Geriausias priegloba Airijoje

Kaip žiniatinklio kūrimo įmonė, turinti daug prieglobos paskyrų (turime nesuskaičiuojamą daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikią žiniatinklio prieglobą.

Tai yra geriausi mūsų interneto prieglobos paslaugų teikėjai Airijoje, tikros kokybės žiniatinklio priegloba nesulaužant banko.

Keletas prekės ženklų / svetainių, nukreipiančių į mūsų turinį:
Pateikiama svetainėse

Geriausias priegloba Airijoje: mūsų geriausi 5 – 2020 m. Gegužės mėn

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesAtskaitosSvetainė
siteground2 3,95 € (60% nuolaida) 10 GB Žaibiškas duomenų centras Londone, įperkama, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, oficialiai rekomenduojama WordPress = Win! „SiteGround“ apžvalga
„GreengeeksLogo“ 3,95 USD (išskirtinė „MangoMatter“ nuolaida – nuo 9,95 USD) Neribota Itin ekologiškas priegloba, serveriai Europoje ir visame pasaulyje, neribota vieta diske! „GreenGeeks“ apžvalga
„A2HostingLogo“ 3,92 USD (buvo 7,99 USD) Neribota Pigi + neribota vieta diske! A2 prieglobos apžvalga
„myhostlogo“ 5,99 € 10 GB 10 ir daugiau metų prieglobos patirtis. „MyHost“ apžvalga
Wpengine 35 USD 10 GB Tobulintas „WordPress“ priegloba. WP variklio apžvalga

Nelengva rasti tinkamą žiniatinklio prieglobą, kuri iš tikrųjų yra prieinama, ir, nebent esate „Excel“ vedlys, palyginti su visomis skirtingomis prieglobos funkcijomis (pvz., Kaina prieš pralaidumą, vietos diske, pritaikomumą, palaikymą, apžvalgas ir kt.), Ji gali šiek tiek apsunkinti. ). Pažvelkite į tai, kad iš tikrųjų yra puikių prieglobos įmonių, kurios neapmokestina absurdiškų prieglobos kainų, tačiau vis tiek vykdo bet kurią norimą svetainę..

Šie 5 yra mūsų asmeniniai mėgstamiausi, pirmieji 4 yra tikrai įperkami (penktasis skirtas jūsų „WordPress“ premium prieglobos poreikiams), ir visi jie siūlo puikų našumą & palaikymas. Mes rūšiavome pagrindinius žiniatinklio prieglobos elementus šiais kriterijais: Paprastas naudojimas, prieinamumas ir našumas / galia. Mėgautis!

1. „SiteGround“

Tai yra mūsų visų laikų mėgstamiausia prieglobos įmonė, jie yra pigūs, turi labai galingus serverius, o svarbiausia, kad palaikymas yra aukščiausio lygio.

Juos taip pat rekomenduoja „WordPress“, teikia „WordPress“ (labai mažai hostingo kompanijų gali tai tvirtinti! Jie, be abejo, taip pat gali spręsti bet kurias jūsų įmestas CMS). Oi, + jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją! Beveik nereikia nieko ieškantiems, bet ieškantiems prieinamos, bet aukštos kokybės žiniatinklio prieglobos!

Jie turi 3 hostingo planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda tik tada 3,95 € / mėn. (60% nuo įprastos kainos)! 

siteground2

  Nugalėtojas – 9,6 / 10

Lengvas naudojimas

97%

Prieinamumas

92%

Našumas / galia

95%

2. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ yra viena iš bendrovių, kurią jūs tiesiog žinote, kad viskas daroma teisingai. Nuo tada, kai jos pradėjo veikti 2008 m., Jos pastebimai išaugo. Jų sėkmės priežastys yra gana aiškios, kai tik pradedate dirbti su jomis, tai yra visuotinio pasiekiamumo derinys (keli duomenų centrai visame pasaulyje), nepaprastas našumas, puikus ir gana greitas palaikymas, ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, per vėjo energiją jie tris kartus grąžina savo energijos sąnaudas į tinklą, kuri yra gana nuostabi!

Kalbant apie specifines funkcijas, jose siūloma neribota vieta diske net pagrindiniame plane, jos palaiko 24 valandas per parą ir, kaip ir „SiteGround“, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei nesate patenkintas! Tvirtas # 2 mūsų sąraše!

Pigiausias jų planas prasideda tik tada 3,95 USD / mėn. (Išskirtinė „MangoMatter“ nuolaida – nuo 9,95 USD)

Lengvas naudojimas

94%

Prieinamumas

92%

Našumas / galia

90%

3. A2 talpinimas

„A2“ priegloba yra lygiavertė „SiteGround“, jie taip pat turi daugybę sparčiai populiarių serverių visame pasaulyje + turi puikų palaikymą. Nors jie neturi oficialios „WordPress“ rekomendacijos, jų našumas WP svetainėse yra nuostabus.

Turėti neribotą vietą diske yra gana tvarkinga!

Jie taip pat siūlo 3 prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų 3,92 USD / mėn. (Iš pradžių buvo 7,99 USD / mėn.).

Lengvas naudojimas

87%

Prieinamumas

92%

Našumas / galia

80%

4. Myhost.ie

Įsikūrę Airijos pietvakariuose, jie pirmą kartą pradėjo veikti 2002 m., Tai reiškia, kad jie turi daugiau nei dešimtmetį patirties remdami juos.

Be kokybiško debesų talpinimo, jie taip pat siūlo el. Pašto talpinimą, domenų registraciją, & nemažai su saugumu susijusių paslaugų.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 5,99 € / mėn

Lengvas naudojimas

85%

Prieinamumas

85%

Našumas / galia

85%

5. WP variklis

Jei jūs iš tikrųjų ieškote ypač aukštos kokybės valdomo „WordPress“ prieglobos Airijai, „WP Engine“ yra tai, ko jums reikia! Jie yra rinkos lyderiai, kai reikia priglobti „WordPress“ svetaines, ir dėl pagrįstų priežasčių (nors yra ir brangūs). Jie turi įmontuotą įmontuotą talpyklų kaupimo sistemą, skirtą greitai aptarnauti puslapius (vadinamą „EverCache“), ir kartu su savo CDN jie yra greičiausia „WordPress“ prieglobos įmonė aplink.!

Jų palaikymas 24 valandas per parą, be abejo, specializuojasi „WordPress“ programoje, leidžiančioje bet kokią problemą išspręsti be kliūčių. Be to, jie taip pat rūpinasi visais „WordPress“ pagrindiniais atnaujinimais, kad jums nereikėtų jaudintis. Ir kai tai yra pagrindinis atnaujinimas, jie iš tikrųjų išbando svetainę prieš atnaujindami, kad įsitikintų, jog niekas nepažeidžia aukščiausios klasės paslaugos. Jie taip pat turi realiu laiku aptinkamą grėsmę, aktyviai blokuoja DDOS išpuolius ir net nemokamai taisys jūsų svetainę, jei ji bus nulaužta …

Visa tai aukščiau nei pateisina kainų etiketę! Domina ramybė ir gali negailėti lėšų?

Pigiausias jų planas prasideda nuo 35 USD / mėn

Lengvas naudojimas

85%

Prieinamumas

65%

Našumas / galia

95%

Airija teikia techninę paramąAirijos žiniatinklio priegloba: ieškoma giliau

Technologija, pažengusi į priekį per kelis pastaruosius dešimtmečius, ir vis sparčiau tobulėjanti kiekvienais metais, internetas daugeliui žmonių tapo neišvengiamu mūsų kasdienio gyvenimo aspektu. Todėl dėl šių pokyčių bet kuriam verslui tapo beveik neįmanoma išgyventi, jei jame nėra gerai veikiančios svetainės ir buvimo internete, kad laikui bėgant būtų galima pritraukti naujų klientų ir vartotojų..

Nesvarbu, ar bandote pasiekti internetinę auditoriją, kad jūsų smulkusis verslas galėtų susisiekti su klientais ir vartotojais ir susisiekti su jais, jei bandote kurti tinklaraštį, jei bandote sukurti bet kurio tipo projekto platformą, ar bet kokia priežastis, interneto svetainės yra universali ir įvairi terpė, leidžianti atlikti gana daug dalykų. Tačiau kai reikia sukurti internetinę svetainę, vienas iš dalykų, į kuriuos turėsite atkreipti dėmesį, yra tas, kokio tipo žiniatinklio prieglobos norite įsigyti, ir teikėjas, kuriuo ketinate pasikliauti, kad teiktumėte patikimas ir patikimas paslaugas Airijoje. . Bandant rasti tinkamą žiniatinklio prieglobos paketą ir teikėją Airijoje, sprendimas gali turėti toli siekiančių padarinių, todėl norėsite įsitikinti, ar tinkamai skambinate (užuomina į užuominą, „SiteGround“ yra gana nuostabi). Čia rasite viską, ką turite žinoti, kad galėtumėte priimti sprendimą, kuris geriausiai tinka jūsų turimai svetainei.

Airijos žiniatinklio prieglobos tipai

Bendras priegloba

Bendrinamasis priegloba yra vienas iš pigesnių prieglobos būdų, todėl jis yra priimtiniausias pasirinkimas tiems, kurie nebenori kurti interneto svetainės, kuri apdorotų didžiulį srautą ir mano, kad jų svetainė būtų tinkama mažesnei auditorijai. Bendrinamasis priegloba yra puikus pasirinkimas asmeninėms svetainėms, tinklaraščiams ir mažoms įmonėms, nes siūlo visus išteklius, kurių daugeliui atvejų reikia tiems projektams, – už prieinamą kainą nei daugelis rinkoje siūlomų alternatyvų. Pagrindinės funkcijos turėtų apimti tokius dalykus, kaip populiariausių TVS, tokių kaip „WordPress“, „Joomla“ ir kt., Diegimo programos vienu spustelėjimu. Kalbant apie „WordPress“ prieglobą, tuo tarpu pasidalijamojo prieglobos paprastai pakanka pagrindinei „WordPress“ svetainei surengti, jei norima sukurti gana sudėtingą. „WordPress“ svetainėje gali reikėti padidinti biudžetą ir ieškoti tvarkomo „WordPress“ prieglobos („WP Engine“ ateina į galvą).

VPS talpinimas

Virtualus privataus serverio priegloba arba VPS priegloba leidžia svetainei turėti savo serverio privačią dalį, kuria dalijamasi su keliomis kitomis svetainėmis. VPS priegloba yra žingsnis nuo bendro hostingo, nes naudojama serverio dalis yra visiškai atskirta nuo kitų svetainių, kurios yra talpinamos per tą serverį. Tai puikus pasirinkimas svetainės savininkui, kuris pirmenybę teikia dedikuotų serverių prieglobai, tačiau ieško to privatumo pranašumų už daug mažesnę kainą..

Dedikuoto serverio priegloba

Tie, kurie ieško aukštos kokybės serverių, gali norėti išbandyti ką nors su didesnėmis galimybėmis, pavyzdžiui, dedikuoto serverio prieglobą. Šie serveriai yra idealūs ieškantiems žiniatinklio prieglobos Airijoje, galinčių aptarnauti didesnį srautą ir kitas funkcijas. Tačiau jie yra brangesni, todėl juos geriausia rezervuoti didesniems projektams, kuriems reikalingas didesnis patikimumas ir palaikymas. Jei tai yra jūsų biudžetas, tai puiki žiniatinklio prieglobos galimybė Airijos svetainėms.

Debesų talpinimas

Pastaruoju metu visi kalba apie debesis! Tai puikus būdas saugoti failus, tačiau tai taip pat puiki žiniatinklio prieglobos parinktis. „Cloud hostingas“ yra technologija, kurioje kelios mašinos veikia kaip atskira sistema. Ši pažangi technologija yra nepaprastai galinga ir neriboja to, ką su ja galite padaryti. Galite išplėsti savo svetainės poreikius pagal poreikį aukštyn ir žemyn, todėl tai yra ypač universali galimybė bet kokio dydžio projektams.

Perpardavinėtojų priegloba

Perpardavinėtojų priegloba yra labai populiari tiems, kurie domisi internetiniu dizainu. Ši paslauga leidžia klientams pirkti masinį prieglobą ir parduoti ją savo klientams, savo ruožtu suteikdama svetainių dizaineriui didesnę kontrolę kuriant svetaines. Ši praktika yra įprasta žiniatinklio dizainerių tarpe, taigi, jei tai skamba taip, kaip jūs ieškote, perpardavėjų priegloba gali būti jums geriausia.

Airijos interneto priegloba: ko ieškoti

Jei bandote nuspręsti dėl jums ir jūsų poreikiams tinkamo žiniatinklio prieglobos tipo, taip pat norimos svetainės poreikių, kad netrukus galėtų patekti į internetą, žiniatinklio prieglobos tipą, kurį ketinate naudoti Airijoje tai, kad reikia būti budriems, nėra vienintelis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti (btw, mes taip pat atlikome tuos pačius tyrimus dėl geriausių Australijos žiniatinklio prieglobos, Kanados interneto prieglobos, NZ interneto prieglobos, JK prieglobos, & interneto priegloba Singapūre). Nusprendę tarp aukščiau aprašytų žiniatinklio prieglobos tipų, laikas pasirinkti paslaugų teikėją, kuriuo pasitikėsite savo svetaine. Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti lyginant paslaugų teikėjus, kad jums būtų lengviau priimti sprendimą.

Serverio vieta

Jūsų serverio vieta turės daug įtakos krovimo laikui, kurį vartotojai patirs lankydamiesi jūsų svetainėje. Kuo arčiau serveris jums geografiškai, tuo didesnė tikimybė, kad sumažės krovimo laikas. Tačiau tai nereiškia, kad ketinate tiesiog pasirinkti artimiausią jums serverį Airijoje. Taip pat norėsite būtinai atsižvelgti į aptariamo serverio galią; jei tai santykinai mažai energijos naudojantis serveris, jums geriau seksis šiek tiek toliau.

Sandėliavimas

Norėsite apsvarstyti, kiek vietos jums reikės jūsų svetainei, atsižvelgiant į tai, kiek turinio ketinate įtraukti į ją. Paprastai, kuo daugiau mokėsite už žiniatinklio prieglobą, tuo daugiau saugyklos vietos reikės. Tai taip pat turi daug įtakos pasirinktam prieglobos tipui; Pvz., pasidalijamajame priegloboje bus mažiau atminties, nes jūs dalijatės serverio vieta su tiek daug kitų vartotojų. Apsvarstykite saugyklos vietą, kurios, jūsų manymu, prireiks jūsų svetainei, ir atsižvelkite į tai palygindami paslaugų teikėjus.

Uptime

Nesvarbu, ar jūs naudojate nedidelį tinklaraštį, kuriame yra tik keli savaitiniai skaitytojai, ar didelių verslo svetainių, kuriose apsilankymai gali būti šimtai ar net tūkstančiai kartų per dieną, jūs ketinate kiek įmanoma sumažinti savo svetainės prastovą. Patikrinkite bet kurio teikėjo, kurį svarstote, veikimo laiką – dauguma žada, kad veiksmo laikas garantuojamas iki 99,9%. Tačiau vien todėl, kad jie sako, kad tai nereiškia; Peržiūrėkite jų klientų atsiliepimus ir atlikite namų darbus prieš imdamiesi žodžių ir sužinokite, kokia jų darbo patirtis buvo žmonėms, kurie naudojosi jų paslaugomis.

Palaikymas

Palaikymas yra svarbus bet kurios perkamos paslaugos aspektas, ypač žiniatinklio prieglobos paslaugos. Jei neturite patirties, kaip valdyti svetainę, norėsite gauti geras klientų aptarnavimo paslaugas, tačiau, žinoma, to norėtumėte bet kuriuo atveju. Ieškokite teikėjo, kuris siūlo tiesioginį pokalbį ir palaikymą telefonu!

Atsarginės kopijos

Duomenų atsarginių kopijų kūrimas yra nepaprastai svarbus, todėl galite sutaupyti prarasdami daug vertingos informacijos ir išgyvendami tragediją. Todėl, renkantis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, su kuriuo norite priglobti savo svetainę, turėtumėte įvertinti, kiek dažnai jie sukuria atsargines failų atsargines kopijas, taip pat kiek atsarginę kopiją jie saugo. Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra sistema, kurią jie naudoja duomenims atkurti, jei jie prarandami.

Pralaidumas

Leistinas pralaidumo kiekis jūsų serveryje yra svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, ypač jei jūsų naudojama svetainė yra didesnė, joje matysite šiek tiek daugiau srauto. Daugelio mažesnių projektų pralaidumas greičiausiai nekels rūpesčių. tačiau vidutinio ar mažesnio dydžio interneto svetainės, be abejo, turėtų į tai atsižvelgti, ieškodamos savo interneto prieglobos paslaugų teikėjo Airijoje.

Domenų / svetainių skaičius leidžiamas

Tai greičiausiai nebus problema, jei ketinate tik priglobti vieną svetainę, tačiau daugelis vartotojų gali norėti, kad žiniatinklio prieglobos tarnyboje būtų priglobta daugiau nei viena svetainė. Tai yra gera mintis apsvarstyti, kiek domenų jums leidžiama naudoti kartu su paslauga ir teikėju, apie kurį galvojate, net jei manote, kad norėsite tik vienos svetainės – visada gera turėti laisvę kitai, jei pasikeisite. Jūsų protas.

Ir štai, gali atrodyti, kad nepaprastai sunku aprėpti visus taškus, o tik žengti vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir registruokite visas Airijos interneto prieglobos paslaugų teikėjų specifikacijas, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author