چگونه برای مقابله با سنبله های ترافیکی فروشگاه تجارت الکترونیکی برای فصل تعطیلات

فصل تعطیلات تقریباً در گوشه و کنار است و این یک فرصت طلایی برای مشاغل آنلاین است تا فروش خود را قبل از آغاز سال 2020 افزایش دهند. برای اینکه چشم انداز تاریخی به شما ارائه دهیم ، طبق گفته eMarketer ، کل هزینه های خرده فروشی تعطیلات در سال 2018 با 5.4٪ افزایش و به 998.32 میلیارد دلار رسیده است. طبق آمار Statista ، فروش تجارت الکترونیک در سراسر جهان تا سال 2021 از 4 تریلیون دلار فروش عبور خواهد کرد.

اینها اعداد چشمگیر است و زمان آن است که فروشگاه آنلاین خود را برای به دست آوردن سود بهتر در فصل تعطیلات 2019 بهینه کنید و سهم خود را از این پای دریافت کنید. جنبه های مختلفی وجود دارد که کارآفرینان آنلاین باید در جهت بزرگنمایی خرید و فروش آنلاین خود در طول بزرگترین سفرهای خرید سال ، روی آنها تمرکز کنند. در این مقاله این چالش های رایج را بیان می کنم تا بتوانید قبل از شروع فصل تعطیلات به طور رسمی بر آنها غلبه کنید.

چالش های تجارت الکترونیکی در طول فصل تعطیلات

صاحب فروشگاه تجارت الکترونیکی در طول فصل تعطیلات از جمله سرعت ، ذخیره سازی و خرابی سرور با چالش هایی روبروست که باعث کاهش تبدیل در زمان تعطیلات می شود. این مشکلات عمدتا به دلیل میزبانی غیرقابل اطمینان اتفاق می افتند. بیایید عمیق تر شوید.

عملکرد فروشگاه

این یک واقعیت است که شما باید 3-5 ثانیه برای جلب توجه بازدید کنندگان خود داشته باشید. اگر فروشگاه شما بیش از 5 ثانیه طول بکشد ، به احتمال زیاد کاربران فروشگاه شما را تعطیل می کنند و هرگز دیگر بازدید نمی کنند. شما به عنوان یک صاحب فروشگاه برای بهبود زمان بارگذاری صفحه وب سایت دو گزینه دارید. با ساختن صفحات سبک تر که شامل تصاویر بهینه شده ، مضامین سبک وزن CSS / JavaScript هستند ، شروع کنید. دوم ، یک راه حل میزبانی را انتخاب کنید که یک الحاقی شبکه تحویل محتوا (CDN) ارائه دهد.

CDN با ارائه محتوای وب سایت از گره های توزیع شده به جای درخواست سرور اصلی ، به افزایش زمان بارگذاری صفحه کمک می کند. در نتیجه ، فروشگاه شما سریعتر بارگیری می شود و می توانید شانس بیشتری برای تبدیل داشته باشید.

مقیاس پذیری سرور

دومین مورد مهم برای دارندگان فروشگاه های تجارت الکترونیکی ، قابلیت مقیاس پذیری سرورها است. بیشتر ارائه دهندگان میزبان تجارت الکترونیکی ویژگی مقیاس پذیری سرور را ارائه نمی دهند ، زیرا آنها از یک هاست مشترک یا یک سرور اختصاصی استفاده می کنند. وقتی صحبت از قابلیت مقیاس پذیری سرور می شود ، میزبانی وب مشترک انتخاب مناسبی نیست ، به ویژه هنگامی که فروشگاه شما دارای 1000 SKU است. شما به عنوان یک صاحب فروشگاه ، نمی توانید از مشکلات مدیریت سرور در اوج کمپین تعطیلات برخوردار شوید. اگر نتوانستید اندازه سرور خود را اندازه گیری کنید ، کاربران شما پیام خطایی “سرور یافت نشد” را تجربه می کنند.

فروشگاه-امنیت امنیت

شماره سوم مربوط به فروشگاه های تجارت الکترونیک مربوط به امنیت داده های مشتری و فروشگاه است. فروشگاه های آنلاین داده های حساس از جمله پروفایل مشتری ، اعتبار کارت اعتباری و جزئیات حساب بانکی دارند. شما باید اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی شما ایمن است. این امر نیاز به سطح فروشگاه و امنیت سطح میزبانی با IP Whistelisting و تأیید هویت دو عاملی (TFA) دارد. احراز هویت دو عاملی یک لایه امنیتی اضافی برای حساب میزبان شما است و سرور شما را از هرگونه دسترسی غیرمجاز در امان نگه می دارد. لیست سفید لیست IP به شما امکان می دهد لیست سفید IP ها را ایجاد کنید ، همکاری با شبکه ها یا مناطق با دسترسی نامحدود به SSH و SFTP را آسان می کند..

Solution – یک میزبانی ابر مدیریت شده ما هم اکنون در همان صفحه هستیم! چالش های فوق به طور عمده به دلیل ضعف میزبانی تجارت الکترونیک رخ می دهد.

وقتی صحبت از میزبانی ابری مدیریت شده می شود ، بسیاری از تجار آنلاین ترجیح می دهند از Cloudways میزبانی پلتفرم استفاده کنند که میزبانی سریع ، قابل اعتماد و قوی را برای وب سایت های تجارت الکترونیکی ارائه دهد..

این نرم افزار یک پلتفرم کاربر پسند برای مدیریت روزمره عملیات سرور شما مانند دسترسی ایمن به سرور از طریق SFTP و SSH ، مدیریت کار cron ، تهیه نسخه پشتیبان از سرور در صورت تقاضا و موارد دیگر ارائه می دهد. بیایید نگاهی بیندازیم که سایر Cloudways چه ویژگی هایی را برای مدیریت سنبله در طول تعطیلات ارائه می دهد.

سرور اختصاصی

انتخاب سرور اختصاصی برای فصل مبارزات انتخاباتی شما یک انتخاب هوشمندانه است. این بدان معناست که شما یک سرور کامل را به برنامه وب خود وارد می کنید. هیچ اشتراکی از زمان CPU ، RAM یا پهنای باند وجود ندارد ، به این معنی که وب سایت شما همیشه پاسخگو باشد. عملکرد سرور اشتراکی بستگی به ترافیک و درگیری کاربرانی دارد که در فروشگاه شما در حال فرود هستند. اما در مورد سرور اختصاصی مجازی اینگونه نیست.

با استفاده از سرور اختصاصی Cloudways ، لازم نیست پهنای باند را با سایر برنامه های کاربردی (WordPress ، PHP ، Magento و غیره) به اشتراک بگذارید. سرورهای اختصاصی سریعتر و به اندازه کافی قادر به کار با افزایش ترافیک هستند. Cloudways اجازه می دهد تا بدون برچسب استودیو ، یک آژانس توسعه وب با برچسب سفید ، سریع مدیریت سرور را دریافت کند و از ویژگی هایی مانند کلون سازی وب سایت ، محیط صحنه بندی ، مدیریت تیم لذت ببرید & پشتیبان گیری.

مقیاس پذیری سرور

پوسته پوسته شدن منابع سرور یک نیاز عملیاتی است که می تواند فروشگاه های تجارت الکترونیک را در طول فصل فروش تعطیلات ایجاد و یا خراب کند. Cloudways فرآیند مقیاس گذاری منابع سرور را ساده کرده است تا فروشگاه شما بتواند در مدت فروش تعطیلات از درآمد بیشتری برخوردار کند. وقتی نیاز به پایین آمدن دارید ، کافی است سرور خود را با مشخصات پایین تر کلون کنید و تمام شد!

مقیاس پذیری سرور

فایل پشتیبانی اطلاعات & بازگرداندن

پشتیبان گیری تنها راهی است که به بازیابی داده های قبلی شما پس از هرگونه حمله نامشخص کمک می کند. فرآیند تهیه خودکار نسخه پشتیبان از Cloudways به شما امکان می دهد از یک سرور و برنامه با فرکانس از پیش تنظیم شده تهیه کنید. علاوه بر این ، در صورت تمایل می توانید از نسخه پشتیبان تهیه درخواست نیز تهیه کنید. گزینه ذخیره نسخه پشتیبان در همان سرور وجود دارد که می توانید به راحتی فایل را در حافظه خارجی مورد نظر خود بارگیری کنید.

پشتیبان گیری از داده ها بازیابی می شود

Cloudways ThunderStack

Cloudways hosting stack ستون فقرات است که عملکرد سرور را پشتیبانی و بهینه می کند. این ترکیبی قدرتمند از NGINX ، Apache ، PHP-FPM است (PHP 7 نسخه پیش فرض برای همه سرورها است). علاوه بر این ، پایگاه داده های برنامه نیز از طریق MySQL / MariaDB (اکنون DBMS پیش فرض) ، آخرین راه حل های حافظه پنهانی مانند Full Page Cache (FPC) برای فروشگاه های Magento 1.X و Varnish Cache برای فروشگاه های Magento 2.X مدیریت می شوند..

ابر رعد و برق

پرداخت همانطور که می روید

Cloudways روی جیب سبک است. این بدان معنی است که شما فقط باید هزینه منابعی را که استفاده کرده اید پرداخت کنید. فقط مناسب ترین برنامه میزبانی خود را انتخاب کرده و به اندازه حداقل 10 دلار در هر ماه لذت ببرید.

پرداخت همانطور که می روید

پشتیبانی فعال 24/7

پس از راه اندازی و راه اندازی فروشگاه شما ، این احتمال وجود دارد که فروشگاه شما به مشکلات مدیریت سرور بپردازد. در این صورت ، نگران نباشید ، تیم پشتیبانی فنی Cloudways همیشه بصورت شبانه روزی برای شما در دسترس است. فقط بلیط تهیه کنید و بقیه را در تیم پشتیبانی فنی Cloudways بگذارید.

پشتیبانی

CloudwaysCDN

CloudwaysCDN یک سیستم توزیع جغرافیایی است که به کاهش زمان بارگذاری صفحه وب سایت ها کمک می کند. این بدان معنی است که ، صرف نظر از فاصله بین بازدید کننده و سرور ، سرعت بارگذاری صفحه ثابت می ماند. از لحاظ فنی ، CloudwaysCDN فروشگاه شما را تکرار می کند و از نزدیکترین گره درخواست بازدید کننده را ارائه می دهد. مهمتر از همه ، این موجب صرفه جویی در منابع سرور زیادی می شود و اطمینان حاصل می کند که بازدید کنندگان شما سرعت بارگذاری صفحه عالی را تجربه می کنند.

CloudWaysCDN

وقت آن است که ادعا کنیم چرا Cloudways یک راه حل بهتر است

من با استفاده از دو ابزار عملکرد فروشگاه Magento (نصب نمونه داده ها) را آزمایش کردم. ابتدا با کمک Pingdom ابزاری رایگان برای آزمایش عملکرد وب سایت. دوم ، با اجرای دستورات CLI از ابزار معیار سرور ab – Apache.

پینگدوم

نتیجه مبتنی بر معیارهای مختلفی از قبیل درجه عملکرد ، اندازه صفحه و زمان بارگیری که با Cloudways Magento Hosting بسیار فوق العاده است.

پینگدوم

اب آپاچی

آپاچی

خلاصه!

با رشد چشمگیر تجارت جهانی ، اطمینان حاصل کنید که برای تعطیلات خود بسیار برنامه ریزی کرده اید. Cloudways با مراقبت از همه چالش های میزبانی وب ، رشد فروشگاه تجارت الکترونیکی شما را تضمین می کند. به فروشگاه تجارت الکترونیکی خود سرعتی که شایسته آن است ، بدهید تا بتوانید تمام سوابق قبلی خود را ضرب و شتم کنید. نگاهی گذرا به کلیه برنامه های موجود بیندازید و به بهترین راه حل میزبانی تجارت الکترونیک دست پیدا کنید. اگر فکر می کنید نکاتی مهم را از دست ندیده اید ، در بخش نظرات زیر به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author