Kaip išvengti pritraukimo, kurį teikia interneto prieglobos paslaugų teikėjas

Pasirinkti prieglobos sprendimą geriausiu metu yra sunku, o blogiausią – painu ir sunkina.

Yra daugybė paslaugų rūšių, skirtingos kainodaros schemos, daugybė sprendimų, kuriuos reikia priimti, daugybė veiksnių. Kad būtų dar blogiau, yra keletas klausimų, apie kuriuos net negalite žinoti!

Šiame straipsnyje pabandysime jus supažindinti su kai kuriais subtilesniais punktais, kaip pasirinkti pagrindinį kompiuterį, kad įsitikintumėte, jog nesate apiplėšti.

Nesvarbu, ar ieškote „WordPress“ tinklaraščio ar svetainės pagrindinio kompiuterio, šie 8 punktai padės jums vėliau išvengti problemų.

# 1 Naudokite gerai žinomus ir gerbiamus kompiuterius

Populiariausi hostfacts.com savininkaiPopuliariausi hostfacts.com savininkai

Tai turėtų vykti anksčiau nei kas nors kitas. Gerbiamose vietose taip pat yra sunkumų ir, net jei jie turi keletą nemalonių gudrybių, rankovių tikslas nėra tikras, kad atstumtų jus tiesiai. Jie gali žaisti apgaulingai dėl pratęsimo mokesčių ar paslaugų struktūros, tačiau dienos pabaigoje jie iš tikrųjų nori suteikti jums gerą aptarnavimą.

Nežinomos įmonės, ypač vietinės mažos įmonės, gali greitai ieškoti pinigų ir sužais išankstinį pardavimą ir pamirš apie jus, kai tik turės jūsų pinigus. Ne visada taip yra, bet tai reikia žinoti.

Laimei, mes atlikome visus tyrimus už jus. Tiesiog eik į priekį ir patikrink šį interneto prieglobos apžvalgų puslapį. Mes atrinkome daugumą prieglobos paslaugų teikėjų pagal greitį, veikimo laiką & Pagalba klientams.

Šiek tiek sunkiau išsiaiškinti, ar vietinis kompiuteris vertas jūsų laiko. Pabandykite susirasti klientų ir paklauskite jų, kaip jie jaučiasi teikdami paslaugas. Visada verta susirasti mažesnių klientų. Šeimininkai visada ypatingą dėmesį skiria dideliems klientams, todėl, žinoma, jie turės gerą aptarnavimą. Jei visa kita nepavyksta, mėnesį išbandykite jų tarnybą ir pažiūrėkite, kas jums pačiam.

# 2 Nepamirškite kainos ir atnaujinimo mokesčių

Padidėja tiesioginių pokalbių atnaujinimo kainosBendrosios kainos padidėjo. Tikrai?

Kartais švelniai tariant, kainų nustatymas gali būti neintuityvus. Kai kurios kompanijos jums sumažina kainą, kuri, atrodo, yra galutinė kaina. Jie pasirūpina naudoti mažą tipą, kad nurodytų, jog ši kaina galioja tik iki jūsų atnaujinimo dienos.

Jei sumokėsite iš anksto už mėnesį, lengvatą gausite tik už vieną mėnesį. Jei mokate už 3 metus, tai galioja 3 metus. Po atnaujinimo datos jums bus išrašyta visa kaina.

# 3 Nėra tokio dalyko kaip „NERIBOTAS“

Mažiausiai klaidinga sakyti, kad turite nieko neribotą. Visų pirma, jūs negalite turėti neriboto pralaidumo ar saugyklos vietos, nes tai reiškia, kad įmonė leis jums – ir sugebės – saugoti šimtą trilijonų teraflopų ir perduoti visa tai Marsui. Ir tai vis tiek nėra neribota.

Šeimininkai iš tikrųjų reiškia, kad jie suteikia jums tiek pralaidumo ir atminties, kiek jūsų aparatūra gali valdyti. Šis terminas yra neišmatuotas, o tai tiesiog reiškia, kad jie neišmatuos jūsų naudojimo ar dirbtinai apribos.

Tai nereiškia, kad galite perduoti visus norimus duomenis internetu. Jei turite specialų serverį su 10Mbps prievadu, galite perduoti 10 megabaitų per sekundę. Atrodo, kad daug, bet jis vis dar ribotas. Tai reiškia maždaug 24 TB per mėnesį. Jei jūsų verslas dalijasi aukštos kokybės 4 tūkst. Vaizdo įrašų, netrukus jis gali baigtis. Taip pat galite susidurti su didelėmis kliūtimis, jei gautumėte srauto padidėjimą, kuris sunaudotų daugiau nei 10 megabaitų per sekundę.

Tai yra visuotinė tiesa, niekuo aplink jos neatsiranda. Jei turite dedikuotą serverį, turėsite išplėsti, o tai jums kainuos pinigus. Jei planuojate debesies planą, greičiausiai mokėsite iš GB ar TB, kol esate daryti turite neribotą planą laisva darbo prasme, už jį sumokėsite tinkamai.

# 4 Saugokitės vadinamųjų „įsteigimo“ mokesčių

žiniatinklio prieglobos nustatymo mokesčiai15 USD už „nustatymą“? Ką jie iš tikrųjų nustato?

Dar svarbiau, saugokitės netinkamų nustatymo mokesčių. Jei jūs gaunate dedikuotą serverį, suprantama, ar yra susijusi sąrankos kaina. Kai kas iš tikrųjų gali fiziškai prisijungti ir pridėti jūsų užsakytų aparatūros komponentų, jei naudojate valdomą paslaugą, jis turės nustatyti programinę įrangą ir atlikti įvairias kitas užduotis..

Jei naudojatės kokia nors kita paslauga, nustatymo mokestis tikrai nėra pateisinamas, nebent jūs paprašote įmonės perkelti jūsų svetainę.

# 5 domeno registracija ne jūsų vardu

Dėl to kalti daugybė šeimininkų. Labai patogu patraukti domeno vardą per savo kompiuterį, nes viskas yra automatizuota. Įvedate domeno vardą, mokate šiek tiek pinigų ir kyla bumas, jūs turite domeną.

Tačiau domeno vardą teisėtai valdo pagrindinis kompiuteris, o ne jūs, bent jau visais atvejais, kuriuos matėme. Tai tinka visoms problemoms. Įsivaizduokite, kad turite įmonę, kuriai sekasi puikioje e. Prekybos parduotuvėje, o jūs neturite šios svetainės nuosavybės.

Praktiškai tai nesukelia tiek problemų, kiek jūs manote. Kiek mes žinome, šeimininkai dažniausiai tai daro todėl, kad abiem šalims yra lengviau, be to, jiems lengviau uždaryti sąskaitas, pažeidžiančias įstatymus, pavogiant ar pateikiant nelegalų turinį..

Vis dėlto manome, kad saugiausias ir profesionaliausias pasirinkimas yra naudoti registratorių ir patiems užregistruoti domeną savo vardu. Nurodyti domenus prieglobai yra paprastas dalykas ir tokiu būdu jums priklauso viskas, kas jūsų įmonėje ir svetainėje!

# 6 Įsitikinkite, kad galite susigrąžinti pinigus (jei reikia)

Pinigų grąžinimas 30 dienųMes paprastai neprašome grąžinti mano pinigų, tačiau išsirinkti šeimininką gali būti gana sunku, o galimybė padėti vieną iš jų išbandyti keletą dienų ir pasakyti „ne ačiū“ yra puiki pagalba. Kalbėjomės su gerbiamu šeimininko savininku, kuris patikino, kad turi pinigų grąžinimo garantiją, nors pagal savo paslaugų teikimo sąlygas jie neturi.

Neabejojame, kad jie turi gerų ketinimų ir elgiasi sąžiningai, tačiau prieštaringi įrodymai nėra kažkas, ką mes norėtume pamatyti kalbėdami apie 350 USD + planą.

Kai kurie šeimininkai gali suteikti jums mėnesį ar kelias dienas nemokamų, jei gražiai paprašysite, pasikalbėsite su klientų palaikymo tarnyba, jie galės jus nukreipti tinkama linkme. Tačiau jei mes būtume jūs, mes pasirinktume žiniatinklio prieglobą, kuriai garantuojama pinigų grąžinimas mažiausiai 30 dienų. Čia rasite geriausių prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių daugiau nei 30 dienų pinigų grąžinimo sąrašą, sąrašą.

# 7 Įsitikinkite, kad gavote tai, už ką mokate

Tai problema, kurią pastebėjome ieškodami valdomos „WordPress“ prieglobos. Šis prieglobos tipas greičiausiai leis jums tik įdiegti „WordPress“ svetaines, tačiau visa prielaida yra ta, kad viskas nuo aparatinės įrangos iki serverio talpyklos yra optimizuota iki „WordPress“.

Kai kurie kompiuteriai siūlo specialų „WordPress“ / „Joomla“ prieglobą, tačiau tai iš tikrųjų yra tik jų bendro paslaugų pakeitimas į „svetainę“, atitinkamai pakeistą „WordPress“ arba „Joomla“..

Negyvas dovanų suteikimo būdas yra kaina (venkite pigių prieglobos paslaugų teikėjų). Pigiausias tinkamai valdomas „WordPress“ priegloba prasideda nuo 28 USD – 30 USD. Tai vis tiek gali būti bendra aplinka, tačiau jie pritaikyti WP.

# 8 Pagrindinio kompiuterio „DDOS“ apsauga tikriausiai nėra išsami

Kai kurie kompiuteriai gali pasigirti tam tikru DDOS apsaugos lygiu. Nors tai savaime gali būti tiesa, mes nemanome, kad kompiuteris galės jus apsaugoti, ypač jei turite 29–300 USD lygio sąskaitą. Yra tik vienas būdas apsisaugoti nuo DDOS išpuolių: a didelis tinklas, ir mes turime omenyje didžiulį!

Norint jį nusipirkti, reikia nemažų išteklių, o apsisaugoti nuo 29 USD / mėn. Svetainės neverta. Jei manote, kad DDOS kelia rimtą grėsmę jums, turėtumėte investuoti į kažką „Cloudfare“, kuris turi didesnę tikimybę jus apsaugoti.

Išvada

Rinkdamiesi šeimininką, turite padaryti tris dalykus: būtinai eik su gerbiamu, naudokis sveiku protu ir daryk savo tyrimus. Pirmasis padės nuveikti stabilią svetainę. Sveikas protas yra naudingas, kai susiduri su tokiais terminais kaip neriboti ištekliai ar nesąmoningos sąvokos, kurios tik padeda užmerkti tave renkantis šeimininką.

Tyrimai yra naudingi nustatant savo poreikius ir norint išsiaiškinti, kokias paslaugas teikia. Žinios visada yra geriausia jūsų gynyba nuo sukčiavimo!

Jei jums reikia daugiau skaitymo, pateikiame infografiką: 10 dalykų, dėl kurių interneto priegloba yra naudinga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author