بهترین خدمات میزبانی ایمیل برای مشاغل کانادایی در سال 2020

خوب ، ما در اطراف بوته نخواهیم شد. وقتی می خواهید لیست اشتراک و اشتراکتان را رشد دهید, ارائه دهنده میزبانی ایمیل عالی بسیار مهم است برای کمک به شما در بهینه سازی قابلیت های ایمیل خود.

بسیاری از ایمیلهایی که تصویر برداری ارسال می شوندسلام ، ما همه چت اداری دیگری را نیز دوست داریم ، اما برای چند سال گذشته ، ایمیل شماره یک راه ارتباط و توزیع اطلاعات ارزشمند از طریق اینترنت بوده است. تقریباً روزانه 250 میلیارد ایمیل ارسال می شود.

… و با تقریباً چهار میلیارد حساب ایمیل در سراسر جهان (بیش از نیمی از جمعیت جهان) ، تقریباً از هر نوع ابزار ارتباطی دیگری که تصور کنید می تواند پیشی بگیرد..

بنابراین جای تعجب نیست که صدها نفر وجود دارد ارائه دهندگان میزبانی ایمیل, در حالی که برخی از آنها بسیار خوب هستند و برخی دیگر در مراقبت از حساب های ایمیل تجاری خود چندان عالی نیستند. و در حالی که هیچ پاسخی برای اندازه برنامه های میزبانی از طریق ایمیل در اینجا وجود ندارد ، کافی است تا به شما کمک کند تا زمانی که خواندن این مطلب را اتخاذ کرده اید تصمیم هوشمند بگیرید..

قبل از شیرجه رفتن ، می خواهم به ذهن همه بپرسم … آیا می توانم فقط از یک میزبان ایمیل رایگان استفاده کنم?

مشکلی در استفاده از سرویس میزبانی ایمیل رایگان مبتنی بر وب برای مکاتبات شخصی و جمع آوری کوپن دیجیتال وجود ندارد (# 20٪ offbeotch).

اما – اگر می خواهید در دنیای رو به رشد تجارت آنلاین جدی گرفته شود ، می خواهید از یک راه حل قوی تر استفاده کنید که به شما امکان می دهد یک ایمیل میزبان ایجاد کنید @ yourdomain.com به جای آماتور تر @ gmail.com یا @ hotmail.com (منع بهشت).

Contents

آهسته آهسته – گزینه های زیادی کسب کرده اید

اکنون ، قبل از اینکه در مورد جریان به ظاهر بی پایان به روزرسانی ها و خریدهای جدید دلخوش شوید ، مجبور می شوید وب سایت خود را فعال و راه اندازی کنید و کاری از این دست انجام دهید …

فقط یک نفس عمیق بکشید و استراحت کنید. ��

شما هنوز نیازی به سرمایه گذاری ندارید یکی دیگر 10 – 20 دلار در ماه / ماه برای دسترسی به این ویژگی مهم.

در حقیقت, اگر می دانید چه کاری انجام می دهید, شما در واقع می توانید تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل @ yourdomain.com را ایمن کنید به عنوان بخشی از خدمات میزبانی وب استاندارد شما.

به شما کمک می کند تا از شر شرکت های کلاهبرداری و کلاهبرداری که به دنبال بخشی از شما و وام های دریافتی سخت خود هستید استفاده کنید, ما لیستی سریع از 3 بهترین خدمات میزبانی وب و ایمیل 2020 را برای شما جمع آوری کرده ایم دسترسی به همه حساب های ایمیل @ yourdomain.com شما را به خواسته های قلب شما دسترسی رایگان خواهد داد.

بیایید بعد از آن.

TL ؛ DR لطفا!

در یک حمله? جای نگرانی نیست ، ما شما را گرفتیم. اگر وقت ندارید که بررسی کامل را بخوانید و بخواهید که ما جلو برویم و لوبیا را بریزیم ، ما فقط با شما سطح خواهیم شد.

اگر می خواهید بزرگترین انفجار برای گاو نر خود را بدست آورید ، پس می خواهید با آن بروید SiteGround. آنها یک سرویس میزبانی مقرون به صرفه را با مطمئن ترین زمان های طولانی ، زمان بار سریع رعد و برق ، حساب های ایمیل نامحدود و پشتیبانی فوق العاده از مشتری ارائه می دهند. به طور جدی… ما این بچه ها را دوست داریم.

هنوز فروخته نشده است؟ جای نگرانی نیست ، ما بیشتر برای شما بدست آورده ایم. خواندن را ادامه دهید.

چگونه این هاست ها را مرور کردیم

اگر شما یکی از آن افراد “خاص” هستید که احساس اجبار به تدوین می کنید یک صحافی کدگذاری شده با رنگ 32 صفحه برای تحقیق در مورد خرید بیش از 50 دلار (بدون قضاوت ، ما آنجا بوده ایم) ، سپس می توانید به صفحه اصلی خود بروید تا در مورد ما اطلاعات کسب کنید بررسی میزبانی وب پردازش با جزئیات بیشتر.

نسخه کوتاه اما این است که ما یک تیم توسعه را اداره کرده ایم که وب سایت های مشتری (900 مورد از آنها در این مرحله) را ایجاد و نگهداری می کند..

با توجه به طول پروژه هایی که ما انجام داده ایم ، ما از داده های منحصر به فرد زمان و بارگذاری (که در دسترس عموم نیست) محرمانه هستیم. برمیگردد بیش از 10 سال.

نبوغ ریاضی در تیم ما به اندازه کافی مهربان بوده است تا برخی نمودارها و تجزیه و تحلیل آماری را برای ما جمع آوری کند تا بتوانیم داده های خام مورد نیاز شما را برای شما فراهم کنیم تا بطور قطعی مشخص کنیم کدام سرویس میزبانی ایمیل برای نیازهای شما مناسب است.

چه چیزی را در یک میزبان وب + ایمیل جستجو کنید

اگر می خواهید با یک میزبان وب ثبت نام کنید که 12 ماه از آن را تضمین می کند مشکلات فنی مشتری ، زمانهای طولانی وجود ندارد, و خدمات مشتری بسیار ناپایدار است که شما به معنای واقعی کلمه وسوسه شده اید که موهای خود را در حالت ناامیدی قرار دهید … سپس می خواهید به ارزانترین میزبان وب / ایمیل ممکن بروید.

اما می خواهیم فرض کنیم که شما عاشق آن دسته از قفل های تفریحی هستید ، بنابراین ، امروز می خواهیم به شما کمک کنیم در مقایسه با سرویس های بالقوه ایمیل و میزبانی وب ، دقیقاً بر چه معیارهایی توجه کنید..

یعنی ، شما باید به دنبال میزبان های ایمیل / وب با:

  • حساب های نامحدود رایگان ایمیل
  • تحویل ایمیل و Pop3
  • سرعت سریع و زمان های قابل اعتماد
  • پشتیبانی مشتری با کیفیت بالا

نگران نباشید … هر میزبان که می خواهیم توصیه کنیم این معیارها را با رنگ های پرنده تصویب می کند.

حساب های ایمیل نامحدود رایگان

بسیاری از شرکت ها هستند که برای هر حساب ایمیل شخصی مبلغ گزافی را از شما اخراج می کنند (بله ، ما به شما GoDaddy نگاه می کنیم).

گاهی به بالا از 5 دلار / حساب در هر ماه. این یک پوزش خالص است و اگر می بینید که یک شرکت “حساب های ایمیل ارزان” را تبلیغ می کند ، باید برای تپه ها دویدید.

هر سرویس میزبانی وب و ایمیل که نمک آنها به شمار می رود ، تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل (یا حداقل 25++) را به عنوان بخشی از بسته میزبانی استاندارد شما کاملاً رایگان ارائه می دهد..

Imap & تحویل ایمیل Pop3

اگرچه این یک ویژگی استاندارد در اکثر میزبان های ایمیل است. برخی از میزبان های ارزان قیمت در خارج از آن از استانداردهای تحویل ایمیل منسوخ استفاده می کنند که شما و مکاتبات داخلی شما را تا حدودی از خطرات امنیتی احتمالی باز می کند..

به خودتان لطف کنید و از این امر اطمینان حاصل کنید میزبان هر انتخابی Imap و Pop3 را به شما ارائه می دهد. این استانداردهای امنیتی تضمین می کند که ایمیل های شخصی شما باقی بماند ، خوب … خصوصی و باعث می شود که اطلاعات شما به اشتباه نرسد (یعنی رقبا و هکرها).

برای بسیاری از مشاغل کوچک ، تحویل ایمیل موضوع بقا است. هنگامی که برای میزبان ایمیل ثبت نام کرده و ایمیل شرکت خود را ایمن کردید ، توصیه می کنیم آن را با یک سرویس بازاریابی اختصاصی ایمیل ادغام کنید. خدماتی مانند ثابت تماس ، MailChimp ، Aweber و ActiveCampaign بطور چشمگیر تحویل ایمیل را افزایش می دهند ، بنابراین پیام های شما بدون هیچ مشکلی به مقصد مورد نظر خود می رسند.

سرعت سریع و زمان های قابل اعتماد

مهم نیست که اگر تعداد نامحدودی حساب کاربری ایمیل دارید و فضای کافی برای ذخیره سازی ندارید ، اگر وب سایت شما به اندازه کافی طولانی آنلاین نیستید تا افراد به سرعت به محتوای شما دسترسی داشته باشند و در واقع دلیلی برای ایمیل شما پیدا کنند!

در دنیای میزبانی وب ، تعداد “جایزه رایگان” یا “موارد اضافی برای بازاریابی” وجود ندارد که بتواند از زمان های ناپایدار و سرعت کند استفاده کند. شما می خواهید مطمئن شوید که هر میزبان مورد نظر خود دارای آن است حداقل زمان 99.5٪ و سرعت بار سریعتر از 1200 Ms است.

پشتیبانی مشتری با کیفیت بالا

من متنفرم که حباب شما را در اینجا پشت سر بگذارم ، اما اگر تصمیم دارید به دنیای ساختمان و حفظ وب سایت خود بپردازید ، پس هستید رفتن در بعضی مواقع به پشتیبانی مشتری احتیاج دارید. این اجتناب ناپذیری است که با همه مسئولان وب مواجه است.

و هنگامی که در نهایت اتفاق می افتد (به ما اعتماد کنید ، این کار را خواهد کرد) ، شما می خواهید مطمئن باشید که خدمات میزبانی که استفاده می کنید پشتیبانی کاملاً در دسترس و بسیار کارآمد مشتری را ارائه می دهد تا به شما کمک کند در اسرع وقت از کار خود عقب نشینی و کار کنید.

به دنبال شرکت هایی باشید که ارائه می دهند چت زنده 24 ساعته یا پشتیبانی تلفنی و مطمئن شوید که برای ارزیابی افکار عمومی در مورد خدمات مشتری شرکت ، از طریق انجمن های reddit و میزبانی وب ،.

با تمام این کارها ، بیایید به 3 سرویس میزبانی ایمیل برتر 2018 برسیم!

1. زهو

یک سرویس مداوم در حال تحول و بهبود ، اشتراک Zoho سرمایه گذاری است که سود سهام را پرداخت می کند.

هزینه: 1.00 دلار در ماه / Lite 4.00 $ / ماه برای حق بیمه
پشتیبانی: 24/7 گفتگوی زنده و مرکز تماس

Zoho در اینجا برنده آشکار ما است. به حقیقت گفته می شود ، حتی اگر همه ویژگی ها و افزونه های آن متوسط ​​باشد ، باز هم به تنهایی از نظر حجم و کاربرد قابل استفاده نیست. اما خوشبختانه ، تمام جنبه های این سرویس میزبانی ایمیل دارای کیفیت برتر ، اما با قیمت مناسب است.

Zoho راه حل تقریباً هر مشکل میزبانی ایمیل را که می توانستید داشته باشید ، پیدا کرده است و منظور من این است که به معنای واقعی کلمه است. این یکی از برنامه های بی پایان متناسب آنها یا ادغام یکپارچه با سایر خدمات شناخته شده (dropbox و غیره) است ، Zoho شما را تحت پوشش قرار خواهد داد.

خدمات مقدماتی رایگان

Zoho یک سرویس خارق العاده است ، اما تعداد زیادی سرویس میزبانی از طریق ایمیل وجود دارد که یک شرکت می تواند در نظر بگیرد ، پس چرا پول این پول را خراب می کنید?

این جایی است که سرویس رایگان وارد می شود. یک نسخه کوتاه از Zoho به طور نامحدود به صورت رایگان در دسترس است. به شما زمان زیادی را می دهد که نیاز به خرید نسخه کامل آن داشته باشید.

نسخه رایگان فقط برای 5 کاربر در دسترس است ، بنابراین برای یک تجارت در حال رشد ، یک برنامه پرداخت شده ضروری است. اما ما یقین داریم که حتی اگر اینگونه نبوده باشد ، به هر حال Zoho Forever Free شما را از چشم انداز کالای پرداخت شده ترجیح می دهد..

امنیت هوایی

با توجه به بالاترین امنیت خط به عنوان استاندارد ، و پروتکل های رمزگذاری اضافی S-MIME با برنامه Premium ، ایمیل های شما مطمئناً با Zoho ایمن هستند.

آنها همه فیلترهای فیشینگ و اسپم را که انتظار دارید از یک سرویس ایمیل با کیفیت برخوردار باشند ، با اضافه شدن یک سیاست حفظ حریم خصوصی بالاتر از حد ، دارند. همه اینها ترکیب شده است تا امنیت آنها سخت و همه جانبه شود.

مربوط: نحوه کشف وب سایت های فیشینگ از طریق وب آنالیتیکس

تعداد زیادی پسوند

من می توانم به معنای واقعی کلمه بتوانم هزاران کلمه به علاوه را در تمام ویژگی های طاقچه سرویس ایمیل Zoho بنویسم ، اما سعی می کنم خلاصه کنم.

واضح است که با میزبان بی پایان برنامه های افزودنی Zoho ، آنها در تلاشند تا تنها خدمات میزبانی از طریق پست الکترونیکی مورد نیاز شما (و اگر از ما بخواهید ، آنها هستند). در شرایط غیرممکن نمی توانید یک پسوند خاص را پیدا کنید ، حتی برنامه اصلی Mail Lite آنها دارای مجموعه توسعه یکپارچه پسوند است. به این معنی که می توانید خدمات را به هر روشی که بخواهید تغییر دهید.

خواه بخواهید از آن در برنامه های تلفن همراه IOS و Android یکپارچه Zoho استفاده کنید ، مسیریابی پیشرفته ایمیل را نصب کنید یا نام مستعار دامنه را تنظیم کنید (برای نام گذاری اما چند ویژگی) ، محدودیت نخواهید داشت. کارهای بسیار کمی وجود دارد که نمی توانید با زوهو انجام دهید.

ابزاری برای همکاری

ایمیل ممکن است بهترین شکل جهانی اطلاعات باشد ، اما این یک واقعیت شناخته شده است که رسانه های اجتماعی برای پرداخت پول خود به آن می پردازند.

Zoho بهترین جنبه های هر دو را ترکیب می کند و یک سیستم یکپارچه برای ارتباطات داخلی ایجاد می کند.

ویژگی Streams به شما امکان می دهد تا با محتوای ایمیل و سایر اطلاعیه ها به سبک رسانه های اجتماعی تعامل برقرار کنید ، به همکارانتان اجازه می دهد تا با سهولت ، اظهار نظر و به اشتراک گذاری با آنها به اشتراک بگذارند.

این لایه اضافه شده ارتباطات باعث می شود Zoho یکی از خلاقانه ترین و بصری ترین سرویس های ایمیل در خارج از کشور باشد و به آن یک مزیت رقابتی غیرقابل انکار می دهد.

2. SiteGround

بهترین هاستینگ کلی برای EMAIL / PRICE / SPEED / UPTIME + پاداش و پشتیبانی مشتری (3.95 دلار در ماه)

زمان بارگیری: 475Ms
Uptime: 99.95٪
هزینه: 3.95 دلار در ماه
پشتیبانی: چت زنده

این هیچ راز نیست که ما طرفداران بزرگ SiteGround هستیم (و مدتی بوده ایم). در طول 7+ سالی که ما از SiteGround هم برای وب سایت های خود و هم برای مشتریان خود استفاده کرده ایم ، عملکرد ، پشتیبانی ، و کیفیت خدماتی که دریافت کرده ایم قابل توجه است. آنها یکی از معدود سرویس های میزبانی وب هستند که فقط زیرساخت های میزبانی خود را تنظیم و فراموش نمی کنند.

آنها بطور مرتب سرورهای مرکز داده خود را به روز می کنند (و به طور کامل جایگزین می کنند) و متعهد هستند که به طور مداوم خدمات خود را تصفیه کنند تا بهترین میزبانی روی کره زمین را ارائه دهند. در حالی که آنها بدون نقص آنها نیستند ، اما بسیار دور هستند بهترین میزبان وب و ایمیل ما قبلاً استفاده کرده ایم.

99.95٪ Uptime & سرعت بار زیاد

برای مبتدیان ، ابتدایی ترین بسته های میزبانی وب و ایمیل SiteGround بسیار قابل اعتماد است. با داشتن حداکثر زمان 99.95٪ به روزرسانی بیش از 12 ماه گذشته ، SiteGround نوع اطمینان را فراهم می کند که معمولاً برای بیشتر مشتری های VPS و اختصاصی میزبانی اختصاص یافته است. به ما اعتماد کنید ، با SiteGround ، دیگر لازم نیست نگران دوره های طولانی خرابی یا خرابی های غیر قابل توضیح سرور باشید.

ارائه 475 سرعت سرعت بار (به طور متوسط) SiteGround همچنین سریعترین میزبان وب و ایمیل است که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم و اطمینان حاصل می کند که هرگز مشتری یا مشتری بالقوه خود را هرگز در یک وب سایت laggy گم نکنید..

حساب های ایمیل نامحدود رایگان & صندوق پستی قابل توجه

همه بسته های میزبانی سایت SiteGround به طور استاندارد مجهز به تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل و اندازه صندوق پستی سخاوتمندانه هستند.

حتی طرح “راه اندازی” به اندازه صندوق ورودی 2000 مگابایت و حداکثر 400 ایمیل در ساعت ارسال می کند.

ویژگی های امنیتی باور نکردنی

علاوه بر زمان عالی ، سرعت بار سریع و حساب های نامحدود ایمیل, SiteGround همچنین به مشتریان خود امکان دسترسی به مجموعه ای از ویژگی های امنیتی را فراهم می کند که ایمیل و وب سایت شما را از چشم هوس و هکرها در امان نگه می دارد.

به همه مشتریان جدید دسترسی به a داده می شود مجوز SSL رایگان ، تحویل ایمیل Imap و Pop3 و یک CDN رایگان. از نظر قیمت سیگار خیلی بد نیست (اوه ، و SiteGround به شما سرطان ریه نمی دهد … بنابراین چنین است.)

3. میزبان

خدمات فوق العاده مقرون به صرفه با امکانات عالی و بی وقفه

زمان بارگیری: 601Ms
Uptime: 99.4٪
هزینه: 2.99 دلار در ماه
پشتیبانی: چت زنده

علیرغم نامگذاری صدای مسخره آنها (منظورم بچه ها نیست … تمساح ها چه ارتباطی با هاست و ایمیل دارند؟) ، Hostgator پیشنهاد می کند برخی از بهترین بسته های ایمیل و میزبانی وب در مشاغل با قیمتی که تقریباً غیر قابل توصیف است.

اگرچه زمان و سرعت بار آنها کاملاً مطابق با SiteGround نیست ، با توجه به این واقعیت است که خدمات میزبانی آنها به هیچ وجه هزینه ای ندارد ، شما واقعاً نمی توانید با این میزبان ایمیل با کیفیت بسیار بالا (اگر صریحاً احمقانه باشید) اشتباه بگیرید..

زمان عالی & سرعت بارگیری

با تنها 2.99 دلار در ماه ، Hostgator زمانهای طولانی را ارائه می دهد که تنها 0.01٪ کمتر از هزینه های SiteGround با کمتر از 75٪ هزینه است. با یکسان بار بار چشمگیر (601 Ms) Hostgator ، تاکنون مقرون به صرفه ترین میزبان ایمیل در بازار برای کیفیت خدمات ارائه شده است.

حساب های نامحدود ایمیل با ویژگی های امنیتی عالی

مهم نیست از سطح یا طول بسته میزبانی که برای خرید انتخاب کرده اید ، Hostgator دسترسی به تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل که همه آنها به Pop3 و SMTP (پروتکل انتقال پست الکترونیکی ساده) مجهز شده اند و مزیت اضافه شده از ویژگی Spamassassin Hostgator (به شما امکان پذیر است) دسترسی دارد. برای جلوگیری از توقع شما و کارمندان خود با شاهزادگان سعودی درخواست “وام 7000 دلاری کوچک”)

پشتیبانی مشتری استثنایی

مانند همه خدمات میزبانی که توصیه می کنیم, Hostgator چت زنده 24 ساعته یا پشتیبانی تلفنی را ارائه می دهد برای اطمینان از اینکه می توانید بدون در نظر گرفتن زمان روز ، وب سایت و حساب های ایمیل خود را روان نگه دارید.

پس از ارسال ده ها سؤال پشتیبان عمدی گیج کننده و تا حدودی مضحک (با عرض پوزش دوباره دایان!) ، ما سهولت و سرعتی که نمایندگان آنها به ما کمک کردند از بین رفتیم..

4. A2 HOSTING

ارزش عالی برای قیمتی که می پردازید

زمان بارگیری: 601Ms
Uptime: 99.1٪
هزینه: 3.92 دلار در ماه
پشتیبانی: چت زنده

A2 هاستینگ ، سرویس نهایی در لیست ما ، به تعدادی از ویژگی های عالی مجهز شده است و به مشتریان خود امکان دسترسی سریع و قابل اطمینان را می دهد که یک معامله مطلق برای قیمتی است که می پردازید.

برخلاف SiteGround و HostGator ، ارزانترین برنامه میزبانی آنها – A2 lite با قیمت 3.92 دلار در ماه – فقط به شما امکان دسترسی به 25 حساب ایمیل (ضربه گیر) را می دهد. با این حال ، با توجه به عملکرد استثنایی و فراوانی ویژگی های اضافی ، ما این کار را در برابر آنها سخت داریم.

25 حساب ایمیل با استانداردهای امنیتی عالی

اگرچه ما کمی ناامید شدیم که A2 فقط 25 حساب ایمیل در بسته میزبانی Lite (نامحدود برای همه دیگران) ارائه می دهد ، اما عملکرد چشمگیر و فراوانی از ویژگی های اضافی بیش از آنچه این تجاوز کوچک را تشکیل می دهد.

نه تنها به گزینه های سنتی تحویل Imap و Pop3 دسترسی دارید بلکه A2 هاستینگ همچنین به شما امکان می دهد از Imap SSL و Pop3 SSL استفاده کنید تا پیام های خود را بیشتر رمزگذاری کرده و آرامش کامل شما و سازمان را برای شما فراهم کند..

زمان عالی & بارهای بار سریع

اگرچه آنها از نظر سرعت و قابلیت اطمینان با SiteGround کاملاً مطابقت ندارند ، اما تفاوت آن در قیمتی که می پردازید اسمی است. با 99.91٪ uptimes و سرعت شگفت آور سریع 625 Ms بار بار دارد, A2 اطمینان خواهد داد که وب سایت شما به صورت عملیاتی باقی می ماند و به سرعت و هر زمان مطالب مورد نیاز مشتریان را به موقع ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری استثنایی

قبل از هر بازبینی که منتشر می کنیم ، ما همیشه با ارسال نامحسوس یک سری بلیط بطور فزاینده فنی و پیچیده ، تیم پشتیبانی مشتری را از طریق قدم های خود قرار خواهیم داد..

جای تعجب ما, پشتیبانی 24/7 مشتری A2 بسیار پاسخگو است و شرارت مؤثر است. مهم نیست که درخواستهای ما چقدر هزارتویین است ، کارکنان پشتیبانی آنها به سرعت ، مؤدبانه و با سطح بالایی از حرفه ای این کار را انجام می دهند..

ویژگی های عالی امنیت وب سایت و SSL رایگان

از آنجایی که شما در حال میزبانی سرویس میزبان ایمیل خود در بالای میزبانی وب استاندارد خود هستید ، خوشحال می شوید که می شنوید که A2 هاستینگ ، مانند SiteGround ، پر از جدیدترین ویژگی های امنیتی و پیشنهادات برای اطمینان از بودن وب سایت شما است. همه به جز “اثبات هکر”.

ارائه یک گواهینامه رایگان SSL به همه مشتریان جدید و همچنین Cloudflare CDN رایگان ، مانیتورینگ سرور جدید Relic و موارد دیگر ، می توانید با دانستن اینکه A2 شما و وب سایت خود را پوشش داده است ، راحت باشید..

افکار نهایی در میزبانی ایمیل

این که آیا به دنبال یک حساب ایمیل تنها برای آخرین وبلاگ خود هستید یا ده ها حساب کاربری جدید برای آن استارتاپ حماسی که با دوستان خود راه اندازی کرده اید ، سه خدمتی که در این راهنمای کوتاه بررسی کرده ایم ناامید نمی شوند..

به ما اطلاع دهید که کدام یک را در نظرات زیر انتخاب می کنید و مثل همیشه اگر سؤال ، نظر ، نگرانی و یا بازخورد دارید ، لطفاً با مراجعه به آن احساس راحتی کنید و ما در اسرع وقت به شما باز خواهیم گشت.!

شما همچنین می توانید مانند:

  • بهترین سازنده وب سایت

منابع و اعتبارات تصویر:

  • ByarvitSolutions.com
  • PointCloser.com
  • WebSeoMarketers.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author