Išsamus svetainių kūrimo išlaidų paskirstymas

svetainės kūrėjasŠiais laikais beveik visiems reikia internetinės svetainės. Jei esate verslas, jums reikia svetainės, kad galėtumėte susisiekti su savo klientais; nesvarbu, ar esate toks didelis kaip „Walmart“, ar esate verslininkas, pradedantis savo nedidelį verslą.

Arba galite naudoti svetainę, norėdami susisiekti su savo pomėgio gerbėjais arba parodyti savo pomėgio turinį internete. Daug daugiau naudojasi savo tinklalapiais kaip tinklaraščiais ir pritraukia stebėjimus, ypač jei jie yra laisvai samdomi darbuotojai ar kažkokie menininkai.

Tačiau daugybė žmonių nevisiškai žino, ko reikia ar kiek kainuoja sukurti svetainę nuo nulio. Nors asmeninės svetainės yra labiau paplitusios nei bet kada anksčiau, sudėtinga iš anksto pastebėti visas svetainių kūrimo išlaidas, nes procesas yra sudėtingas..

Šiame vadove gilinsimės į bendras svetainių kūrimo išlaidas nuo pradžios iki pabaigos ir pateiksime bendrą sąmatą, taigi jūs žinote, ko tikėtis nusprendus sukurti ar užsisakyti savo skaitmeninę erdvę. Pradėkime!

Kas daro įtaką svetainės kūrimo kainai?

Yra daugybė veiksnių, kurie gali turėti įtakos tam, kiek jūsų svetainė kainuoja, jei norite sukurti. Tačiau taip pat yra keturi asmeniniai aspektai, dėl kurių jūsų svetainė gali būti pigesnė arba brangesnė.

Pinigai

Akivaizdu, kad tai, kiek pinigų turite savo svetainės sukūrimui ir eksploatavimui, lemia įrankiai, kuriuos galite naudoti kurdami, kokio tipo svetainę galite sukurti ir kokių rūšių ištekliai galimi. Daugiau pinigų reiškia, kad galite sukurti brangesnę svetainę su galimai didesne grąža ir mažiau pinigų reiškia, kad esate ribotas įrankių viską galėsite sujungti.

Tačiau daugeliu atvejų su piniginiu veiksniu lengviau susidoroti, nes jis yra pats lanksčiausias. Visada galite uždirbti daugiau pinigų arba atidėti savo svetainės kūrimą, kol neturėsite didesnio biudžeto. Kiti veiksniai, kurie gali turėti įtakos, nėra beveik tokie lankstūs.

Laikas

internetinių svetainių kūrimo laikasLaikas, kurį turite sukurti savo svetainę, taip pat daro įtaką bendrosioms kūrimo išlaidoms. Ilgesni laikotarpiai suteikia papildomo laiko įsitikinti, ar svetainė tinkamai sukurta ir neturi jokių didelių klaidų ar trūkumų.

Trumpesnis laikotarpis gali reikšti, kad jums reikia išleisti papildomų pinigų brangiai kainuojančiai pagalbai ar įrankiams arba neturite pakankamai laiko tinkamai suderinti savo svetainę ir įsitikinti, kad tai lankytojams yra maloni patirtis..

Be to, už bet kokią išorinę pagalbą, kurią pasambate kurdami ar užpildydami savo svetainę, greičiausiai imsite didesnį mokestį, jei dėl laiko sutrinkate. Interneto svetainių kūrėjui samdyti jūsų svetainės sukūrimui per dvi savaites kainuoja daugiau, nei samdant tinklalapio kūrėją per du mėnesius.

Vienu atveju jiems gali tekti atidėti kitus projektus ir suskirstyti prioritetus į jūsų pačių kainą, tai jiems kainuoja pajamos iš kitų klientų. Kita vertus, jie turi daug laiko, kad subalansuotų jūsų svetainę su bet kokiais kitais projektais ir gali imti mažesnį tarifą.

Techninės žinios

Jei turite techninių žinių, kurkite didžiąją savo svetainės architektūros ar techninės įrangos dalį, galite sutaupyti tūkstančius dolerių, užuot pirkę šiuos savęs aspektus. Techninės žinios kainuoja laiką ir galbūt pinigus, atsižvelgiant į tai, ar turite internetinių svetainių kūrimo laipsnį. Bet tai galėtų netiesiogiai sutaupyti jūsų svetainės projekto vėliau.

Pastaba: Pasirinkus žinomą internetinių svetainių kūrėją, brangus procesas bus daug pigesnis, nei būtų samdant profesionalų dizainerį

Žinoma, jūs visada galite išmokti kurti daugybę savo svetainės aspektų, net jei to dar neturite. Tam reikia, kad prieš pradėdami nuoširdžiai kurti savo svetainę, turite turėti daug laiko, kad suvoktumėte pagrindinius dalykus ir sudėtingus dalykus. Kaip matote, jei norite sutaupyti pinigų naudodamiesi savo techninėmis žiniomis, kompromisas yra su laiku.

Projektavimo įgūdžiai

interneto dizaino įgūdžiaiTaip pat galite sutaupyti arba sumokėti daugiau pinigų, atsižvelgiant į jūsų pačių dizaino įgūdžius. Jei neturite dizaino galimybės, kad jūsų svetainė būtų patraukli ir vizualiai efektyvus lankytojams, tada turėsite pasamdyti ką nors padidinantį bendrą jūsų svetainės biudžetą.

Taip pat yra atvirkščiai; galite sutaupyti pinigų, jei visus dizaino elementus padarysite patys, nors tai jums kainuos papildomą laiką.

Apskritai, visos interneto svetainių kūrimo išlaidų sumažinimas į vieną numerį yra frustracijos pratimas. Yra per daug kintamųjų, kad galėtų atsižvelgti į galutinę kainą. Taigi suskirstykime kiekvieną tinklalapio kūrimo projekto dalį ir sugalvokite bendras kiekvieno projekto sąnaudas.

Planavimas

planavimo procesasJūsų svetainės planavimo etapas nebūtinai jums kainuos vieną dolerį. Tačiau tai jums kainuos laiku, ir kuo ilgiau išleisite savo svetainės planavimui, tuo daugiau laiko turėsite skirti visam projektui arba turėsite daugiau pinigų, kuriuos turėsite išleisti už prarastą laiką.

Praleidžiant daug laiko planuojant savo svetainę pranašumas yra tas, kad mažiau tikėtina, kad vėliau susidursite su problemomis, iškilusiomis dėl dizaino ar dizaino problemų.

Visada patartina kruopščiai planuoti savo svetainę iš viršaus į apačią, jei planuojate samdyti pašalinę pagalbą. Galėsite duoti išsamias instrukcijas savo darbuotojams, sumažindami galimybę, kad jie pastatys tai, kas neveikia jūsų poreikių.

Be to, kruopščiai planuodami savo svetainę galite tiksliai apskaičiuoti bendras svetainės kūrimo išlaidas. Tai panašu į įvairių tipų namų statybą; pigesni namai paprastai yra mažesni ir juose nėra tiek daug kambarių ar patogumų, tuo tarpu didesni namai, kuriuose yra daugiau abiejų, kainuoja daugiau.

Jums taip pat reikės bendro lankytojų, kurių galite tikėtis savo svetainėje, plano, nes tai daro įtaką serverio vietos ir išteklių, reikalingų patikimai svetainės prieglobai, kiekiui..

Apskritai, nors jūsų svetainių kūrimo planavimo etapas jums nieko nekainuoja, nesigilinkite į laiko sąnaudas. Be abejo, tai yra pati svarbiausia viso proceso dalis.

Iš viso išlaidų: 0 USD, bet reikšmingas laikas.

Dizainas

Kitas svetainės kūrimo etapas yra dizainas. Šiame etape išrinksite elementus, kurie sudaro jūsų faktinį svetainės interjerą, jo išdėstymą ir naudojimą jūsų lankytojams. Yra daugybė aspektų, kurie gali paveikti galutines sąnaudas.

Dydis

Pradedantiesiems, dauguma didesnių svetainių taip pat kainuoja brangiau tiek dėl serverio išteklių, tiek dėl papildomo laiko, reikalingo kuriant kelis puslapius ir užtikrinant, kad jie tinkamai sąveikauja, net jei keli puslapiai iš esmės yra kopijos. Mažesnės svetainės yra greitesnės ir pigesnės daugeliu atvejų, nors puslapio kaina gali labai svyruoti, atsižvelgiant į tų puslapių dizaino elementus ir bendrą jų funkcionalumą.

Pavyzdžiui, paprastas tinklaraštis su penkiais puslapiais gali jums kainuoti tik iki 1000 USD, tuo tarpu sudėtingesnė 12 puslapių svetainė gali jums kainuoti kelis tūkstančius dolerių..

Tipas

elektroninės komercijos verslasKuriamos svetainės tipas būtinai nusako funkcijų ir funkcijų, kurias turite įtraukti į svetainės architektūrą, tipus, kad galėtumėte aptarnauti lankytojus ar poreikius. Pavyzdžiui, el. Prekybos tinklalapiams reikia pirkinių puslapių, skaitmeninių pirkinių krepšelių ir papildomos apsaugos jūsų klientams.

Yra keturios plačios svetainių kategorijos, už kurias galite mokėti

 • Informacinis, smulkusis verslas ar tinklaraštis: šios svetainės yra mažiausios aplink ir paprastai yra skirtos nišoms asmenims ar mažoms lankytojų grupėms ar klientams. Paprastai jie yra nuo trijų iki 16 puslapių, atsižvelgiant į tikslų jų naudojimą. Galite tikėtis, kad tokio tipo svetainėse bus keli tūkstančiai dolerių, jei norite, kad jas iš esmės nepriklausomai sukurtų rangovas ar agentūra.
 • Firmos: šios svetainės yra sukurtos įmonei ir gali sudaryti nuo 25 iki 75 puslapių, atsižvelgiant į įmonės dydį ir pateiktą informaciją. Paprastai jos kainuoja nuo 10 000 iki 40 000 USD, atsižvelgiant į sudėtingumą.
 • Elektroninė prekyba: elektroninės komercijos svetainės ar internetinės parduotuvės, kuriose gali būti šimtai ar tūkstančiai produktų, todėl reikia sukurti kelis prekybos puslapius, klientų aptarnavimo puslapius, pirkinių krepšelius ir dar daugiau. Jie gali kainuoti nuo kelių tūkstančių dolerių iki 50 000 USD, atsižvelgiant į jų dydį. Didžioji šių išlaidų dalis yra dėl plėtros reikalavimų, visų pirma, norint padaryti svetainę saugia e. Prekybos parduotuve.
 • Duomenų bazės kuriama svetainė / svetainės programa: šios svetainės yra informaciniai šaltiniai, kuriais naudojasi kitos svetainės ir pavieniai vartotojai. Iš esmės jiems reikia gerų serverio išteklių ir saugumo, nes jie visų pirma naudojami duomenų rinkimui, rinkimui, tvarkymui ir duomenų perdavimui kitiems vartotojams. Jie gali lengvai kainuoti dešimtis tūkstančių dolerių.

Žiniasklaida

Bet kuri svetainė, kurioje yra daugialypės terpės, pavyzdžiui, vaizdo įrašai, pokalbių funkcijos ar interaktyvios skaidrių demonstracijos, kainuos brangiau nei svetainės, kuriose nėra šių tipų sąsajų. Bendros išlaidos gali labai skirtis. Kai kurios daugialypės terpės funkcijos iš esmės yra tik keli šimtai dolerių dėl jų dydžio, tuo tarpu kitos gali paleisti jums iki 10 000 USD, ypač jei kiekviename puslapyje jums reikia naujos daugialypės terpės dėžutės..

Bendros išlaidos: 300–15 000 USD

Statyba

Suprojektavę kiekvieną savo svetainės aspektą, galėsite pereiti prie proceso kūrimo etapo. Šiame etape turėsite išleisti pinigus iš tikrųjų kurdami savo svetainę tiek priekinėje, tiek galinėje dalyje, taip pat turėsite suprojektuoti efektyvias vartotojo sąsajas..

UI statyba

Turite suprojektuoti ir sukonstruoti patogią vartotojo sąsają, taip pat bendra tema, kuri pritraukia žmones į jūsų svetainę ir patraukia jų dėmesį, todėl jie neišeina iš karto. UI statyba yra tokia pat svarbi kaip ir kiti svetainės kūrimo elementai; tai apima išsamius tyrimus jūsų tikslinei auditorijai, taip pat išsamią konkurentų analizę, kad nesukurtumėte to, kas yra tiesioginė kitos svetainės kopija. Užuot norėję perimti konkurentų stipriąsias puses ir padaryti juos savo.

Tuomet turėsite sukurti „vielos rėmelį“ ir bendrąjį vartotojo sąsajos prototipą ir parodyti jį keliems žmonėms, kad žinotumėte, ar turėtumėte tęsti. Iš viso sukūrus vartotojo sąsają, gali reikėti nuo 500 USD iki kelių tūkstančių dolerių, atsižvelgiant į dydį ir laiką, kurį suteikiate kūrėjui ar agentūrai.

„Front-End“ plėtra

internetinių svetainių kūrimasPo vartotojo sąsajos turėsite sukurti savo svetainės pagrindinę dalį. Jūsų svetainės priekyje yra viskas, ką lankytojas gali pamatyti ir su juo bendrauti, todėl jis ateina po vartotojo sąsajos. Tai apima viską – nuo paveikslėlių ir daugialypės terpės iki žymeklio stiliaus, registracijos mygtukų, prisijungimo laukų ir procesų.

Norėsite sukurkite tai, kas būtų reaguojanti ir patogi vartotojui, taip pat tai, kas džiugina akis. Jei neturite įgūdžių ar laiko tai padaryti patys, tokia statyba gali lengvai kainuoti kelis tūkstančius dolerių.

„Back-End“ plėtra

Po „front-end“, žinoma, yra „back-end“ plėtra. Tai reiškia, kad reikia parašyti visą programinę įrangą ir kitą kodą, reikalingą norint įsitikinti, ar svetainė tinkamai veikia. Kai kas nors įveda savo prisijungimo informaciją, jei norite įsitikinti, kad procesas vyksta sklandžiai, turite turėti galinės svetainės architektūrą. Tai taip pat apima jūsų svetainės integravimą su trečiųjų šalių paslaugomis ir duomenų tvarkymo įrankiais.

Taigi tai yra viena sudėtingiausių statybos etapo dalių ir gali kainuoti nuo 3000 USD iki 15 000 USD.

funkcijos

Funkcijos, kurias įtraukiate į savo svetainę, būtinai turi įtakos bendrosioms jos kainoms. Interaktyvioji žiniasklaida yra viena iš svarbiausių ir patraukliausių funkcijų, kurią galite suteikti savo svetainei. Daugelis kompanijų ją įtraukė kaip numatytąją parinktį, nes ji tokia gera išlaikyti žmones svetainėje ilgiau.

Interaktyvioji terpė gali būti maži vaizdo žaidimai, vaizdai, leidžiantys lankytojams spustelėti skirtingas parinktis ar net interaktyvios pokalbių sistemos. Tačiau interaktyviosios laikmenos reikalauja daug laiko ir išteklių, todėl ji gali lengvai kainuoti iki 10 000 USD.

Taip pat tikriausiai norėsite investuoti į turinio valdymo sistemą, jei neskelbiate iš anksto sukurtoje platformoje, pavyzdžiui, „WordPress“. Turinio valdymo sistemos leidžia jums ir jūsų komandai pridėti ar redaguoti informaciją, jau esančią jūsų svetainėje, nekeisdami kodo. Tai taip pat gali sukelti kelis tūkstančius dolerių.

Be to, kiekvienas jūsų svetainės pridėtas puslapis viršija visas jūsų projekto išlaidas. Neretai puslapis kainuoja 100 USD ar daugiau, atsižvelgiant į turinį, kuris jį užpildo.

E-komercija jau minėjome anksčiau, tačiau dar kartą pridėjus šią funkciją į savo svetainę rimtai padidėja bendra paklausa. El. Prekybos funkcijos apima mokėjimo apdorojimo sistemas, pirkinių krepšelius, mokėjimo parinktis, produktų puslapius, taip pat peržiūros puslapius, kuriuose klientai gali pateikti savo atsiliepimus. Jums gali prireikti daug elektroninės komercijos turinio, atsižvelgiant į tai, kiek produktų norite parduoti ar parodyti. Iš esmės el. Prekybos funkcija gali veikti iki 20 000 USD arba daugiau, atsižvelgiant į įmonės dydį.

Galiausiai, daugelis svetainių taip pat naudoja duomenų bazių integravimo įrankius ar paslaugas. Trumpai tariant, jie sukaupia duomenis apie jūsų lankytojus ar klientus ir kaupia juos į vieną šaltinį, kurį galite gauti jūs arba kiti jūsų komandos ar jūsų verslo žmonės. Tai yra privaloma funkcija daugeliui kompanijų ir rimtų internetinių prekės ženklų, todėl dauguma kompanijų prideda kelis tūkstančius dolerių prie savo bendrų išlaidų, kad galėtų užtikrinti duomenų bazių integraciją..

Svetainių kūrimo priemonės naudojimas

„wix vs WordPress“ logotipasYra dvi pagrindinės galimybės kuriant naują svetainę: galite naudoti svetainių kūrėją, pvz., „WordPress“ ar „Wix“, ir sukurti savo svetainę naudodami jų iš anksto sukurtus elementus ir aparatus, arba galite sugalvoti savo ar kito sukurtą tinkintą svetainę. asmuo ar komanda, įgudęs šio meno.

Naudojimasis interneto svetainių kūrimo priemone yra daug pigesnis pasirinkimas, o prieiga prie svetainių kūrimo priemonės dažnai būna įtraukta į daugelį interneto prieglobos paketų.

Svetainių kūrėjai tai leidžia „Nuvilkite“ įvairius svetainės puslapio elementus, pvz., dialogo langus ar turinio dėžutes, į savo vietą, naudodami iš anksto paruoštą arba pakabinamą sistemą. Jie iš esmės sukuria jūsų tinklalapio rėmus ir leidžia jums užpildyti turinį arba pakoreguoti įvairius valdiklius ar turinio dėžutes, kaip jums atrodo tinkama..

Tai gana intuityvu ir gali kainuoti tik iki kelių šimtų dolerių. Jums gali reikėti sumokėti keletą papildomų mokesčių, pagrįstų temomis ar žiniasklaidos papildymais; kiekvienas svetainių kūrėjas yra subtiliai skirtingas, o kai kurie tikrai geresni už kitus.

Pastaba: Yra aukštos kokybės nemokamų svetainių kūrėjų, tačiau aukščiausios kokybės tinklalapiai dažniausiai yra naudingesni

Pasirinktinės svetainės naudojimas / sukūrė kūrėjas

Arba kurkite pasirinktinę svetainę, kurią sukūrė kūrėjas ar interneto dizaino agentūra, daug brangiau.

Laisvai samdomų interneto svetainių kūrėjus galima rasti gana nesunkiai, nes šiais laikais yra daugybė laisvai samdomų svetainių ir turinio tinklų. Laisvai samdomi darbuotojai yra nepriklausomi rangovai, kurie sukuria jūsų svetainę gavę pasiūlymą dėl darbo, o suma, kurios jie gali pareikalauti už savo paslaugas, gali labai skirtis. Nedažnai laisvai samdomi darbuotojai ima kelis tūkstančius dolerių už visos svetainės sukūrimą nuo nulio, dar didesnėmis kainomis, jei jie taip pat turi planuoti ir kurti svetainę.

Apskritai, geriau idėja sumokėti už brangesnius laisvai samdomus vertėjus, kurie dirba daug įvairių darbų po savo diržu ar savo portfelyje, nei pigiau išsinuomoti ir pasamdyti nebrangų laisvai samdomą vertėją, kuris nežino, ką daro..

Taip pat galite išsinuomoti interneto dizaino agentūrą. Tai yra profesionalios internetinių svetainių kūrimo įmonės, kurios dirba panašiai kaip laisvai samdomi darbuotojai; jūs pateikiate jiems pasiūlymą ir jie bendradarbiauja su jumis, kad išsiaiškintų detales ir sukurtų savo svetainę, kai būsite patenkinti. Jų naudojimo pranašumas prieš laisvai samdomą darbuotoją matyti laikas ir detalė. Kadangi jie valdo kelių dešimčių ar šimtų žmonių komandą, jie daug greičiau ir efektyviau gali išvalyti didesnes ir sudėtingesnes svetaines, nei gali vienas pats dirbantis laisvai samdomas vertėjas..

Trūkumas yra tai, kad jie yra daug brangesni. Daugelis aukštesnės pakopos interneto dizaino agentūrų moka dešimtis ar šimtus tūkstančių dolerių, kad sukurtų svetainę nuo nulio.

Žinoma, paskutinis variantas yra pats susikurti savo svetainę, nenaudojant tinklalapio kūrėjo. Tai teoriškai yra visiškai nemokama, tačiau vis tiek turite sumokėti už serverio prieglobą ir kitus elementus. Tai taip pat kainuoja gana daug laiko ir gali būti neverta pastangų, jei vis tiek neturite įgūdžių ir žinių, kad sukurtumėte puikią svetainę.

Bendros išlaidos: didesnė nei 10 000 USD, atsižvelgiant į naudojamą darbuotoją ir įdiegtas funkcijas.

Hostingas / kitos išlaidos

Kai turite savo svetainę, jūs turite arba turėti savo serverius, kurie jungiasi prie interneto, arba, dažniausiai, naudoti žiniatinklio prieglobos paslaugą. Tai leidžia kitiems interneto vartotojams pasiekti jūsų svetainę, saugojant jūsų duomenis serveriuose, kurie yra nuolat prisijungę prie interneto.

Prieglobos paslauga

interneto prieglobaJūs mokate už interneto prieglobos paslaugas iš esmės nuomodamiesi serverio vietą už mėnesinį ar metinį mokestį. Jūsų svetainės prieglobos paslaugos tipas ir kokybė gali turėti įtakos daugeliui dalykų, įskaitant:

 • savo serverio išteklius, pvz., saugyklos vietą ar pralaidumą
 • Jūsų lankytojų pakrovimo laikas; geresnės prieglobos paslaugos leidžia greičiau reaguoti į puslapį
 • valdikliai ar priedai, kurie padidina arba išplečia jūsų svetainės funkcionalumą

Apskritai, jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėjas turi didelę reikšmę bendrai jūsų svetainės sėkmei ir kokybei. Priklausomai nuo serverio išteklių poreikio, svetainės priegloba gali kainuoti nuo 20 USD iki kelių tūkstančių dolerių per metus. Yra keli pagrindiniai žiniatinklio prieglobos paslaugų tipai, kuriuos galime suskaidyti:

Bendras priegloba

Tai yra pats paprasčiausias žiniatinklio prieglobos tipas ir leidžia išsinuomoti erdvę, kuria dalijatės su kitais tame pačiame serveryje esančiais žmonėmis. Negaunate nė vieno serverio išteklių pralaidumo, tačiau paprastai jų prenumeratos paketai yra labai įperkami ir dažnai būna su svetainių kūrėjais ar kitomis privilegijomis..

Tarp jų yra geriausi mažų tinklaraščių ar kitų svetainių prieglobos paketai, kuriems nereikia visą laiką teikti aukščiausio lygio našumo tūkstančiams lankytojų. Bendrosios prieglobos paslaugos kainuoja nuo 20 iki 300 USD per metus

„WordPress“ talpinimas

Dažnai matysite paskirtą „WordPress“ prieglobą; tai yra tas pats dalykas, kaip ir bendrasis priegloba, tačiau iš anksto įdiegus „WordPress“. Šie prieglobos paketai dažnai apima papildomas privilegijas ar funkcijas, skirtus konkrečiai „WordPress“ vartotojams, ir kainuoja maždaug tiek pat, kiek pasidalijamojo prieglobos planai.

VPS priegloba - ca

VPS talpinimas (virtualus privatus serveris)

Dėl tokio tipo prieglobos jūs dalijatės serverio erdve su kitais klientais, tačiau suteikiate papildomų išteklių iš to serverio dėl programinės įrangos magijos – serveris padalijamas į „virtualius“ serverius kiekvienam vartotojui.

Iš esmės tai yra geras vidurys tarp savo serverio ir mažesnių išlaidų išlaikymo, kaip ir naudojant bendro naudojimo prieglobos paslaugą. Šie paketai gali kainuoti nuo 200 iki 700 USD per metus.

Dedikuotas priegloba

Kokybiškas dedikuoto serverio priegloba yra brangiausia iš visų variantų, tačiau tai suteikia jūsų svetainei ar įmonei savo serverį ir visus su juo susijusius išteklius. Iš esmės tai yra vienintelė reali galimybė didelėms internetinėms įmonėms ar daugialypės terpės tinklalapiams, kurie per dieną priima tūkstančius lankytojų. Dedikuoti serveriai gali kainuoti nuo 1000 USD iki 25 000 USD per metus.

Domenas

Be žiniatinklio prieglobos, turėsite atsižvelgti ir į palyginti mažesnius mokesčius už savo domeno vardą. Trumpai tariant, jūsų domenas yra jūsų svetainės internetinė tapatybė, būdinga tik jums ir jūsų prekės ženklui. Jūsų domenas išlieka unikalus, net jei kitose svetainėse gali būti pavadinimų, panašių į jūsų.

Norėdami gauti šį pranašumą, turite nusipirkti domeno vardą ir kasmet jį užregistruoti. Svarbu turėti domeno vardą, kad internete išlaikytumėte tvirtą prekės ženklą ir įsitikinkite savo lankytojų ir „Google“ patikimumu; svetainių, turinčių savo domenų vardus, konkurencija, todėl tai būtina privaloma priemonė rimtoms internetinėms įmonėms ar svetainėms, kurios nori augti.

Tai taip pat vaidina didelį vaidmenį, kai kalbama apie internetinę reklamą. Jūsų domeno vardas nustato, kur nukreipiami lankytojai, kai jie spustelėja jūsų skelbimus. Jei neužtikrinsite savo individualaus domeno, jie gali kažkur eiti, švaistyti tuos reklamos dolerius.

Galite įsigyti ir užregistruoti domeno vardą iš daugelio tų pačių prieglobos įmonių, kurios teikia prieglobos paslaugas, kaip mes aprašėme aukščiau. Domenų vardai kainuoja nuo 1 USD iki maždaug 15 USD, atsižvelgiant į vardo populiarumą ar jūsų naudojamą paslaugą.

Susijęs: Kaip nusipirkti domeno vardą

SSL

SSL arba Saugus lizdas, sertifikavimas yra vienas iš svarbiausių svetainės dėlionės elementų. SSL sertifikavimas apsaugo jūsų svetainę ir lankytojus, saugodamas jų slaptus duomenis. Tai tokia įprasta ir pagrįsta saugos priemonė, kuri netgi rodoma jūsų svetainės URL, ty kiekvienas lankytojas, sustabdęs jūsų svetainę, gali pamatyti, ar jūsų „WordPress“ svetainė yra apsaugota.

Tai taip pat svarbu, nes GDPR neseniai nustatė keletą apribojimų svetainėms, kurios užsiima tarptautine prekyba, tačiau nesiima veiksmingų priemonių apsaugoti savo vartotojų duomenis. Jūs praktiškai privalote turėti SSL sertifikatą, jei norite užsiimti verslu su klientais ES ir už jos ribų. El. Prekybos svetainių savininkai turi atsižvelgti į tai, kad SSL sertifikavimo išlaidos yra būtinybė verslui.

Net jei nesate el. Prekybos svetainės savininkas, naudosite padidėjusį saugumą, kurį suteikia toks sertifikavimas.

SSL sertifikatai gali būti gaunami iš žiniatinklio prieglobos įmonių ar kitų pardavėjų ar paslaugų; taip pat galima nemokamai gauti SSL sertifikatą, nors mokami SSL sertifikatai paprastai yra geresni už bendrą saugumą, pavyzdžiui, pažangūs šifravimo modeliai. Taigi, SSL sertifikatai gali kainuoti nuo 0 USD iki 1000 USD per metus. Didesnės svetainės su didesniais saugumo poreikiais reikalauja didesnių išlaidų.

Pastaba: Jei saugumas yra pagrindinis rūpestis (kaip turėtų būti), aukštos kokybės saugos papildiniai palengvins jūsų gyvenimą

Bendros išlaidos: maždaug 100 USD per mėnesį, iki 1000 USD dolerių per mėnesį.

SEO / turinys

Net ir sukūrę svetainę, ji niekam nebus daug naudinga, nebent užpildysite ją turiniu ir padarysite šį turinį optimizuotą paieškos sistemos lankytojams. Čia žaidžia SEO arba paieškos sistemų optimizavimas.

Rašytinis turinys

Kai užpildote savo svetainę turiniu, išlaidos už tai gali skirtis priklausomai nuo reikalingo turinio kiekio, taip pat nuo turinio kokybės ir tipo.

Pavyzdžiui, daugumoje svetainių yra turinio, kurį arba rašo jų savininkai, arba profesionalių laisvai samdomų skelbimų sudarytojai. Savo turinio rašymas yra akivaizdžiai nemokamas, tačiau tai gali užtrukti daug laiko, ypač kai svarstote tyrimą, formatavimą ir redagavimą.

Kalbant apie profesionalų copywriterstą, jis gali būti laisvai samdomas arba kaip specialios copywriting agentūros dalis. Iš laisvai samdomų vertėjų pristatomos reklamos gali būti labai pigios arba daug brangesnės, atsižvelgiant į norimą kokybę.

Už laisvai samdomų skelbimų sudarymą, užmokamą su barelio kainomis, gali būti rašybos klaidų ar klaidų. Tuo tarpu aukščiausio lygio laisvai samdomų reklaminių skelbimų sudarytojai apmokestina daugiau už kiekvieną jų sukuriamą turinio puslapį, tačiau dažniausiai juose pateikiamos pridėtos nuorodos, optimizuota paieškos sistema ir intelektualūs raktiniai žodžiai, surišami visame turinyje. Visa tai gali padaryti tą turinį patrauklesnį „Google“ paieškos reitingo algoritmams ir efektyviau pritraukti jūsų svetainės lankytojus.

Reklaminių skelbimų agentūros turi rašytojų komandas, kurios kartu dirba su svetainių turiniu. Tai daro juos daug geresniu pasirinkimu, jei jums reikia užpildyti didesnę svetainę, kurioje yra dešimtys puslapių, per daug trumpesnį laiką.

Apskritai, profesionalus copywriting iš laisvai samdomų vertėjų arba iš copywriting agentūros kainuos jums nuo 20 USD iki 500 USD už puslapį, atsižvelgiant į turinio tipą ir kiekį. Apskaičiuodami galutinę svetainės kainą būtinai atsižvelkite į tai.

Kitas turinys

Be to, jei jums reikės kurti vaizdo įrašus, muziką ar kitą savo svetainės turinį, turėsite atsižvelgti ir į šias išlaidas. Vaizdo įrašo kūrimo išlaidos iš esmės yra neskaičiuojamos dėl daugybės veiksnių, į kuriuos atsižvelgiama kuriant vaizdo įrašus.

SEO

paieškos sistemos optimizavimasPaieškos sistemos optimizavimas reiškia turinio, kuris intelektualiai naudoja ieškomus raktinius žodžius, neradimą kaip robotą; ši praktika dažnai vadinama „raktinių žodžių įdaru“.

Parašydami savo turinį patraukliai ir įklijuodami nuorodas tiek į savo puslapius ir produktus, tiek į kitas svetaines, su kuriomis formuojate lankytojų tinklą, jūsų svetainė gali tapti patrauklesnė „Google“ paieškos rezultatų algoritmams ir tokiu būdu pritraukti lankytojus..

Paieškos sistemos optimizavimas taip pat praplečia puslapių išdėstymą ir svetainių kūrimą. Iš tiesų, yra copywriters ar kitų svetainių kūrėjų, kurie turi paieškos sistemų optimizavimo įgūdžių rinkinius, ir jie gali jus apmokestinti už naudojimąsi jais jūsų svetainėje. Pavyzdžiui, vaizdo optimizavimas arba failų glaudinimas.

Tai gali kainuoja nuo 700 USD iki kelių tūkstančių dolerių per mėnesį; brangesnis, jei nuolat pridedate naujo turinio, norite išlikti aktualus, ir pigesnis, jei neatnaujinate savo svetainės taip dažnai.

Žinoma, savo paieškos variklį galite optimizuoti patys. Tačiau atminkite, kad tai gali užtrukti daug laiko, ypač jei tai darote kartu su savo egzemplioriaus rašymu.

Bendros išlaidos: 100 USD už puslapį, iki 500 USD už puslapį, kai atsižvelgiama į faktoringą, SEO, susiejant ir tt.

Rinkodara

Kai jūsų svetainė bus parengta ir vykdoma, o ją užpildysite turiniu, šansai yra geri, kad turėsite skirti šiek tiek laiko savo svetainės rinkodarai, kad pritrauktumėte pakankamai lankytojų, kurie galėtų paleisti „Google“ paieškos algoritmus ir nukreipti savo svetainę į pagrindinį puslapį. . Tai apima turinio rinkodarą, socialinės medijos rinkodarą ir el. Pašto rinkodarą.

Turinio rinkodara

turinio rinkodara

Reklamuokite savo tinklaraščio įrašus ar kitą turinį tiesiogiai tikslinei auditorijai susiedami juos su panašiomis svetainėmis arba reklamuokite turinį kitomis priemonėmis, pvz., Reklamjuostės skelbimais..

Galite išsinuomoti turinio rinkodaros paslaugą arba išleisti savo reklamos dolerius, norėdami paskelbti savo svetainės žodį plačiau internete, už kelis tūkstančius dolerių per mėnesį, iki 10000 USD, jei vykdote tikrai didelę svetainę su daugybe turinio..

Socialinės medijos rinkodara

Tiek paprastesni, tiek prieinamesni; tai apima arba samdymą kam nors padaryti už jus rinkodaros, arba tai padaryti pačiam.

Bet kuriuo atveju jūs arba jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistas leis laiką tokiose platformose kaip „Facebook“, „Twitter“ ir labiau bendraus su savo pasekėjais bei pritrauks naujų stebėtojų, kad padidintų apsilankymus jūsų svetainėje ir sukurtų aukštesnius konversijų rodiklius. Jei nuspręsite pasamdyti ką nors tai padaryti už jus, socialinės žiniasklaidos rinkodara gali kainuoti nuo kelių šimtų iki 2000 USD per mėnesį.

El. Pašto rinkodara

Pigiausias pasirinkimas, nors dažnai reikia, kad jūsų svetainė turėtų naujienlaiškio ar el. Pašto sąrašo funkcijas. Naudodamiesi el. Pašto rinkodara, jūs išsiunčiate savaitinį ar mėnesinį biuletenį arba el. Laišką, kuriame rodomas jūsų naujas turinys ar reklama jūsų svetainėje. Tai gali sukelti tik keletą dolerių per mėnesį iki 1000 USD per mėnesį, jei vykdote tikrai didelę el. Pašto rinkodaros kampaniją.

Bendros išlaidos: 300–1000 USD dolerių, atsižvelgiant į rinkodaros galimybes.

Priežiūra

svetainės priežiūraSvetainės kūrimas ir kokybiško turinio užpildymas yra tik dalis mūšio. Taip pat turite ilgą laiką prižiūrėti savo svetainę, tai reiškia, kad ji turi veikti ir lankytojai turi būti patenkinti vengiant kuo daugiau prastovų..

Atminkite, kad jei jūsų svetainė nyksta, tai yra brangus laikas, per kurį galite sulaukti lankytojų ir sulaukti konversijų!

Gera žinia ta svetainės priežiūra yra viena iš mažesnių išlaidų, palyginti su visais kitais svetainės kūrimo veiksniais. Svetainės priežiūra gali būti teikiama:

 • įsigyti naujų serverio išteklių, kai srautas padidėja
 • jei jūsų svetainė sėkmingai auga, perjungti serverius į didesnės talpos serverius
 • reguliarus derinimo ar saugos atnaujinimas
 • atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją serverio gedimo atveju
 • užimtumo ar klientų skundų tvarkymas

Apskritai, jūs arba jūsų komanda galite tikėtis sumokėti kelis šimtus dolerių iki 1500 USD per metus už visus jūsų svetainės priežiūros poreikius. Atminkite, kad bendros priežiūros išlaidos gali smarkiai išaugti, jei jums reikia greitai perjungti prieglobos paslaugų teikėjų serverius ar ekstremalios situacijos metu arba jei jūsų serveriams ar svetainei reikia skubių taisymų dėl kibernetinės atakos.

Išlaidos gali būti dar didesnės, jei įsilaužėlis sugeba sukaupti neskelbtinų vartotojų duomenis ir padaro didelę žalą jūsų svetainei, todėl ją reikia rekonstruoti.

Bendros išlaidos: 200 – 1500 USD per metus, atsižvelgiant į svetainės dydį, serverio poreikius ir kt.

Santrauka

Kaip matote, susiaurinti išlaidas, kurias turėtumėte mokėti už svetainės kūrimą ir priežiūrą, yra nepaprastai sudėtinga. Tai priklauso nuo daugybės veiksnių, įskaitant:

 • jūsų asmeninių įgūdžių lygis
 • norimos sukurti svetainės tipą
 • turinio, kurį norite patalpinti svetainėje, kiekį
 • serverio išteklių, kurių jums reikia svetainei
 • kiek lankytojų sulaukia svetainė
 • kiek reikia priežiūros svetainei

Pvz., Jei jūsų svetainė nebus tokia didelė, galite atsisakyti tam tikro pigiausio prieglobos ir žymiai sumažinti išlaidas. Šiuo tikslu dažnai protingiau apskaičiuoti jūsų svetainės išlaidų vidurkius atsižvelgiant į jų dydį ir tipą. Žemiau pateikėme jūsų suskirstymą.

Smulkaus verslo svetainė / tinklaraštis

 • Iš pradžių tikėkitės sumokėti bent 500–10 000 USD. Tai apima apskaitą, kai jūs darote kai kuriuos dalykus, kad gautumėte mažesnę sąmatą.
 • Tikitės sumokėti nuo 200 iki 1000 USD per metus už metines priežiūros išlaidas.

El. Prekybos svetainė

 • Tikimasi sumokėti iki 3000 USD už parduotuves, kuriose yra apie 100 produktų, ir daugiau, nuo 20 000 USD iki 30 000 USD, už parduotuves, kuriose yra daugiau nei 500–1000 produktų.
 • Tikitės sumokėti nuo 5000 iki 20 000 USD už metines priežiūros išlaidas.

Bendrovės / stambaus verslo svetainė

 • Tikitės sumokėti nuo 10 000 iki 40 000 USD už aukštos kokybės svetaines, kad padidintų verslą ir konversijų rodiklius, įskaitant aukštesnės klasės rinkodarą..
 • Tikitės sumokėti nuo 2000 iki 20 000 USD už metines priežiūros išlaidas.

Duomenų bazių valdoma svetainė

 • Tikimasi sumokėti nuo 5000 iki 50 000 USD už pradinę statybą ir duomenų kaupimą / rinkimą.
 • Tikitės sumokėti nuo 10 000 iki 60 000 USD už metines priežiūros išlaidas, įskaitant papildomą apsaugą ir serverio priežiūrą, kad apsaugotumėte vartotojų duomenis.

Galų gale jūsų svetainės kaina labai priklausys nuo jūsų pasamdomos pagalbos rūšies, jūsų internetinei svetainei reikalingos kokybės ir nuo to, kiek laiko jūs norėsite pasinerti į savo dizainą, planavimą ir kodavimą..

Visada sumažindami kainą galite atlikti savo pastangomis arba ieškodami puikių pasiūlymų, pavyzdžiui, prieglobos paslaugų ar naudodami svetainių kūrėją. Pirmiau nurodytas sumas naudokite kaip bendrąsias gaires ir diapazonus, o ne griežtas ir greitas taisykles, ypač todėl, kad internetinių svetainių kūrimo pramonė nuolat keičiasi.

Ačiū už skaitymą ir sėkmės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author