بهترین خدمات میزبانی وب ارزان

خدمات میزبانی وب ارزانآیا ترجیح می دهید هزینه کمتری برای میزبانی وب بپردازید … یا بیشتر?

Weirdos می خواهند مبلغ بیشتری بپردازند. احتمالاً می خواهید مبلغ کمتری بپردازید. شما weirdo نیستید.

علاوه بر قیمت مناسب ، بهترین گزینه میزبانی وب ارزان “بهترین” چیست؟ شما می خواهید همه چیزهایی را که هر شرکت میزبان باید ارائه دهد – بارهای سریع ، نزدیک به 100٪ به موقع و پشتیبانی مشتری قابل اطمینان که در صورت نیاز به شما کمک کند.

چگونه می دانید کدام سرویس میزبانی کم هزینه انتخاب مناسبی است?

برای شروع ، شما به مکان درستی رسیده اید – می دانیم میزبان وب ارزان کدام بار بار سریع و درصد بالایی دارند. ما هر سرویس را آزمایش می کنیم و نتایج خود را در اینجا در این مقاله به اشتراک می گذاریم. ردیابی زنده ما را برای همه زمانها و زمانهای پایین و زمان تأخیر در همه میزبان های بررسی شده ما بررسی کنید. اطلاعات بیشتر در مورد روند تحقیق ما را در اینجا بخوانید.

Contents

بهترین میزبانی وب ارزان – انتخاب برتر برای سال 2020

در اینجا هیچ پاسخی با اندازه وجود ندارد ، اما گزینه هایی وجود دارد! ما گزینه های را دوست داریم. در این راهنما ، ما به بهترین هاست های ارزان وب موجود امروز خواهیم پرداخت که خدمات بسیار خوبی را در یک قیمت قیمتی که می توانید از آن برخوردار باشید ، حفظ می کنند.

1. هاستینجر – مقرون به صرفه ترین میزبان ، دوره.

آرم میزبان-آرم

میانگین زمان بار: 585 ms
میانگین زمان کار: 99.87٪
هزینه: $ 0.99 در ماه

قیمت مقدماتی Hostinger

میزبان یکی از بهترین گزینه های میزبانی وب ارزان در کانادا است که کیفیت سازش را ندارد. قیمت گذاری فعلی با 0.99 دلار در هر ماه شروع می شود. این باعث می شود Hostinger در حدود 1/3 از قیمت نزدیکترین رقبای تخفیف میزبان خود نشسته باشد. (حتی می توانید با رمزنگاری پرداخت کنید.)

با میانگین زمان بروز و بار بار بودن در سطح آخر است در سال های اخیر ، نگاه کردن به گذشته از Hostinger به عنوان گزینه عالی برای میزبانی وب کم هزینه کار دشوار است.

پشتیبانی مشتری میزبان ��

هاستینجر نیز دارد پشتیبانی بومی 24/7 برای هر گونه سؤالی که پیش آمد نیازی به استفاده از سیستم بلیط پشتیبانی آهسته نیست. همه سایت ها برای راه اندازی سریع در وردپرس بهینه شده اند و با رابط کاربری دلخواه خود همراه هستند تا راه اندازی آن ساده تر شود. این باعث می شود Hostinger یکی از بهترین خدمات میزبانی وردپرس در دسترس باشد. شما همچنین یک دامنه رایگان و SSL رایگان به طور کلی هاستینجر آنچه را می توانید با کسری از هزینه 6-8 دلار در ماه در اختیار شما قرار دهید.

اگر به دنبال این هستید که فقط وبلاگ خود را میزبانی کنید و برای ایجاد شغلی در وب سایت خود برنامه ریزی نکنید ، سپس Hostinger در واقع انتخاب بدی نیست.

سازنده وب سایت رایگان

اگر به دنبال سازنده وب سایت هستید که به شما الزامی نمی کند تجربه کد نویسی داشته باشید به مکان مناسب رسیده اید.

Logo Logo Zyro به شما کمک می کند تا با تنظیم یا اختراع دوباره آرم مارک تجاری خود در هر زمان ، نه تنها وب سایت بلکه برند خود را بهبود ببخشید.

بقیه ویژگی ها ممکن است چندان چشمک زن نباشند اما هنوز هم بسیار خوب هستند. قابل ذکر است که Zyro AI Content Generator ، صدور گواهینامه SSL رایگان ، ذخیره نامحدود SSD و پهنای باند نامحدود.

اگر می خواهید تست های زمان خواب و خرابی Hostinger ما را ببینید ، بررسی کامل Hostinger Review ما را بررسی کنید. 

2. HostPapa – 70٪ تخفیف میزبانی وب (دامنه رایگان)

آرم hostpapa

میانگین زمان بار: 475 ms
میانگین زمان کار: 99.95٪
قیمت هزینه – 2.95 دلار در هر ماه (13.99 $ / ماه به طور منظم)

میزبان نه تنها انتخاب برتر ما برای بهترین هاست های ارزان قیمت بلکه همچنین بهترین انتخاب برای بهترین میزبانان در کل است. درست است?

HostPapa یکی از بهترین خدمات میزبانی در بازار و انتخاب برتر ما برای کانادایی ها است. قیمت گذاری فعلی کمی تند شروع می شود که در ابتدا این سرویس را از بهترین انتخاب های میزبان ارزان ما رد کرد. با این حال ، HostPapa منحصر به فرد ارائه کرده است تخفیف برای میزبان خوانندگان کانادا. این HostPapa را کاملاً در رده ارزان قرار می دهد.

با تخفیف ، به دنبال پرداخت هستید 2.95 دلار در ماه برای یک سرویس میزبانی بالا پایان. نه تنها قیمت پایین است ، بلکه شما به جای طرح شروع کار ، برنامه کسب و کار را نیز دریافت خواهید کرد.

بالاتر از میانگین سرعت سایت ⏱️

HostPapa دارای زمان های شگفت انگیزی است و سرعت سایت های متوسط ​​بیش از حد متوسط ​​دارند. حتی با تخفیف ، HostPapa ارزانترین گزینه در لیست ما نیست. Loonie اضافی در هر ماه مزایای دیگری به شما می دهد.

HostPapa دارای پشتیبانی 24/7 مشتری با چت زنده همیشه در دسترس است. دلیل اصلی که HostPapa انتخاب برتر ما است دلیل این امر است که این شرکت از طریق و از طریق کانادایی است. سرعت و نمرات سرعت سایت عالی هستند به دلیل مراکز داده محلی در سراسر کشور بزرگ ما.

اگر به دنبال شروع یک تجارت آنلاین و یا پرتاب یک صفحه وب در اینترنت هستید ، HostPapa یک انتخاب خارق العاده است.

اگر دوست دارید تست های زمان و خاموش HostPapa ما را ببینید ، بررسی کامل HostPapa ما را بررسی کنید.

ویژگی های اضافی HostPapa شامل:

بیشتر افراد هنگام شروع خدمات با ارزانترین برنامه موجود شروع می کنند. HostPapa ارائه می دهد ردیف میانی با همان قیمت بسته استارت آنها برای میزبانی از خوانندگان کانادا (این درست است ، یک نسخه رایگان). در اینجا چیزی است که آن ردیف میانه با HostPapa به شما می بخشد.

 • وب سایت های نامحدود
 • ثبت دامنه رایگان
 • فضای ذخیره سازی نامحدود SSD
 • پهنای باند بسط داده نشده
 • انتقال رایگان وب سایت
 • Cloudflare رایگان CDN
 • آموزش یک به یک آموزش رایگان
 • SSL رایگان
 • کنترل پنل cPanel
 • سازنده وب سایت رایگان
 • 400+ برنامه رایگان
 • سرورهای CloudLinux
 • پشتیبانی 24/7
 • ضمانت Uptime 99.99٪
 • 30 روز ضمانت
 • دامنه های افزودنی نامحدود
 • حساب های نامحدود ایمیل
 • پایگاه داده های نامحدود MYSQL
 • 2 برابر منابع CPU و MYSQL

3. HostGator – ارزانترین برنامه برای کیفیت

آرم میزبان

میانگین زمان بار: 657 ms
میانگین زمان کار: 99.68٪
هزینه: 2.75 دلار در هر ماه

میزبان ارزان ترین گزینه در این لیست نیست ، اما در مقایسه با عملکرد بسیار بالا است. این سرویس در حالی که همه زنگ ها و سوت ها را ارائه می دهد ، در همه جا ، سرعت ، به روز و قیمت گذاری خوبی را ارائه می دهد. این بیش از حد کافی است که HostGator بتواند در لیست بهترین خدمات میزبانی وب ارزان در کانادا ، جایگاهی کسب کند.

با تجربه وردپرس اخیراً بهبود یافته و همچنین سازنده وب سایت با کیفیت بالا ، قابلیت های زیادی برای ساخت وب سایت وجود دارد.

اعتبار اضافی برای تبلیغات

تمام برنامه های HostGator نیز با یک طرح همراه است 100 دلار اعتبار برای تبلیغات Google Adwords و Bing و همچنین گواهینامه های SSL و پشتیبان گیری خودکار رایگان.

از نظر زمان به موقع ، آنها در تست زنده ما نمره خوبی کسب کردند و هرگونه مشکل مربوط به خرابی معمولاً محدود به حداکثر 1-2 ثانیه MAX است (برای نتایج آزمون به بررسی HostGator ما مراجعه کنید). آنها همچنین برای هرگونه مشکل و پیشنهاد پشتیبانی چت زنده دارند ضمانت برگشت پول 45 روزه.

برای زمان به روز آنها به طور مداوم به 99.68٪ رسیدند که از نظر عملکرد آنها را در رده های میزبان مقرون به صرفه قرار می دهد.

4. Bluehost – قابلیت اطمینان و قابلیت اطمینان بیشتر

bluehost

میانگین زمان بار: 1.765 ms
میانگین زمان کار: 99.74٪
هزینه: 2.95 دلار در ماه

Bluehost در سال 2003 رسماً تأسیس شد ، اما از سال 1996 به شکلی دیگر شکل گرفته است. این روزها OG میزبانی وب است و Bluehost باید در همه حسابها محکم تلقی شود. این خدمات کمی گران تر است اما از قابلیت اطمینان بالا برخوردار است تعداد مراکز داده.

این گزینه مقرون به صرفه توسط بسیاری از توسعه دهندگان که مدت زمان طولانی است و همچنین ارائه می دهد مورد استفاده قرار می گیرد قابلیت های دوستانه مبتدی. آنها همچنین برای سال اول دامنه رایگان ارائه می دهند.

بسیاری از منابع یادگیری

نکته عالی دیگر در مورد Bluehost است مقدار عظیمی از آموزش ها و راهنماهای شخص ثالث موجود در پایگاه دانش هرکسی که از وبلاگ نویسان اولین بار است که توسعه دهندگان وب پیشرفته ای را انجام می دهند ، می توانند به راحتی دریابند که چگونه می توان تغییراتی را تغییر داد.

با این وجود ، کمبود حمایت در خارج از کشور است و همیشه کمک کننده نیست. از نظر فنی ، Bluehost در ردیابی مستقیم ما با 99.74٪ نمرات به موقع (در مرور کامل Bluehost اینجا را مشاهده می کنید) به خوبی انجام می دهد..

5. iPage – خدمات عالی برای قیمت. پشتیبانی = مه

ipage

میانگین زمان بار: 1941 ms
میانگین زمان کار: 97.77٪
هزینه: 1.99 دلار در ماه

iPage نظرات منفی زیادی در انجمن های میزبانی وب مختلف دارد. بسیاری از این بررسی ها پشتیبانی مشتری است زیرا آنها فقط در خارج از ایالات متحده مستقر هستند و مشتریان جهانی را در معرض دید خود قرار می دهد.

دامنه رایگان برای یک سال و فضای نامحدود دیسک

همانطور که در توضیحات خود ارائه می دهیم ، خدمات واقعی ارائه شده بسیار شاداب نیستند بررسی iPage. در انتهای ارزان تر طیف هیچ مشکلی با iPage وجود ندارد و با بسیاری از ویژگی های مانند A دامنه رایگان برای یک سال و فضای نامحدود دیسک. متأسفانه ، iPage برای شما گواهینامه SSL شارژ می کند ، یک ویژگی اصلی امنیتی است که باید 100٪ عاری از هر ارائه دهنده هاستینگ باشد ، چه ارزان باشد و چه هزینه ای.

به طور کلی iPage یک شرکت میزبان عالی است و ما محصول آنها را دوست داریم ، با این حال ، مسئله پشتیبانی چیزی است که باید برطرف شود.

6. میزبانی A2 – میزبانی ارزان “حق بیمه”

میزبانی A2میانگین زمان بار: 601 ms
میانگین زمان کار: 99.4٪
هزینه: 3.92 دلار در هر ماه

میزبانی A2 قیمت های مقدماتی دارد که کمی بالاتر از بقیه لیست است. با این افزایش قیمت ، پیشرفت هایی در چند زمینه مانند پشتیبانی مشتری و ویژگی های اضافی حاصل می شود.

گواهی SSL رایگان از هزینه

خدمات کم هزینه نیز امنیت و جلوگیری از هک رایگان را نیز ارائه می دهد گواهی SSL رایگان و پشتیبان گیری خودکار. A2 خدمات فوق العاده ای ارائه می دهد اما اگر به دنبال جایگزین ارزانتری هستید ، آنها وجود دارند.

ما A2 را برای آخرین بار صرفه جویی کردیم زیرا فکر می کنیم آنها نمی توانند با افراد دیگر رقابت کنند (در واقع بهتر از این عمل می کنند) ، بلکه به دلیل این که برای یک سرویس با حاشیه بهتر کمی گران تر است.

چرا میزبانی وب فوق العاده ارزان یک ایده بد است

بدافزار وب سایتما می خواهیم با شما صادق باشیم. اگر هزینه میزبانی وب را کمتر از یک جلبک در ماه پرداخت می کنید ، می توانید اوقات بد داشته باشید (هاستینجر گنجانده نشده است).

ما به اندازه هر کس معامله خوبی را دوست داریم ، اما وقتی به میزبانی وب تحت 1 دلار رسیدید – این یک خطر است. شما در آینده مبلغ بیشتری را برای یک ارائه دهنده هاستینگ ارزان پرداخت خواهید کرد تا اینکه هزینه کنید 1-2 دلار اضافی در ماه در یک میزبان با کیفیت بهتر.

دلیل اصلی جلوگیری از این خدمات میزبانی ارزان قیمت این است فقط یک راه آنها می توانند هر پولی را با آن قیمت بدست آورند. آنها فقط تمام وب سایتهای مشتری خود را روی یک سرور مشترک بزرگ قدیمی و با همان آدرس IP پرتاب می کنند. شما باید از هر قیمتی اجتناب کنید و ما به شما خواهیم گفت چرا.

دلایل جلوگیری از سرورهای مشترک غول پیکر:

 • اتصال دهنده.

  هک شده

  افراد بد آدرس های IP مشترک را هدف قرار می دهند ، زیرا امنیت معمولاً ضعیف است و به راحتی می توان در مقیاس بزرگتر وارد شوید.

 • اتصال دهنده.

  گسترش بیماری

  از آنجا که ورود به منبع منبع بسیار آسان است ، انتظار داشته باشید که به زودی وب سایت شما همه نوع ویروس ها ، بدافزارها و تبلیغاتی را نشان می دهد که ترجیح می دهید با آنها در ارتباط نباشید.

 • اتصال دهنده.

  محله IP بد

  از آنجا که این نوع میزبانی بسیار ارزان است ، احتمالاً همسایگان شما در سرور مشترک مشتمل بر وبلاگهای ناخواسته هستند که هیچ چیز مثبتی به اینترنت نمی دهند و به نظر می رسد هدف کل زندگی این است که همه چیز را با ناخواسته مسدود کنید. هدف زندگی وحشتناک.

 • اتصال دهنده.

  Google از شما متنفر خواهد شد

  شما واقعاً – و منظورم این است که واقعاً نمی خواهم Google از شما متنفر باشد. با تشکر از همه موارد فوق ، فرصتی مناسب برای شما وجود دارد که نزدیکی شما به وبلاگ های ناخواسته و هک بودن باعث شود Google با بی احترامی به شما نگاه کند و مطابق با رتبه بندی موتورهای جستجوگر شما را مجازات کند.

 • اتصال دهنده.

  خرابی وحشتناک

  همانطور که انتظار دارید ، محله دوستانه شما “بهترین” شرکت میزبانی وب ارزان است uptime vs downtimeبرای اطمینان از بهترین تجربه مشتری ، قصد ندارید تجهیزات و منابع با کیفیت زیادی را اختصاص دهید.

  در حالی که یک میزبان وب با کیفیت بالا معمولاً حداقل قول می دهد 99٪ به موقع, رقم گفتمان عمیق شما بیش از 50 درصد خوب است. وب میزبان وب سایت که برای چند دقیقه یا ساعت به طور همزمان سایت شما را ترک می کند ، هر چقدر هم که باشد ارزان نیست.. ��

 • اتصال دهنده.

  پشتیبانی بد

  به احتمال زیاد شما هیچ پشتیبانی نخواهید کرد. از منظر آنها ، آنها فقط نمی توانند به جز اصلی ترین منابع برای حل مشکلات شما اختصاص دهند. از بهترین بخش سؤالات متداول در بهترین حالت انتظار داشته باشید. اگر شما به خصوص بدشانس هستید ، یک ایمیل یا تلفنی پشتیبانی نکردنی از مشتری دریافت خواهید کرد که شما را به یک سیستم خودکار ارسال می کند ، بنابراین متلاشی می شوید که تسلیم شوید و تصمیم به خوردن مشروب فروشی دو هفته ای در در پشت یخچال خود بیش از حد تنبل بودید تا هنگام غرق شدن بیرون بیایید.

 • اتصال دهنده.

  SSL شامل نیست

  گواهینامه ssl میزبان وب ارزان قیمت سالانه 80 دلار را برای محافظت از Secure Socket Layer (SSL) شارژ می کنید. میزبانهای توصیه شده همه ما SSL 100٪ رایگان ارائه می دهند.

  بدون این ، هیچ پردازنده معتبری برای پرداخت شما را لمس نخواهد کرد. اگر سعی در فروش هر چیزی دارید ، این یک مشکل است.

  اگر می خواهید وب سایتی داشته باشید که در واقع توسط گوگل قابل اعتماد باشد و بتواند روزی چیزی را به فروش برساند ، می توانید کاملا 100٪ به SSL احتیاج دارید. جنبه جالب توجه این است که SSL می تواند به صورت رایگان با استفاده از یک سرویس قابل نصب با رمزگذاری Let شناخته شود … اما ارزانترین میزبان ها اصرار دارند که شما را برای آن شارژ کنند!

توجه خواهید کرد که مواردی که واقعاً مرا در مورد میزبان وب ارزان منعکس می کند ، شکایات اصلی من برای VPN های رایگان نیز هستند. ارائه محصولات دیجیتال بسیار کم هزینه با هزینه ای همراه است که متأسفانه معمولاً شامل فروش داده های شما یا قرار دادن داده های شما در مکانی ناامن است.

اگر علاقه مندید که چگونه VPN ها این کار را انجام دهند ، در راهنمای من به بهترین VPN های کانادایی نگاهی بیندازید.

بیشتر از این که ارزشش را داشته باشد

مشکل واقعی بعد از اینکه سرانجام با میزبانی وب نامحدود ناخوشایند دریافت می کنید – مشکل پیدا می شود – اما مدت بازپرداخت قبلاً گذشته است – و شما برای یک سال خدمت در پیش پرداخت کرده اید تا بتوانید با نرخ عالی پول نقد بپردازید..

در همین حال ، صدها مکنده در روز در حال انجام همان اشتباهی هستند که شما فقط با خواندن این راهنما از آن دوری می کنید. تو مکنده ای نیستی اندک آنها می دانند که در طی چند ماه کوتاه آرزوهایشان درباره امپراتوری اینترنتی در حال فروپاشی است.

برای بسیاری از وبلاگ نویسان و افرادی که وب سایت های خود را ایجاد می کنند ، این نوع میزبانی وب با تخفیف به سادگی یک قرارداد خوب نیست – نه زمانی که شما هستید هزینه کل REAL را در نظر بگیرید.

تجارت الکترونیک یک Ballgame متفاوت است – به کیفیت میزبانی نیاز دارید

تجارت الکترونیکیبرخلاف وب سایتهای اطلاع رسانی یا وبلاگ های شخصی ، ما یک سایت تجارت الکترونیکی را در نظر می گیریم که تنها هدف از این کار فروش است.

اکنون ایده از زمان به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. اگر وب سایت شما خراب است ، شما اقدام به فروش نمی کنید و اگر تنها درآمد شما باشد ، ممکن است آن روز Ramen Noodles را بخورید. نکته طرفدار: یک تخم مرغ به Ramen خود اضافه کنید – yum.

نکته نهایی این است که ، برای برخی از کارآفرینان آنلاین, هزینه پایین آمدن واقعی تر است – پول گمشده. در این حالت ، یک بسته میزبانی مشترک به هیچ وجه ارزش ریسک وب سایت کند یا بدون بار را ندارد.

خرابی در وب سایت فروش محصولات دقیقاً مثل… سوزاندن پول است

برای عادلانه بودن ، بسیاری از سایت های تجارت الکترونیکی مملو از ویژگی های منبع بالا مانند تصاویر با وضوح بالا ، پخش صوتی و / یا فیلم و سایر موارد هستند.

به یاد داشته باشید که چطور صحبت کردیم که چگونه همه حسابهای موجود در یک هاست مشترک می توانند به دلیل یک گره پهنای باند آسیب ببینند؟ خوب ، اگر فکر می کنید ممکن است گرگ باشید ، مسیر مشترک را طی نکنید.

این روزها افراد بسیار بی تاب و آنلاین هستند. اگر بارگیری صفحه شما بیش از چند ثانیه طول کشید ، آن را فراموش کنید.

آنها به صرف پول خود در یک رقیب حرکت کرده اند. به نظر می رسد ناگهان یک یا دو دلار که پس انداز کرده اید ، یک تجارت بسیار ضعیف است.

بهترین میزبان ارزان برای تجارت الکترونیک – سایت

می دانم که ما فقط در مورد همه ارزانترین گزینه ها برای میزبانی وب نامحدود صحبت کردیم. با این حال ، برای پول ما – و مال شما نیز – گزینه ای که ما برای تجارت الکترونیک انتخاب می کنیم این است SiteGround. با قیمت 3.95 دلار در هر ماه ، قیمت ارزانترین میزبانی وب در سال نیست و به اندازه گزینه های ذکر شده در بالا ارزان نیست. با این گفته هنوز یک سرویس میزبانی مقرون به صرفه و نامحدود است.

دلیل ما SiteGround را انتخاب می کنیم به دلیل خدمات با کیفیت و شماره های به موقع زیاد است.

به یاد داشته باشید وقتی ذکر کردیم SSL با وب سایت خود چقدر مهم است؟ SiteGround برخلاف بسیاری از برنامه های میزبانی صرفه جویی در هزینه ، آن را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. اگر محصولات دیجیتالی یا فیزیکی را بصورت آنلاین می فروشید و می خواهید وب سایت شما در جستجوی Google ظاهر شود ، این اختیاری نیست. سایر مکان ها هر سال 60 تا 80 دلار برای SSL شارژ می کنند.

هرکسی می تواند ادعا کند که پشتیبانی زیادی دارد. SiteGround ادعا می کند که این کار را انجام می دهد و در واقع ارائه می کند. با پشتیبانی 24/7 از برخورد با موضوعات فنی عمیق و عیب یابی عمومی ، با یک نماینده آگاه ، دوستانه ، آموزش دیده صحبت خواهید کرد که در واقع به حل مسئله کمک می کند.

همچنین – ما می خواهیم اجازه دهیم این زمان به روز برای خودش صحبت کند: 99.95٪.

بهترین سؤالات متداول در زمینه میزبانی وب ارزان

در مرحله بعدی ، بیایید نگاهی به برخی از متداول ترین سوالاتی که مشتریان هنگام تلاش برای یافتن بهترین گزینه میزبانی ارزان برای نیازهای خود دارند ، بپردازیم:

هزینه میزبانی وب سایت چقدر هزینه دارد؟?

میزبانی وب سایت می تواند از هزاران دلار رایگان باشد. راه حل ها برای اکثر صاحبان وب سایت بین 2 دلار در هر ماه تا 5 دلار در ماه اجرا می شود.

هشدار – من میزبان های فوق العاده ارزان را توصیه نمی کنم که می توانید در زیر بخوانید.

ارزان ترین راه برای میزبانی وب سایت چیست؟?

گزینه های رایگان برای میزبانی وب سایت وجود دارد. در بیشتر مواقع بهترین و ارزانترین راه برای میزبانی وب سایت استفاده از خدماتی است که در ماه چند دلار مانند Bluehost شارژ می شود..

بهترین هاست وب سایت رایگان چیست؟?

خدمات میزبانی کاملاً رایگان وجود دارد ، اما این سرویس اغلب بد است و معمولاً هزینه بالایی را برای به روزرسانی هزینه می کند. استفاده از گزینه جایگزین مقرون به صرفه اما عالی ، مانند میزبان در 80c در هر ماه, راه بهتری برای رفتن است.

بهترین هاست وب سایت رایگان چیست؟?

میزبانی وب ارزاناگر به دنبال جواب 100٪ دقیق برای این هستید – این یک میزبان VPS با کیفیت اصلاح شده است.

از آنجا که بسیاری از خوانندگان ما نمی دانند که چگونه یک قطره VPS را روی ارائه دهنده مانند اقیانوس دیجیتالی بچسبانید ، پس یکی از ارائه دهندگان میزبانی مشترک ما این کار را انجام می دهد. SiteGround در ابتدا با توجه به معیارهای ما در بار بار 475 میلی ثانیه وارد می شود.

بهترین هاست cPanel چیست؟?

اکثر شرکت های میزبان توصیه شده ما میزبان cPanel یکپارچه ای دارند که کار با آن آسان است و از آن پشتیبانی می کنید.

چگونه در مورد میزبانی وردپرس مدیریت شده?

امروزه می توانید راه حل های مقرون به صرفه وردپرس را با قیمت ارزان تر از آنچه انتظار دارید دریافت کنید. راه حل هایی از این دست برای صاحبان وب سایت و سازندگان برای اولین بار عالی هستند.

حکم نهایی – باید قیمت آن اهمیت داشته باشد?

وقتی به هر چیزی می رسیم به دنبال معامله باشید هرگز فکر بدی نیست. هیچ کس نمی خواهد دو برابر آنچه را که باید برای همان خدمات پرداخت کنند ، پرداخت کند. نکته جالب در مورد میزبانی وب این است که برای دریافت پیشنهادات با کیفیت ، مجبور نیستید بانک را بشکنید.

هیچ راهی وجود ندارد که یک شخص بتواند تمام گزینه ها را بررسی کند و بدون در اختیار داشتن صفحات و صفحات یادداشت ، تصمیم تحصیل کرده ای بگیرد. با تمام تحقیقاتی که انجام داده ایم می توانید شش گزینه برتر در بودجه ارائه دهنده خدمات با کیفیت را بررسی کنید.

 1. میزبان: 2.75 دلار در هر ماه
 2. میزبان: 0.80 دلار در هر ماه
 3. BlueHost: 2.95 دلار در هر ماه
 4. iPage: 1.99 دلار در هر ماه
 5. میزبانی A2 3.92 دلار در هر ماه
 6. SiteGround: 3.95 دلار در هر ماه

این بچه هاست در صورت داشتن هرگونه پیشنهادی در صورت تمایل به ما نظر دهید. ✌️

منابع و اعتبارات تصویر:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author