Geriausios Malaizijos interneto prieglobos paslaugos

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug žiniatinklio prieglobos paskyrų (iš dalies skirta mūsų klientų priėmimui, o iš dalies todėl, kad turime daug šalutinių projektų ir norime eksperimentuoti ��), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų svetainės prieglobą.

Apžiūrėjome visas savo paskyras, išanalizavome, kurie žiniatinklio prieglobos įrankiai gerai veikia Malaizijoje (naudojant tiesioginį stebėjimą), o kurie ne (ir kodėl). Tuomet nusprendėme sukurti šį didžiulį palyginimo puslapį, kad galėtume pasidalinti tuo, ką atradome, džiaugtis!

Norėdami greitai sužinoti, raskite mūsų 3 populiariausius puslapius žemiau!

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Serveriai visame pasaulyjeSavybėsAtsiliepimaiŽiniatinklio svetainė
„Hostinger“ logotipas RM2.99 (didžiulis išpardavimas)

 • Labai pigu
 • Labai lengvas sąranka
 • Atsakingas palaikymas
 • Puikus našumas ir greitis
 • Singapūro serveriai + globalus tinklas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„Hostinger“ apžvalga
siteground2 3,95 USD (67% nuolaida tik pirmajai sąskaitai faktūrai)
 • Singapūro serveriai + globalus tinklas
 • Įperkama
 • Puikus pasirodymas
„SiteGround“ apžvalga
„GreengeeksLogo“ USD 2,95
 • Ekologiškas priegloba
 • Neribota vieta diske
„GreenGeeks“ apžvalga

Apie mūsų prieglobos apžvalgas

Rašydami savo žiniatinklio prieglobos apžvalgas Malaizijai, mes apsvarstėme daugybę veiksnių.

Tai apima veikimo laiką, palaikymo parinktis ir reakcijos laiką, greitį, serverio vietą, naudojimo paprastumą, kainą ir vertę, vietos diske ir kt..

2 svarbiausi faktoriai, į kuriuos sutelkiame dėmesį, yra palaikymas �� ir greitis ⚡.

Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį. Ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią vis dar įkeliama svetainė … Štai kodėl tinkamas internetas prieglobos paslaugų teikėjas yra gyvybiškai svarbus!

Kaip matote, jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų svetainės sėkmei!

Keletas svetainių, kuriose mes matėme:

Pateikiama svetainėse

Geriausios Malaizijos žiniatinklio prieglobos – 2020 m. Apžvalgos

Čia yra 10 geriausių Malaizijos interneto svetainių talpinimo apžvalgų, išsamiai aprašydami jų kainą, palaikymo parinktis ir vietą diske:

1. „Hostinger Malaysia“ – geriausia bendra interneto priegloba

www.hostinger.my

„Hostinger“ logotipas

Kaina: RM2,99
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Gyvas pokalbis

„Hostinger“ yra geriausia Malaizijai prieinama interneto prieglobos paslauga … rimtai, jos siūlo beprotišką kainą už ypač prieinamą kainą, jų sąrankos procesas yra labai sklandus ir sklandus, be to, joms suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.!

Jie turi galingą duomenų centrą Singapūre, kuriame maksimaliam našumui naudojama kietojo kūno diskų saugykla. Kadangi šis duomenų centras yra netoli Malaizijos, greitis tampa ne problema.

„Hostinger“ technologija

Kalbant apie prieglobos tipus, jie turi bendrą prieglobą (ko reikia daugumai žmonių), prieglobą debesyje, „WordPress“ prieglobą ir VPS prieglobą, jei jums reikia daug energijos. Jie taip pat gali pasirūpinti jūsų domeno vardu, jei dar jo neužregistravote.

„Hostinger“ taip pat siūlo 99,9% neveiklumo garantiją (ir jie tiekia). Prastovos atveju galite pasikliauti „Hostinger“ reaguojančiu ir lokalizuotu klientų palaikymu, kurį galima rasti visą parą per tiesioginius pokalbius, ir palaikymo bilietais..

Žiūrint tik už kainą, gaunamą už 2,99 RM / mėn, ir jų teikiamą kokybę … tai sąžiningai nesąžiningas žmogus!

Argumentai už

 • Greitas svetainės įkėlimo greitis
 • Puikus palaikymas
 • Labai prieinamos kainos
 • Visuotinis serverių tinklas
 • Labai lengvas sąranka
 • Visą parą prieinama profesionali klientų pagalba

Minusai

 • Netaikoma

2. „SiteGround“ – bendroji interneto priegloba

www.siteground.com

„SiteGround“ logotipas

Kaina: USD 3,95
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ yra patikima prieglobos paslauga, turinti duomenų centrus visame pasaulyje. Dėl to jūs galite suteikti savo tikslinei auditorijai greitą tinklalapių įkėlimo laiką, nepriklausomai nuo to, kur jie yra pasaulyje.

Šis kompiuteris siūlo tris hostingo planus: „StartUp“, „GrowBig“ ir „GoGeek“. Visi šie planai yra gana įperkami, ir visi jie teikia aukštos kokybės savybes. Išteklius ir funkcijas, kurias gausite naudodamiesi visomis trimis programomis, sudaro neišmatuotas srautas, nemokamas „WordPress“ diegimas ir automatiniai atnaujinimai, nemokamas SSL sertifikatas, kasdieninės atsarginės kopijos ir neribotos duomenų bazės.

Visuose trijuose planuose taip pat yra nemokama „CloudFare CDN“ funkcija, kurią galite įjungti, kad dar labiau padidintumėte savo svetainių greitį. Naudodamiesi pradžios planu galite užregistruoti tik vieną svetainę, tačiau aukštesnės pakopos programose galite registruoti neribotą skaičių svetainių.

„SiteGround“ turi labai greitai reaguojančią palaikymo komandą, prieinamą visą parą, per tiesioginius pokalbius, telefoną ir el. Paštą. Pastarasis paprastai gauna atsakymą per dešimt minučių.

Argumentai už

 • Greitas tinklalapio įkėlimo laikas
 • Tinka tikslinėms auditorijoms bet kurioje pasaulio vietoje
 • Įperkami aukštos vertės hostingo planai
 • Platus apsaugos funkcijų asortimentas
 • Lengvai prieinama atsakinga palaikymo komanda

Minusai

 • Didelės išlaidos, dar didesnės atnaujinimo išlaidos

3. „Greengeeks“ – geriausia ekologiška interneto priegloba

www.greengeeks.com

„GreenGeeks“ logotipas

Kaina: 2,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ yra dar viena perspektyvi prieglobos galimybė Malaizijoje. Viena jų skiriamųjų ypatybių yra ta, kad jie perka atsinaujinančios energijos sertifikatus, kurių vertė – 300% jų suvartojamos energijos. Tada įmonė eksportuoja šią energiją į tinklą, kad kompensuotų jos naudojimą.

Kalbant apie svetainės našumą, „GreenGeek“ siūlo panašius į pramonės lyderių pasiūlymus. Bendrovė turi kelis duomenų centrus, SSD pagrįstus RAID-10 saugojimo masyvus ir nemokamą CDN integraciją. Taigi bet kurioje pasaulio vietoje galite suteikti tikslinei auditorijai greitą krovimo greitį ir išskirtinę vartotojo patirtį.

Kitos nemokamos, bet labai vertingos funkcijos, kurias gausite naudodamiesi „GreenGeeks Hosting“, yra „drag-n drop“ svetainių kūrimo priemonė, svetainių perkėlimas į naują domeną ir el. Pašto paskyros. Jūs taip pat gausite neribotą SSD interneto erdvę, duomenų perdavimą, „MySQL“ duomenų bazes ir domenus.

„GreenGeeks“ teikiamą palaikymą sudaro visą parą veikiantis techninis palaikymas ir palaikymas per tiesioginius pokalbius, telefoną ir el. Pašto bilietus. Aukščiau pateikta ir papildoma pagalba yra ideali klientams, kuriems reikia asmeninio techninio dėmesio savo problemoms spręsti.

Argumentai už

 • Saugi ir patikima interneto prieglobos paslauga
 • 24/7 techninė pagalba
 • 300% atsinaujina atsinaujinanti energija
 • Didelis svetainių įkėlimo greitis
 • Platus neribotų išteklių asortimentas, įskaitant vietą diske

Minusai

 • Nėra duomenų centro Singapūre

4. A2 priegloba – geriausias perpardavėjų priegloba

www.a2hosting.com

A2 prieglobos logotipas

Kaina: 3,92 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„A2 Hosting“ yra prieinama prieglobos paslauga, siūlanti platų privalumų ir funkcijų spektrą. Paslaugos, kurias teikia šis kompiuteris, apima bendrą hostingą, perpardavėjo plano parinktis ir VPS parinktis.

Ši paslauga yra ideali Malaizijos svetainių savininkams, kurie nukreipti į auditoriją Pietryčių Azijoje, nes pagrindiniai kompiuterio duomenų centrai yra Singapūre. Šis kompiuteris ir jo panaudota SSD saugykla bei „CloudFare CDN“ įgalina greitą krovimo greitį, o tai ženkliai prisideda prie paieškos rezultatų puslapio reitingo ir vartotojo patirties.

Kitos funkcijos, kurias siūlo „A2 Hostingas“, apima nemokamą svetainių perkėlimą, bet kuriuo metu suteikiamas pinigų grąžinimo garantijas ir intuityvią vartotojo prisijungimo vartotojo sąsają. Be to, „A2 Hosting“ taip pat suteikia 99,9% neveiklumo garantiją, kuri yra daug didesnė nei vidutinė. Šis didelis neveiklumo procentas taip pat yra šios paslaugos patikimumo pagrindas.

„A2 Hosting“ turi pajėgią palaikymo komandą, prie kurios galite prisijungti visą parą, per tiesioginį pokalbį ar telefoną. Taip pat galite pateikti bilietą, jei kyla problemų dėl paslaugos. Tačiau laukiama tiesioginio pokalbio funkcijos, o tai gali būti nelinksma.

Argumentai už

 • Greitas tinklalapio įkėlimo laikas
 • Didelis procentas
 • Intuityvi vartotojo prisijungimo sąsaja
 • SSD saugykla su „CloudFare CDN“ funkcija
 • Platus neribotų išteklių asortimentas

Minusai

 • Tiesioginių pokalbių palaikymą galima patobulinti

5. „Shinjiru“ – vietinis interneto priegloba

shinjiru.com.my

„Shinjiru“ logotipas

Kaina: RM192.36 / metus
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Shinjiru“ yra Malaizijoje įsikūrusi prieglobos paslaugų teikėja, siūlanti platų prieinamų sprendimų ir funkcijų asortimentą svetainių savininkams, kurie yra skirti vietinei auditorijai. „Shinjiru“ siūlomos prieglobos paslaugos apima pasidalijamąjį prieglobą, VPS ir specialius prieglobos sprendimus vartotojams, kurie rimtai vertina svetainės saugumą.

Shinjiru taip pat yra sertifikuotas domenų registratorius. Jie teikia el. Pašto prieglobą ir siūlo nemokamas svetainių perkėlimo paslaugas. Bendrovė teikia galingas paslaugas Malaizijoje ir teikia 99,9% neveiklumo garantiją, suteikiančią papildomą ramybę. „Shinjiru“ pakrovimo greitis yra panašus į žymių prieglobos paslaugų teikėjų, todėl vietinėms svetainėms tai yra prieinama kaina.

Šis kompiuteris taip pat siūlo platų spektrą apsaugos funkcijų, įskaitant išsamų apsaugos nuo DDoS tinklą ir 27/7 stebėjimą. Bendrovės serveriuose taip pat yra integruotos perpardavimo sistemos ir aukščiausios klasės apsaugos sistemos.

Jei kyla problemų dėl svetainės prieglobos, galite susisiekti su profesionalia „Shinjiru“ palaikymo komanda, kurią galima rasti ištisą parą per tiesioginius pokalbius, el. Paštą ar telefoną..

Argumentai už

 • Puikios saugos funkcijos, įskaitant apsaugą nuo DDoS
 • Garantija 99,9%
 • Įperkama kaina su aukštos vertės pasiūlymais
 • Nemokama svetainių migracija ir domenų registracija

Minusai

 • Gali būti netinkamas pasiekti tarptautinę auditoriją

6. „Kinsta“ – geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba

kinsta.com

„kinsta“ logotipas

Kaina: 30 USD (USD)
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Tiesioginis pokalbis, bilietai

„Kinsta“ yra valdoma „WordPress“ žiniatinklio priegloba, siūlanti platų „WordPress“ valdymo įrankių asortimentą ir intuityvią, nesudėtingą sąsają. Aukščiausias „Google Cloud“ tinklas suteikia galią visiems „Kinsta“ prieglobos sprendimams, todėl tai yra idealus pasirinkimas „WordPress“ svetainių savininkams.

Ryškiausias šios paslaugos pranašumas yra greitas krovimo laikas dėka serverio vietų, tarp kurių yra ir Singapūras. Taip pat galite įgalinti CDN arba talpyklos kaupimo technologijas, kad dar labiau sumažintumėte savo svetainės įkėlimo laiką.

„Kinsta“ taip pat siūlo 99,9% naudojimo laiką, todėl galite būti tikri dėl minimalių prastovų. Tačiau „Kinsta“ jau dirba 100% nuo 2018 m. Gruodžio mėn., Tai yra debesų prieglobos infrastruktūros rezultatas.

Be to, atliekant reguliarius veiksnumo patikrinimus ir nuolat stebint, „Kinsta“ komanda gali nedelsdama reaguoti į klaidų atsakymo kodus. Jei „Kinsta“ neišsprendžia problemos per trisdešimt minučių, jie įskaitys jūsų sąskaitą.

Galite susisiekti su „Kinsta“ palaikymo komanda per jų vidinio telefono valdiklį, tiesioginius pokalbius ir palaikymo bilietus. Į jų klientų aptarnavimo tarnybą reaguojama labai greitai, o susisiekę su jais galite tikėtis atsakymo per penkias minutes.

Argumentai už

 • Vienas geriausių „WordPress“ žiniatinklio prieglobos
 • Greitas tinklalapio įkėlimas
 • 100% veikimo laikas nuo 2018 m
 • Naudinga ir atsakinga pagalba
 • „Kinsta“ naudoja „Google Cloud premium“ tinklą

Minusai

 • Brangiai kainuoja

7. „HostPapa“

www.hostpapa.com

„HostPapa“ logotipas

Kaina: USD 3,95
Disko talpa: 100 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostPapa“ siūlo pagrindines prieglobos paslaugas, ypatingą dėmesį skiriant tvariai verslo praktikai ir aplinkai nekenkiančiam prieglobai. Šis kompiuteris turi tris planus, iš kurių galima pasirinkti: „cPanel“ pagrindu sukurtą „Starter“, „Business“ ir „Business Pro“ paskyras..

Pradiniame plane yra daug funkcijų, įskaitant neišmatuotą pralaidumą, nemokamą domeną ir nemokamą svetainių perkėlimą. Taip pat galite pasiekti „WordPress“ vieno spustelėjimo diegimą ir „Let’s Encrypt SSL“ – pagrindinį svetainės kūrėją, turintį trijų puslapių apribojimą..

Verslo plane siūloma plati neribotų išteklių, apimančių interneto erdvę, pralaidumą, domenus ir el. SSL sertifikatą ir automatinius atnaujinimus gausite tik atnaujinę „Business Pro“ paskyrą.

„HostPapa“ klientų palaikymas yra prieinamas visą parą, per tiesioginius pokalbius, telefoną ir el. Paštą. Palaikymą telefonu galima rasti 17 šalių, įskaitant Malaiziją. Tačiau tiesioginio pokalbio funkcija neveikia gerai ir ją spustelėjus atidaromas naujas skirtukas, kuriame vėl turite prisijungti prie „HostPapa“ paskyros..

Argumentai už

 • Padorus tinklalapio krovimo greitis
 • Aukštas veiksnumo procentas – 99,9%
 • Galimas platus hostingo sprendimų pasirinkimas
 • Spustelėkite „WordPress“ diegimo funkcijas
 • Pagalba klientams teikiama visą parą

Minusai

 • Planai yra palyginti brangūs
 • Tiesioginių pokalbių funkciją galima patobulinti

8. „BlueHost“ – gera žiniatinklio priegloba pradedantiesiems

www.bluehost.com

„Bluehost“ logotipas

Kaina: 3,95 USD (USD)
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Bluehost“ yra viena žymiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje ir yra įmonė, kurią „WordPress“ rekomenduoja jų turinio valdymo sistemai. Ši įmonė siūlo prieinamą kainą, be paslėptų mokesčių ir nemokamą domeną pirmaisiais metais po registracijos.

„Bluehost“ turi duomenų centrus Singapūre ir Japonijoje, o tai reiškia, kad jūs galite suteikti vartotojams iš šios pasaulio dalies greitą krovimo laiką ir optimalią vartotojo patirtį. Galite naudoti šį pagrindinį kompiuterį įvairiems prieglobos sprendimams, įskaitant bendrą prieglobą, debesų prieglobą, virtualų privatų serverį, „WooCommerce“ prieglobą ir „WordPress“ prieglobą.

Galima pasirinkti iš trijų planų: „Basic“, „Plus“ ir „Prime“. Į pagrindinį planą įeina tik vienos svetainės, vieno domeno ir 25 padomenių priegloba. Turėdami aukštesnės pakopos planus, gausite prieglobą neribotam skaičiui svetainių su neribotu pralaidumu ir internetine erdve.

Taip pat galite užregistruoti neribotą skaičių el. Pašto abonementų. Į šiuos planus neįeina nemokamas svetainių perkėlimas, tai funkcija, kurios gali reikėti esamiems svetainių savininkams.

Argumentai už

 • Greitas svetainių įkėlimo laikas
 • Platus neribotų išteklių asortimentas
 • Atsakingas ir naudingas palaikymas
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Galimas platus prieglobos paslaugų asortimentas

Minusai

 • Atsinaujinimo kainos didėja
 • Nėra nemokamos svetainės migracijos

9. Svajonių dvasia

www.dreamhost.com

„Dreamhost“ logotipas

Kaina: 7,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„DreamHost“ yra vienas iš senesnių šios srities žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų ir perspektyvus pasirinkimas mažų svetainių savininkams, turintiems ribotus biudžetus. Šis kompiuteris keliose vietose turi keletą serverių, kurie įgalina greitą krovimo greitį.

„DreamHost“ vidutinis veikimo laikas yra 99,4%. Šis procentas nėra blogas, palyginti su žemos kokybės paslaugų teikėjais rinkoje, tačiau yra žiniatinklio savininkų, kurie nuolat palaiko 100 proc..

Vienas iš „DreamHost“ paketų pranašumų yra tas, kad jie apima neribotą pralaidumą ir vietą diske. Taip pat galite naudoti šią prieglobos paslaugą kartu su „DreamHost“ svetainių kūrėju, taip pat tokiais produktais kaip „Wix“ ir „Weebly“..

Kitos funkcijos, kurias gausite naudodamiesi šia paslauga, apima diegimą vienu spustelėjimu, nemokamą domeną, nemokamą privatumo apsaugą, nemokamą SSL apsaugą, „WordPress“ sąranką ir automatines atsargines kopijas. „DreamHost“ planai yra gana įperkami, ir jie nepadidina mokesčių už pratęsimą, kaip ir dauguma kitų rengėjų.

Argumentai už

 • Galimas platus labai vertingų funkcijų pasirinkimas
 • Jokie padidinimo mokesčiai už pratęsimą netaikomi
 • Planai yra gana prieinami
 • Neribotas pralaidumas ir vieta diske
 • Gerai veikia su keliais svetainių kūrėjais

Minusai

 • Nėra „cPanel“
 • Jūs turite mokėti už svetainių perkėlimą
 • Vidutinis Uptime procentas yra per mažas

10. Sempoi – vietinis interneto priegloba

sempoihosting.com

„Sempoi“ logotipas

Kaina: RM500.00 / metus už padorų planą
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

„Sempoi Hosting“ yra Malaizijos hostingo įmonė, teikianti platų patikimų hostingo sprendimų spektrą ir neribotus išteklius. Neseniai „Sempoi Hosting“ atnaujino savo duomenų centrus, kad apimtų „LiteSpeed“ interneto serverius ir SSD bei „MariaDB“ duomenų bazių naudojimą. Rezultatas – greitas svetainių įkėlimo laikas ir optimali naudotojų patirtis Malaizijos auditorijoms.

„Sempoi Hosting“ siūlo tris prieglobos sprendimus: „Flexible“, „eXtra“ ir „SupereXtra“. „Flexible“ plano funkcijos yra šiek tiek ribotos – tik 150 MB vietos diske ir 10 GB pralaidumo per mėnesį. „SupereXtra“ plane yra 10 GB vietos diske ir 100 GB mėnesio pralaidumo.

Apsaugos funkcijos, kurias gaunate naudodamiesi „Sempoi Hosting“, yra ribotos ir jose nėra SSL sertifikatų ar „SiteLock“ sprendimų. Tačiau jūs gaunate prieigą prie neribotų išteklių, kurie apima el. Pašto abonementus, „MySQL“, papildomus domenus, domenų parkavimą ir FTP paskyras..

„Sempoi“ hostingas gali atrodyti perspektyvus pasirinkimas dėl mažų kainų, tačiau prieglobos paslauga siūlo tik vieną metinį atsiskaitymo ciklą. Be to, palaikymas negalimas visą parą ir visą parą. Negalite susisiekti su palaikymo tarnyba tiesioginių pokalbių metu.

Argumentai už

 • Keli neriboti ištekliai
 • Platus hostingo sprendimų pasirinkimas
 • Palyginti greitas svetainės įkėlimas

Minusai

 • Ribotos funkcijos
 • Mažas pralaidumas ir vieta diske
 • Ribotos apsaugos funkcijos

Kaip rasti geriausią Malaizijos žiniatinklio prieglobą

Pasirinkdami geriausią savo svetainės žiniatinklio prieglobą Malaizijoje, turite suprasti savo svetainės tikslus. Pvz., Jei norite naudoti savo svetainę operacijoms ir keistis neskelbtina informacija, jums reikia pagrindinio kompiuterio, kuris siūlo plačius saugos sprendimus.

Be to, jūs taip pat norite, kad jūsų tinklalapiai būtų greitai įkeliami, o svetainė turėtų lengvai valdyti didelius srautus.

Norėdami užtikrinti, kad jūsų svetainė atitiktų šiuos reikalavimus, turite nepamiršti kelių veiksnių. Žemiau apžvelgiame keletą svarbiausių aspektų, renkantis geriausią interneto prieglobą.

Serverio vieta

Prieglobos paslaugos serverio vieta yra vienas iš veiksnių, lemiančių interneto greitį. Idealiu atveju jūsų pasirinktas pagrindinis kompiuteris turėtų serverį, kuris yra artimas jūsų tikslinei auditorijai.

serverio vietos žemėlapisPvz., Jei taikote pagal auditorijas Malaizijoje, jūsų kompiuteris turėtų turėti serverį Singapūre ar Malaizijoje. Pasaulinei auditorijai pasirinkite pagrindinį kompiuterį, turintį pasaulio duomenų centrus.

Uptime

Uptime reiškia laiką, per kurį veikia jūsų prieglobos paslaugų duomenų centrai, ir jis matuojamas procentais. Kuo didesnis šis procentas, tuo patikimesnė prieglobos paslauga.

99,94% procentas gali atrodyti aukštas, tačiau jis yra per mažas, jei jūsų svetainėje didelis srautas. Laikykitės paslaugų teikimo paslaugų, kurių procentas yra ne mažesnis kaip 99,8%. Čia galite patikrinti tiesioginį stebėjimo prietaisų skydelį čia su visais kompiuteriais, kuriuos šiuo metu stebime.

Disko talpa

Disko vieta nurodo, kiek duomenų galite išsaugoti savo svetainėje teksto, vaizdų ir vaizdo įrašų pavidalu. Jei turite turtingo turinio svetainę, ieškokite hostingo planų, kuriuose siūloma neribota vietos saugykla. Be to, pasirinkite prieglobos platformą, kurioje naudojami kietojo kūno diskai (SSD), nes jie taip pat prisideda prie interneto greičio padidėjimo.

Pralaidumas ir duomenų perdavimas

Pralaidumas yra dar vienas veiksnys, turintis įtakos jūsų svetainės įkėlimo greičiui ir vartotojo patirčiai. Jei pralaidumas pralaidus, jūsų svetainė gali neveikti sklandžiai. Taip pat galite prarasti „Google“ reitingą, o lėtas krovimo laikas lankytojus gali nuvilti. Planai, siūlantys neribotą pralaidumą, yra geriausias pasirinkimas didelėms svetainėms.

Greitis

Serverio vietos, pralaidumas ir saugojimo vieta yra visi prieglobos veiksniai, turintys įtakos jūsų svetainės greičiui. „Google“ nori parodyti vartotojams geriausius jų užklausų rezultatus. Jei jūsų svetainė lėta, paieškos variklis perkels svetainę žemyn pagal reitingą, kad užtikrintų optimalią vartotojo patirtį.

Serverio greitis

Lėtos svetainės taip pat gali paveikti jūsų prekės ženklo patikimumą.

Palaikymas

Kai dėl jūsų svetainės prieglobos kažkas nutinka, jums reikia nedelsiant patekti į pajėgų pagrindinio kompiuterio komandos narį. Daugelis prieglobos paslaugų suteikia prieigą prie savo palaikymo komandų tiesioginių pokalbių, telefono, el. Pašto ar palaikymo bilietų pagalba. Jei trūksta pagrindinio kompiuterio palaikymo paslaugų, neprisiregistruokite prie jų paslaugų.

Saugumas

Visos svetainės yra jautrios saugumo problemoms ir duomenų pažeidimams, ypač kibernetinių vagių, norinčių gauti prieigą prie neskelbtinos informacijos. Jei jūsų klientas yra duomenų pažeidimo auka, tai gali pakenkti jūsų klientų lojalumui ir pelningumui. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai siūlo saugos funkcijas, apimančias kenkėjiškų programų nuskaitymą ir automatinius atnaujinimus, kad būtų išvengta saugos problemų.

SSL sertifikatai

Saugaus lizdo sluoksnio (SSL) sertifikatas suteikia jūsų svetainei autentifikavimą ir leidžia užšifruotą ryšį. Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, reitinguoja svetaines, turinčias SSL sertifikatus, siekdamos maksimaliai padidinti jų teikiamą vertę.

SSL sertifikatai

Daugelyje nemokamų planų yra SSL sertifikatas, kuris yra idealus, jei turite ribotą biudžetą. „Let’s Encrypt“ yra pagrindinė įmonė, kuri išduoda pagrindinius SSL sertifikatus ir bendradarbiauja su žiniatinklio prieglobos įmonėmis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author