Geriausias perpardavinėtojų priegloba

Kadangi dauguma žmonių, nukreipiančių į šį puslapį, yra internetiniai dizaineriai, kurie plečia savo verslą perpardavinėtojų prieglobos srityje, pateksime į jį tokiu kampu.

Kadangi patys esame žiniatinklio agentūra, turinti daugybę hostingo paskyrų (turime daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes jau atlikome tyrimą ir išsirinkome savo pačių geriausių geriausių perpardavinėtojų kompanijų 5 geriausių JAV (ir už jos ribų).

Daugiausia dėmesio skyrėme internetiniams kompiuteriams, siūlantiems perpardavinėtojų paskyras, apimančias ir „cPanel“, ir WHM (bet daugiau apie tai vėliau).

Šalutinis pastaba: Mūsų Nr. 1 veikia gana didelė laikina nuolaida, griebkite ją tol, kol ji truks!

Mes atlikome analizę, perpardavinėtojų prieglobos apžvalgas & palyginimų, kurių jums nereikia, todėl pateikiamas geriausių JAV perpardavėjų teikėjų sąrašas. Žemiau esančioje lentelėje pateikiama patogi 5 didžiausių perpardavinėtojų prieglobos apžvalga, mūsų manymu, suskirstyta pagal reitingą, nurodant kainą / mėn., & jų geriausios savybės.

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn
„InMotion“ logotipas 13,99 USD (50% nuolaida) Neribotos sąskaitos, 80 GB vietos diske, skirtas IP, nemokama atsiskaitymo programinė įranga! 80 GB Neribota
„A2HostingLogo“ 13,19 USD Bet kuriuo metu pinigų grąžinimo garantija, nemokami SSL + serveriai visame pasaulyje. 30 GB 40
svetainės logotipas 17,5 USD už 5 kreditus / sąskaitas Puikus našumas, nemokamas 1 spustelėjimo SSL diegimas, visuotinė pasiekiama – kreditų pagrįsta sistema, kuri kai kuriems nepatinka. 10 GB už kreditą 5
„Greengeeks“ logotipas 19,95 USD Ypatingai žalia, neribota vieta diske, Amsterdamo duomenų centras Neribota 10
„WP Engine“ logotipas 290 USD (netaikoma Agentūros programai vietoje) Ekspertų WP palaikymas, labai aukštos klasės, labai greiti serveriai. Neribota 15

„Turint tiek daug hostingo kompanijų, iš kurių gali būti labai daug laiko surasti tinkamą, atitinkantį jūsų poreikius, ypač todėl, kad atrodo, kad visos jos siūlo tas pačias savybes šiek tiek skirtingomis kainomis, todėl daugumai žmonių įdomu, kur yra skirtumas…

Be aukščiau pateiktos lentelės apžvalgos, mes taip pat sukūrėme šiek tiek išsamesnį 5 populiariausių variantų sąrašą. Mes rūšiavome pagrindinius žiniatinklio prieglobos elementus pagal šiuos kriterijus: Palaikymas, Prieinamumas ir Našumas / Galia. Mėgautis!”

Matthew Rogersas
Hostingo redaktorius

Geriausias perpardavinėtojų priegloba JAV – apžvalgos 2020 m. Gegužės mėn

1. „InMotion“ talpinimas

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina:
13,99 USD
Disko talpa: 80 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Dėl 90 dienų pinigų grąžinimo garantijos suteikiama daugiau vietos diske nei daugelyje kitų perpardavinėtojų, IR Neribotos sąskaitos sudaro net paprasčiausią perpardavinėtojo planą … „InMotion“ žino, kaip parduoti savo perpardavinėtojo paslaugas. Paprastai jie žinomi dėl aukštesnės klasės verslui skirtų prieglobos planų, tačiau už didelius įprastų žiniatinklio prieglobos paketų kaštus galime rasti stebėtinai prieinamą perpardavėjų paslaugų pasiūlymą..

Visuose planuose yra nemokamas domenas, neribotos sąskaitos, kenkėjiškos programos & DDoS apsauga maksimaliam saugumui, nemokama atsiskaitymo programinė įranga, atsarginės kopijos ir dar daugiau. Derinkite visa tai su 50% nuolaida, kurią jie šiuo metu veikia, ir jie tikrai nusipelno pirmos vietos!

Jų pigiausio perpardavėjo planas prasideda tik tada 13,99 USD (50% nuolaida) 

2. A2 talpinimas

Interneto svetainė: www.a2hosting.com
Kaina:
13,19 USD
Disko talpa: 30 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

A2 prieglobos logotipas

A2 priegloba yra dar vienas kompiuteris, kuris žino, ką daro, kai reikia perparduoti perpardavinėtojus. Nors jie siūlo mažiau už panašią kainą, jie taip pat siūlo ypač greitus serverius kitose pasaulio šalyse, prireikus suteikdami klientams galimybę naudotis pasauliniu mastu. Kas mums labai patinka „A2“, palyginti su „InMotion“, yra jų atsidavimas siekiant kuo labiau optimizuoti „WordPress“ platformą. WP jų serveriuose veikia nepriekaištingai.

Derinkite tai su bet kada suteikta pinigų grąžinimo garantija ir jie lengvai pateks į mūsų # 2 vietą.

Jų perpardavėjų prieglobos planai prasideda tik nuo 13,19 USD už 40 paskyrų ir 30 GB saugyklos.

3. „SiteGround“

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina:
11,25 svaro sterlingų
Disko talpa: 10 GB vienai paskyrai
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ logotipas

Nors „SiteGround“ yra žinomas dėl savo epinių pasirodymų su „WordPress“ (juos galų gale rekomenduoja patys „WordPress“, o tai yra labai įspūdinga), perpardavinėtojų planams mes teikiame pirmenybę „InMotion“ ar „A2“. Nėra taip, kad jų pasirodymas nėra nuostabus, nes jis yra. Tas pats su palaikymu ir viskuo kitu, ko tikitės iš tokio nuostabaus žiniatinklio prieglobos kaip SG.

Štai kaip jie nustato savo perpardavėjų prieglobos planus. „SiteGround“ dirba su kreditų sistema, o ne tiesesniais grynaisiais už sąskaitos Nr. / Vietos diske (tai gali šiek tiek suklaidinti, mes neabejotinai renkamės kitą sistemą). Jų planai prasideda nuo būtiniausių 5 kreditų = 5 x 42 USD per metus – tai yra 17,5 USD per mėnesį

4. „GreenGeeks“

Interneto svetainė: www.greengeeks.com
Kaina:
19,95 USD / mėn
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ logotipas

„GreenGeeks“ tikrai nėra pats pigiausias, tačiau jie pasižymi nuostabiu našumu, pasauliniais duomenų centrais. Jie 300% sunaudojamos energijos nukreipia atgal į tinklą! Jie taip pat yra labai keičiami, suteikia WHMCS licenciją atsiskaitymams tvarkyti, turi keletą puikių saugos funkcijų ir, jei reikia, siūlo nemokamą perkėlimą..

Jų pigiausio perpardavėjo planas prasideda nuo 19,95 USD / mėn. Už 10 sąskaitų.

5. WP variklis

Interneto svetainė: wpengine.com
Kaina:
 Netaikoma
Disko talpa: Netaikoma
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„WP Engine“ logotipas

„WP Engine“ jau kurį laiką yra aukštos kokybės valdomo WP prieglobos standartas, todėl mes juos paminime sąraše. Aš nepradėsiu išvardyti visų funkcijų, susijusių su jų paslaugomis, nes mes būsime čia kurį laiką … bet tai beveik apima viską, apie ką galite galvoti, pradedant SSL ir baigiant greitais serverio nustatymais, CDN, ekspertų WP palaikymu, į didelį saugumą, automatinius atnaujinimus ir dar daugiau.

Nepaisant to, tai, kas neabejotinai juos kliudo perpardavėjams, yra jų įkainiai … jų nėra. Jei norite gauti informacijos apie jų perpardavinėtojų prieglobos planus, turite kreiptis į jų agentūros programą.

Jei patikrinsite įprastą jų įkainį ne agentūros programoje, tai 15 svetainių kainuoja 290 USD / mėn., Tai yra labai brangu, bet vėlgi, jie labai gerai vertina tai, ką daro.

JAV perpardavėjai, talpinantys tyrėjus

JAV perpardavinėtojų priegloba: kasimas giliau

Į ką atkreipti dėmesį tiriant perpardavinėtojų prieglobą JAV.

Dabar labiau nei bet kada fantastinė idėja yra pradėti internetinį verslą. Amerikiečių verslas gali gauti naudos iš 95% amerikiečių, kurie per savo gyvenimą yra pirkę internetu, pusė jų nori apsipirkti internete..

Naujas ir populiarus būdas gauti naudos iš elektroninės komercijos ir naujų internetinių svetainių valdytojų apskritai tampa perpardavinėtojų priegloba. Kai tampate perpardavėjų priegloba, perparduodate prieglobos vietą įmonėms, interneto agentūroms, naujiems žiniatinklio valdytojams ir tt. Tai priklauso nuo prenumeratos, todėl galite gauti tikrai nemažą pelną..

Geriausio perpardavėjo priegloba jūsų verslui bus sklandus procesas, dėl kurio gaunamos pajamos, arba didžiulis galvos skausmas ir pelno praradimas dėl techninių sunkumų ir blogos paramos.

Svarbu ištirti kelias interneto prieglobos, siūlančios prieinamus planus, galimybes, kad galėtumėte pasirinkti patikimą planą. Jei pasirinksite pirmąjį rastą variantą, galbūt atsiskaitysite už paslaugą, kuri nėra geriausia jūsų verslui.

Norėdami žinoti, kas daro puikų perpardavinėtojų tinklą, turėtumėte žinoti, kas suteikia puikų aptarnavimą. Tai yra keli dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį tiriant perpardavinėtojus JAV, ir patarimai, kaip žinoti, ar gaunate geriausias paslaugas. Be to, mes taip pat sukūrėme palyginimus su Australijos perpardavinėtojų ir JK perpardavėjų priegloba.

Kas yra perpardavinėtojo priegloba?

Tiems, kurie vis dar nėra tikri dėl to, kas yra perpardavinėtojo priegloba, gali būti šiek tiek painu, jei nežinote apie tikslius verslo santykius. Tai paslauga, kurią teikia JAV žiniatinklio prieglobos privatiems asmenims, įmonėms ir organizacijoms.

Tai pradedama perkant internetinę erdvę iš didesnio serverio ir parduodant tą vietą įmonėms, kurios nori savo sukurtą svetainę (savo pačių ar interneto agentūros) ir valdo perpardavinėtojo kompiuterį. Perpardavinėtojai dažniausiai suprojektuos jiems skirtą įmonės tinklalapį ar svetainę, pateiks naujausią informaciją puslapiuose ir aptarnaus klientų aptarnavimą. Tačiau visa ši informacija pagrįsta tuo, ką pirminė prieglobos paslauga siūlo perpardavinėtojams, su kuriais jie dirba.

Perpardavinėtojų priegloba yra puikus būdas svetainių kūrėjams išplėsti savo praktiką, išplėsti savo tinklą ir padidinti savo pajamas.

Perspėkite, kad įmonės tikisi iš šeimininkų profesionalių paslaugų: jos labai pasitiki savo svetainių valdymu ir funkcionalumu, todėl jūs turite įsitikinti, kad pagrindinis jūsų pasirinktas kompiuteris yra kokybė. Priešingu atveju jūs prarasite daug pinigų dėl nepatikimumo. Remiantis keliais svarbiais komponentais, svarbu įvertinti, ką siūlo keli potencialūs kompiuteriai.

Kaina

Bus sunku apskaičiuoti, kiek galite finansiškai išleisti perpardavėjų prieglobos paslaugai. Nežinote, kas yra jūsų būsimi klientai ar kiek vietos jie pareikalaus sumokėti, taip pat kiek klientų turėsite. Nepaisant to, jūs norite prieinamo plano, kuris vis tiek veiks tinkamai ir profesionaliai. Turėsite apskaičiuoti apytikslį biudžetą ir įvertinti, kiek vietos norite skirti kiekvienam klientui, ir pasirinkti planą, kuris leidžia atitinkamai pakoreguoti..

Priklausomai nuo kiekvieno kliento, jūs taip pat turėtumėte mokėti sudaryti skirtingus planus pagal jų poreikius. Vienas klientas galėjo turėti 1 GB vietos, kitas 3 GB ar net 10 GB. Nors paruošti erdvę klientams gali būti sudėtinga, atminkite, kad visada galite pakoreguoti ar pasiūlyti kelis planus.

Net Amerikoje niekada nesitikėkite rasti nemokamą interneto prieglobos paslaugą. Jūs netgi turėtumėte vengti neįtikėtinai pigių planų, nes jie tikriausiai yra per geri, kad būtų tiesa, ir greičiausiai yra linkę į avarijas.

Pralaidumas / disko vieta

Visada dar kartą patikrinkite pralaidumo ir vietos diske ribas, nes jie nustatys, kiek didelių jūsų klientų svetainių gali gauti, ir kiek duomenų jiems leidžiama naudoti kiekvieną mėnesį..

Galima įsigyti „cPanel“ / WHM

Jungtinėse Amerikos Valstijose „cPanel“ yra interneto svetainių talpinimo pramonės standartas. Čia pateikiamos grafinės sąsajos ir automatizavimo įrankiai valdymo skydelio pavidalu, kurie suteikia galimybę kompiuteriams ir jų klientams lengvai valdyti savo svetaines. Dėl „cPanel“ jums nereikia suprasti sudėtingos kompiuterio programinės įrangos ir kodavimo, kad būtumėte perpardavinėtojo priegloba.

WHM (Web Host Manager) yra sistema, leidžianti vartotojams lengvai valdyti savo „cPanel“ paskyras visiems klientams. Jie eina koja kojon, ir jūs klientams suteiksite daug lengvesnes ir suprantamesnes paslaugas, jei jūsų planą palaikys WHM ir cPanel. Galėsite nustatyti paketus ir planus, peržiūrėti statistiką ir priglobti kelias naujovinimo / ankstesnės versijos paskyras. Retai būna, kad net pigesnės perpardavinėtojų kompanijos neturėtų WHM, tačiau niekada nepakenks dar kartą patikrinti.

Serverio vietos

Tai yra vienas iš svarbiausių ir nepastebimų elementų šiame sąraše! Visada įsitikinkite, kad jūsų serveris iš tikrųjų yra JAV. Tai nesunku manyti, nes mes galime pasiekti internetinius puslapius visame pasaulyje, kuriuos galime priglobti iš bet kurios vietos. Jei nuspręsite išplėsti savo rinką užsienyje, „CloudFlare“ sumažins vėlavimą.

Uptime

Įsitikinkite, kad bet kokia pretenzija, kurią serveris jums parodo, pavyzdžiui, 99 proc. Perskaitykite apžvalgas, jei įmanoma, kad sužinotumėte, ar kiti nepatiria vėlavimų prieš investuodami.

Pagalba klientams

Labai svarbu, kad jūsų serveris leistų visiškai bendrauti klientams palaikant 24/7 palaikymą ir (arba) gyvus pokalbius. Klientai nutraukia savo planus, jei mano, kad jie gali gauti geresnę palaikymo sistemą kitur ir kad visos svetainės problemos bus greitai pašalintos..

Leidžiamų sąskaitų skaičius

Tai svarbu atsiminti, kai žiūrima į serverio pralaidumo ir vietos parinktis. Tai lemia, kiek verslo galite imtis, ir jūsų potencialias pajamas. Norite įsitikinti, kad neturite per daug paskyrų, nes priešingu atveju sumažės kiekvieno asmens talpa ir pralaidumas. Stenkitės išlaikyti pusiausvyrą savo versle, kad niekas nesijaustų sutrumpėjęs.

Kitos savybės / techninės specifikacijos

Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra greičio optimizavimas (ar jie siūlo SSD saugyklą, ar „LiteSpeed“?), RAM (pakanka 1 GB laisvosios kreipties atminties), disko IO (maždaug 2 MB), kasdieninės atsarginės kopijos, SSL sertifikatai (turėtų būti nemokami), neriboti pralaidumas ir procesorius (kiek galimų branduolių?).

Taip pat bus naudinga įdiegti vieno spustelėjimo diegimo scenarijaus programas, tokias kaip „WordPress“ ar „Joomla“, kurios yra standartinės „cPanel“..

Jei jus užvaldo viskas, apie ką reikia atsižvelgti, atminkite, kad jūsų tyrimai atsipirks, kai galėsite uždirbti papildomų pajamų kaip perpardavinėtojas.!

ARBA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author