Populiariausia CMS pagal rinkos dalį

Nesvarbu, ar norite sukurti svetainę profesionaliam, keičiamo dydžio verslui, ar kūrybingam, į dizainą orientuotam tinklaraščiui, čia yra CMS. Bet kur pradėti tokioje perkrautoje pramonėje?

Čia pateikiame populiariausių CMS, pagrįstų rinkos dalimi, 10 vadovą.

Atkreipkite dėmesį, kad rinkos dalies duomenys buvo gauti iš „W3techs“ ir „BuiltWith“.

Contents

Kas yra turinio valdymo sistema (CMS)?

Turinio valdymo sistema (CMS) yra programinė įranga, leidžianti valdyti, kurti ir skelbti turinį, įskaitant kopiją ir vaizdus, ​​nereikia žinoti kodo. Mes vertiname CMS, nes nors kai kurie iš mūsų gimė koduoti („Think Bill Gates“ ir Dennis Ritchie), dauguma jų nebuvo.

Paprastumas ir prieinamumas svetainių, kurių nereikia pagal kodą, padarė jas patrauklesnes ne tik technikos specialistams. Tad nenuostabu, kad iš daugiau nei 1,7 milijardo internetinių svetainių beveik pusė naudojasi CMS.

Kas yra rinkos dalis?

Rinkos dalis parodo, kiek žmonių naudoja kiekvieną produktą ar paslaugą, palyginti su konkurentais. Įvairi rinkos dalis yra gera, nes tai reiškia didesnę konkurenciją vartotojams.

Ar yra skirtingų CMS kategorijų?

Kiekviena CMS turi savų privalumų, savybių ir keistenybių, tačiau jas paprastai galima suskirstyti į du tipus: tinkinamą, nemokamą, atvirojo kodo programinę įrangą, tokią kaip WordPress ir Drupal, ir supaprastintas, mokamas SaaS parinktis, tokias kaip „Squarespace“ ir „Wix“..

Atvirojo kodo programinė įranga

Atvirojo kodo programinė įranga suteikia vartotojams visišką savo svetainės valdymą ir leidžia jums modifikuoti, pritaikyti ar išplėsti kodą, kaip norite.

Pasak „McKinsey“, nemokama naudoti ir atsisiųsti&Bendrovė, atvirojo kodo kreipiasi į įmones, nes ji skatina labiau bendradarbiauti, inovatyvius ir specializuotus sprendimus.

Atvirojo kodo dėka įmonės gali atidaryti savo tinklą kartu dirbančių žmonių bendruomenei, įskaitant klientus, programinės įrangos inžinierius ir tiekėjus.

Atvirojo kodo sprendimai paprastai nėra tinkami naujokams, nes jie reikalauja, kad jūs nuspręstumėte priskirtą domeną, patys priglobtumėte savo svetainę, neatsiliktumėte nuo nuolatinės priežiūros ir neturėtumėte klientų palaikymo..

Nepaisant to, jei manote, kad šis metodas labiausiai tiktų, internete visada yra patarimų ir patarimų, kurie jums padės.

Programinė įranga kaip paslauga („SaaS“)

„Programinės įrangos kaip paslaugos“ („SaaS“) sprendimuose pateikiami iš anksto sukurti tinklalapių šablonai ir vilkimo bei kritimo elementai tinklalapiams kurti..

Vartotojai moka mėnesinį abonentinį mokestį, kad galėtų pasiekti savo svetainę bet kada, bet kurioje vietoje ir naudodamiesi bet kokiu internetu palaikomu įrenginiu.

Anot McKinsey&Bendrovė, daugiau bendrovių greitai priima „SaaS“ platformas, nes joms netaikoma atsakomybė imtis saugumo priemonių ir vykdyti trečiųjų šalių programas.

„SaaS“ taip pat yra pigesnis pasirinkimas ir padeda įmonėms sumažinti veiklos sąnaudas, teikdamas išorinę palaikymo komandą, didindamas bendradarbiavimą visame pasaulyje ir suteikdamas lengvą prieigą prie duomenų.

10 populiariausių CMS nuo 2020 m

1. „WordPress“

 • CMS rinkos dalis: 61,8%
 • Iš viso svetainių: 27 000 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 226 000+
 • Vietų, esančių 1 m aukštyje, procentas: 34,7%
 • Populiarios svetainės: „Walt Disney Company“, „Sony Music“, oficialus „Žvaigždžių karų“ tinklaraštis, „Tech Crunch“, „BBC America“

Naujovės išskiria lyderį ir pasekėją. „Steve Jobs“, „Apple“ įkūrėjas

Jei dar nesate prisijungę prie interneto, tikriausiai girdėjote apie „WordPress“.

„WordPress“ yra nemokama, atvirojo kodo programinė įranga ir iki šiol yra pati populiariausia tarp CMS vartotojų, užimanti 61,8% rinkos.

„WordPress“ pateikia puikų standartinių funkcijų pasirinkimą ir leidžia įgalinti beveik bet kurią funkciją per tūkstančius pasirinktinių temų, valdiklių ir papildinių..

Kokie verslai turėtų naudoti „WordPress“?

„WordPress“ yra puikus pasirinkimas įmonėms ir didelėms organizacijoms.

Kodėl turėčiau naudoti „WordPress“??

„WordPress“ suteikia jums galimybę kurti pasirinktinius vartotojo vaidmenis, kurie užtikrina, kad svetainė būtų lengva visiems, ir tai yra svarbus veiksnys didelėms organizacijoms, kurios paprastai turi daug skirtingų komandų ir partnerių, pasiekiančių svetainę. Tai taip pat užtikrina, kad turinys būtų patenkintas plačia ir įvairia auditorija.

Kai „Network Rail“ reikėjo svetainės atnaujinimo, jie ieškojo „WordPress“ sprendimo. Jiems reikėjo savo svetainės, kad galėtų kreiptis į plačią klientų bazę visoje JK, taip pat savo darbuotojams ir verslo partneriams. Tai reiškė, kad pagrindinis dėmesys buvo skiriamas naudojimui.

„WordPress“ sprendimas

„Network Rail“ apibūdino savo klientų asmenybes ir pagal juos sukūrė pasirinktinį šabloną. Jie taip pat sukūrė kelis papildinius ir valdiklius, įskaitant:

 • Individualus karjeros krautuvo papildinys, skirtas naujoms darbo galimybėms gauti
 • Tiekimo įkėlimo papildinys, skirtas rinkti ir skelbti „Network Rails“ partnerių straipsnius
 • Tinkinti „SiteOrigin“ valdikliai, leidę redaktoriams lengvai pridėti konkretaus stiliaus turinį prie įrašų

Rezultatas

Nauja „Network Rails“ tema palengvino svetainės naudojimą tiek klientams, tiek vidinėms komandoms. Be to, jis tapo jautresnis visuose mobiliuosiuose įrenginiuose.

Apžvalga

„WordPress“ yra iki šiol populiariausia CMS ir dėl geros priežasties. Tai nemokamas, atviras šaltinis, todėl galite sukurti tinkintus vartotojo vaidmenis, valdiklius ir papildinius, kad užtikrintumėte, jog svetaine lengva naudotis tiek darbuotojams, tiek svetainės lankytojams..

Atminkite, kad mes kalbame ne apie „WordPress.org“, o apie „WordPress.com“, nors jie abu yra puikūs srauto svetainių prieglobai.

2. Joomla!

 • CMS rinkos dalis: 4,7%
 • Iš viso tiesioginių svetainių: 1 600 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 17 000+
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 1,71%
 • Svetainės, kuriose naudojama „Joomla“: „Peugeot“, „Ikea“, „Lipton“ arbata

„Joomla“ užima 4,7% rinkos dalies, todėl ji yra antra pagal populiarumą tarp CMS vartotojų. Tai nemokamas atvirojo kodo sprendimas, kurio prekės ženklai yra „Ebay“ ir „Peugeot“

Kokie verslai turėtų naudoti „Joomla“?

„Joomla“ tinka bet kokio tipo verslui

Kodėl turėčiau naudoti Joomla??

Matome „Joomla“ galimybes, kai jie sūrio fabrike Frossasco vadinasi Caseificio Pezzana, kad atnaujintų savo seną ir pavargusią svetainę pagal savo prekės ženklą.

Jie norėjo, kad jų svetainė lankytojams suteiktų geresnių klientų patirties ir atspindėtų naujos įmonės prekės ženklą; Jie norėjo svetainės, kuri būtų vizualiai skani kaip jų maistas.

„Joomla“ atnaujino CMS sistemą, patobulino jų SEO strategiją, tinkamumą naudoti ir reagavimą.

Be to, agentūra sukūrė animaciją ir grafiką bei optimizavo svetainę, kad gautų geriausius rezultatus. Tai buvo:

 • Kelių kalbų funkcijos (italų, anglų, vokiečių).
 • Reaktyvus dizainas
 • Naujas tinkintas šablonas

Visa tai turėjo užtikrinti nuoseklesnį ir konkurencingesnį vaizdinį prekės ženklą keliose platformose.

Rezultatas

„Caseificio Pezzana“ svetainė padidino savo natūralių interneto reitingą ir pagerino saugumo aspektus. Tai taip pat dabar atspindi ir sustiprina „Caseificio Pezzana“ prekės ženklą ir gali agresyviau konkuruoti su konkurentais.

Įgūdžių lygis: tai nėra lengva

„Joomla“ yra šiek tiek sudėtingesnė nei CMS lyderė „WordPress“ ir, kadangi ji yra atviro kodo, kliento palaikymo nėra. Tačiau „Joomla“ komanda maloniai sukūrė išsamią „Joomla“ dokumentaciją vartotojams. Arba, jei norite bendrauti su žmonėmis, galite apsilankyti Joomla! Vartotojo forumas.

Greita apžvalga

Joomla! yra reaguojanti, keičiamo dydžio CMS, kurią lengva atnaujinti. Tai tinka daugumai verslo tipų, tačiau pradedantiesiems turėtų būti aišku, nebent ieškote iššūkio.

3. „Shopify“ (daugiau nei 1 mln. Internetinių svetainių)

 • Rinkos dalis: 3,2%
 • Iš viso tiesioginių svetainių: 1 053 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 25 000+
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 2,94%
 • Svetainės, kuriose naudojamas „Shopify“: „Budweiser“, „Bulletproof“, „Penguin Books“

Jei norite pradėti savo el. Prekybos svetainių verslą, tada „Shopify“ yra populiariausia į elektroninę prekybą orientuota platforma, turinti 3,2 proc..

Kanadoje gimusi įmonė „Shopify“ yra „SaaS“ prenumeratos modelis, kuriame vartotojai gali lengvai sukurti svetainę ir pridėti, išsiųsti bei valdyti produktus.

Ką bendrovės turėtų naudoti „Shopify“?

„Shopify“ skirta tik elektroninės prekybos parduotuvėms.

Kodėl turėčiau naudoti „Shopify“?

„Shopify“ padeda prekės ženklams išplėsti dydį, valdyti atsargas ir siūlo gerą palaikymo komandą.

Karolyn Fox, „Military Hippie“, šešiabriaunės moteriškos aprangos prekės ženklo, kūrėja, pradėjo savo įmonę vykdyti savo užsakymus namuose, kol nebegalėjo suspėti su paklausa. Siekdama padėti patenkinti paklausą, išplėsti ir valdyti atsargas, Karolyn sukūrė „Shopify Plus“ paskyrą

„Shopify“ leidžia Karolyn komandai sekti, kaip panašūs produktai buvo parduodami praeityje, numatyti tikėtiną paklausą ateityje ir sukaupti nemažą atsargų kiekį prieš pradedant marketingo blykstę.

Bendrovė taip pat naudoja „SKULabs“ – daugiakanalę atsargų ir sandėlių valdymo sistemą, kad optimizuotų savo naują 4000 kvadratinių pėdų sandėlį.

Karolynas taip pat naudojasi tuo, kad naudojasi „Shopify“ mados pirkėju, kuris apžiūrinėja pasaulį daiktais, kuriuos galima greitai išbandyti „Instagram“ ir pasiūlyti parduoti.

Rezultatai

Tiek dėl sugebėjimo greitai pritaikyti savo prekės ženklą, tiek dėl „Shopify Plus“ įrankių ir komandos Karolyn vertina šiuos rezultatus:

 • Konversijos rodiklis padidėjo 32% per metus
 • Grįžtančių klientų rodiklis šoktelėjo 99%, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu, iki 21,7%
 • Vidutinė užsakymo vertė (AOV) padidėjo 3% ir sudarė 79 USD
 • Pajamos padidėjo 97% 2018 m. Ir planuoja pasiekti 10 mln. USD

Įgūdžių lygis: C-C-komercija

„Shopify“ orientuojasi į tai, kad yra lengvai naudojama svetainė, tačiau jei turite užklausą, jie visą parą ir visą parą turi palaikymo komandą..

Apžvalga

„Shopify“ yra lengvai naudojama e-komercijos platforma, turinti daugybę į pardavimą orientuotų funkcijų ir gerą palaikymo tinklą savo vartotojams.

4. Drupalis

 • CMS rinkos dalis: 3,0%
 • Iš viso internetinių svetainių: 555 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 14 000+
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 2,83%
 • Svetainės, kuriose naudojamas „Drupal“: „Tesla“, „Entertainment Weekly“, Harvardo universitetas

„Drupal“ yra dar viena nemokama, atvirojo kodo programinė įranga, tačiau skirtingai nei „WordPress“ ir „Joomla“, „Drupal“ daugiausia dėmesio skiria sudėtingų turinio socialinių leidinių bendruomenės svetainių, turinčių dideles duomenų bazes, maitinimui..

Kokie verslai turėtų naudoti „Drupal“?

„Drupal“ yra tinkamas pasirinkimas bet kokio tipo verslui, tačiau atminkite, kad kai kurioms įmonėms gali prireikti papildomų „Drupal“ platformų ir plėtinių. Visų pirma el. Prekybos svetainėse galima naudoti „Drupal Commerce“ arba „Ubercart“.

Kodėl turėčiau naudoti Drupal??

Drupal vaidino lemiamą vaidmenį „The Economist“ perėjus nuo savaitinio spausdinimo žurnalo prie kasdienio leidimo platformos.

Komandai reikėjo internetinio įrankio, kurį jie galėjo pasiekti bet kur ir bet kada, kad kiekvieną rytą galėtų paskelbti penkias naujienas visoje Amerikoje, Europoje ir Azijoje..

„Drupal“ leido redakcijai suprojektuoti turinio kūrimo ir publikavimo darbo eigą. Turinio rašymo sąsaja buvo pritaikyta taip, kad būtų pašalinta formavimo klaidų galimybė ir autoriai galėtų sutelkti dėmesį į turinį.

Taip pat buvo sukurta informacijos suvestinė, leidžianti redaktoriams kasdien kurti ir skelbti leidimus; jame pateikiami vizualiniai patvirtinimo būklės rodikliai, laikmačio skaičiavimo laikmačiai kiekviename regione ir nuorodos redaguoti.

Įgūdžių lygis: tai nėra lengva

„Drupal“ nėra skirtas pradedantiesiems. Su šiuo pakeitimu gali būti sunku pakeisti dizainą ir net atnaujinti plėtinius.

Apžvalga

„Drupal“ yra nemokama atviro kodo programinė įranga, skirta sudėtingoms socialinės bendruomenės svetainėms.

„Drupal“ teikia naudojimą, tinkinimą, mastelį, turinio kūrimą ir saugos funkcijas, tačiau norint naršyti gali reikėti kūrėjo pagalbos.

5. Kvadratas

 • Rinkos dalis: 2,7%
 • Iš viso tiesioginių svetainių: 1 900 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 66 000+
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 1,09%
 • Svetainės, naudojančios „Squarespace“: „Lumio“, kiaušinių parduotuvė, „Big Human“

„Squarespace“ yra „SaaS“, viskas viename, interneto svetainių kūrimo platforma. Jie yra į dizainą orientuotas prekės ženklas, kurio tikslas – suteikti žmonėms galimybę dalintis savo istorija.

Koks verslo tipas turėtų naudoti „Squarespace“?

Bet kurį verslo tipą gali naudoti „Squarespace“. tačiau dėmesys dizainui daro jį tinkamesnį kūrybiniams prekių ženklams, pavyzdžiui, fotografams.

Kodėl turėčiau naudoti „Squarespace“? ?

Idris Elba yra užsidegęs „Squarespace“ rengėjas ir net su jais bendradarbiavo šiais metais kampanijoje. Paklaustas, kodėl pasirinko bendradarbiauti su „Squarespace“, jis teigė, kad mėgsta naudoti įrankius mintims, kūrybai ir verslui plėsti..

„Elba“ kalba yra apie vartotojo patirtį. Jis norėjo, kad žmonės apsilankytų jo svetainėje ir pamatytų, ką jis siūlo, ir turėtų labai paprastą būdą, kaip ją gauti.

Jis nori, kad jo svetainė būtų informatyvi ir lengvai pasiekiama. Elba tęsia: „Aš pasirinkau„ Squarespace “, nes noriu, kad žmonės apsilankytų 2hrset.com ir pasakytų savo draugams:„ Jie atrodo tikrai profesionalūs. Turėtumėte juos patikrinti. “

Įgūdžių lygis: Tu tai gavai

„Squarespace“ yra gana paprasta platforma, prie kurios galima priprasti, tačiau jei nesate tikri, galite pasižiūrėti keletą vaizdo įrašų vadovėlių, kurie padės jums pradėti..

Tačiau, palyginti su „WordPress“, jis nesiūlo daug lankstumo ar tinkinimo, todėl, norėdami atlikti pakeitimus ne pagal temos šabloną, turėsite pasamdyti kūrėją..

Apžvalga

„Squarespace“ yra į dizainą orientuotas prekės ženklas, žinomas dėl švarių, modernių šablonų. Jie siekia sukurti veiksmingą, stilingą ir lengvai valdomą buvimą internete ir yra ypač tinkami kūrybinėms industrijoms.

6. Wix

 • CMS rinkos dalis: 2,3%
 • Tiesioginės svetainės (visuotinis): 3 800 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 705
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 0,75%
 • Svetainės, kuriose naudojama „Wix“: „Conqr“, varinės įlankos žvakės, arbatos istorija

„Wix“ yra dar viena „SaaS“ platforma, paremta dizainu, siūlanti ir nemokamas, ir papildomas prenumeratas.

Wixas mano, kad visi turėtų sugebėti sukurti gražią svetainę ir pastaraisiais metais išpopuliarėjo, garsėdami garsenybėmis, įskaitant Adamą Grantą ir Karlie Klossą..

Kokį verslo tipą turėtų naudoti „Wix“?

Remdamiesi tikrinimu ir peržiūra, „Wix“ yra puikus mažų verslų startuolis.

Kodėl turėčiau naudoti „Wix“??

Žmonės perkelia į „Wix“ dėl jo lengvumo. Janas Avellana, rašytojas ir „Wix“ vartotojas, apibūdina „Wix“ kaip linksmą ir paprastą naudoti, nes viskas yra „apie dizainą ir be kodo“. Ji sklandžiai demonstruoja savo prekės ženklą visoje savo svetainėje, tinklaraštyje ir kitoje medžiagoje, daugiausia dėmesio skirdama būdams sukurti darbą, kuris būtų pastebimas.

„Wix“ vartotojams tai patinka, nes jie gali susitelkti į bendravimą, nesijaudindami apie techninę dalykų pusę.

Įgūdžių lygis: Tai tinka visiems

„Wix“ yra patogus naudoti vartotojui, lengvai valdomas ir turi funkciją, kuri automatiškai surenka pirmąjį juodraštį jums, jei dar nesate tikri dizaino pasaulyje..

Apžvalga

„Wix“ yra į dizainą orientuota, pradedantiesiems draugiška platforma, turinti daugiau nei 500 dizainerių šablonų, „drag and drop“ svetainės redaktorius, optimizuotas vaizdas mobiliesiems ir platus SEO funkcijų, kurias lengva naudoti, pasirinkimas.

7. Tinklaraštininkas

 • Rinkos dalis: 1,5%
 • Iš viso tiesioginių svetainių: 388 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 2300+
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 mln .: 1,06%
 • Svetainės, kuriose naudojamas „Blogger“: Mamos virtuvė, lyderystės tinklaraštis

„Blogger“ yra „Google“ tinklaraščių platforma. Tai nemokama, pagrindinė, atvirojo kodo programinė įranga, orientuota į prieinamumą ir lengvą naudojimą naujiems ar atsitiktiniams rašytojams.

„Blogger“ sulaukė blogo rep. metams bėgant dėl ​​augimo ir prisitaikymo stokos. Įdomu tai, kad „Twitter“ sukūrė Evanas Williamsas, nusivylęs „Blogger“.

Vis dėlto jis turi savo privalumų, o jo paprastumas yra nepaprastas.

Ką įmonės turėtų naudoti „Blogger“?

„Blogger“ nėra skirtas įmonėms – jis skirtas atsitiktiniams rašytojams, norintiems pradėti mokėti už savo darbą.

Kodėl turėčiau naudoti „Blogger“??

Gerai, būkime tikri čia. „Blogger“ yra pagrindinio apibrėžimas. Bet aš manau, kad jo paprastumas atnaujinamas, ir daugelis rašytojų grįžta prie savo „Blogger“ šaknų dėl jo nepriekaištingos, minimalistinės struktūros.

Turėdami „Google“ paskyrą jums nieko nereikia prisiregistruoti, tiesiog eikite į „Blogger“ ir prisijunkite per tai.

„Blogger“ suteikia galimybę minimalistinėje sąsajoje paleisti vieną tinklaraštį ar daug tinklaraščių. Tai taip pat patogu SEO ir iš tikrųjų veikia gana sklandžiai.

Įgūdžių lygis: draugiškas mamoms

Šiame sąraše „Blogger“ lengviausia naudoti CMS. Taigi, jei tai yra kažkas paprasto ir nekasdieniško, po to išbandykite.

Apžvalga

„Blogger“ yra puikus dėl savo paprastumo ir išliko prieinamas bei nemokamas, tačiau netinkamas verslui.

8. Magento

 • Rinkos dalis: 1,5%
 • Tiesioginės svetainės (visuotinis): 265 000+
 • Tiesioginės svetainės (JAV): 84 000+
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 1,32%
 • „Magento“ naudojančios svetainės: „Signature Hardware“, „Vizio“, „Smart Home“

„Magento“ yra nemokama ir lanksti atvirojo kodo elektroninės komercijos platforma, tačiau jie taip pat siūlo kitus sprendimus, atsižvelgiant į jūsų verslo dydį, įskaitant „SaaS“..

Ką verslai turėtų naudoti „Magento“?

„Magento“ yra orientuota tik į elektroninę prekybą ir gali valdyti didesnes ir įmonės lygio įmones.

Kodėl turėčiau naudoti „Magento“??

„Magento“ yra populiarus dėl savo dizaino ir patogumo.

„Lladró“, pasaulinė porceliano įmonė, besispecializuojanti rankomis gaminamų figūrėlių srityje, kreipėsi į „Magento“, norėdama išplėsti savo verslą visame pasaulyje ir sugebėti greičiau atsiųsti savo gaminius.

„Lladró“ reikėjo platformos, orientuotos į išskirtinės, internetinės ir mobiliosios klientų patirties teikimą.

Jų naujojoje svetainėje dabar yra daug naujų funkcijų, įskaitant patobulintą galeriją ir produktų puslapius bei geresnį kasų srautą, kurios pagerino klientų patirtį.

„Lladró“ rinkodaros komanda dabar praleidžia mažiau laiko tvarkydama svetainę, o įprastas jų darbas dabar yra automatizuotas ir užima mažiau laiko.

Lladro

Įgūdžių lygis: Nekoderatoriai neprivalo būti taikomi

Tai nėra raketų mokslas, tačiau „Magento“ nėra vieno paspaudimo diegimo parinkties, todėl gali būti sunku prisijungti prie interneto.

Apžvalga

„Magento“ parduoda save gerai ir yra patrauklūs visiems, norintiems pradėti elektroninės komercijos verslą. Jie yra tvirta platforma, turinti tokias funkcijas kaip užsakymų valdymas ir verslo žvalgyba. Tai sudėtinga platforma, kurią galite nustatyti internetu, bet kai tai padarysite, yra gera palaikymo komanda.

9. „Bitrix“ („Bitrix24“)

 • Rinkos dalis: 1,4%
 • Bendras tiesioginių svetainių skaičius (globalus): 210 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 77
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 0,95%
 • Svetainės, naudojančios „Bitrix“: „Promt“, „Goodhouse.ru“, „New.far.ru“

Gerai, kad mes esame beveik apačioje, tačiau tai yra jaudinantis dalykas, todėl stebėkite. „Bitrix24“ yra visokeriopas „SaaS“ bendradarbiavimo įrankis, siūlantis visą jūsų verslo bendradarbiavimo, komunikacijos ir valdymo priemonių paketą..

„Bitrix24“ teigia, kad „tai daro beveik viską, bet vadovauja tavo įmonei už tave“, ir aš turiu pripažinti, kad tai nėra toli.

Ką įmonės turėtų naudoti „Bitrix24“?

„Bitrix24“ aptarnauja labiau įsitvirtinusias įmones – nuo mažų iki įmonės lygio.

Kodėl turėčiau naudoti „Bitrix24“??

„Bitrix24“ padėjo pramonės įmonėms, kuriose trūksta technologijų, pavyzdžiui, statybų, kurios turi sudėtingus ir ilgus projektus, tapti labiau automatizuotomis ir skaidriomis..

Bendrovė RNR priėmė „Bitrix24“, nes tai leido jo komandai užprogramuoti visas užduotis, kurias reikėjo atlikti. Buvo 1800. Atlikėjui ir atsakingajam buvo paskirta kiekviena užduotis, tada jie buvo sujungti į algoritmą.

Dabar kiekvienai užduočiai nustatyti filtrų galutiniai terminai, kad būtų galima sekti visas praleistas užduotis, o procesą dabar galima tiesiogiai valdyti sistemoje. Mokėjimo procesas taip pat buvo supaprastintas.

Įgūdžių lygis: palikite tai technikams

„Bitrix24“ yra labai išsami bendradarbiavimo programinė įranga, turinti staigią mokymosi kreivę.

Greita apžvalga

„Bitrix24“ yra idealus būdas padėti labiau įsitvirtinusiam verslui tapti automatizuotam ir skaidresniam.

10. Prestashop

 • Rinkos dalis: 1,2%
 • Iš viso tiesioginių svetainių: 239 000+
 • Tiesioginės svetainės (Kanada): 950
 • Tinklalapių procentas populiariausiuose 1 milimetruose: 0,24%
 • Svetainės, kuriose naudojamas „Prestashop“: „Cooltra“, „Charuca“, „Nos Courses Bio“

Jei jūs tai padarėte iki šiol, jau esate beveik ten. 10 populiariausių CMS yra „Prestashop“. Panašus į „Magento“, „Prestashop“ yra patikimas, nemokamas, atvirojo kodo sprendimas mažoms ir vidutinėms įmonėms.

Kokį verslo tipą turėtų naudoti „Prestashop“?

„Prestashop“ geriausiai tinka mažoms ir vidutinėms elektroninės prekybos įmonėms

Kodėl verta naudoti Prestashop?

„Prestashop“ funkcijos, palyginti su „Magento“, yra šiek tiek ribotos. Verslas gali atlikti pagrindus, įskaitant galimybę įmonėms greitai ir lengvai sukurti puslapį.

Jie taip pat gali padėti padidinti jūsų pardavimus vienam asmeniui, leisdami jums kurti produktų pakuotes. Taip pat galite tinkinti savo užsakymą leisdami klientams įkelti pageidaujamo stiliaus gaminio vaizdus.

Žvelgiant iš konfigūracijos perspektyvos, įmonės gali klientams pasiūlyti kelis mokėjimo metodus, apsipirkimo būdus ir vykdyti geografines pristatymo zonas bei taikyti gabenimo vežėjus.

„Prestashop Ready“ yra priglobta, paruošta naudoti versija, kurioje galite sukurti tinklaraštį, tinkinti ir automatizuoti informacinius biuletenius, kurių kaina – 24,00 € / m..

Įgūdžių lygis: Tu galėtum tai padaryti, bet būtų didesnė parama

„Prestashop“ yra patogesnis vartotojui nei „Magento“, tačiau teikiama ribota pagalba. Jei reikia, kad kas nors turėtų jūsų nugarą, tada „Magento“ yra geresnis pasirinkimas.

Apžvalga

„Prestashop“ funkcijos yra ribotos ir joms trūksta palaikymo, tačiau jos yra pigesnės eksploatuoti nei „Magento“.

Išvada

„WordPress“ vis dar yra bendras CMS platformų čempionas. Tai puikiai tinka didelėms ir įmonės lygio įmonėms, nes tai leidžia sukurti pasirinktinius darbuotojų vaidmenis vartotojams ir, be kita ko, pasirinkti iš daugybės papildinių ir valdiklių..

Jei esate pradedantysis ir norėtumėte kažko, kuo mažiau vargo, tada „Wix“ ir „Squarespace“ yra geros galimybės.

Kanados valdomoje „Shopify“ yra dabartinis CMS elektroninės komercijos karalius, turintis daugybę į pardavimą orientuotų funkcijų. Prestashop yra arti sekundės.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, mano asmeninis mėgstamiausias: „Bitrix24“; „viskas viename“ bendradarbiavimo, komunikacijos ir valdymo įrankis, puikiai tinkantis verslui, kuriam reikalingas dar didesnis automatizavimas ir skaidrumas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author