Skystos interneto apžvalgos

Bendras įvertinimas

Valdytas „WordPress“ prieglobos planas
99 USD / mėn

Skystas internetas: greita santrauka žmonėms, neturintiems laiko (beveik visi mes)

Trumpai tariant, mes tikrai rekomenduojame „Liquid Web“, skirtą „WordPress“ valdymui. Pažvelkime į pagrindinius pranašumus, kurie mums labai patiko.

Saugumas: Šiomis dienomis būtina turėti SSL sertifikatą (https, saugią svetainę), be abejo, kai „Google“ teikia pirmenybę https svetainėms, o „Chrome“ aktyviai pažymi nesaugias svetaines kaip „nesaugias“ … Skystas internetas apima SSL sertifikatus su savo planais, tik nustatytus ir pamiršti.

Atsarginės kopijos: Ne savaitės ar mėnesio atsarginės kopijos, bet kasdieninės atsarginės kopijos! Ar kažkas ne taip? Jokių rūpesčių, tiesiog grįžkite į vakar.

Automatiniai atnaujinimai: Nebijokite atnaujinimų, jie tai padarys už jus ir įsitikins, kad niekas nesutrinka.

„iThemes“ sinchronizavimas: Puiku, jei naudojate kelias WP svetaines. „iThemes Sync“ yra įtrauktas į kiekvieną planą. Tai yra kelių svetainių valdymo sistema, todėl galite atlikti masinius kelių svetainių pakeitimus.

Palaikymas: 24/7/36 telefonu, el. Paštu ir pokalbiais… ir tai yra tikras ekspertų palaikymas!

Sąžiningai, mes jiems labai patinka! Jie yra tvirti, ypač patikimi ir vystosi kartu su pramone. Jei turite biudžetą (jie prasideda nuo 99 USD / mėn.), Eik į jį!

Skystųjų žiniatinklio tyrimai

Skystos žiniatinklio valdomos „WordPress“ hostingo apžvalga

Įvadas į skystą internetą

„Liquid Web“ įkūrė Matthew Hill 1997 m. Bendrovės generalinis direktorius Jamesas F. Geigeris pradėjo veikti 2015 m. Jie didžiuojasi tuo, kad yra geriausi pramonės šakoje, kai kalbama apie klientų lojalumą..

Šiuo metu „Liquid Web“ turi daugiau nei 30000 klientų iš 30 šalių. Jie valdo daugiau nei 500 000 svetainių ir penkis pasaulinius duomenų centrus.

Ši daugiau nei 100 mln. USD įmonė teikia įvairius produktus ir paslaugas. Tai apima skirtus serverius, „Cloud VPS Hostingas“, „Cloud Dedicated Hostingas“, valdomą „WordPress“ prieglobą, valdomą „WooCommerce“ prieglobą ir įvairius pasirinktinio žiniatinklio prieglobos sprendimus, be kitų.

„Liquid Web“ sudarė žurnalo metinį 5000 bendrovių sąrašą 10 metų iš eilės. „Talkin“ Cloud užėmė juos 7 vietoje iš visų debesies paslaugų teikėjų. Ir, pasak „Cloud Spectator“, įmonė turi greičiausiai valdomą VPS.

Bendrovė rimtai vertina atitiktį ir saugumą. Jie tai įrodo savo internetinėje svetainėje paskelbę įvairius pažymėjimus. Jie atitinka ES ir JAV privatumo skydo sistemą ir Šveicarijos ir JAV privatumo skydo sistemą. Bendrovė taip pat atitinka HIPAA reikalavimus. Galiausiai jie taip pat atitinka Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (GDPR).

Kainodara

„Liquid Web“ teikia trijų tipų „Managed WordPress Hosting“ planus. Šie planai pavadinti profesionaliais, verslo ir agentūriniais. Minėti planai pateikiami žemiau:

Pigiausias planas vadinamas „Professional“ ir kainuoja 99,00 USD per mėnesį. Daugoka! Tačiau gerai tai, kad galite mokėti kiekvieną mėnesį. Jūs neprivalote sudaryti jokios sutarties ir galite bet kada atsisakyti. Šis paketas leidžia jums apgyvendinti 10 svetainių.

Jums taip pat bus suteikta 50 GB vertės saugykla. Tai yra ribota, palyginti su kitais prieglobos paslaugų teikėjais, kurie suteikė neribotą kiekį vietos diske. Jei vienoje paskyroje yra 10 svetainių ir tik 50 GB verta saugyklos, to gali nepakakti. Tais atvejais, kai savo svetainėje turite įdėti aukštos kokybės vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir atsisiunčiamus failus, ribota saugyklos vieta gali būti ne jums.

Automatinės atsarginės kopijos daromos kasdien ir 30 dienų laikomos už įmonės ribų. Jei norite atkurti šią atsarginę kopiją (tais atvejais, kai negalite išspręsti sudėtingos problemos savo svetainėje), galite tai padaryti vienu spustelėjimu.

Jums suteikiama automatinė SSL kiekvienai svetainei, kurią užsisakote iš „Liquid Web“. Tai bus suteikta nemokamai. Tai reiškia, kad jūs turite apsaugoti savo svetainę ir apsaugoti joje esančią neskelbtiną informaciją. Tai taip pat reiškia padidėjusį paieškos sistemų reitingą, nes „Google“ teikia pirmenybę saugioms, o ne nesaugoms svetainėms.

Jei tik pradedate kurti savo svetainę, jums suteikiama sustojimo platforma. Tai reiškia, kad galite išbandyti savo svetainę prieš ją paleidžiant. Testuodami savo svetainę galite patikrinti jos išvaizdą ir savybes bei sugebėti aptikti problemas dar prieš jai išplaukiant į viešumą.

„Liquid Web“ rimtai vertina savo valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugas. Jie atnaujina „WordPress“ diegimą ir užtikrina, kad papildiniai nebus palikti vieni. Skystasis internetas užtikrina, kad papildiniai neprieštarautų jūsų platformai, automatiškai atnaujindami juos atskiroje aplinkoje. Jei viskas tvarkoje, tada įskiepiai atnaujinami gamybos vietoje.

Taip pat įtraukta „iThemes Sync Pro“. Tai suteikia jums galimybę stebėti savo svetainės darbo ar prastovų laiką. Tai taip pat leidžia peržiūrėti ir sekti „Google Analytics“ duomenis. „iThemes Sync Pro“ suteikia jums galimybę patikrinti žinučių SEO būseną ir kontroliuoti, ką jūsų klientai iš tikrųjų gali pamatyti „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelyje. Visa tai galima padaryti vienoje vietoje.

Greitis yra svarbesnis naudojant kietojo kūno diskus (SSD), o ne tradicinius mechaninius diskus. Tai reiškia greitesnį interneto įkėlimo greitį dėl ankstesnio naudojimo, o ne nuo pastarojo. Vaizdai taip pat automatiškai suglaudinami per vaizdo optimizavimo papildinį. Tai vėlgi reiškia didesnį įkėlimo greitį dėl mažesnio vaizdo failo dydžio.

Jūs neturite jokių puslapių peržiūros ar srauto apribojimų, susijusių su visais valdomų „WordPress“ hostingo planais. Taigi, jums nereikia mokėti už puslapio peržiūrų skaičių ir jums nereikia mokėti už didesnius mokesčius. Tai yra geras dalykas, jei turite daug svetainių žiūrovų ir jei artėja piko sezonas.

Kalbant apie pažadus, jie turi 100% tinklo eksploatavimo garantiją. Didelį pažadą įvykdyti! Jie taip pat turi 100% galios veikimo garantiją. Be to, jie suteikia 30 minučių aparatūros pakeitimo garantiją.

Palaikymo parinktys

„Liquid Web“ teikia įvairias palaikymo galimybes. Tai apima:

  • Palaikymas telefonu
  • Tiesioginis pokalbis internetu
  • Bilieto pateikimas
  • Žinių bazė
  • Palaikymo įrankiai

Žinių bazėje yra vadovėlių, kurie padės išlaikyti jūsų svetaines ir paskyras bei veikti. Pagalbos įrankiai apima IP tikrintuvą, SSL įrankį ir DNS medį. Pirmasis, IP tikrintuvas, leidžia greitai peržiūrėti įrenginio IP. SSL įrankis leidžia jums patikrinti SSL ir kitos informacijos pagrįstumą. DNS medžio įrankis suteikia jums galimybę peržiūrėti DNS įrašus medžio schemoje.

„Liquid Web“ daug žada, kai kalbama apie jų klientų aptarnavimo tarnybą. Telefonas & Pokalbių palaikymas teikiamas ištisą parą ir, pasak jų, per kelias minutes galite gauti pagalbos. Pradinė pagalbos tarnybos reakcijos laiko garantija yra 30 minučių. Jei jie praleis šį 30 minučių ženklą, jie įskaitys jums dešimt kartų didesnę sumą, kiek jie praleido.

Taip pat yra 30 minučių aparatūros pakeitimo garantija. Kai surandama netinkama serverio aparatinė įranga, ji bus pakeista per 30 minučių ar mažiau. Jei tai užtruks daugiau nei nurodyta garantija, jie jums įskaitys 10 kartų daugiau laiko.

Jie daug pažadėjo, tiesa? Bet ar jie dėl to išgyveno? Remiantis dauguma apžvalgų, jie iš tikrųjų tai padarė. Oho! Jų klientų aptarnavimo ir techninės pagalbos atstovai buvo labai gerai žinantys tiek lengvas, tiek sudėtingas problemas. Ir jie labai džiaugėsi galėdami padėti klientams. Tai yra didelis „Liquid Web“ pliusas.

Argumentai už

Prisijungiant prie „Liquid Web“ yra daug pranašumų. Žemiau yra keletas iš jų:

Nėra eismo apribojimų

Jie neima mokesčio už puslapio peržiūrų skaičių ar didesnius mokesčius. Savo svetainėje galite turėti neribotą srautą ir jums nereikės nerimauti, kad reikia surinkti papildomų pinigų.

100% Uptime garantija

Jie įsitikina, kad jūsų svetainė veikia 100 proc. Laiko. Jei ne, jie jums įskaitys dešimt kartų prastovą.

Puikus klientų aptarnavimas

Jie teikia puikias klientų aptarnavimo paslaugas, kurias pamėgo dauguma klientų. Be to, jie sumokės jums dešimt kartų didesnę sumą, kurią praleido, jei per 30 minučių neatsakė į „HelpDesk“ bilietus..

Nemokamos atsarginės kopijos

Jūs gaunate automatines kasdienines atsargines kopijas, kurios yra saugomos ne svetainėje maždaug 30 dienų. Tai pravers, kai jūsų svetainė pateks į bėdą. Galite iškart atstatyti atsarginę kopiją vienu paspaudimu. Tai lengva kaip 1-2-3.

Nemokamas SSL sertifikatas

Jūs gaunate automatinį SSL sertifikatą už kiekvieną svetainę, kurią užsisakote naudodamiesi „Liquid Web“. Tai reiškia, kad turite apsaugoti savo svetainę ir patobulinti jos reitingą paieškos sistemose. Tai dvigubas skandalas!

Visiškai valdoma „WordPress“

Be „WordPress“ svetainės atnaujinimo, papildiniai yra tvarkomi ir jums. Įskiepiai tikrinami, jei jie prieštarauja vienas kitam. Tai atliekama atskiroje aplinkoje. Jei bandymo metu tarp įskiepių nekyla konfliktas, tada jis įdiegiamas gamybos vietoje.

Nemokama sustojimo svetainė

Prieš pradėdami diegti savo svetainę, turite įsitikinti, kad jos būsena yra optimali. Taigi nemokama inscenizacijos svetainė leidžia išbandyti savo svetainę prieš pradedant veikti. Tai užtikrina geresnę vartotojo patirtį svetainių žiūrintiesiems.

Minusai

Nepigus

Pigiausias valdomo „WordPress“ prieglobos planas yra 99,00 USD per mėnesį. Tai nėra pigi kaina. Jei tik pradedate veiklą, galbūt negalėsite padengti išlaidų (tačiau tai tikrai pateisinama).

Išvada

Jie yra nuostabūs, o ne daug ką kiti sako. Jei galite sutaupyti išlaidų, niekada negrįšite atgal!

SantraukaReviewer Matthew RogersAtsvarstymo data 2018-08-28Peržiūrėta prekė Skystas „WebAuthor“ įvertinimas 41 žvaigždė1 žvaigždė1 žvaigždė1 žvaigždėpilkaProdukto pavadinimas Liquid WebPrice
99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author