بهترین سایت های میزبانی وب رایگان

چه کسی از مسائل رایگان خسته می شود؟ هیچ کس … مگر اینکه البته اخیراً به سرتان ضربه خورده باشید و به وضوح فکر نمی کنید.

همه ما عاشق چیزهای رایگان هستیم. تاکوهای رایگان ، آبجو رایگان ، و یا حتی یک تی شرت رایگان که در پشت کشو ریخته می شود و هرگز دوباره نور روز را نمی بیند دوباره بقیه عمر طبیعی اش را می بیند. به نظر می رسد که کلمه “آزاد” نوعی واکنش ژنتیکی را به وجود می آورد که باعث می شود ما بنشینیم و توجه کنیم.

بنابراین اجازه دهید در مورد میزبانی وب رایگان صحبت کنیم. آیا این یک چیز خوب مانند آبجو رایگان یا تی شرت نامناسب است؟ پاسخ ، همانطور که ممکن است شک کنید ، بستگی به آنچه که قصد دارید با وب سایت خود داشته باشید ، دارد.

خدمات میزبانی وب پرداخت شده (یا وب meilleur hébergement برای فرانسوی ها در میان ما) مطمئنا جایگاه خود را در جهان دارد ، اما واقعیت این است که همه کسانی که می خواهند چیزی را به صورت آنلاین قرار دهند برنامه های بزرگی ندارند که بتوانند آمازون را در یک تجارت الکترونیک چهره به چهره به چالش بکشند. مسابقه مرگ و میر خرده فروشی برخی از ما اهداف متوسط ​​تری داریم و فقط می خواهیم مکانی برای انجام کمپین های بازاریابی از طریق ایمیل ، افکار و یا به اشتراک گذاری مطالب به سرعت و بدون دردسر زیاد داشته باشید.

اگر این ایده اخیر شما را توصیف می کند ، روز خوش شانس شماست. خواندن را ادامه دهید تا نظرات غیرمجاز ما را در بالا میزبان وب رایگان و تقریباً رایگان در بازار کشف کنید.

Contents

میزبانی وب رایگان در مقابل ارزان

من فقط می خواهم چیزی را روشن کنم که می بینم افراد زیادی هنگام یافتن میزبانی رایگان با آن دست و پنجه نرم می کنند.

شما یک میزبان رایگان پیدا نمی کنید که به شما URL دامنه رایگان را انتخاب کند – آنها وجود ندارند.

به عنوان مثال اگر می خواستم در مورد پخت وب سایت درست کنم. هیچ شرکت میزبانی وجود ندارد که شما را در این زمینه فراهم کند mybakingwebsite.com. دلیل این امر این است که برای میزبانی DNS و ثبت نام هزینه ای هزینه دارد.

در عوض وقتی نوبت به میزبانی وب رایگان می رسد فقط می توانید دریافت کنید. mybakingwebsite.-
atsomehostingcompany.com

وب سایت شما همیشه به عنوان نام دامنه شما متعلق به شرکت مادر است. شما هرگز چیزی در اختیار ندارید و اگر روزی تصمیم بگیرید آزادی خود را به دست بیاورید – هزینه زیادی به شما تعلق می گیرد.

به همین دلیل این بررسی در مورد ارزانترین شرکتهای میزبان “تقریباً رایگان” است. من دیده ام که بسیاری از مردم این اشتباه را انجام می دهند.

این یک طعمه و تعویض نیست بلکه ما بعد از آن توصیه های خود را با شما در میان می گذاریم خودمان میزبان صدها وب سایت هستیم و دیدن بسیاری از افراد توسط میزبان رایگان کاملاً تحت الشعاع قرار می گیرند.

میزبان های رایگان واقعاً رایگان نیستند ، این است که چرا…

میزبان های رایگان برای نگهداری از آنها ، سرورهایی برای پرداخت هزینه ، حقوق کارمندان و قیف های بازاریابی دارند.

بنابراین ممکن است تعجب کنید – چگونه آنها این کار را می کنند?

وقتی میزبانی محصول آنها نیست – شما محصول آنها می شوید (یا در این حالت داده های شما).

در اینجا نحوه آنها است در حقیقت پول درآوردن.

 1. منتظر بمانید تا به روز شوید – در پایان هزینه 4-5 مهاجرتی را برای هزینه های مهاجرت پرداخت می کنید.
 2. بدافزار + Spyware – باور نکنید ، این را بخوانید.
 3. آنها اطلاعات شما را می فروشند – تبلیغ کنندگان اطلاعات شما را برای خرید به شما می خرند
 4. تبلیغات اجباری – ممکن است با تبلیغ دیوانه کننده ای در سایت خود پایان دهید.
 5. غیرحرفه ای – اگر روزی می خواهید مجموعه عکسهای گربه خود را به یک آلبوم عکس حرفه ای تبدیل کنید تا به دنیای شلوغ عکاسی حرفه ای گربه بیفتد ، نام دامنه رایگان شما کمکی نخواهد کرد! ����

5 بهترین میزبان وب “تقریباً رایگان”

تقریباً رایگاندر حالی که ایده 100٪ میزبانی وب رایگان به اندازه کافی برای شروع تکان دادن دم شما کافی است ، از این واقعیت غافل نشوید که نسخه “رایگان” آنها ممکن است محدودیت های جدی برای ذخیره ، کارایی و پهنای باند شما را به همراه داشته باشد.

… و مگر اینکه هزینه ارتقاء هزینه را بپردازید ، احتمالاً مجبور خواهید بود با تبلیغات مزاحم آنها که در تمام وب سایت شما گچ زده شده است ، مقابله کنید.

در حالی که درست است شما می توانید میزبانی رایگان را تا زمانی که دوست دارید نگه دارید ، اگر می خواهید در مورد یک وب سایت تمام عیار جدی تر شوید ، می خواهید در نهایت به یک برنامه قوی تر ارتقا پیدا کنید که هرکدام کمی هزینه دارد ماه.

این روزها ، شما ممکن است تعجب کنید که چه تعداد از ویژگی ها و مزایای یک میزبان وب نزدیک به رایگان برای هزینه های خود در هر کجای کشور نیز دارد ماهانه 3 تا 10 دلار. ما در مورد دامنه رایگان ، حساب های ایمیل ، فضای ذخیره سازی فراوان و حتی عملکرد تجارت الکترونیک صحبت می کنیم.

در اینجا پنج شرکت برتر میزبانی تقریباً مورد علاقه ما معرفی شده اند:

1. هاستینجر – میزبانی حق بیمه برای قیمت گذاری تخفیف

پهنای باند با 0.99 دلار در ماه و 100 گیگابایت شروع می شود

 • حساب ایمیل رایگان
 • دامنه رایگان
 • SSL رایگان
 • پهنای باند 100 گیگابایتی
 • پایگاه داده MySQL
 • پشتیبانی 24/7/365
 • کنترل پنل قدرتمند

طرفداران

 قیمت بی نظیر برای گزینه های با کیفیت بالا و CryptoCurrency برای پرداخت.

CONS

لایه شروع فقط به شما امکان میزبانی یک وب سایت را می دهد.

هر بار که در هاستینجر وارد می شویم ، میانگین زمان های طولانی و بار بار بهبود می یابد. هاستینجر گزینه ای عالی برای میزبانی کم هزینه است – به ویژه هنگامی که فقط شروع کنید. دشوار است که یک قیمت 0.99 دلار در هر ماه را تحویل بگیرید و ارتقاء به گزینه حق بیمه نامحدود آنها فقط 2.15 دلار در ماه پس انداز می کند.

به عنوان یک امتیاز اضافی برای میزبانی وب ارزان ، هاستینجر یک سازنده وب سایت رایگان به نام Zyro دارد. این شامل ویژگی های اساسی و نه چندان اساسی است. نوآورانه ترین قطعاً سازنده آرم Zyro است. اگر به دنبال اختراع لوگوی برند خود هستید ، می توانید در هیچ زمان دیگری این کار را انجام دهید.

هاستینجر به یک گزینه بسیار محبوب در جهان میزبان تبدیل شده است. با وجود این ، ما هنوز نسبت به عملکرد گزارش شده آنها شک داشتیم و تصمیم گرفتیم نگاهی بیندازیم. یک سال + پیگیری زنده از نتایج آنها تعدادی از عملکرد قابل توجه را فاش کرد.

اگر می خواهید تست های زمان خواب و خرابی Hostinger ما را ببینید ، بررسی کامل Hostinger Review ما را بررسی کنید. 

2. SiteGround: میزبان مطمئن ترین

سریعترین هاست با قیمت 3-4 دلار در ماه ، SSL رایگان ، پشتیبانی 24/7

 • مهربان & کادر پشتیبانی کمکی آماده کمک 24 ساعته هستند
 • راه اندازی ساده مرده و قابلیت اطمینان عالی از سال 2004
 • حساب های ذخیره سازی نامحدود و ایمیل
 • سبد خرید رایگان و سازنده سایت
 • پشتیبانی 24/7 برای کمک به شما در هر چیزی که شما نیاز دارید

طرفداران

 SiteGround میزبان وب دوستانه مبتدی مبتدی در آنجا است. کادر پشتیبانی 24/7 آنها می توانند در هر کاری که فکر می کنید به شما کمک کنند. آنها حتی کل وب سایت شما را برای شما نصب می کنند.

CONS

باید یک سال تمام از قبل پرداخت کنید

به لطف لیست گسترده ای از فن آوری های سرور اضافی و سنگ جامد ، SiteGround باید در لیست کوتاه میزبان های ارزان قیمت و قابل اعتماد قرار داشته باشد. ما به خصوص دوست داریم سازنده وب سایت رایگان و دامنه ای که به شما امکان می دهد سریع با حداقل هزینه آنلاین آنلاین شوید.

برای اینکه بدانید چرا آنها را شماره یک تاج گذاری کرده ایم ، از ما دیدن کنید بررسی SiteGround برای یک نگاه عمیق در شرکت ، رده های قیمت گذاری آنها و ارائه خدمات مختلف.

3. Bluehost: میزبان مبتدی

دامنه رایگان با قیمت 2.95 دلار در ماه و هر ماه

 • اعتبار برای عملکرد عالی با قیمت پایین
 • WordPress.org آنها را دوست دارد
 • قالب های رایگان و سایت ساز Weebly
 • Cloudflare CDN رایگان
 • آن را امروز با 63٪ تخفیف دریافت کنید (ماهانه 7.99 دلار بود)

طرفداران

 قیمت آمادگی رقابتی برای VPS و میزبانی اختصاصی در هنگام آماده شدن در مرحله بعدی.

CONS

100 دلار برای مهاجرت یک وب سایت هزینه می کند. برخی از شرکت ها این کار را به صورت رایگان انجام می دهند.

Bluehost مدت طولانی است که دارای یک مورد در صدر جهان میزبان مشترک است شهرت شایسته ای برای زیرساخت های با کیفیت و پشتیبانی از مشتری در واقع تمایل به کمک (وقتی آنلاین هستند). در تست های میزبانی ما ، Bluehost با سرعت و کارایی در صدر جدول قرار گرفت – هر آنچه را که از یک رهبر صنعت انتظار دارید.

4. InMotionHosting

 • وب سایت رایگان و مهاجرت cPanel
 • درایو حالت جامد برای بارگیری سریع وب سایت ها
 • حساب های نامحدود و پهنای باند ایمیل
 • مجموعه امنیتی رایگان با SSL و محافظت از هک
 • سازنده و قالب های Boldgrid رایگان

طرفداران

 به عنوان یکی از آخرین اپراتورهای مستقل در صنعت ، شما یک تضمین کامل 90 روزه پول پس انداز برای آرامش خاطر نهایی دریافت خواهید کرد.

CONS

برنامه های کمترین هزینه شامل محدودیت هایی در تعداد وب سایت هایی است که می توانید میزبانی کنید و پایگاه های داده ای که می توانید ایجاد کنید.

نارضایتی IT و کارآفرینان آنلاین برنامه های میزبانی کلاس تجاری InMotion را دوست دارند (مطمئناً انجام می دهیم). شما در اینجا کمی بیشتر از هزینه های مردمی سنگین پرداخت می کنید ، اما برای کل هزینه های اضافی ارزش زیادی کسب خواهید کرد.

با انتخاب های مختلف دیتاسنتر و سخت افزار سطح بالاتر, تجربه InMotion شما باید خوب باشد.

5. میزبانی A2

 • بارگیری سریع سرعت با Cloudflare CDN و SSD
 • وردپرس و سایر نصب های CMS را 1 بار کلیک کنید
 • آدرس های نامحدود ایمیل ، دامنه ها و پایگاه داده ها
 • رایگان HackScan و سایر اقدامات امنیتی پیشرفته
 • سازنده و قالب های Boldgrid رایگان

طرفداران

 همه چیز نامحدود با 99.9٪ به روز و دیتاسنترها در ایالات متحده ، اروپا و سنگاپور. دوره بازپرداخت هرگز منقضی نمی شود.

CONS

برای به دست آوردن سرعت اضافی سرور که بسیار سریع وب سایت شما را بارگیری می کند ، نیاز به یک برنامه ارتقاء به بسته های گران تر توربو یا سوئیفت دارید.

نه فقط نماینده فروش برنامه های میزبانی از پیش بسته ، A2 هاستینگ تصمیم گرفت تا تنظیمات سخت افزاری و نرم افزاری خود را برای افزایش کارایی ، سرعت و امنیت بطور سفارشی بسازد – به فرض اینکه مشتریان برای پرداختن به چند نوع سکه اضافی در ماه برای نوع کیفیت مشکلی ندارند. همیشه در هاست اشتراکی یافت می شود.

6. HostPapa

 • 99.9٪ به موقع و بدون محدودیت پهنای باند تضمین شده است
 • سایت های وردپرس نامحدود را با یک حساب کاربری میزبان کنید
 • پشتیبانی 24/7 توسط چت زنده ، تلفن یا ایمیل
 • سازنده سایت کشیدن و رها کردن رایگان
 • افزایش امنیت برای نگه داشتن وب سایت خود را بدون هک

طرفداران

 شیوه های مشاغل سازگار با محیط زیست را ترویج می کند. HostPapa خوشحال است که وب سایت CMS خود را از هاست دیگر به صورت رایگان مهاجرت می کند.

CONS

پشتیبانی از مسائل جزئی بسیار عالی است اما در صورت نیاز به تخصص فنی عمیق تر ، می توانید 72 ساعت زمان انتظار داشته باشید.

HostPapa بیش از یک گفتگوی عمیق میزبان مشترک و جذاب است. هدف این شرکت این است که مشتریان را از طریق برنامه استارت قیمت پایین خود به دست آورد و سپس خود را به عنوان شریک تجاری کاملاً خدماتی اثبات کند. میزبان همچنان ادامه دارد ویژگی های بیشتر تجارت الکترونیکی برای مشتری های دارای فکر کارآفرین.

4 بهترین میزبان وب “رایگان”

رایگانآیا شرکت های میزبان وب واقعا رایگان وجود دارد?

بله ، وجود دارد.

ما اینترنت را برای بزرگترین زنگ میزبانی اسکن کردیم تا هیچ دلار پیدا نشود. باور کنید یا نه ، برخی از گزینه های قانونی وجود دارد ، که یکی از آنها حداقل باید متناسب با پروژه شما باشد ، آیا شما یک فرد تازه کار ساده لوح ، طراح وب سایت سرگرمی ، یا یک توسعه دهنده پیشرفته هستید که به مکانی نیاز دارید تا کارهای خود را با آن انجام دهید. همه زنگ ها و بیشتر سوت ها.

7. ویکس

 • ساخت و انتشار وب سایت کامل و بدون هزینه
 • دامنه رایگان اگر تصمیم به خرید یک طرح دارید
 • الگوهای کشیدن و رها کردن با کیفیت مناسب برای هر گونه استفاده
 • بایگانی عمیق و گسترده مقالات دانش
 • عملکرد وب سایت خود را با تعداد زیادی برنامه / افزونه گسترش دهید

طرفداران

 دشوار است از نظر سازندگان سایت مبتنی بر مرورگر. Wix با داشتن الگوهای جدید و ویژگی های جدید همه وقت ، Wix مکانی عالی برای شروع سفر به طراحی وب شما است.

CONS

اگرچه آنها یک بایگانی مقاله جالب دارند ، پشتیبانی زنده تقریباً وجود ندارد. شما بیشتر با مسائل مربوط به فناوری خودتان هستید.

این سازنده پیشرو وب سایت است آنقدر ساده است که می توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و در مدت چند دقیقه وب سایت خود را بسازید – چند دقیقه بسیار. استفاده از سازنده خود یک منحنی یادگیری سریع است. به هیچ وجه نمی توانید منوها ، متن ، تصاویر ، لغزنده ها و موارد دیگر را دستکاری کنید. جای تعجب نیست که چرا ما Wix را به عنوان سازنده وب سایت شماره یک در بازار امروز انتخاب کردیم.

8- فروع

 • مجموعه ای قوی از ابزارهای تجارت الکترونیکی برای موجودی ، سفارشات ، پرداخت و حمل و نقل
 • به راحتی با eBay ، فیس بوک و آمازون ادغام شوید
 • گزینه های زیادی برای دریافت پرداخت – بدون هزینه
 • ساخته شده در جستجوگرها کمک می کند تا فروشگاه خود را در نتایج جستجو نگه دارید
 • سازگار با PCI اما باید یک گواهی SSL بخرید

طرفداران

 اگر به وجود آوردن یک فروشگاه اینترنتی با ظاهر حرفه ای هدف باشد ، Volusion یک گزینه جدی برای کمک به شما در انجام این کار است.

CONS

بسیاری از ویژگی های تجارت الکترونیکی تحت تعقیب فقط با یک برنامه میزبانی که برای آن پرداخت می کنید در دسترس است.

Volusion در کارآفرینانی که به دنبال ساخت و میزبانی و فروشگاه آنلاین هستند تخصص دارد. اگر شما فقط به دنبال پرتاب یک سایت اطلاع رسانی یا وبلاگ شخصی نیستید ، ارزان ترین گزینه نیست ، اما افرادی که آماده پرش به تجارت الکترونیکی هستند ، تمرکز این شرکت را در سمت و سوی امور تجاری دوست دارند..

9. یکی

 • داشبورد cPanel با نصب 1 کلیک روی WordPress
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • 24/7 ایمیل و پشتیبانی چت زنده
 • نرخ برنامه رقابتی میزبان برای به روز رسانی ها
 • سازنده سایت رایگان همه را به یک طراح تبدیل می کند

طرفداران

 سازنده وب سایت از نظر قیمت مناسب است ، با قابلیت پیش نمایش سایت شما در نمای دسک تاپ و موبایل به هنگام ایجاد آن.

CONS

بازپرداخت 15 روزه نوعی سرسختی است.

برای مصرف کننده ای که دارای هزینه بسیار بالایی است و می تواند بیش از هر چیز با یک وب سایت اصلی بدون مشکل مواجه شود یا به میزبانی ایمیل احتیاج دارد بیش از هر چیز باشد ، بسته شروع کننده One شامل دامنه ، حساب های ایمیل نامحدود و سازنده وب سایت با نرخ 3 دلار در سال است. بسته های بسته شده از آنجا با یک برنامه وردپرس فعال شده در ماه 3.50 دلار هزینه می کنند.

10. خرید

 • سازنده سایت با تعداد زیادی قالب رایگان و حق بیمه درج شده است
 • دامنه خود را انتقال دهید ، یک مورد جدید خریداری کنید یا از یک زیر دامنه خریدی رایگان استفاده کنید
 • گزینه های تجارت الکترونیکی فراوان ، کدهای تخفیف در دسترس است
 • همه برنامه ها کاملاً با همه چیز نامحدود میزبانی شده است
 • پرداخت های نوار را با ادغام آسان بپذیرید

طرفداران

 فروشگاه یک مرحله ای برای ساخت یک بازار آنلاین کاملاً کاربردی.

CONS

در صورت انتخاب مسیری دیگر به غیر از گزینه داخل خانه Stripe ، با هزینه های پردازش پرداخت روبرو خواهید شد.

Shopify برای تجارت الکترونیک شناخته شده است ، بنابراین اگر این جهت شما را هدایت کند ، این شرکت میزبانی وب برای کمک به شما در تهیه فروشگاه اینترنتی و با حداقل هیاهو آماده است. گزینه فرعی دامنه Shopify است مناسب برای فروشندگان با بودجه اندک که قبل از در نظر گرفتن میزبانی به روز شده ، باید چند دلار تهیه کنند.

5 بهترین از بقیه: سایر سایت ها و سازندگان رایگان که ارزش تماشای آن را دارند

برای مرور مجدد یک موضوع آشنا – این طبیعت انسانی است که به دنبال بهترین معامله باشید و به مراتب بهتر از آزاد نمی شود. به همین دلیل صنعت میزبانی وب روی ایده خود پرش کرده و با آن کار کرده است ، با گزینه های ارزان و کم هزینه که در مقابل مصرف کنندگان مانند نوعی طعمه غیر قابل مقاومت جلوی مصرف کنندگان قرار گرفته است ، چنان گرفتار شده اید که یافتن همه آنها دشوار است..

خوب ، این رسالت ما برای مرتب کردن آنها است. این همان کاری است که ما در اینجا انجام می دهیم. برخی از میزبان های تخفیف عمیق ارزش یک خرخر را دارند ، در حالی که برخی دیگر شرکت های عالی و بی نظیری هستند ، و تعداد معدودی که مایل نیستید بدون چسبیدن به آنها بخواهید نزدیک شوید. اینها نظرات بی نظیر ما بر اساس آزمایش همه آنها یک به یک است.

بدون هیچ گونه آگهی اضافی ، اجازه دهید در لیست ما از پنج سرویس میزبانی برتر که به راحتی در دو دسته اول جا نمی گیرند ، حفر کنیم. ما آنها را بهترین بقیه خواهیم نامید.

11. 000Webhost

 • پهنای باند / ذخیره سازی: 100 گیگابایت / 1.5 گیگابایت
 • دامنه: دامنه های نامحدود و رایگان
 • ایمیل: 5 حساب
 • سازنده وب سایت / طراحی: 100 قالب

طرفداران

 راستی میزبانی وب رایگان با محدودیت های پهنای باند و ذخیره سازی.

CONS

در مورد پشتیبانی مشتری و پشتیبانی فنی ، کمبودی وجود دارد. بسته به سطح تخصص شما ، ممکن است این مسئله باشد.

از سال 2007 تاکنون تقریباً 14 میلیون میزبان بدون هزینه را برای شما فراهم کرده است ، 000Webhost ممکن است اول از همه بر روی زبان همه نباشد ، اما خود را ثابت کرده است که میزبان وب بیش از توانمندی است. این ارائه دهنده بهترین گزینه برای حساب های کوچک و متوسط ​​، این اولین ارائه دهنده اولین گواهینامه های SSL رایگان بود ، عملی که به استاندارد صنعت تبدیل شده است.

12. x10Hosting

 • پهنای باند / ذخیره سازی: نامحدود
 • دامنه: 2 افزودنی ، 1 پارکینگ ، 2 زیر دامنه
 • تجارت الکترونیک: نصب 1-کلیک برای Magento و دیگران
 • ایمیل: 3 حساب رایگان
 • سازنده وب سایت / طراحی: سازنده وب سایت با 150+ قالب؛ دیگران از طریق نصب cPanel قابل دسترسی هستند

طرفداران

 انجمن پشتیبانی فعال از 750،000 عضو.

CONS

برخی فکر می کنند این سرویس از سایر خدمات گران قیمت است ، اما هنوز هم به طور ناچیزی در دسته میزبانی وب ارزان قرار می گیرد.

13. Weebly

 • پهنای باند / ذخیره سازی: نامحدود / 500 مگابایت
 • دامنه: دامنه فرعی Weebly رایگان
 • تجارت الکترونیک: پشتیبانی نمی شود
 • ایمیل: خیر
 • Builder / Design وب سایت: کشیدن یا رها کردن یا ویرایش HTML یا CSS؛ قالب های رایگان

طرفداران

 انجمن پشتیبانی فعال از 750،000 عضو.

CONS

اگرچه طرح اولیه رایگان هیچ تبلیغی ندارد ، پاورقی این وب سایت با آرم Weebly.com مارک می شود.

Weebly در دنیای کشیدن و رها کردن DIY وب سایت از شناخت نام خوبی برخوردار است. کیفیت آنها به ویژه وقتی در مورد قالب ها صحبت می شود ، در سال های اخیر بهبود یافته است. بسته رایگان اولیه در راه ویژگیها ارائه نمی دهد اما مانند Wix به شما امکان می دهد تا در مدت زمان کوتاهی یک حضور وب حرفه ای به صورت آنلاین بدست آورید.

14. AwardSpace

 • پهنای باند / ذخیره سازی: 5 گیگابایت در 1 گیگابایت
 • تجارت الکترونیک: خیر
 • ایمیل: 1 حساب ایمیل
 • دامنه: میزبانی برای 1 دامنه شامل ، به علاوه 3 زیر دامنه
 • سازنده وب سایت / طراحی: بدون کشیدن و رها کردن. نصب کننده های وردپرس و جوملاس

طرفداران

 کلیه ویژگی های مورد انتظار یک برنامه میزبانی خوب به همراه سیستم پشتیبانی بلیط مبنا. قیمت طرح اولیه فقط 0.17 سنت در ماه.

CONS

در حالی که ارائه نصاب وردپرس ایده خوبی است ، عدم وجود قابلیت طراحی کشیدن و رها کردن احتمالاً هزینه AwardSpace را برای مشتریانی که می خواهند آن سطح دستی را داشته باشند هزینه می کند.

مدل تجاری AwardSpace شبیه به نامهای شناخته شده تری مانند Wix و Weebly است ، به این معنی که از هاست رایگان استفاده می کند تا به مشتریان بالقوه اجازه دهد سرویس را امتحان کنند ، امیدوارم تصمیم بگیرند که با پیچیدگی بیشتر نیازهایشان خدمات پرداخت را اضافه کنند. پهنای باند یا ذخیره سازی زیادی به صورت رایگان نیست و برخی از آنها از داشتن ویرایشگر کشیدن و رها کردن دست نخواهند داشت.

15. Freehostia

 • پهنای باند / ذخیره سازی: 6 GB / 250MB
 • دامنه: 5 در هر حساب
 • تجارت الکترونیک: نصب آسان سیستم عامل های محبوب
 • ایمیل: 3 حساب
 • وب سایت سازنده / طراحی: نصبهای CMS با 1 کلیک؛ قالب وب سایت رایگان

طرفداران

 ایده خوشه سرور – برخلاف تک تک سخت افزارهای ارائه شده – یک ویژگی بسیار مناسب برای مشتری است.

CONS

250 مگابایت ذخیره سازی برنامه رایگان ممکن است برای هر چیزی بجز اساسی ترین سایت ها کمی محکم به نظر برسد.

Freehostia ادعا می کند که دارای یک رویه خوشه ای سرور متعادل با بار است ، تا 15 برابر سرعت بارگذاری صفحه نسبت به میزبان های رایگان قابل مقایسه. حتی برنامه رایگان هیچ تبلیغاتی ندارد ، که خوب است و به وب سایت شما اجازه می دهد تا حرفه ای به بیرون از دروازه بنظر برسد. پشتیبانی چشمگیر 24/7.

افکار نهایی

اگر در مورد شروع یک تجارت آنلاین یا برقراری ارتباط با جهان جدی هستید ، ما اولین کسی خواهیم بود که میزبانی وب رایگان ممکن است بهترین راه حل میزبانی طولانی مدت نباشد (این میزبانان مشاغل کوچک گزینه های عاقلانه تری خواهند بود).

با این وجود دلایل بسیار خوبی برای پیشبرد این مسیر در ابتدا وجود دارد. بدیهی است ، این قیمت قیمتی وجود دارد – ما کاملاً رایگان یا هرجای مختلف از سکه تا چند دلار در هر ماه صحبت می کنیم. اگر بودجه تنگ دارید ، می تواند به طور جدی به شما در کاهش هزینه های توسعه وب سایت کمک کند.

غالباً این ایده غافل می شود که این شرکت ها (به هر حال شرکت های معتبر) تجارت شما را برای مسافت طولانی می خواهند ، و آنها می دانند که شما در مورد کیفیت برنامه های رایگان و اساسی آنها قضاوت خواهید کرد. همانطور که اشاره کردیم ، آنها می خواهند شما در نهایت به نقاط قیمتی بالاتر ارتقا دهید اما می دانند که آنها ابتدا باید کالاها را در سطح آزاد تحویل دهند.

نکته آخر این است که ، اگر ویژگی های میزبان خاص با شما مشبک نباشد ، بسیار ارزان است که یک مورد دیگر را به یک تست دیگر بدهید.

بنابراین ، شما هنوز یک وب سایت آنلاین ندارید؟ منتظر چی هستی؟! ما ابزارها را درست در دستان خود قرار داده ایم – اکنون آن را بگیرید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author