Skaitmeninio Ramiojo vandenyno apžvalga

Skaitmeninis Ramusis vandenynas

Tinkamas anglies neutralumo priegloba, geras klientų aptarnavimas, funkcijos yra mažesnės nei žvaigždės.

„DigitalPacificLogo“

Bendras įvertinimas

Pigiausias planas
6,90 USD / mėn

Skaitmeninis Ramusis vandenynas: greita santrauka žmonėms, neturintiems laiko (beveik visi mes)

Nors pagal „Australijos standartus“ skaitmeninis Ramusis vandenynas yra geras kompiuteris, jei palyginsime juos su dabartiniu mėgstamiausiu žiniatinklio prieglobos „SiteGround“, greitai pastebėsite keletą skirtumų, iš kurių pagrindiniai yra trūksta globalių duomenų centrų (jie turi tik 1 pagrindinį Sidnėjuje, „SiteGround“ yra nemažai visame pasaulyje, suteikiantį jums galimybę naudotis pasauliniu mastu), ir trūksta „WordPress“ orientuotų hostingo planų (daugiau nei 25% viso interneto veikia „WordPress“, tikriausiai taip pat bus jūsų svetainė, todėl ji yra gana svarbi), ir disko talpa (jų pagrindinis planas leidžia tik 1 GB, SG siūlo 10 GB).

Mums patinka, koks yra švarus ir ekologiškas skaitmeninis Ramusis vandenynas, o jų veikimas tikrai yra pakankamai geras, kad būtų galima priglobti daugumą svetainių, ir yra gražus, nes didėja kaina. Tačiau mums nepatiko, kad mažai kas įtraukta į jų pagrindinį planą (kurio kaina viršija daugelio konkurentų planus).

Kaip minėta anksčiau, jis ateina tik su 1 GB vietos diske, tačiau tikrai keistas dalykas yra palaikymo trūkumas „MySQL“ duomenų bazėms, kurias jums reikia paleisti bet kokioms deramoms CMS, tokioms kaip „WordPress“ ar „Joomla“. Tai daro pagrindinį planą naudingu tik mažoms statinėms html svetainėms, tokioms kaip brošiūrų tipo svetainės ar vietelių rezervavimo svetainės.

Taigi trumpai tariant, mūsų rekomendacija vis dar taikoma „SiteGround“, o ne „Digital Pacific“, nes „SiteGround“ pasižymi tokiomis funkcijomis kaip 10 GB vietos diske, nemokamas SSL, nemokamas CDN, nemokama migracija, jie turi kelis duomenų centrus visame pasaulyje (pasiekiami visame pasaulyje), GREAT palaikymą. , ir jie yra oficialiai rekomenduojami „WordPress“ (labai nedaug kompiuterių gali tvirtinti, kad tai gana įspūdinga), jie yra tikrai nesąmoningi. Peržiūrėkite mūsų „SiteGround“ apžvalgą čia!

Vis dar domitės „Digital Pacific“, skaitykite toliau.

skaitmeniniai pacific tyrimai

Skaitmeninio Ramiojo vandenyno apžvalga

2000 m. Įkurta „Digital Pacific“ yra patyrusi, anglies atžvilgiu neutrali Australijos prieglobos paslaugų teikėja, daug dėmesio skirianti kokybiškoms paslaugoms ir klientų pasitenkinimui. Ši Sidnėjuje įsikūrusi įmonė teikia tik patikimus hostingo sprendimus, pritaikytus patenkinti ir viršyti šiandienos klientų poreikius. Čia yra keletas pagrindinių įmonės vertybių:

 • Intuityvios ir turtingos kokybės hostingo paslaugos už priimtiną kainą
 • Ilgalaikių santykių su klientais formavimas
 • Kliento poreikių supratimas
 • 24/7 klientų aptarnavimas visus metus

Jie siūlo platų prieglobos paslaugų spektrą, pradedant nuo bendro naudojimo ir VPS talpinimo iki dedikuotų serverių. Šias paslaugas suteikia kvalifikuota ir patyrusi „Digital Pacific“ specialistų komanda. Taigi, ar jūs esate mažas ar vidutinis verslas, ieškantis geriausio australų žiniatinklio prieglobos, kuriančio jūsų verslo svetainę, ši įmonė turi daug ką pasiūlyti!

Prieglobos paslaugos

Keletas dalykų, dėl kurių „Digital Pacific“ išsiskiria iš minios:

 • Turėdama daugiau nei 15 metų patirtį, „Digital Pacific“ yra viena iš pirmųjų kompanijų, pradėjusių siūlyti interneto prieglobos sprendimus Australijoje.
 • Jie turi puikią atsarginių kopijų sistemą, kuri 3 kartus per dieną išsaugo jūsų svetainę, duomenų bazę ir el. Pašto failus!
 • „Digital Pacific“ naudoja aukšto lygio „Dell“ aparatinę įrangą su veidrodiniais diskais, kad užtikrintų serverio stabilumą, galią ir ilgaamžiškumą.

Kainodara

skaitmeninis pacific kainodara

Kaip minėta anksčiau, jų pagrindinis planas iš tikrųjų nėra tas dalykas, į kurį norite prisiregistruoti, nebent be jūsų, jūs planuojate statinę HTML svetainę, pvz., Vietos rezervavimo svetainę, kol jūsų tikroji svetainė pradės veikti. Taigi, kitas planas yra 9,92 USD, jei mokate kasmet, šis planas leidžia naudoti „MySQL“ duomenų bazes, kad galėtumėte naudoti savo mėgstamas CMS, pvz., „WordPress“ ar „Joomla“. Jie taip pat turi verslo planus, kur mes pradedame matyti funkcijas, kurios palyginamos su mūsų pagrindiniais kompiuteriais, tokiais kaip „SiteGround“ ar „A2 Hosting“.

Bendras žiniatinklio priegloba įmonėms

Tai yra pagrindinis jų verslo prieglobos planas. Tai yra bendras priegloba, o tai reiškia, kad jūsų svetainė bus patalpinta serveryje su daugybe kitų svetainių. Kadangi turėsite daug kaimynų, ketinate bendrinti serverio išteklius kartu. Dabar neleiskite to gąsdinti, mes kalbame apie ypač galingus serverius, galinčius valdyti daugiau nei vieną svetainę. Jei norite atidaryti savo įmonės tinklaraštį arba turite įmonės svetainę, „Digital Pacific“ verslo prieglobos planas patenkins jūsų poreikius. Jei atsitiktinumas atrodo, kad šis sprendimas nėra pakankamai geras, galite lengvai pereiti prie geresnio prieglobos plano.

Štai ką jūs gaunate:

 • Paprastas naudoti „cPanel“.
 • Klientų palaikymas visą parą.
 • Galimybė keisti planus, nesijaudinant dėl ​​sutarčių ar nuobaudų.
 • Jūsų svetainė bus talpinama Australijos serveriuose – visus prižiūri ir prižiūri „Digital Pacific“.

Šis priegloba prasideda nuo 6,90 USD per mėnesį (palyginti su „SiteGround“ 4,95 USD / mėn.). Nors mes rekomenduotume jų „Verslo pagrindų“ planą, kuriame yra 25 GB atminties, 100 GB mėnesio srauto ir neribotas el. Laiškų skaičius. Be šio pagrindinio plano, jūs galite įsigyti „Verslo standartą“, „Pažangios programos“. Jie yra brangesni, tačiau visiškai verti papildomų pinigų – tuo atveju, jei ieškote didesnės saugyklos ir pralaidumo.

VPS talpinimas

Jei padidinsite savo serverio našumą ir galėsite visiškai valdyti, jus sudomins „Digital Pacific“ VPS talpinimo planas. Tai suteikia visiškai funkcinį virtualų serverį su įdiegta operacine sistema, kurią galite valdyti savarankiškai. Yra dvi VPS talpinimo parinktys:

 • Savarankiškai valdoma VPS, tai reiškia, kad gausite virtualų serverį ir viskas. Jei norite įdiegti medžiagą, išspręsti problemas ar tiesiog atlikti įprastą techninę priežiūrą, turėsite pasisamdyti sistemos administratorių arba visus šiuos veiksmus atlikti patys. Šis planas kainuoja apie 45 USD per mėnesį.
 • Tvarko VPS leidžia sutelkti dėmesį į verslą, o „Digital Pacific“ ekspertai tvarko techninę dalykų pusę. Šis planas prasideda nuo 74 USD per mėnesį.

Turėdami abu šiuos planus gausite:

 • VPS cPanel
 • Nemokamas nustatymas
 • Nemokama atsarginė vieta

Dedikuotas priegloba

Dedikuotas priegloba yra skirta dideliems rinkos dalyviams. Užuot turėję virtualų serverį, kuris dalijasi ištekliais su kitomis virtualiomis mašinomis viename fiziniame serveryje – tai yra atvejis, kai naudojamas VPS priegloba, gausite galingą fizinį serverį patys. Tai yra taip gerai, kaip ji pasireiškia prieglobos pasaulyje. Šis planas yra idealus norint naudoti daug išteklių reikalaujančią žiniatinklio programą ar dideles el. Prekybos svetaines. Kaip šio plano dalį jūs turite teisę:

 • Greitas nustatymas
 • Naujausia „Dell“ įmonės lygio aparatinė įranga
 • Specialus valdymas ir palaikymas naujinimams ir saugai
 • Greitas palaikymas

„Digital Pacific“ dedikuoti hostingo planai prasideda nuo 99 USD.

Išvada

Kaip minėta santraukoje, jie yra tinkami kompiuteriai ir yra ekologiški, tačiau dėl to, kad pagrindiniame plane trūksta „MySQL“ duomenų bazių (taigi nėra „WordPress“ ar „Joomla“) (kuri įkainota kaip planas, kuris turėtų būti palaikomas) ), trūksta užjūrio serverių ir trūksta vietos diske, labai rekomenduojame ieškoti alternatyvių variantų, tokių kaip A2 priegloba ar „SiteGround“.

SantraukaReviewer Matthew RogersAtsiskaitymo data 2016-02-28Peržiūrėta prekė Digital PacificAuthor Rating 31 žvaigždė1 žvaigždė1 žvaigždėpilkapilkaProdukto pavadinimas Digital PacificPrice
AUD 6,9

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author