HostGator Review – چرا مردم آن را دوست دارند / از آن متنفرند؟ (نظرات کاربران 2020)

میزبان بررسی مشترک

HostGator ممکن است یکی از بزرگترین ، قدیمی ترین شرکت های میزبان وب در صنعت باشد ، اما آنها هنوز در حال پیشرفت هستند ، با ارسال متوسط ​​زمان 99.98٪ در طی 24 ماه گذشته.

برنامه های میزبانی مشترک مشترک آنها دارای ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند ، دامنه رایگان (برای سال اول) و یک گواهینامه رایگان SSL است. آنها همچنین از خدمات عالی مشتری برخوردار هستند ، که بلافاصله از طریق یک چت زنده متصل می شوند و در هر چند ثانیه به هر سوال پاسخ می دهند.

متأسفانه ، میانگین بارگیری صفحه HostGator آنها را پایین می آورد (میانگین 1191 میلی متر). بسیاری از خدمات اضافی ، مانند پشتیبان گیری و امنیت ، با هزینه های اضافی برطرف می شوند. بعلاوه ، نرخ تمدید پس از پایان دوره اول دوره شما بشدت افزایش می یابد.

در اینجا یک نگاه کامل به تست دستی ما با استفاده از داده های شخص ثالث از Pingdom برای روشن کردن عملکرد آنها وجود دارد.

اطلاعات عمومی & نمای کلی میزبانی وب

VERDICT ما: ارائه دهنده خوب شناخته شده با عملکرد خوب
سرعت: 1،191ms (به طور متوسط ​​فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
UPTIME: 99.98٪ (به طور متوسط ​​فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
پشتیبانی: 24/7 چت زنده
برنامه ها: بیش از 75 برنامه پشتیبانی می کنند
امکانات: پهنای باند و ذخیره سازی پیمان نشده ، حساب کاربری پست الکترونیکی ، دامنه رایگان سال اول
برنامه های جذاب: سرورهای مشترک ، Cloud ، WordPress ، VPS و اختصاصی
انتقال سایت: انتقال سایت مجانی رایگان
قیمت گذاری: از 2.75 دلار در ماه شروع می شود (با نرخ 6.95 دلار در ماه تجدید می شود)

مزایای استفاده از HostGator Shared

عملکرد به موقع HostGator در سالهای گذشته مسئله ای بوده است. اما دیگر نه ، براساس ارزش ردیابی 24 ماهه ما.

از این گذشته ، خدمات مشتری آنها سریع و دوستانه بود. آنها به انتقال سایت شما به سرویس آنها به صورت رایگان کمک می کنند. و مبتدیان بسیاری از گزینه های ساده و شهودی را دوست دارند که راه خود را راهنمایی کنند.

در اینجا خلاصه سریع است:

1. زمان قوی و پایدار 99.98٪

HostGator در طی 24 ماه گذشته 99.98٪ به روز رسانی را ارسال کرده است. آنها برای چندین ماه با زمان بروزرسانی 99.98-100٪ سازگار بوده اند.

این حتی بهترین قسمت نیست. آنها به یک دلیل سازگار هستند: ضمانت به موقع آنها می گوید اگر پایین تر از 99.90٪ افت کنند ، می توانید یک ماه اعتبار را در حساب خود دریافت کنید.

بدیهی است ، هرگونه برنامه ریزی تعمیر و نگهداری یا پیش بینی غیرممکن در این ضمانت وجود ندارد. با این حال ، باید با ارسال یک بلیط پشتیبانی به بخش صدور صورتحساب خود ، ظرف 30 روز اعتبار خود را بدست آورید و اعتبار را بخواهید.

ما اخیراً مشاهده کرده ایم که چند میزبان دیگر با ضمانت های به روز شده ظاهر می شوند و این بدان معنی است که همه مشتریان در نتیجه برنده می شوند. رقبا که بیرون می آید و این کار را انجام می دهد ، باعث بالا رفتن سدی برای کل صنعت می شود. این باعث می شود که هر کس دیگری در بازار باشد یا با ضمانت خود مطابقت داشته باشد و سطح استاندارد خدمات را بالا ببرد یا خطر سقوط را در پی داشته باشد.

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 99.97٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.89٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 100٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 99.99٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.99٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 99.95٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 99.98٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 99.99٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

HostGator آمار 24 ماه گذشته را به اشتراک گذاشته استمیزبان به طور متوسط | آمار را مشاهده کنید

2. پشتیبانی خوب

HostGator یک پایگاه دانش ، تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده را در اختیار شما قرار می دهد. آخرین گزینه سریعترین سرعت است که ما را در حدود 15 ثانیه به یک سرویس سرویس متصل می کند.

ما سعی کردیم آنها را با سؤالاتی پرتاب کنیم ، از موضوعی به موضوع پرش کنیم و آنها هرگز یکبار دریغ نکردند. به نظر می رسد کارکنان آنها دانش ، کارآموز و دوستانه ای دارند. همه جانبه تجربه خوبی بود.

Hostgator مشترک پشتیبانی مشتری تجربه چت زنده

3. ضمانت برگشت پول 45 روزه

HostGator در خدمات خود چنان اطمینان دارد که سیاست بازپرداخت 30 روزه صنعت را به طور متوسط ​​دو هفته یا 45 روز دیگر تمدید می کند..

این بدان معناست که می توانید بیش از یک ماه از آنها استفاده کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل باز هم قیمت خرید خود را پس بگیرید.

این ضمانت برگرداندن 45 روزه برای کلیه بسته های میزبان مشترک ، فروشنده و VPS اعمال می شود.

تنها نتیجه این است که این مورد مربوط به سرورهای اختصاصی HostGator ، هزینه های اداری ، نصب هزینه های نرم افزارهای سفارشی نیست. پس از استفاده از 30+ اسناد شرایط خدمات در حال حاضر ، ما دریافتیم که این هشدارها در صنعت میزبان نسبتاً رایج است.

بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر برنامه شما شامل نام دامنه رایگان باشد ، مبلغ استاندارد 15.00 دلار دامنه را از مبلغ بازپرداخت کسر می کنند.

چند نکته دیگر هم وجود دارد. شرایط میزبان حداکثر 90 روز به آنها بازپرداخت می کند. بازپرداخت در چک ، سفارش پول ، پرداخت Western Union یا انتقال سیم بانکی نیز دریافت نمی شود.

بازپرداخت فقط برای برنامه ها یا حساب های جدید در دسترس است. بنابراین اگر قبلاً در یکی ثبت نام کرده اید و یک تجدید یا تلاش دوم را لغو کرده اید ، در عوض چیزی دریافت نخواهید کرد.

و آخر ، بازپرداختهای ارزی با استناد به نرخ ارز دلار آمریكا پردازش می شود.

4. ویژگی های امنیتی سایت موجود است

برنامه های میزبانی مشترک HostGator نسبتاً لخت است. شما در حال دستیابی به اندازه کافی برای یک سایت هستید ، اما چیزهای اضافی زیادی در بالای آن نیست.

خوشبختانه ، آنها چندین ویژگی امنیتی اضافی مانند امکان اضافه کردن نظارت SiteLock به سایت شما ارائه می دهند. این سرویس روزانه اجرا می شود و به دنبال هرگونه نقض و هک احتمالی سایت هستید و به شما امکان می دهد هنگام پیدا کردن آن فوراً اطلاع دهید.

آنها همچنین در برنامه های ایمیل خود Spam Assassin را ارائه می دهند تا در وهله اول از جلوگیری از وارد شدن هرزنامه به صندوق ورودی شما جلوگیری کند.

تنها نکته منفی این است که SiteLock هزینه کمی برای شما خواهد داشت. ما این را در زیر در Cons گسترش خواهیم داد ، اما قیمت برچسب 1.67 دلار در ماه است که سالانه با قیمت 19.99 دلار صورت می گیرد..

5. سایت رایگان & cPanel مهاجرت

اگر این اولین سایت شما نیست و می خواهید یک سایت موجود را به آنجا منتقل کنید ، میزبان میزبان شما را به عقب برگرداند.

30 روز پس از ثبت نام خواهید داشت تا بتوانید در تماس باشید و به آنها کمک کنید تا فایلهای سایت ، بانک اطلاعاتی ، اسکریپت ها و حتی یک نام دامنه را برای شما انتقال دهند..

این شامل انتقال کامل cPanel است. بنابراین اگر اتفاق افتاده است که چندین نصب سایت (مانند زیر دامنه برای یک سایت بزرگ) داشته باشید ، تحت پوشش قرار می گیرید.

همه برنامه های میزبان مشترک HostGator با مهاجرت یک سایت واحد (یا cPanel) همراه است. برای مثال برنامه های مختلفی مثل فروشندگان به تعداد بیشتری دسترسی خواهند داشت (حداکثر تا 30).

مهاجرت یک سایت رایگان در مقایسه با برخی از میزبان ها چیز زیادی نیست. اما این هنوز بهتر از دیگران است ، مانند Bluehost ، مبلغ 150 دلار برای انتقال به پنج سایت در هر زمان.

6. بسیار دوستانه برای مبتدیان

HostGator برای وبلاگ نویسان مبتدی یا مدیر وب طراحی شده است.

سایت آنها مملو از آموزش ، راهپیمایی و موارد دیگر برای کمک به شما در حرکت در دنیای تیره و تار DNS و مراکز داده است.

پشتیبانی میزبان
آنها همچنین دارای ویژگی های اضافی برای مبتدیانی هستند که به دنبال راه اندازی سایتی هستند و بدون دردسر استخدام افراد دیگر برای طراحی ، ساخت و مدیریت همه چیز.

سازنده وب سایت آنها ، Gator by HostGator ، یکی از بهترینهایی است که ما بررسی کرده ایم. این سرویس با هاست رایگان و یک نام دامنه همراه است ، بنابراین شما فقط نیاز به خرید یک اکانت واحد برای همه ضروریات دارید.

در ابتدا قالب های قابل تنظیم بسیار مدرن هستند و می توانید با کشیدن و رها کردن هر ویژگی به راحتی نحوه ظاهر آنها را سفارشی کنید. شما همچنین می توانید تجزیه و تحلیل سایت و یک گواهی SSL رایگان دریافت کنید تا بتوانید از اطلاعات شخصی بازدید کنندگان خود محافظت کنید (مانند مکان فیزیکی آنها).

Gator توسط HostGator حتی با یک برنامه تجارت الکترونیک نیز همراه است ، بنابراین می توانید یک فروشگاه آنلاین کاملاً کارآمد با موجودی و سایر موارد را راه اندازی کنید ، همه بدون نگرانی از دروازه های پرداخت ، افزونه ها یا هر فناوری کثیف دیگر. فقط کار می کند.

منفی استفاده از HostGator Shared

به طور مداوم زمان سختگیرانه HostGator کاملاً تعجب آور بود (به روشی خوب). ما همچنین طرفداران تضمین به موقع آنها هستیم.

فراتر از آن ، رویکرد دوستانه و مبتدی آنها و خدمات به مشتریان مفید بدان معنی است که درمورد خدمات آنها چیزهای دلپذیری زیادی وجود دارد.

متأسفانه ، ما ضمن آزمایش آنها ، به چند مسئله در این مسیر رسیدیم. در اینجا بزرگترین مشکلاتی که پیدا کردیم:

1. سرعت صفحه آهسته (بیش از 1 ثانیه برای بارگیری)

سرورهای HostGator برای سال و نیم گذشته هیچ مشکلی در مورد زنده نگه داشتن سایت و زندگی ما ندارند.

مشکل این است که همین سرورها به طور مداوم کند بودند. میانگین بارگیری صفحه آنها در 24 ماه گذشته فقط میانگین 1191ms بوده است.

این بیش از یک ثانیه است که صفحات محتوا را با متن نسبتاً ساده بارگیری می کند. بنابراین تصور کنید که اگر این صفحات را با هزاران کلمه و ده ها تصویر با وضوح بالا پر کنید ، چه اتفاقی می افتد. بله ، خوب نیست.

نشان داده شده است که بارهای بارگذاری صفحه آهسته بر تجربه بازدید کننده شما تأثیر می گذارد. و این یک اثر کمرنگ تر برای ضربه زدن به خط پایین شما نیز دارد.

چند کار وجود دارد که می توانید بدون تغییر تعویض هاست ، سایت خود را تسریع کنید. اما اگر میزبان شما به طور مداوم کند باشد ، به این معنی است که شما دائماً در حال نبرد باخت خواهید بود.

آخرین بار بار 12 ماهه:

HostGator 12 ماه گذشته آمار دقیق را به اشتراک گذاشته استسرعت متوسط ​​HostGator 2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

2. هزینه های اضافی برای پشتیبان گیری ، Gmail و بدافزار “واقعی”

برنامه هاست مشترک میزبان میزبان ارزان است ، با قیمت های مقدماتی فقط 2.75 دلار در ماه (برای 36 ماه) شروع می شود.

ارزانترین برنامه آنها (“Hatchling”) با یک نام دامنه واحد ، نصب های یک کلیک از برنامه های معروف مانند وردپرس ، جوملا و موارد دیگر ، پهنای باند بدون اندازه ، ذخیره سازی نامحدود و مجوز SSL رایگان ارائه می شود. اصولاً تمام ویژگی های اصلی مورد نیاز یک وب سایت کامل است.

HostGator خدمات اضافی را به اشتراک گذاشته استHostGator خدمات اضافی را به اشتراک گذاشته است

با این حال ، این چیزی است که آنها در برنامه های پیش فرض خود ارائه می دهند. همه موارد “اضافی” مانند پشتیبان گیری سایت ، دسترسی به Gmail ، نظارت بر SiteLock و ابزارهای جستجوگرها ، همه وقت بیشتری برای شما هزینه خواهند داشت.

ناامید کننده است زیرا بسیاری از این ویژگی ها با دقت در سایت مانند “موجود” نوشته شده اند تا شما فکر کنید که شامل آن شده اند. مرورگرهای برتر دیگری که ما بررسی کردیم مرور کنید و خواهید دید که در واقع بسیاری از آنها اینها را در قیمت اصلی خود قرار می دهند.

فقط وقتی به پایان مراحل رسیدید ، وقتی می خواهید اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید ، متوجه می شوید که تمام این ویژگی های اضافی برای شما هزینه خوبی دارند ، خوب ، اضافی.

Gmail استاندارد 5 دلار در ماه یا 60 دلار در سال برای هر کاربر است که قیمت عادی آنهاست. اما پس از آن SiteLock برای شما هر سال 19/99 دلار هزینه خواهد داشت ، CodeGuard (برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت های شما) 23/95 دلار در سال برای شما هزینه خواهد کرد ، و حتی در صورت بروز هرگونه مشکل ، حتی نسخه های قبلی سایت شما را در پرونده خود نگه نمی دارند..

بنابراین در حالی که در ابتدا طرح اولیه ارزان به نظر می رسد ، وقتی همه گفته ها و انجام شود ، شروع به تبدیل شدن به بسیار گران می کند.

3. قیمت گذاری استاندارد صنعت “ترفندها”

علاوه بر هزینه های اضافی ، HostGator دو ترفند قیمت گذاری را نیز می دهد که در صنعت بسیار استاندارد هستند.

اولین مورد تبلیغاتی با نرخ پایین مانند 2.75 دلار در ماه است ، فقط برای این که بدانید که برای دریافت واقعی این کار نیاز به پیش پرداخت سه سال کامل دارد. در غیر اینصورت ، شما به دنبال خدمات 10.95 دلار در ماه برای خدمات با ارزش یک ماهه واقعی هستید.
HostGator برای برنامه های بلند مدت معافیت قیمت را به اشتراک می گذارد

این فقط آغاز است ، اما از این گذشته ، قیمت های تجدید پذیر HostGator پس از پایان برنامه اولیه شما ، به طرز چشمگیری جهش می کنند.

بنابراین بیایید بگوییم که شما بروید و به مدت سه سال آن نرخ پایین را قفل کنید. بدون شک توافق خوبی خواهید داشت.

مشکل هنگامی شروع می شود که زمان آن رسیده که برنامه خود را در سه سال تمدید کنید. در آن مرحله ، نرخ ماهانه شما برای همان طرح به 6.95 دلار در ماه (یا در کل 250.20 دلار) می رسد – بیش از دو برابر آنچه که فقط برای همان سرویس دقیق پرداخت کرده اید..

در واقع ، آنها در حال تظاهرات این واقعیت هستند که بعد از گذشت چند سال ، احتمال عدم تمایل به تغییر خدمات بسیار کم است. بنابراین مدتی به سیستم وارد شده اید (مانند یک شرکت کابل یا عضویت در سالن بدنسازی).

تعداد زیادی از میزبان های دیگر که ما بررسی کرده ایم ، همین حسگر را می کشند. با این حال ، این بدان معنی نیست که ما باید آن را دوست داشته باشیم.

قیمت گذاری HostGator ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

برنامه ها و قیمت گذاری هاست میزبان مشترک

میزبانی مشترک: HostGator سه گزینه برنامه میزبانی مشترک را دارد که می توانید انتخاب کنید:

نقشه هاچلینگ: این طرح با 2.75 دلار در ماه شروع می شود. شما یک نام دامنه ، فضای نامحدود و فضای ذخیره سازی دیسک ، گواهی SSL و زیر دامنه نامحدود دریافت می کنید.

برنامه کودک: این طرح با 3.95 دلار در ماه شروع می شود. این برنامه از حافظه نامحدود ، پهنای باند و نام دامنه پشتیبانی می کند.

برنامه تجاری: این طرح با 5.95 دلار در ماه شروع می شود. این برنامه از حافظه نامحدود ، پهنای باند و نام دامنه پشتیبانی می کند. این برنامه با یک IP اختصاصی رایگان ، SSL و یک شماره رایگان ارائه می شود.

 • سهولت ثبت نام: فرآیند ثبت نام آسان.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: قیمت گذاری مقدماتی فقط برای خریدهای برنامه بلند مدت است. نرخ تجدید نیز بیش از دو برابر خواهد شد. خدمات اضافی ، مانند پشتیبان گیری و نظارت بر بدافزار ، هزینه های اضافی نیز هستند.
 • upsells: تعداد زیادی از فروش.
 • فعال سازی حساب: برای فعال سازی حساب شما می تواند 24 – 48 ساعت طول بکشد.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): آنها نصب آسان برنامه ها و CMS را در چند مرحله با استفاده از QuickInstall آسان می کنند.

آیا ما HostGator Shared را پیشنهاد می کنیم؟?

نه واقعا.

اما نه به این دلیل که احتمالاً فکر می کنید.

میزبانی مشترک HostGator فواید زیادی را ارائه می دهد. زمان به روز تقریباً بیش از یک سال گذشته بهبود یافته است. خدمات مشتری خوب بود و تعدد گزینه های مبتدی برای کاربر پسند آن را دوستانه می کند.

با این حال ، ترکیبی از سرعت های کند و افزایش قیمت های اضافی باعث می شود که قیمت مناسب آن گران شود.

دلیل اینکه ما آن را توصیه نمی کنیم این است که آنها گزینه بهتری در فروشگاه دارند که در واقع ارزش خوبی دارند.

میزبانی وب WordPress Cloud HostGator در ابتدا کمی گران تر است روی کاغذ ، اما عملکرد نیز از نظر قابل توجهی بهتر است.

بنابراین توصیه می کنیم ابتدا به آن نگاهی بیندازید ، زیرا احتمالاً در پایان روز وقتی این هزینه های اضافی و افزایش قیمت را اضافه می کنید ، همان مبلغ را پرداخت خواهید کرد.

P.S. آیا قبلاً از HostGator استفاده کرده اید؟ لطفاً نظر خود را در این زمینه در نظر بگیرید – خوب یا بد – تا زمانی که برای بازدید کنندگان ما مفید باشد مهم نیست. از حمایت شما متشکرم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author