Mažas apelsinas – kodėl 17 iš 30 apžvalgų

Mažas oranžinis pagrindinis puslapis

„Mažą apelsiną“ 2012 m. Įsigijo „Endurance International Group“ (EIG) – tas pats konglomeratas, esantis už populiaresnius (ir tiesiai šviesiai įvardijamus) „Bluehost“ ir „HostGator“..

Tai gali būti įspėjamasis ženklas įmonei, kurios etiketė yra „namų priegloba“. Tačiau, skirtingai nuo šių dviejų žymių prekės ženklų, „Mažasis oranžinis“ neprarado savo tiesmukiškumo.

2015 m. Birželio mėn. Sukūrėme pagrindinę „WordPress“ svetainę pigiausiame jų prieglobos plane, pavadinimu „Tiny Plan“, ir surinkome jų veikimo laiką & greičio statistika per pastaruosius 24 mėnesius.

Kaip jie palyginami su labiau žinomais seserų prekės ženklais? Pažiūrėkime.

Privalumai naudojant mažą oranžinį prieglobą

Iš pradžių, 2003 m. Paleistas Timo Doro, „Mažasis oranžinis“ dabar turi dvi serverio vietas Dalase, Teksase ir Dearborne, Mičiganas. Mažasis apelsinas, nepaisant mažo statuso ir įnoringo vardo, kurį laiką dirba šiame versle. Duomenys rodo, kad jie žino, ką daro.

1. Stiprus Uptime 99,98%

Patekę į savo svetainę pagrindiniame leidinyje, srautas gali išblėsti vos per kelias minutes. Tokia ekspozicija yra nuostabi … Kol jūsų svetainė negenda!

Deja, nesvarbu, ar gerai veikia jūsų svetainė, jei ją nuolat veikia neprisijungęs prie mažai veikiantis žiniatinklio prieglobos kompiuteris, turintis prastą darbo statistiką, kad paremtų jos našumą.

Laimei, taip nėra „Mažojo apelsino“ atveju.

Mūsų analizė parodė, kad 99 mėnesių darbo laikas per 24 mėnesius. Tai fenomenalu – jie žymiai pralenkia didesnius, labiau pastebimus vardus pramonėje (įskaitant jų dukterines įmones)..

Štai neapdoroti praėjusių 12 mėnesių duomenys:

 • 2020 m. Sausio mėn. Vidutinis veikimo laikas: 100%
 • Vidutinis 2019 m. Gruodžio mėn. 100%
 • Vidutinis 2019 m. Lapkričio mėn. 100%
 • Vidutinis 2019 m. Spalio mėn. 100%
 • Vidutinis 2019 m. Rugsėjo mėn. 99,94 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Rugpjūčio mėn. Veikimo laikas: 100%
 • Vidutinis 2019 m. Liepos mėn. Veikimo laikas: 99,99%
 • Vidutinis 2019 m. Birželio mėn. 100%
 • Vidutinis 2019 m. Gegužės mėn. Veikimo laikas: 99,95 proc.
 • Vidutinis 2019 m. Balandžio mėn. Veikimo laikas: 100%
 • Vidutinis 2019 m. Kovo mėn. 99,97%
 • Vidutinis 2019 m. Vasario mėn. 100%

Mažas oranžinis praėjusių 24 mėnesių statistikaMažas oranžinis vidutinis veikimo laikas | Žiūrėti statistiką

2. Greito įkėlimo laikas – 645 ms

Mes nustatėme, kad stabili svetainė yra labai svarbi svetainės veikimui. Net ir stabili svetainė, jei lėta, gali greitai tapti bevertė.

Tyrimai rodo, kad per sekundę vėluojant įkelti svetainę, konversijos nuostoliai gali būti 7%. 40% svetainės srauto išeis amžinai, jei nepavyks įkelti per mažiau nei 3 sekundes.

Laimei, Mažas oranžinis vidutinis puslapio greitis buvo 645 ms – daug greičiau nei pramonės vidurkis.

Ši neapdorota statistika, kuria pagrįstos šios paraiškos:

Vidutinis paskutinių 12 mėnesių krovimo laikas:

„Small Orange“ paskutinių 12 mėnesių išsami statistikaMažos oranžinės statistikos vidutinė 2019–2020 m | Žiūrėti statistiką

3. Palaikymas – draugiškas ir paslaugus

Net ir stabilioms, greitoms svetainėms reikalinga didžiulė parama atsitiktinėms problemoms, kurios gali netikėtai pasirodyti.

„Mažojo apelsino“ klientų palaikymas mūsų nenuslopino, greitai susisiekėme su mumis atsakymais, kurie buvo ir išsamūs, ir gerai informuoti. Mūsų patirtis, susijusi su jais, buvo 10/10. Čia yra pokalbio su jų komanda pavyzdys:

Mažas oranžinis palaikymas

„Small Orange“ palaikymo agentas buvo naudingas & linksmas

Mums patinka, kad „Mažasis apelsinas“ ne tik nemėgino išsiųsti nuorodų, kad išspręstų mūsų problemą. Jie iš tikrųjų užtruko laiko kalbėti su mumis, skirtingai nuo kai kurių kitų žiniatinklio prieglobų, kuriuos anksčiau apžvelgėme.

4. Sąžiningas ir skaidrus požiūris į verslą

Teigiamas jų sąžiningo požiūrio šalutinis poveikis yra tas, kad nėra „paslėptos“ darbotvarkės ar kalbos, kuri galėtų jus suklaidinti.

Pvz., Dauguma žiniatinklio prieglobos dalyvių pateikia hiperbolinius teiginius, pavyzdžiui, „neribotą prieglobą“. Tačiau dauguma iš tikrųjų nesuteikia neribotos naudos.

Mažas apelsinas to nedaro. Jie aiškiai supranta, ką gausite už savo pinigus.

Be to, kiekviename jų svetainės plane yra visos jo pagrindinės savybės (išskyrus „mažytį planą“), įskaitant neribotą el. Paštą, palaikymą 24/7 JAV, SSD serverius ir neribotus domenų pavadinimus.

5. 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

Įprasta pramonės praktika gali grąžinti pinigus per 30 dienų, jei viskas vyksta ne taip, kaip planuota. Vėlgi, „Mažas oranžinis“ palaiko šią tendenciją suteikdamas iki 90 dienų, kad susigrąžintų pinigus. Tik ilgas grąžinimo laikotarpis būtų pasiūlytas tik įmonei, norinčiai stovėti šalia jų aptarnavimo, todėl išbandymo važiavimo rizika jums yra gana maža.

Beje, „InMotion Hosting“ taip pat siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Poilsis turėtų būti maždaug 30–45 dienos.

Pinigų grąžinimo garantijos yra didžiulės, nes jums nereikia jaustis nemaloniai, jei įsipareigojate tik dėl žiniatinklio prieglobos, norėdami sužinoti, kad jums nepatinka jų paslaugos ir funkcijos.

Turėdami mažą oranžinį, jums nereikės jaustis užstrigusiam už jūsų nekenčiamą paslaugą.

Atminkite, kad grąžinamosios išmokos netaikomos už tam tikrus mokėjimo metodus.

Pagal „Mažojo oranžinio“ paslaugų teikimo sąlygas, grąžinti pinigus negalėsite, jei mokėsite banko pavedimu, „Western Union“ mokėjimu, čekiu ar pinigų pervedimu..

Būtinai mokėkite debeto kortele, kreditine kortele ar „PayPal“, kad įsitikintumėte, jog jūsų sąskaita yra tinkama grąžinti pinigus.

Trūkumai naudojant mažą oranžinį prieglobą

Mažas oranžinis didžiąją dalį mūsų testų išlaikė skraidančiomis spalvomis. Tačiau yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš perduodami savo kreditinę kortelę.

1. Rizika, viršijanti jų ribas

Jei viršysite savo plano ribas, mažas oranžinis gali nedelsdamas sustabdyti jūsų sąskaitą. Tai yra jų paslaugų teikimo sąlygose, kai jūs prisiregistruojate, todėl jums nelieka kitos galimybės, kaip tik susitarti, kai pradedate. Nors dauguma jų planų siūlo nemažą pralaidumą, tiesiog žinokite, kad tai yra galimybė.

ASmallOrange pralaidumo naudojimo sąlygos

Kalbant apie išteklių naudojimą, „Mažasis oranžinis“ teigia, kad kiekvienas klientas privalo naudoti kuo mažiau serverio išteklių, kad visi jų serverių klientai veiktų gerai.

Kadangi procesorius ir atmintis yra bendri ištekliai, mažas oranžinis gali laikinai sustabdyti arba nutraukti jūsų sąskaitos naudojimą per daug išteklių, nes tai „neteisinga“.

Remiantis jų paslaugų teikimo sąlygomis, bendrinamų ir perpardavinėtojų paketų išteklių apribojimai yra šie:

 • 50 bėgimo procesų
 • 15 minučių maksimalus vykdymo laikas
 • 100 000 viso inodo
 • 10% procesoriaus naudojimas
 • 5% atminties sunaudojimas (arba 512 MB)
 • 500 siunčiamų el. Laiškų per valandą (jie pašalins visus perteklinius pranešimus, nepristatydami jų)

Tas pats pasakytina ir apie pralaidumo naudojimą. Jie skiria jums mėnesinę pralaidumo pašalpą, pagrįstą jūsų įsigytu prieglobos paketu.

Jei jūsų sąskaita viršija paskirtą pralaidumo kiekį per mėnesį, mažas oranžinis gali sustabdyti jūsų sąskaitą, kol:

 • Skiriama daugiau pralaidumo,
 • Jūs perkate daugiau pralaidumo už papildomą mokestį,
 • Naujovinate į paketą, kurio pralaidumas didesnis.

Jie gali nuskaičiuoti jums papildomą mokestį, neatsižvelgiant į tai, kaip pasirinkote iš naujo suaktyvinti savo sąskaitą.

2. Nėra palaikymo telefonu

„Small Orange“ klientų aptarnavimas yra fantastiškas. Jie buvo nepaprastai greiti ir išsamūs, remiantis mūsų patirtimi, galimybė naudotis 24/7/365.

Vienintelė problema? Nėra palaikymo telefonu. Jie naudojasi išsamia žinių duomenų baze, tiesioginiais interneto pokalbiais ir el.

Daugelis kitų žiniatinklio prieglobų teikia palaikymą telefonu, todėl šio „prieš“ sunkumas gali priklausyti nuo jūsų asmeninio pasirinkimo.

3. Prastos reputacijos valdymas

Per visą mūsų bandymo laikotarpį „Mažasis oranžinis“ puikiai atliko pagrindines žiniatinklio prieglobos užduotis (veikimo laikas, greitis ir klientų aptarnavimas). Internete rasite kitų apžvalgų, kurios nėra tokios žvalios. Mūsų tikslas visada yra pateikti išsamią apžvalgą, ir ten yra apžvalgų, kurios prieštarauja mūsų nuostatoms.

Kompanija taip pat nėra tik prasta reputacija, kai kalbama apie apžvalgas.

Keli „Twitter“ vartotojai ėjo į socialinę platformą, kad galėtų neigiamai kalbėti apie „Mažojo apelsino“ paslaugas.

Vienas vartotojas net teigė, kad mažas oranžinis 2016 m. Neperduos savo domeno naujam žiniatinklio prieglobai.

Mažas oranžinis „Twitter“

2017 m. Paaiškėjo, kad bendras pokalbis apie mažą apelsiną vis dar yra toks pat neigiamas, net jei mes nesutinkame.

Štai ką „Twitter“ vartotojas @jackson_surfs turėjo pasakyti apie įmonę:

Mažas oranžinis „Twitter“ 2

Mažas oranžinis atsakė į abu tviterius ir atrodė, kad bando ištaisyti problemas.

Maža oranžinė kainodara, talpinimo planai & Greiti faktai

Mažos oranžinės kainos ir planai

Mažytis planas: Šis planas kainuoja 6,51 USD per mėnesį. Komplekte yra 500 MB saugyklos, 5 GB pralaidumo, 24/7 el. Paštas + tiesioginių pokalbių palaikymas ir ne daugiau kaip 1 domeno vardas. Turite sumokėti mažiausiai vienerius metus, jei nuspręsite eiti su šiuo planu. – Tai yra tas planas, kurį mes panaudojome testavimui.

Mažas planas: Šis planas kainuoja 94,60 USD (7,88 USD per mėnesį) per metus (arba 8,80 USD per mėnesį) ir gali būti pigesnis, jei mokate už vienus metus ar daugiau iš karto. Jis tiekiamas su 5 GB saugykla, 50 GB pralaidumu, neribotais domenų vardais, visą parą veikiančiu el. Laišku ir tiesioginių pokalbių palaikymu.

Vidutinis planas: Šis planas kainuoja 136,40 USD (11,37 USD per mėnesį) per metus (arba 16,50 USD per mėnesį). Komplektuojama su 15 GB saugykla, 150 GB pralaidumu, neribotais domenų vardais ir visą parą veikiančiu el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymu. Galite mokėti mažiau, jei nuspręsite mokėti ilgesnį vienerių ar daugiau metų laikotarpį.

Didelis planas: Šis planas kiekvienais metais kainuoja 250,80 USD (20,90 USD per mėnesį) (arba 27,50 USD per mėnesį). Jis tiekiamas su 30 GB saugykla, 500 GB pralaidumu, neribotais domenų vardais ir visą parą veikiančiu el. Pašto ir tiesioginių pokalbių palaikymu. Tai taip pat kainuoja mažiau, jei užsisakote ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui.

Visuose jų bendrojo prieglobos planuose, išskyrus „Tiny“ planą, yra neribotų domenų vardų, neribotų el. Laiškų, palaikymo visą parą ir SSD palaikymas..

 • Registracijos paprastumas: Vieno registracijos puslapis. Paprastas registracijos procesas.
 • Mokėjimo būdai: Kreditinė kortelė, „PayPal“.
 • Paslėpti mokesčiai ir išlygos: Jokių paslėptų mokesčių. Visiems bendrinamiems ir perpardavėjams skirtiems paketams gali būti taikoma 10 procentų CPU naudojimo, 5 procentų atminties, 50 veikiančių procesų, maksimalios 15 minučių vykdymo trukmės, 100 000 bendrų mazgų ir 500 siunčiamų el. Laiškų per 60 minučių riba..
 • Upsells: Nėra pardavimų. Hooray!
 • Sąskaitos aktyvinimas: Momentinis paskyros aktyvinimas.
 • Valdymo skydo ir informacijos suvestinės patirtis: „cPanel“ yra.
 • Programų ir CMS diegimas („WordPress“, „Joomla“ ir kt.): „Softaculous“ galima įdiegti vienu paspaudimu.

Ar mes rekomenduojame mažą apelsiną??

taip ir ne.

Stabilus darbo laikas, greitas puslapio įkėlimas ir greitas, draugiškas pokalbis su kvalifikuotu palaikymo atstovu įrodė, kad mažas oranžinis žino, ką jie daro.

Tačiau buvo ir taip. Jei turėtumėte peržengti jų ribas, jūsų svetainė gali būti net pašalinta, o tai mums nepriimtina.

Tikriausiai sulauksite daugiau pinigų už vieną geriausių mūsų rekomenduojamų kompiuterių.

Ar jūs naudojote „Small Orange“ prieglobą? Jei taip, palikite apžvalgą žemiau. Gerai ar blogai – tikrai nesvarbu, nes stengiamės, kad apžvalgos būtų skaidrios ir sąžiningos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author