Geriausias perpardavinėtojų priegloba JK

Kadangi dauguma žmonių, nukreipiančių į šį puslapį, yra internetiniai dizaineriai, kurie plečia savo verslą perpardavinėtojų prieglobos srityje, pateksime į jį tokiu kampu.

Kadangi patys esame žiniatinklio agentūra, turinti daugybę hostingo paskyrų (turime daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes jau atlikome tyrimą ir išsirinkome savo pačių geriausių 5 geriausių perpardavėjų prieglobos įmonių JK.

Daugiausia dėmesio skyrėme internetiniams kompiuteriams, siūlantiems perpardavinėtojų paskyras, apimančias ir „cPanel“, ir WHM (bet daugiau apie tai vėliau).

Šalutinis pastaba: Mūsų Nr. 1 veikia gana didelė laikina nuolaida, griebkite ją tol, kol ji truks!

Keletas geriau žinomų prekės ženklų / svetainių, nukreipiančių į mūsų turinį:

Mes žinome savo daiktus, nedidelį daugelio atsiliepimų pavyzdį:

Tomas yra aistringas ir greitai supranta savo klientų poreikius. Aš tikrai įvertinau jo norą pasidalinti žiniomis ir įgūdžiais, kaip naudoti savo naują svetainę. Ačiū Tomui!

Sally Mac
Turinio lentelės

„MangoMatter“ leido taip lengvai susikurti dabartinę mūsų svetainę. Tomas buvo asmeniškai įtrauktas nuo pirmosios konsultacijos iki pabaigos, ir jis vis dar yra lengvai pasiekiamas atliekant bet kokius pataisymus, kurių gali prireikti!

Demitrios Lecatsas
Švieži plaukai

Mes pasirinkome Tomą kurti mūsų svetainę, nes mums patiko kitų jo suprojektuotų svetainių stilius. Visas procesas buvo be streso. Tomas buvo toks paslaugus ir nė vienam iš mūsų daugybės prašymų nebuvo per daug rūpesčių. Tomui malonu dirbti. Mums patinka svetainė, kurią jis mums sukūrė, ja lengva naudotis ir ji atrodo fantastiškai.

Carlas Olive’as
Pavasaris!

Mūsų patirtis su „Mango Matter“ buvo fantastiška! Tomu labai lengva dirbti, jis yra pozityvus, efektyvus ir akivaizdžiai puikus to, ką daro. Labai rekomenduojama.

Lucy Reeves
Priemonės, kuriomis

Mes pasamdėme Tomą kurti savo naujos įmonės interneto svetainę ir džiaugėmės rezultatais. Jis sugebėjo ne tik pristatyti mūsų trumpą pranešimą, bet ir pateikti puikių idėjų, apie kurias niekada nebūtume pagalvoję. Geriausia, kad Tomas dosniai leidžia laiką ir toliau teikia patarimus bei palaikymą.

Neilas Mackenzie
Pramoginis

Koks lengvas ir sklandus darbo su „MangoMatter“ patirtis! Tomas tiksliai suprato, kokie mes buvome po to, ir mes esame nepaprastai sužavėti galutinio produkto. Niekada nesiryžčiau ateityje vėl pasirinkti „MangoMatter“.

Tysonas Karalius
„Plumbrite Solutions“ direktorius

Tomas iš „MangoMatter“ buvo nepaprastai naudingas, profesionalus ir puikus palaikymas kuriant mano svetainę. Jis yra daugybė žinių ir labai efektyvus. Aš nesiryžtu rekomenduoti „MangoMatter“ ir tai jau padariau.

Michelle Watson
„iFix“

Mes atlikome analizę, perpardavinėtojų prieglobos apžvalgas & palyginimų, kurių jums nereikia, todėl bus pateiktas geriausių JK perpardavėjų teikėjų sąrašas. Žemiau esančioje lentelėje pateikiama patogi 5 didžiausių perpardavinėtojų prieglobos apžvalga, mūsų manymu, suskirstyta pagal reitingą, nurodant kainą / mėn., & jų geriausios savybės.

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.SavybėsDisko erdvė Paskyrų skaičiusPaslaugos serveriai visame pasaulyjeOptimizuota „WordPress“ tinklalapiui
„A2HostingLogo“ 10,16 svarų sterlingų (buvo 15,40 £) Bet kada teikiama pinigų grąžinimo garantija, nemokami SSL + serveriai Amsterdame (puikus greitis JK svetainėms) = nesąmoningas! 30 GB 40
svetainės logotipas £ 11.25 už 5 kreditus / sąskaitas Puikus našumas, nemokamas 1 spustelėjimo SSL diegimas, visuotinė pasiekiama – kreditų pagrįsta sistema, kuri kai kuriems nepatinka. 10 GB už kreditą 5
„Greengeeks“ logotipas 19,95 USD Ypatingai žalia, neribota vieta diske, Amsterdamo duomenų centras Neribota 10
TSOhost logotipas £ 33,98 Vietinė įmonė, neribota vieta diske Neribota 100
„WP Engine“ logotipas 290 USD (netaikoma Agentūros programai vietoje) Ekspertų WP palaikymas, labai aukštos klasės, labai greiti serveriai. Neribota 15

„Turint tiek daug hostingo kompanijų, iš kurių gali būti labai daug laiko surasti tinkamą, atitinkantį jūsų poreikius, ypač todėl, kad atrodo, kad visos jos siūlo tas pačias savybes šiek tiek skirtingomis kainomis, todėl daugumai žmonių įdomu, kur yra skirtumas…

Be aukščiau pateiktos lentelės apžvalgos, mes taip pat sukūrėme šiek tiek išsamesnį 5 populiariausių variantų sąrašą. Mes rūšiavome pagrindinius žiniatinklio prieglobos elementus pagal šiuos kriterijus: Palaikymas, Prieinamumas ir Našumas / Galia. Mėgautis!”

Matthew Rogersas
Hostingo redaktorius

Geriausias JK perpardavėjų priegloba – apžvalgos 2020 m. Gegužės mėn

1. A2 talpinimas

Interneto svetainė: www.a2hosting.com
Kaina:
10,16 svarų sterlingų
Disko talpa: 30 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

A2 prieglobos logotipas

A2 priegloba čia tikrai yra karalius. Jie yra JAV įsikūrusi įmonė, tačiau visame pasaulyje, įskaitant Amsterdamą, turi labai daug greitų serverių, todėl greitis JK svetainėms nekelia reikšmės (netgi išjudina didelę JK konkurenciją iš vandens).!

Pridėkite prie to bet kuriuo metu suteiktą pinigų grąžinimo garantiją, palaikymą visą parą ir visą parą bei nemokamą svetainių perkėlimą … tai tikrai nėra nuobodu!

Jų planai prasideda nuo tik 10,16 svarų sterlingų per mėnesį (buvo 15,40 svaro) už 40 paskyrų ir 30 GB atminties!

2. „SiteGround“

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina:
11,25 svaro sterlingų
Disko talpa: 10 GB vienai paskyrai
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ logotipas

„SiteGround“ yra visų žvaigždžių žvaigždė, kai kalbama apie „WordPress“ – jas netgi oficialiai rekomenduoja patys „WordPress“. Jų prieglobos sąranka siūlo labai greitą ir patikimą prieglobą, ir mes be galo mylime juos už atskirų svetainių prieglobą.

Jų planuose taip pat yra daugybė nuostabių funkcijų, tokių kaip neįtikėtinai efektyvi apsaugos sistema, automatinės atsarginės kopijos ir nemokama SSL (labai svarbi el. Prekybos svetainėms)..

Išlaidoms padengti yra geriau, kai A2 priegloba yra geresnė. „SiteGround“ veikia su kredito sistema, o ne tiesesniais grynaisiais pinigais sąskaitoms Nr. / Diske. Jų planai prasideda nuo būtiniausių 5 kreditų = 5x £ 27 / metus – tai yra 11,25 £ / mėn

3. „GreenGeeks“

Interneto svetainė: www.greengeeks.com
Kaina:
19,95 USD / mėn
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ logotipas

„GreenGeeks“ yra viena iš bendrovių, apie kurias jūs tiesiog žinote, kad viskas daroma teisingai. Nuo 2008 m., Kai jos pradėjo veikti, jos pastebimai augo. vėjo energija, gana įspūdinga!

Kalbant apie perpardavinėtojų prieglobą, jie yra labai patikimi, turi greitą duomenų centrą Amsterdame ir perpardavinėtojų planuose siūlo neribotą vietą diske (nors atminkite, kad jūsų sąskaitų skaičius vis dar ribotas).

Jų pigiausio perpardavėjo planas prasideda nuo 19,95 USD / mėn. Už 10 sąskaitų.

4. TSOhost

Interneto svetainė: www.tsohost.com
Kaina:
£ 33,98 (+ 20% PVM)
Disko talpa: Neribota vieta diske
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

TSOhost logotipas

Turėdami daugiau nei dešimtmetį prieglobos patirtį, jie yra vieni iš žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų JK.

Jie turi viską, ko jums reikia … didžiulius duomenų centrus Slau mieste, palaikymą visą parą ir visą parą veikiančią duomenų saugyklą bei efektyvų debesų prieglobą & „Hibridiniai“ sprendimai… jei norite apsilankyti vietoje, tai vaikinai, su kuriais verta eiti!

Jų pagrindinis perpardavėjo planas gali talpinti iki 100 domenų ir turi neribotą vietą diske, o tai yra gana įspūdinga.

Geriausias jų planas prasideda nuo £ 33,98 (+ 20% PVM)

5. WP variklis

Interneto svetainė: wpengine.com
Kaina:
 Netaikoma
Disko talpa: Netaikoma
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„WP Engine“ logotipas

„WP Engine“ jau kurį laiką yra aukštos kokybės valdomo WP prieglobos standartas, todėl mes juos paminime sąraše. Aš neketinu pradėti išvardyti visų su jų paslaugomis susijusių funkcijų, nes mes čia dar kurį laiką būsime … bet tai beveik apima viską, apie ką galite galvoti, pradedant SSL ir baigiant greitais serverio nustatymais, CDN, ekspertų WP palaikymu, į didelį saugumą, automatinius atnaujinimus ir dar daugiau.

Nepaisant to, tai, kas neabejotinai juos kliudo perpardavėjams, yra jų įkainiai … jų nėra. Norėdami gauti informaciją, turite kreiptis į jų agentūros programą.

Jei patikrinsite įprastą jų įkainį ne agentūros programoje, tai 15 svetainių kainuoja 290 USD / mėn., Tai yra labai brangu, bet vėlgi, jie labai gerai vertina tai, ką daro.

Perpardavinėtojų priegloba tyrėjams

JK perpardavėjų priegloba: kasimas giliau

Kas yra perpardavinėtojo priegloba?

Kai viena kompanija, prieglobos paslaugų teikėja, nusprendžia išnuomoti savo pralaidumą ir standžiojo disko vietą kitam mažesniam verslui, kuris tada nuomojasi tą vietą mažesnėms trečiosios šalies įmonėms, tai yra perpardavinėtojo interneto priegloba. Iš esmės tai yra priegloba savo klientams, tarsi jūs patys esate svetainių prieglobos įmonė.

Tai labai įprasta praktika JK dizaineriams ir svetainių kūrėjams, kurie nori prisistatyti papildomomis paslaugomis, tokiomis kaip JK interneto priegloba, taip pat verslininkams, kurie siekia sukurti savo verslo žiniatinklio prieglobą..

ps: mes taip pat sukūrėme 3 populiariausių perpardavinėtojų prieglobos Australijos ir JAV perpardavinėtojų prieglobos palyginimus.

Dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį tiriant perpardavėjų prieglobą:

Kaina

Vienas iš slidesnių planų sudarymo ir vykdymo aspektų yra tai, kiek galite išleisti tam lėšų (ir ne, perpardavinėtojams nemokama interneto priegloba nėra). Kai pirmą kartą pradedate, gali atrodyti, kad geriausia imtis veiksmų, kai paprasčiausiai ieškote pigiausio plano – tai nebūtinai yra geriausias pasirinkimas. Kiekvienas turi savo individualius poreikius, todėl geriausias jūsų planas priklausys nuo kelių skirtingų veiksnių, pavyzdžiui, nuo to, kiek serverio vietos norite parduoti ir kiek planuojate apmokestinti pradedančius klientus..

Atliekant šį darbą, paprastai rekomenduojama didesniems klientams suteikti apie 10 GB vietos, vidutiniams klientams – apie 3Gb, o mažesniems reikia tik apie 1 GB. Laimei, kosmosas paprastai būna didesnis nei pralaidumo apribojimai.

Pralaidumas / Disko vieta

Tinkamą pralaidumo kiekį gana dažnai galima rasti JK prieglobos įmonėse, todėl disko vietos yra tai, ko vertėtų žiūrėti. Tai bus pagrindinis lemiamas veiksnys, kai nustatysite klientų, su kuriais gali susidoroti jūsų perpardavinėtojo prieglobos planas, skaičių (tikrai, jei priglobiate daug el. Prekybos svetainių), nors leistinų paskyrų skaičius taip pat yra svarbus.

Galima įsigyti „cPanel“ / WHM

„cPanel“ yra pagrindinis skydas, kuris yra pagrindinis pramonės standartas. Naudodami „Web Host Manager“ (WHM) vartotojai gali valdyti „cPanel“ abonementus ir sukurti naujas, kai jiems to reikia. Štai kodėl JK perpardavėjams svarbu turėti WHM – turėdami tai, jie gali nustatyti apribojimus, nustatyti paketus, peržiūrėti naudojimo statistiką, atnaujinti ar atnaujinti paskyras ir dar daugiau. Kuo paprasčiau bus naudojama sąskaitų tvarkymo sistema, tuo paprastesnis bus visas darbas. Net pagrindiniuose planuose tai turėtų būti numatyta.

Serverio vietos

Kiekviena internete esanti informacija yra fiziškai talpinama tam tikroje vietoje. Paprastai geriausia laikyti savo serverio vietą toje pačioje šalyje, kurioje dirba jūsų aptarnaujami klientai – jei jie yra JK, ieškokite serverio toje šalyje. Užsienyje yra pigesnių planų, kurie kartais gali būti labai perspektyvūs; tačiau kai reikia atsiminti šiuos vertės planus, yra tai, kad klientų aptarnavimo kokybė gali būti daug žemesnė, nei jūs tikėjotės.

Uptime

Laikas, kurį serveris išlieka tinkle ir veikia, yra veiksmingas. Jei veiksmo laikas yra per daug dėmėtas, tas, kuris lankosi svetainėje, nedelsdamas palieka puslapį ir suranda konkurentą, kurio svetainė veikia efektyviau. Pirkdami planą ir ieškodami tokių, kurių veikimo laikas yra 99,9%, atlikite papildomus tyrimus ir įsitikinkite, kad jų ataskaitos yra tikslios, nes tai nėra kategorija, kurią norite naudoti.

Pagalba klientams

Aukštos kokybės klientų aptarnavimas yra labai svarbus šioje pramonėje, nes be nesėkmės kažkas visada suklys, kai mažiausiai tikėsitės. Nesvarbu, ar tai netikėtas prastovos laikotarpis, ar pralaidumo problema, paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra negalėjimas pasiekti klientų aptarnavimo tarnybą, nes jie nesiūlo pagalbos visą parą arba, kas dar blogiau, susiduria su klientų palaikymo tarnyba, kuri iš tikrųjų visai nėra naudinga.

Viena iš sričių, kurią norite patikrinti dėl gero klientų aptarnavimo lygio, yra tiesioginis pokalbis visą parą ir palaikymas telefonu. Jei nuspręsite dėl pigiausios prieglobos įmonės, akivaizdu, kad paramos lygio tikrai trūks.

Leidžiamų sąskaitų skaičius

Galimas klientų skaičius yra dar vienas svarbus faktorius renkantis prieglobos planą. Daug laiko, tai iš dalies priklauso nuo turimos vietos, nes jūs turite ją padalyti tarp savo klientų ir įsitikinti, kad jie turi pakankamai vietos atitinkamoms svetainėms paleisti. Pvz., Galite investuoti į planą, kuriame siūloma daugiau klientų, bet mažiau vietos kiekvienam klientui, pvz., Į vieną, kuriame yra ne daugiau kaip 25 sąskaitos iš viso 50 GB, o tai kiekvienam klientui suteiktų 2 GB.

Surasti gražų balansą tarp paskyrų skaičiaus ir vietos paskirstymo gali būti sudėtinga, tačiau išsiaiškinus, koks yra jūsų tikslas, pereiti prie kito veiksmo yra paprasta..

Kitos savybės

Kelios kitos funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį:

  • RAM – ne mažiau kaip 500 MB, tačiau rekomenduojama 1 GB
  • Disko IO – geras skaičius, kurio reikia ieškoti, yra 2 MB per sekundę
  • CPU – kiek branduolių jums reikia ir kiek jų yra?
  • Serverio greitis – kaip tai greita, SSD ar „LiteSpeed“?
  • Kasdieninės atsarginės kopijos – labai svarbios saugumo tikslais

Gebėjimas lengvai įdiegti „WordPress“ ir „Joomla“ taip pat labai naudingas, nors jie jau turėtų būti pateikiami su „Cpanel“ paketu. Jei biudžeto apribojimai jums nekelia problemų, galingas VPS gali būti neįtikėtinai naudingas jūsų serverio saugumui. Kita brangi savybė, verta, jei turite pinigų išleisti, tai investavimas į tam skirtą serverį.

ARBA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author