Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugos Singapūrui

Kaip skaitmeninė agentūra, mes gana gerai žinome žiniatinklio prieglobos pramonę (nes priimame ir savo klientus, ir asmeninius projektus ��). Atlikome Singapūro analizę, interneto prieglobos apžvalgas ir palyginimus.

Geriausia žiniatinklio priegloba Singapūre:

 1. „Hostinger“ – geriausia bendra interneto priegloba
 2. „SiteGround“ – pirmaujanti bendroji interneto priegloba
 3. A2 priegloba – geriausias perpardavėjas
 4. „Vodien“ – patikimas vietinis žiniatinklio priegloba
 5. „GreenGeeks“ – pati ekologiškiausia žiniatinklio priegloba
 6. „CloudWays“ – geriausia Singapūro debesų priegloba
 7. „Bluehost“ – geros vertės žiniatinklio priegloba
 8. WP variklis – puikus valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris

Patikimas žiniatinklio priegloba yra svarbi!

Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų svetainės sėkmei.

Paimkime greitį svetainėje  Pavyzdžiui, ar žinojote, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kai jūsų svetainė vis dar įkeliama … Štai kodėl tinkamas interneto prieglobos paslaugų teikėjas yra gyvybiškai svarbus!

Laimė, kad jūsų Singapūro tinklalapio prieglobos paslaugą pasirinkti yra labai lengva, nes daugelis didžiųjų žaidėjų turi duomenų centrus Singapūre. Be žemiau pateiktos lentelės, mes taip pat įsigiliname į atskiras svetainių talpinimo apžvalgas.

Keletas svetainių, kuriose mes matėme:

Pateikiama svetainėse

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesAtskaitosSvetainė
„Hostinger“ logotipas 2,89 USD (74% nuolaida) 20 GB

 • Labai prieinamos kainos
 • Labai lengvas sąranka
 • Puikus našumas ir greitis
 • Singapūro serveriai
 • Atsakingas palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„Hostinger“ apžvalga
siteground2 3,95 USD (nuolaida tik pirmajai sąskaitai faktūrai) 10 GB
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Puikus pasirodymas
 • Serveriai Singapūre
 • Greitas nustatymas & labai patogus vartotojui
„SiteGround“ apžvalga
„A2HostingLogo“ 3,92 USD Neribota
 • Puiku su „WordPress“
 • Neribota vieta diske!
A2 prieglobos apžvalga

Geriausias Singapūro interneto priegloba 2020 m

Čia yra 8 populiariausios Singapūro interneto svetainių talpinimo apžvalgos, reitinguojami atsižvelgiant į vietą diske, kainą ir palaikymą:

1. „Hostinger“ – geriausia bendra interneto priegloba

„Hostinger“ logotipas

„Hostinger“ siūlo absoliučiai geriausią kainą, kai kalbama apie prieglobą. Galimų funkcijų, palaikymo ir našumo kiekis tik 2,89 USD / mėn iš tikrųjų yra įspūdingas, todėl jie yra mūsų sąrašo pirmauja.

Pastaba: jie taip pat turi pradinį planą, kurio kaina yra 0,99 USD / mėn., Leidžiantį naudoti 1 svetainę ir 10 GB vietos diske.

„Hostinger“ pradėjo veikti 2004 m. Ir dabar turi daugiau nei 25 milijonus vartotojų ir dėl rimtos priežasties, nes jiems nuolat pavyksta užtikrinti kokybišką prieglobą mažesnėmis sąnaudomis, palyginti su konkurencija.

Jie turi duomenų centrą čia, Singapūre, dėl ko svetainės greitis nekyla (neabejotinai, nes jie naudoja SSD ir netgi turi pasirinktinį „WordPress“ svetainių talpyklos papildinį).

Jei jūsų tikslinė rinka yra kur nors kitur, jie taip pat turi serverius JAV, Jungtinėje Karalystėje, Nyderlanduose, Lietuvoje, Brazilijoje ir Indonezijoje..

Kalbant apie palaikymą, jie siūlo tiesioginį pokalbį 24/7/365. Jie labai jautrūs ir paslaugūs.

Tačiau tai, kas juos iš tikrųjų išskiria iš varžybų, yra jų įtraukimo procesas. Tinklalapio nustatymas yra nepriekaištingas, kiekvienas žingsnis sklandžiai pereina prie kito, o tai yra fantastiška netiko žmonėms.

Jie turi 3 bendro naudojimo prieglobos planus, iš kurių populiariausias yra tik vienas USD 2,89 / mėn (74% nuolaida).

Oi, jie taip pat turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, neabejotiną mūsų knygos žinovą!

Argumentai už

 • Labai lengva nustatyti
 • Puikus pasirodymas
 • Labai prieinamos kainos
 • Greitas serveris Singapūre + globalus tinklas

Minusai

 • Netaikoma

Interneto svetainė: www.hostinger.com
Kaina: 2,89 USD (USD)
Disko talpa: 20 GB
Palaikymas: Gyvas pokalbis
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

2. „SiteGround“ – bendroji interneto priegloba

„SiteGround“ logotipas

„SiteGround“ yra dar viena puiki svetainių priegloba, jie vis dar yra gana prieinami, turi galingus serverius (taip pat ir Singapūre), o svarbiausia, kad palaikymas yra aukščiausio lygio.

Jie turi 3 hostingo planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda tik tada 3,95 USD / mėn. (67% nuo įprastos kainos)! 

Kalbant apie palaikymą, „SiteGround“ turi vieną iš geriausių žiniatinklio prieglobos palaikymo sistemų, o visos jų palaikymo galimybės siūlomos visą parą. Jei jums reikia pagalbos, galite susisiekti su jų klientų aptarnavimo tarnyba telefonu, tiesioginiais pokalbiais arba el. Paštu (bilietų pardavimo sistema)..

Jūs gausite greitus atsakymus naudodamiesi jų telefono ir pokalbių galimybėmis, o atsakymai el. Paštu paprastai bus gauti per 10 minučių nuo bilieto pateikimo..

Kalbant apie greitį, nes jie turi duomenų centrą Singapūre (tik vieną iš daugelio jų duomenų centrų), galite būti tikri, kad jūsų vietinė auditorija jūsų svetainės įkėlimo laikus ras tikrai greitai, tikrai, nes jie naudojasi SSD.

„WordPress“ svetainėse jie netgi turi pasirinktinį priedą „SuperCacher“, kad dar labiau optimizuotų jūsų svetainės įkėlimo greitį. Tai labai įspūdinga

Jums tiesiog reikia įjungti šią parinktį valdymo skydelyje – tai padaryti labai paprasta (ir nepamirškite, visada galite paprašyti jų palaikymo komandos pagalbos).

Taigi, ar ieškote verslo prieglobos, norite susikurti asmeninį tinklaraštį ar net el. Prekybos parduotuvę, „SiteGround“ jūsų nenuvils!

Argumentai už

 • Įperkama
 • Labai patogus vartotojui
 • Tvirta saugos sąranka
 • Puikus pasirodymas

Minusai

 • Netaikoma

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina: 3,95 USD (USD)
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

3. A2 priegloba – geriausias perpardavėjas

A2 prieglobos logotipas

„A2“ priegloba yra lygiavertė „SiteGround“, jie taip pat turi daugybę žaibiškų greitų serverių visame pasaulyje (žinoma, įskaitant ir Singapūrą) + turi puikų palaikymą. Nors jie neturi oficialios „WordPress“ rekomendacijos, jų našumas WP svetainėse yra nuostabus. + Neribota vieta diske!!

Jie taip pat siūlo 3 hostingo planus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų 3,92 USD / mėn. (Iš pradžių buvo 7,99 USD / mėn.).

„A2 Hosting“ savo oficialios svetainės žinių bazėje turi didelę savipagalbos straipsnių ir vadovėlių kolekciją. Tačiau jei norite su kuo nors pasikalbėti, jų klientų palaikymo komanda prieinama visą parą ir visą parą.

Turite galimybę pateikti bilietą, susijusį su jų produktu, sąskaitomis ir kita. Taip pat galite gauti greitą palaikymą, paskambinę jiems telefonu arba atidarę tiesioginę pokalbių dėžę.

Tiesiog žinokite, kad visada bus kažkas iš „A2 Hosting“, kuris padės bet kuo bet kuriuo paros metu.

Turėdami serverius šalyje užtikrinsite savo svetainės greitį tarp Singapūro vartotojų. Tačiau atminkite, kad jie taip pat turi duomenų centrus visame pasaulyje – tai daro jūsų svetainę prieinamą (dideliu greičiu) visame pasaulyje.

„A2“ priegloba sukurta naudojant greitį naudojant SSD. Ir kaip jūs tikriausiai jau galite pasakyti, jų prieglobos planai („Lite“, „Swift“, „Turbo“) skiriasi greičiu. Todėl, jei greitis jums yra nepaprastai svarbus, galite ieškoti jų brangesnių planų, kuriuose yra jų „Turbo“ funkcija, kuri suteikia daugiau išteklių ir turi mažiau vartotojų viename serveryje.

Argumentai už

 • Serveriai visame pasaulyje
 • Neribota vieta diske
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Netaikoma

Interneto svetainė: www.a2hosting.com
Kaina: 3,92 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

4. Vodien – patikimas vietinis žiniatinklio priegloba

Vodien logotipas

„Vodien“ yra Singapūre įsikūrusi įmonė, kuri veikia jau gana ilgą laiką, ir tai rodo! Puikus 24/7 palaikymas, kas savaitę automatizuojamos atsarginės kopijos, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija … Jei norite kreiptis į vietinius, „Vodien“ yra nesąžiningas vartotojas..

Jie siūlo viską – nuo bendro bendrojo prieglobos iki debesų prieglobos, dedikuotų serverių ir net valdomo „WordPress“ prieglobos. Pelnytai pelniusi 2 vietą mūsų sąraše.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 10 USD / mėn.

„Vodien“ turi specialią klientų aptarnavimo komandą, kuria galite pasikliauti visą parą. Jie dažniausiai žinomi dėl savo profesionalumo tvarkant problemas ir greitų atsakymų.

Jei iškiltų problemų dėl jų prieglobos, galite susisiekti su jais telefonu (Singapūro fiksuotojo telefono numeris), pokalbiais ir el. Paštu. Daugelis žmonių sako, kad jų el. Pašto paslaugų atsakymo laikas nėra toks puikus, tačiau atsakymą gausite per 24 valandas.

Dabar, kai patys tyrinėjate ir atrandate dalykus, jums bus malonu žinoti, kad jų oficialioje svetainėje taip pat yra žinių bazė, kurioje pilna straipsnių. Jų turinys yra labai naudingas, nesvarbu, ar bandote ko nors išmokti, ar šalinate problemą.

Kadangi „Vodien“ yra Singapūre, jums nebus problemų aptarnauti lankytojus iš Singapūro. Jų įkėlimo laikas ir puslapio greitis tikrai yra tinkami.

„Vodien“ tikrai yra geras pasirinkimas Singapūre įsikūrusiai hostingo kompanijai.

Argumentai už

 • Paprasta naudoti
 • Geras pasirodymas
 • Įvairios hostingo galimybės

Minusai

 • Šiek tiek brangu

Interneto svetainė: www.vodien.com
Kaina: 10 USD
Disko talpa: 5 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Ne

5. „GreenGeeks“ – pati ekologiškiausia žiniatinklio priegloba

„GreenGeeks“ logotipas

„GreenGeeks“ yra viena iš tų bendrovių, apie kurias jūs tiesiog žinote, kad augsite toliau, ir tai, kad jos grąžina 300% sunaudotos energijos atgal į tinklą, yra tik papildoma premija. Jų palaikymas taip pat labai įspūdingas, jie siūlo tai visą parą ir visą parą, turi telefono, palaikymo bilietų ir tiesioginių pokalbių palaikymo galimybes.

Be to, patys serveriai yra aprūpinti SSD, PHP7 ir „PowerCacher“, kad jūsų svetainėms būtų pasiektas maksimalus greitis. Jie net siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 2,95 USD / mėn.

„GreenGeeks“ gyvuoja jau daugiau nei 10 metų ir jų klientų aptarnavimas iki šiol išlaikė gerą reputaciją.

Kaip jau minėjome anksčiau, jų telefoną, tiesioginius pokalbius ir el. Pašto palaikymą galima pasiekti visą parą ir visą parą – taigi, niekada nepalikite savo, kai susiduriate su savo svetainės problemomis..

Taip pat rekomenduojame peržvelgti jų straipsnių žinių bazę, nes joje rasite daug naudingos medžiagos. Galite nuvykti ten informaciniais tikslais ar pašalinti triktis, kai jaučiatės kaip sau suplanuoti dalykai.

Žinoma, nėra nieko panašaus į tai, kad prireikus galima rasti žmogiškąją pagalbą (ir už tai galite pasikliauti).

Nors „GreenGeeks“ neturi serverių Singapūre, kaip mes pažymėjome „GreenGeeks“ apžvalgoje, jų serveriai JAV ir Europoje vis tiek gali labai greitai pristatyti jūsų turinį vietiniams lankytojams..

Jei norite, taip pat galite pasirinkti įjungti jų įtrauktą CDN paslaugą („CloudFlare“). Tai užtikrins, kad jūsų svetainė visada bus tobula greičiu ne tik Singapūre, bet ir visame pasaulyje.

Ir tik tuo atveju, jei jums to reikia, jie taip pat gali pasiūlyti domeno registraciją kurdami visiškai naują svetainę.

Argumentai už

 • Neribota vieta diske
 • Super ekologiškas
 • Puikus pasirodymas

Minusai

 • Nėra serverių Singapūre

Interneto svetainė: www.greengeeks.com
Kaina: 2,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

6. Debesys

„Cloudways“ logotipas

„Cloudways“ perkelia debesų prieglobą į kitą lygį!

Turėdami daugiau nei 25 duomenų centrus (taip pat Singapūre), SSD pagrįstą prieglobą, sustojimo vietą, epinį pasirodymą per „Amazon“, „DigitalOcean“, „Google“, „Vultr“ ir KYUP serverius … šie vaikinai iš naujo nustato debesų prieglobos pramonę..

Jų pigiausias prieglobos planas prasideda tik nuo 7 USD / mėn.

Naudodamiesi „CloudWays“, jūs visada galite būti tikri, kad visą parą ir visą parą yra prieinama pagalba iš ekspertų komandos..

Jei norite, galite apsilankyti jų oficialioje svetainėje ir pasiekti jų žinių bazę. Čia pilna straipsnių, vadovų, vadovėlių ir DUK, kurie tikrai jums padės, jei ką nors tyrinėjate. Dažniausiai pasitaikančias problemas dažniausiai galima išspręsti ten pateikiant jų savipagalbos straipsnius.

Be abejo, galima ir žmogaus parama. Jie turi bilietų pardavimo sistemą, tiesioginius pokalbius ir palaikymą telefonu.

„CloudWays“ garantuoja greitą svetainių ir puslapių įkėlimą, nes jie patenka į debesų prieglobą. Turėdami savo serverių grupes, esančias pagrindinėse vietose visame pasaulyje, jūsų Singapūro auditorija tikrai galės greitai pasiekti jūsų svetainę. Be abejo, tai tinka jūsų pasaulinei auditorijai.

Atkreipkite dėmesį, kad ne tik didelis greitis, bet ir debesijos priegloba yra labai patikima veikimo laiko atžvilgiu. Taip yra todėl, kad prireikus jų sistema visada gali gauti išteklių iš turimų serverių grupių.

Argumentai už

 • Nepaprastai keičiama
 • Žaibiškai greitai
 • Duomenų centrai Singapūre

Minusai

 • Mokymosi kreivė yra šiek tiek sunkesnė

Interneto svetainė: www.cloudways.com
Kaina: 10 USD (USD)
Disko talpa: 25 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

7. „Bluehost“

„Bluehost“ logotipas

Kadaise „Bluehost“ buvo šeimininkų karalius kartu su „HostGator“. Abi jas įsigijo EIG, palaikymas ir kokybė greitai krito žemyn! Tik per pastaruosius dvejus metus jie nuo to atsitraukė. Turėdami geresnį palaikymą, tinkamas prieglobos paslaugas ir našumą, dabar galime juos vėl rekomenduoti. Jie siūlo bendrą prieglobą, debesų prieglobą, WP prieglobą, VPS ir specialųjį prieglobą.

Kalbant apie palaikymą, jie turi viską, įskaitant didelę žinių bazę, palaikymo bilietus, tiesioginius pokalbius, palaikymą telefonu ir vaizdo pamokas. Tačiau jie neturi jokių serverių Singapūre, todėl, jei norite tinkamo greičio, turėsite įgalinti „CloudFlare“.

Jų planai prasideda nuo 3,95 USD, kuris yra lygus daugumai kitų hostingo kompanijų.

„Bluehost“ veikė ilgą laiką ir jie turi gerai apmokytą klientų palaikymo komandą. Jūsų patirtis bus daugiau ar mažiau maloni, kai ieškosite jų pagalbos ar pagalbos.

Jų klientų aptarnavimas taip pat teikiamas visą parą, 7 valandos, taigi tai jau atims naštą (nėra nieko panašaus, jei turite prieinamą pagalbą ir ramybę spręsdami prieglobos klausimus)..

Jie turi telefoną, tiesioginius pokalbius ir bilietų pardavimo sistemą. Oficialioje svetainėje jie taip pat turi pagalbos centrą, kuriame yra daugybė pagalbos straipsnių.

Visi „Bluehost“ serveriai yra JAV. Jei tikrai norite tinkamo greičio, rekomenduojame įjungti jų įmontuotą CDN funkciją (ir naudoti „CloudFlare“, jų CDN partnerį).

Įjungę „CloudFlare“, jūsų svetainė galės pasiekti serverių, esančių strategiškai visame pasaulyje, grupę. Tada jūsų svetainės lankytojai galės mėgautis greitai įkeliamais puslapiais, nesvarbu, ar jie yra Singapūre ar kitose pasaulio vietose.

Argumentai už

 • Daug vietos diske
 • Daug palaikymo galimybių

Minusai

 • Tik JAV serveriai
 • Mišrios apžvalgos

Interneto svetainė: www.bluehost.com
Kaina: 3,95 USD (USD)
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

8. WP variklis

„wpengine“ logotipas

Jei iš tikrųjų jūs ieškote super aukštos kokybės valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų Singapūrui, jums reikia „WP Engine“! Jie yra rinkos lyderiai, kai reikia priglobti „WordPress“ svetaines, ir dėl pagrįstų priežasčių (nors yra ir brangūs). Jie turi įmontuotą įmontuotą talpyklų kaupimo sistemą, skirtą greitai aptarnauti puslapius (vadinamą „EverCache“), ir kartu su savo CDN jie yra greičiausia „WordPress“ prieglobos įmonė aplink.!

Jų palaikymas 24 valandas per parą, be abejo, specializuojasi „WordPress“ programoje, leidžiančioje bet kokią problemą išspręsti be kliūčių. Be to, jie taip pat rūpinasi visais „WordPress“ pagrindiniais atnaujinimais, kad jums nereikėtų jaudintis. Ir kai tai yra pagrindinis atnaujinimas, jie iš tikrųjų išbando svetainę prieš atnaujindami, kad įsitikintų, jog niekas nepažeis, aukščiausios klasės paslaugos. Jie taip pat turi tiesioginį realaus laiko grėsmės aptikimą, aktyviai blokuoja DDOS išpuolius ir net nemokamai taisys jūsų svetainę, jei ji bus nulaužta …

Visa tai aukščiau nei pateisina kainų etiketę! Domina ramybė ir gali negailėti lėšų biudžetui?

Pigiausias jų planas prasideda nuo 35 USD / mėn.

Kadangi „WP Engine“ yra specialiai sukurtas „WordPress“ svetainėms, galite būti tikri, kad jų klientų palaikymo komandą sudaro „WordPress“ ekspertai / technikai. Tai tikrai svarbu jums, nes nenorėtumėte nieko mažiau dėl gana brangaus prieglobos.

Jų klientų aptarnavimas yra to vertas, nes galite su jais susisiekti visą parą. Pirmiausia turite būti prisijungę prie savo sąskaitos, kad jie galėtų patikrinti jūsų informaciją ir suteikti jums reikiamą palaikymą.

Malonus dalykas, susijęs su „WP Engine“ klientų aptarnavimu, yra tai, kad jie greitai reaguoja, yra profesionalūs ir patikimi. Tokią prieglobos paslaugų teikėjo sąranką visada ramu.

Savo palaikymo skyriuje jie taip pat turi platų naudingų straipsnių rinkinį. Šiame tinklalapio skyriuje galite rasti bendrų problemų sprendimus.

„WP Engine“ sukurtas lengvai valdyti „WordPress“ svetaines – greitis yra viena iš geriausių jų savybių.

Be „EverCache“ technologijos, dėl kurios jų priegloba yra greita (net ir Singapūro vartotojams), taip pat galite įjungti CDN funkciją. Tai atlikus, jūsų turinys bus išsiųstas į debesies serverius, esančius įvairiose pasaulio vietose, kad jūsų turinys būtų pasiekiamas (dideliu greičiu) viso pasaulio vartotojams..

Sąžiningai kalbant apie kokybišką verslo prieglobą sunku rasti ką nors geresnio… jei galite sau leisti.

Argumentai už

 • Puikus pasirodymas
 • 24/7 palaikymas
 • Geras saugumas

Minusai

 • Brangus

Interneto svetainė: www.wpengine.com
Kaina: 35 USD (USD)
Disko talpa: 25 000 lankytojų limitas
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai
Visuotinis pasiekiamumas: Taip

Kaip rasti geriausią Singapūro svetainės pagrindinį kompiuterį

Singapūro interneto prieglobos kompiuteris

Kad ir koks būtų jūsų Singapūro svetainės tikslas ir nepaisant to, ar tikitės, kad ji pritrauks didelę auditoriją, ar ne – jums bet kada reikės sukurti bet kurią savo kuriamą svetainę tiesiogiai žiniatinklyje (btw, mes rašėme gana geras vadovas, kaip sukurti svetainę, kuri jums padėtų). Ir kai ateis laikas, jums reikės pasirinkti vieną iš galimų svetainių talpinimo parinkčių, kad pasirinktumėte jūsų poreikius tenkinantį pagrindinį kompiuterį.. Nurodykite aukščiausią žiniatinklio prieglobą Singapūre, kad jūsų svetainė būtų sėkminga ir funkcionali. Jei norite, kad jūsų svetainė veiktų optimaliai ir užtikrintų geriausią įmanomą naudotojo patirtį visiems savo svetainės lankytojams, pravartu skirti laiko suprasti skirtumą tarp skirtingų jums prieinamų žiniatinklio prieglobos variantų ir tinkamai paskambinti..

Svetainių talpinimo tipai Singapūre

Bendras priegloba

Bendras priegloba yra vienas iš pigesnių prieglobos būdų, todėl idealiai tinka mažesniems projektams ir tinklalapiams, kuriems nereikia daug išteklių, kad būtų sėkmingi arba teikiantys pavyzdinę vartotojo patirtį. Mažesnės svetainės nėra linkusios generuoti daug srauto ar joms nereikia daug pralaidumo ar vietos saugykloje, taigi, nors pasidalijamasis priegloba turi trūkumų ir apribojimų, tai turėtų būti kažkas, kas neturėtų sukelti problemų tokioms svetainėms. Tačiau svetainėms, kurios nori sugeneruoti daug vartotojų, išmintinga apsvarstyti kitas žiniatinklio prieglobos galimybes, labiau tinkančias tam.

bendro hostingo grafika

Nepaisant to, daugelio kompanijų siūlomos prieglobos galimybių įvairovė yra įspūdinga. Nuo tokių galimybių kaip PHP priegloba, „Linux“ ar „Windows“ priegloba, „Java“ ir tt … iki naudingų TVS diegėjų, tokių kaip „WordPress Joomla“, „Drupal“ ir kt..

VPS talpinimas

„VPS Hostingas“, kuris reiškia virtualų privataus serverio prieglobą, yra puikus sprendimas, jei norėsite įsikurti kur nors viduryje tarp bendrojo prieglobos ir dedikuoto serverio prieglobos. VPS priegloba labai panaši į bendrą prieglobą, nes serveris vis tiek yra bendrinamas keliems vartotojams, kuriems tiekėjas jį parduoda, tačiau tokiu atveju jūsų naudojama erdvė yra visiškai atskirta nuo kitų vartotojų skaidiniu, taigi jūsų veikla Jų veiksmai visiškai nedaro įtakos saugyklos vietai ir pralaidumo naudojimui. Puikiai tinka mažoms ir vidutinėms svetainėms, VPS priegloba yra prieinama galimybė interneto svetainių kūrėjams, ieškantiems žiniatinklio prieglobos sprendimo Singapūre.

Dedikuoto serverio priegloba

Dedikuotas serverio priegloba yra būtent tai, kas atrodo – žiniatinklio prieglobos tipas, kai vartotojas turi visą serverio erdvę sau. Tai tikrai reikalinga tik kur kas didesniems projektams, pavyzdžiui, didelėms elektroninės prekybos svetainėms ir dideliems forumams. Tokiems projektams reikalingas didelio našumo žiniatinklio prieglobos sprendimas, o dedikuoto serverio priegloba puikiai atitinka sąskaitą pagal šiuos scenarijus. Tačiau, jei tikitės, kad jūsų svetainė per dieną pritraukia šimtus ar net tūkstančius vartotojų, padidinta galia, kurią jums suteikia dedikuoto serverio priegloba, nėra būtina..

Debesų talpinimas

„Cloud hostingas“ yra mėgstamiausias, kai kalbama apie interneto prieglobos galimybes dėl jo universalumo ir patikimumo. Debesų priegloba, viena vertus, priklauso nuo kelių mašinų, o ne tik nuo vienos, pvz., Bendro naudojimo, dedikuoto prieglobos ir VPS prieglobos. Naudojant daugiau nei vieną mašiną, tai reiškia, kad jei vienas nusileidžia, dar yra kitų, kurie gali atlaisvinti ir įsitikinti, kad svetainė ir toliau veikia taip, kaip numatyta, ir kad duomenys yra saugiai saugomi..

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojų priegloba yra įprastas žiniatinklio prieglobos tipas, kurį interneto kūrėjai perka dideliais kiekiais, kad savo ruožtu parduotų savo klientams, kuriems jie kuria svetaines. Žiniatinklio kūrėjui tai padaryti yra daug lengviau, nei jei klientas pats pasirenka žiniatinklio prieglobos tipą ir teikėją, nes tai suteikia kūrėjui daug daugiau laisvės, kad jis galėtų dirbti svetainėje ir užtikrintų, kad ji tinkamai veikia, kad būtų užtikrinta ideali vartotojo patirtis. Be to, tai yra žymiai geresnis būdas interneto svetainių kūrėjams, kad būtų galima labiau kontroliuoti svetaines, kurios pateikiamos jų aplankuose. Jei turite žiniatinklio dizainerį, valdantį savo svetainę, jis gali pasiūlyti jums perpardavinėtojų prieglobos paketą, kuris palengvins procesą, nes jūsų žiniatinklio kūrėjas tiksliai žinos, kokius išteklius jūsų svetainei reikės sklandžiai paleisti..

Tvarko „WordPress“ priegloba

Tai gana savaime suprantama, ji priegloba, tačiau orientuota į „WordPress“ su visiškai WP optimizuotais serveriais & palaikymas. Mes išsamiau susipažinome su mūsų Tvarkomų WP prieglobos puslapiu.

Hostingas Singapūre: tyrimų ypatybės.

Kai nuspręsite, koks yra tinkamas žiniatinklio prieglobos tipas, esate įpusėjęs, kad jūsų svetainė būtų aktyvi internete. Kitas jūsų svetainės paleidimo žingsnis yra sprendimas dėl tinkamo interneto prieglobos paslaugų teikėjo, kuris suteiks jūsų svetainei geriausią sėkmės galimybę. Kai reikia pasirinkti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, kuriuo galite pasitikėti savo tinklalapyje, pateikiame keletą savybių, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį (tai yra tie patys kriterijai, kuriuos mes naudojame ir mūsų geriausiuose prieglobos sąrašuose, tokiuose kaip Australijos priegloba, JK priegloba, Airijos priegloba, Kanados priegloba) , geriausias priegloba Indijoje, geriausias svetainių priegloba (visame pasaulyje), „hebergement“ svetainė internete en Prancūzija, geriausias svetainių priegloba Malaizijoje & NZ priegloba):

Serverio vieta

Serverio vieta turės didelę įtaką jūsų svetainės lankytojų įkėlimo laikams.

serverio vietos žemėlapis

Dėl šios priežasties svarbu apsvarstyti serverių, kuriuos siūlo jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėjas, vietą – taip pat patikrinkite, kokie galingi yra šie serveriai, nes geriau turėti galingą serverį šiek tiek atokiau nei vieną šalia jo. netinka jūsų poreikiams (tiek „SiteGround“, tiek „A2 Hostingas“ turi serverius Singapūre, tačiau norėdami sužinoti, kaip jie skiriasi savo veikimu, patikrinkite mūsų „A2 Hostingas“ ir „SiteGround“ palyginimą).

Sandėliavimas

Tai yra problema, su kuria greičiausiai neliksite susidūrę su mažesne svetaine, tačiau jei kuriate vidutinio dydžio ar didelę svetainę, tikrai norėsite pasižiūrėti, kiek saugyklos vietos turėsite su paketu, kurį žiūrite, naudodami bet kurį internetą. prieglobos teikėjas Singapūras. Paskutinis dalykas, kurį norėtumėte, yra prisiregistruoti gauti paslaugą ir sužinoti, kad ji nesuteikia jums išteklių, reikalingų jūsų svetainei sėkmingai įgyvendinti..

Uptime

Nėra prasmės internetinę svetainę gyventi tiesiogiai, jei ja niekada nesinaudojate. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, su kuriuo prisiregistruojate, turėtų pasiūlyti maksimalų veikimo laiką, kad jūsų svetainė būtų prieinama bet kuriuo paros metu. Pradėjome stebėti bendrą didžiausių žiniatinklio prieglobos įmonių veikimo laiką ir reagavimo laiką mūsų prieglobos būsenos puslapyje. Perskaitykite kai kuriuos klientų atsiliepimus, kad sužinotumėte, kokia buvo jų patirtis dirbant su tuo teikėju.

Saugumas

Jei turėsite tinkamas saugumo priemones, sutaupysite daug problemų keliaudami. Pagal numatytuosius nustatymus turėtumėte patikrinti, ar žiniatinklio priegloba siūlo nemokamus SSL sertifikatus (https), nes šiais laikais tai tikrai privaloma, net ir toms svetainėms, kuriose nėra jokio kredito kortelių apdorojimo tipo. „Google“ taip pat nori pamatyti svetaines, kuriose įdiegtas SSL sertifikatas, ir paieškos rezultatuose jas reitinguos aukščiau.

SSL sertifikatai

Kai kurie žiniatinklio prieglobos mokesčiai už SSL sertifikatus yra prasmingi (yra 3 tipai: išplėstinis patvirtinimas (EV), organizacijos patvirtinimas (OV) ir domeno patvirtinimas (DV) SSL sertifikatai), tačiau pagrindiniai turėtų būti tikrai būk laisvas. Ir jei jų nėra, galite įsigyti nemokamai svetainėje letsencrypt.org.

Palaikymas

Svetainės talpinimas nėra lengvas ir gali greitai tapti sudėtingas, jei nežinote, ką darote. Net kai kuriuos patyrusius vartotojus laikas nuo laiko gali supainioti su tam tikrais sistemos aspektais. Štai kodėl verta užtikrinti, kad teikėjas, teikiantis jūsų svetainę, siūlo tinkamą palaikymą; jie turėtų turėti tiesioginį pokalbį ir palaikymą telefonu.

Atsarginės kopijos

Nenorite prarasti jokios vertingos informacijos tragedijos atveju. Įsitikinkite, kad dirbate su teikėju, kuris reguliariai sukuria jūsų svetainės informacijos atsarginę kopiją, todėl jums nereikės jaudintis dėl svarbaus praradimo. Taip pat protinga ieškoti jų gavimo būdų, jei prarandate informaciją apie savo svetainę. Kasdien daryti atsarginę atsarginę paslaugą yra idealu, tačiau net ir kas savaitę turėtų būti gerai.

Pralaidumas

Pralaidumas yra svarbus jūsų svetainės našumo aspektas. Jei neturite prieigos prie pralaidumo, reikalingo jūsų svetainei sklandžiai veikti, kenčia jūsų svetainės naudotojų patirtis. Patikrinkite pralaidumą, kuris jums bus suteiktas su bet kokiu paslaugų teikėju, prieš pradėdami su jais pasirašyti, kad išvengtumėte neigiamos patirties.

Domenų / svetainių skaičius leidžiamas

Visada naudinga rasti tiekėją Singapūre, kuris leis jums priglobti kelis domenus serverio erdvėje, kurią perkate iš jų. Niekada nežinai, kiek svetainių galiausiai norėsite priglobti, todėl prieš prisiregistruodami sužinokite, kiek domenų jūsų numatytas teikėjas leis..

Išvada

Ir štai, gali atrodyti nepaprasta, kai pats susipažini su visais klausimais ir tyrimais, bet imi tik vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir prisijunkite prie geriausių Singapūro žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų specifikacijų, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author