Kaip perkelti WordPress.com į WordPress.org

kaip perkelti wordpress.com į wordpress.orgNors WordPress.com yra viena iš geriausių platformų pradedantiesiems, pradedantiems tinklaraščių kūrimą ir kuriantiems savo internetinę erdvę, ji taip pat turi keletą apribojimų. „WordPress.com“ suteikia galimybę nemokamai susikurti paskyrą, tačiau šio prieinamumo esmė yra ta, kad jūs esate daug labiau apriboti savo tinkinimo ir savo svetainės valdymo prasme, palyginti su „WordPress.org“..

Pavyzdžiui, „WordPress.com“ svetainės turi ribotas galimybes užsidirbti iš savo turinio, jūs negalite įdiegti įvairių papildinių SEO optimizavimui, el. Prekybai ir kt., O sraute negalite naudoti trečiųjų šalių skelbimų. Be to, jūs galite žymiai mažiau kontroliuoti serverio išteklius ir saugą, kurią jūsų svetainei suteikia „WordPress.com“ tinklaraštis.

„WordPress.org“ tinklaraščiai yra daug galingesni tiek serverio vietos, tiek pritaikymo parinkčių prasme. Taip yra todėl, kad „WordPress.org“ svetainės arba veikia su „WordPress“ prieglobos paskyra (t. Y. Jūs prisiregistruojate dėl tinkamo savo svetainės prieglobos) ir pateikiate tikrą domeno vardą. Kitaip tariant, tai šiek tiek užsitikrina internetinį nekilnojamąjį turtą, o ne ką nors išsinuomoja pigiai.

Šiame vadove aprašysime, kaip perkelti iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“ ir išsamiai paaiškinsime kiekvieną veiksmą. Pradėkime.

Perjunkite iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“

Perjungti iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“ nėra baisiai sunku ar sudėtinga, ypač todėl, kad pati „WordPress“ platforma siūlo jums daugumą ar visus įrankius, kurių jums reikia norint užbaigti procesą. Tačiau yra keletas veiksmų, kuriuos turėsite atlikti patys, be „WordPress“ platformos pagalbos, pvz., Apsaugoti žiniatinklio prieglobos paslaugas ir nuspręsti dėl domeno.

Pasinerkime į „WordPress.com“ ir „WordPress.org“ ir išnagrinėsime, kaip jos skiriasi viena nuo kitos esančiomis platformomis.

Ką turi pasiūlyti „WordPress.com“

Nors jie turi tą patį pavadinimą, WordPress.com nėra toks populiarus ar efektyvus kaip WordPress.org. Tačiau „WordPress.com“ vis tiek sukūrė vienas iš „WordPress“ bendraminčių: Mattas Mullenwegas. Tai tik padidina painiavą pradedantiesiems ir verčia daugelį žmonių manyti, kad „WordPress.com“ siūlo visas prekės ženklo savybes ir patogumą.

WordPress.com yra padalytas į 5 planus, nuo nemokamo iki VIP. Šie planai turi skirtingą kainų diapazoną, kiekvienas kainų diapazonas atitinka skirtingą prenumeratą ir papildomas funkcijas ar pritaikymo parinktis. Prenumeratos išlaidos siekia 48 USD per metus asmeniniam planui ir iki 5000 USD ar daugiau per mėnesį VIP, nes yra speciali debesų prieglobos technologija, įtraukta į planą.

Tačiau dauguma vartotojų, pradedantys ar pradedantys naudotis „WordPress.com“ nemokamu planu. Tai ne tik yra neįtikėtinai lengva nustatyti, bet ir leidžia eksperimentuoti, nerizikuojant savo pinigine. Net neturėdami prenumeratos, „WordPress.com“ suteikia 3 GB saugyklos vietos ir automatinius atnaujinimus bei atsargines platformos ir jūsų svetainės atsargines kopijas. Atsarginės kopijos yra puiki funkcija, nes jos neleidžia atstatyti savo svetainės nuo nulio, jei įvyktų strigtis..

Atsižvelgiant į tai, „WordPress.com“ turi griežtus apribojimus, dėl kurių „WordPress.org“ yra patrauklesnis pasirinkimas rimtų interneto verslo savininkų ar tinklaraštininkų..

Nemokamas planas apima skelbimus

Pradedantiesiems, visose nemokamose „WordPress.com“ svetainėse yra skelbimų. Jūs neuždirbate pinigų iš šių skelbimų, lankytojai neturi galimybės ne juos pamatyti. Teminiai tinklaraščiai ar turinys, pritaikytas konkrečiai lankytojų bazei, tai gali išjungti jūsų skaitytojus, ypač reklamos nesutampa su jūsų turiniu. Jei norite atsikratyti šių bendrų skelbimų, turite pereiti prie mokamo plano.

Be to, jūs negalite parduoti jokių savo skelbimų, tai reiškia, kad jūsų pajamų gavimo galimybės yra ribotos. Suprantama, jei jūsų tinklalapyje yra daug srauto, turbūt vis tiek norėsite iš anksto naujovinti, tačiau tai vis tiek yra reikšmingas trūkumas.

Kaip minėta anksčiau, taip pat negalite įkelti jokių papildinių. Papildiniai iš esmės yra priedai, kurie veikia su „WordPress“ platforma ir prideda naudingų funkcijų ar saugos funkcijų. „WordPress.com“ nemokamų planų vartotojai gauna keletą „Jetpack“ funkcijų, įtrauktų į savo svetainės valdiklius, nors jos yra ribotos, palyginti su mokamomis galimybėmis.

„WordPress.com“ nemokamos svetainės taip pat yra nepaprastai geros ribota tema ir išvaizda. Daugelis „WordPress.com“ vartotojų žvelgia į daugybę temų, kurias galima rasti iš „WordPress“ platformos, tik kad suprastų, kad dauguma jų yra užblokuotos, nebent moka už pirmąjį prenumeratos lygį.

Galiausiai „WordPress.com“ nemokamo plano vartotojai neturi jokių „Google Analytics“ įrankių ar statistikos stebėjimo galimybių. Apskritai, „WordPress.com“ nemokama parinktis iš tikrųjų yra gera tik kaip pradedančiųjų pomėgių tinklaraščių platforma; naudodamiesi turimais įrankiais nieko daugiau negalite padaryti.

Ką turi pasiūlyti „WordPress.org“

wordpress.com logotipas„WordPress.org“ yra platforma, kurią naudoja internetinio verslo savininkai rimtuose tinklaraštininkuose visame pasaulyje. Jis taip pat pateikiamas kartu su nemokamu planu, nors jūs turite mokėti už domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą (pirmasis dažnai įtraukiamas į antrąjį). „WordPress.org“ kaip platforma taip pat yra atvirojo kodo, todėl ja didžiąja dalimi internetinės bendruomenės pasitiki.

Pagrindinis „WordPress.org“ akcentas yra visišką savo svetainės valdymą. Tai viena lengviausių kada nors sukurtų svetainių platformų. Tai yra dalis to, kas pritraukia tiek daug žmonių į platformą. Tai leidžia jums naudoti „WordPress“ temų sklaidą tinkinimo įrankiuose, kad iš tikrųjų galėtumėte sukurti unikalią svetainę lankytojams ar internetiniam verslui..

Puikios tinkinimo parinktys

Taip pat savo svetainėje galite pridėti „WordPress“ papildinių ar programų. Tai leidžia įsteigti elektroninės prekybos parduotuves, pagerinti lankytojų saugumą, naudoti daugialypės terpės įrankius ar nuotraukų rodymo puslapius ir daug daugiau. Visų pirma, turėsite atsisiųsti „WordPress“ atsarginius papildinius, jei norite išlaikyti savo svetainės vientisumą ir istoriją, o ne pasikliauti automatinėmis atsarginėmis kopijomis, kurias „WordPress.com“ parinktys teikia nemokamai.

Iš esmės galite sukurkite bet kurią svetainę, kurią galite įsivaizduoti naudodamiesi „WordPress.org“ platforma savo pritaikymo parinkčių dėka.

Suteikia jums daug daugiau kontrolės

Tačiau kitas didelis „WordPress.org“ akcentas yra jo pinigavimo galimybės ir potencialas. Jei norite užsidirbti pinigų iš savo internetinio verslo ar svetainės, iš esmės turite įsigyti „WordPress.org“ svetainę. Jūs ne tik galite vykdyti savo reklamą, nedalindami pajamų su WordPress, bet taip pat galite valdyti „Google Analytics“ duomenis ir stebėjimo įrankius kad „WordPress.com“ svetainės liūdnai išskiria.

Tai leidžia jums pritaikyti rinkodaros kampanijas, išsiaiškinti, kurios reklamos yra sėkmingiausios jūsų vartotojų bazėje, ir nustatyti, kuris turinys geriausiai skatina srautą, o tai savo ruožtu didina jūsų pelną.

Dar geriau, „WordPress.org“ svetainės leidžia kurti narystės parinktis ir jas parduoti turiniui, tam tikrų tipų laikmenoms ir dar daugiau. Sukurti internetinį verslą yra įmanoma daugiau nei įmanoma dėl šių įrankių, ir visa tai gali pasiekti vienas asmuo, turintis pakankamai žinių ir kūrybingų įžvalgų..

Vieninteliai tikri praradimai yra tie, kuriuos visiškai kontroliuoja. Pavyzdžiui, jūs esate atsakingi už savo svetainės atnaujinimą, tiek apskritai, tiek saugumo sumetimais. Be to, turėsite mokėti už serverio prieglobą, kuri brangs, kai padidės srautas ir atitinkamai padidės serverio išteklių poreikis.

Vis dėlto didžioji dauguma žmonių mano, kad „WordPress.org“ svetainės yra kur kas pranašesnės už alternatyvas. Tai yra geriausias pasirinkimas, jei rimtai svarstote ir prižiūrite savo internetinę erdvę.

Kaip įsigyti savo šeimininką

Pirmasis žingsnis norint perkelti savo „WordPress.com“ svetainę į „WordPress.org“ yra „WordPress“ žiniatinklio prieglobos pirkimas. Surasti „WordPress“ žiniatinklio prieglobos įmonę yra pakankamai lengva: tiesiog „Google“ pateikia tą pačią užklausą ir akimirksniu turėtumėte turėti daugybę rezultatų. Tačiau nustatyti geriausią „WordPress“ žiniatinklio prieglobos parinktį yra šiek tiek sudėtingiau.

Ko ieškoti

Pradedantiesiems, norėsite įmonės, kurios serverių ištekliai būtų puikiai keičiami. Šie ištekliai yra tokie dalykai kaip saugojimas (matuojamas gigabaitais) ir pralaidumas, kuris paprastai būna „neribotas“ (nors realiai ribotas, jei jūsų svetainė staiga išauga). Mastelio keitimas yra svarbus, nes tai leis jums sutvarkyti daugiau lankytojų per mėnesį ir gauti naudos iš staigių srauto padidinimų, užuot skubėję sukramtyti ir atnaujinti prieglobos prenumeratą skubėdami..

WordPress saugumasTada pabandykite surasti „WordPress“ žiniatinklio prieglobą įmonė, siūlanti gerą saugumą. Jūsų „WordPress.org“ svetainės sauga iš tikrųjų yra kritinė, ypač GDRP ir kitų interneto taisyklių epochoje. Paprasčiau tariant, svetainių lankytojai nori žinoti, kad jų duomenys yra saugūs.

Tai gali apimti SSL sertifikavimas, kuris nustato jūsų svetainės saugumo pagrindą ir suteikia lankytojams ramybę. Tai būtina, jei norite valdyti bet kokios rūšies internetinę parduotuvę. SSL sertifikavimas paprastai kainuoja mėnesinį mokestį, tačiau kai kurios „WordPress“ žiniatinklio prieglobos paslaugos apima premiją kaip SSL sertifikavimą. Ieškokite jų, jei norite maksimalios kainos ir kokybės santykio.

Kai kurios „WordPress“ žiniatinklio prieglobos įmonės taip pat įtraukia atsargines kopijas kaip vieną iš jų funkcijų. Tai yra puikūs papildomi pranašumai. DDoS apsaugos sistemos ir kitos antivirusinės priemonės taip pat yra puikūs dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

Po saugumo patikrinkite, ką „WordPress“ žiniatinklio prieglobos įmonė siūlo klientų aptarnavimo srityje. Gera prieglobos įmonė turėtų turėti keletą būdų susisiekti su savo klientų aptarnavimo komandomis, įskaitant palaikymą telefonu ar žiniatinklyje.

Hostingo tipas

Galiausiai apsvarstykite tipo iš „WordPress“ žiniatinklio prieglobos, kurią siūlo bendrovė. Didžioji dauguma prenumeratos pasiūlymų bus dalijamasi žiniatinklio priegloba, tai reiškia, kad dalinsitės žiniatinklio prieglobos erdve iš serverių kolekcijos su kitais „nuomininkais“. Paprastai tai tinka mažoms ir vidutinėms svetainėms.

„WordPress“ talpinimasBet galbūt norėsite žiniatinklio prieglobos įmonės, siūlančios aukščiausią „WordPress“ prieglobą. Tai reiškia, kad gausite visą serverio erdvę sau ir niekada neturėsite dalintis serverio ištekliais su niekuo kitu. Natūralu, kad šios prieglobos parinktys yra šiek tiek brangios, palyginti su bendromis prenumeratomis, tačiau jos gali būti vertos to, jei tikitės, kad jūsų svetainė augs eksponentiškai.

Arba galėtum ištirti „WordPress“ debesies priegloba. Tai yra naujesnė nei kitos dvi parinktys ir leidžia saugoti serverio duomenis „Cloud“. Dėl padidėjusio greičio, geresnio saugumo ir lengvo naudojimo, sparčiai populiarėja kokybiškos debesies saugyklos. Šie planai gali būti vidutiniai arba brangūs, atsižvelgiant į paslaugų teikėją.

Kalbant apie tai, nepamirškite atsižvelgti į kainą prieš galutinai pasirinkdami prieglobos pasirinkimą. Nepamirškite savo bendrą mėnesio išlaidų biudžetą sudėti į jūsų turimą „WordPress.org“ planuojamą mėnesio kainą..

Domenų registratoriaus perdavimas

Kai nustatote „WordPress.org“ svetainę, galite arba perkelti esamą domeno vardą į „WordPress.org“ duomenų bazę, arba galite pradėti nuo naujo domeno vardo, jei nesate ypač prisirišę prie to, kurį šiuo metu naudojate „WordPress.com“ svetainė..

Jei renkatės naują domeno vardą, galite pabandyti naudoti pagrindinį savo svetainės pavadinimą, nors tai gali neveikti, atsižvelgiant į tai, koks jau yra tradicinis vardas. Bet kokiu atveju domeno vardas nebūtinai turi būti susijęs su pagrindine svetaine; tiesiog išsirinkite tai, ką įsimenate, ir tai bus nesunku atpažinti.

Norėdami perkelti savo domeną iš „WordPress.com“ į kitą pagrindinį kompiuterį, pirmiausia galite prisijungti prie savo „WordPress.com“ paskyros, tada valdyti domeną skirtuko „Domenų valdymas“ lape. Pasirinkite svetainę, kurią planuojate perkelti, ir ji turėtų nuvykti į puslapį, kuriame pateikiama jos informacija ir įvairios parinktys.

A Mygtukas Perkelti domeną turėtų būti prieinamas, kuris nuves jus į ekraną, kurį galėsite perkelti kitam domenų registratoriui ar vartotojui ar net kitai svetainei. Akivaizdu, kad pasirinkite perkėlimą į kitą registratoriaus parinktį. Jums gali tekti atrakinti domeną ir pašalinti bet kokią privatumo apsaugą. Tai padarykite, kai būsite paraginti atnaujinti parametrus ir tęsti.

Tai suteiks jums el. Pašto perkėlimo kodą, kurį galėsite pateikti į „WordPress.com“ sąsają.

Po viso to eikite į naują svetainę WordPress.org ir reikalaukite domeno vardo.

Esamų svetainių perkėlimas

Kai kuriais atvejais ir atsižvelgiant į pasirinktą žiniatinklio prieglobos paslaugą, „WordPress.com“ svetainės perkėlimas į „WordPress.org“ bus nemokamas. Kitais atvejais tai gali kainuoti nedidelį mokestį; prieš pradėdami perkėlimo procesą, būtinai patikrinkite tai.

Pirmas žingsnis

WordPress admin sritis

Norėdami pradėti, turite eksportuoti savo duomenis iš WordPress.com. Prisijunkite prie savo WordPress.com paskyros ir eikite į prietaisų skydelį, tada spustelėkite kairėje esančią administravimo nuorodą (vadinamą WP administratorius).

Eik į Įrankiai, tada Eksportuoti. Turėtumėte pamatyti dvi galimybes: nemokamą ir nukreipiamą perkėlimą. Nemokamas pasirinkimas yra tinkamas mūsų tikslams, nes jūs turite šį vadovą!

Kitame ekrane jūsų paklaus, kokius duomenis norite eksportuoti į savo naują svetainę; Daugeliu atvejų mes tikimės, kad norite perkelti visą savo turinį, bet taip pat galite perkelti puslapius, įrašus, laikmenas ir kitą turinį, atskirtą kategorijų rodiniais.

kaip parodyti wordpress.com

Spustelėję šį ekraną į savo kompiuterį atsisiųsite XML failą, kuriame yra visi duomenys, kuriuos eksportuosite į naują „WordPress.org“ svetainę..

Antras žingsnis

Kitas laikas yra įdiegti „WordPress“ į savo žiniatinklio prieglobos serverį. Tai gali būti jau atlikta atsižvelgiant į iš anksto pasirinktą „WordPress“ prieglobos planą – keli tai daro automatiškai kaip premiją savo prenumeratai. Bet kuriuo atveju tai užtruks tik keletą paspaudimų.

Trečias žingsnis

Tada galite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės administravimo srities, kaip tai darėte anksčiau, bet šį kartą per prieglobos teikėjo serverį. Eiti į Įrankiai, tada Importuoti ir raskite pažymėtą mygtuką Įdiegti dabar po „WordPress“ parinktimi. Tai paleidžia automatinį „WordPress“ importavimo įrankį; viskas, ką turite padaryti, tai spustelėkite mygtuką „Vykdyti importuotoją“, kai tik jis pasirodys.

kaip importuoti

Ekrane bus paprašyta įkelti XML failą, kurį anksčiau atsisiuntėte. Nusiųskite tai iš visur, kur išsaugojote (darbalaukį lengva atsiminti).

Importuotojas suteiks jums galimybę priskirti turinį prie dabartinio vartotojo profilio arba leis jums sukurti naują vartotojo profilį, taip pat galėsite importuoti senus priedus. Mes rekomenduojame spustelėti tą langelį, kad išlaikytumėte vaizdų failus, susijusius su reikiamais įrašais ar puslapiais.

Ketvirtas žingsnis

Dabar viskas, ką turite padaryti, spustelėkite mygtuką Pateikti mygtuką, o „WordPress“ automatiškai perkels jūsų senąją svetainę į naują „WordPress.org“ platformą. Atminkite, kad didesnių svetainių, turinčių daugiau duomenų, perkėlimas užtruks ilgiau, o mažesnių svetainių gali prireikti vos per kelias minutes.

Kai importavimas bus baigtas, vis dar verta apsilankyti svetainėje ir įsitikinti, kad viskas atrodo taip, kaip anksčiau. Vaizdai ir kita laikmena gali būti šiek tiek sudėtinga perkėlimo proceso metu, todėl jums gali tekti nesutvarkyti čia ir ten esančių dalykų, kad viskas susigrąžintų, kaip buvo.

Eismo nukreipimas

Vienas kitas patarimas: jei jūs lojaliai sekėte savo „WordPress.com“ svetainę, gali būti verta mokėti 13 USD per metus „WordPress“ mokestį, kad nukreiptumėte seną srautą iš savo „WordPress.com“ svetainės į savo naują „WordPress.org“ vietą. Tai gali padėti išlaikyti jūsų vietą „Google“ paieškos reitinguose ir išlaikyti srautą iki ankstesnio lygio, jums nereikės kurti naujos auditorijos nuo nulio ar lėčiau. Tai gali būti padaryta „WordPress.com“ svetainės peradresavimo puslapis, kuris taip pat tvarko bet kokį mokėjimą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author