Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugos Pakistanui

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug žiniatinklio prieglobos paskyrų (iš dalies skirta mūsų klientų priėmimui, o iš dalies todėl, kad turime daug šalutinių projektų ir norime eksperimentuoti ��), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų svetainės prieglobą.

Mes apžiūrėjome visas savo paskyras, išanalizavome, kurie žiniatinklio prieglobos specialistai gerai veikia Pakistane (naudoja tiesioginį stebėjimą), o kurie ne (ir kodėl). Tuomet nusprendėme sukurti šį didžiulį palyginimo puslapį, kad galėtume pasidalinti tuo, ką atradome, džiaugtis!

Norėdami greitai sužinoti, raskite mūsų 3 populiariausius puslapius žemiau!

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Serveriai visame pasaulyjeSavybėsAtsiliepimaiŽiniatinklio svetainė
„Hostinger“ logotipas 0,99 USD (didžiulis 90% išpardavimas)

 • Labai pigu
 • Labai lengvas sąranka
 • Atsakingas palaikymas
 • Puikus našumas ir greitis
 • Visuotinis serverių tinklas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„Hostinger“ apžvalga
siteground2 3,95 USD (67% nuolaida tik pirmajai sąskaitai faktūrai)
 • Singapūro serveriai + globalus tinklas
 • Įperkama
 • Puikus pasirodymas
„SiteGround“ apžvalga
„GreengeeksLogo“ USD 2,95
 • Ekologiškas priegloba
 • Neribota vieta diske
„GreenGeeks“ apžvalga

# footable_29032 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Apie mūsų prieglobos apžvalgas

Rašydami žiniatinklio prieglobos apžvalgas Pakistanui, mes apsvarstėme daugybę veiksnių.

Tai apima veikimo laiką, palaikymo parinktis ir reakcijos laiką, greitį, serverio vietą, naudojimo paprastumą, kainą ir vertę, vietos diske ir kt..

2 svarbiausi faktoriai, į kuriuos sutelkiame dėmesį, yra palaikymas �� ir greitis ⚡.

Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį. Ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią vis dar įkeliama svetainė … Štai kodėl tinkamas internetas prieglobos paslaugų teikėjas yra gyvybiškai svarbus!

Kaip matote, jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų svetainės sėkmei!

Keletas svetainių, kuriose mes matėme:

Pateikiama svetainėse

Geriausios žiniatinklio prieglobos Pakistanas – 2020 m. Apžvalgos

Čia yra 10 geriausių žiniatinklio prieglobos apžvalgų Pakistanui, išsamiai aprašydami jų kainą, palaikymo parinktis ir vietą diske:

1. „Hostinger“ – geriausia bendra interneto priegloba

www.hostinger.com

„Hostinger“ logotipas

Kaina: 0,99 USD
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Gyvas pokalbis

„Hostinger“ teikia vienas geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų, naudodamas „WordPress“ diegimą vienu spustelėjimu, pritaikytą valdymo skydelį ir puikų klientų aptarnavimą visą parą. Jų premium paketas yra net pigesnis nei „GoDaddy“ priegloba ir idealiai tinka svetainių savininkams Pakistane.

Jų duomenų serveriai yra visame pasaulyje, įskaitant JAV, Singapūre ir Europoje. Jie siūlo SSD saugyklas, kurios padėtų greitai įkelti jūsų svetainę iš bet kurios pasaulio vietos, įskaitant Pakistaną.

„Hostinger“ technologija

„Hostinger“ siūlo įvairias prieglobos parinktis, įskaitant bendrą prieglobą, „WordPress“ prieglobą, VPS ir debesų prieglobą didelės apimties svetainei, kuriai reikia didesnio greičio. Bendras „Hostinger“ bendrojo prieglobos planas yra idealus pradedantiesiems, nes jis yra pigus, o valdymo pultas yra labai patogus vartotojui. Jie taip pat turi didelę žinių bazę, kuri padės vartotojams per procesą. Galite sukurti savo svetainę ir pradėti ją eksploatuoti labai greitai.

Jie taip pat turi hostingo planus, orientuotus į smulkaus verslo savininkus ir didelio masto svetaines. „VPS“ ir „debesies“ priegloba siūlo didelę saugyklą kartu su talpyklos papildiniais, kad būtų galima įkelti svetainę nepaprastai garsiniu greičiu.

„Hostinger“ garantuoja 99,9% veikimo laiką ir pagal mūsų naudojimo stebėseną jie teikia šį 100%. Iškilus problemoms, galite tiesiogiai susisiekti su klientų palaikymo komanda, kuri yra prieinama 24 valandas, kad išspręstų jūsų problemas.

Žvelgiant į tik 0,99 USD / mėn. Vertę, jums daugiau nereikia ieškoti.

Argumentai už

 • Greitas svetainės įkėlimo greitis
 • 24 valandų klientų aptarnavimas
 • Labai pigu
 • Visuotinis serverių tinklas
 • Lengvas nustatymas

Minusai

 • Netaikoma

2. „SiteGround“ – bendroji interneto priegloba

www.siteground.com

„SiteGround“ logotipas

Kaina: USD 3,95
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ yra dar viena labai gerbiama prieglobos įmonė, kuriai priklauso daugiau nei 2 milijonai domenų. Tai taip pat viena iš prieglobos paslaugų, kurią oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“.

Pigiausias „SiteGround“ prieglobos planas („StartUp“), skirtas pradedantiesiems, prasideda nuo 3,95 USD / mėn. (Atnaujinamas – 11,95 USD / mėn.). Plane numatoma surengti 1 svetainę, kurioje lankosi 10 000 lankytojų, taip pat siūlo nemokamą WP diegimą, 10 GB vietos, nemokamą CDN, nemokamą SSL, nemokamą el. Paštą ir dar daugiau. Kiti planai („GrowBig“ ir „GoGeek“) yra pritaikyti mažoms Pakistano įmonėms, turinčioms galimybę priglobti neribotas svetaines, kurių srautas viršija 25 000 lankytojų per mėnesį. Šie planai taip pat siūlo dev įrankius, kurie yra labai naudingi efektyviai interneto plėtrai.

Išskirtinis „SiteGround“ prieglobos bruožas yra ypač greitas tinklas, sukurtas „Google Cloud“. Tai siūlo greitą tinklalapių, kurių TTFB yra mažesnis nei 200 ms, įkėlimo greitį, o standartinio greičio optimizuotas puslapis gali lengvai įkelti mažiau nei 2 sekundes. Tai puikiai tinka el. Prekybos ir verslo svetainėms, kuriose puslapio greitis yra kritinis veiksnys konvertuojant lankytojus į klientus. Be to, „SiteGround“ taip pat siūlo CDN integraciją ir siūlo tą patį žaibo greitį vartotojams, jungiantiems iš viso pasaulio.

„SiteGround“ turi labai reaguojančią visą parą veikiančią klientų palaikymo komandą, kuri gali atsakyti per 10 minučių tiesioginių pokalbių, telefono ir el. Pašto priemonėmis.

Argumentai už

 • Greitas svetainių įkrovimo laikas
 • CDN, siekiant optimizuoti greitį vartotojams visame pasaulyje
 • Daugybė apsaugos funkcijų ir kasdieninės atsarginės kopijos
 • „Firendly“ prietaisų skydelis ir valdymo pultas

Minusai

 • Didelės išlaidos, dar didesnės atnaujinimo išlaidos

3. „Greengeeks“ – geriausia ekologiška interneto priegloba

www.greengeeks.com

„GreenGeeks“ logotipas

Kaina: 2,95 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ yra dar viena gera prieglobos paslaugų galimybė. Tai „ekologiška“ prieglobos įmonė, perkanti sertifikuotą atsinaujinančią energiją, kurios vertė 300% sunaudoja svetainės energijos. Tai geriausia aplinkai nekenksminga kompanija, kurią galite rasti tarp didžiulio sąrašo.

Net ir pigiausiame „GreenGeeks“ prieglobos plane yra pagrindinės ir našumu pagrįstos svetainių funkcijos. Galite priglobti 1 svetainę pagrindiniame plane su neribota saugykla, nemokamu CDN ir nemokamu pakaitos SSL. Svetainės greitį padidina jų „LiteSpeed“ serveris, „Power Cacher“ ir moderni „Raid-10 SSD“ saugykla. Derinys suteikia greitą ryšį ir puslapių įkėlimo laiką net ir didelėms svetainėms. „GreenGeeks Pro“ ir „Premium“ planai siūlo dar didesnį našumą ir galimybę priglobti neribotas svetaines.

Kitos vertingos funkcijos, kurias gausite naudodamiesi „GreenGeeks Hosting“, yra „drag-n drop“ svetainių kūrėjas, nemokamas svetainių perkėlimas ir el. Pašto paskyros. Jie siūlo visą parą veikiančią techninę pagalbą, kuri yra ideali klientams, kuriems reikia asmeninio techninio dėmesio jų problemoms spręsti.

Argumentai už

 • Greitas krovimo laikas
 • Draugiškas aplinkai
 • Platus neribotų išteklių pasirinkimas, įskaitant vietą diske

Minusai

 • Didelės atnaujinimo išlaidos

4. A2 priegloba – geriausias perpardavėjų priegloba

www.a2hosting.com

A2 prieglobos logotipas

Kaina: 3,92 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„A2“ priegloba priglobia daugiau nei 500 000 domenų ir yra populiaresnė dėl bendro naudojimo hostingo paslaugų. Pigiausią jų planą teikia 1 svetainė, nemokamas SSL, neribota SSD saugykla, „Cloudflare CDN“, CMS palaikymas, „cPanel“ ir inscenizacijos svetainė, kurios paprastai nėra pagrindiniuose kitų hostingo paslaugų planuose..

A2 prieglobos serveriai yra optimizuoti „WordPress“ svetainėms ir suteikia greitą įkėlimo laiką. Tai automatiškai optimizuoja svetainę talpykloje ir suspaudimo galimybėmis, kad būtų pasiektas geriausias našumas. „A2“ turi unikalių funkcijų, kurių kiti prieglobos paslaugų teikėjai nesiūlo tuo pačiu kainų diapazonu. Tai apima serverio talpyklos kaupimą, inscenizacijos sritį ir greičio optimizavimo papildinius „WordPress“. A2 galėtų būti jūsų goto prieglobos paslauga, jei esate naujas tinklaraštininkas ir ieškote vidutinių kainų ir patikimo paslaugų teikėjo.

A2 priegloba turi papildomų privilegijų ir funkcijų, leidžiančių įgyvendinti aukštesnio lygio planus. „Turbo“ serveriais, maitinamais APC / OPcache, jis padidina 20X našumą & „Turbo“ talpykla. „Turbo“ serveriai jungtis tvarko efektyviau ir greičiau. Greitas krovimo greitis labai prisideda prie SEO ir vartotojo patirties.

„A2 Hostingas“ taip pat turi visą parą dirbančią klientų palaikymo komandą, kurią galite pasiekti tiesioginių pokalbių metu ar telefonu. Tačiau laukiama tiesioginio pokalbio funkcijos, o tai gali būti nelinksma.

Argumentai už

 • Greitas tinklalapio įkėlimo laikas
 • Didelis procentas
 • „CloudFlare“ CDN integracija
 • Platus neribotų išteklių asortimentas

Minusai

 • Tiesioginių pokalbių palaikymą galima patobulinti

5. „Inspedium“ – vietinis interneto priegloba

www.inspedium.com

inspedium logotipas

Kaina: Rs. 128 / mėn
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, bilietai

„Inspedium“ yra Pakistane įsikūrusi prieglobos paslauga, kurios pagrindinė įstaiga yra Karačyje. Jie siūlo įvairius planus, įskaitant bendro naudojimo, verslo ir perpardavėjų prieglobą. „Inspedium“ turi įspūdingą klientų ratą ir yra keletas populiariausių svetainių, tokių kaip Geo.tv, Arydigital.tv ir kt..

„Inspedium“ pagrindiniame prieglobos plane yra įspūdingų funkcijų, į kurias įeina neribotas srautas, neribotas duomenų perdavimas, nemokamas SSL, nemokamas CDN 1 svetainei. Jie taip pat turi greitojo interneto serverį, skirtą greitam sujungimui ir puslapio įkėlimui. Hostingo planai taip pat yra pigūs, pradedant nuo Rs. 128 / mėn., O kainos yra aiškiai išdėstytos ir nėra jokių paslėptų mokesčių, kurie staiga galėtų atsirasti jūsų sąskaitoje faktūroje.

Jie taip pat lengviau priima sąskaitų faktūrų apmokėjimo parinktis naudodamiesi „EasyPaisa“ ir „Jazz Cash“. Jei jums nepatinka kreditinė kortelė, galite lengvai naudotis vietinėmis mokėjimo galimybėmis.

Argumentai už

 • Greitas tinklalapio įkėlimas
 • Cpanelis
 • Įperkama kaina

Minusai

 • Gali būti netinkamas pasiekti tarptautinę auditoriją

6. „Kinsta“ – geriausiai valdoma „WordPress“ priegloba

kinsta.com

„kinsta“ logotipas

Kaina: 30 USD (USD)
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Tiesioginis pokalbis, bilietai

„Kinsta“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ prieglobos paslauga, kurią teikia „Google Cloud premium“ tinklas. Dėl „Google Cloud“ serverių prieglobos „Kinsta“ skiriasi nuo tradicinių bendrų ir atsidavusių prieglobos paslaugų. „Cloud hostingas“ naudoja virtualią serverio erdvę, kuri gali išsiskirti ir yra lankstesnė, kad užtikrintų greitą pakrovimo greitį, taip pat labai efektyviai valdytų srauto srautus..

„Kinsta“ turi daugiau nei 20 serverių vietų, kurias galima pasirinkti, o artimiausia Pakistanui yra Mumbajus, kuris jūsų lankytojams gali suteikti žaibišką greitį. Kalbant apie greitį, „Kinsta“ lenkia ir lenkia konkurentus. Tai lankytojams gali suteikti mažiau nei 50 ms serverio reakcijos laiką. Taip pat galite panaudoti CDN galimybes, kad dar labiau padidintumėte krovimo laiką.

Taip pat labai įspūdingas yra 99,9%, nors praėjusiais metais jie pasiekė 100%. „Kinsta“ tai užtikrina nuolat stebėdama ir kiekvieną minutę naudodama patikrinimus ir greitai pataisydama klaidų kodus per 30 minučių. Be to, tai svajonių priegloba kūrėjams, turintiems tokius įrankius, kaip SSH prieiga, „Git“ ir WP-CLI, visuose jų planuose nuo „Starter“ iki „Enterprise“.

Tačiau visos šios aukščiausios kokybės savybės yra labai brangios – 30 USD / mėn., Naudojant pagrindinį planą vienai svetainei su 20 000 lankytojų. Nors jis nėra įperkamas mažoms įmonėms, tačiau galėtų būti idealus didelėms elektroninės prekybos svetainėms. Kadangi „Kinsta“ yra optimizuota „Woocommerce WordPress“ svetainėms ir gali lengvai valdyti svetainių apkrovą, naudodama daugybę papildinių..

Argumentai už

 • Vienas geriausių „WordPress“ žiniatinklio prieglobos
 • Greitas tinklalapio įkėlimas
 • 100% veikimo laikas nuo 2018 m
 • Naudinga ir atsakinga pagalba
 • „Kinsta“ naudoja „Google Cloud premium“ tinklą

Minusai

 • Brangus

7. „HostPapa“

www.hostpapa.com

„HostPapa“ logotipas

Kaina: USD 3,95
Disko talpa: 100 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„HostPapa“ parduoda save kaip prieglobos sprendimą mažoms įmonėms. Čia yra pigūs prieglobos planai ir tokios funkcijos kaip „WordPress“ vieno spustelėjimo diegimas, pagrindinės svetainės kūrėjas, neišmatuotas pralaidumas ir kt..

„HostPapa“ siūlo 3 rūšių prieglobos planus: „Starter“, „Business“ ir „Business Pro“. Pigiausia kaina prasideda nuo 3,95 USD / mėn., Tačiau ji įsipareigoja 3 metams. Verslo plane siūlomos įvairios funkcijos, įskaitant internetinę erdvę, pralaidumą, domenus ir el. SSL sertifikatą ir automatinius atnaujinimus gausite tik atnaujinę „Business Pro“ paskyrą.

„HostPapa“ klientų palaikymas yra prieinamas visą parą, per tiesioginius pokalbius, telefoną ir el. Paštą. Tiesioginio pokalbio funkcija nėra labai patogi vartotojui ir ją spustelėjus atidaromas naujas skirtukas, kuriame vėl turite prisijungti prie „HostPapa“ paskyros..

Argumentai už

 • Geras žiniatinklio įkėlimo greitis
 • Asortimento planų asortimentas su skirtingomis funkcijomis
 • CMS palaikymas, pavyzdžiui, „WordPress“ ir kiti
 • 24 valandos klientų aptarnavimas

Minusai

 • Kainų nustatymas nėra paprastas ir brangus 1 metų planams

8. „BlueHost“ – gera žiniatinklio priegloba pradedantiesiems

www.bluehost.com

„Bluehost“ logotipas

Kaina: 3,95 USD (USD)
Disko talpa: 50 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Bluehost“ yra viena patikimiausių žiniatinklio prieglobos įmonių, turinčių daugiau nei 3 mln. Domenų. Tai viena iš pigių prieglobos paslaugų, siūlanti prieinamą kainų planą be jokių paslėptų mokesčių ir nemokamą domenų registraciją pirmaisiais metais. Šios savybės daro jį idealiu naujų svetainių priegloba.

„Bluehost“ turi duomenų centrus visame pasaulyje, įskaitant Europą, JAV ir Aziją, o tai reiškia, kad galite suteikti savo lankytojams greitą krovimo laiką ir optimalią vartotojo patirtį. Šį žiniatinklio prieglobą galite naudoti įvairiems prieglobos sprendimams, įskaitant bendrą prieglobą, debesies prieglobą, VPS, „WooCommerce“ prieglobą ir „WordPress“ prieglobą.

Galima pasirinkti iš trijų planų: „Basic“, „Plus“ ir „Prime“. Pagrindinis planas yra 1 svetainės priegloba ir tokios funkcijos kaip „cPanel“, 50 GB saugykla, vieno paspaudimo CMS diegimai, neribotas el. Paštas, nemokamas SSL ir kt. Aukštesnės pakopos planuose siūloma talpinti neribotą skaičių svetainių su neribota saugykla..

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad „Bluehost“ neapima nemokamo svetainių perkėlimo, tai yra funkcija, kurios gali reikėti esamiems svetainių savininkams. Bet kadangi internete yra daugybė įrankių, skirtų svetainių perkėlimui, tai neturėtų būti problema.

Argumentai už

 • Greitas sujungimas ir tinklalapio įkėlimas
 • Atsakingas ir naudingas palaikymas
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Galimas platus prieglobos paslaugų asortimentas

Minusai

 • Atsinaujinimo kainos didėja
 • Nėra nemokamos svetainės migracijos

9. Svajonių dvasia

www.dreamhost.com

„Dreamhost“ logotipas

Kaina: 2,59 USD (USD)
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„DreamHost“ yra viena iš seniausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų pramonėje ir talpina daugiau nei 1,5 mln. Svetainių daugiau nei 100 šalių. Tai perspektyvi galimybė mažų svetainių savininkams, turintiems ribotą biudžetą. „Dreamhost“ žiniatinklio serveriai daugiausia yra JAV, tačiau jis turi greitą ryšį, o tinklalapių įkėlimo greitis Pakistane neturėtų kelti problemų..

„Dreamhost“ siūlo įvairias prieglobos parinktis, tinkančias visiems – pradedantiesiems ir baigiant smulkaus verslo savininkais, el. Prekybos svetainėmis ir tt. Jie siūlo bendrą prieglobą, valdomą „WordPress“ prieglobą, VPS, skirtą serverį ir „Cloud Hosting“. Jie turi vidinę technologiją ir yra labai patikima prieglobos įmonė, kuri apsaugo jūsų svetainę nuo geros sveikatos ir apsaugo nuo kenkėjiškų programų bei virusų.

„DreamHost“ pradiniame pakete yra 1 svetainės priegloba su neribotu pralaidumu ir vieta diske, nemokama SSL ir vieno paspaudimo „WordPress“ bei kitos CMS instaliacijos, įskaitant „Wix“ ir „Weebly“. „DreamHost“ planai yra gana įperkami, ir jie nepadidina mokesčių už pratęsimą, kaip ir dauguma kitų rengėjų. Pradinis paketas yra pigiausias po „Hostinger“ (2,59 USD per mėnesį – 3 metų planas, 3,95 USD per mėnesį – 1 metų planas) tarp visų čia išvardytų prieglobos paslaugų teikėjų, jei įtraukiate atnaujinimo kainą.

„Dreamhost“ turi labai pagirtiną klientų palaikymą. Jų palaikymo komanda yra išmintinga ir tvarko klausimus labai profesionaliai. Turėsite išspręsti savo problemas per 24 valandas po bilieto iškėlimo.

Argumentai už

 • Jokio atnaujinimo mokesčio ar paslėptų mokesčių
 • Įperkami hostingo planai
 • Neribotas pralaidumas ir vieta diske
 • Palaiko CMS įvairovę
 • Geriausias klientų aptarnavimas

Minusai

 • Uptime vidutinis procentas yra šiek tiek mažas

10. „CreativeOn“ – vietinis interneto priegloba

www.creativeon.com

„creativeon“ logotipas

Kaina: Rs. 2650 per metus už padorų planą
Disko talpa: 1 GB
Palaikymas: Telefonas, bilietai

„CreativeOn“ yra vietinė interneto prieglobos įmonė, įsikūrusi Lahore, Pakistane. Jis turi nebrangius bendrojo prieglobos planus ir taip pat tinka mažam verslui. Čia yra keleto populiariausių Pakistano prekių ženklų, tokių kaip „City 42“, „Servis“, „Master Paints“ ir kt., Internetinės svetainės.

„CreativeOn“ siūlo įvairius hostingo sprendimus: „Budget“, „WordPress“, „Business“, VPS ir taip pat „Dedicated Server“. Biudžeto plano funkcijos yra šiek tiek ribotos – tik 1 GB vietos diske ir 10 GB pralaidumo per mėnesį. Aukštos pakopos „WordPress“ plane yra neribota vieta diske ir 120 GB mėnesio pralaidumo.

„CreativeOn Hosting“ siūlomos saugos funkcijos yra ribotos ir jose nėra SSL sertifikatų ar „SiteLock“ sprendimų. SSL sertifikatą turite nusipirkti atskirai. Tačiau jūs turite prieigą prie kitų funkcijų, tokių kaip el. Pašto paskyros sąranka ir dažnos atsarginės kopijos.

„CreativeOn“ yra nebrangus pasirinkimas, jei norite dirbti su prieglobos įmone, esančia specialiai Pakistane. Jūs taip pat turėsite galimybę sumokėti prieglobos sąskaitas pervesdami vietinę banko sąskaitą arba per „EasyPaisa“ ar „Jazzcash“. „CreativeOn“ taip pat turi specialų klientų aptarnavimo puslapį ir galite lengvai kelti bilietus į savo užklausas.

Argumentai už

 • pigus svetainių talpinimas Pakistane
 • Geras hostingo planų asortimentas
 • Geras svetainės įkėlimo greitis

Minusai

 • Ribotos funkcijos
 • Mažas pralaidumas ir vieta diske
 • Ribotos apsaugos funkcijos

Kaip rasti geriausią žiniatinklio prieglobą Pakistane

Paklauskite savęs, koks yra jūsų svetainės tikslas? Ar tai el. Prekybos svetainė su kasdienėmis operacijomis, ar tai žurnalas, naujienos ar įprastas tinklaraštis. Operatyvinės svetainės prieglobos įmonė turėtų turėti plačias saugos funkcijas, kad apsaugotų slaptą vartotojų informaciją. Didelės apimties naujienų ar žurnalų svetainė turėtų būti nukreipta į prieglobos paslaugą su neribota saugykla ir pralaidumu, nes joje bus daug turinio ir pritraukiama daug srauto.

Yra keletas veiksnių, kuriuos turite atsiminti prieš renkantis prieglobos paslaugą. Žemiau apžvelgsime kai kuriuos iš šių argumentų, kai pasirenkate žiniatinklio prieglobos vietą Pakistane.

Serverio vieta

Svetainės įkėlimo greitį lemia prieglobos tinklo serverio vieta. Idealiu atveju prieglobos serveris turėtų būti kuo arčiau jūsų tikslinės auditorijos vietos.

serverio vietos žemėlapis

Deja, Pakistane nėra pagirtinos prieglobos įmonės, turinčios prieglobos serverius. Taigi, jei greitis yra labai svarbus jūsų svetainės veiksnys, turėtumėte pasirinkti hostingo bendrovę, kurios serveriai yra Europoje ar Azijoje, nes tai yra arčiausiai Pakistano.

Uptime

Uptime – tai laikas, per kurį duomenų bazės veikia. Paprastai 99,9% veiksnumas reiškia, kad jūsų svetainė bus gyva didžiąją dalį laiko ištisus metus, o nelyginis mėnuo gali prasidėti 1-2 minutėms. Kuo didesnis veiksnumo procentas, tuo patikimesnė yra prieglobos paslauga.

99,94% procentas gali atrodyti aukštas, tačiau jis nėra idealus tinklalapiams, kuriuose yra didelis srautas. Pasirinkite prieglobos paslaugas, kurių procentas yra ne mažesnis kaip 99,8%. Čia galite patikrinti tiesioginį stebėjimo prietaisų skydelį, kuriame rasite visas populiariausias prieglobos įmones, kurias šiuo metu stebime.

Disko talpa

Disko vietos funkcija nurodo duomenų, kuriuos galite laikyti prieglobos serveryje, dydį. Paprastai duomenys pateikiami teksto, vaizdų ir vaizdo įrašų pavidalu. Geriausia pasirinkti hostingo paslaugą, siūlančią neribotą duomenų saugojimą, jei turite turtingo turinio svetainę. Taip pat ieškokite laikymo technologijos, kurią naudoja prieglobos įmonė. Šiuo metu geriausia technologija yra SSD, užtikrinanti greitą ryšį ir įkėlimo greitį.

Pralaidumas ir duomenų perdavimas

Pralaidumas reiškia duomenų perdavimo vartotojams greitį. Tuo tarpu duomenų perdavimas yra duomenų, perduodamų vartotojams, kiekis. Paprastai pagrindiniai hostingo planai riboja perduodamo duomenų kiekį. Galite naudoti pagrindinį pigaus hostingo planą su duomenų perdavimo limitu, jei esate pradedantysis ir ankstyvosiose stadijose nepritrauksite daug srauto į savo svetainę. Augant jūsų svetainei, visada galite pereiti prie aukšto lygio planų su neribotu duomenų perdavimu.

Greitis

Svetainių įkėlimo greitis yra kritinis dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis hostingo bendrovę. Prieglobos serveriai ir jų vietos yra pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos jūsų svetainės greičiui. Tokie matavimai kaip „Time To First Byte“ (TTFB) gerai parodo, koks spartus prieglobos serverio ryšys. Idealus TTFB yra mažesnis nei 200 ms.

Serverio greitis

Apsvarstykite greitį rimtai, jei esate el. Komercija ar prekės ženklas, nes nedidelio greičio svetainė taip pat daro įtaką prekės ženklo patikimumui ir sukelia mažą įsitraukimą..

Palaikymas

Gera prieglobos įmonė visada turi gerą klientų aptarnavimą, kurį lengva pasiekti ir jie sugeba išspręsti svetainės problemas per 24 valandas. Dauguma hostingo kompanijų siūlo palaikymą visą parą per tiesioginį pokalbį, palaikymo bilietus, el. Laišką ar telefoną. Geriausia vengti prieglobos įmonės, kurioje nėra tinkamo aptarnaujančio personalo.

Saugumas

Paprastai svetainėms kyla saugumo problemų dėl duomenų pažeidimų, DDOS atakų, kenkėjiškų programų ir įsilaužimų. Gera interneto prieglobos paslauga turi funkcijas, kurios apima kenkėjiškų programų nuskaitymą ir automatinius atnaujinimus, kad būtų išvengta saugos problemų.

SSL sertifikatai

Saugaus lizdo sluoksnio (SSL) sertifikatas yra standartinė saugos technologija, užtikrinanti užšifruotą ryšį tarp jūsų svetainės ir lankytojų. Paieškos sistemos, tokios kaip „Google“, teikia pirmenybę svetainėms, turinčioms SSL sertifikatus, ir reitinguoja jas aukščiau, kad vartotojams pateiktų saugias ir patikimas svetaines.

SSL sertifikatai

Daugelyje prieglobos planų yra nemokamas SSL sertifikatas, kuris yra idealus, jei turite ribotą biudžetą. „Let’s Encrypt“ yra viena iš kompanijų, bendradarbiaujančių su daugeliu prieglobos įmonių ir išduodančių nemokamus SSL sertifikatus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author