مرور InterServer – سرعتهای چشمگیر ، با پسوند مشکوک

InterServer به سختی یک نام خانوادگی است. بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب بزرگتر و محبوب تر در آنجا وجود دارند ، اما اندازه و محبوبیت لزوماً به معنای سرویس خوب نیست.

InterServer به نوبه خود ، به عنوان یک تجارت خانوادگی با تأکید جدی بر کمال فنی و خدمات منصفانه به نظر می رسد. این شرکت یک رویکرد جالب و سیاست قیمت گذاری بسیار منصفانه دارد ، که باعث شد من در برنامه میزبانی مشترک خود ثبت نام کنم. من یک سایت اصلی وردپرس ایجاد کردم و آن را به ابزارهای نظارت مورد علاقه خود وصل کردم تا آن را به صورت واقعی تست کنم.

نتیجه این بررسی گسترده InterServer است که نقاط قوت قابل توجه شرکت و معایب معدود آن را نشان می دهد.

InterServer چیست؟?

InterServer در سال 1999 توسط دو نوجوان تکنسین تأسیس شد و از آن زمان در حال رشد است. در طی این چند دهه ، تمرکز شرکت بر توسعه فناوری و زیرساخت های با کیفیت ساخت و ساز به جای بازاریابی و ارتقاء بود ، که به وضوح از چهار مرکز داده ای که InterServer متعلق به آنهاست و فعالیت می کند ، مشهود است..

این دو بنیانگذار هنوز هم شرکت را اداره می کنند. یکی از آنها ، مایک لاورریک مغز طراحی مراکز داده شرکت است. او غالباً دستهایی است که چشم انداز خود را عملی می کند.

جان کوگلیری تیم پشتیبانی فنی InterServer را اداره می کند و اطمینان می دهد که شبکه این شرکت بی عیب و نقص کار می کند.

یکی از موارد خوب در مورد داشتن یک شرکت کوچک ، لمس شخصی است و توجه فوری که مشتریان می توانند انتظار داشته باشند. تحقیقات من این احساسات را تأیید کرد ، اما عملا تمام بررسی های InterServer آنلاین نیز از حمایت پشتیبانی می کنند. خدمات مشتری سریع و دوستانه است.

اما آیا همین بس است?

آیا InterServer با وجود کوچک بودن می تواند با بهترین ارائه دهندگان میزبانی رقابت کند?

بیایید ببینیم که اعداد چه چیزی برای گفتن دارند.

"میزبان بسیار سریع و ایمن"

وقت تمام وقت

99.95٪

پشتیبانی

8/10

سرعت بارگیری

0.88

امکانات

8/10

کلی .3

The Essentials – Uptime ، سرعت و پشتیبانی InterServer

رعد و برق سریع و پشتیبانی مناسب و معقول ، InterServer را به عنوان ارائه دهنده امیدوار کننده ای تبدیل می کند ، اما باطن همچنان مظنون است.

1. زمان عالی عالی – 99.95٪

تحویل مهمترین کیفیت ارائه دهنده خدمات است. در مورد میزبان وب سایت ، تحویل به معنی در دسترس بودن سایت است. همه چیز دیگر پس از آن می آید.

توافق نامه سطح خدمات که در InterServer.net منتشر شده است ، وعده 99.9٪ در هر ماه را می دهد. تاکنون ، خیلی خوب ، InterServer ارائه می دهد.

در طول ماه اول نظارت (با تمام انصاف ، نظارت در سپتامبر 2018 کل ماه را شامل نمی شود) زمان به روز بی عیب و نقص بود. 100٪ همیشه دیدنش خوبه.

در اکتبر 2018 رکورد InterServer اندکی کاهش یافت ، اما هنوز در سطح بسیار قابل احترامی قرار دارد.

تاکنون دسامبر سال 2018 با 99.92٪ زمان به روز بدترین ماه برای این شرکت بود.

InterServer با میانگین زمان حداکثر 99.95٪ ، در SLA موعود قرار می گیرد.
میانگین Uptime 2018:

 • سپتامبر – 100٪
 • اکتبر – 99.95٪
 • نوامبر – 100٪
 • دسامبر – 99.92٪

میانگین Uptime 2019:

 • ژانویه – 99.93٪

"InterServer یک میزبان بسیار قابل اعتماد است و دارای بیش از 99.9٪ به روز است."

2. سرعت مجنون

 • سریعترین زمان پاسخ – 0.19s (اول)
 • سریعترین زمان بارگیری – 0.74s (اول)
 • لاغر زیر بار – 47.60s (یازدهم)

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان سکوی آزمایش مشابه ، دو تست معمولاً نتایج کمی متفاوت را نشان می دهند. سایت InterServer من در نیویورک میزبان است ، بنابراین من آن را از مناطق ایالات متحده آزمایش کردم. همه افزونه ها و حافظه نهان سرور غیرفعال شدند.

سرعت می تواند حضور آنلاین شما را ایجاد کرده یا از بین ببرد. اگر یک وب سایت را فقط برای سرگرمی اداره می کنید ، اهمیتی نخواهد داشت ، اما اگر می خواهید یک چیز معنی دار در اینترنت ایجاد کنید ، سرعت بسیار مهم است.

یک تأخیر یک ثانیه دیگر می تواند باعث افت شدید تبدیل و فروش شود.

به همین دلیل داشتن قدرت سرور در پشت صفحه وب شما بسیار مهم است. برای این بررسی InterServer ، من سه تست معیار جداگانه را اجرا کردم تا میانگین پاسخ و زمان کامل بارگذاری شده در سایت اصلی WordPress خود را دریافت کنم.

بالاتر از آن ، من آن را با Load Impact تست کردم تا مطمئن شوم که پس زمینه به خوبی ترافیک را کنترل می کند.

تست های سرعت جلو, دستها پایین, سریعترین زمانهایی که تا به امروز دیده ام. TTFB به طور مداوم ، با گذشت زمان و در سراسر سیستم عامل های تست ، زیر 0.20 ثانیه باقی می ماند ، در حالی که زمان لازم برای بارگیری کامل صفحه فقط 0.72 ثانیه است ، یعنی دیوانه وار سریع.

رفتار سرور عجیب تحت بار.

زمان پاسخ InterServer به طرز حیرت انگیزی سرعت پیدا کرد تا اینکه 25 کاربر به سرور ضربه بزنند.

حالا وقتی تست Load Impact را اجرا کردم ، نتایج عجیب بود. زمان پاسخ سرور دوم شد که 26 کاربر مجازی به آن حمله کردند. تا آن لحظه ، سریعتر از آنچه فکر می کردم ممکن بود واکنش نشان می داد ، اما بعد از آن اتفاقی افتاد.

شاید میزبان یک سیستم امنیتی در کار خود داشته باشد که بیش از حد بسیاری از اتصالات همزمان را از همان منبع دور می کند ، شاید این چیز دیگری باشد.

به هر دلیلی ، به نظر می رسد InterServer قادر به ترافیک متوسط ​​با سرعت جذاب باشد ، که این امر گزینه ای برتر برای سایت های کوچک یا متوسط ​​را در اختیار شما قرار می دهد.
میانگین زمان پاسخگویی 2018:

 • سپتامبر – 0.16s
 • اکتبر – 0.21s
 • نوامبر – 0.18s
 • دسامبر – 0.21s

میانگین زمان پاسخگویی 2019:

 • ژانویه – 0.16s

صفحه کاملاً لود شده 2018:

 • سپتامبر – 0.79s
 • اکتبر – 0.63s
 • نوامبر – 0.62s
 • دسامبر – 0.80s

صفحه کاملاً لود شده 2019:

 • ژانویه – 0.85s

پاسخ تحت بار 2018:

 • سپتامبر – 46.03s
 • اکتبر – 48.33s
 • نوامبر – 47.71s
 • دسامبر – 48.32

پاسخ زیر بار 2019:

 • ژانویه – 48.32

"رعد و برق جلوی سریع و نتایج با کیفیت نسبتاً مشکوک."

3. پشتیبانی شایسته

یکی از مواردی که من هنگام کار روی بررسی های میزبانی دادگاه من متوجه شدم تمایل شرکتهای کوچکتر برای ارائه پشتیبانی بهتر و مطمئن تر است..

من حدس می زنم این امر عمدتاً به این دلیل است که آنها از نظر نیروی مشتری نیروی کافی دارند. همچنین ، تعداد معدودی از نمایندگان پشتیبانی از صد یا تعداد بیشتری نماینده آسانتر هستند.

به هر حال ، حدس و گمان های کافی است.

واقعیت این است که InterServer تیم پشتیبانی بسیار مناسبی دارد. من تعداد زیادی تعامل با آنها درمورد چت داشتم و سریعاً از طرف عوامل آگاه و مودب پاسخی دریافت کردم.

من هنوز منتظر بررسی پرونده های سرور هستم تا هنگام آزمایش با Load Impact ، چه چیزی باعث ایجاد رفتار عجیب و غریب شود ، اما این به سختی اضطراری است و توسط خود جان کوگلیری مورد خطاب قرار گرفته است. در حال حاضر احساس VIP.

آنچه مانع از دوبلاژ پشتیبانی InterServer به عنوان ستاره می شود ، بانک اطلاعاتی تا حدودی مخفی است. از منابع مفید و مناسبی برخوردار است اما ناوبری ساده ترین کار نیست.

به طور کلی ، یکی از اصلی ترین شکایات InterServer من در مورد وب سایت شرکت است که می تواند از برخی تصحیح و پیمایش بهتر استفاده کند.

"پشتیبانی بسیار خوب و دوستانه با کمی دانش بنیان."

جوانب مثبت InterServer

علی رغم عدم محبوبیت نسبی ، InterServer ویژگی های خاصی را ارائه می دهد که دوست دارم بیشتر آنها را در صنعت میزبان مشاهده کنم. نقاط قوت اصلی این شرکت است.

1. ضمانت قفل قیمت

InterServer در مورد قیمت گذاری آن بسیار شفاف است. به حدی که تبدیل به یکی از مهمترین نقاط فروش شرکت می شود.

در تمام انصاف ، به سختی نمی تواند غیر از این باشد. InterServer تا زمانی که شما به استفاده از خدمات آن ادامه دهید ، همان قیمت را قول می کند. اگر ماهانه 5 دلار شروع می کنید ، همان 10 یا 20 سال را در جاده می پردازید.

ضمانت قفل قیمت بسیار جذاب است!

قیمت قفل شده برای زندگی خوب!

چقدر عالی است?

راستش ، من واقعاً شگفت زده شدم که این اصلی ترین نقطه صحبت همه بررسی های مشتری InterServer نیست که من هنگام تحقیق در این شرکت از طریق آن عبور کردم..

فوقالعادهست!

2. امنیت سخت

امنیت موضوعی است که در Interserver.net بارها و بارها مشاهده می کنید. سایت این شرکت ممکن است نیاز به مرتب سازی داشته باشد ، اما این واقعیت که امنیت جدی گرفته می شود ، غیرقابل انکار است.

InterServer ویژگی های امنیتی بی نظیری را ارائه می دهد.

برای مبتدیان ، این شرکت دارای یک ابزار دفاع اختصاصی به نام InterShield است. این پایگاه داده از IP های بد را حفظ کرده و به طور خودکار دسترسی به درخواست های آنها را مسدود می کند. InterShield تمام رشته های هک شده شناخته شده را مسدود می کند و همچنین هر محتوای آپلود شده را اسکن می کند تا از یکپارچگی آن اطمینان حاصل کند.

خوب ، آه?

این همش نیست.

تمام داده ها روی دیسک های RAID-10 ذخیره می شوند.

این همه نیست.

3. زیرساخت عالی

InsterService توسط دو سازنده آن ساخته شده است ، که به نظر می رسد با عشق به فن آوری و خدمات با کیفیت به جای بازاریابی روی حیله و تزویر و حداکثر سود از آن جابجا شده اند..

من این را می گویم بر اساس این واقعیت که InterServer کمتر از چهار مرکز داده با مشخصات و شبکه چشمگیر برای مطابقت با آنها ندارد.

برای مقایسه ، HostGator عظیم دارای دو مورد است ، همانطور که می توانید در بررسی مفصل ما بدانید.

سه مرکز داده InterServer در ایالت نیویورک واقع شده اند ، در حالی که چهارمین مورد در لس آنجلس است. به عبارت دیگر ، پوشش آنها برای مشتریان مستقر در ایالات متحده بسیار عالی است.

کلیه مراکز داده از طریق 10 شبکه Gbps Tier 1 متصل شده و به زیرساخت های سنگین از سیسکو ، ریورستون و اکسترنال متکی هستند. مسیریابی هوشمند BGPv4 افزونگی و سرعت در کل را تضمین می کند ، و مراکز داده InterServer را بسیار قابل دسترسی و ایمن می کند.

4. تحویل ایمیل تضمین شده

یکی از مهمترین مشکلات جانبی استفاده از سرور مشترک ، ضرری است که می تواند به ایمیل های شما وارد کند. تنها یک احمق در سرور برای شروع هرزنامه و سپس تمام آدرس های IP به خطر می افتد.

ناگهان ، ایمیل های ارسال شده به گیرندگان ole خوب در پوشه های هرزنامه تمام می شوند یا در لیست سیاه قرار می گیرند.

InterServer ادعا می کند که راه حلی برای این امر پیدا کرده است. من می گویم “ادعا” می کنم ، زیرا من هنوز یک روش قابل اعتماد برای آزمایش این موضوع ابداع نکرده ام ، اما آنچه را که InterServer ایجاد کرده است به نظر می رسد یک راه حل مشروع برای مسئله است.

این شرکت با همکاری با spam vigilantes ، امضای اسپم فعال را بررسی می کند تا از ارسال هرزنامه جلوگیری شود. در صورت کارآمد بودن ، این فناوری باعث افزایش سلامتی سرورهای پستی خارج از کشور و سراسر شرکت می شود.

در کل ، به نظر می رسد یک راه حل عالی برای یک مسئله چند ساله است که اینترنت را به طور کلی دچار مشکل می کند.

5. مهاجرت رایگان

InterServer سایتها را به صورت رایگان به سمت سرورهای cPanel خود منتقل می کند ، اما این شرکت برای مشتریان جدید خود ارزش اضافی ایجاد می کند. هر سایت مهاجرت شده بطور کامل برای بدافزارها مورد بررسی قرار می گیرد و اگر چیزی که بد است شناسایی شود به صورت دستی تمیز می شود.

6. پشتیبان گیری رایگان هفتگی

من نسخه پشتیبان را به عنوان یک ویژگی امنیتی اضافی حساب می کنم ، زیرا وقتی همه وسایل دیگر نتوانستند به نجات بیایند.

InterServer پشتیبان گیری منظم هفتگی را ارائه می دهد. این به خودی خود چندان دیدنی نیست ، اما این واقعیت که شما به راحتی از طریق رابط cPanel به آنها دسترسی پیدا می کنید ، آنها را به یک سرویس بسیار مناسب و معقول تبدیل می کند.

7. برای وردپرس بهینه شده است

InterServer پلت فرم WordPress را مدیریت کرده است ، اما این برای یک بار دیگر داستانی است. من هنوز مطالعه موردی وردپرس خود را ادامه می دهم و قصد دارم یک بررسی اختصاصی وردپرس InterServer را به آن در آینده نزدیک اضافه کنم.

فعلاً ، بگذارید به شما بگویم که InterServer وردپرس را به صورت خودکار برای شما به روز می کند. این کار بسیار جذاب است که امنیت را تقویت می کند و باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. پس از همه ، وردپرس چندین بار در سال به روز می شود.

8. اسکریپت های فراوان رایگان

آیا شما به یاد دارید که چگونه من توسط برنامه های بیکران InMotion Hosting پیشنهادات خود را بدون گفتار ارائه کردم؟ خوب ، به نظر می رسد که این مسابقه را در مقابل InterServer پیدا کرد ، که بیش از 450 برنامه در انتظار نصب دارد.

این تعداد زیادی اسکریپت رایگان است!

و ما فقط در مورد میزبانی لینوکس در اینجا صحبت می کنیم. InterServer یک سیستم عامل میزبانی ویندوز کاملاً کاربردی را نیز ارائه می دهد ، و بیش از 150 نیز دارد.

9. بازپرداخت های ثابت

InterServer دارای 30 روز ضمانت برگشت پول استاندارد است اما پیش پرداخت مشتری بیشتر تحت پوشش قرار می گیرد. اگر تصمیم دارید که سرویس را در میانه مدت خود لغو کنید ، می توانید با صورتحساب تماس بگیرید و درخواست بازپرداخت برای بقیه دوره را بدهید.

به طور کلی ، درخواست شما تأیید می شود. تا زمانی که در شرایط خدمت اقامت داشته باشید ، پول خود را پس خواهید گرفت.

این بسیار شیرین است ، به خصوص همراه با ضمانت قفل قیمت. باید بگویم که بچه ها در پشت InterServer پول خود را در جایی که دهانشان قرار می گیرد قرار می دهند و واقعاً آرزوی ارائه خدمات صادقانه و سر راست را دارند.

منفی InterServار

هرچند شایستگی های بسیاری که دارد ، سرور اینتر کامل نیست. این شرکت نقص های خود را دارد. آنها کاملاً چشم انداز نیستند و به خصوص مانع نیستند ، اما مطمئناً تجربه کاربر نهایی را به دنبال دارند.

1. وب سایت فقیر

اگر این یک بررسی Interserver.net بود ، نتیجه آن کاملاً منفی بود. سایت شرکت بدترین صفحه ای نیست که من دیده ام ، اما تا آنجا که میزبان وب می رود ، از پایین لیست خیلی دور نیست.

پیمایش سایت خوب است اما من نمی توانم این احساس را که همه چیز به هم ریخته است تکان بدهم.

چیز دیگری که برای من بی نهایت زحمت کشیده است بسیاری از حرف های اساسی و قالب بندی کلی Bacchanalia است. من گرامر زندگی نازی ها را انتخاب نکردم ، گرامر نازی من را انتخاب کرد. اما هنوز.

اگر هرگز یک مرور InterServer در زندگی خود نخوانده اید و به سادگی از وب سایت شرکت بازدید نکرده اید ، احتمالاً قبل از تحقق سایر کیفیت های این سرویس حرکت می کنید.

منظورم این است که وب سایت چهره شرکت است. رها کردن آن بهم ریختگی و یا به سادگی زیر یکپارچه خیانت کند. خوشبختانه ، من بهتر از داوری کتاب با جلد آن می دانم.

در عین حال امیدوارم که این شرکت به این مسئله پرداخته و وب سایت خود را جلا دهد.

به روز رسانی فوریه 2019: وب سایت شرکت از ظاهر جدید ، واضح و آموزنده ای برخوردار است. در بعضی مواقع احساس کمی آشفتگی می شود ، اما بهبود غیرقابل انکار است.

2. سردرگمی منطقه مشتری

ناحیه ورود InterServer چندان بد نیست ، اما برخی از اشکالات صفحه اصلی را به ارث می برد. این گزینه می تواند به هم ریخته باشد ، و گزینه های زیادی نیز در نوار پیمایش اصلی ارائه شده است. سپس ، اکثر آنها به طور پیش فرض خالی هستند.

کنترل های بسیار زیادی برای یک حساب مشترک مشترک ، نه؟

کمی بیش از حد و سپس کمی بیش از حد.

علاوه بر این ، همه کنترل ها به خوبی کار نمی کنند.

به عنوان مثال ، یک دکمه برای بارگیری نسخه پشتیبان تهیه شده است. من کاملاً انتظار داشتم که یک فایل قابل بارگیری با فشار دادن آن مورد رحمت من باشد اما هیچ اتفاقی از این دست نیفتاد. در واقع ، هیچ اتفاقی نیفتاد. لیستی از پرونده ها وجود ندارد ، برای بارگیری یا زیپ ، برای بارگیری نیست. فقط یک صفحه خالی.

من فوراً با تیم پشتیبانی که پشتیبان من بود بررسی کردم. معلوم شد ، نسخه پشتیبان تهیه شده است (phew!) اما آنها کاملاً در cPanel قرار داده شده اند. خوب است ، cPanel در حفظ نسخه های فایل خوب است.

اما چرا دکمه “بارگیری پشتیبان” را در این صورت دارید?

Y?

آیا InterServer را پیشنهاد می کنیم؟?

بله ما انجام میدهیم.

این شرکت کوچک اما قابل اعتماد و دارای استعداد فنی قوی است.

و در حالی که مناطق خاصی وجود دارد که می تواند آن را بهبود ببخشد – پایگاه دانش ، منطقه ورود InterServer – جایی که بیشترین تعداد شرکت را تحویل می گیرد. بروزرسانی سریع ، سرعت عالی و یک تیم پشتیبانی بسیار خوب ، همراه با قیمت قفل شده برای زندگی ، این گزینه را برای وب مسترهای با گرایش فنی که انتظار ترافیک متوسط ​​دارند ، به انتخاب برتر تبدیل کرد..

از نظر فنی بیشتر متمایل است ، زیرا فناوری چیزی است که InterServer در مورد آن وجود دارد.

این کاربر پسند ترین رابط کاربری نیست ، اما زیرساخت ها و افرادی که در پشت آن هستند ، به یک تن کمک می کند.

علاوه بر این ، اگر بخواهید به سطح بعدی بروید – VPS – این مثل احتمالاً شرکتی است که می تواند آن را اداره کند. من مشتاق هستم تا بررسی بعدی InterServer را شروع کنم تا ببینم که چگونه سرویس VPS آن برگزار می شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author