بررسی SiteGround

اگر بیش از 2.47 ثانیه در وب سایت ما بوده اید ، احتمالاً قبلاً آن را فهمیده اید – ما دوست داریم SiteGround.

و قبل از اینکه ترسیده و شروع به نشان دادن انگشتان کنید ، جواب این است: “نه!” ما انجام می دهیم نه برای SiteGround کار کنید و آنها هر ماه چک های حامی مالی را برای ما ارسال نمی کنند تا خدمات خود را ارتقا دهند.

دلیل اینکه ما از SiteGround خیلی دوست داریم ساده است. طبق هر معیار قابل سنجش ، آنها مانند سینوپ داگ رقابت می کنند (یا این شیر است؟ من نمی توانم بیاد بیاورم)

خارج از رقیب اصلی آنها – میزبانی A2 – یک شرکت واحد در بازار وجود ندارد که بتواند با کیفیت و ارزش عالی ارائه شده توسط خدمات میزبانی فراوان SiteGround رقابت کند..

با بیش از یک دهه تجربه و بیش از 2،000،000 دامنه تحت نظارت آنها ، ما تماشای SiteGround را در طی سالهای متمادی از “meh” تا “OMFREAKINGG!” مشاهده کرده ایم.

با گسترش مراکز داده در آسیا ، آمریکای شمالی و اروپا, SiteGround طی سالهای اخیر شاهد افزایش شهاب سنگی به بالاترین سطح بوده است و با دلیل خوب.

در این بررسی SiteGround ، ما لایه های پیاز ضرب المثل را برمی گردانیم تا تمام جزئیات و ابیات آبدار را در رابطه با اینکه چرا ما اینقدر دوست داریم SiteGround را فاش کنیم ، فاش کنیم. شما می توانند تصمیم بگیرند که آیا آنها سرویس میزبانی مناسب برای نیازهای شما هستند یا نه.

بیایید وارد شوید.

بررسی SiteGround – خلاصه سریع

 • خدمات مشتری بی عیب و نقص
 • Uptime قابل اعتماد
 • سرعت سریع
 • فراوانی از ویژگی ها
 • قیمت مناسب فوق العاده

آشنایی با SiteGround

در اواسط سال 2013 ، من در کنفرانسی در تایلند سخنرانی می کردم و بعد از افتادن پرده ها ، شروع به صحبت با چند تن از حاضرین کردم. تعداد کمی از آنها بسیار جدی بودند و سؤالات فنی زیادی درباره تجارت من می پرسیدند و تقریباً به هر کلمه ای معلق بودند.

بچه های مورد نظر در واقع کارمندان SiteGround بودند و پس از بحث و گفتگو در مورد آژانس وب من و تیم Whitelabel ، آنها (بدیهی است) خدمات خود را به عنوان راه حلی برای مشکلاتی که با خدمات میزبانی موجود کانادا داشتم توصیه کردند..

من کاملاً صادق خواهم بود من شک داشتم (کمترین حرف را بزنم). من در گذشته بسیاری از میزبان های بی پروا را امتحان کرده ام که سرانجام فقط شکست را پذیرفتم و خودم را به ابد میزبان وب شاد رها کردم.

اما ، من واقعاً با بچه هایی که با آنها صحبت کردم کلیک کردم و تصمیم گرفتم که این شک را برای آنها رقم بزنم. پس از دو ماه کوتاه استفاده از خدمات آنها, من بیش از 150 وب سایت مشتری خود را به SiteGround منتقل کردم و از آن زمان به بعد نگاه نکرده ام.

من قبل از استفاده از SiteGround…

من امروز…

سرویس استثنایی SiteGround هزاران دلار و تعداد بی شماری ساعت من و شرکت من را نجات داد و در طی چند بخش بعدی دلایل فنی خدمات برتر آنها را توضیح خواهم داد.

نحوه جمع آوری این داده ها

در دنیای میزبانی وب (فرانسوی: Meilleur Hébergement Web) ، توصیه های مربوط به سوخت کمیسیون دقیقاً معنی دار است … جک sh * t. ��

بدون اینکه واقعیت ها و داده های سختی را برای ادعای ادعا در بیاورید ، می توانید مطمئن باشید که “توصیه” مورد نظر در درجه اول ناشی از تمایل به ایجاد سریع یکسره از ساده لوحیت شماست … نه اینکه نگاهی بی طرفانه به شما ارائه دهیم. شرکت مورد نظر.

ما این را دریافت می کنیم …

خوشبختانه ، با سیستم های مدیریتی کاملاً یکپارچه مشتری ، ما توانسته ایم بیش از یک دهه داده ها را در مورد ده ها سرویس میزبانی مختلف از جمله: uptime ، downtime ، سرعت بار و موارد دیگر جمع آوری کنیم..

ردیابی مستقیم را می توانید در اینجا مشاهده کنید. اطلاعات بیشتر در مورد روند تحقیق 4 مرحله ما را در اینجا بخوانید.

و اکنون ، من می خواهم برخی از این عدد آبدارها را با شما به اشتراک بگذارم …

UPTIME SITEGROUND

داده های زیر در طی یک دوره 12 ماهه از 14 دسامبر 2016 تا 13 ژانویه 2019 جمع آوری شده است.

یكی از بزرگترین امتیازهای فروش سایت SiteGround ، بدون تردید ، زمانهای قابل اعتماد قابل اطمینان ارائه شده توسط سرورهای آنها است. با در نظر گرفتن 99.92 for برای خدمات میزبانی مشترک خود (a.k.a. میزبانی “ارزان”) ، SiteGround ناامید نمی شود.

این آزمایشات با استفاده از مرکز داده های شیکاگو انجام شده است ، و با توجه به اینکه تنها 5 قطع کوتاه در بیش از 2 سال وجود داشته است ، نتایج کاملاً ضعیف است. اگر این را در نظر بگیرید iPage – یکی از شرکت های برتر اعلام شده “برتر” میزبان کانادا – تنها 97.6٪ زمان بیداری داشت (بله ، شما آن را صحیح خوانده اید) و بیش از 100 قطع در همان مدت ، این مسخره کم است..

آزمایش کردن & مرور زمان خرابی سایت SiteGround

 • 4/28/2017 – 154 ثانیه
 • 10/4/2017 – 561 ثانیه
 • 11/11/2018 – 431 ثانیه
 • 1/3/2019 – 331 ثانیه
 • 1/14/2019 – 430 ثانیه

در اینجا چند رکورد از گزارشهای به موقع سال 2018 ما آورده شده است. همانطور که مشاهده می کنید ، همه بازه ها بین 99.9 تا 100 درصد است.

این تست به طور اختصاصی از تورنتو است و به طور ماهانه در بیست و سومین ماه هر ماه در سال گذشته آزمایش شد (همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید).

من فکر می کنم گفتن با خرابی در کوتاه مدت بسیار ایمن است ، لازم نیست بیش از چند ثانیه (561 دقیق باشد) در مورد وب سایت خود نگران باشید.

گزارش گزارش به موقع

در اینجا تصویر دیگری از داشبورد ما وجود دارد که نشان می دهد زمان هر سایت / میزبان جداگانه در چند سال گذشته است. بسیار محکم.

سرعت SITEGROUND

یکی از معضلات جالب بررسی شرکتهای میزبان وب این است که بسیاری از خوانندگان (اشتباه) تصور می کنند که مراکز داده محلی همیشه مراکز داده trump مستقر در خارج از کشور یا در کشور مجاور. و به راحتی می توان فهمید که چرا.

نزدیکی یک مرکز داده در تعیین سرعت تحویل داده های وب سایت شما به مخاطبان شما بسیار طول می کشد. هرچه این مرکز به کاربران نهایی شما نزدیکتر باشد ، فاصله اطلاعات کمتر برای سفر باید باشد و تحویل سریعتر (باید) سریعتر باشد. با این وجود ، درک این نکته مهم است که با توجه به مراکز داده ، مجاورت با کیفیت از دست می دهد.

متأسفانه ، مراکز داده کانادایی هنوز در تلاشند تا تقاضای رو به رشد را افزایش دهد. در حالی که آنها از مرکز استرالیا (متاسفم از همسران) و بسیاری از مراکز داده آسیایی جهش و مرزهایی دارند ، همچنان تمایل دارند به نرم افزارهای غیرقابل اعتماد و قدیمی اعتماد کنند و آنها را نسبت به همتایان ایالات متحده مؤثرتر کند..

خوشبختانه ، مراکز داده آمریکای شمالی SiteGround در شیکاگو و واقع شده اند سرعت فوق العاده ای را به همسایگان شمالی کشور تحویل دهید (a.k.a. شما!)

در اینجا برخی از نتایج آزمون ما آمده است تورنتو و مونترال:

خیلی شیک نیست ، ها?

تصویر زیر از یکی از وب سایت های تجارت الکترونیک مشتری ما قبل و بعد از جابجایی به SiteGround است. من فکر می کنم نمودار به خودی خود صحبت می کند.

اگر این به اندازه کافی برای فروش شما با سرعت SiteGround کافی نیست ، در اینجا چند تست دیگر وجود دارد که ما در طول سال های 2017 و 2018 از 5 مکان مختلف در سراسر کانادا اجرا کردیم.

 • سرعت متوسط ​​ماه ژوئیه: 314ms
 • سرعت متوسط ​​ماه ژوئن: 302 میلی متر
 • سرعت متوسط ​​ماه مه: 283ms
 • سرعت متوسط ​​ماه آوریل: 333ms
 • سرعت متوسط ​​ماه مارس: 312ms

برای کسی که همه چیز در مورد سرعت است ، ممکن است شما چیزی سریعتر بخواهید. اگر این به هیچ وجه چشمگیر نیست ، خوشحال می شوید که آنها تصمیم گرفتند با نسخه جدید افزونه SG Optimizer رکورد خود را بشکنند..

این ابزار به وب سایت های WordPress اجازه می دهد تا با پشتیبانی بهبود یافته Memcached و پاک کردن پویای حافظه پنهان ، سرعت ها را تا 30٪ بیشتر بهبود بخشند..

تعامل و بررسی ROCKSTAR پشتیبانی مشتری SiteGround

این مورد در مورد پشتیبانی مشتری بیشتر ارائه دهنده میزبانی وب است … این بیش از خلاء Dyson در تلاش برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر که به دلیل جشن تولد پسر عموی کوچک شما مانده بود ، سخت تر از خلاء Dyson است..

نه واقعاً … خیلی افتضاح است.

با توجه به اینکه استاندارد صنعت برای خدمات به مشتری رتبه بندی می کند اندکی بالاتر از تیم پشتیبانی ارتباطات راه دور راجر (خداوند به شما کمک کند اگر حساب شما دو برابر شود) ، می توانید وقتی که با SiteGround برای کمک با چند سکسکه تماس گرفتیم ، تعجب کامل و کامل ما را تصور کنید … و بازخورد مؤثر و تقریباً فوری دریافت کرد.

پشتیبانی مشتری یک نقطه افتخار برای SiteGround است و کارکنان پشتیبانی آگاه آنها 24/7/365 در دسترس است.

گزینه های پشتیبانی از SiteGround:

 1. گپ زنده (24/7)
 2. سیستم بلیط (به طور معمول در 24 ساعت پاسخ داده می شود)

در اینجا یک تصویر سریع از پنجره چت پشتیبانی مشتری آنها آورده شده است. (انتظار انتظار حدود … 10 ثانیه)

پشتیبانی چت سایت

به روزرسانی های منظم وب سایت

ضعف شماره یک که هکرها و دیگر کاربران اینترنتی برای نقض وب سایت شما و سرقت اطلاعات مشتری شما از آن استفاده می کنند پلاگین های قدیمی و مضامین وب سایت است.

با تکامل فن آوری ، تکرارهای قبلی نرم افزار وب سایت در برابر آسیب پذیری های جدید باز می شود ، مگر اینکه توسط توسعه دهندگان “وصله” شوند..

مانند یک حصار اطراف یک ترکیب امن به آن فکر کنید. مگر اینکه حصار به طور مرتب مرمت و تثبیت شود ، با گذشت زمان و زنگ زدگی ، فرسایش و سایر نیروهای طبیعت باعث آسیب پذیری آن برای هر کس و هرکسی خواهد شد که به دنبال دستیابی به آن است..

خوشبختانه ، SiteGround تمام وزنه برداری های سنگین را برای شما انجام می دهد و همه وب سایت های خود را به روزرسانی خودکار قرار می دهد تا دیگر نیازی به نصب جدیدترین پچ ها یا به روزرسانی های نرم افزاری نباشید.

با SiteGround ، به معنای واقعی کلمه می توانید آن را تنظیم کرده و آن را “fugget” کنید.

چند جایزه شسته و رفته: Supercacher و CDN

علاوه بر زمانهای قابل اعتماد uber ، بارهای سریع شریر و به روزرسانی منظم امنیتی ، SiteGround همچنین یک امتیاز ویژه به خصوص با ارزش را برای ادامه کار وب سایت شما ارائه می دهد. (جایزه ای که بیشتر میزبانان به شما می پردازند تا بتوانید دست خوش پرداخت کنید)

این ویژگی به CDN (یا شبکه توزیع ابری) معروف است که پرونده های وب سایت شما را در بیش از 34 مکان در سرتاسر جهان پخش می کند تا سریعترین زمان بار ممکن را تضمین کند … مهم نیست مخاطب شما محتوای شما را ببیند.

SiteGround ارائه می دهد Cloudfare راه اندازی CDN رایگان با هر بسته میزبانی ، 20 دلار در ماه (یا بیشتر) پس انداز می کنید.

در کنار این سیستم Supercacher است که بصورت پویا چندین سیستم حافظه پنهان مانند حافظه پنهان استاتیک ، ذخیره پویا و همه معروف Memcached را پیاده سازی می کند – سرعت بارگذاری فوق العاده را سرعت می بخشد..

یک گواهی SSL رایگان (ارزش 60 دلار)

SiteGround SSL کاملاً رایگان ارائه می دهد.  

اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد …

اگر می خواهید وب سایت شما در صفحات اول یا دوم SERP Google (صفحه نتایج موتور جستجو) قرار بگیرد ، با به روزرسانی های امنیتی اخیر Google ، داشتن SSL (لایه سوکت ایمن) کاملاً ضروری است..

SSL در واقع یک تونل رمزگذاری شده بین وب سایت شما و دستگاه بازدید کننده شما است که تمام اطلاعات خصوصی را دقیقاً حفظ می کند … خصوصی.

نوعی ارسال نامه برای دوستتان به زبانی مخفی است که فقط توسط شما و دو نفر شناخته شده است. اگر نامه را به زبان انگلیسی ساده ارسال کردید ، هر جین یا جو که نامه را رهگیری می کرد می تواند به سرعت پیام مخفی را بخواند و رمزگشایی کند.

با این حال ، با رمزگذاری اطلاعات با یک زبان مخفی ، حتی در صورتی که نامه بود رهگیری شده ، هیچ کس قادر به تعیین محتوای نامه نیست.

خوشبختانه ، SiteGround مجدداً یک گواهی SSL به وب سایت شما ارائه می دهد, کاملاً رایگان. این امر به ویژه مفید است اگر یک تجارت الکترونیکی تجارت کنید ، زیرا بسیاری از محبوب ترین پردازنده های پرداخت حتی اجازه نمی دهند یک معامله در یک اتصال نا امن انجام شود.

یک بار برای NEWBIES کلیک کنید

یکی دیگر از ویژگیهای عالی که توسط SiteGround ارائه شده است ، نصب آنها با یک کلیک وردپرس است. به محض ورود به داشبورد خود ، گزینه دیگری را مشاهده خواهید کرد WordPress را با (یک کلمه) با یک کلیک نصب کنید و پس از تنظیم نام کاربری و رمز ورود خود ، وب سایت شما در عرض چند دقیقه قفل ، قفل شده و آماده سنگ کاری خواهد شد.

انتقال وب سایت رایگان

اگر قصد ایجاد یک وب سایت جدید و جدید را ندارید ، احتمالاً چندین گیگابایت از محتوای با ارزش را دارید که از قبل در سایت فعلی شما میزبانی می شود. متأسفانه ، انتقال این داده ها از میزبان به میزبان دیگر ، درد در الاغ نسبت های ژوراسیک است.

مثل این مرد …

به طور معمول ، شما باید این انتقال را به صورت دستی از طریق vai FTP و cPanel خود انجام دهید. با این حال ، با SiteGround ، همه مشتریان جدید یک انتقال رایگان را بصورت کاملا رایگان دریافت می کنند.

… به این معنی که آنها تمام اطلاعات وب سایت قدیمی شما را در حداقل 24-48 ساعت برای شما منتقل می کنند. هزینه اضافی لازم نیست (به اندازه کافی ساده به نظر می رسد ، اما کمیاب بودن در فضای میزبان).

این عالی عالی … اما آنچه در مورد Downsides وجود دارد?

تنها مسئله واقعی که من با سرویس SiteGround تجربه کردم این است که اگر شما کاملاً آماده نیستید 2-3 سال تعهد لازم را برای تأمین کمترین هزینه پیشنهادی خود انجام دهید ، کمی گرانقیمت خواهد بود.

اگر می خواهید وب سایت شما به صورت ماهانه میزبانی شود ، به مدت یک سال خدمت که به صورت ماهانه می باشد ، به دنبال هزینه 14.99 دلار در ماه می باشید. بسیار شیب دار با توجه به قیمت قیمت برخی از رقبای خود.

با این حال ، بدون هزینه پنهان ، قیمت در واقع به طور قابل توجهی کمتر از شرکت ها است مانند GoDaddy. و با توجه به ارزش بسیار خوبی که آنها به این سفره می آورند ، من از پرداخت این هزینه برای خودم و مشتریانم بسیار خوشحالم. اگر مقدار زمان صرف شده برای پشتیبانی از مشتری (یا صرفاً تلاش برای جلب حمایت از آنها) را در سایر میزبان ها در نظر بگیرید ، چند دلار اضافی بی فایده است..

برنامه های میزبانی سایت

چه نوع برنامه های میزبانی ارائه می دهند?

مگر اینکه به دنبال راه اندازی a باشید سرویس اختصاصی میزبانی (که تا زمان ایجاد حداقل 50،000 وب سایت شما کاملاً غیر ضروری است بازدید کنندگان – با نمایش اشتباه نگیرید – در هر ماه) ، شما می خواهید انتخاب کنید برنامه های میزبانی مشترک SiteGround. در اینجا تقسیم هزینه آنها و آنچه می گیرید آورده شده است …

 • برنامه راه اندازی

  • هزینه – 3.95 دلار در ماه
  • یک وب سایت و فضای 10GB HD
  • عالی برای سایتهایی که بازدید کننده کمتر از 10 کیلو روزانه دارند
  • پشتیبان گیری رایگان و برخی از افزونه‌ها
 • برنامه بزرگ رشد کنید

  • هزینه – 5.95 دلار در ماه
  • وب سایت های متعدد
  • 20 گیگابایت
  • بازدید کنندگان روزانه حداکثر 25 کیلوگرم
  • SSL رایگان
  • پشتیبان گیری رایگان
 • برنامه GoGeek

  • هزینه – 11.95 دلار
  • فضای 30 گیگابایتی HD
  • بازدید روزانه حداکثر 100 کیلوگرم
  • تعداد بسیاری از به روز رسانی

این تا کنون بهترین برنامه است ، مگر اینکه وب سایت شغلی پر ترافیک ، فروشگاه تجارت الکترونیک یا وبلاگ تمام وقت را اجرا کنید.

در اینجا چند ویژگی از برنامه آورده شده است.

 1. SSL رایگان
 2. ثبت نام فوق العاده آسان
 3. نصب با یک کلیک
 4. بدون هزینه BS مخفی
 5. No Upsells (خدا را شکر!)

افکار نهایی پس از بررسی SiteGround

کمبود میزبان وب قابل استفاده برای انتخاب وجود ندارد.

با این حال ، با توجه به مقدار عظیمی از ارزش ارائه شده توسط SiteGround: از مراکز داده سریع و بلوتوث ، زمانهای قابل اعتماد و خدمات باورنکردنی مشتری, برای یافتن توافق بهتری در آنجا سخت خواهد بود.

ما سالهاست که از آنها استفاده می کنیم و هنوز از خدمات آنها ناامید نشده ایم. آنها را برای خودتان امتحان کنید و به ما بگویید که چه فکر می کنید.

سوالات؟ نظرات؟ نگرانی ها؟ سخنان شوخ و طعنه آمیز؟ آنها را در زیر رها کنید و ما در اسرع وقت به شما باز خواهیم گشت!

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین میزبانی وب
 • بهترین سازنده وب سایت

منابع و اعتبارات تصویر:

 • ShivarWeb.com
 • WebNoo.com
 • WebHostingSecretRevealed.net
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author