Hostinger Review – ارائه دهنده میزبانی مشترک با تعادل خوب بین قیمت و عملکرد

اولین باری که از Hostinger.com بازدید کردم ، دو مورد مرا تحت تأثیر قرار داد: قیمت های بسیار پایین برای میزبانی مشترک و ارزش آموزنده سایت. مطمئناً ، کاربران را به خرید میزبان با برخی از ترفندهای استاندارد بازاریابی سوق می دهد ، اما اطلاعات قانونی زیادی نیز به همراه دارد ، در حالی که هزینه ماهانه غیرواقعی است..

نکته دیگری که هنگام تهیه تحقیقات اولیه برای این بررسی هاستینجر متوجه شدم این بود که این میزبان دارای شجره نامه فنی قوی است. با این وجود ، میزبان های فنی از لحاظ فنی در صفحات میزبان دادگاه بسیار فراوان هستند. اطلاعات بیشتر مورد نیاز بود.

به همین دلیل من برنامه اشتراکی Premium را خریداری کردم ، یک وردپرس تمیز را روی آن نصب کردم و شروع به نظارت بر زمان و سرعت آن کردم.

پس از ماهها آزمایش ، این چیزی است که می توانم در مورد هاستینجر برای شما تعریف کنم ، همه در یک بررسی دقیق و بی طرفانه خلاصه شده است.

هاستینجر چیست؟?
هاستینجر که حدود 15 سال پیش در لیتوانی ایجاد شد ، یک برند بین المللی با حضور بسیار قدرتمند در بسیاری از بازارها است. این شرکتی است که به EIG یا GoDaddy تعظیم نمی کند. درعوض ، سعی دارد امپراتوری خود را ایجاد کند. فقط این امپراتوری احساس تعجب آور خوبی دارد.
پس از همه ، هاستینجر بزرگترین ارائه دهنده میزبانی وب رایگان را ایجاد و هنوز هم اداره می کند. اکنون ، 000webhost بدون نقص آن نیست – بسیار دور از آن – اما واقعیت این است که توسط افراد پشت میزبانجر مفهوم سازی و تحقق یافته است ، و هنوز هیچ چیزی به اتهام آنها اتخاذ نمی شود..

"بهترین میزبان کلی برای 17 ماه"

وقت تمام وقت

99.90٪

پشتیبانی

9/10

سرعت بارگیری

0.68 ثانیه

امکانات

9/10

OVERAL3.6

ملزومات – سرعت ، میزبان و پشتیبانی میزبان

برخی می گویند ارائه دهنده هاستینگ فقط به عنوان کندترین سرور خود خوب است ، برخی دیگر روی بروز رسانی و مراقبت از مشتری تمرکز می کنند. من تبعیض قائل نیستم و همه آنها را آزمایش می کنم. گسترده

1. زمان عالی – 99.91٪

Uptime یکی از نشانه های اصلی داستان میزبان وب با کیفیت است و هاستینجر به طرز معقولی خوب عمل می کند.

99.91٪ به موقع در طول شش ماه نظارت نتیجه بدی نیست. آن را در 99.9 promised وعده داده می شود.

تاکنون فقط در دسامبر 2018 ، سایت کوچک وردپرس من برای مدت طولانی آفلاین بود و منجر به بروزرسانی 99.63٪ شد. به حقیقت گفته می شود ، به دلیل گذراندن دوره ی تعطیلاتی که در آن افتاد ، من وقت پیدا نکردم که شکایت را به میزبان ارائه دهم.

هاستینجر قول 5٪ بازپرداخت ماهانه میزبانی ماهانه را نقض می کند هر زمان که SLA به موقع نقض شود. با توجه به اینکه در 4 ماه از 6 ماهه که زمان به روز بی عیب و نقص بود ، انتظار ندارم به زودی دلیلی برای شکایت داشته باشم.

هنوز جبران خسارت وعده داده شده بسیار اندک است

"هاستینگر 99.9٪ از وقت خود را تأیید می کند ، اما در واقع وعده جبران خسارت بسیار محدودی را می دهد."

میانگین Uptime 2018

 • اکتبر – 100٪
 • نوامبر – 100٪
 • دسامبر – 99.62٪

میانگین Uptime 2019

 • ژانویه – 99.99٪
 • فوریه – 100٪

2. سرعت فوق العاده

 • زمان پاسخ بسیار سریع – 0.19s (اول)
 • بارهای بسیار سریع بارگیری – 0.68 ثانیه (اول)
 • پایدار زیر بار – 1.17s (8th)

توجه: اگر تست های سرعت را در دامنه من انجام می دهید ، نتایج ممکن است کمی تغییر کند. حتی از همان پلتفرم آزمایش مشابه ، دو تست معمولاً نتایج کمی متفاوت نشان می دهند. سایت من میزبان در سراسر اقیانوس اطلس میزبانی می شود ، بنابراین من آن را از مکان های ایالات متحده آزمایش کردم. همه افزونه ها و حافظه نهان سرور غیرفعال شدند.

اجماع بین کاربران و متخصصان یک امر نادر آنلاین است. با این وجود ، اکثر مردم در بررسی های میزبان خود قبول دارند که این هاست سریع است. داده هایی که من از چهار ابزار تست معیار مختلف گردآوری کردم همانقدر تأیید می کند.

در حقیقت, این یکی از سریعترین ارائه دهندگان میزبانی است من تا الان تست کردم.

سرعت جلوی آن چیزی کوتاه از تماشایی نیست. سرور Hostinger طول می کشد 0.19 ثانیه برای پاسخ دادن به اولین بایت داده سپس ، نیاز دارد فقط 0.68 ثانیه تا صفحه به طور کامل ارائه شود.

با چنین نتیجه ای ، نصب من Hostinger WordPress سریعترین سایت بارگیری تحت نظارت است ، فقط لایک های InterServer و Dreamhost را لمس کنید.

تصاویر / میزبان-بررسی-مشترک-میزبان-ارائه دهنده-با-خوب-تعادل بین قیمت و عملکرد-3.png

هنگامی که سرعت بازگشت را کاهش می دهد ، Hostinger نیز ارائه می کند.

این فاصله از بهترین نوازندگان در این گروه فاصله دارد ، اما از بدترین وضعیت نیز به همان اندازه فاصله دارد. میانگین زمان پاسخگویی 1.17 ثانیه به تقریباً 300 درخواست همزمان به هیچ وجه بد نیست.

میانگین زمان پاسخگویی 2018:

 • اکتبر – 0.13s٪
 • نوامبر – 0.12s
 • دسامبر – 0.21s

میانگین زمان پاسخگویی 2019:

 • ژانویه – 0.21s
 • فوریه – 0.14s

صفحه کاملاً لود شده 2018:

 • اکتبر – 0.71s
 • نوامبر – 0.59s
 • دسامبر – 0.60s

صفحه کاملاً لود شده 2019:

 • ژانویه – 0.84s
 • فوریه – 0.83s

پاسخ تحت بار 2018:

 • اکتبر – 1.12s
 • نوامبر – 1.12s
 • دسامبر – 1.15s

پاسخ زیر بار 2019:

 • ژانویه – 1.27s

"هاستینجر یک ارائه دهنده میزبانی وب سریع و سریع است."

3. پشتیبانی می تواند بهتر باشد

اگر به Hostinger.com بروید ، ممکن است تعجب کنید که تیم پشتیبانی “تیم موفقیت مشتری” لقب گرفته است. عالی به نظر می رسد ، اما تجربه من با شرایط چشمگیر بازاریابی بسیار ناهموار بوده است.

لحظه ای که صفحه پشتیبانی را باز کردم ، دو هشدار خاموش شد.

اولین, شماره تلفنی در هر جایی ذکر نشده است. به اندازه کافی عجیب ، آدرس های دفتر شرکت در Kaunas و Larnaca در آنجا هستند ، بنابراین احتمالاً می توانید نامه ای ارسال کنید. هر دو مکان با کدپستی مربوطه ذکر شده اند.

عدم وجود پشتیبانی از تلفن بسیار عجیب است ، اما من هنوز هم آماده تخفیف میزبانیگر نبودم.

سپس من چیز عجیب دوم را تحت پوشش “پررنگ چت!” پر جنب و جوش دیدم. دکمه ای که به شما امکان می دهد ایمیل ارسال کنید?

تصاویر / میزبان-بررسی-اشتراک-میزبان-ارائه دهنده-با-خوب تعادل بین قیمت و عملکرد.jpg

به طور جدی ، شما آن را کلیک می کنید ، و آن را به یک فرم تماس با شما می برد. چندین بار آن را امتحان کردم ، فکر کردم که شاید پرس و جو من را به یک نماینده گپ ارسال کند که می تواند پاسخ های کافی را تهیه کند. چیزی که من گرفتم ایمیلی بود که حاوی پاسخ تک خط به سوال تک خط من بود.

در این رابطه ، آن را مانند یک چت احساس می کنید.

فقط اینگونه نیست.

ذهن, من موفق به دستیابی به گپ شدم, در نهایت. این فقط در صفحه پشتیبانی Hostinger قابل دسترسی است. خود صفحه به صفحه اصلی پیوند ندارد. من از Hostinger.in و همچنین از نسخه میزبان UK استفاده کردم اما هیچ ارتباط مستقیمی برای پشتیبانی پیدا نکردم.

اوه ، و در Firefox کار نمی کند.

در هر صورت. دکمه گپ در گوشه سمت راست پایین قرار دارد ، و من گفتگوی خوشایند ، البته نه کاملاً قانع کننده با یک عامل پشتیبانی را به پایان رساندم. او سریع و دوستانه بود ، اما اندکی تردید و کاوشگر نشان داد که برخی از ویژگی های تبلیغاتی گمراه کننده است. اطلاعات بیشتر درباره آن در بخش منفی از بررسی میزبان من.

در حالی که سرگردان در وب سایت هاستینجر به دنبال گزینه گزافه گریزان نیستم ، تصمیم گرفتم تا موضوعات میزبانی وب Reddit را برای برخی از بینش های اضافی بررسی کنم.

جستجوی من برای بهترین هاستینگ وب اغلب من را به Reddit می برد ، جایی که Hostinger نیز فرکانس دارد. این پشتیبانی از جایگاه خوبی برخوردار است ، اما فقدان ظاهری زن و شوهر از کانالهای اصلی ارتباطات وحشتناک است.

"تیم پشتیبانی صالح به نظر می رسد ، اما کمبود تلفن یک حذفی جدی است. گزینه چت زنده نیز می تواند به روشی بسیار قابل دسترسی تر ارائه شود."

میزبان جوانب مثبت

او راه حل میزبانی Hostinger به سختی به عنوان یک بسته برجسته شناخته می شود ، اما کاملاً گرد و قوی است. کاربران تازه وارد و همچنین کاربران پیشرفته می توانند موارد بسیاری را برای دوست داشتن پیدا کنند.

1. دیوانه ارزان

من بعداً جزئیات بیشتری درباره هزینه های Hostinger خواهم پرداخت ، اما بگذارید فقط به شما بگویم که این شرکت صرفاً است $ 0.99 به دور از لقب میزبان وب سایت رایگان. بدون شوخی. 99 سنت حتی یک دلار هم نیست.

2. منابع اختصاصی

هاستینگر برای هر سه برنامه میزبانی مشترک خود ، CPU و RAM خاصی را قول می دهد ، که خبر خوبی برای کسانی که رشد می کنند و گسترش می یابند. دانستن آنچه می پردازید و تمام آن جاز را می پردازید.

همیشه دشوار است که بگوییم مدیریت منابع دقیق چقدر خوب اجرا شده است ، اما دیدن تلاش برای اختصاص قدرت محاسباتی خاص به هر کاربر همیشه خوب است.

3. SSD در سراسر صفحه

از لحاظ زیرساختی ، Hostiger از آخرین استانداردهای صنعت پیروی می کند. همه سرورهای آن بر روی SSD کار می کنند. درایوهای حالت جامد بسیار سریعتر از هارددیسک های قدیمی تر هستند ، بنابراین یک ارتقاء بدیهی است.

4. کش داخلی

تمام برنامه های Hostinger دارای ذخیره سازی Nginx فعال هستند. بدون آنکه به مسائل فنی عمیق تر شوید ، کافی است بگوییم که Nginx یک وب سرور قدرتمند و سریع است. این طراحی شده است تا بهتر از آپاچی عمل کند و به درستی این کار را انجام دهد. هنگامی که حافظه پنهان Nginx از سمت سرور به درستی پیکربندی شده است (که مورد پشتیبانی Hostinger به من اطمینان دارد)) ، حتی سایت های پویا با محتوا نیز باید بی نقص عمل کنند.

5. پشتیبان گیری منظم

در حالی که فقط برنامه کسب و کار از پشتیبان گیری روزانه اطمینان می کند, هر یک از راه حل های میزبانی مشترک به صورت هفتگی از داده های شما تهیه می کند. بسیاری این موضوع را حد اقل وب میزبان حق بیمه می دانند – من کاملاً با این مفهوم موافقم – اما حقیقت این است که بکاپ های منظم بطور کلی ارائه نمی شوند. من به تو نگاه می کنم ، GoDaddy.

6. 30 روز ضمانت برگشت پول

تضمین های برگشت پول یک روش استاندارد در بین شرکت های برتر میزبان وب است. هاستینگر در این مورد برتری ندارد بلکه با آنچه بیشتر ارائه دهندگان ارائه می دهند مطابقت دارد. 30 روز به اندازه کافی برای تست یک سرویس میزبانی وب کافی نیست بلکه بی نهایت بهتر از هیچ چیز نیست. من به تو نگاه می کنم ، GoDaddy.

تصاویر / میزبان-بررسی-اشتراک-میزبان-ارائه دهنده-با-خوب-تعادل بین قیمت و عملکرد-2.jpg

7. نامحدود Cronjobs

شما آن حرفهای حقوقی و نامحدودی را شنیدید. کوچکترین برنامه (که در حال حاضر با یک پا در رده میزبانی وب رایگان قرار دارد) فقط از یک درخواست متقابل پشتیبانی می کند ، اما دو راه حل مشترک دیگر می توانند به همان اندازه که دوست دارید اداره کنند. Cronjobs عالی هستند. شما هرگز نمی توانید تعداد زیادی از آنها را داشته باشید.

8- از طریق تخته بروید

در حالی که ما در آن هستیم ، بیایید حداکثر حرف را بزنیم. تمام برنامه های Hostinger با مخزن کنترل نسخه Git همراه است. اگر نمی دانید این چیست ، احتمالاً شما از آن استفاده نمی کنید ، اما اگر عالی باشید ، عالی است ،?

9. بهینه سازی شده برای وردپرس

افزونه های ذخیره سازی وردپرس و سرورهای آماده برای اسکان این سیستم مدیریت محتوای پر طرفدار ، میزبان را به خانه ای عالی برای آن تبدیل کرده است.

نصب و راه اندازی 1 کلیک و به روزرسانی های خودکار ، بسته میزبان وردپرس را به یک پیشنهاد نسبتا وسوس آور تبدیل می کند.

10. کنترل پنل اختصاصی

به حقیقت گفته می شود ، من به زمان کافی نیاز داشتم تا تصمیم بگیرم که آیا یک صفحه کنترل داخلی ساخته شده در رده Pros دارد یا نه.

در حالی که من چنین ابتکارات را تحسین می کنم ، آنها به ندرت بهتر از راه حل های موجود هستند. من به طور غریزی فکر کردم چرا Hostinger از cPanel استفاده نمی کند.

تصاویر / میزبان-بررسی-اشتراک-میزبان-ارائه دهنده-با-خوب-تعادل بین قیمت و عملکرد-3.jpg

با این حال ، توسعه دهندگان شرکت کار بسیار زیبایی را انجام داده اند. مسلماً ، کنترل پنل بسیار شبیه cPanel است ، اما این چیز بدی نیست؛ باعث صرفه جویی در زمان یادگیری می شود.

این نرم و صاف و کاربردی است و امکان کنترل کافی و دسترسی یکپارچه را فراهم می کند و این امر را برای افراد تازه کار ایده آل می کند.

11. سازنده وب سایت

هاستینجر مقدار قابل قبولی از نصب کننده های 1 کلیک را در اختیار شما قرار می دهد ، اما از ابزار ساخت سایت مناسب نیز برخوردار است. سازنده وب سایت Hostinger در کلیه برنامه ها گنجانده شده است و دارای رابط کاربری کشیدن و رها کردن است که می تواند به شما در ساختن یک صفحه وب به سرعت و کارآمد کمک کند..

تصاویر / میزبان-بررسی-اشتراک-میزبان-ارائه دهنده-با-خوب-تعادل بین قیمت و عملکرد-4.jpg

در حالی که من طرفداران بزرگی برای چنین سازندگان وب سایت نیستم ، باید اعتراف کنم که این یکی از تکرارهای بهتری است که من دیده ام.

12. آیا تخفیف می گفتید؟?

در حال حاضر ، من ذکر کردم که قیمت های مقدماتی به طرز مضحکی کم هستند ، اما شما همچنین می توانید با سهولت نسبی مقداری تخفیف جدی Hostinger دریافت کنید. این یک نوع تایپی کمی سورئالآمیز است که با شروع قیمت ها آنقدر پایین است که تخفیف آنها را بیشتر می کند و به سختی معنی می دهد.

با این حال ، این یک امکان بسیار واقع بینانه است.

13. به بازخورد پاسخ می دهد

کمتر از سه ماه از انتشار نظر من در Hostinger.com ، این شرکت برای تشکر از من به خاطر برخی موارد در Hostinger.com ، تشکر کرد.

اولین نکته منفی در بخش Cons بررسی من درباره این بود که مبلغ گمراه کننده ای را که شرکت هنگام توصیف برنامه های خود به کار می برد ، داشته باشد.

با این حال ، هاستینگر اقدامات جدی برای رسیدگی به این مسئله انجام داد و اکنون پارامترهای برنامه های آن بسیار مناسب تر توصیف شده است. محدودیت ها با ستاره ها روشن می شود و همه چیز را به طور قابل توجهی شفاف تر و گمراه کننده تر می کند حتی برای پریشان ترین کاربران.

باید اعتراف کنم که از نظر شخصی احساس منصفانه تر و شفاف تر شدن شرکت های هاستینگ وب در سطح شخصی بسیار مهم است و مهمترین دلیل وجود میزبانی دادگاه است..

طبیعتاً دیدن یک میزبان که در واقع به اندازه کافی کافی انجام دهد تا چند قدم ساده به سمت بازاریابی صادقانه برداشته شود ، یک علامت مثبت مثبت است.

Kudos ، Hostinger.

میزبان منفی

در حالی که هاستینجر راه حل بسیار خوبی برای میزبانی دارد ، پیشنهاد آن بسیار بی نقص است.

1. محدود برای کاربران پیشرفته

هاستینجر یک بسته میزبانی مشترک کاملاً گرد دارد ، اما ممکن است کاربران پیشرفته در مناطق خاصی فاقد آن باشند. بله ، Git ، cronjobs و Curl وجود دارد ، اما بسیاری از موارد موجود در cPanel به سادگی وجود ندارد. Ruby on Rails ، Python و دیگران جایی پیدا نشده اند.

2. مهاجرت دشوار

مهاجرت یک سایت از طریق Hostinger می تواند مشکل ساز باشد. در حالی که این پشتیبانی برای کمک به هر راه لازم – مشاوره یا دخالت مستقیم در فرایند – این واقعیت که میزبان یک صفحه میزبان اختصاصی را اجرا می کند ، امکان انتقال سایتهای موجود از طریق را دشوار می کند..

ممکن است ، اما به احتمال زیاد یک دردسر جدی است.

3. بدون SSL رایگان

اگر می خواهید سایت خود را با SSL به صورت رایگان اطمینان دهید ، هاستینجر ایده آل نیست. تنها بزرگترین سه طرح شامل یک گواهی امن است.

به طور کلی ، این مسئله عجیب است زیرا عدم وجود SSL باعث اختلال در سئو و راه حل Letry Encrypt می شود در اکثر محیط های میزبانی با سهولت نسبی گنجانیده شده است.

به گونه ای باشد که ممکن است ، اگر می خواهید SSL را تهیه کنید ، مجبورید هزینه آن را جداگانه پرداخت کنید ، یک Letry Encrypt را بصورت دستی تهیه کنید ، یا بزرگترین سه برنامه Hostinger را خریداری کنید.

آیا من میزبان را توصیه می کنم؟?

بله ، من به دلایل زیادی پیشنهاد میکنم هاستینجر.

اگر به دنبال راه حل ارزان میزبانی هستید ، این بهترین گزینه است.

سرعت و عملکرد نیز چشمگیر است.

دسترسی به تیم پشتیبانی می تواند بهینه شود ، اما عوامل پاسخگو و آگاه هستند.

عدم وجود گزینه های پیشرفته تر برای میزبانی و چندین مورد از زبان های معمولی بازاریابی میزبانی که من در طول این بررسی دقیق Hostingeringer ذکر کردم این واقعیت را تغییر نمی دهد که این شرکت برای پول بسیار ارزش دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author