بهترین خدمات بازاریابی ایمیل

مزایای بازاریابی ایمیلدر عصر برنامه های اینستاگرام ، اسنپ چت و مسنجر ، ایمیل خوب و همه کاره احساس می کند که باستانی است …

به حدی که بسیاری از صاحبنظران ادعا کرده اند که “ایمیل مرده است!” این نمی تواند از حقیقت فراتر باشد.

طبق مطالعات بی شماری ، بازاریابی ایمیلی از هر کانال رسانه های اجتماعی موجود همچنان در جذب و تبدیل کاربران مؤثر است.

در حقیقت ، برخی از مطالعات نشان داده اند که کمپین های ایمیل هستند 7 برابر موثرتر است در تولید فروش از توئیتر ، فیس بوک ، و لینکدین … بهم پیوسته است.

اما مشکلی وجود دارد …

بیشتر صاحبان مشاغل نگرانی زیادی دارند. آیا یک کمپین بازاریابی ایمیل در صدر لیست قرار دارد؟ بیشتر صاحبان مشاغل کوچک چیزهای دیگری دارند که نگران این موضوع هستند که بازاریابی ایمیل بسیار پراهمیت به نظر برسد.

وارد: خدمات بازاریابی ایمیل.

وقتی ابزار مناسب در اختیار دارید, بازاریابی ایمیل در واقع بسیار ساده است. برای کمک به شما در یافتن خدمات مناسب برای بازاریابی ایمیل کسب و کار – ما لیستی از هفت ارائه دهنده مورد علاقه ما را تهیه کرده ایم که به شما کمک می کنند کمپین های ایمیل بسیار سودآور را در هر زمان مسطح انجام دهید.

Contents

TLDR؛

ثابت تماس با ما انتخاب بهترین خدمات بازاریابی ایمیل در بازار امروز است. ارائه ویژگی های پیشرفته عالی ، پشتیبانی فوق العاده از مشتری ، محافظت از حریم خصوصی سازگار با GDPR و قیمت گذاری مقیاس پذیر – ثابت تماس با همه چیز عالی در انتخاب است.

با یک آزمایش 60 روزه رایگان این کار را با این نرم افزار شروع می کنیم تا ببینید که آیا آن را دوست دارید یا خیر.

اگر این کار را نکنید – این بازار مملو از خدمات ایمیل بسیار خوبی است و کمپین فعال کمپین ما نیز یک آزمایش رایگان برای امتحان کردن دارد.

1. تماس ثابت

(بهترین گزینه برای مشاغل کوچک)

مشخصات کلیدی
 • پشتیبانی عالی مشتری
 • مدت طولانی محاکمه آزاد
 • قیمت های اقتصادی

طرفداران

 محاکمه رایگان 60 روزه
پشتیبانی عالی مشتری
 فراوانی از ویژگی های پیشرفته
 قیمت مقرون به صرفه ای که با تجارت شما مقیاس دارد

CONS

 منحنی یادگیری شیب دار
بدون آزمایش A / B (این بزرگترین مشکل سیستم عامل است)

با یک آزمایش غیرقابل تحمل 60 روزه رایگان ، ثابت تماس با برخی از موارد ارائه می دهد قوی ترین و شهودی ترین خدمات بازاریابی ایمیل در تجارت.

با چت زنده ، پشتیبانی ایمیل و خدمات تلفنی ، پشتیبانی از مشتری آنها بالاتر و بالاتر از استاندارد صنعت می رود تا اطمینان حاصل شود که شما تمام ابزار مورد نیاز برای موفقیت در خدمات خود را در اختیار دارید (این مهم است زیرا منحنی یادگیری با نرم افزارهای بازاریابی ایمیل می تواند خیلی شیب دار باش).

علاوه بر پشتیبانی فوق العاده ، ثابت تماس مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد مانند توانایی برنامه ریزی رویدادها از داشبورد شما ، ایجاد کوپن های قابل بارگیری و بارگذاری مخاطبین در پایگاه داده خود را با روش های مختلفی ارائه می دهد..

داشبورد تماس ثابت

نگاهی به داشبورد ثابت تماس ، تب برنامه های برنامه ریزی شده.

در کل ، این سرویس عالی و کاربر پسند است که برای صاحبان مشاغل کوچک از انواع مختلف مناسب است.

چه کسی باید از آن استفاده کند?

Constant Contact بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیل برای صاحبان مشاغل کوچک است که برای یادگیری این نرم افزار به کمی وقت نیاز دارند. پس از تسلط ، این یک ابزار بازاریابی الکترونیکی قدرتمند است که به کارهای مختلف دیگری نیز کمک می کند.

قیمت گذاری و ویژگی ها

این نرم افزار براساس اندازه لیست ایمیل شما ، خدمات خود را در ردیف ارائه می دهد. در این ردیف ها نیز دو گزینه وجود دارد که در زیر آورده شده است.

چرا نسخه “Plus” را انتخاب می کنید؟ خوب ، در صورت نیاز به هر یک از ویژگی های اضافی زیر: سری خودکار استقبال از ایمیل ، سری خودکار رفتار الکترونیکی ، RSVP ، تست موضوع A / B ، محتوای پویا ، کاربران ، بازاریابی رویدادها ، نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها ، کوپن ها ، کمک های آنلاین و جدید مشاوره مشتری.

نحوه قیمت گذاری خدمات در واقع بر اساس تعداد مخاطبین ایمیل شما است. این قیمت ها پس از آزمایش رایگان شما شروع می شوند و بر اساس هزینه ماهانه شما هستند … پس احتمالاً ارزش آن را دارد. ثابت تماس با تخفیف 10٪ برای خریدهای 6 ماهه و 15٪ تخفیف برای خریدهای 12 ماهه ارائه می دهد.

2. کمپین فعال

(بهترین ابزار بازاریابی ایمیل مبتنی بر منطق)

مشخصات کلیدی
 • گران نیست
 • مقدار زیادی از ویژگی ها
 • کمک حرفه ای

طرفداران

 قیمت مناسب
لیست فراوان از ویژگی ها و ادغام ها
 مبارزات مبتنی بر تاریخ
 ابزار تست عالی A / B
اکثر اقدامات مبتنی بر منطق

CONS

 محاکمه 14 روزه (خیلی کوتاه)
 خیر (رایگان) از طریق پشتیبانی تلفن

علیرغم آزمایش آزمایشی رایگان آنها (تنها 14 روز) ActiveCampaign بخش های قابل توجهی از صنعت ESP (ارائه دهنده خدمات ایمیل) را برای خود از طریق گزینه های جامع بازاریابی و پلت فرم غنی فوق العاده خود ارائه کرده است..

ایمیل های خیلی زیادبا فراوانی از تست های تقسیم ، زمان بندی ، و گزینه های پاسخگویی خودکار, ActiveCampaign همه چیز مورد نیاز خود را ارائه می دهد (و سپس برخی از آنها) برای ایجاد کمپین های ایمیل موثر و سودآور. خدمات آنها مخصوصاً متناسب با صاحبان مشاغل است که به دنبال پشتیبانی یکجا و مشاوره مربوط به رشد تجارت الکترونیکی خود هستند..

اگرچه آنها از پشتیبانی تلفنی پیشنهاد نمی کنند ، با 65 دلار می توانید به مدت 30 دقیقه با یکی از کارشناسان بازاریابی ایمیل خود بنشینید تا به تمام سؤالات سوزش شما پاسخ داده شود. مهم نیست که آیا شما می خواهید خدمات آنها را بفهمید یا فقط می خواهید برخی از مشاوره ها در مورد بهبود CTR کمپین بعدی خود را بخواهید ، ActiveCampaign را پوشش داده اید.

(توجه: این هزینه برای اشخاصی که اشتراکی ردیف بالاتر خریداری کرده اند از دست می رود).

اگر در منطقه شیکاگو هستید ، می توانید حتی با یکی از کارشناسانشان جلسه حضوری برقرار کنید برای دستیابی به رشد سمت بازاریابی ایمیل از مشاغل خود ، کمک بگیرید.

علاوه بر این ، تنها با 9 دلار در ماه / برای 500 مشترک, ActiveCampaign یکی از مقرون به صرفه ترین ارائه دهندگان بازاریابی ایمیل در صنعت است – به خصوص وقتی همه ویژگی ها و پشتیبانی هایی را که به آنها دسترسی دارید در نظر بگیرید. اگر می خواهید داده های مشتری را جمع آوری کنید و از مشترکین خود بازخورد دریافت کنید (که باید باشد) همچنین ActiveCampaign یکپارچه سازی با Survey Monkey را ارائه می دهد که حداکثر 250 مشترک است..

اوه ، و حتی می توانید ایمیل های مبتنی بر تاریخ ارسال کنید تا بتوانید قبل از برنامه ریزی اعلان های فروش اقدام کنید یا برای مشتریان خود آرزوی تولدت مبارک کنید!

در کل ActiveCampaign یک سرویس بازاریابی قوی با ایمیل با قیمت قیمت دوستانه مبتدی و فراوانی از گزینه های پشتیبانی ارائه می دهد که مطمئناً بدون توجه به اندازه یا نیازهای لیست آنها ، از هر صاحب مشاغل لذت می برد..

چه کسی باید از آن استفاده کند?

ActiveCampaign برای کاربران تجاری است که می خواهند بر اساس اقدامات خاص مشتری خود تصمیم گیری های مربوط به بازاریابی ایمیل را انجام دهند. سلب مسئولیت: این نرم افزار برای بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک بسیار زیاد خواهد بود.

یک تکه از ما وجود دارد که می خواهیم تصمیمات داده محور تا حد امکان خاص باشد و اگر شما یک شخصیت نوع A هستید ، این انتخاب شما خواهد بود.

قیمت گذاری و ویژگی ها

ActiveCampaign چهار رده از خدمات خود را ارائه می دهد و قیمت گذاری توسط لیست ایمیل شما تعیین می شود.

چهار ردیف به شرح زیر است:

ردیف های قیمت گذاری بر اساس میزان مخاطبی که در لیست ایمیل شما دارید قرار دارد. قیمت گذاری شده در زیر نرخ های ماهانه در صورت پرداخت سالانه است. در صورت پرداخت ماهیانه ، آنها بسیار بالاتر هستند. اگر یک لیست ایمیل بیش از 100،000 مخاطب دارید ، باید برای تنظیم قیمت های سفارشی با این شرکت تماس بگیرید.

3. MailChimp

(بهترین نرم افزار بازاریابی ایمیل مبتدی)

مشخصات کلیدی
 • بسیار اقتصادی
 • امتحان رایگان
 • مقدار زیادی از ویژگی ها

طرفداران

 استفاده رایگان از خدمات آنها تا 2000 مشترک
بصری و آسان برای استفاده
 بسیاری از ویژگی های عالی برای پرداخت مشتری

CONS

 هیچ مشکلی برای خودکار یا تقسیم بندی برای مشتریان رایگان وجود ندارد
بدون پشتیبانی تماس زنده

گزینه های تجارت الکترونیکی و ایمیلبودجه نیست؟ مشکلی نیست!

برخلاف بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ایمیل دیگر ، MailChimp فقط یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهد ، آنها خدمات خود را ارائه می دهند برای افرادی که دارای لیست های ایمیل زیر 2000 مشترک هستند کاملاً رایگان است که باید کمتر از 12000 ایمیل در ماه ارسال کنید (در صورت ارسال به کل لیست شما 6 ایمیل منحصر به فرد در کل).

پس از فارغ التحصیلی از سطح مشترکین 2000 ، MailChimp بسته های پرداخت فوق العاده ای را نیز ارائه می دهد (قیمت آن بستگی به تعداد مشترکین شما دارد).

MailChimp همچنین برای مشتریان خود چت زنده و ایمیل پشتیبانی می کند (اما بدون پشتیبانی تماس بگیرید) و یک سکوی پرقدرت و قدرتمند است که برای مشاغل در همه سوله ها و در هر اندازه ایده آل است. Mailchimp همچنین از ادغام های بسیار ساده ای برای سایت های میزبان وردپرس استفاده می کند.

چه کسی باید از آن استفاده کند?

MailChimp برای کسانی از ما است که می خواهیم چیزی را به سادگی ممکن انجام دهیم. این نرم افزار برای صاحبان مشاغل با لیست های ایمیل کوچک که دارای بودجه ای هستند که می خواهند کاربردی آسان داشته باشند ، فوق العاده است.

قیمت گذاری و ویژگی ها

قیمت گذاری برای MailChimp کمی پیچیده تر از دو گزینه اول بررسی شده است. آنها برای محاسبه میزان پرداخت هرماه در وب سایت آنها ، یک ماشین حساب قیمت مناسب دارند.

قیمت گذاری بر اساس سه برنامه محاسبه می شود و لیست ایمیل شما چقدر بزرگ است. سه نوع برنامه مختلف وجود دارد که مزایای مختلفی را ارائه می دهند. این برنامه رایگان فقط به شما امکان می دهد تا حداکثر 2000 مشترک داشته باشید.

با برنامه های Pro و Grow هر دو با هزینه ماهانه همراه هستند. آنها همان هزینه ماهانه با اشتراک 199 دلاری برای برنامه Pro هستند. با افزایش 200-500 مشترک پس از 5،000 کاربر ، قیمت آن در حدود 5 تا 10 دلار در هر پرش بالا می رود.

4. خودکار

(بهترین گزینه SMB)

مشخصات کلیدی
 • برای مشاغل با هر اندازه
 • رابط کاربری بسیار نزدیک
 • خدمات مشتری پسند
 • سازنده اتوماسیون کاربر پسند

طرفداران

 انواع قالب ایمیل ایجاد شده است
 ویژگی تست کننده خط موضوع
 دموی رایگان

CONS

 هیچ صفحه فرود برای تولید سرب وجود ندارد
قالب های ایمیل محدود

صرف نظر از محتوای ایمیل ، مشاغل غالباً با کسانی که در لیست های خود هستند باز می شوند و در واقع محتوای را باز می کنند. Automizy یک نرم افزار بازاریابی ایمیلی است که به کاربران کمک می کند نرخ باز شدن ایمیل های خود را افزایش دهند.

این نرم افزار انواع ابزارهای بازاریابی ایمیل و همچنین ویژگیهای مفیدی را برای کمک به شما در دریافت محتوای ایمیل خود در مقابل چشم بیشتر فراهم می کند. حتی وقتی بیشتر افراد صندوق ورودی کاملاً شلوغی دارند ، ثابت شده است که Automizy نرخ باز را بیش از 33 درصد افزایش می دهد.

از طریق ویژگی ارسال مجدد خودکار خودکار ، Automizy ایمیل هایی را که باز نشده است ارسال می کند و به محتوای شما فرصتی دیگر برای مشاهده می دهد. این سرویس همچنین با توجه به لحن و رفتار نامه الکترونیکی ، اطمینان حاصل می کند که در زمان مناسب ارسال شده است ، و بهترین فرصت برای باز شدن را به شما می دهد..

چه کسی باید از آن استفاده کند?

Automizy مناسب برای کسانی است که یا تازه از طریق بازاریابی ایمیل شروع می کنند یا به دنبال خودکار سازی و تقویت کمپین های فعلی خود هستند. این یک ابزار بازاریابی بسیار ساده ایمیل است که یک سیستم کاربر پسند و همچنین خدمات مشتری پاسخگو و مفید ارائه می دهد.

قیمت گذاری و ویژگی ها

همانطور که در بالا ذکر شد ، نکات برجسته این ویژگی ها شامل سیستمی است که بطور خودکار ایمیل برای کسانی که باز نکرده اند و همچنین یک تقسیم بندی ایمیل برای ارسال ایمیل های هدفمند با لیزر برای مشترکان خود دوباره ارسال می کند..

با این حال. بهترین ویژگی Subject Line Tester است که به شما کمک می کند خطوط موضوع خود را قبل از ارسال امتیاز دهید. داشتن یک خط موضوع مناسب عاملی مهم برای جلب توجه مشتری شما و مجبور کردن آنها برای باز کردن محتوای شما است.

سیستم قیمت گذاری Automizy براساس تعداد مشترکین فعال در لیست ایمیل شما است. همانطور که در زیر مشاهده می شود ، شما فقط مطابق لیست مشترکین هزینه دریافت می کنید. مهم نیست که مقدار آن ، هر کاربر به تمام ویژگی های موجود ، از جمله تجربه کامل خدمات مشتری دسترسی خواهد داشت.

5. HubSpot

(بهترین گزینه تصدی)

مشخصات کلیدی
 • به طور کلی نرم افزار عالی
 • یک دسته از ویژگی ها
 • خدمات مشتری بسیار خوب

طرفداران

پشتیبانی از مشتری برنده جایزه
ابزارهای شهودی که معنا پیدا می کنند
همه چیز شما همیشه می توانید در یک نرم افزار بازاریابی بخواهید

CONS

 گران قیمت در مقیاس
علاوه بر بازاریابی ایمیل ، بسیاری از موارد دیگر نیز در جریان هستند

HubSpot یک حیوان متفاوت در دنیای بازاریابی ایمیل است. اگر تاکنون در هیچ نرم افزاری بازاریابی ایمیل کار نکرده اید ، ممکن است این مورد را پیچیده ببینید. یک دلیل برای این وجود دارد – شما می توانید در HubSpot کارهای بیشتری نسبت به سایر برنامه ها انجام دهید. با رشد شرکت شما ، می توانید تقریباً هر کاری را که می خواهید در HubSpot انجام دهید. برای کشف کردن این کار فقط مدتی طول می کشد زیرا کارهای بسیار زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید. خوشبختانه ، اگر می دانید چه کاری می خواهید انجام دهید ، می توانید فقط از تیم پشتیبانی مشتری سؤال کنید.

HubSpot فقط یک بستر بازاریابی ایمیل نیست. وقتی از خدمات بازاریابی ایمیل استفاده می کنید ، شروع به استفاده از مرکز بازاریابی HubSpot می کنید. این مرکز بیش از 50،000 کاربر در 100 کشور جهان است و خدمات از ماهانه 800 دلار به هزاران و هزاران دلار رایگان است. این کاملا به چیزی که شما میخواهی انجام بدی بستگی داره.

درست مانند هر سرویس بازاریابی ایمیل دیگری ، می توانید ایمیل های مارک سازی ایجاد کنید که با یک سازنده کشیدن و کشیدن عالی به نظر می رسند. اگر این چیزی است که شما نیاز دارید ، ممکن است بخواهید به جای دیگری بنگرید زیرا HubSpot چیزهای بیشتری را ارائه می دهد. گاهی اوقات این می تواند بسیار زیاد باشد ، در حالی که سایر اوقات می تواند بسیار جذاب باشد.

بازاریابی ایمیل HubSpot کاملاً در بخش حق بیمه خدمات بازاریابی ایمیلی قرار دارد. خدمات بازاریابی ایمیل خود در هر ماه 200 دلار است و هزینه هر ایمیل برای یک لیست مبهوت است. با این حال ، بسیاری از ویژگی های بسیار پیچیده را دریافت می کنید.

داشبورد مدیریت Hubspot Email Marketing

با مقایسه گسترده بودن ویژگیهای بازاریابی HubSpot در برابر سایر خدمات بازاریابی ایمیل ، واقعاً مسابقه ای نیست. HubSpot بیشترین تعداد را دارد. نکته این است که سایر خدمات موجود در این لیست خدمات بازاریابی ایمیل خالص هستند در حالی که HubSpot یک نرم افزار بازاریابی عمومی است. بسیاری از نرم افزارهای دیگر از نظر بازاریابی کاملاً ایمیلی می توانند ارزش مشابهی برای پول کمتری ارائه دهند.

جنبه HubSpot که واقعاً خود را از رقابت جدا از همه کانالهای بازاریابی دیگر در دسترس قرار می دهد ، پیچیدگی ویژگی گردش کار آن است. این همان چیزی است که HubSpot آن را ویژگی اتوماسیون می نامد و تقریباً می توانید هر کاری را که می خواهید با آن انجام دهید. استفاده از آن بسیار ساده است.

اینجاست که ارزش افزوده استفاده از یک سرویس بازاریابی همه در یک قابل اجرا است. می توانید جریان کار بازاریابی ایمیل را با هر گردش کار دیگری در اکوسیستم HubSpot خود ترکیب کنید. آیا می خواهید قیف رفتار بازاریابی ایمیل را با یک کمپین فروش ترکیب کنید؟ مطمئناً ممکن است.

HubSpot یکی از قدرتمندترین سیستم های بازاریابی در بازار است و در صورت داشتن بودجه بازاریابی کلان ، ارزش آن را دارد.

چه کسی باید از آن استفاده کند?

HubSpot یک سرویس بازاریابی همه جانبه است. به طور کلی ، این صادقانه بهترین خدمات کلی بازاریابی است. کاربران HubSpot برای شرکتهایی که آماده مقیاس هستند ، با پول در دست هستند. HubSpot برای شرکتهای جدی است که می خواهند اتوماتیک سازی و کنترل کاملی بر اکوسیستم بازاریابی خود انجام دهند.

قیمت گذاری و ویژگی ها

قیمت HubSpot می تواند کمی گیج کننده باشد زیرا این سرویس فقط بازاریابی از طریق ایمیل نیست. مرکز بازاریابی دارای ویژگی های مختلف قیمت و همچنین افزایش قیمت برای اندازه لیست ایمیل شما می باشد. همچنین لیست کاملی از ویژگی هایی وجود دارد که می توانید با هزینه ای مانند اضافه کردن کاربران اضافی ، به آنها اضافه کنید. کلیه قیمت های زیر ماهانه است.

6. MailerLite

(صریح ترین)

مشخصات کلیدی
 • ویژگی های اساسی در تمام برنامه ها
 • بسیار کاربر پسند
 • ویرایشگر صفحه گنجانده شده است

طرفداران

 استفاده رایگان از خدمات تا 1000 مشترک
بسیار آسان و سرراست
 ویرایشگر صفحه فرود
 چندین ویژگی پیشرفته در برنامه رایگان

CONS

 ویژگی های پیشرفته دیگر نرم افزار را از دست داده
بدون پشتیبانی تلفنی

گزینه های تجارت الکترونیکی و ایمیلجلوگیری از سردرگمی و ساییدگی ذهنی ، یک جنبه کم موفقیت در کارآفرینی است. بسیاری از کارآفرینان موفق فقط می دانند که روی چه چیزی باید تمرکز کنند و یک موضوع اصلی در نکات گسترده کارآفرینان برای موفقیت است. استفاده از MailerLite در حال انتخاب تمرکز بر جنبه های مهم بازاریابی ایمیل است.

MailerLite شامل یک برنامه رایگان تا 1000 کاربر با ویژگی های نیمه محدود است. خوشبختانه ، ویژگی های آنها شامل برخی از موارد مفید دیگر است. پرش به سمت بازاریابی ایمیل با MailerLite آسان است ، زیرا می توانید آن را تا زمانی که می خواهید با یک لیست ایمیل کوچکتر آزمایش کنید ، امتحان کنید.

یکی از جنبه هایی که در کلیه نرم افزارهای بازاریابی ایمیل باید به آن توجه شود ، امکان ایجاد صفحات فرود است. MailerLite یکی از بهترین ویرایشگرهای صفحه فرود را دارد ما آن را ساده و آسان برای استفاده دیدیم.

چه کسی باید از آن استفاده کند?

نوع شخصی که باید از MailerLite استفاده کند ، شخصی است که به بیشتر نرم افزارهای بازاریابی ایمیل نگاه می کند و مانند این است ، “وای ، خیلی چیزها ادامه دارد!”

MailerLite یک نرم افزار بازاریابی ایمیل است که به منظور از بین بردن پیچیدگی در ایجاد و ارسال کمپین های ایمیل حرفه ای طراحی شده است. این ایده آل برای صاحبان مشاغل کوچک ، وبلاگ نویسان ، نویسندگان ، هنرمندان ، مادران کارآفرین و کارآفرینانی است که می خواهند تمام مزایای یک ابزار ایمیل بزرگ و بدون همه صداهای دیگر در پس زمینه را داشته باشند.

این مورد برای فردی نیست که می خواهد گزارش جامع یا اتوماسیون پیچیده ای را انجام دهد. اگر تازه کار خود را راه اندازی کرده اید یا مالک آن هستید ، یافتن وقت برای پیشبرد فعالیت های تبلیغاتی بر اساس حجم انبوه داده یا اتوماسیون شدید به هیچ وجه واقعی نیست.

قیمت گذاری و ویژگی ها

یکی از بهترین موارد MailerLite این است که اگر زیر 1000 مشترک داشته باشید ، برنامه گسترده “Forever Free” را ارائه می دهد. این طرح شامل ویژگی های پیشرفته ای مانند گردش کار اتوماسیون ، بررسی ایمیل تعبیه شده ، تقسیم بندی ، برچسب زدن ، صفحات فرود ، پاپ آپ و فرم ها.

ابزار بهینه سازی تصویر mailerlite

تمام برنامه های آنها با پشتیبانی 24/7 مشتری همراه است که 100٪ افراد واقعی به شما پاسخ می دهند. یک ویژگی رایگان که واقعا برجسته است ، آزمایش A / B آنهاست. معمولاً برای استفاده از این خدمات در بیشتر خدمات ، باید هزینه پرداخت را شروع کنید.

MailerLite برای ارائه خدمات بازاریابی ایمیلی طراحی شده است که دقیقاً آنچه را که برای موفقیت کسب می کند به کاربران خود می دهد. این بدان معنی است که این ویژگی های دیوانه و پیشرفته ای را که سایر نامه نویس ها ارائه می دهند ارائه نمی دهد. با این حال ، MailerLite هنوز طیف گسترده ای از ویژگی ها و ابزارهای بسیار مفید را ارائه می دهد.

ویژگی اتوماسیون mailerlite

دسته بندی امکانات
ایجاد کمپین ویرایشگر بکشید و رها کنید ، ویرایشگر متن غنی ، ویرایشگر HTML سفارشی ، قالب خبرنامه ، کمپین های تجارت الکترونیکی
لیست مشترکین خود را رشد دهید صفحات فرود ، پاپ آپ ، فرم های جاسازی شده ، مدیریت مشترکین
پیام درست را تحویل دهید اتوماسیون ایمیل ، برچسب زدن ، شخصی سازی ، تقسیم بندی ، پنجره های تبلیغاتی
کمپین ها را بهینه کنید آزمایش تقسیم A / B ، تحویل منطقه زمانی ، ارسال خودکار خودکار ، کمپین های RSS
نتایج خود را پیگیری کنید گزارش های کمپین ، نظرسنجی ها ، نقشه های کلیک بر اساس مکان باز می شود
وصل کنید ادغام ، API توسعه دهنده
بیشتر مجوزهای کاربر ، برنامه اشتراک iPad ، پشتیبانی حق بیمه ، IP اختصاصی ، طراحی صفحه فرود سفارشی ، قالب ایمیل سفارشی

MailerLite ساختار قیمت گذاری خود را ساده نگه می دارد. این نرم افزار دیگری است که با توجه به تعداد مشترکین موجود در لیست خود ، پرداخت کرده اید. ساختار قیمت گذاری به شکلی معقول و معقول است بدون اینکه مقدار زیادی از آن پرش کنید.

7. هراس

(بهترین پشتیبانی مشتری)

مشخصات کلیدی
 • امتحان رایگان
 • خدمات عالی مشتری
 • نرم افزاری عالی برای مبتدیان

طرفداران

 30 روز آزمایشی رایگان
تست A / B موجود است (بله!)
 پشتیبانی کامل از خدمات مشتری
 بانک اطلاعاتی جامع برای کمک به شما در شروع کار و رفع مشکلات احتمالی.

CONS

 شما باید برای دریافت خدمات پیشنهادی بیش از 25،000 مشترک (با این حال بچه ها؟) با این شرکت تماس بگیرید.
قیمت برخی از رقبای قوی تر آنها.

با AWeber ، شما خواهید بود 30 روز اول خود را به صورت رایگان دریافت کنید پس از آن حداقل 19 دلار در ماه پرداخت خواهید کرد (برای لیست حداکثر 500 مشترک).

جایی که واقعاً Aber خود را از رقابت جدا می کند با پشتیبانی کامل مشتری از آن پشتیبانی می کند به شما امکان می دهد تا هر روز از سال با تماس با کارمندان پشتیبانی با تجربه تماس بگیرید (لازم نیست از چت / پشتیبانی ایمیل برای موارد کمتری فوری استفاده کنید).

برخلاف تماس مداوم ، Aweber آزمایش A / B را به همه مشتریان ارائه می دهد به گونه ای که می توانید به راحتی کارآیی کمپین های مختلف خود را تعیین کنید و آنها الگوهای ایمیل پاسخگو را ارائه می دهند تا ایمیل های شما بدون توجه به اینکه دستگاه شما از چه وسیله ای برای مشاهده آنها استفاده کند ، زیبا و زیبا به نظر می رسند (و عملکرد)..

نمونه آزمایشی داشبورد aweber ab

AWeber حتی برای بازاریابان بی تجربه آزمایش A / B را آسان می کند.

اگرچه داشبورد نسبتاً بصری و کاربردی آسان است ، اما این سرویس با یک منحنی یادگیری شیب دار همراه است و می تواند احساس قریب به اتفاق کند برای بازاریاب تازه کار. خوشبختانه ، با داشتن یک بانک اطلاعاتی عظیم و فراوانی از آموزش ها ، وبینارها و ماژول های آموزش رایگان ، هر کسی می تواند ظرافت های Aweber را در مدت زمان نسبتاً کمی تسلط بخشد.

اصلی ترین بحث من با AWeber این است هزینه آنها تعداد زیادی بیش از بسیاری از رقبا و اگر مخاطبان ایمیل بزرگی دارید (بالای 25000 مشترک) ، برای دریافت گزارشی از خدمات آنها باید مستقیماً با این شرکت تماس بگیرید.

گفته می شود ، Aweber هنوز هم یک سرویس عالی است که مجموعه ای از ویژگی ها و تعداد بیشماری از روشها را برای بهینه سازی بازاریابی و تبدیل لیست ایمیل خود به دستگاه چاپ پول نقد ارائه می دهد..

چه کسی باید از آن استفاده کند?

Aweber یک سرویس بازاریابی عالی است. هرکسی که گزینه های فوق را دوست داشته باشد ممکن است Aweber را ترجیح دهد زیرا آنها یک سرویس عالی را از طریق و از طریق آن ایجاد کرده اند. آنها به جز پشتیبانی مشتری از هیچ چیز برتر نیستند اما از هر نظر دیگری در بازاریابی ایمیل خوب هستند.

قیمت گذاری و ویژگی ها

این مدل قیمت گذاری ارزان ترین نیست ، اما بسیار ساده ترین است. صلاحیت بزرگ من با این کل صنعت نحوه انجام قیمت گذاری است. چرا باید اینقدر گیج کننده باشد؟ آوبر آن را حل کرد. آنها یک نوع برنامه دارند و با توجه به اندازه لیست مشترکان افزایش می یابد.

در اینجا آنچه دریافت می کنید: ایمیل های نامحدود ، اتوماسیون ، تقسیم بندی ، تجزیه و تحلیل ، راه حل های مشتری ، فرم ثبت نام ، ادغام ، میزبانی تصویر ، 6،000+ عکس سهام ، 700+ قالب و منابع آموزشی.

قیمت گذاری را می توان در زیر با نرخ ماهانه آنها مشاهده کرد. آنها همچنین برای قیمتهای سه ماهه و سالانه تخفیف ارائه می دهند.

8. GetResponse

(گزینه شهودی ترین)

مشخصات کلیدی
 • 30 روز آزمایشی رایگان
 • پشتیبانی عالی مشتری
 • ویژگی های شهودی

طرفداران

آزمایش A / B برای بهینه سازی کارآیی کمپین
 آموزش ها و منابع فراوان برای کمک به شما در شروع کار
 ویژگی تایمر برای بهینه سازی CTR ها و باز کردن ها

CONS

 هیچ ابزار مدیریت رویداد وجود ندارد

مانند کمدی ، زمان بندی است همه چيز هنگامی که نوبت به اجرای موفقیت آمیز کمپین های بازاریابی ایمیل شما می رسد. با توجه به اینکه متوسط ​​کارمندان روزانه بیش از 120 ایمیل دریافت می کنند ، آسان است که پیام های بازاریابی خود را در هرج و مرج صندوق های ورودی مشترکان گم کنید – اگر آنها را در زمان مناسب ارسال نکردید.

خوشبختانه ، GetResponse یک ویژگی زمان بندی منحصر به فرد را ارائه می دهد که تمام سنگین وزن را برای شما انجام می دهد و به شما در تعیین کمک می کند دقیقا برای ایجاد بالاترین میزان باز ، کلیک بر روی و نرخ تبدیل باید به لیست خود ایمیل ارسال کنید.

دریافت داشبورد اطلاعاتی پاسخی

داشبورد GetResponse من با انواع “هوش” و ویژگیهای گزارشگری ارائه می شود و بهترین زمان روز ارسال ایمیل را به من می گوید.

GetResponse همانند سایر شرکت های ذکر شده در این لیست ، یک آزمایش 30 روزه رایگان را به مشتریان جدید ارائه می دهد و برنامه های حق بیمه فقط با 15 دلار برای 1000 مشترک آغاز می شود. شرکت ارائه می دهد پشتیبانی جامع و کارآمد مشتری از طریق ایمیل ، گپ و پشتیبانی از طریق تلفن, و شهرت خود را در این صنعت به عنوان یکی از ساده ترین و مبتدی ترین خدمات دوستانه در بازار ایجاد کرده است.

اشکال اصلی GetResponse این است آنها هیچ نوع ابزار مدیریت رویداد را ندارند. بنابراین اگر یک کار سنتی با آجر و ملات را اجرا می کنید ، برای رسیدگی به این جنبه از تجارت خود به یک نرم افزار ایمیل دیگر نیاز دارید.

GetResponse خارج از این یک موضوع کوچک ، مجموعه ای عالی از ابزارهایی را ارائه می دهد که در هر صنعت و خدمات برای بازاریابان ایمیل تازه کار و جانباز کار می کنند..

چه کسی باید از آن استفاده کند?

اگر به دنبال یک نرم افزار بازاریابی ایمیلی هستید که به طریقی استفاده کنید از آن استفاده کنید و از GetResponse استفاده کنید. من خودم فهمیدم که این ویژگی ها کمی سریعتر در GetResponse است.

قیمت گذاری و ویژگی ها

یکی دیگر از ساختارهای قیمت گذاری که در همه جا وجود دارد توسط GetResponse ارائه شده است. قیمت گذاری رقابتی است و آنها چهار رده مختلف از ویژگی ها را ارائه می دهند.

قیمت گذاری بر اساس هر رده انجام می شود و به تعداد مشترکین شما وصل می شود.

9. SendinBlue

(بهترین برای بودجه های کوچک با لیست گسترده)

مشخصات کلیدی
 • برنامه رایگان
 • ادغام
 • اعتبار الکترونیکی پیش پرداخت

طرفداران

 مدل قیمت گذاری ساده
 صرفه جویی در هزینه برای لیست های بزرگ ایمیل

CONS

 اگر ایمیل های زیادی ارسال کنید ، این سرویس مناسبی برای شما نیست

سرویس-میزبانی ایمیلSendinBlue یک شرکت بازاریابی ایمیل مستقر در فرانسه است که در سال 2012 تأسیس شده است. آنها بعنوان یک بازیکن جدید در صنعت نرم افزار بازاریابی ایمیل ، یک مشتری خوب از 50،000 کاربر ایجاد کرده اند..

آنها واقعاً خود را با نحوه ساختار قیمت گذاری خود متمایز می کردند. آنها تصمیم گرفتند تا از خاموش کردن قیمت لیست ایمیل خود ، آنرا از ویژگی ها و میزان ایمیلهایی که می خواهید یک ماه ارسال کنند ، تنظیم کنند..

با یک گزینه رایگان جامد که منقضی نمی شود – امتحان کردن SendinBlue آسان و بدون درد است.

آنها همچنین تعدادی ادغام با سایر نرم افزارها را ارائه می دهند. ویژگی های پیشرفته ای که در رده های قیمت بالاتر قفل شده اند خوب هستند و در صورت داشتن لیست مشترک گسترده ، در مقایسه با سایر خدمات با تخفیف شدید مواجه می شوند.

چه کسی باید از آن استفاده کند?

اگر من 100،000 مشترک در لیست ایمیل خود داشته باشم اما نمی خواهم سالانه هزاران و هزاران دلار بپردازم می خواهم از SendInBlue استفاده کنم.

قیمت گذاری و ویژگی ها

من عاشق ساختار قیمت گذاری SendInBlue هستم. این حتی اندازه لیست را در بر نمی گیرد و برنامه رایگان آنها به طول می انجامد. پنج رده مختلف و قیمت ماهانه آنها را بررسی کنید:

10. ConvertKit

(آسانترین گردش کار اتوماسیون)

مشخصات کلیدی
 • سازنده شهودی
 • خصوصیات پیشرفته
 • ویرایشگر صفحه فرود

طرفداران

 گردش کار آسان اتوماسیون
ویژوال سازنده
 ابزارهای پیشرفته

CONS

 ارزان تر از رقبا
 ویژوال سازنده به اندازه سایرین عالی نیست

ایمیل-میزبان-وکتورConvertKit یک تاکتیک بازاریابی هوشمندانه دارد. آنها در اصل مفهوم خارق العاده ای از نرم افزار بازاریابی ایمیل را در نظر گرفتند و باعث شدند این کار به طور ویژه برای سازندگان انجام شود. این کار برای افرادی که در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی تأثیرگذار هستند و یک وب سایت ندارند ، به طرز خارق العاده ای کار می کند.

آنها به شما امکان می دهند صفحات فرود را برای گرفتن آدرس ایمیل افراد تنظیم کنید و به سمت راست بازاریابی ایمیل بروید. آنها همچنین برخی از بهترین ویژگی های مدیریت مشترک و تقسیم ایمیل را ارائه می دهند.

چه کسی باید از آن استفاده کند?

افرادی که در YouTube یا برخی رسانه های دیگر ایجاد کننده هستند و برای شروع کار وب سایتی ندارند.

قیمت گذاری و ویژگی ها

جنبه ای که من بیشتر از ConvertKit بیشتر دوست دارم این است که همه ویژگی ها در دسترس هستند. تنها ردیفی که در اختیار آنها قرار دارد مبتنی بر مشترکین است. بیش از 5،000 مشترک به شما امکان می دهد از مهاجرت دربان نیز استفاده کنید.

ویژگی های همراه با ConvertKit عبارتند از: اتوماسیون بصری ، اشکال قابل تنظیم نامحدود ، ارسال نامحدود به ایمیل ، برچسب گذاری مشترک ، گزارش ، ادغام ، API و پشتیبانی از ایمیل و گپ.

این قیمت ها بر اساس پرداخت ماهانه در هر ماه است. در صورت پرداخت سالانه ، آنها دو ماه رایگان به شما می دهند.

اندیشه های بسته شده

بازاریابی نامه الکترونیکی تقریباً در نیم دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و به سرعت به یکی از محرکهای اصلی درآمد در هر صنعت تبدیل شده است.

برخلاف برخی موارد ناشایست ، برخلاف همه موارد ، ایمیل به دور از مرده است و طبق همه آمارها و پیش بینی های کارشناسان ، در واقع وجود دارد به دست آوردن کشش به عنوان یک روش بازاریابی ، باعث می شود که سیستم های مناسبی را در خود داشته باشید تا از پول دیگری روی میز خودداری کنید.

اما مانند بیشتر موارد مرتبط با تجارت ، داشتن ابزار مناسب تنها نیمی از نبرد است. برای آموزش خود در مورد بهترین شیوه های صنعت و “موانع رشد” وقت بگذارید و از ماژول های آموزشی و اطلاعات فراوانی که بیشتر ESP ها ارائه می دهند غافل نشوید..

با کمی دانش و بازاریابی در زمینه بازاریابی و یکی از ابزاری که در این راهنما به اشتراک گذاشته ایم ، شما به هیچ وجه وارد مسابقات نمی شوید و قادر خواهید بود لیست ایمیل خود را از یک پایگاه داده وانیلی به لاغر تبدیل کنید ، دستگاه تولید سود.

یادداشت مهم: اگر ایمیل زیادی ارسال می کنید ، از استفاده از هاست های ارزان وب خودداری کنید. آنها غالباً تعداد زیادی سایت دیگر را در همان سرور قرار می دهند ، که می تواند به قابلیت ارسال نامه الکترونیکی صدمه بزند و باعث ایجاد اسپم و فیلترهای فیشینگ شود.

اگر ایمیل جمعی بخشی از تجارت شما است ، پس از آن در ارائه دهنده میزبانی وب با کیفیت سرمایه گذاری کنید. بررسی ها و تحلیل های میزبانی وب را که در صفحه اصلی ما منتشر شده است ببینید تا بهترین گزینه ها را ببینید.

مربوط: کشف وب سایت های فیشینگ از طریق وب آنالیتیکس

سؤالات متداول

س: چگونه می توانم یک شرکت بازاریابی ایمیلی را راه اندازی کنم?

آ: اولین قدم شما یافتن ارائه دهنده نرم افزار بازاریابی ایمیل است. توصیه مورد علاقه ما تماس با ما ثابت است اما گزینه های زیادی مانند MailChimp و Active Campaign وجود دارد.

س: چگونه می توانم به صورت رایگان بازاریابی از طریق ایمیل انجام دهم?

آ: تقریباً هر ارائه دهنده نرم افزار بازاریابی ایمیل آزمایش های رایگان ارائه می دهد. طولانی ترین آزمایشی رایگان که پیدا کرده ایم 60 روز از ثابت تماس است.

س: بهترین نرم افزار ایمیل انبوه چیست؟?

آ: هر نرم افزار بازاریابی ایمیل مزایا و مزایای بی نظیری را ارائه می دهد. نرم افزار مورد علاقه ما در سراسر بازاریابی ایمیل ثابت تماس با ما است.

سؤال: کدام یک از پاسخگویان برتر است?

آ: من از هر خودکاربندی که استفاده کرده ام ، در هر نرم افزار مهم بازاریابی ایمیل استفاده می کند. منطقی ترین محتوا Active Campaign و ساده ترین کاربرد MailChimp است.

در حال حاضر از چه خدمات بازاریابی ایمیلی استفاده می کنید؟ کدام مورد علاقه ات است؟ آیا از خدمات موجود در این لیست استفاده کرده اید؟ نظرات و نظرات شما را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین سازنده وب سایت
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author