ویکس در مقابل وبیلی

هنگام انتخاب سازنده وب سایت ، آسان گرفتن از همه گزینه ها آسان است. دو مورد از محبوب ترین گزینه های موجود امروز Wix و Weebly هستند.

وقتی صحبت از بهترین سازندگان وب سایت می شود ، مقیاس کشویی از کیفیت و سهولت استفاده وجود دارد. در یک انتها شما حداقل سازندگان وب سایت قابل تنظیم دارید که استفاده از آنها بسیار آسان است. در انتهای دیگر ، شما سازنده ترین سازنده وب سایت ها را دارید که استفاده از آنها سخت ترین است.

مقیاس خبرهای شاد را به ارمغان می آورد. پایان دور مقیاس با بیشترین سفارشی سازی و بالاترین درجه دشواری هنوز قابل استفاده است.

حتی خبرهای شادتر از آن طرف مقیاس. آسان ترین کاربرد سازندگان وب سایت به راحتی قابل استفاده هستند که اگر واقعاً بخواهید می توانید یک وب سایت عالی در کمتر از سی دقیقه داشته باشید.

این مانند ساختن یک ساختمان در یک روز است.

تصمیم گیری درباره سازنده وب سایت یک تصمیم شخصی است. خوشبختانه ، این یک تصمیم شخصی است که ما می توانیم به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید. با داشتن تمام اطلاعاتی که می توانیم در اختیار شما قرار دهیم ، می توانید با اطمینان و اطمینان کسب کنید بین Wix و Weebly را انتخاب کنید.

TLDR؛

ما Wix را به دلیل توانایی نرم افزار برای ارائه سفارشی سازی در بسته بندی آسان برای استفاده توصیه می کنیم.

این بدان معنا نیست که شما نباید از Weebly استفاده کنید. این بدان معناست که Wix بیشتر توسط ما توصیه می شود. Weebly هنوز در خدمت یک هدف است.

Weebly باید همچنان به عنوان گزینه ای برای صاحبان وب سایت امیدوار باشد.

Weebly به عنوان ساده ترین سازنده وب سایت که هنوز هم قادر به ساختن یک وب سایت زیبایی شناختی است ، ادعای خود را در بخش هایی از بازار قرار داده است. ویکس است قابل تنظیم ترین سازنده وب سایت موجود امروز, و می تواند به شما توانایی ساخت آثار هنری زیبا را بدهد. آنها در دو طرف طیف زندگی می کنند.

اگر به دنبال شخصی سازی بی پایان با یک منحنی یادگیری کوچک هستید ، Wix مناسب شماست.

اگر به دنبال ساده ترین سازنده وب سایت در آنجا هستید ، Weebly یک انتخاب عالی است.

رقبا

بله ، Wix و Weebly هر دو سازنده وب سایت هستند. این بدان معنی است که آنها همان دسته را اشغال می کنند. علاوه بر این ، این دو با هم مشترک نیستند.

خوب ، در طرح بزرگ کارهایی که انجام می دهند. هر دوی آنها از قابلیت کشیدن و رها کردن استفاده می کنند تا به کاربر نهایی امکان استفاده از وب سایت بدون استفاده از برنامه نویسی برای کاربر نهایی فراهم شود. عملکرد کلی مشابه است – می توانید متن اضافه کنید ، می توانید تصاویر اضافه کنید ، می توانید یک فیلم از پسر عموی خود را در حال اجرا در یک دیوار قرار دهید. اینها کارهایی است که هر سازنده وب سایت انجام می دهد.

دلیل اینکه مشترک Wix و Weebly بسیار مشترک نیستند این است که Wix بسیار قابل تنظیم است و دارای منحنی یادگیری سریع است و Weebly با استفاده از قابلیت تنظیمات بسیار کمی بسیار آسان است.

Wix برای شخصی است که می خواهد از سازنده وب سایت استفاده کند ، بنابراین آنها مجبور نیستند از میزبانی و مضامین نگران باشند. قابلیت های طراحی قدرتمند این امکان را به شما می دهد که یک بوم خالی و ایجاد یک اثر هنری در قالب یک وب سایت تهیه کنید. Wix دارای الگوهای موجود است ، اما جادوی واقعی زمانی اتفاق می افتد که می توانید دقیقاً آنچه را که می خواهید با استفاده از ابزارهای آنها ایجاد کنید ، ایجاد کنید.

Weebly برعکس است. این یک سازنده وب سایت بهتر است برای کسی که تقریبا هیچ تجربه ای ندارد با استفاده از هر نوع نرم افزار اگر به توانایی خود در ایجاد وب سایت اعتماد به نفس دارید – فقط از Weebly استفاده کنید. هیچ وقت وب سایت ندارید که پیامی را که می خواهید با آن روبرو شوید به جهانیان نشان می دهد.

فقط انتظار نمی رود که با Weebly سفارشی شود. این نوع استفاده از آن است – نیازی به نگرانی در مورد شخصی سازی نیست.

بررسی اجمالی Wix

سازندگان وب سایت به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند مشکل در ایجاد وب سایت را از بین ببرند. از هر توسعه دهنده وب بپرسید و آنها به شما خواهند گفت که سازندگان وب سایت برای افرادی هستند که چگونگی ساختن یک وب سایت ندارند. ممکن است این به معنای منفی باشد اما من آن را مثبت می دانم.

شما نمی توانید تصوری از نحوه ساختن یک وب سایت داشته باشید – به معنای مهارت های برنامه نویسی و برنامه نویسی – و هنوز هم ایجاد یک وب سایت. این بسیار عالی است.

نکته مورد علاقه من در مورد Wix این است که شما می توانید یک وب سایت بهتر از یک توسعه دهنده وب را در نیمی از زمان ایجاد کنید – بدون آنکه با مضامین گیج کننده یا خطوط رمزگذاری کنید. این بسیار مثبت است.

اگر می خواهید از سازنده وب سایت استفاده کنید که قابلیت کشیدن و رها کردن را دارد ، باید از Wix استفاده کنید ، به شما امکان می دهیم درست همانطور که در سر خود تصویر می کنید ، یک وب سایت بسازید. شما یک منحنی یادگیری کوچک خواهید داشت. بیشتر این عوامل منحنی یادگیری در تلاشند تا بفهمند کدام ویژگی را می خواهید در مرحله بعدی استفاده کنید.

بیشتر افرادی که می خواهند وب سایت خود را بسازند باید از Wix استفاده کنند. گزینه های جایگزین برای افرادی است که نمی خواهند چیزی خاص ایجاد کنند اما می خواهند سریع یک وب سایت ایجاد کنند.

نمای کلی Weebly

تا آنجا که سازندگان وب سایت می روند ، خارج از تجارت الکترونیکی ، ما واقعاً فقط سه مورد را توصیه می کنیم. Weebly یکی از این سه مورد است.

Weebly کاملا ساده است.

Wix به نوعی شبیه رانندگی یک ماشین لوکس با تغییر چوب است. شما باید یاد بگیرید که چگونه چوب را رانندگی کنید و یک سری ویژگی های دیوانه وار وجود دارد که می خواهید از آنها استفاده کنید. برای فهمیدن آن زمان کمی طول می کشد.

تنوروبی مانند ماشین از The Flintstones است.

بسیار ساده و آسان برای استفاده است که بسیاری از ویژگی های بسیاری را که مردم هنگام ساختن یک وب سایت می خواهند از بین ببرد. برعکس ، گزینه های بسیار زیادی با Weebly وجود ندارد.

اصولاً ، همان دلیلی که ویبلی خیلی بزرگ است دلیل کم شدن آن است. شما باید تصمیم بگیرید که به چه چیزی بیشتر اهمیت می دهید: سادگی یا ویژگی ها.

نکته جالب در مورد Weebly این است که می توانید صادقانه وب سایت خود را در عرض چند دقیقه بسازید. اگر تصاویر و متن آماده ای برای رفتن دارید ، هیچ وقت در سازنده نیستید.

راحتی در استفاده

برگردیم به مقیاسی که قبلاً به آن لمس کردیم.

Weebly سازنده وب سایت است که در قسمت انتهایی سمت آسان مقیاس قرار دارد.

به این معنا نیست که سازندگان وب سایت آسان تر نیستند. آنها فقط به شما اجازه نمی دهند که چیزی شبیه به یک وب سایت خوب به نظر برسید.

Weebly به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

Wix در طرف دیگر مقیاس است. این سخت ترین سازنده وب سایت برای استفاده است. استفاده از آن هنوز هم چندان سخت نیست.

هر کس با استفاده از یک رابط کاربری روی هر نرم افزار مدرن ، تجربه ای را سریعاً به دست خواهد آورد.

این فقط نشان می دهد که استفاده سازندگان وب سایت به طور کلی چقدر ساده است. این امر منطقی است زیرا به همین دلیل ایجاد شده اند.

طرح

عناصر طراحی به نوعی دو داستان جداگانه هستند.

Wix گزینه های زیادی دارد.

و سپس گزینه های بیشتر …

این گزینه ها خوب هستند زیرا می توانید هر جا که دوست دارید ، آنها را بکشید. این مسئله هنگامی بوجود می آید که شما با تعداد زیاد گزینه ها غرق می شوید و نمی توانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید.

بگذارید بگوییم ، Wix کمی متفاوت است. باشه ، خیلی متفاوت است با Wix, آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری.

این همه چیزهایی را که ممکن است شما نیاز داشته باشید – اصول اولیه دارد. اگر می خواهید از این گذشته فراتر بروید ، می توانید برخی از موارد را برطرف کنید. همانطور که به وضوح مشاهده می کنید ، استفاده از آن بسیار آسان است. شما فقط می توانید یک قسمت از پیش تعیین شده را بکشید و رها کنید.

پشتیبانی مشتری

هر سازنده وب سایت که ما توصیه می کنیم پشتیبانی مشتری بسیار خوبی دارد.

Wix از مشتری قابل توجه تری برخوردار است زیرا این نرم افزار چیزهای بیشتری برای پشتیبانی از شما دارد.

کار با Weebly به شرایطی که باید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید واقعاً کار سختی است (اگرچه من مطمئن هستم که بسیاری از شما در نظرات زیر با عصبانیت با من مخالفند!)

خوشبختانه ، Weebly دارای یک پایگاه دانش عمیق و پر از تمام پاسخ های مفید شما ممکن است باشد.

افتخارپشتیبانی تلفنی فقط در ساعات عادی کار است اما بلیط های پشتیبانی و چت زنده 24 ساعته نیز دارند.

بازگشت به Wix … تیم پشتیبانی مشتری آنها بسیار جذاب است. دلیل اصلی جالب توجه آنها ، علاوه بر اینکه به سوالات شما پاسخ می دهند ، این است که آنها قبلاً به تمام سوالات شما پاسخ داده اند.

تقریباً انگار هر بار که آنها یک ویژگی جدید را راه اندازی می کنند ، از قبل هر سؤالی را که هر کاربر می توانست درباره آن بپرسد ، فهمیده است. پایگاه دانش آنها شگفت انگیز است ، به ویژه برای چند ویژگی در دسترس است.

وبلاگ نویسی و سئو

Wix و Weebly قابلیت های بهینه سازی وبلاگ نویسی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را ارائه می دهند.

Weebly با سیستم برنامه ریزی و تفسیر پست وبلاگ خود ، عملکرد کمی دارد.

تنها نکته عجیب Weebly این است که شما فقط می توانید یک نویسنده در وبلاگ خود داشته باشید. از طرف دیگر Wix امکان وبلاگ نویسی چند نویسنده را فراهم می کند ، اما برنامه ریز ارسال ندارد..

Weebly به شما امکان ویرایش توضیحات متا ، برچسب ها و عناوین مربوط به قابلیت های SEO را می دهد حتی کمی بیشتر. همچنین می توانید متن alt و آدرس های URL را ویرایش کنید.

Wix به اندازه کافی قادر نیست اما گزینه هایی برای شخصی سازی عنوان ها و توضیحات متا وجود دارد.

هر دو گزینه همچنین امکان استفاده از ابزارهای مختلف جستجوگر را به شما می دهد که به صفحات وب سایت شما در رتبه بندی بهتر کمک می کند.

قیمت گذاری

تا آنجا که مبلغ پولی که برای استفاده از هر دو نرم افزار صرف خواهید کرد ، تقریباً مشابه هستند.

هر دو گزینه به شما امکان می دهد از ابتدایی ترین نسخه سازندگان به صورت رایگان استفاده کنید. ما عاشق شرکت هایی هستیم که این کار را می کنند. بدون نگرانی در مورد محدودیت های پولی می توانید هر دو تست کنید.

شما یک نام دامنه دریافت نمی کنید و به هیچ یک از ویژگی های سطح بالا دسترسی ندارید. شما می توانید بینش ارزشمندی در مورد اینکه کدام وب سایت سازنده وب سایت را دوست دارید ، بدست آورید.

Weebly و Wix دارای چند ردیف مختلف هستند که به شما امکان می دهند از ویژگی های مورد نیاز خود استفاده کرده و در هر زمان فرصتی برای ارتقاء به شما ارائه دهند.

عمومی در مقابل تجارت الکترونیک

نتیجه

اگر می خواهید سادگی خالص باشید از Weebly استفاده کنید.

اگر می خواهید سایتی زیبا که تصور می کنید در ذهن خود ایجاد کنید از Wix استفاده کنید.

واقعا به همین اسونیه. این تصمیم را سرنگون نکنید – به ویژه به این دلیل که هر زمان که بخواهید می توانید هر دو گزینه را امتحان کنید.

قرار است با استفاده از سازنده وب سایت کارها را آسان کنید. با جستجوی روح انجام دهید تا بفهمید از کدام نوع سازنده وب سایت می خواهید استفاده کنید و ساخت وب سایت خود را شروع کنید.

در پایان روز ، هر یک از این گزینه ها شما را به یک وب سایت زیبایی شناسی خوشایند تبدیل می کنند که به شما در دستیابی به اهداف خود کمک می کند.

سؤالات متداول

آیا Weebly کاملاً رایگان است?

Weebly نسخه کاملاً رایگان دارد که می توانید یک وب سایت عالی تهیه کنید. با این حال ، شما دامنه شخصی خود را ندارید که در اکثر شرایط ایده آل نیست.

هزینه استفاده از Weebly چقدر است?

Weebly سه سطح قیمت گذاری دارد. نسخه رایگان همراه با نسخه 12 دلار در هر ماه و نسخه 15 دلار در ماه موجود است.

آیا ویکس بهتر از وبیلی است?

این کاملاً به چیزی بستگی دارد که شما ارزش آن را دارید. اگر به دنبال ساده ترین و آسان ترین روش برای ساختن وب سایت هستید ، Wix بهتر از Weebly نیست. اگر به دنبال آزادی و سفارشی سازی کامل هستید ، Wix بهتر از Weebly است.

آیا Wix بهتر از وردپرس است?

جواب کوتاه، نه است. جواب طولانی تر این است که می تواند باشد. اگر به دنبال سفارشی کردن وب سایت خود بدون منحنی یادگیری کامل هستید ، Wix بهتر از وردپرس برای شماست. وردپرس یک شیرجه عمیق در ساخت وب سایت است در حالی که Wix نوعی شبیه به wading به انتهای کم عمق است و با ایده شنا کردن در انتهای عمیق معاشقه می کند..

آیا وب سایت Wix واقعاً رایگان است?

Wix نسخه رایگان دارد اما نام دامنه شما دارای این قالب خواهد بود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی و باز کردن بسیاری از ویژگی ها ، باید یک نقشه پرداخت را انتخاب کنید.

چگونه می توانم یک نام دامنه رایگان از Wix دریافت کنم?

نام دامنه رایگان پس از انتخاب یک برنامه پرداخت شده در دسترس است. شما هنوز مجبورید هزینه برنامه Wix را بپردازید اما آنها به مدت یک سال نام یک دامنه را به صورت رایگان پرتاب می کنند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author