Skaitmeninis vandenynas – ar jis yra geras prieglobos ir serverio teikėjas? („2020 m. Apžvalga“)

„DigitalOcean“ apžvalga„DigitalOcean“ pagrindinis puslapis

Mes stebėjome savo „DigitalOcean“ prieglobos bandymų svetainę nuo 2018 m. Pradžios.

Mes visą tą laiką buvome mokantys „DigitalOcean“ klientai, atidžiai stebėdami svarbiausią sistemos metriką. Konkrečiai įkeliant laiką, reaguojant į klientų aptarnavimą ir, svarbiausia, veikimo laiką ir prastovas.

Kol kas rezultatai yra daug žadantys, čia yra mūsų išsami apžvalga, kaip jie matuojasi kartu su kitais.

2011 m. Paleisdama savo pirmąjį serverį, „DigitalOcean“ yra amerikiečių debesų prieglobos įmonė, kurios tikslas – padėti kūrėjams greičiau ir lengviau paleisti daugiau programų.

Niujorke įsikūrusi maža pradedančioji įmonė, kuri pradėjo veikti, išaugo eksponentiškai ir pasiekė klientų, kurių iš viso yra daugiau nei pusė milijono kūrėjų, bazę.

Pagrindinis „DigitalOcean“ tikslas yra naudoti kietojo kūno diską arba SSD, kad būtų sukurta patogi vartotojui platforma, leidžianti savo turtingiems klientams perkelti projektus į debesį ir iš jo, sukurdama greitį ir efektyvumą..

Ar pakankamai, kad viena diena būtų įvertinta kaip viena iš 10 geriausių hostingo paslaugų?

Išsiaiškinkime!

Privalumai naudojant „DigitalOcean Hosting“

1. Fantastiškas „vidutinis“ Uptime 99,99%

Pramoninis debesijos prieglobos paslaugų teikimo laikas yra 99,94 proc..

„DigitalOcean“ pučia tai iš vandens (skirtas pun) su 99,99 proc..

Tai reiškia, kad nuo 2018 m. Balandžio mėn. Iki 2019 m. Kovo „DigitalOcean“ turėjo tik aštuonis nutrūkimus, kurie visi kartu atitiko tik 43 minutes.

Tai sieja „Bluehost“ kaip mūsų patikimiausią iki šiol veikiantį prieglobą. Negalime pamiršti, kokia nuostabi tai yra. Daugelis iš dešimties geriausių paslaugų gauname nuo 99,96% iki 99,98%.

„DigitalOcean“ paskutinių 12 mėnesių statistika„DigitalOcean“ vidutinis 2018–2019 m | Žiūrėti statistiką

Vidutinis darbo laikas per pastaruosius 12 mėnesių:

 • Vidutinis 2019 m. Kovo mėn. 100%
 • Vidutinis 2019 m. Vasario mėn. 100%
 • Vidutinis 2019 m. Sausio mėn. 99,98%
 • Vidutinis 2018 m. Gruodžio mėn. Veikimo laikas: 100%
 • 2018 m. Lapkričio mėn. Vidutinis veikimo laikas: 100%
 • Vidutinis 2018 m. Spalio mėn. Veikimo laikas: 100%
 • 2018 m. Rugsėjo mėn. Vidutinis veikimo laikas: 100%
 • 2018 m. Rugpjūčio mėn. Vidutinis veikimo laikas: 100%
 • 2018 m. Liepos mėn. Vidutinis veikimo laikas: 99,94 proc.
 • Vidutinis 2018 m. Birželio mėn. Veikimo laikas: 100%
 • Vidutinis 2018 m. Gegužės mėn. Veikimo laikas: 100%
 • 2018 m. Balandžio mėn. Vidutinis veikimo laikas: 100%

Kaip matote, vasarą mažas kritimas, o žemiausias Uptime procentas liepą būna 99,94%. Tačiau sistema atsinaujina rugpjūtį, o rugsėjį, spalį, lapkritį ar gruodį neveikia jokie pertrūkiai.

Tai patobulinimas teisinga linkme. Rodyklė nuolat juda aukštyn, tai rodo, kad „DigitalOcean“ yra viena iš svarbiausių problemų.

2. Žaibiško įkrovimo laikas

Uptime yra numeris vienas, kurio reikia žiūrėti renkantis žiniatinklio prieglobą.

Galų gale – kiekvienas planetos skambutis ir švilpukas neapskaičiuos pupelių kalno, jei jūsų svetainė ilgą laiką praleidžia neprisijungusi.

Artėjant sekundei, greitis yra greitis.

Visiems tikslams ir tikslams gali būti, kad atsilikusios svetainės gali būti „neveikiančios“. Lėtos svetainės praktiškai nenaudojamos. Jūsų srautas nedvejodamas atšoks. Pažodžiui. Kelių sekundžių skirtumas gali jums kainuoti beveik tris ketvirtadalius jūsų galimo svetainės lankomumo.

Skamba beprotiškai? Deja, taip nėra.

Rinkos tyrime teigiama, kad svetainės, kurių negalima įkelti per penkias sekundes, gali prarasti daugiau nei 74% mobiliųjų svetainių srauto.

Atvirkščiai, įrodyta, kad sumažėjęs krovimo laikas padidino srautą ir pardavimų konversijas daugiau nei 74%. Mes tai vadiname 74 proc. Kai jis pasviręs viena kryptimi, jūs įgyjate, o kita – pralošiate.

Taigi, ką tai reiškia mūsų draugui „DigitalOcean“?

Geri dalykai. Tikrai geri dalykai.

„DigitalOcean“ nėra tik greitas … tai greičiausias produktas, kurį kada nors peržiūrėjome. Kalbant rimtai, kitos svarbiausios prieglobos programos, kurias mes peržiūrėjome, paliekamas dulkėse.

Vidutinis pramonės apkrovos greitis yra 890 ms.

Greičiausiai „DigitalOcean“ judėjo neįtikėtinu 218 ms greičiu. Pats lėčiausias buvo 496 ms. Net ir atlikdami žemiausius rezultatus, jis vis tiek buvo beveik 50% greitesnis už pramonės vidurkį.

Taigi, pažvelkime kiekvieną mėnesį, norėdami pamatyti, kaip sekėsi „DigitalOcean“:

„DigitalOcean“ išsami praėjusių 12 mėnesių statistika„DigitalOcean“ vidutinis greitis 2018–2019 m | Žiūrėti statistiką

Tai yra greitas priegloba, vidutinis vidutinis greitis 357 ms.

Pastarieji mėnesiai yra palyginti greičiausi, kokius mes kada nors matėme, dėl kurių „DigitalOcean“ yra konkurentas pirmoje vietoje pagal bendrą svetainės greitį. Šiuo metu greičiausias greitis priklauso „A2 Hosting“.

3. Kūrėjams nekenksmingų produktų ekosistema

„DigitalOcean“ nėra tik vieno triuko ponis.

Tiesą sakant, jų produktų rinkinys siūlo daugybę galimybių kūrėjams.

Kokias skirtingas galimybes siūlo „DigitalOcean“? Malonu, kad paklausėte!

✅ Lašeliai

„Droplets“ yra keičiamo dydžio skaičiavimo platforma, kurią galima pritaikyti tenkinant visus verslo programų poreikius. Tai taip pat apima papildomą saugojimą, stebėjimą ir išplėstinę apsaugą.

„DigitalOcean“ lašeliai

Galite pasirinkti standartinius arba optimizuotus lašelius ir pritaikyti juos prie savo širdies turinio. Lašai leidžia „dev“ praleisti daug laiko reikalaujantį diegimą ir konfigūravimą, kad būtų galima judėti dešinėje link kodo diegimo.

✅ Tarpai

„Droplets“ yra skirta programoms diegti, o „Spaces“ skirta paprastam objektų saugojimui.

Mes kalbame apie saugos sistemą, leidžiančią saugoti ir perduoti duomenis programoms ir galutiniams vartotojams. Erdvės veikia pagal paprastą procesą, sukurdamos patikimą saugyklą naudodamiesi vilkimo UI arba API.

„DigitalOcean“ erdvės

Tarpai gali būti naudojami atsarginiams failams, tinklaraščiams, duomenų analizei ir daug daugiau saugoti.

Ši paslauga taip pat yra keičiama, todėl jūsų erdvė gali augti kartu su jūsų įmone. Kas daugiau – tarpai gali būti derinami su kitomis „DigitalOcean“ funkcijomis arba jie gali būti naudojami atskirai.

✅ Kubernetai

„Kubernetes“ yra artėjantis produktas, kurį „DigitalOcean“ išleis 2018 m. Pabaigoje.

Informacijos apie tai nėra daug, tačiau įmonė savo oficialioje svetainėje teigia, kad „Kubernetes“ yra „Sukurta kūrėjams ir įmonėms, norintiems paprasčiausio būdo diegti ir valdyti konteinerių darbo krūvius debesyje“.

Šiuo metu jie siūlo išankstinę prieigą prie produkto, kuris iki 2018 m. Rugsėjo mėn. Pateikiamas su nemokama „Kubernetes“ grupe.

4. Pritaikoma kainodara

Net jei mes taip pat turime savo konsus, manome, kad yra nuostabu, jog jūs iš tikrųjų galite pritaikyti viską, už ką mokate – savo svetainės saugyklą, procesoriaus naudojimą, pralaidumą, duomenų bazę, atmintį ir tt Tai tikrai didelis pranašumas, jei esate patyręs vartotojas ir jau susipažinęs su tuo, ko jums reikia, kokie yra jūsų tikslai, ko nereikia ir tt.

5. Dienos atsarginės kopijos

„DigitalOcean“ sukuria atsargines kopijas kasdien ir visada galite atkurti bet kokius duomenis iki 7 dienų prieš. Nors „DigitalOcean“ veikia geriau nei visada, visada geriau būti saugiam nei atsiprašyti!

6. Geras saugumas

Jūsų duomenys ir srautas visada yra saugūs. Tai yra tai, ko daugelis kitų šeimininkų mažai pabrėžia arba net neteikia. „DigitalOcean“ užtikrina, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti nuo galo iki galo. Tai didelis pranašumas, jei nenorite, kad šitie nesąžiningi ryšiai ir virusai būtų pašalinti iš jūsų svetainės sistemos.

Pagal numatytuosius nustatymus „DigitalOcean“ prie savo tūrio pridėjo šifravimą. Jei norite pridėti papildomą saugos lygmenį, kaip ir daugelį jų funkcijų, turėsite perskaityti mokymo programą, atlikite veiksmus ir žinokite keletą kodavimo, kad pavyktų..

Privalumai naudojant „DigitalOcean Hosting“

1. Pažengusiems vartotojams (žargonas + kompleksas)

Išties puikaus produkto ženklas slypi jo sugebėjime apibendrinti savo paslaugas pasauliečiams.

Visų pirma, technologinėms įmonėms sunku susitvarkyti savo kolegas.

Paprastai dauguma technologijų svetainių ir platformų yra visiškai žargoniškos. Kaip ir „specialūs žodžiai ar posakiai, kuriuos naudoja tam tikra profesija ar grupė ir kuriuos sunku suprasti kitiems“.

Pažvelgus į tokius technikos gaminius kaip „DigitalOcean“, paaiškėja pagunda griebtis žargono pagrįstų kalbų. Jums reikalinga daugybė techninių duomenų – tos srities ekspertas bus priverstas rašyti taip, kaip žino, o ne kaip paprastas žmogus gali tai suprasti..

„DigitalOcean“ mastelio parinkimo galimybės

Pažangesniems energijos vartotojams tai nėra didelis dalykas. Jie tai supras. Viskas bus prasminga.

Bet pradedantiesiems? Neatsitiktinai.

Tai sritis, kurioje „DigitalOcean“ žlunga dramatiškai. Svetainės kopija yra užpildyta techninėmis sąlygomis ir akronimais be paaiškinimų. Jie aiškiai parduoda savo produktą specialiai kūrėjams.

Todėl kitiems bus sunku išsiaiškinti, kaip perkelti svetainę, paleisti, prižiūrėti ar net išplėsti savo svetainę.

Palyginimui, „HostGator“ atlieka nuostabų darbą supaprastindamas savo tinklalapio kalbą taip, kad vidutinė Jane ar Joe suprastų suprantamai. Tai patogus naudoti produktas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems.

Taip nėra „DigitalOcean“ atveju.

2. Trūksta pagrindinių paslaugų, kurias teikia kiti vartotojams skirti šeimininkai

Daugelis mūsų apžvelgiamų žiniatinklio prieglobos programų įtrauks tuos pačius priedus, tokius kaip atsarginės kopijos, galbūt geras CDN ir net SSL sertifikatas..

Skirtingai nei kiti, kadangi „DigitalOcean“ sutelkia labiau pažengusias minias, jie neišmeta daugybės pagrindinių funkcijų, kurias po registracijos suteiks ar pasirūpins daugelis kitų šeimininkų..

Daiktai kaip:

 • ❌ Nemokamas domeno vardas su priegloba
 • ❌ Galimybė net įsigyti domeno vardą
 • ❌ Nemokamas svetainių perkėlimas

Aš turiu galvoje – jie gali jums padėti kai kuriais iš šių dalykų. Bet jūs neturėtumėte tikėtis daug rankų darbo paslaugų, kai prisiregistruojate.

Kas iš tikrųjų priveda mus prie kito taško:

3. Ribotas klientų aptarnavimas

Daugelis hostingo kompanijų siūlo tam tikrą 24/7 palaikymo variantą.

Tai ne visada gali būti labai gerai, bet bent jau tai yra kažkas.

Deja, „DigitalOcean“ neturi nieko panašaus. Jei jūsų svetainė užgęsta viduryje nakties (o tai gali būti pražūtinga, jei prekiaujate užsienio rinkose), nėra nė vieno, su kuo būtų galima pasikalbėti. Jūs turite apsilankyti jų tinklalapyje ir atidaryti palaikymo bilietą naudodamiesi jų internetine forma.

„DigitalOcean“ klientų aptarnavimas

Jei kyla problemų, mes norime pasitikėti įmone, kuri turės galimybę naudotis mūsų pokalbių programomis, kad galėtume pabendrauti (arba bent jau palaikyti karštąją liniją)..

Net jei ne 24 valandos, galimybė darbo valandomis realiuoju laiku pabendrauti su realiu gyvu žmogumi yra geriau nei kontaktinė forma su neaiškiais pažadais „Mes netrukus susisieksime su jumis“.

Be to, jų kontaktinė forma net neveikė!

Bandėme užpildyti klausimu apie jų produktą „Kubernetes“, nes svetainė atrodė šiek tiek miglota apie tai, ką ji galėtų padaryti.

Mus pasitiko klaidos pranešimas.

„DigitalOcean“ klientų aptarnavimo tarnyba neatsako

Todėl mes turėjome jiems išsiųsti el. Laišką tiesiogiai, išsiųsdami tą patį klausimą ir dar negavome atsakymo per dieną.

Turėtumėte ne tik būti energijos vartotoju, kad išsiaiškintumėte savo produktą, bet, matyt, turite būti ir vienas, kad išspręstumėte savo problemas..

4. Sudėtingas „cPanel“

Kaip jau buvo minėta, „DigitalOcean“ tikrai nėra skirtas pradedantiesiems. Iš esmės „cPanel“ yra tai, ko jums šiandien reikia kuriant svetainę (nebent jūs gerai suprantate programavimo kalbas).

„DigitalOcean cPanel“

Norėdami pradėti nuo „DigitalOcean“, turėsite nustatyti pasirinktą lašą („DigitalOcean“ serveriai). Tuomet turėsite įdiegti „cPanel“ vadovaudamiesi išsamiu vadovu, į kurį įdėkite keletą kodo komandų (taip, jūs turite žinoti šiek tiek kodavimo), užregistruosite savo sąskaitą, įdėsite vykdymo failą ir kt..

Norėdami naudoti „cPanel“, be visų kitų dalykų, turėsite nusipirkti teises iš trečiosios šalies. Tai yra mėnesinė 20 USD arba 15 USD įmoka, jei žinote, kur kreiptis.

Jei neturite kodavimo patirties ir kaip patys būti kūrėjais, siūlome pasamdyti kūrėją (gerą) arba vengti „DigitalOcean“ ir rasti sprendimus, kurie labiau atitiktų jūsų poreikius ir įgūdžius..

„CPanel“ yra gana intuityvus, tačiau vėlgi – yra mokymosi kreivė ir ji tikrai nėra pradedantiesiems.

5. Kainų nustatymas yra brangus (palyginti)

Yra senas posakis, kad jūs gaunate tai, už ką mokate. Šis posakis paprastai naudojamas norint aptarti pigius daiktus, kurie iš tikrųjų neveikia. Čia vyksta visiškai priešingai.

„DigitalOcean“ yra labai funkcionalus produktas, kainuojantis ne vieną centą.

Pirmiausia pažvelkime į lašus:

„DigitalOcean“ kainodara

Kaip matote, standartinių lašelių kaina yra nuo 5 USD per mėnesį. Dabar tai ateina tik su 1 GB atminties. Kainos kyla iš ten, vis aukščiau ir aukščiau, kol jūs nesumokate 80 USD per mėnesį už daugiau aukščiausios klasės paslaugų.

Kai žiūrite į CPU optimizuotus lašelius, jie prasideda nuo 20 USD ir eina visą kainą iki milžiniškų 920 USD per mėnesį..

Žvelgiant į saugyklų kainas, tai nėra daug geriau.

„DigitalOcean“ saugojimo kainų nustatymas

Vietos, kurios pradžia yra 250 GB saugykla, prasideda nuo 5 USD per mėnesį, o kartu su pirmąja standartinių lašelių pakoma išeitų 10 USD per mėnesį..

Jie turi daugybę kitų papildomų paslaugų. Kiekvienas iš jų jums kainuos nemažą centą.

Tai yra kelios staigios kainos, ypač kai manote, kad daugelis mūsų geriausiai įvertintų paslaugų kainuoja 3 USD per mėnesį ar mažiau.

Nepaisant to, svarbu atsiminti, kad naudodami „DigitalOcean“ gausite neprilygstamą greitį ir našumą už didesnę kainą. Į tai tikrai reikia atsižvelgti.

Čia jūs ne tik mokate už pagrindinį prieglobą ar pralaidumą. Jei jums to reikia, tai greičiausiai yra perdėtas užmojis.

Tik jei turite didelio srauto svetainę (ar keletą iš jų), tai būtų kažkas, ko norite. Ir reikia.

6. Kainų nustatymas taip pat sudėtingas

Įsigilinę į kainų planus, svaigsta galva visos galimybės ir galimybės, kurias galite naudoti ir atnaujinti. Yra skirtingos pralaidumo, erdvės, serverių (skirtingo greičio), procesoriaus, saugos parinkčių ir kt. Kategorijos.

Paprasčiau tariant, naudodamiesi „DigitalOcean“ yra daugybė būdų, kaip padaryti jūsų mėnesinį mokestį tikrai brangų. Daugelis kitų paslaugų teikėjų siūlo 2–5 skirtingus planus, kurie suteikia gerą apžvalgą apie tai, ko jūs gaunate. Naudodami „DigitalOcean“ galite viską pritaikyti patys. Tai gali būti geras dalykas, tačiau jei nesate patyręs vartotojas (kaip minėta aukščiau), tai gana sudėtinga ir atima daug laiko. Be to, kaip teigiama ankstesniame skyriuje, kainos, palyginti su kitais tiekėjais, yra gana kietos.

Ar mes rekomenduojame „DigitalOcean“?

Taip …

… tol, kol esi kūrėjas.

Jei esate paprastas žmogus, norintis pristatyti internetinę svetainę, ten yra daug patogesnių produktų, kurie jums kainuos kur kas mažiau.

Tiems, kas žino savo kelią aplink technologijų pasaulį, atrodo, kad nėra greitesnio ar našesnio produkto nei „DigitalOcean“.

Klientų aptarnavimo problema ir kaina nėra lengva.

Jei veiksnumas ir greitis yra jums svarbiausi veiksniai, „DigitalOcean“ yra vienas geriausių pasirinkimų rinkoje.

Ar turite kokių nors teigiamų ar neigiamų „DigitalOcean“ prieglobos patirties? Jei tai padarysite, palikite skaidrią ir sąžiningą apžvalgą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author