Geriausias perpardavėjų priegloba Australijoje

Kadangi dauguma žmonių, nukreipiančių į šį puslapį, yra internetiniai dizaineriai, kurie plečia savo verslą perpardavinėtojų prieglobos srityje, pateksime į jį tokiu kampu.

Kadangi patys esame žiniatinklio agentūra, turinti daugybę prieglobos paskyrų (+ turime daug šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes jau atlikome tyrimą ir apžvelgėme geriausias Australijos perpardavimo kompanijas..

Daugiausia dėmesio skyrėme internetiniams kompiuteriams, siūlantiems perpardavinėtojų paskyras, apimančias ir „cPanel“, ir WHM (bet daugiau apie tai vėliau).

PS: Mūsų # 1 turi gana didelę nuolaidą bėgimui, griebkite ją tol, kol ji tęsis!

Keletas svetainių, kuriose mes matėme:

Pateikiama svetainėse

Mes žinome savo daiktus, nedidelį daugelio atsiliepimų pavyzdį:

Tomas yra aistringas ir greitai supranta savo klientų poreikius. Aš tikrai įvertinau jo norą pasidalinti žiniomis ir įgūdžiais, kaip naudoti savo naują svetainę. Ačiū Tomui!

Sally Mac
Turinio lentelės

„MangoMatter“ leido taip lengvai susikurti dabartinę mūsų svetainę. Tomas buvo asmeniškai įtrauktas nuo pirmosios konsultacijos iki pabaigos, ir jis vis dar yra lengvai pasiekiamas atliekant bet kokius pataisymus, kurių gali prireikti!

Demitrios Lecatsas
Švieži plaukai

Mes pasirinkome Tomą kurti mūsų svetainę, nes mums patiko kitų jo suprojektuotų svetainių stilius. Visas procesas buvo be streso. Tomas buvo toks paslaugus ir nė vienam iš mūsų daugybės prašymų nebuvo per daug rūpesčių. Tomui malonu dirbti. Mums patinka svetainė, kurią jis mums sukūrė, ja lengva naudotis ir ji atrodo fantastiškai.

Carlas Olive’as
Pavasaris!

Mūsų patirtis su „Mango Matter“ buvo fantastiška! Tomu labai lengva dirbti, jis yra pozityvus, efektyvus ir akivaizdžiai puikus to, ką daro. Labai rekomenduojama.

Lucy Reeves
Priemonės, kuriomis

Mes pasamdėme Tomą kurti savo naujos įmonės interneto svetainę ir džiaugėmės rezultatais. Jis sugebėjo ne tik pristatyti mūsų trumpą pranešimą, bet ir pateikti puikių idėjų, apie kurias niekada nebūtume pagalvoję. Geriausia, kad Tomas dosniai leidžia laiką ir toliau teikia patarimus bei palaikymą.

Neilas Mackenzie
Pramoginis

Koks lengvas ir sklandus darbo su „MangoMatter“ patirtis! Tomas tiksliai suprato, kokie mes buvome po to, ir mes esame nepaprastai sužavėti galutinio produkto. Niekada nesiryžčiau ateityje vėl pasirinkti „MangoMatter“.

Tysonas Karalius
„Plumbrite Solutions“ direktorius

Tomas iš „MangoMatter“ buvo nepaprastai naudingas, profesionalus ir puikus palaikymas kuriant mano svetainę. Jis yra daugybė žinių ir labai efektyvus. Aš nesiryžtu rekomenduoti „MangoMatter“ ir tai jau padariau.

Michelle Watson
„iFix“

Paraštės užrašas: Mes tvirtai tikime, kad galite gauti geresnių ir prieinamesnių variantų, jei žiūrėsite į JAV priklausančius internetinius kompiuterius. Kol jie turi serverius Australijoje arba netoli jos (pvz., Singapūre <- lenkia daugelį australų prieglobos dalyvių), dažniausiai jie yra geresnis pasirinkimas (pvz., mūsų nuostabus Nr. 1, A2 priegloba)!

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.SavybėsDisko erdvė Paskyrų skaičiusPaslaugos serveriai visame pasaulyjeOptimizuota „WordPressWeb“
„A2HostingLogo“ USD 9,80 (buvo 19,99 USD)
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija!
 • Nemokamas SSL
 • Serveriai Singapūre (puikus greitis Aussie svetainėms)
 • Labai prieinamos kainos
30 GB 40
siteground2 14,95 USD AUD
 • Puikus pasirodymas
 • Nemokamas 1 spustelėjimas SSL diegimas
 • Visuotinis pasiekiamumas
 • Neribota paskyra
 • Didelės atnaujinimo išlaidos siekia 39,95 USD
30 GB Neribota
Panteras 30 AUD
 • Vietinė įmonė
 • Vietiniai serveriai
 • nors nėra globalių duomenų centrų.
20 GB 10

Geriausias perpardavinėtojų priegloba Australijoje 2020: apžvalgos

1. A2 talpinimas

A2 prieglobos logotipas

Interneto svetainė

www.a2hosting.com

Kaina

USD 40 USD per mėnesį 40 sąskaitų

Disko talpa

30 GB

Palaikymas

Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Greitis

8,5 / 10

Visuotinis pasiekiamumas

Taip

A2 priegloba čia tikrai yra karalius. Jie yra JAV įsikūrusi įmonė, tačiau Singapūre turi greitus serverius, todėl greitis nėra svarbus „Aussie“ tinklalapiams (net iš vandens išstumia didelę „Aussie“ pagrindu sukurtos konkurencijos dalį).!

Kaip perpardavėjas taip pat gausite puikų saugumą, prioritetinį palaikymą, DDOS apsaugą ir lengvą „Cloudflare“ integraciją.

Pridėkite bet kokią pinigų grąžinimo garantiją, palaikymą visą parą ir visą parą bei nemokamą svetainių perkėlimą … Jie yra geriausias laikotarpis!

Jų planai prasideda tik tada 9,80 USD / mėn. (Buvo 19,99 USD) 40 paskyrų ir 30 GB saugyklos vietos!

Argumentai už

 • 4 serveriai visame pasaulyje
 • Atsakingas palaikymas
 • 40 sąskaitų!!
 • Bet kada pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • Išlaidos USD

2. „SiteGround“

„SiteGround“ logotipas

Interneto svetainė

www.siteground.com

Kaina

USD 14,95 už neribotas sąskaitas

Disko talpa

30 GB

Palaikymas

Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Greitis

9/10

Visuotinis pasiekiamumas

Taip

Nors jie praktiškai nėra Australijoje, jie turi puikų duomenų centrą Singapūre.

„SiteGround“ taip pat yra vienintelis oficialus „WordPress“ rekomenduojamas prieglobos sąrašas, reiškiantis, kad juos „WordPress“ rekomenduoja „WordPress“ (gana įspūdinga! – Jie, be abejo, gali spręsti bet kurią svetainę & CMS kaip viršininkas)

Štai kur „A2“ priegloba yra geresnė, nors „Siteground“ suteikia neribotas paskyras, tačiau pagrindinėje paskyroje yra tik tiek serverio išteklių, kad būtų galima apeiti, todėl kuo daugiau paskyrų įdėsite, tuo lėčiau gausite visas svetaines… nors šiuo metu , mes nežinome, kokia yra tiksli riba, kur pastebėtumėte šį sulėtėjimą.

Jų atnaujinimo išlaidos taip pat yra gana didelės. Nepaisant to, jie yra žinomi dėl aukštos kokybės hostingo ir didelio palaikymo.

Argumentai už

 • Tvirtas saugumas
 • Keli duomenų centrai
 • Rekomenduoja „WordPress“
 • Vidaus talpyklų sistema

Minusai

 • Didelės atnaujinimo išlaidos

3. Panteras

„Panthur“ logotipas

Interneto svetainė

www.panthur.com.au

Kaina

30 AUD / mėn. 10 sąskaitų

Disko talpa

20 GB

Palaikymas

Telefonas, bilietai

Greitis

8/10

Visuotinis pasiekiamumas

Ne

„Panthur“ yra vietinė įmonė (-ų, nes jų pagrindinė įmonė yra JAV įsikūrusi), kuri puikiai tinka „Aussie“ klientams, tačiau jie tikrai yra šiek tiek brangesni nei, pavyzdžiui, A2. Nepaisant to, spektaklis yra pritaikytas vietoje ir palaikymas yra gana atsakingas.

Jie siūlo 4 pakuotes, iš kurių galima rinktis.

Jų planai prasideda nuo 30 USD / mėn. Už 20 GB kosmoso.

Argumentai už

 • Vietinis žiniatinklio priegloba
 • Geras pasirodymas
 • 3 duomenų centrai Australijoje

Minusai

 • Jokių užsienio serverių
 • Šiek tiek brangiau

4. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“ logotipas

Interneto svetainė

www.greengeeks.com

Kaina

19,95 USD / mėn. Už 10 sąskaitų

Disko talpa

Neribota

Palaikymas

Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Greitis

8/10

Visuotinis pasiekiamumas

Taip

„GreenGeeks“ yra neabejotinai dar vienas kompiuteris, į kurį reikia atsižvelgti atsižvelgiant į jūsų perpardavėjo poreikius. Nors Australijoje ar netoli jos nėra serverių, šią problemą turėtų išspręsti greita „CloudFlare“ integracija. Yra 3 priežastys, kurios mums patinka, pirma – jų atsidavimas aplinkai. Jie grąžina 300% sunaudotos energijos atgal į tinklą. Tada yra kaina, ji yra labai prieinama, net USD, ir joje yra neribotos vietos diske! Galiausiai mums patinka, kaip jie pagal užsakymą kūrė savo apsaugos sistemas, kad jų serveriai būtų švarūs.

Jie taip pat turi palaikymą visą parą, kuris yra gana reaguojantis, ir siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis..

Pigiausio perpardavėjo planas prasideda nuo 19,95 USD / mėn. 10 sąskaitų.

Argumentai už

 • Ekologiškas
 • Pigiai
 • Neribota vieta diske

Minusai

 • Nėra serverių netoli Australijos (dar)

5. Debesys

„Cloudways“ logotipas

Interneto svetainė

www.cloudways.com

Kaina

10 USD

Disko talpa

25 GB

Palaikymas

Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Greitis

9/10

Visuotinis pasiekiamumas

Taip

„Cloudways“, kaip rodo pavadinimas, yra visa informacija apie debesų prieglobą, naudojimąsi kitų teikėjų serveriais ir leidžiančią diegti, valdyti bei stebėti tuose serveriuose esančias programas ir svetaines, išstumiant įprastą žiniatinklio prieglobos specialistą. Su tiekėjais, tokiais kaip „Digital Ocean“, „Vultr“, „Amazon AWS“ ir dar daugiau, našumas tikrai niekada nebūna problema. Kadangi mastelio keitimas yra debesų priegloba, čia svarbiausia yra stiprumas. „Cloudways“ gali būti naudojami didelėms svetainėms, su forumais ir didžiulėmis el. Prekybos parduotuvėmis, tvarkyti.

Sąranka ir vartotojo sąsaja skiriasi ir turi šiek tiek staigesnę mokymosi kreivę, palyginti su įprastais prieglobos paslaugų teikėjais, tačiau jei norite mokytis, tai verta! Jie net turi savo CDN, kad būtų galima maksimaliai padidinti krovimo laiką visame pasaulyje.

Kainų nustatymą sudėtinga paaiškinti, patikrinti jų svetainę ��

Argumentai už

 • Galingi serveriai
 • Nepaprastai keičiama

Minusai

 • Daugiau technikoms

Australijos žemėlapio perpardavinėtojas

Kaip išsirinkti geriausią perpardavėjo prieglobą jūsų poreikiams?

Pasirinkę tinkamą australų perpardavėjų prieglobos planą jūsų verslui, gausite sklandų plaukimą ir pasyvias pajamas naudodami puikius serverius & palaikymas ar… galvos skausmas & prarastas pelnas dėl netinkamos paramos, dažnų prastovų, įsilaužėlių serverių ir tt Galite pasirinkti kompaniją iš mūsų 5 geriausiųjų, kad galėtumėte ramiai ramintis, arba galite pradėti tyrinėti įvairius internetinius kompiuterius, siūlančius pigiausius perpardavėjų planus Australijoje (mes taip pat sudarė JK perpardavėjų prieglobos palyginimą ir JAV perpardavėjų prieglobos sąrašą, jei jums to reikės). Jei einate šiuo keliu, tai yra specifikacija, į kurią reikia atkreipti dėmesį renkantis šeimininką, mėgaukitės! Tai yra tas pats procesas, kurį mes naudojome, pavyzdžiui, „SiteGround“ apžvalgoje.

Kaina: Žiniatinklio prieglobos perpardavėjų planai

Nustatyti, kiek galite išleisti perpardavinėtojų prieglobai, dažniausiai yra kebliausia, dauguma jūsų tikriausiai ieško gana pigaus perpardavinėtojo prieglobos plano, jei tik pradedate (niekada niekada negaukite pigaus bendrojo prieglobos tinklo svetainių prieglobos plano). norėdami priglobti savo klientus, turėsite juos perkelti vėliau, kai tik gausite tinkamą pardavėjo sąskaitą – ir ne, tikrai nerasite tinkamo nemokamo interneto prieglobos, skirtos prieglobos klientui. Tai priklauso nuo įvairių veiksnių, pradedančių klientų skaičiaus, to, kiek planuojate imti mokestį / klientą ir kiek vietos norite skirti / klientui. Pirmiausia turėsite tai išsiaiškinti! Patogu sudaryti skirtingus planus skirtingiems klientams – mažiems yra 1 GB vietos, vidutiniams – 3 GB, o dideliems klientams gal net 10 GB. Laimei, dažnių juostos pločio apribojimai paprastai yra mažesnė problema nei erdvė, o tai mus veda į kitą tašką.

Pralaidumo / vietos apribojimai

Nors dauguma hostingo kompanijų siūlo daug pralaidumo, su kuriomis reikia žaisti, paprastai reikia atkreipti dėmesį į erdvę, neskaitant leidžiamų sąskaitų skaičiaus, būtent ji nuspręs, kiek klientų galite pasidėti savo perpardavinėtojo priegloboje. planas.

„Cpanel“ / WHM priegloba Australijoje

Aš visada įsitikinu, kad mano australų perpardavėjai turi WHM. Kaip jūs tikriausiai žinote, „Cpanel“ yra beveik pramonės valdymo standartų standartas. WHM (Web Host Manager) yra abonemento valdymo sistema, leidžianti kurti & tvarkykite individualias „Cpanel“ paskyras savo klientams. Galite sukonfigūruoti paketus, nustatyti apribojimus, peržiūrėti naudojimo statistiką, masinio atnaujinimo / ankstesnės versijos paskyras ir dar daugiau. Įsitikinkite, ar kas pasirinksite, naudojasi WHM, tai labai palengvina klientų paskyrų valdymą. (Net ir pigių perpardavinėtojų kompanijos turėtų turėti WHM).

Serverio vieta

Jei jūsų klientai yra Australijoje, įsitikinkite, kad serveris iš tikrųjų yra arti, arba Australijoje, nenusiminkite apie tai (tai, be abejo, taikoma ir kitoms tikslinėms auditorijoms, mes iš tikrųjų padarėme žiniatinklio prieglobos top 3 iš šių šalių: Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė, Kanada, Airija, & Singapūras). Jei atsitiks klientas užsienyje, galite naudoti „CloudFlare“, kad sumažintumėte galimą vėlavimą.

Uptime

Gana tiesiai, jei jie reikalauja 99,9% veikimo laiko, įsitikinkite, kad jie gali sukurti atsarginę kopiją, kiekvienas mūsų 5 geriausių žiniatinklio prieglobos kompiuteris atlieka puikų darbą.

Pagalba klientams

Neišvengiamai turėsite problemų, todėl būtina turėti deramą palaikymą savo gale! Tikrai nenorite, kad klientai lauktų tik todėl, kad jūsų pasirinktas perpardavėjas neturi palaikymo visą parą. Taigi pasižiūrėkite į jų galimybes ir įsitikinkite, kad jie palaiko telefoną, tiesiogiai bendrauja & 24/7 palaikymas. Akivaizdu, kad jei vykstate su pigiausia perpardavinėtojų kompanija, kurią galite rasti, palaikymo trūks.

Sąskaitų skaičius

Gana svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti, kiek klientų galite įsteigti? Jei sudėtumėte skaičius, kiek vietos užimtų kiekvienas klientas? Ar būtų geriau, jei perpardavinėtojo planas leistų daugiau klientų, nes galite atsisakyti siūlydami mažiau vietos / klientui? Pvz., Jei plane numatyta 50 GB vietos ir daugiausia 25 sąskaitos, kiekvienas klientas gauna 2 GB. Įsitikinome, kad kiekviename iš trijų populiariausių interneto prieglobos vietų yra pakankamai laisvos vietos ir sąskaitų skaičiaus.

Kitos savybės / techninės specifikacijos

Kiti dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra RAM (1 GB yra gana gera, mažiausiai 500 MB), Disk IO (2 MB / s yra gera), serverio greitis (SSD? LiteSpeed?), CPU (kiek branduolių), kasdieninės atsarginės kopijos ir kt. Taip pat patogu yra galimybė įdiegti „WordPress“, „Joomla“ ir kt. Naudojant 1 paspaudimo diegimo scenarijus, tačiau jie turėtų būti standartiniai su „Cpanel“. O jei turite daug pinigų, pažiūrėkite į galingą VPS arba dar galingesnį serverį!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author