HostPapa Review – سریعترین میزبان کانادا

HostPapa یک میزبان برنده جایزه با خدمات متناسب با شرکت های تجاری کوچک از همه سوله ها است. از نظر سطح ، بستر میزبانی آن مقرون به صرفه و متنوع است ، اما مطابق با اعتیاد به مواد مخدره مطابقت دارد?

من چند ماه پیش هزینه سرویس مشترک HostPapa را پرداخت کردم و نظارت بر عملکرد آن را از طریق آزمایش گسترده معیار شروع کردم ، ضمن ضبط زمان به روز خود از طریق نظارت زنده مستقیم.

من چند هفته را صرف ارزیابی شهرت میزبان از طریق منشور بررسی های متخصص و کاربر کردم و همچنین شرایط خدمات و ویژگی های وعده داده شده را با دقت مطالعه کردم. نتیجه این بررسی دقیق ، بی طرفانه HostPapa است که تمام جوانب این ارائه دهنده هاستینگ را با دقت بررسی می کند.

چه کسی HostPapa است?

با استقبال از کانادا ، میزبان وب HostPapa دارای دفتر مرکزی در Burlington ، انتاریو است.

این شرکت خصوصی که در سال 2006 تأسیس شده است ، با رشد و آرامش در حال رشد است. من قبلاً اظهار داشتم كه چگونه تلاش برای گسترش اغلب شركتها را نابود می كند. به نظر می رسد که افراد در HostPapa برنامه ای روشن با یک رویکرد جامع دارند که رشد شرکت را با زیرساخت های عالی و خدمات عالی مشتری تعادل می بخشد..

حتی اگر وقایع گذشته پیش بینی کننده ی خیلی مطمئن آینده نباشند ، فلسفه HostPapa احساس امنیت و سلامتی را القا می کند که کالاهای کمیاب هستند..

اینها سخنان خالی نیستند.

من تعداد زیادی از سرماخوردگی ها را برای نشان دادن آنها جمع کردم و آنها با اکثر بررسی های HostPapa که بررسی کردم موافق هستند.

"بهترین میزبانی برای مشاغل کوچک"

وقت تمام وقت

99.90٪

پشتیبانی

8/10

سرعت بارگیری

90s

امکانات

9/10

OVERAL4.2

ملزومات – Uptime ، سرعت و پشتیبانی HostPapa

شروع یک بررسی HostPapa با قیمت گذاری و ویژگی های آن ، بدون اینکه در ابتدا سرعت ، زمان و پشتیبانی فنی آن بررسی شود ، یک تمرین بیهودگی خواهد بود. اگر نتوانید ملزومات را تحویل بگیرید ، هیچ ترفند فانتزی نمی تواند شما را در بین بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب قرار دهد.

1. Uptime – 99.91٪

HostPapa آنچه را که وعده می دهد ارائه می دهد: 99.9٪ در دسترس بودن.

من با دقت به شرایط خدمات پرداختم تا ببینم اگر زمان به روز بیشتر شود ، چه اتفاقی می افتد اما در مورد جبران خسارت یا بازپرداخت چیزی نمی بینم.

عجیب است ، درست است؟ به خصوص با توجه به این واقعیت که می توانید در صفحه تضمین خدمات مشاهده کنید:ضمانت به موقع HostPapa؟

در هر صورت ، من این را توسط تیم پشتیبانی HostPapa اجرا کردم. آنها به من اطمینان دادند كه هرگونه خرابی بیش از حد ضبط شده است و براساس آن به تیم صورتحساب گزارش می شود كه بازپرداخت كافی را برای همه افراد آسیب دیده اعمال می كند.

اکنون با توجه به ابزارهای نظارت زنده من ، سایت کوچک وردپرس کوچک و کوچک من HostPapa WordPress به مدت طولانی تر از آنچه انتظار می رود در ژانویه و فوریه باشد ، آفلاین نبودم و هیچ تخفیف یا توضیحی را از تیم صدور صورتحساب شرکت دریافت نکردم.

مسلماً ، در زمانی که من فرصتی را برای جعبه و سؤال از دست داده ام و از آنچه می گذرد پرسیدم ، بنابراین اکنون مشتاقانه پیش بینی می کنم که دفعه بعد فرصتی برای دیدن این موارد داشته باشم.

واکنش آنها هر چه باشد ، این واقعیت است که دولت ToS هیچ چیز صریح درباره بازپرداخت و جبران خسارت نمی داند.

میانگین Uptime 2018

 • اکتبر – 99.99٪
 • نوامبر – 100٪
 • دسامبر – 99.97٪

میانگین Uptime 2019

 • ژانویه – 99.81٪
 • فوریه – 99.59٪
 • مارس – 100٪
 • آوریل – 99.92٪
 • اردیبهشت – 99.93٪
 • ژوئن – 99.99٪
 • جولای – 99.98٪

"HostPapa استاندارد صنعت را با 99.9٪ به روز رسانی ارائه می دهد اما سیاست بازپرداخت کمی دشوار است."

2. سرعت – سریعترین هاست

 • دومین زمان پاسخ سریع – 0.20 ثانیه (دوم)
 • زمان بار عالی – 0.90s (چهارم)
 • فوق العاده تحت استرس – 0.19s (3D)

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان سکوی آزمایش مشابه ، دو تست متوالی معمولاً نتایج کمی متفاوت را نشان می دهند. سایت من HostPapa در آمریکای شمالی میزبان است ، بنابراین من آن را از مناطق ایالات متحده آزمایش کردم. همه افزونه ها و حافظه نهان سرور غیرفعال شدند.

بایت زمان به اول (TTFB) و زمان کاملاً لود شده برای سئو و تجربه کاربر نهایی (که بسیار زیاد و بزرگ است ، بسیار مهم است). به همین دلیل من هر دو را با دقت از طریق چندین ابزار معیار اندازه‌گیری می‌کنم.

HostPapa با سرعت سریع چشمگیر من را تحت تأثیر قرار داد. سایت وردپرس من دائماً در یکی از سریعترین TTFB که من تا به امروز دیده ام ، دیده می شود. به طور متوسط ​​200 میلی ثانیه ثانیه بسیار کم است.

مدت زمان بارگذاری کامل سایت برای اینکه کاربران بتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند نیز مختصر است. در کمتر از یک ثانیه همه چیز برای بازدیدکنندگان نمایش داده می شود.

نه تنها این بلکه پلتفرم میزبان مشترک HostPapa قادر است با سهولت قابل توجهی بتواند هجوم بازدید کنندگان و اتصال همزمان را کنترل کند. من به طور همزمان 50 کاربر مجازی را ارسال کردم که نزدیک به 300 درخواست را به سمت سرور باز کردند و در مدت 0.19 ثانیه به همه آنها پاسخ داد.

بیلی!

در طول این بمباران با اتصالات همزمان ، هیچ سنبله یا تاخیری مشاهده نشد.

میانگین پاسخ زمان بار 2018

 • اکتبر – 0.19s
 • نوامبر – 0.17s
 • دسامبر – 0.16s

میانگین پاسخ زمان بار 2019

 • ژانویه – 0.21s
 • فوریه – 0.18s
 • مارس – 0.18s
 • آوریل – 0.19s
 • ماه مه – 0.26 ثانیه
 • ژوئن – 0.24s

Response Under Load 2018

 • اکتبر – 0.23s
 • نوامبر – 0.23s
 • دسامبر – 0.17s

پاسخ تحت بار 2019

 • ژانویه – 0.20s
 • فوریه – 0.20s
 • مارس – 0.19s
 • آوریل – 0.15s
 • ماه مه – 0.17s
 • ژوئن – 0.21s

"وقتی هر سه معیار در نظر گرفته شود ، میزبان سریعترین میزبان میزبان دادگاه است."

3. پشتیبانی عالی

من با تیم پشتیبانی HostPapa چند تبادل دلپذیر داشتم.

اول از همه ، من در یافتن محدودیت های دقیق هر برنامه میزبانی مشترک مشکل داشتم. می بینید ، HostPapa میزبان دیگری است که به سراغ بازاریابی زبان می رود که هیچ ارتباطی با واقعیت های فنی ندارد.

حتی بعد از گسترش جزئیات نقشه می توانید مزخرفات کلاسیک مانند “SSD نامحدود” را ببینید. این بار در حدود شرایط خدمات مشخص شده است که “نامحدود” به چه معنی است اما من می خواهم چیزی خاص تر.

بنابراین ، با یک عامل پشتیبانی مفید صحبت کردم که به اندازه کافی شایسته بود تا تصدیق کند که “نامحدود به معنای واقعی کلمه” در هر کجا و هر زمان که سرورها درگیر هستند وجود ندارد. زیرا ، می دانید ، سرورهای وب چیزی بیش از رایانه های قدرتمند و محدود به محدودیت های فیزیکی نیستند.

نماینده پشتیبانی همچنین پیوند دیگری به جزئیات برنامه های مشترک که در آن تعداد ورودی های هر طرح مشخص شده است ، ارائه کرد.

این مفید بود.

نکته مهم دیگر در مورد HostPapa ، مرکز خودیاری است. میزبان یک پایگاه دانش بزرگ با راهنماهای بسیار مفید دارد. آنها به خوبی نوشته شده و به نقطه هستند؛ تازه کاران کامل می توانند مراحل را با سهولت دنبال کنند.

"پشتیبانی بسیار سریع و دوستانه به همراه یک پایگاه دانش عالی."

جوانب مثبت HostPapa

به دلایل خوب ، HostPapa یکی از بهترین خدمات میزبانی وب در سال 2019 است. پلتفرم مشترک آن همه کاره ، مقرون به صرفه ، ایمن و قدرتمند است.

1. طیف گسترده ای از گزینه های میزبانی

HostPapa راه حل میزبانی ایده آل برای مشاغل کوچک در همه نوع است. انجمن ها ، ویکی ها ، چرخ دستی های خرید ، CRM و گالری ها – شما آن را نامگذاری می کنید ، HostPapa می تواند میزبان آن باشد و به خوبی میزبان آن باشد.

مسلماً ، این منحصر به فرد برای میزبان وب مستقر در تورنتو نیست ، زیرا دوست داشتنی InMotion Hosting نیز پس از تعداد زیادی برنامه از آن استفاده می کند ، اما HostPapa آن را یک قدم فراتر می برد. میزبان منابع اختصاصی زیادی برای برنامه های بسیار زیادی دارد.

کاربران جدید می توانند از پایگاه دانش گسترده بهره مند شوند ، اما تیم پشتیبانی نیز از دانش متوسط ​​بالاتر از بسیاری از محصولات برخوردار است.

2. بررسیهای عالی کاربر

صرف نظر از مقدار زمان و تلاش سرمایه گذاری شده در تلاش ، برای یک نفر آسان و کاملاً آسان ارائه دهندگان میزبانی وب آسان نیست.

خوشبختانه ، افرادی که سال هاست از میزبان ها استفاده می کنند ، برداشت های مثبت و منفی خود را به اشتراک می گذارند و تصویری کامل تر از اوضاع را ترسیم می کنند.

HostPapa با Hostinger و FastComet به عنوان یکی از ارائه دهندگان میزبانی وب با بهترین بررسی ها در آنجا قرار دارد. در حالی که چندان به اتفاق آراء قابل ستایش نیست ، بررسیهای کاربران HostPapa که به اشتراک گذاشتن تجربه ضعیف دارند ، فاصله چندانی ندارند.

3. برنامه های سخاوتمندانه

HostPapa یک میزبان مقرون به صرفه است که حتی با کوچکترین برنامه چیزهای زیادی را ارائه می دهد. کاربران جدید همه چیز را به راحتی در دسترس می یابند ، اما مسئولان وب باتجربه چیزهای زیادی را نیز می پسندند که دوست دارند.

مشاغل Cron های سفارشی ، افزونگی RAID-10 ، CDN و بسیاری از منابع قدرت دیگر در صفحه قرار دارد.

4. مهاجرت رایگان

این همیشه خوب است ارائه دهنده میزبانی وب تورنتو آماده بررسی و تحریم مهاجرت ورودی هر حساب cPanel از میزبان دیگر است. تیم پشتیبانی همه ایمیل ها ، پایگاه داده ها و وب سایت ها را به صورت رایگان و بدون نقص حرکت می کند.

تنها محدودیت اعمال درخواست مهاجرت در مدت 30 روز پس از ثبت نام در HostPapa است. می توانید بیش از 50 حساب cPanel را – حتی اگر آنها با ارائه دهندگان مختلف هستند – به صورت رایگان به HostPapa مهاجرت کنید.

5. منابع اختصاصی

ممکن است از خواندن آن خسته شوید چون در همه بررسی های میزبانی وب سایت من برای سال 2019 وجود دارد ، اما من از تکرار چقدر خوب بودن منابع سرور اختصاصی خسته نمی شوم. زیرا آن است بسیار جذاب و بسیار مهم است.

من قبلاً چند بار اظهار داشتم که HostPapa مناسب برای مشاغل کوچک چقدر مناسب است ، اما حقیقت این است که میزبان می تواند با سهولت در حال رشد یک شرکت یا فروشگاه الکترونیکی روبرو شود..

هر یک از برنامه های میزبانی مشترک ، منابع سرور خاصی را به کاربران خود قول می دهد و به آنها امکان می دهد آینده را برنامه ریزی کنند و بدانند که برای چه چیزی پرداخت می کنند.

6. سازنده وب سایت رایگان

در واقع HostPapa تمام جعبه ها را علامت می زند. این شرکت از انواع مختلفی از راه حل های ساخت وب سایت پشتیبانی می کند اما سازنده وب سایت خود را نیز ارائه می دهد.

این یک ابزار بسیار بصری است که می تواند به شما کمک کند تا در طی چند ساعت حضور آنلاین داشته باشید ، حتی بدون هیچ تجربه قبلی در ساخت سایت. رابط کاربری خوبی ارائه شده است ، تعداد قالب ها بیش از رضایت بخش است – بیش از 120 – و قابلیت های موجود در آنجاست.

مسلماً سازنده کشیدن و رها کردن سریعترین چیزی نیست که من دیده ام ، اما کاملاً کافی است و به هیچ وجه مانع تلاش های ساخت سایت نمی شود.

7. راهنما در زمینه ساخت وب سایت

اگر می خواهید از فرصت های ساخت وب سایت این شرکت استفاده کنید ، با یکی از متخصصان طراحی وب آن مشاوره رایگان دریافت می کنید.

این یک فرصت عالی برای مشخص کردن چگونگی پیش بینی حضور آنلاین خود و اجازه دادن آنها برای ساخت سایتی برای شماست.

اکنون ، این یک سرویس رایگان نیست ، اما بسیار مقرون به صرفه و سریع است. من این سرویس را در لیست لیست های مثبت قرار نمی دهم زیرا تجربه شخصی با آن ندارم و نمی دانم نتیجه نهایی چیست.

با این وجود ، صرف حضور آن امری قابل توجه است و مطمئناً می تواند به صاحبان مشاغل كوچك كمك كند كه در واقع باید تجارت خود را اداره كنند و دیگر وقت خود را برای تلف كردن با فنی نگذارند..

8- امنیت کافی

HostPapa اقدامات امنیتی خود را بررسی می کند و باید بگویم که آنها کافی هستند. این اولین بررسی من درباره شرکت های میزبان وب بود ، من از ویژگی های امنیتی آن بسیار تحت تأثیر قرار می گیرم ، اما حقیقت این است که آنها چیز خارق العاده ای نیستند.

هنوز ، HostPapa تمام کادرها را علامت می زند.

9. میزبانی وب وردپرس HostPapa

در نگاه اول ، راه حل WP HostPapa ارائه می دهد به طرز مشکوکی مانند بسته مشترک معمولی است. اما با بررسی دقیقتر می توانید فهمیدید که برنامه های وردپرس همراه با وارنیش و WP از پیش نصب شده به همراه Jetpack هستند.

HostPapa همچنین قول می دهد WP را به طور خودکار بروزرسانی کند ، در صورت تمایل.

بد نیست ، خصوصاً برای آن قیمت.

10. آموزش رایگان

کلیه مشتریان جدید HostPapa مجاز به مشاوره 30 دقیقه ای با PapaSquad هستند ، که می توانند در مورد تنظیم اولیه ، مشاوره عمومی یا تدوین استراتژی خاص برای گرفتن وب توسط طوفان کمک کنند..

به یک معنا ، این یک سرویس دربان افتخارآمیز است که به خودی خود یک چیز عالی است اما می تواند به عنوان ورودی بسیار مفیدی در دنیای میزبانی تبدیل شود.

صحبت با متخصص در اوایل وقت ، هنگامی که شما کاملاً بی روح هستید ، می توانید بعنوان محکم برای آینده خدمت کنید.

11. ارائه دهنده میزبانی سبز

HostPapa یکی از پیشگامان انرژی تجدید پذیر در صنعت میزبانی است. تقدیم به 100٪ انرژی سبز ، ارائه دهنده میزبان تورنتو موضع بسیار هوشیارانه و مسئولیت پذیر اجتماعی در مورد موضوع می گیرد.

مراکز داده مقادیر زیادی از برق مصرف می کنند. داشتن آنها در منابع تجدید پذیر قابل اجرا نیست.

منفی HostPapa

HostPapa کارهای بسیاری را درست انجام می دهد. با این حال ، آن هنوز در حال رشد و توسعه است ، و جنبه های مختلفی از پیشنهاد شرکت وجود دارد که برداشت کلی مثبت را تضعیف می کند.

1. هزینه پشتیبان اضافی

مرده ، مالیات و از بین رفتن اطلاعات اجتناب ناپذیر است.

داشتن آرایه های دیسک RAID-10 بسیار عالی است ، اما اگر مجبور باشید هزینه بازیابی داده ها را بپردازید ، این بزرگی چند برابر می شود.

پشتیبان گیری خودکار یک ویژگی نسبتاً استاندارد در اکثر بسته های میزبانی وب مدرن است و صادقانه ، وقتی میزبان باعث می شود هزینه چنین خدمات اساسی را بپردازید ، اعصاب من را خرد می کند..

بیشتر خدمات میزبانی وب که در اینجا مورد بررسی قرار می گیرند شامل پشتیبان گیری خودکار با حداقل (فرکانس) هفتگی هستند ، اما HostPapa جزء آنها نیست.

فقط کاربران گران قیمت ترین برنامه خود از این ویژگی لذت می برند ، این احساس را که میزبان آن را یک سرویس فوق العاده ویژه فوق العاده می داند ، افزایش می دهد.

این نیست.

حرکت کردن.

2. شرایط خدمات نامشخص

HostPapa وعده 99.9٪ به موقع را می دهد اما این قول توخالی است. بدون استفاده از ابزارهای خارجی امکان مشاهده زمان به روز سایت شما وجود ندارد؛ نه HostPapa cPanel ، و نه مشتری آن نشانگر بروزرسانی نیست.

و گرچه چنین ویژگی ای نادر است – HostGator آن را دارد – عملاً همه میزبان هایی که به موقع تضمین می کنند ذکر می کنند که در صورت قطع خسارت طولانی مدت چه جبران خسارت خواهد داشت.

HostPapa مشخص نمی کند که کاربرانی که خرابی بیشتری را تجربه می کنند ، دریافت می کنند و نه چگونه ارائه می شود.

راستش این یک حذف بسیار نگران کننده است.

آیا ما HostPapa را توصیه می کنیم؟?

بله آزار دهنده است!

من نمی توانم از این روند فاصله بگیرم: بررسی های HosPapa تا حد زیادی مثبت هستند زیرا این شرکت خدمات خوبی را ارائه می دهد. به همین سادگی.

سرعت و زمان کافی بسیار خوب توسط تیم پشتیبانی صادقانه و مفید پشتیبان گرفته می شود و این کافی است برای ایجاد یک سرویس عالی. در واقع ، این شرکت ممکن است برخی از ویژگی های پیشرفته مانند WebGround و InMotion Hosting را نداشته باشد ، اما بسته های مشترک آن بسیار خوب گرد شده اند.

به حدی که در فهرست HostPapa خود لیست کردن بسیاری از منفی ها را دشوار کردم. بله ، میزبان مستقر در تورنتو واقعاً حضور جهانی ندارد – هیچ مرکز داده ای در سرتاسر جهان – اما ارتباط خوبی دارد ، با گزینه های میزبانی محلی ، یعنی سرورها در مراکز داده توسط دیگران اداره می شود.

در کل ، HostPapa بهترین انتخاب برای کاربرانی است که بازار آنها در درجه اول در آمریکای شمالی است.

HostPapa با یک نگاه

پشتیبانی

دانش محور

برنامه های میزبانی مشترک

صفحه کنترل

تعداد دامنه هاست

تعداد دیتابیس ها

حسابهای ایمیل

ذخیره سازی ایمیل

پشتیبان گیری و ترمیم

ذخیره سازی

پهنای باند

فن آوری

امنیت

ثبت نام دامنه

مهاجرت سایت

سازنده وب سایت

تجارت الکترونیک

میزبانی تخصصی

میزبانی ویندوز

مراکز داده

وقت تمام وقت

سرعت

قیمت گذاری

ساختار قیمت گذاری

تضمین می کند

بازپرداخت های دارای امتیاز حرفه ای برای لغو زودهنگام

مجانی

وب سایت شرکت

فرهنگ شرکت

تلفن ، گپ ، ایمیل ، 24/7
متنوع و آموزنده
3 برنامه میزبانی مشترک
HostPapa cPanel
2 دامنه برای کوچکترین طرح ، برای بقیه نامحدود است
25 برای کوچکترین ، نامحدود برای دو طرح دیگر
100 برای طرح استارت ، برای بقیه نامحدود است
500MB در هر ایمیل ، 5 GB در کل برای دو برنامه اول ، 1 GB و 10 GB ، به ترتیب ، برای Business Pro
تهیه نسخه پشتیبان در دو برنامه اول هزینه اضافی دارد
نامحدود؛ تنها كوچكترین نقشه ، فضا را به 100 گیگابایت محدود می كند
غیرمتعارف
SSD ، منابع اختصاصی ، بیش از 400 برنامه در دسترس است
مجموعه امنیتی قوی
دامنه رایگان با تمام برنامه ها
بله ، ظرف 30 روز اول
سازنده سایت بصری و انعطاف پذیر
SSL رایگان شامل ، بسیاری از راه حل های تخصصی تجارت الکترونیکی پشتیبانی می کند
HostPapa برنامه های میزبانی وردپرس تخصصی و آگاهی از بسیاری از فناوری های وب را پشتیبانی می کند
نه
سرورها در سراسر جهان
عملکرد جامد ، وعده تحویل 99.9٪
خیلی سریع جلو و عقب
هزینه های مقدماتی کم ، افزایش معقول هنگام تمدید
پیش پرداخت هزینه هر ماه را کاهش می دهد. هزینه های تمدید تقریباً متوسط ​​در صنعت است
99٪ به موقع وعده داده می شود ، اما هیچ تضمینی در این بخش ذکر نشده است
نه
ثبت دامنه ، SSL
مفید و آموزنده ، شاید کمی درهم و برهم
HostPapa یک میزبان مستقر در تورنتو است و مانند اکثر چیزهایی که کانادایی دارد چهره ای دوستانه ، مفید و سبز را ارائه می دهد
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author