Geriausias VPS hostingas Australijoje

Prieš patenkame į 3 populiariausių VPS prieglobos kategorijų sąrašą, įsitikinkite, kad žinote, ko norite, nes VPS prieglobos yra daugybė variantų (tai tikrai nėra tas pats, kas jūsų įprasti interneto prieglobos paketai)..

Pagrindiniai iš jų yra savarankiškai valdomas (esate technikos specialistas ir galite tai nustatyti patys) ir valdė (kažkas pasirūpina viskuo, kas techninė). Jei yra infrastruktūra, galite eiti su fiziniais kompiuteriais… arba mano pasirinkimas, debesies vps priegloba, kuris naudoja serverių tinklą jūsų paskyrai sukurti, tokiu būdu bet kuriuo metu galite padidinti arba sumažinti mastelį, betarpiškai.

Mūsų # 1 specializacija yra debesų VPS, Nr. 2 ir Nr. 3 yra tradiciniai VPS.

Geriausias Australijos VPS: 3 geriausi mūsų palyginimai – 2020 m. Gegužė

Žiniatinklio prieglobos įmonė Bendras įvertinimas Pradinė kaina / mėn. „Space Space“ starterio planas yra visiškai valdomas? Vienos sakinio analizė (tik 5 populiariausi) Apžvalgos tinklalapyje
siteground2 80 USD 40 GB TAIP Žaibiškas, nemokamas CDN (visuotinis pasiekiamumas), oficialiai rekomenduojamas „WordPress“, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija = Laimėk! „SiteGround“ apžvalga
Svarbus 29,90 USD 25 GB NE (valdoma nuo 249,90 USD per mėnesį) Australijos serveriai, labai prieinami plikieji telefonai! Svarbi apžvalga
Skaitmeninis Ramusis vandenynas 24,92 USD 25 GB NE (valdoma nuo 58,25 USD / mėn.) Daug pasirinkimo! Skaitmeninio Ramiojo vandenyno apžvalga

# 1 „SiteGround“

„SiteGround“ naudoja aukščiausios klasės „Cloud VPS“, kad suteiktų absoliučiai geriausią įmanomą našumą. Su SSD yra visur, automatiškai keičiamos funkcijos, visiškai valdomos, įtrauktas nemokamas CDN… tai nepriekaištingas imho!

Be jų 4 fiksuotų planų, jie netgi leidžia jums sukurti savo prieglobos planą. Jie tikrai išstumia varžybas iš vandens!

siteground2

Lengvas naudojimas

90%

Prieinamumas

90%

Našumas / galia

85%

# 2 Esminis

„Crucial“ yra viena iš hostingo kompanijų, turinčių labai gerą reputaciją ir pagrįstą priežastį.

Su „Aussies“ serveriais, palaikymu visą parą (yep, 24/7, visus metus) ir infrastruktūra, kuri gali sutvarkyti beveik viską, ką įmetate, tikrai negalima suklysti.!

Šie vaikinai yra puikūs, jei esate tas technikos profesionalas, kuris nori visiškos kontrolės!

„CrucialLogo“

Lengvas naudojimas

85%

Prieinamumas

70%

Našumas / galia

85%

3 skaitmeninis Ramusis vandenynas

„Digital Pacific“ yra viena iš pirmųjų kompanijų, pradėjusių siūlyti prieglobos paslaugas Australijoje.

Vienas dalykas, išskiriantis juos iš kitų sąraše, yra jų siūlomų vps paketų / serverių kiekis. Jie turi 4 galimybes tiek savarankiškai, tiek valdomai VPS. Jų valdomos paslaugos taip pat yra daug pigesnės nei mūsų antroji.

digpacific

Lengvas naudojimas

85%

Prieinamumas

85%

Našumas / galia

70%

VPS hostingo grafikas Australijoje

VPS serveriai: greitas pakartojimas

Kas yra VPS?

Žingsnis aukščiau bendro hostingo ir tik žingsnis žemiau dedikuoto serverio prieglobos. VPS (virtualaus privataus serverio) priegloba yra įprastas sprendimas svetainėms, kurios išaugo į bendrojo prieglobos paslaugą.

Norėdami geriau suprasti virtualius privačius serverius, įsivaizduokite kaimynystę, kurioje yra vieta. Nors visi seniūnijos gyventojai gyvena labiau privatiai nei tie, kurie gyvena dideliame daugiabučių komplekse (bendras priegloba), jie vis tiek gyvena tarp tų, kurie yra kaimynystėje. Žmonės artimoje apylinkėse išleidžia daugiau pinigų, tačiau turi ir dar keletą savo namo dizaino variantų. Nors jie neturi tiek daug variantų, kaip kažkas, gyvenantis kaimo dvare (skirtas serverio priegloba), gyvenimas uždaroje apylinkėse yra prabangus ir dažniausiai privatus.

Virtualaus privataus serverio svetainėms suteikiama daugiau privatumo ir kūrybinio valdymo galimybių nei toms, kurios yra bendrojo pagrindinio kompiuterio. Užuot dalijęsi erdve ir pralaidumu su kiekviena serverio svetaine, VPS priglobia atskiras svetaines mažesnėse erdvėse, vadinamose konteineriais. Šie konteineriai suteikia žymiai daugiau privatumo ir vietos, nei siūlo bendro naudojimo hostingo paslaugos. Nors VPS talpinimas yra žingsnis aukščiau bendro naudojimo, atsižvelgiant į funkcijas, tai taip pat pasakytina apie kainą.

Kodėl jums reikia tokio tipo prieglobos??

Nors pasidalijamasis priegloba paprastai yra pirmoji (o kartais ir paskutinė) galimybė naujiems interneto svetainių kūrėjams, daugelis žmonių greitai įgyja patirties ir praplečia savo svetaines naudodamiesi pagrindinio kompiuterio galimybėmis. Nors daugelis bendrojo prieglobos svetainių siūlo „neribotą“ erdvę, tai yra tik prognozė, o ne faktas. Joks serverio vietos kiekis nėra tikrai neribotas, todėl bendrojo prieglobos paslaugos prognozuoja, kad potencialių klientų puslapiai liks mažesni už jiems skirtą vietą serveryje. Jei sukursite sėkmingą svetainę, pritraukiančią didelį interneto srautą, tikėtina, kad paskui bendro naudojimo kompiuterį reikės jus išstumti. Nors tai gali pasirodyti apgailėtina, tai yra ženklas, kad jūsų svetainė yra patraukli ir išnaudoja savo numatytą potencialą.

Sukūrę svetainę, kuri yra per didelė bendram pagrindiniam kompiuteriui, kitas logiškas žingsnis yra įsigyti VPS pagrindinio kompiuterio paslaugą. VPS prieglobos svetainės siūlo daugiau vietos, pralaidumo ir privatumo, nei leidžiama naudojant įprastą bendrinamą pagrindinį kompiuterį. Šios paslaugos taip pat yra brangesnės nei bendras kompiuteris, todėl svarbu nustatyti nuoseklų jūsų internetinės erdvės palaikymo metodą. Jei norite smarkiai padidinti savo svetainės vaidmenį internete, VPS talpinimas yra būtinas. Nepaisant to, jei nesate iš tikrųjų Australijoje, turime geriausius žiniatinklio prieglobos sąrašus šiose šalyse: Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Kanadoje, NZ, & Singapūras

Argumentai už

  • Įperkama: Nors VPS priegloba kainuoja žymiai brangiau nei pasidalijamasis priegloba, jums suteikiama daugiau vietos, pralaidumo ir kūrybinio valdymo – visa tai yra būtina norint, kad svetainė sėkmingai veiktų. Jei kuriate svetainę, turinčią komercinių interesų, apsvarstykite VPS prieglobą kaip investiciją į būsimą pelną. Nepaisant to, kad VPS yra brangesnis nei bendrai naudojamas priegloba, abi paslaugas žemina dedikuotų serverių prieglobos kaina.
  • Patikimumas: Atsižvelgiant į kainą, susijusią su VPS priegloba, klientai gali tikėtis tam tikro patikimumo jausmo. Daugelis bendrojo svetainių prieglobos svetainių buvo apkaltintos perpardavimu ar didesniu nei serverio vietos pardavimu klientams, nei yra prieinama, dauguma nemokamų žiniatinklio prieglobų daro tą patį. Dėl šios praktikos daugelis svetainių gali būti atsitiktinai ištrintos arba, dar blogiau, sukelia visišką serverio gedimą. VPS prieglobos srityje perpardavimas yra ypač retas reiškinys.
  • Visiškas valdymas: VPS pagrindiniai kompiuteriai suteikia klientams galimybę paleisti virtualią operacinę sistemą, be kelių projektavimo programų (arba valdymo skydelių, tokių kaip „cPanel“). Naudodamiesi šio tipo programine įranga, klientai iš esmės gali visiškai valdyti svetaines.

Minusai

  • Techninės žinios: Nors galbūt sukūrėte svetainę, kuri jau praėjo pasidalijamojo prieglobos galimybėmis, vis tiek yra tikimybė, kad apie bendrą interneto dizainą žinote labai mažai. Kadangi daugelis pradedančiųjų svetainių pasikliauja paprastais HTML ar „WordPress“ diegimais, nereikia, kad vartotojai vykdytų pagrindines operacijas. Jei perjungiate į VPS pagrindinį kompiuterį, kurio programinė įranga suteikia visišką kūrybinį valdymą, galite pereiti į vietą, kurioje neturite išankstinių žinių. Nepakankamas VPS platformų dizainas gali padaryti svetaines pigias arba neišsamias, nepaisant to, kad už šias platformas mokama žymiai daugiau.
  • Kainos šuolis: Nors VPS priegloba yra akivaizdžiai geresnis pasiūlymas nei pasidalijamasis priegloba funkcijų prasme, kainų šuoliai web dizaineriams dažnai gali šiek tiek viršyti biudžetą. Kadangi žiniatinklio prieglobos mokesčiai apmokestinami kiekvieną mėnesį, kai kurie interneto dizaineriai atsiskaito už VPS pagrindinį kompiuterį, kol jų svetainė tikrai nėra pasirengusi šioms platformoms. Dėl to biudžetai gali būti išeikvoti, kol atitinkama svetainė neveikia ar nėra pelninga.
  • Priežiūra: Nors VPS priegloba siūlo daugiau funkcijų ir privatumo, tai neatsiranda be atsitiktinių problemų. VPS svetainėms reikia reguliaresnės žiniatinklio dizainerio priežiūros, kuri, be abejo, reikalauja nemažai techninių žinių. Jei neturite šių techninių žinių, galite išsimokėti dideles pinigų sumas trečiųjų šalių svetainių remontui.

VPS DUK

Ką reiškia „virtualus“ sąvokoje „virtualus viešasis serveris“?

Kadangi VPS priegloboje yra patobulinta programinė įranga, įmonės gali sukurti virtualius kompiuterius ir paleisti juos fizinėse mašinose. Šiuose virtualiuose kompiuteriuose yra daugybė svetainių, iš kurių kiekvienai suteikiama visavertės operacinės sistemos (paprastai „Linux“), kelių projektavimo programų ir efektyvaus serverio pranašumai..

Ar tai nėra tas pats, kas pasidalijamasis priegloba?

Ne. Bendriniame priegloboje (pigus svetainių prieglobos tipas) visos svetainės naudojasi viena mašina (fizine ar virtualia). VPS priegloboje vienai svetainei priskiriama viena virtualioji mašina. Naudodamiesi bendrai naudojama priegloba, klientai vengia kurti svetaines, kurios pritraukia didelį interneto srautą ir sunaudoja daug pralaidumo. VPS priegloboje galite sukurti daug didesnes svetaines, kurios staiga neišnyks iš serverio vietos.

Ar virtualus privatus serveris yra geresnis paieškos variklių optimizavimui?

Taip, bet ne tiesiogiai. „Google“, „Bing“ ir kiti paieškos varikliai teikia pirmenybę svetainėms, kurių krovimo laikas yra gana greitas. Jei turite svetainę bendrame pagrindiniame kompiuteryje arba netinkamai valdomoje serveryje, jūsų svetainė optimizuos paieškos variklius dėl ilgo įkrovimo laikotarpio. VPS pagrindinio kompiuterio svetainės nekonkuruoja dėl pralaidumo, tai reiškia, kad jos bus įkeltos greičiau ir padidės „Google“ reitinguose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author