای دو سال نظارت. باور نکردنی.

3. پشتیبانی موتور WP – ستاره ای

افرادی که در WP Engine کار می کنند ، ناراحت وردپرس هستند. حتی اگر هنوز کسی را با آنها ملاقات نکرده ام ، اشتیاق آنها به CMS محبوب مشهود است. همه نمایندگان پشتیبانی فنی که با آنها ارتباط برقرار کردم بسیار آگاه و مشتاق کمک بودند.

حتی نمایندگی های فروش که با آنها صحبت کردم کاملاً با وردپرس و محیط میزبانی واقعی شرکت آنها آشنا بودند. این یک واقعیت کوچک نیست ، زیرا اغلب فروشندگان در تعطیل معاملات نسبت به توضیح چیزها بسیار بهتر هستند.

من WP Engine بهترین پشتیبانی را در صنعت هاستینگ رتبه بندی نمی کنم زیرا دانش آنها تا حد زیادی در وردپرس تخصصی است ، اما هرچه در حوزه تخصص آنها باشد ، بسیار عالی پوشانده می شود.

Verdict: پشتیبانی درجه یک که می تواند هر مشکل وردپرس را برطرف کند.

جوانب موتور WP

WP Engine یک کار را انجام می دهد – میزبان وب سایت های WordPress – و این کار را به خوبی انجام می دهد. در اینجا نقاط قوت اصلی این پلتفرم است که آن را در بین رهبران راه حل های WP مدیریت شده قرار داده است.

1. تطبیق پذیری

WP Engine برای بازاریاب ها و توسعه دهندگان به طور یکسان مناسب است.

با تشکر از معماری منحصر به فرد این سیستم عامل ، توسعه دهندگان آزادی بسیار بیشتری نسبت به میزبان مشترک ارائه می دهند.

WP Engine تطبیق پذیری بی نظیری را ارائه می دهد.

از طرف دیگر ، این شرکت دارای یک تیم شرکتی فعال و آگاه برای کمک به کارشناسی ارشد وب بی تجربه است. آنها دسته ای از علاقه مندان به WP هستند که می توانند به سؤالات متنوعی پاسخ دهند که به شما در توسعه ، بازاریابی و رشد سایت شما کمک می کند.

2. امنیت

نکته ای که فوراً مشخص است این است که WP Engine چقدر جدی امنیت را می گیرد. من اغلب در مورد ویژگی های امنیتی میزبان ها صحبت می کنم زیرا امنیت اساسی است.

اگر فکر می کنید خرابی و سرعت بارگذاری آهسته برای شهرت آنلاین شما بد است – و آنها بد هستند ، بدون شک در اینجا – در نظر بگیرید که یک صفحه وب معیوب یا داده های کاربر دزدیده شده برای شما چه کاری می تواند انجام دهد..

WP Engine چندین کار برای تقویت امنیت در سراسر سیستم امنیتی انجام می دهد:

 • ایزوله قوی حساب را فراهم می کند
 • پلاگین های خاص را مجاز نمی کند
 • به روزرسانی های خودکار را نصب می کند
 • قوانین امنیتی خاص WordPress را پیاده سازی می کند
 • 2FA را مستقر می کند
 • نگهدارنده های DDoS را حفظ می کند
 • اسکن با ابزارهای شناسایی خودکار تهدید

3. راه حل های سفارشی برای میزبانی سازمانی

با تشکر از متخصصان بسیار آگاه ، WP Engine می تواند به هر اندازه کمک کند که شرکت ها از بهینه ترین عملکرد وردپرس بهره مند شوند.

اگر هیچ تصوری ندارید که چه چیزی را قرار دهید – یا ، واقعاً ، کجا را پیدا کنید – خود را htaccess, WP Engine می تواند کمک کند. اگر می ترسید سایت شما بتواند از SEO یا بهینه سازی سرعت بیشتری استفاده کند ، WP Engine جواب شما را خواهد گرفت یا ابزارهای مناسبی را برای یافتن آن در اختیار شما قرار خواهد داد..

این شرکت مقیاس فوق العاده ای را طراحی می کند ، بنابراین می توانید تجارت آنلاین خود را یکپارچه رشد کنید ، در حالی که از مزایای چندگانه عملکرد برجسته ای برخوردار هستید. با تشکر از ویژگی هایی مانند فناوری اختصاصی LargeFS ، می توانید بی نهایت مقیاس بگیرید.

ابزارهای بازاریابی شیرین و قدرتمند با کلیک یک دکمه در انتظار شما هستند.

و بهترین قسمت?

هیچ رشدی به اندازه کافی بزرگ نیست که بتواند بارهای سریع بارگیری را انجام دهد (صرف نظر از تعداد بازدید کنندگان) ، امنیت غیرقابل نفوذ و به روزرسانی بی عیب و نقص.

همه این عوامل ترکیبی باعث افزایش تجربه کاربر می شود که از یک نقطه به بعد به سئو کمک می کند.

4. راه حل های سفارشی برای توسعه دهندگان

اگر حتی برای یک لحظه فکر کردید که بررسی دقیق من قبلاً تمام راه حل های سفارشی WP Engine را خسته کرده است ، محکم بنشینید – تعداد بسیار بیشتری وجود دارد.

WP Engine یک سازه بسیار فنی است که به شدت در جهان WP کمک می کند. مردمی که در آنجا کار می کنند ، به خوبی می دانند چه چیزی برای اداره و توسعه یک سایت پیچیده وردپرس لازم است.

این یک فریب عمومی یا زبان بازاریابی عمومی نیست.

WP Engine توسعه (هنوز هم در نسخه بتا اما به سرعت پیش می رود) DevKit خود را توسعه می دهد که امکان توسعه سریع محلی را فراهم می آورد. این سریع است زیرا DevKit حاوی یک نسخه محلی از کل پیکربندی WordPress است تا بتوانید در صورت تمایل ، مستقر ، آزمایش ، اشکال زدایی و آزمایش مجدد را انجام دهید..

البته همکاری هایی نیز ممکن است از جمله موارد مفید دیگر مانند انتخاب نسخه PHP ، Genesis CLI ، xdebug ، به علاوه دسترسی WPEngine sFTP و SSH Gateway برای فشار بدون درز و کشیدن به سرورهای WP Engine و موارد دیگر..

به طور جدی ، WPE DevKit یک اسب بخار و یک چاقوی ارتش سوئیس در یک بسته است!

5. چارچوب پیدایش

این یک ترکیب بین دو نکته قبلی است زیرا توسعه و استقرار سریع را ممکن می کند ، و به صاحبان مشاغل و صاحبان مشاغل (که استخدام کنندگان را استخدام می کنند) کمک می کند تا سریع از زمین خارج شوند.

Genesis یک پایه محکم برای هر سایت وردپرس است و امنیت و کارآیی با برخی از ویژگی های داخلی سئو منظم دارد.

(بله ، این خیلی بهتر از ویرایشگر گوتنبرگ است.)

6. مضامین استودیوپرس

WP Engine چه کاری دیگری انجام می دهد?

این 36 تم برتر را به شما می دهد تا با آنها بازی کنید ، تغییر دهید و استفاده کنید. آنها با فریم ورک Genesis ساخته شده اند ، که باعث می شود آنها به خصوص در سرورهای WP Engine خوب کار کنند. 

همانطور که می توانید تصور کنید ، ویرایش و اصلاح آنها نسیم است.

شیرین ، اینطور نیست?

7. تماس تلفنی برای کاربران سازمانی

WP Engine بعد از شرکتهای کوچک مشغول به کار است ، اما می داند که چگونه پروژه های عظیم را اداره کند. این فقط معقول است ، در غیر این صورت بخش بزرگی از منابع بی حد و حصر پلت فرم به هدر می روند.

یکی از مواردی که کاربران شرکت خدمات برتر از آن دریافت می کنند یک تماس درون خطی و یک مدیر حساب اختصاصی است که معنای کاملاً جدیدی را در اصطلاح “خدمات مدیریت شده” می گذارد..

8. ارزیابی کد

این سرویس دیگری در سطح سازمانی است.

یک تیم تخصصی WP Engine کد و عملکرد سایت WP آماده برای راه اندازی شما را بررسی می کند. از طریق آزمایش دقیق ، آنها سعی می کنند وب سایت جدید را بهینه سازی کنند ، بنابراین یک بار آن را در سطوح بهینه از دریافت انجام دهند.

9. مهاجرت خودکار

یک روش آسان برای انتقال سایت شما به WP Engine وجود دارد. این یک مهاجرت رایگان کاملاً توسط میزبان پذیرنده که در بین میزبانهای مشترک مانند SiteGround و HostPapa محبوب است ، یکپارچه نیست ، اما با این وجود بسیار آسان است.

با این وجود یک ابزار اختصاصی دیگر ، افزونه مهاجرت WP Engine می تواند نصب وردپرس موجود شما را از سرور میزبان دیگر بلند کند و آن را کپی کرده و در محیط WP Engine قرار دهد.

ممکن است پیچیده به نظر برسد اما بسیار خوب عمل کند. این امر می تواند به ویژه مفید باشد اگر شما یک فروشنده WP Engine باشید که در تلاش برای برنده شدن از مشتریان جدید است.

و بهترین قسمت؟ از آنجایی که این افزونه است ، می توانید هر زمان که دوست دارید از آن استفاده کنید ، هر چند بار که می خواهید.

10. 60 روز ضمانت برگشت پول

WP Engine مبلغ سنگینی دارد اما می توانید برای مدتی آن را آزمایش کنید. استاندارد صنعت این است که فقط یک ماه میزبانی را با ضمانت بازپرداخت پول انجام دهید ، اما WPE دو برابر طولانی تر است.

که هیچ چیز برای اخراج کردن وجود ندارد.

WP موتور منفی

همانطور که جالب است ، WP Engine یک سرویس بی عیب و نقص نیست. هرچند تعداد کمی از آنها ممکن است باشد ، علایق آن موجود است.

1. کلاه های سخت روی برنامه ها

بررسی WP Engine من یک بخش کامل به برنامه های شرکت اختصاص داده است ، اما یک چیز برجسته است و سزاوار ذکر خود است: کلاه بازدید کننده.

ببینید ، هر طرح WP Engine دارای محدودیت بازدید کنندگان ماهانه است. اگر سایت شما بازدیدهای منحصر به فردی را ایجاد می کند ، سایت از بین نمی رود و عملکرد آن نیز رنج نخواهد برد. بودجه شما ممکن است زیاد باشد ، زیرا همه بازدید کنندگان بالاتر از حد تعیین شده هزینه های اضافی را وارد می کنند.

مسلماً ، بسیاری از گزینه های WP Engine که سطح خدمات مشابهی ارائه می دهند ، چنین کلاه هایی را مستقر می کنند.

آنها معمولاً ادعا می کنند که این امر به دلایل عملکردی – برای بارگذاری بیش از حد سرورها و مواردی از این دست – نیست ، اما هنگامی که آن را به شدت اجرا کنید ، اغلب فشار به سمت طرح بزرگتر و گران تر است..

2. بدون میزبانی ایمیل

در اینجا یک جای تعجب وجود دارد: شما به صفحه کنترل WP Engine خود وارد سیستم می شوید و … هیچگونه کنترل الکترونیکی برای آن وجود ندارد. زیرا هیچ سرویس ایمیل وجود ندارد.

اعطا شده ، میزبانی وب سایت و میزبانی ایمیل دو چیز متفاوت است ، اما اکثریت قریب به اتفاق میزبان وب هر دو را فراهم می کند. مقایسه WP Engine در مقابل Bluehost یا Dreamhost – میزبان با کیفیت دیگر با ارائه WP مدیریت شده – و این یک اشکال آشکار است.

بله ، من می دانم که WPE ارائه دهنده خدمات است و یک میزبان وب معمولی نیست ، اما می تواند از طریق شخص ثالث ایمیل را در نمونه کارها خود درج کند..

با این حال ، این چیزی نیست که شما ، کاربر ، باید به طور مستقل از آن مراقبت کنید.

3. پلاگین های ممنوعه

به حقیقت گفته می شود ، من 100٪ مطمئن نیستم که ذکر لیست افزونه های مجاز WP Engine چقدر عادلانه است ، زیرا برای بسیاری از آنها ناراحتی جزئی و چیزی بیشتر نخواهد بود.

به هر حال ، این معامله وجود دارد: WP Engine ، عمدتا به دلایل امنیتی بلکه به دلیل مشکلات عملکرد ، اجازه نصب و اجرای تعداد معدود پلاگین های WordPress را نمی دهد..

اکنون ، این لیست کوتاه نیست و بسیاری از طرفداران مورد علاقه خود را در آنجا پیدا خواهید کرد ، اما ورود به لیست پلاگین های مجاز اگر در محیط WP Engine بهتر نباشد ، کار را به همان اندازه انجام می دهند..

هنوز هم به این لیست نگاهی بیندازید ، به خصوص اگر قصد دارید از آنجا مهاجرت کنید و به برخی ویژگی ها عادت کرده اید.

آیا WP Engine را پیشنهاد می کنیم؟?

کاملا!

به اسم عینیت و کامل بودن ، من محدودیت های بستر این بررسی WP Engine را با دقت مطالعه کردم ، اما حقیقت این است که این یکی از بهترین راه حل های مدیریت شده وردپرس است که پول می تواند خریداری کند.

اعطا می شود ، ارزان نمی آید اما چرا؟ این سرویس عالی است ، با دستان ماهر ، به سمت کمال ، جلا و بهینه شده و فراتر از ابزار و دانش بیشتر ارائه دهندگان میزبانی.

البته این هزینه بیشتری خواهد داشت.

اما این پولی است که به خوبی خرج می شود زیرا هرچه میزبان اختصاصی وردپرس می رود ، WP Engine یک اجرا کننده برجسته است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author