7 بهترین سایت وبلاگ نویسی رایگان – بدون هزینه هر دلار شروع کنید

بنابراین شما می خواهید به وبلاگ ، آه؟ من شما را احساس می کنم به دنیا اجازه دهید تا افکار شما را بشناسد و به طور بالقوه بتواند پول اضافی در کنار هم بسازد ، ایده خوبی به نظر می رسد.

گوزه های ظهور سر گوزن

امیدوارم شخصی به غیر از مادر شما به فکر شما مبنی بر اینکه چرا گوزنها بر روی روشنفکران جهان تأثیر می گذارند علاقه مند باشند و واقعاً در اینجا فعالیت می کنند. تعجب نخواهم کرد اگر موارد زیر را ایجاد کنید.

این مرد چیزی را پنهان کرده است.

اولین قدم برای اطلاع رسانی به جهان در مورد شواهد و تحقیقات شما ، شروع به وبلاگ نویسی است. اینگونه نیست که بخواهید برای شروع بلاگ نویسی پول بپردازید. تحقیقات مربوط به دستکاری گوسفند یک زمینه کوچک است و کم هزینه می پردازد.

خبر جالب این است که گزینه های رایگان زیادی برای وبلاگ نویسان مشتاق وجود دارد. بهترین سیستم عامل های رایگان وبلاگ نویسی در دسترس هستند و ما دوست داریم به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید از کدام یک استفاده کنید.

TLDR؛

اگر در مورد بلاگ نویسی جدی جدی هستید ، دو گزینه برای انتخاب آن وجود دارد.

  • انتخاب 1 – وردپرس برای افرادی است که می خواهند همه چیز راجع به وب سایت خود بدانند. اینها افرادی هستند که می خواهند از ابتدا چیزی بسازند و از بهترین قابلیت های سئو برخوردار هستند.
  • گزینه 2 – از طرف دیگر اگر به دنبال ایجاد یک وب سایت با قابلیت کشیدن و رها کردن جایی هستید که میزبانی از آن مراقبت می شود ، Wix انتخابی برای شماست.

7 بهترین سایت وبلاگ نویسی رایگان

ما آن را به 7 گزینه منحصر به فرد برای وبلاگ نویسی محدود کردیم. همه این گزینه ها دارای نسخه رایگان خدمات خود هستند اما به شما این امکان را می دهند که برای بهبود تجربه هزینه بپردازید.

اگر هنوز می خواهید اطلاعات بیشتر ، مقایسه پلت فرم وبلاگ نویسی ما را بررسی کنید.

1. WordPress – منحنی یادگیری بزرگتر ، آزادی کامل

وردپرس پایان کار همه است وقتی نوبت به وبلاگ نویسی می رسد. قیمت مناسب است که با دلار صفر و صفر سنت وارد می شود. اگر نمی دانید چرا ، به این دلیل است که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای منبع باز است.

این راه حل برای هر کسی است که به دنبال جدی گرفتن بازی بلاگ نویسی است. وردپرس یک بستر است که امکان شخصی سازی نهایی ، بهترین شیوه های سئو و ابزارهایی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید کاری انجام دهید.

وردپرس همانطور که امروزه می شناسیم 30٪ از اینترنت را تأمین می کند.

دلیل وردپرس داشتن سهم گسترده ای از اینترنت به این دلیل است که می تواند به شما در ایجاد یک وب سایت شگفت انگیز از خود کمک کند..

تنها مشکلی که در وردپرس وجود دارد این است که یک منحنی یادگیری نسبتاً بزرگ وجود دارد. من معمولاً وردپرس را به افرادی توصیه نمی کنم که چیزی درباره ایجاد یک وب سایت بدانند زیرا این امر گیج کننده است.

خود WordPress کاملاً رایگان است. با این حال ، وجود دارد هزینه هایی که می توانند اضافه کنند. اولین قدم برای یافتن مکانی برای میزبانی وب سایت خود است. خدمات میزبانی وب رایگان وجود دارد ، اما آنها به طور کلی خوب نیستند. ما انواع خدمات میزبانی وب را برای وردپرس توصیه می کنیم ، با تحقیقات فراوان ، اگر نسخه وردپرس در واقع انتخاب وبلاگ شماست ، از انتخاب خود بک آپ بگیرید..

اگر هیچ یک از مضامین رایگان وردپرس را دوست ندارید ، می خواهید مبلغی را نیز پرداخت کنید. مضامین وبلاگ نویسی عالی وجود دارد که حدود 35 دلار قیمت دارد اما متداولترین مضامین حق بیمه در حدود 100 دلار است.

تم های وردپرس

به عنوان یک مبتدی که وب سایت را در وردپرس طراحی می کند می تواند کمی غرق باشد و افراد زیادی به زودی پس از شروع کار خود را رها کنند. آنها تصمیم می گیرند که هنوز یک وب سایت می خواهند ، بنابراین به دنبال یک طراح برای استخدام هستند. طراحان به طرز فاحشی از قیمت برخوردار هستند اما یکی از این چهار رقم خوب است.

بنابراین اگر به دنبال ایجاد سایتی در آینده هستید و متعهد به یادگیری نحوه استفاده از وردپرس هستید ، قطعاً این انتخاب برای شماست.

مراحل تنظیم میزبانی وردپرس:

  1. دامنه خود را ثبت کنید – راهنمای ما را در اینجا بخوانید
  2. میزبان راه اندازی – میزبان ارزان یا سازندگان وب سایت رایگان.
  3. WP را از طریق cPanel یا مدیریت میزبان نصب کنید

2. Wix – بهترین آسان برای استفاده از وبلاگ رایگان

اگر دانش ، زمان و منابع خود دارید ، وردپرس بهترین راه برای ساخت وب سایت شما است. با این گفته – ویکس عالی است.

Wix یک نرم افزار کشیدن و رها کردن است که به کاربر امکان می دهد بدون منحنی یادگیری گسترده ، وب سایت های واقعاً زیبایی بسازد. این برای کسی است که می خواهد قالب های از پیش ساخته و تجربه کاربری بصری آسان برای استفاده داشته باشد.

این سرویس با یک سری ویژگی های کامل ارائه می شود که امکان ساختن آن را آسان می کند بدون آنکه بخواهید به بخش باطن ، میزبانی وب یا تلاش برای یافتن موضوع مناسب بیابید..

عناصر wix

Wix همچنین به شما امکان ایجاد وب سایت با هوش طراحی مصنوعی خود را می دهد.

به جای اینکه وقت کافی برای جستجوی همه مضامین و چیدمانهای نرم افزاری را بر اساس ترجیحات و سؤالاتی که پرسیدید ، برای شما انتخاب می کند. این یک ویژگی صرفه جویی در وقت و تصمیم گیری است که حدود 75٪ از بیش از اندازه ایجاد یک وب سایت را از بین می برد.

ثبت نام در وبلاگ در Wix نیز بسیار آسان است. کافیست به وب سایت بروید و گزینه ی رایگان را برای شروع انتخاب کنید. نکته جالب در مورد Wix این است که برای آزمایش وبلاگ جدید خود ، نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید. اگر تصمیم دارید از آن متنفر باشید و می خواهید سرویس دیگری را بررسی کنید ، هیچ کاری مانع انجام این کار نمی شود.

Wix از قالب های وبلاگ نویسی آسان استفاده می کند که نوشتن اولین پست شما آسان و بدون درد می باشد و در صورت نیاز به کمک ، پایگاه دانش و پشتیبانی مشتری عالی هستند. گزینه های سئو در همان سطح وردپرس نیستند اما از نظر سرویس دهنده و به همان خوبی که برای یک سازنده وب سایت بدست می آورند.

یک ملاحظه مهم – اگر می خواهید از نام دامنه خود استفاده کنید ، مجبورید مبلغ Wix را بپردازید اما اگر به این امر اهمیتی نمی دهید یا قبل از ارتقاء نام دامنه ، می خواهید از نسخه رایگان استفاده کنید ،.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درمورد بررسی ما درباره Wix داشته باشید.

3. متوسط ​​- بهترین وبلاگ نویسی آفلاین

اگر در چند سال گذشته اینترنت اولی را تقویت نکردید ، احتمالاً چیزی در Medium خوانده اید ، احتمال دارد.

در سال 2016 ، میانگین تعداد داستان نوشته شده است هفتگی در متوسط ​​140000 بود. این اطلاعات زیادی است که از طریق Medium پرواز می کنند.

Medium برای ایجاد یک سرویس وبلاگ نویسی رویکرد متفاوتی گرفت. کلیه مطالب شما که می نویسید در Medium خواهد بود و در وب سایت شخصی شما نیست. برای این نکته مثبت و منفی وجود دارد اما برای اینکه کسی بتواند از وب سایت شما بازدید کند (اگر یکی داشته باشی) آنها باید از طریق پست وبلاگ شما در Medium روی آن کلیک کنند.

ویرایش مقاله متوسط

نکته جالب در مورد متوسط ​​این است که شما هیچ وقت مجبور نخواهید بود بدون توجه به آنچه بپردازید ، استفاده از آن آسان است ، و استفاده از آن آسان است ، و اینکه همه مخاطبینی که از قبل بازدید می کنند ساخته شده است..

نکته بد در مورد این است که اگر بعد از قرار گرفتن در معرض سئو Medium ، کسی را مجبور به انجام یک گام اضافی برای یافتن وب سایت خود کنید.

Medium یکی از بهترین مکانها برای شروع وبلاگ نویسی است. اگر ایده هایی دارید که می خواهید برای جهان منتشر شود – تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی Medium پرش کنید ، ثبت نام کنید و بگذارید این افکار پراکنده شوند.

اگر همیشه تصمیم گرفتید که می خواهید فضای شخصی خود را بسازید ، می توانید هر آنچه که از پست های متوسط ​​را در وب سایت خود ایجاد کرده اید را کپی و جای گذاری کرده و آنها را در آنجا بنویسید.

اگر در مورد ساختن وبلاگ خود مطمئن نیستید ، توصیه می کنیم از Medium شروع کنید ، به نویسندگی آنلاین عادت کنید و از آنجا بروید.

4. Weebly – مانند Wix با طراحی کمتر

Weebly یک سازنده وب سایت مشهور است که شبیه به Wix است و می توانید تمام عناصر مورد نظر خود را روی صفحه بکشید و رها کنید..

اگر شما در دو معیار قرار دارید ، Weebly را توصیه می کنم. یکی: شما کاملاً نمی خواهید هزینه وبلاگ خود را پرداخت کنید. دو: شما بیش از حد از ویکس غافلگیر شده اید و چیزی ساده تر می خواهید.

اگر تجربه استفاده از نرم افزارها و بازی کردن در اینترنت را دارید ، سخت نیست که از ویکس غافل شوید. اگر شما هستید – Weebly یک برنامه رایگان دارد که به شما امکان می دهد یک وب سایت ساده ایجاد کنید که دارای آگهی های آنها باشد.

عناصر ضرب و شتم

بسیاری از افراد از Weebly استفاده می کنند و رابط کاربری به آسانی به دست می آید. شما به عنوان دو وب سایت سازنده وب سایت زیبا – Squarespace و Wix به یک وب سایت زیبا نخواهید رسید.

با این حال ، Weebly هنوز هم به شما اجازه می دهد تا یک وب سایت زیبا و زیبا ایجاد کنید که تمام قابلیت های وبلاگ نویسی را که به همراه برخی از کمک های SEO به آنها نیاز دارید ، ایجاد کنید..

Weebly با آنالیز همراه است تا نشان دهد که چند نفر به وب سایت شما می آیند و اگر می خواهید از دامنه خود استفاده کنید باید از یک برنامه پرداخت استفاده کنید.

بررسی کامل وب در اینجا.

5. Blogger – Old School Cool

اگر اولین بار شانس ها را شروع کردید ، وبلاگ ها را می خوانید ، آیا وبلاگی را در Blogger خوانده اید. Blogger در سال 1999 و قبل از حباب dot com ، راه اندازی شد تا به هر کس و هر کس فرصتی برای شنیدن صدای خود داده شود.

Blogger که اکنون متعلق به گوگل است ، Blogger هنوز به نویسندگان مشتاق اجازه می دهد تا صدای آنها در اینترنت شنیده شود.

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که برای شروع سرویس ثبت نام کنید. رابط کاربری این پلتفرم تقریباً مانند سایر مواردی که توسط Google اجرا شده به نظر می رسد اما به شما امکان می دهد وبلاگ خود را با مضامین مختلف تنظیم کنید.

ایجاد یک وبلاگ نویس-وبلاگ

گزینه های موجود برای شما امکان ایجاد یک وبلاگ شخصی را فراهم می کند که به نظر می رسد واقعاً مال شماست.

تنها مشکلی که در مورد Blogger وجود دارد این است که به نظر کمی قدیمی است. اگر وب سایت خود را با Blogger یا حتی Medium مقایسه کنید ، ممکن است از سال 2006 مانند وبلاگ نویسی شما باشد.

درست مانند Medium – Blogger مکان بسیار خوبی برای شروع از زمان رایگان است. اگر می خواهید بلاگ نویسی را امتحان کنید و بعداً یک وب سایت بسازید ، آسان است که پست های قبلی خود را به وب سایت خود منتقل کنید.

6. مربع – رایگان اما فقط به مدت 14 روز

استفاده از Squarespace کاملاً شبیه به استفاده از Wix است. هر دو سازنده وب سایت هستند ، هر دو تقریباً دارای قابلیت بلاگ نویسی و قابلیت جستجوگرها هستند و هر دو از پشتیبانی عالی مشتری برخوردار هستند تا در صورت گیر افتادن به شما کمک کنند. هر دو گزینه مبتدی هستند.

پس تفاوت بین آنها چیست؟ استفاده از Wix آسان است اما Squarespace حتی ساده تر است. نکته بد (یا بستگی به نحوه نگاهش به این مسئله) در مورد Squarespace این است که سفارشی سازی سخت تر است.

Squarespace مانند زندگی در یک محله زیبا از خانه های از پیش ساخته است. حدود ده خانه مختلف از پیش ساخته در سراسر محله وجود دارد اما ده ها خانه همان ساخته شده قبلی وجود دارد که شما در تمام محله زندگی می کنید.

سایر افراد ساکن در همان نسخه خانه که شما در مبلمان خود جابجا شده اید و چند تغییر دکوراسیون ایجاد کرده اید اما انجمن محله اجازه نمی دهد تغییرات بزرگی ایجاد کنید.

Squarespace دارای الگوهای زیبا می باشد که می توانید تغییرات کوچکی نیز ایجاد کنید اما در واقع محدود به این الگو هستید. Wix از طرف دیگر به شما امکان می دهد هر آنچه را که می خواهید بصورت کامل سفارشی کنید.

squarespace-theme1

نکته جالب در مورد Squarespace این است که ساختن یک وب سایت بد به نظر بسیار سخت است. قالب ها پاک هستند و قابلیت وبلاگ نویسی آن را منعکس می کند. Squarespace واقعاً خود را به خلاقیت هایی از قبیل عکاسان و هنرمندانی که می خواهند وبلاگ ببخشند نیز قرض می دهد.

اگر مدت طولانی رایگان باشد ، مربع در لیست بالاتر خواهد بود. این سرویس یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد تا ببیند آیا می خواهید با این نرم افزار چسبیده باشید.

اگر می خواهید درباره Squarespace اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی مفصل ما در Squarespace را بخوانید. 

7. Tumblr – راه حل رسانه چند رسانه ای / اجتماعی

Tumblr در سال 2007 به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی ایجاد شد که به عنوان یک سایت شبکه های اجتماعی نیز فعالیت می کند.

از آنجا که Tumblr برای وبلاگ نویسی ساخته شده است ، دارای قابلیت های بسیاری برای نوشتن و بارگذاری هرگونه محتوای رسانه ای است که می خواهید از آنها استفاده کنید..

Tumblr گزینه هایی را برای شخصی سازی ارائه می دهد اما سفارشی سازی بیشتر شبیه یک پروفایل رسانه های اجتماعی است تا یک وب سایت وبلاگ نویسی.

نکته جالب در مورد Tumblr استفاده از داشبورد آسان و آسان آن است.

داشبورد tumblr

البته این Tumblr است – به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی ساخته شده است ، اما بیشتر کاربران Tumblr بیشتر از یک بستر وبلاگ نویسی از آن به عنوان یک رسانه اجتماعی استفاده می کنند. بسیاری از شرکت ها در واقع از Tumblr برای تکمیل میزان مراجعه به وبلاگ خود استفاده می کنند.

اگر می خواهید یک وبلاگ یکپارچه اجتماعی و بدون هیچ مشکلی در تصرف خود داشته باشید ، ممکن است Tumblr گزینه ای برای شما باشد.

خلاصه آن

هنگامی که به آن پرداخته می شود واقعاً دو گزینه وجود دارد که راه را در فضای وبلاگ نویسی هدایت می کنند. مگر اینکه واقعاً نمی خواهید صاحب نگاه وب سایت خود به WordPress و Wix به عنوان دو گزینه اصلی خود باشید. اگر Wix را دوست ندارید ، دو گزینه مشابه در Weebly و Squarespace نیز وجود دارند.

اگر برای شخصی سازی و داشتن وب سایت خود بسیار ارزش قائل هستید ، از وردپرس استفاده کنید.

اگر شما به سادگی ، سهولت استفاده و عدم نگرانی زیاد اهمیت می دهید ، با یک سازنده وب سایت مانند Wix همراه شوید..

سؤالات متداول – سایتهای برتر وبلاگ نویسی

وبلاگ های مبتدی چگونه می توانند پول کسب کنند?

روش های مختلفی برای کسب درآمد از بلاگ وجود دارد. درآمد سهامداران ساده ترین راه برای شروع است اما می توانید محصولات دیجیتالی ، کتابهای الکترونیکی و دوره ها را نیز بفروشید. نوشتن و تبلیغات رایگان نیز هست.

چگونه می توانم یک وبلاگ رایگان در کانادا راه اندازی کنم?

سریعترین و آسانترین راه برای شروع یک وبلاگ رایگان در کانادا استفاده از خدماتی مانند Medium است. تنها کاری که باید انجام دهید ثبت نام و شروع به نوشتن است.

محبوب ترین سایت های وبلاگ کدام هستند?

محبوب ترین وب سایت ها WordPress ، Wix ، Squarespace ، Medium ، Weebly ، Blogger و Tumblr هستند.

آیا وبلاگ نویسان واقعاً درآمد کسب می کنند?

وبلاگ نویسان بی شماری در سراسر اینترنت وجود دارند که یک وبلاگ نویسی را حک کرده اند. حتی وبلاگ نویسان وجود دارند که از طریق وبلاگ خود ثروتمند شده اند و کتاب ، پادکست و غیره راه اندازی کرده اند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author