Kaip saugiai sukurti ir atkurti „WordPress“ atsarginę kopiją ��️

Nemokamų, lengvų ir saugių „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimo vadovas.

Nesvarbu, ar jūsų „WordPress“ svetainė yra verslas, internetinė parduotuvė, ar tinklaraštis, yra viena jos savybė, kurios visada prireiks: būtinybė kurti atsargines kopijas!

Laikmetyje, kai įsilaužimai, kenkėjiškos programos ir serverių veikimo sutrikimai kelia vis didesnę riziką, svetainių atsarginės kopijos tapo būtinybe, o ne tik galimybe. Neturėdami patikimo atsarginio papildinio, visą sunkų darbą, kurį įdėjote į „WordPress“, galite nuolat prarasti.

Bet kuriai savo druskos vertai svetainei tai tiesiog nėra rizikinga vertė. Bet jūsų laimei, yra daugybė efektyvių, paprastų ir nemokamų „WordPress“ papildinių, kurie padės sukurti atsarginę kopiją jūsų svetainėje ir suteiks jums reikiamą apsaugą..

Vien per pastaruosius 2 metus stulbinantis 91% serverių patyrė neplanuotų išjungimų, šluostydamas tūkstančius svetainių be atsarginių kopijų. Verslo tinklalapiai nukentėjo ypač stipriai ir prarado (vidutiniškai) dešimtis tūkstančių dolerių pajamų. Kai tokių nuostolių sprendimas yra nemokamas, tikrai negalite sau leisti atsarginių kopijų! Laimei, mes čia norime parodyti jums, kaip pritraukti šiuos papildinius jums ir jūsų svetainei.

Atsarginė apsauga: Tiesi apsauga

perkelti

Jei norite, kad atsarginės kopijos būtų padarytos kuo greičiau ir kuo paprasčiau, žiūrėkite ne daugiau kaip nemokamą „Backup Guard“ papildinį..

Atsarginė apsauga: apžvalga

Kaip vienas iš plačiausiai naudojamų ir geriausiai vertinamų „WordPress“ papildinių, akivaizdu, kad ši paprasta atsarginių kopijų sistema veikia. Tai retas dalykas, kad glaustoje ir nemokamas pakuotėje yra atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo galimybių. Kai kurios pagrindinės jo savybės:

 • Neapsaugotos atsarginės atsarginės kopijos
 • Individualizuotos atsarginės kopijos parinktis: failai, duomenų bazė arba abu
 • „Dropbox“ suderinami atsarginės kopijos failai
 • Greitas, lengvas restauravimas
 • Galimybė atšaukti atsarginės kopijos kūrimo procesą
 • Keli „WordPress“ svetainės palaikymai

Jei tai skamba kaip tinkama sistema jums, tada išgirskite, kaip ją gauti ir kaip ja naudotis.

1. Atsarginė apsauga: diegimas

Galite lengvai įdiegti atsarginę kopijų apsaugą naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį. Ieškokite jo skirtuke „Papildiniai“, tada atsisiųskite ir įdiekite. Kai atsisiuntimas ir diegimas bus baigti, įsitikinkite, kad jis įjungtas (naudojant mygtuką Aktyvuoti) ir esate pasiruošę pradėti.

atsarginės apsaugos papildinio specifikacijos

2. Atsarginė apsauga: atsarginės kopijos

Pirmasis atsarginės kopijos kūrimo žingsnis yra atsarginių kopijų kūrimas atsarginių kopijų apsaugos papildinyje ir spustelėjus mygtuką „Atspėjote“, „Atsarginė kopija“. Čia turėsite pavadinti savo atsarginę kopiją ir pasirinkti išsamų arba pasirinktinį tipą.

atsarginės sargybinės atsarginės kopijos

Pasirinkta parinktis leidžia jums pasirinkti failų ar duomenų bazės atsargines kopijas, taigi pasirinkite tą, kuris jums tinka. Tai yra mūsų rekomendacija, tačiau jei problema yra saugojimo vieta, gali būti prasminga pabandyti sumažinti duomenų kiekį.

Atsargines kopijas taip pat galima įkelti į „Cloud“ per „Dropbox“ nuorodą. Norėdami tai nustatyti, tiesiog eikite į atsarginę apsaugą > Debesis ir spustelėkite mygtuką ĮJUNGTI.

Tai automatiškai nukreips jus į „Dropbox“ svetainę, kurioje jūsų bus paprašyta įgalioti papildinį. Spustelėkite Leisti ir būsite nukreipti atgal į „WordPress“ patvirtinus ryšį.

atsarginės sargybos prieiga

Puslapių pavyzdžiuose pasirinkome visą atsarginę kopiją ir pavadinome ją „Test Backup“, tačiau patariame atsarginių kopijų pavadinimams naudoti atitinkamą mėnesį ir metus, kad galėtumėte lengvai sekti duomenis.

Kai viskas bus parengta pagal norimas parinktis, spustelėkite mygtuką Atsarginė kopija. Kai atsarginė kopija bus padaryta, tiesiog atsisiųskite ir išsaugokite ją norimoje vietoje.

3. Atsarginė apsauga: Suplanuotos atsarginės kopijos

Ši atsarginė apsauga leidžia pakankamai lengvai pasidaryti atsarginę atsarginę kopiją, tačiau naudojant papildinio planavimo funkciją, visas saugumas užtikrinamas kur kas mažiau..

Norėdami suplanuoti šias atsargines kopijas, apsilankykite „Backup Guard“ > Tvarkaraštis, tada perjunkite įjungimo jungiklį ir pavadinkite savo tvarkaraštį. Tada turėsite pasirinkti atsarginių kopijų darymo periodiškumą: yra valandos, dienos, savaitės ar mėnesio parinktys, taigi rinkitės tai, kas, jūsų manymu, geriausiai atitinka jūsų svetainių poreikius. Geriausia bandyti suderinti atsarginių kopijų darymo dažnį su turinio skelbimo dažnumu, tačiau šiame pavyzdyje mūsų parinktis nustatyta kas savaitę.

Suplanuotos atsarginės kopijos

Paskutinis žingsnis yra išsirinkti visą arba pasirinktinę atsarginę kopiją, beveik tokią pat, kaip rankinio atsarginio kopijavimo skyriuje. Baigę tai padaryti ir patenkinti atsarginiu grafiku, spustelėkite Išsaugoti ir viskas!

4. Atsarginė apsauga: Restauravimas

Nereikia nervintis, jei dėl kokių nors priežasčių jums reikia atkurti, procesas yra paprastas ir aiškus. „Atsarginės kopijos saugiklio“ skirtuko lape eikite į atsarginių kopijų skyrių. Bus pateiktas visas išsaugotų atsarginių kopijų sąrašas, tereikia pasirinkti tą, kurį norite atkurti, ir spustelėkite žalią atkūrimo piktogramą..

Kai procesas bus baigtas, patikrinkite, ar viskas yra visiškai atkurta, ir turėsite savo svetainės atsarginę kopiją ir pasiruošę.

Atsarginės kopijos su atsargine apsauga

Atsarginė apsauga … Pro

„Backup Guard“ taip pat turi aukščiausios kokybės versiją: „Backup Guard Pro“. Yra narystės sidabro, aukso ir platinos planai. Prie šių planų pridedama:

 • Atsarginių failų pasirinkimas su galimybe pašalinti kai kuriuos failus
 • El. Pašto stebėjimas suplanuotų atsarginių kopijų srityje
 • Kelios svetainės aprėptis (iki 10)
 • Perkeliama svetainės / domeno paslauga
 • Daugybė saugojimo paslaugų aprėpties
 • Kelios suplanuotos atsarginės kopijos
 • Ir daug daugiau

Mokami planai prasideda nuo 12,50 USD ir apima visus metus palaikymo ir atnaujinimų. „Platinum“ plano kaina pastaruoju metu sumažėjo perpus, todėl tikrai verta pasidomėti kiekvienu, kuris nori maksimalios atsarginės savo „WordPress“ svetainės apsaugos.

„UpdraftPlus“: geriausias rinkoje

„Backup Guard“ stiprybė yra paprastumas ir tiesumas, tačiau tiems, kuriems reikia daugiau manevravimo galimybių ir galimybių pritaikyti, laisvas planas gali jaustis šiek tiek ribojantis. Čia atsiranda „UpdraftPlus“ ir didesnis jo lankstumas.
updraftplus

„UpdraftPlus“: apžvalga

Įdiegus daugiau nei 2 milijonus aktyvių įdiegimų ir įvertinus 5 žvaigždutėmis, „Updraft plus“ yra turbūt pati populiariausia nemokama „WordPress“ atsarginė kopija ir reguliariai pasirodo populiariausių lyginamųjų apžvalgų viršuje. Kaip ir atsarginė apsauga, jis siūlo ir atsarginę kopiją, ir atkūrimą, tačiau turi keletą pagrindinių funkcijų, kurios suteikia pranašumą:

 • Lengvai automatizuotas atsarginių kopijų sudarymo grafikas
 • Keli saugojimo parinktys, tokios kaip „Dropbox“, „Cloud“ ir kt.
 • Svetainių funkcijų atsarginę kopiją galima kurti kaip atskirus saugojimo objektus
 • Tikrinama automatizuota planavimo sistema, nepavyko sukurti atsarginių kopijų
 • Atsarginių elementų pasirinkimas naudojant konkrečius svetainės elementus
 • Galimybė valdyti, kur saugomi atskiri atsarginiai elementai
 • Greiti ir paprasti atkūrimai, žemi serverio reikalavimai

1. „UpdraftPlus“: diegimas

„UpdraftPlus“ galite rasti „WordPress“ prietaisų skydelyje, tiesiog eikite į papildinius > Pridėkite naują ir ieškokite „UpdraftPlus“, tada spustelėkite Įdiegti. Įdiegę spustelėkite mygtuką Aktyvuoti, papildinys pateikia trumpą apžvalgą apie jo nustatymus ir parinktis.

ieškoti „updraftplus“ papildinio

2. „UpdraftPlus“: atsarginių kopijų kūrimas

„UpdraftPlus“ nustatymų skiltyje rasite meniu pavadinimu „UpdraftPlus“ atsarginė kopija / atkūrimas. Yra mėlynas atsarginės kopijos mygtukas, paspauskite jį, kad pradėtumėte atsarginės kopijos kūrimą rankiniu būdu.

„UpdraftPlus“ atsarginės kopijos atkūrimas

Jums bus suteikta galimybė atkurti failus, duomenų bazę arba abu; pasirinkite parinktį ir spustelėkite atsarginę kopiją dabar. Šiame pavyzdyje mes pasirinkome abu.

Tai padarys atsarginę kopiją jūsų svetainėje nuotoliniame serveryje, jai bus suteikta vardo sukūrimo data, todėl vėliau bus lengva ją rasti.

3. Atsarginių kopijų planavimas

Kaip ir „Backup Guard“, „UpdraftPlus“ leidžia vykdyti suplanuotas atsargines kopijas. Parinktį tai padaryti galite rasti „UpdraftPlus“ skirtuke „Nustatymai“, tačiau turėsite parinktį paleisti atskirus failų ir duomenų bazių atsarginių kopijų sudarymo tvarkaraščius..

Ši parinktis leidžia jums pritaikyti atsarginės kopijos paslaugą jūsų svetainės poreikiams, o tai, kas jums labiausiai tinka, priklauso nuo tokių veiksnių, kaip pranešimų dažnis ir atnaujinimų dažnis..

Kurkite atsarginę „WordPress“ svetainę naudodami „UpdraftPlus“

Kai bus nustatytas tvarkaraštis, turėsite pasirinkti saugojimo vietą. Pasirinkite vietą, failus, kuriuos norite įtraukti, tada spustelėkite Įrašyti. Pasirodys iššokantys langai, kurie leis jums leisti ryšį, o kai tai bus padaryta, planavimas pradės veikti.

4. „UpdraftPlus“: Restauravimas.

Atkūrimas naudojant „UpdraftPlus“ siūlo daugiau parinkčių ir pasirinkimo būdų, kaip atkurti. Tačiau bendra struktūra nėra labai sudėtinga, todėl jums nereikės jaudintis dėl visų galimų pasirinkimų!

Norėdami pradėti atkurti atsarginę kopiją, grįžkite į skirtuką „Atsarginė kopija / atkūrimas“, kuriame pateiktas visų ankstesnių atsarginių kopijų sąrašas. Tada pasirinkite atsargines atsargines kopijas, kurias norite atkurti.

Spustelėkite atkūrimo mygtuką ir jums bus suteikta galimybė pasirinkti, ką tiksliai atkurti; lanksti sistema leidžia atkurti konkrečius jūsų “WordPress” svetainės aspektus, tokius kaip temos, papildiniai ar failai ir tt.

Kai pasirinkote, ką atkurti, spustelėkite atkūrimo mygtuką ir leiskite procesui vykti. Baigę atkūrimą, taip pat galėsite atsisiųsti žurnalo failus. Protinga tai padaryti ir kilus problemoms, šie failai „UpdraftPlus“ palaikymo komandai padės kur kas lengviau..

Restauravimas-sėkmės atnaujinimas

„UpdraftPlus“ … „Premium“

„UpdraftPlus“ taip pat siūlo dar išsamesnę „premium“ versiją, nes didesnė svetainė su didesne apimtimi ir įvairaus turinio problemomis gali būti tinkamesnė. Papildomos funkcijos apima:

 • Nurodytos turinio atsarginės kopijos
 • Supaprastinta svetainių migracija
 • Kelių svetainių suderinamumas
 • Į atsargines kopijas įeina ne „WordPress“ turinys
 • Nemokamas technikų palaikymas
 • 1 GB atminties „UpdraftVault“
 • Didesnė pritaikymo saugyklų platformai įvairovė, tokia kaip „Amazon S3“, „Rackspace“, „OneDrive“ ir daugelis kitų
 • Išplėstinės duomenų bazės parinktys
 • Ir dar

70.00 USD priemokos planas yra staigesnis nei „Backup guard Pro“, tačiau „UpdraftPlus“ papildinys siūlo daug daugiau naudingumo jūsų svetainei. O daugybei svetainių papildomos funkcijos tikrai bus vertos papildomų išlaidų.

Kuris papildinys yra geresnis kuriant „WordPress“ atsargines kopijas: „Backup Guard“ ar „UpdraftPlus“?

Abi parinktys suteikia ramybės, saugumo ir naudingumo, reikalingo iš atsarginio papildinio. Nors kiekvienas gerai atlieka savo darbus, yra svarbių skirtumų, kurie turės įtakos tai, kas jums geriausia.

Paprastas, nesudėtingas produktas, kuriam reikia mažai įvesties, kad gerai atliktų savo darbą, yra atsarginė atsarginė kopija. Tai idealiai tinka mažesnėms svetainėms, kurių turinys yra lėtesnis, nes nesudėtinga sąranka ir nesudėtingi procesai jums gerai pasitarnaus.

Kita vertus, jei jūsų svetainė yra sunkesnio turinio, sudėtinga ir jai reikalinga tikslesnė priežiūra, tada „UpdraftPlus“ yra idealus pasirinkimas jums. Įskiepių galimybė nemokamai ir nemokamai siūlyti diferencijuotą atsarginių elementų planavimą įvairioms svetainės funkcijoms daro jį gyvybiškai svarbiu šaltiniu aktyvesnėms svetainėms..

Rankinės atsarginės kopijos: papildinių nereikia.

Dėl įvairių priežasčių galite manyti, kad papildinys nėra jums ar jūsų svetainei, o gal dėl šios priežasties papildinys jums neprieinamas. Jei tai yra šis atvejis, vis tiek nėra jokios priežasties nedaryti atsarginės kopijos. Jei žinote, kaip kurti atsargines kopijas rankiniu būdu, vis tiek galėsite apsaugoti savo svetainę, nereikalaudami papildinių, taigi, čia yra, kaip tai padaryti..

Neautomatiškai sukuriant atsarginę kopiją, procesas yra dvejopas, todėl turėsite sukurti atsarginę duomenų bazės ir svetainės failų atsarginę kopiją. Norėdami pradėti, nustatykite darbalaukio aplanką, kuriame būtų atsarginė kopija, turėdami du duomenų bazės ir svetainės failų pogrupius. Taip pat patartume pavadinti aplanką atsarginės kopijos datą, kad sutaupytumėte laiko vėliau jį surasti! „Twitter“

Šiame vadove pavyzdžiai yra iš „cPanel“ serverio. Tačiau dauguma serverių sistemų yra panašių formatų, ir jei naudojate kitą serverį, tai greičiausiai nesiskirs. Ieškokite panašių žodžių ir būdų, todėl jums neturėtų kilti problemų ieškant duomenų ir failų, kurių reikia atsarginei kopijai sukurti.

„CPanel“ serveryje rasite „phpMyAdmin“ skyrių „Duomenų bazė“, o failai bus failų tvarkyklės pulte.

Rankinis atsarginis kopijavimas: duomenų bazės eksportavimas

Pirmiausia turėsite prisijungti prie „cPanel“ (arba kito jūsų naudojamo serverio) administratoriaus sąsajos. Beje, greičiausiai naudosite „cPanel MySQL“ duomenų bazių sistemą, nes tai yra „WordPress“ svetainių standartas.

Eikite į „MySQL“ sistemą ir rasite svetainės duomenų bazę, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir paspauskite „phpMyAdmin“ parinktį (vėlgi tai „WordPress“ standartas). Būsite nukreipti į naują „phpMyAdmin“ skirtuką, kairėje bus visų svetainių, kurias susiejote su šiuo serveriu, sąrašas.

Pasirinkite svetainę, kurią norite sukurti atsarginę kopiją, ir jums bus pateiktas išskleidžiamasis meniu, lentelė, pasirinkite „eksportuoti“.

eksporto duomenų bazė

Taip pateksite į eksporto konsolę, pateikdami keletą parinkčių, kaip tęsti, pasirinkti eksporto metodą: greitas ir formato parinktis: SQL. Po to tiesiog spustelėkite Eiti ir atsisiųsite toliau. Įsitikinkite, kad perkėlėte jį į atsarginiame aplanke esantį aplanką Duomenų bazė, kad galėtumėte stebėti..

Kai kuriais atvejais atsisiuntimas nebus automatinis, o visi komponentai bus rodomi internetinėje konsolėje. Jei taip atsitiks, tiesiog nukopijuokite jį ir įklijuokite į IDE aplanką ir perkelkite į savo atsarginį aplanką.

Kai turite atsarginę duomenų bazės kopiją, kitas žingsnis yra svetainės failai.

Rankinis atsarginis kopijavimas: svetainių failų eksportavimas

Yra du pagrindiniai svetainių failų eksporto būdai, dažniausiai naudojamas per „cPanel“, tačiau kai kurioms svetainėms gali būti tikslingiau naudoti FTP.

Apibūdinsime abu metodus ir galėsite nuspręsti, kas jums labiausiai tinka.

Vietos failų eksportas: „cPanel“ metodas

Norėdami pradėti nuo „cPanel“ metodo, eikite į serverio prietaisų skydelį ir ieškokite failų tvarkyklės parinkties.

Čia suraskite viešą.html aplanką ir spustelėkite jį, tai turėtų suteikti galimybę suglaudinti.

Atsidarys skirtukas apie tai, kaip norite suspausti failą, pasirinkite .zip archyvo parinktį. Po to patvirtinkite glaudinimą paspausdami „Compress File“.

Kai procesas bus baigtas, pamatysite aplanką pavadinimu public_html.zip, atsisiųskite jį ir perkelkite į anksčiau sukurtą svetainės failų aplanką, o visi jūsų failai bus kuriami kuriant atsargines kopijas!

Nepamirškite ištrinti .zip failo, likusio serveryje, po to, kai baigsite, kitaip jūs eikvosite vertingą serverio vietą!

Jei dėl kokių nors priežasčių šis metodas jums neveiks, kitas jūsų būdas bus FTP.

Vietos failų eksportas: FTP metodas

FTP metodas, trumpas failų perdavimo protokolui, yra šiek tiek sudėtingesnis, tačiau nereikia per daug priprasti. Šiam metodui jums reikės klientų aptarnavimo, geras laisvas pasirinkimas yra „FileZilla“ arba „Cyberduck“, kurį lengvai galima įdiegti tiesiai iš jų svetainių.

Tai, ką jums leidžia atlikti šios klientų paslaugos, yra tiesioginė sąsaja tarp tiesioginių svetainės failų ir jūsų kompiuterio, o tai yra FTP metodo pagrindas.

Šiai demonstracijai atsisiuntėme „FileZilla“, o pirmasis jūsų žingsnis bus gauti vieną iš klientų.

FTP: prisijungimas prie svetainės serverio

Pirmasis žingsnis, jei ieškote savo FTP prisijungimo duomenų, jums jo reikės, jei norite atidaryti „FileZilla“ ryšį su serveriu.

Išsamią informaciją galite rasti „cPanel“ failuose. Tiesiog ieškokite skyriaus FTP abonementai. Jie turėtų būti prieinami. Jei taip nėra, jums reikės susisiekti su serverio pagrindine įmone.

Kai turėsite šią informaciją, atidarykite „FileZilla“. Jums bus pateiktas dviejų skydelių formatas, kairėje pavaizduotas jūsų kompiuteris, o dešinėje serveris, prie kurio prijungėte / jungiatės prie.

Norėdami, kad ryšys veiktų, gavau failą > Svetainės vadovas. Atsidarys naujas skirtukas, spustelėkite naują svetainę ir jūsų paprašys suteikti vardą svetainės serveriui, prie kurio jungiatės.

Norėdami prisijungti, pirmiausia pasirinkite įprastą prisijungimo tipą, tada užpildykite informaciją apie serverį, pvz., Pagrindinį kompiuterį (domeną), vartotojo vardą ir slaptažodį. Kai tai padarysite ir prisijungsite, informacija bus išsaugota, todėl jums nereikės nerimauti, kad ją įdėsite kiekvieną kartą, kai norite pasiekti serverį per „FileZilla“..

Kai visi esate prisijungę, ieškokite nuotolinės svetainės skydelio, kuriame yra visi svetainių failai ir aplankai. Yra išskleidžiamasis meniu, kuriame rasite failą, vadinamą public¬_html, tai yra visas svetainės failų rinkinys ir tai, ką eksportuosite kaip atsarginę kopiją.

FTP: „WordPress“ failų eksportavimas

Naudodami kairiąją sąsają (prijungtą prie vietinio kompiuterio failų) suraskite anksčiau padarytą svetainės failo atsarginį aplanką.

Dabar tai taip paprasta, kaip „public_html“ aplanko vilkimą ir nuleidimą iš dešinės sąsajos į svetainės failus kairėje. Taip prasidės atsisiuntimo procesas, kuris skiriasi priklausomai nuo ryšio greičio.

Rankinis atsarginių kopijų kūrimas, be abejo, yra skirtingas procesas nei papildinio naudojimas, ir, nors jis gali jaustis sudėtingesnis, jis yra vertingas įgūdis. Jei dėl kokios nors priežasties jūsų naudojamas papildinys staiga nepalaikomas, galite lengvai pailsėti, žinodami atsarginių atsarginių kopijų kūrimo sprendimą.!

Išvada

„WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimas yra nedidelis ir lengvas pakeitimas, tačiau dabartinėje internetinėje aplinkoje tai tapo būtinybe. Remiantis naujausia statistika, beveik 90% „WordPress“ svetainių turi pastebimų pažeidžiamumų įsilaužimo srityje; ir atsarginis papildinys yra vienas iš vienintelių būdų apsisaugoti nuo to.

Atsarginė kopija suteiks jums ramybę, saugumą ir galimybę greitai atsitraukti, jei nuostoliai įvyks. Theres niekada nebuvo priežastis sukurti atsarginę kopiją jūsų svetainėje ir niekada nebuvo kliūtis tai padaryti.

Taigi, nelaukite, kol turėsite pasakyti: „Aš linkiu, kad man būtų sukurta atsarginių kopijų kopija!“, Atsisiųskite kurį nors iš čia paminėtų papildinių (arba padarykite tai rankiniu būdu!) Ir sukurkite atsarginę savo „WordPress“ atsarginę kopiją..

Be to, jei jums įdomu, kaip pakeisti „WordPress“ svetainės žiniatinklio prieglobas, peržiūrėkite mūsų vadovą apie tai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author