UK2.net apžvalga

Bendras įvertinimas

Pigiausias planas
£ 5,95 / mėn

UK2.net: Greita santrauka žmonėms, neturintiems laiko (beveik visi mes)

Deja, trumpai tariant, mes nerekomenduojame UK2.net dėl ​​kelių priežasčių, iš kurių pagrindinės yra darbo laikas ir palaikymas. Kai jūs nustatote kainas ir savybes, viskas atrodo labai patrauklu, tačiau kai pradedate gilintis giliau… tai nėra puiku. Pažvelkime į keletą klausimų.

Uptime: Daugybė vartotojų atsiliepimų skundžiasi dėl nutrūkimų. Jie taip pat neturi savo darbo laiko garantijos, kaip tai daro dauguma kitų žiniatinklio prieglobų, – tai yra šiek tiek keista.

Palaikymas: Yra nemažai skundų, kad jų palaikomasis požiūris svyruoja, jų per daug negalima ignoruoti. Kai jūsų svetainė nyksta (žr. Aukščiau esantį netinkamą veikimo laiką), jūs bent jau norite palaikymo, kad ji būtų greitai ištaisyta … tai neatrodo.

SSL: Tai mus supainioja, SSL (https) šiais laikais yra privalomas dalykas. „Google“ net normalias http svetaines ženklina kaip akivaizdžiai „nesaugias“ ir tai kenkia jūsų reitingavimui. Be to, galite juos gauti nemokamai, net neįsivaizduojant, kodėl jie neintegruoja nemokamų SSL sertifikatų, visi kiti yra.

Taigi, ką mes iš tikrųjų sakome, yra… yra daugybė alternatyvų, kurios yra praktiškos visos. Mūsų mėgstamiausia vis dar yra „SiteGround“, jie yra labai saugūs, labai reaguoja į palaikymą, turi daugybę duomenų centrų visame pasaulyje (taip pat ir Londone) ir yra oficialiai rekomenduojami „WordPress“ (jie, be abejo, gali spręsti bet kurias jūsų įmestas CMS) ). Jie yra tikrai nesąmoningi žmonės. Peržiūrėkite mūsų apžvalgą.

Vis dar domitės UK2.net, skaitykite toliau.

UK2.net tyrimai

UK2.net apžvalga

UK2 įkūrė Ditlev Bredahl 1998 m. Turėdami maždaug 2 dešimtmečių patirtį teikdami JK prieglobos paslaugas, jie užregistravo daugiau nei milijoną domenų vardų. Jie taip pat teikia tūkstančius svetainių daugiau nei 200 vietų visame pasaulyje.

Bendrovė yra įsikūrusi Shoreditch mieste, Londone. Jų produktai ir paslaugos apima domenų vardų registraciją, el. Pašto prieglobą, svetainių prieglobą, svetainių kūrėjus, specialiuosius serverius ir valdomą prieglobą. Jie taip pat teikia SSD virtualius privačius serverius ir „WordPress Hostingas“.

Kainodara

UK2 siūlo trijų tipų planus savo interneto prieglobos paslaugoms. Šie paketai vadinami esminiu priegloba, verslo priegloba ir verslo debesimi. Trys planai pateikiami žemiau:

UK2 prieglobos kainų nustatymas

Pigiausias planas vadinamas „Essential Hosting“ ir kainuoja 1,00 GBP per mėnesį dėl naujausio pasiūlymo, jei pasirinksite 12 mėnesių mokėjimo terminą. Tai kainuos 6,95 GBP per mėnesį, jei norite mokėti kas mėnesį. Remiantis UK2, „Essential Hosting“ planas puikiai tinka pradedantiesiems, kurie turi vieną svetainę.

Šis paketas suteikia jums nemokamą domeno vardą, jei pasirenkate bent metinį mokėjimo būdą. Be to, jūs gaunate neribotą erdvę internete. Taigi, jūs galite pastatyti>kurdami savo „WordPress“ svetainę.

Kalbant apie plėtrą, „Essential Hosting“ planas palaiko „Apache“, PHP, „Ruby on Rails“, „Perl“, „Cron Jobs“ ir „PHPMyAdmin“. Savo svetainėse taip pat galite naudoti tinkintus klaidų pranešimus. Taip pat galima gauti „AW Stats“. Minėtas įrankis gali būti naudojamas norint gauti informacijos apie jūsų žiūrovus. Šie duomenys apima kilmės šalį, operacinę sistemą ir naudojamą naršyklę.

Galiausiai jums suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Galite tiesiog išbandyti jų gaminius ir paslaugas ir bet kuriuo metu galite atsisakyti klausimų, neužduodami klausimų.

Palaikymo parinktys

Su UK2 galimos įvairios palaikymo parinktys. Tai aprašyta žemiau:

  • Paslaugų būsenos puslapis,
  • Savipagalbos žinių bazė,
  • Bilieto pateikimas,
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas internetu ir
  • Pagalba telefonu

Panašiai kaip ir kiti prieglobos paslaugų teikėjai, „UK2“ „Paslaugų būsenos“ puslapyje rodoma realiojo laiko informacija apie jų paslaugų, įskaitant pagrindines sistemas, valdymo pultus ir prieglobos serverius, būklę. Šiame puslapyje pranešama apie incidentus, kad klientai būtų informuojami apie esamą ir ankstesnę įmonės veiklą.

Savipagalbos žinių bazėje yra išsami instrukcija, padėsianti naršyti po jūsų naudojamus produktus ir paslaugas. Pateikti bilietus ir palaikyti tiesioginį tiesioginį pokalbį galima ištisą parą. Tas pats pasakytina ir apie palaikymą telefonu.

„UK2“ klientų aptarnavimo tarnyba turi ir teigiamų, ir neigiamų atsiliepimų. Pasak vartotojų, aptarnavimas nėra nuoseklus. Kai kurie klientai net pareiškė, kad negavo atsakymų el. Paštu ir atsakymų į tiesioginių pokalbių sesijas, kurie negalėjo išspręsti jų problemų. Buvo nustatyta, kad palaikymas telefonu nėra tinkamas, nes skyriai, atsakingi ne už konkretų gaminį, nežino, kur nukreipti savo klientus.

Kita vertus, teigiamose apžvalgose teigiama, kad jų palaikymo komanda buvo labai naudinga pateikiant kai kurias apžvalgas, net sakydama, kad jie palaikė dar prieš pirkdami. Teigiami atsiliepimai taip pat sako, kad UK2 greitai reagavo į jų problemas.

Turėdami įvairių atsiliepimų apie jų palaikymo tarnybą, galime pasakyti, kad UK2 nėra tobula. Tik nedaugelis prieglobos įmonių įgauna puikią reputaciją, kai kalbama apie klientų aptarnavimo komandą, ir akivaizdu, kad UK2 nėra viena iš jų. Kai reikia teikti klientų aptarnavimo paslaugas, bendrovė turi savo didžiausių pusių ir trūkumų.

Argumentai už

Prisijungimas prie JK 2 turi tam tikrų pranašumų. Kai kurie iš jų yra aprašyti žemiau:

Nemokamas domeno vardas

Gavę 12 mėnesių mokėjimo terminą, galite nemokamai registruoti domeną. Tai labai naudinga, jei tik pradedate veiklą ir dar neįsigijote savo domeno vardo. Sutaupę keletą svarų nepakenks.

Neribota erdvė svetainėje

Dešimčia jūsų svetainių bus pasirūpinta neribota erdve svetainių. Jums nereikia jaudintis, kuriuos failus laikyti, o kuriuos perkelti į šiukšliadėžę. Turite neribotą vietą svetainėje, suteikdami galimybę talpinti didelius vaizdo failus ir vaizdus.

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Galite susigrąžinti pinigus su jų garantija. Jei išbandėte jų produktus ir paslaugas ir manote, kad tai nėra verta jūsų laiko, tuomet galite paprašyti grąžinti pinigus. Tai taip paprasta.

Minusai

UK2 vis dar turi trūkumų. Kai kurie iš jų yra aprašyti žemiau:

Mišrios klientų aptarnavimo apžvalgos

UK2 pateikė įvairius atsiliepimus apie klientų aptarnavimo tarnybą. Vieni juos vertino labai gerai, kiti – prastai. Jei prieglobos paslaugų teikėjas ne visada vykdo savo pažadą suteikti puikias palaikymo paslaugas, tai yra blogas ženklas. Vienas iš „UK2“ trūkumų yra nenuoseklios klientų aptarnavimo paslaugos.

Nepatikimas Uptime

Šis atsiliepimas taip pat pagrįstas vartotojų apžvalgomis, daugelis jų skundžiasi veikimu … ir jie taip pat nėra trumpi nutrūkimai. Paskutinis dalykas, kurio jūs norite, yra verslo svetainė, kuri gali užgesti, galite prarasti daug potencialių klientų / klientų.

Nėra nemokamo SSL sertifikato

Kodėlyyyyyyyyyy? Kitaip nei kitos hostingo įmonės, UK2 nepateikia nemokamo SSL sertifikato. Jei jūsų svetainėje yra neskelbtinos informacijos, ši saugos funkcija yra būtina. Jei norite gauti nemokamą SSL sertifikatą, turite pasirinkti kitą planą – verslo prieglobą. Minėtas planas kainuoja 4,48 GBP per mėnesį, jei mokate už 12 mėnesių iš anksto. Verslo prieglobos plane SSL sertifikatas nemokamai suteikiamas tik tuo atveju, jei pasirenkate bent 12 mėnesių mokėjimo terminą.

Išvada

Paviršiuje „UK2.net“ atrodo gana puikiai, tačiau, kaip minėta santraukoje, čia yra keletas per daug klausimų, kad iš tikrųjų rekomenduotume šį. Tokios problemos kaip nestabilus veikimo laikas, nemokamas SSL ir abejotinas palaikymas … Siūlome patikrinti mūsų palyginimą čia ir ieškoti geresnių alternatyvų, tokių kaip „SiteGround“..

SantraukaReviewer Matthew RogersPeržiūros data 2018-07-29Peržiūrėta prekė UK2.netAuthor Rating 21 žvaigždė1 žvaigždėpilkapilkapilkaProdukto pavadinimas UK2.netPrice
5,95 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author