Geriausias „Magento“ hostingas

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (turime nesuskaičiuojamą daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų žiniatinklio prieglobą. Tai yra geriausi mūsų „Magento“ prieglobos paslaugų teikėjai.

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesWeb svetainė
siteground2 9,3 / 10 3,95 USD (laikina 67% nuolaida) 10 GB Galingas, greitas, epinis palaikymas ir + 30 dienų pinigų grąžinimo garantija! = Laimėk!
hostgatorius 8.7 / 10 2,78 USD Neribota Pigi + neribota vieta diske!
„A2HostingLogo“ 8,5 / 10 3,92 USD (mažiau nei 7,99 USD) Neribota Neribota vieta diske!
inmusacija 8,3 / 10 4,19 USD (40% nuolaida) Neribota Patyręs, patikimas, šiek tiek brangesnis.
Svajonių dvasia 8/10 7,95 USD Neribota Puikus pasirodymas & palaikymas

Geriausios „Magento Hosting 2020“ apžvalgos

1. „SiteGround“

„SiteGround“ logotipas

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina: 3,95 USD
Disko talpa: 10 GB

Mes manome, kad geriausias „Magento“ priegloba yra „Siteground“, dėl kelių priežasčių. Pradėkime nuo prieglobos planų, šiuo metu jų yra 3.

Jų „StartUp“ planas yra puikus pradedantiesiems ir turintiems ribotą biudžetą. Komplekte yra tik 1 svetainė ir 10 GB saugyklos vietos, tačiau visada galite atnaujinti aukštesnį planą, kai to reikia.

Pasirinkite „GrowBig“ planą, jei norite priglobti neribotą skaičių svetainių (tai taip pat yra populiariausias „Siteground“ planas). Gaunate dvigubai daugiau vietos (20 GB) nei paleisties planas ir dar daugiau funkcijų.

„GoGeek“ yra svarbiausias „SiteGround“ planas, nes jame yra daugiausiai funkcijų. Už vieną gausite 30 GB saugyklos vietos. Be abejo, gavę šį planą, taip pat galite priglausti neribotą skaičių svetainių.

Atminkite, kad visuose „SiteGrounds“ bendrojo prieglobos planuose yra integruota „Git“ integracija, kad būtų galima lengvai valdyti „Magento“ versiją ir nemokamai įdiegti „Magento 2“..

Kita geriausių „SiteGround“ funkcijų yra klientų aptarnavimas. Jūs turite tai pripažinti – jums visada reikės pagalbos, susijusios su svetaine. Na, naudodamiesi „SiteGround“, jums garantuojamas palaikymas visą parą, naudojant tiesioginius pokalbius, palaikymą telefonu ir el. Laišką. Jie taip pat turi klausimų ir atsakymų duomenų bazę, į kurią galite atkreipti dėmesį spręsdami problemas.

Argumentai už

 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Patikima 99,99% neveiklumo garantija

2. „HostGator“

„HostGator“ logotipas

Interneto svetainė: www.hostgator.com
Kaina: 2,75 USD
Disko talpa: Neribota

„HostGator“ yra vienas populiariausių šių dienų bendrojo prieglobos teikėjo. Jie turi tris planus, kuriuos galite pasirinkti (kaip nurodyta toliau). Atminkite, kad visi trys „HostGator“ planai yra su neribota saugyklos vieta ir pralaidumu. Pagrindinis jų skirtumas yra svetainių, kurias galite priglobti, skaičius ir bendros tam tikro plano savybės.

 • Hatchling – tai laikoma „HostGator“ pradiniu planu. Be to, kad jis yra labai įperkamas, jis taip pat aprūpintas labai ribota funkcija – eidami į šį planą galite priglobti tik vieną svetainę. Vis dėlto tai vis dar tinka pradedantiesiems (ir tiems, kurie tik pradeda savo verslą).
 • Kūdikis – „HostGator’s Baby“ planas yra turbūt populiariausias jų planas. Daugelis žmonių siekia šio konkretaus plano, nes jame gali būti neribotas skaičius svetainių. Taigi, jei nuspręsite artimiausiu metu surengti keletą svetainių, žinote, kad šis planas jam yra daugiau nei tinkamas.
 • Verslas – ieškokite „HostGator“ verslo plano, jei jau žinote, kur esate savo versle. Tai taip pat yra geriausias planas, kurį galite gauti, jei ketinate naudotis elektronine prekyba.

Argumentai už

 • Nemokamas svetainių kūrėjas
 • Visi planai yra su neribota saugykla ir pralaidumu
 • Patogus naudoti „cPanel“

Minusai

 • Turėsite nusipirkti domeno vardą, nes jis nėra įtrauktas į jokį paketą
 • Jų pigiausiame plane gali tilpti tik 1 svetainė
 • Daugybė iš anksto pasirinktų paslaugų prisiregistruojant (tiesiog atžymėkite tas, kurių jums nereikia)

3. A2 talpinimas

A2 prieglobos logotipas

Interneto svetainė: www.a2hosting.com
Kaina: 3,92 USD
Disko talpa: Neribota

Jei ieškote bendro hostingo plano, apsvarstykite A2 prieglobos planą, nes jie siūlo tris variantus, kuriuos galite pasirinkti iš:

 • „Lite“ planas – ieškokite jų „Lite“ plano, jei ketinate sukurti tik 1 svetainę. Šis planas jau aprūpintas neribota saugykla ir neribotu pralaidumu. Todėl pagal šį planą galite sukurti tikrai didelę svetainę.
 • „Swift“ planas – „A2 Hosting“ „Swift“ planas aprėpia visas „Lite“ plano funkcijas ir dar daugiau. Todėl taip pat gausite neribotą saugyklą ir pralaidumą, taip pat neribotą skaičių svetainių. Nereikia nė sakyti, kad tai taip pat daug greičiau nei „Lite“ planas.
 • „Turbo“ planas – jų „Turbo“ planas yra greičiausias „A2 Hosting“ planas. Taip pat gausite visas funkcijas, įtrauktas į „Swift“ planą, ir dar daug daugiau. Taigi taip, naudodamiesi šiuo planu galite priglausti neribotą skaičių svetainių ir gauti neribotą saugyklos vietą bei pralaidumą.

Atminkite, kad „A2 Hosting“ savo klientams siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl tikrai nėra ko bijoti. Galite ramiai nusipirkti bet kurį jų prieglobos planą. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus..

Argumentai už

 • Lanksčios mokėjimo galimybės (1, 12, 24, 36 mėnesiai)
 • Laisva migracija
 • Geras klientų aptarnavimas (tiesioginiai pokalbiai, telefonas, bilietų įsigijimas ir kt.)

Minusai

 • Jei ketinate atšaukti savo planą, turėsite pateikti atšaukimo prašymą likus 15 dienų iki atnaujinimo datos (jei ne, vis tiek būsite apmokestinti ir negalėsite grąžinti lėšų).
 • Atnaujinimo procentas yra labai didelis
 • Jų nemokama migracija naudinga tik vienai svetainei

4. „InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ logotipas

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina: 6,39 USD
Disko talpa: Neribota

Naudodamiesi „InMotion Hosting“, pasirenkant bendro hostingo planą, jums suteikiamos trys galimybės:

 • Paleidimo planas – tai pigiausias „InMotion“ prieglobos planas. Komplekte yra 1 nemokamas domenas, 2 svetainės ir neribotas saugojimas bei pralaidumas.
 • Energijos vartojimo planas – augančios įmonės paprastai laikosi šio plano, nes jame galite laikyti net 6 svetaines. Kaip ir paleidimo planą, taip pat gausite 1 nemokamą domeną, taip pat neribotą saugyklos vietą ir pralaidumą.
 • Pro planas – jei planuojate sukurti daug svetainių (daugiau nei 6), tuomet tai būtų geras pasirinkimas, nes su ja galite priglausti neribotą skaičių svetainių. Žinoma, taip pat gausite nemokamą domeną, neribotą saugyklą ir neribotą pralaidumą.

Atminkite, kad aukštesnės kainos hostingo planuose visada yra daugiau funkcijų ir jie yra greitesni nei žemesnių kainų.

Svarstydami „InMotion Hosting“ dėl jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų, žinokite, kad jie klientams suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Tai beveik prilygsta jų planų išbandymui nemokamai (30 dienų).

Visuose „InMotion“ prieglobos planuose taip pat yra nemokamų duomenų atsarginių kopijų. Tačiau tai riboja tik 10 GB. Viršijus šią ribą, jūsų svetainės atsarginės kopijos sukurti nepavyks – taigi, turėsite rankiniu būdu pasidaryti savo svetainės atsarginę kopiją (jie tam turi nemokamą įrankį).

Argumentai už

 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Atvirojo kodo programų palaikymas (pvz., „WordPress“, „Drupal“ ir kt.)
 • Geras klientų aptarnavimas

Minusai

 • Duomenų atsarginė kopija yra ne didesnė kaip 10 GB
 • Prastovos rizika perkeliant svetainę
 • Yra pranešimų apie masines el. Pašto adresų nesėkmes

5. „DreamHost“

„DreamHost“ logotipas

Interneto svetainė: www.dreamhost.com
Kaina: 2,95 USD
Disko talpa: Neribota

„DreamHost“ bendrojo prieglobos planai bus nesudėtingi, nes yra tik dvi galimybės pasirinkti (žr. Žemiau):

Pradinis planas – jei jums reikia tik 1 svetainės, „DreamHost“ pradiniame plane gali būti numatyti visi jūsų poreikiai. Matote, ji taip pat aprūpinta neribota saugykla ir neribotu pralaidumu. Kai kurie papildomi dalykai, kuriuos gausite nemokamai, yra nemokamas domenas ir nemokamas SSL sertifikatas.

Neribotas planas – jei ketinate sukurti kelias svetaines, „DreamHost“ neribotas planas būtų geresnis pasirinkimas. Be to, kad leidžiate priglobti neribotą skaičių svetainių, joje taip pat yra neribota saugykla ir pralaidumas. Kaip ir „Starter“ planas, taip pat yra papildomų lengvatų, tokių kaip nemokamas domenas, nemokamas SSL ir dar daugiau. Švelniai tariant, jis yra galingesnis už pradedančiojo planą (na, todėl jis taip pat brangesnis).

Jei nerimaujate dėl mokėjimo būdų, žinokite, kad „DreamHost“ priima kreditinę kortelę, „PayPal“, čekius ir pinigų perlaidas. Jie taip pat turi 97 dienų pinigų grąžinimo garantiją (tačiau tai netaikoma mokėjimų čekiams ir pinigų pervedimui).

Argumentai už

 • Daug mokėjimo galimybių
 • Didelė pinigų grąžinimo garantija (97 dienos)

Minusai

 • Registracijos procesas yra per ilgas ir šiek tiek sudėtingas
 • Svetainės perkėlimas nėra nemokamas
 • El. Paštas ribojamas 2 GB

„Magento“ priegloba: kaip rasti geriausią!

Ko geriausia ieškoti „Magento“ pagrindiniame pakete? Na, reikia ieškoti daugybės funkcijų, kad jūsų svetainė visada veiktų sklandžiai ir lengvai valdoma. Esame čia, kad papasakotume apie tai, ko reikia ieškoti ir dar daugiau. Taip pat sužinosite apie šiuose parametruose naudojamą terminologiją, kad geriau suprastumėte visą scenarijų.

Serverio vieta

serverio vietos žemėlapisServerio vieta yra svarbi norint užtikrinti greitą jūsų tinklalapių įkėlimą. Paprasčiau tariant, patariame kreiptis į „Magento“ prieglobos paslaugą, kurios serveriai yra jūsų vietoje (arba netoli jos). Tarkime, jūs gyvenate Amerikoje – būtų protinga pasirinkti hostingo bendrovę, turinčią serverius toje šalyje. Tas pats pasakytina apie Kanadą, tokiu atveju jūs ieškotumėte svetainės prieglobos Kanadoje. O Australijoje jūs ieškotumėte žiniatinklio prieglobos paslaugų Australijoje.

Na, kadangi vartotojai gali būti įsikūrę visame pasaulyje, yra dar viena galimybė, kurią galite pasirinkti – ji vadinama CDN (turinio paskirstymo tinklas). Iš esmės jis veikia kaip tarpinis serveris tarp jūsų svetainės lankytojų ir „Magento“ pagrindinio kompiuterio – kad vis tiek būtų galima greitai įkelti puslapius, net jei serverio vietos yra toli nuo galutinių vartotojų.

Dabar matote, kokia svarbi serverio vieta, tiesa? Laimei, daugelyje „Magento“ kompiuterių dabar yra CDN paslauga, vadinama „CloudFlare“. Tai labai lengva nustatyti ir paprastai yra nemokamas su prieglobos paketais. Taigi, atkreipkite dėmesį į tai, kai ieškote prieglobos paslaugų teikėjo.

Serverio Uptime

Serverio veikimo laikas yra dar viena svarbi savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį, nes ji įkūnija prieglobos įmonės patikimumą. Mes siūlome pasirinkti „Magento“ pagrindinį kompiuterį, kuris gali naudoti apie 99,9%. – Viskas, kas mažesnė už šį procentą, nėra tokia gera, nes prastovos (net tik kelias minutes) gali sukelti nuostolių.

SSL sertifikatai

Šiomis dienomis svetainės saugumas yra labai svarbus – ir turėti SSL sertifikatą yra geriausias būdas tai turėti ir parodyti savo svetainės lankytojams, kad jie gali pasitikėti jūsų svetaine. SSL (saugių lizdų sluoksnis) leidžia užšifruoti duomenis tarp jūsų kompiuterio serverio ir galutinių vartotojų (siekiant apsaugoti jų asmeninę informaciją)..

Kai svetainė turi SSL sertifikatą, jos URL URL bus „s“. Taigi, užuot vien matę http://www.website.com, pamatysite https://www.website.com. Vis daugiau vartotojų dabar supranta, kad svarbu matyti „s“ jų lankomose svetainėse – taigi įsitikinkite, kad ir jūsų yra.

Rinkdamiesi „Magento“ prieglobos paslaugų teikėją, raginame įsigyti tokį, kuris turėtų šią funkciją. Daugybė kompanijų turi „Let’s Encrypt“ paslaugą (nemokamus SSL sertifikatus) ir jūs galite ją tiesiog suaktyvinti „cPanel“.

Greitis

Kaip minėta aukščiau, serverio vieta ir CDN yra svarbūs užtikrinant jūsų svetainės greitį. Galite dar įsitikinti, kad jūsų svetainė visada greitai įkeliama, ieškodami papildomų funkcijų „Magento“ pagrindiniame kompiuteryje.

Jei jūsų prieglobos paslaugų teikėjas suteikia papildomų procesoriaus išteklių, tai tikrai prisidės prie jūsų svetainės greičio. Jūs netgi galite rasti prieglobos paslaugų teikėjų, teikiančių pasirinktinius scenarijus, ypač „Magento“ svetainėms (tai dar vienas greičio didinimo priemonė).

Disko talpa

Nors tai svarbu, jums reikia daug vietos saugykloje tik tuo atveju, jei naudojate el. Prekybos svetainę (tai užima daug vietos). Tačiau standartiniai internetiniai dienoraščiai ir įmonės iš tikrųjų gali puikiai dirbti, turėdami tik 1 GB vietos diske.

Svarbu tai, kad jūs žinote apie šiuos dalykus, nes kai kurios prieglobos įmonės siūlo pigius planus su neribota erdve vien tam, kad priviliotų žmones juos įsigyti. Vėlgi, nors didelės vietos diske yra geros, jos nėra vienintelis geros prieglobos paslaugos požymis. Tiesą sakant, tokios savybės paprastai gali rodyti kitus žiniatinklio prieglobos trūkumus.

Todėl, rinkdamiesi gerą „Magento“ prieglobą savo svetainei, atkreipkite dėmesį į visas šiame straipsnyje išvardytas funkcijas (ne tik į disko vietą).

Pralaidumas ir duomenų perdavimas

Pralaidumas ir duomenų perdavimas yra svarbios prieglobos paslaugų teikėjo savybės. Pralaidumas rodo duomenų perdavimo per tam tikrą tinklą greitį, tuo tarpu duomenų perdavimas gali būti laikomas informacijos srautu per jūsų svetainę.

Jei planuojate daug atsisiųsti „Magento“ svetainėje (pvz., Muziką, filmus ir pan.), Pralaidumas ir duomenų perdavimas yra keli svarbiausi jūsų poreikiai. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas būtų kreiptis į bendrovę, siūlančią neribotą ar didelį pralaidumą ir perduoti duomenis.

Pagalba klientams

Mes primygtinai rekomenduojame kreiptis į „Magento“ prieglobos įmonę, siūlančią klientų palaikymą visą parą. Patikėkite, kai pasakysime, kad anksčiau ar vėliau jums to reikės. Geriausi yra tiesioginiai pokalbiai ir palaikymas telefonu – visada gausite greitus sprendimus ir sumažinsite nuostolius.

Magento: išsami informacija

„Drupal“ prieglobos tyrimai

„Magento“ yra pageidaujama elektroninės komercijos platforma. Nuo saugių operacijų palaikymo iki vartotojui patogių sąsajų, „Magento“ palengvina e. Komercijai skirtų svetainių kūrimą ir projektavimą..

Kas yra Magento?

„Magento“ yra atvirojo kodo platforma, specialiai sukurta atsižvelgiant į elektroninę prekybą. Jis parašytas PHP. Šiuo metu yra trys skirtingos „Magento“ platformos: „Community Edition“, „Enterprise“ ir „Enterprise Cloud Edition“.

„Magento“ logotipasBendruomenės leidimas—Ši platforma yra atvirojo kodo, tai reiškia, kad ją galima nemokamai atsisiųsti, naudoti ir bendrinti. Reikia pažymėti, kad tai yra visa platforma, o ne nemokama, bet ribota bandomoji versija. Pagrindinius failus galima modifikuoti naudojant papildinius. Žemiau išsamiai aptariamos daugybė galimybių, kurias suteikia bendruomenės leidimas. Komplektacijoje, esančioje bendruomenės leidime, nėra jokio prieglobos, todėl, jei norite gauti geriausią „Magento“ prieglobą, peržiūrėkite mūsų rekomendacijas.

Įmonė– Ši platforma buvo sukurta remiantis bendruomenės leidimu, tačiau kadangi ji turi daugiau funkcijų ir funkcijų, taip pat metinius priežiūros mokesčius, įmonė nėra nemokama. „Enterprise“ yra ideali priemonė didesnėms įmonėms, kurioms, be profesionalių diegimo, naudojimo ir trikčių šalinimo paslaugų, reikės nuolatinio techninio palaikymo. „Enterprise“ taip pat neteikia prieglobos sprendimo.

„Enterprise Cloud Edition“ (ECE)– 2016 m. Išleista ECE platforma naudoja debesų technologiją, kad galėtų kurti patikimesnę svetainę ir valdyti patirtį. Nuo visiškai tinkinamų funkcijų iki mastelio, patobulintų saugos funkcijų, prieglobos ir valdomos infrastruktūros ECE platforma yra optimali visuotinėms įmonėms ir svetainėms, turinčioms daug turinio ir turinčioms didelę srautą. Kai kurie mano, kad tai geriausias „Magento“ priegloba.

Aukščiausios kokybės sprendimas el. Komercijai

„Magento“ tinkamumas elektroninei prekybai akivaizdus iš jos asociacijos su kai kuriais didžiausiais mažmenininkais visame pasaulyje. Kompaniją „eBay“ išpirko 2011 m., O 2015 m. Ji tapo nepriklausoma įmone. Pagrindiniai mažmenininkai ir pasauliniai prekių ženklai, tokie kaip „Coca-Cola“, „Nestle“, „Burger King“ ir „BevMo“, naudojasi platforma savo elektroninės komercijos poreikiams patenkinti..

Svarbiausios „Magento“ bendruomenės leidimo savybės

„Magento“, kaip visaverčio el. Prekybos platforma, teikia įmonėms visas būtinas funkcijas, kad galėtų sėkmingai veikti elektroninės prekybos pasaulyje..

Produktų puslapiai

Produktų puslapiuose gali būti daugybė funkcijų, kad produktai būtų geriausiai parduodami ir rodomi:

 • Vaizdo galerija, skirta keliems gaminio vaizdams
 • Vaizdo mastelio keitimas
 • Produkto parinktys (pvz., Spalvos, dydžiai)
 • Sandėlyje / Prieinamumo ekranas
 • Pakopinė kainodara
 • Panašūs produktai sugrupuoti
 • Pridėti į norų sąrašą
 • Dalykitės per socialinę mediją, SMS žinutes, el. Paštą

Naršymo funkcijos

Katalogas, naršantis „Magento“ platformoje, gali būti labai gerai organizuotas, todėl klientai gali lengvai nustatyti kategorijas, kuriose jie nori apsipirkti, ir surasti ieškomus produktus be vargo atsijodami nereikalingą informaciją..

 • Sluoksniotos navigacijos kategorijos
 • Filtrai pagal kainą, tinkamumą, datą ir kt
 • Produktų palyginimai
 • Automatinis pasiūlymas ieškant katalogo
 • Susieta, trumpa navigacija (kad klientai galėtų grįžti į anksčiau peržiūrėtus puslapius)
 • Projektai ir šablonai, pritaikyti konkretiems gaminiams ar kategorijoms

Nuo patikros iki apmokėjimo iki pristatymo

„Magento“ platforma, naudodama patogią sąsają greitam ir paprastam kasos darbui, užtikrindama patikimus mokėjimo metodus ir realiojo laiko užsakymų stebėjimą, suteikia sklandų kasos procesą..

 • Užsakymo peržiūra ir kasa
 • Išsaugotos prekės pirkinių krepšeliuose
 • Patikrinkite naudodami sąskaitą arba tęskite kaip svečią
 • Išsiųskite daiktus keliais adresais
 • Pranešimai apie dovanas (visiems užsakymams ar atskiriems gaminiams)
 • Numatomos gabenimo kainos ir mokesčiai
 • Atsiskaitymas ir sąskaita faktūra
 • Vienodo tarifo arba nemokamas pristatymo pasirinkimas
 • Pristatymo mokesčiai pagal dydį, svorį ir kiekį
 • Mokėjimo parinktys su keliais šliuzais, įskaitant „PayPal“
 • Galimybė priimti pinigų pavedimus, čekius ar PO
 • Galimybė „vėliau atsiskaityti su manimi“
 • Užsakymo patvirtinimo numeris ir sekimas

Kliento sąskaitos

Klientai gali lengvai valdyti savo sąskaitas, užsakymus, mokėjimo parinktis ir dar daugiau naudodami „Magento“ klientų sąskaitos funkcijas:

 • Atsiliepimai ir produktų žymėjimo istorija
 • Užsakymo būklės tikrinimas
 • Pirkimo istorija
 • Prenumeratos valdymas
 • Pageidavimų sąrašas su užrašais
 • Numatytasis pristatymo ir atsiskaitymo adresas
 • Neribotos adresų laiko tarpsniai siunčiant ir išrašant
 • Įsigykite dar kartą

Teikti išskirtinį klientų aptarnavimą

Su „Magento“ klientų aptarnavimo funkcijomis lengva užtikrinti ir įdiegti patikimą ir profesionalų klientų aptarnavimą:

 • Paprasta susisiekimo ir komentarų forma
 • Užsakymų redagavimas ir stebėjimas administratoriams
 • Iš naujo nustatykite slaptažodį arba atsiminkite vartotojo vardą tiek vartotojams, tiek administratoriams
 • Automatiniai patvirtinimo el. Laiškai

Tvarkymų valdymas

„Magento“ platforma skirta palengvinti administratorių ir klientų aptarnavimo atstovų užsakymų valdymą. Galimybės tvarkyti užsakymus apima:

 • Kurti, redaguoti ir peržiūrėti administratorių užsakymus
 • Pagalba apsipirkinėjimui ir skambučių centro užsakymas
 • Integruotas gabenimas ir ženklinimas su pagrindiniais siuntėjais, įskaitant „FedEx“, UPS, USPS ir DHL
 • Pranešimai apie užsakymų patvirtinimus ir sekimą per RSS ar el. Paštą

Tvarkyti katalogus

Turėdami geriausią „Magento“ prieglobos platformą, kūrėjai ir svetainių administratoriai supras, kad katalogų organizavimas, rodymas ir tvarkymas buvo tobulas dalykas:

 • Produktų konfigūravimas pagal grupes ir variantus
 • Atsisiunčiami produktai (pvz., MP3, elektroninės knygos)
 • Pavyzdžiai ar ištraukos
 • Produkto atributai (ieškant, naršant ar susiejant produktus)
 • Atskiri ir kintami kainų intervalai pagal grupes (pvz., Sąskaitos turėtojai palyginti su svečiais, mažmeninė prekyba prieš didmeninę prekybą)
 • Kainodaros taisyklės su paslaugų sąlygų nustatymu
 • Partijų ar produktų grupių atnaujinimai
 • Produktų grupavimas pagal pritaikytus atributus arba tos pačios grupės produktus
 • Inventoriaus valdymas naudojant tokius įrankius kaip RSS perspėjimai
 • Automatinis vandens ženklinimas
 • Automatinis vaizdo dydžio keitimas (miniatiūros, gaminio rodymo puslapiai ir kt.)
 • Paieškos pasiūlymai ir (arba) pataisymai
 • Vartotojo sugeneruotos žymės ir apžvalgos

Svetainių ir turinio valdymas

Nuo visiškai tinkinamų temų ir šablonų iki administracinių privilegijų, „Magento“ suteikia jūsų rankoms galią valdyti svetainės užpakalinę dalį ir vartotojo sąsają.

 • Pritaikomos administratoriaus privilegijos ir įvairios administratoriaus vartotojo paskyros
 • Vienas prisijungimas prisijungti prie kelių svetainių
 • Tinkinkite temas ir šablonus
 • Patentuota turinio valdymo sistema (CMS), skirta didelėms projektavimo, išdėstymo ir turinio pateikimo galimybėms
 • Duomenų importavimas ir eksportas partijomis (užsakymams, sąskaitoms, gaminiams ir kt. Tvarkyti)
 • Integruota lokalizacija globaliu mastu (įskaitant palaikymą keliomis kalbomis, valiutos konvertavimą)
 • Vietiniai mokesčių skaičiavimai įvairioms klientų rūšims ir tipams (pvz., Svečias, palyginti su sąskaitos turėtoju)
 • Anti-robotų ir (arba) šlamšto funkcijos naudojant CAPTCHA
 • API paslaugų programos trečiųjų šalių programinės įrangos komponentams integruoti

Skirta paieškos sistemų optimizavimui

„Magento“ platformos dizainas yra patogus paieškos sistemų optimizavimui (SEO), todėl paieškos varikliai gali lengvai naršyti po turinio svetainę ir įsitikinti, kad klientai mato jūsų turinio puslapius..

 • Integruotas XML tinklalapio žemėlapis
 • Aiškūs URL ir tinkinami URL nustatymai
 • Meta duomenys HTML turinyje, produktuose, kategorijose
 • Populiariausių ir populiarių paieškų puslapis
 • „Google“ turinio API

„Analytics“ ir duomenų teikimas

Be to, kad „Magento“ suderinamumas su „Google“ analitika padeda klientams lengviau rasti jūsų svetainę naudojant SEO sprendimus, lengviau išsiaiškinti, kokie klientų tipai žiūri tam tikrus puslapius ar produktus, nustatyti klientų elgesio tendencijas ir įvertinti, kas lemia sėkmę. paspaudimų rodikliai.

 • Suderinamas ir lengvai integruojamas su „Google“ analitika
 • Išsamios ataskaitos ir duomenų suskirstymas
 • Ataskaitų teikimas apie visus klientų veiklos ir svetainės veikimo aspektus, įskaitant prekių krepšelio atsisakymą, populiariausius produktus, dažnai peržiūrimas prekes, raktinius žodžius ir dažniausiai ieškomus terminus, atsargas, pajamas, sąskaitas faktūras, pinigų grąžinimą, kuponus ir kt..

Akcijos ir rinkodaros strategijos

Kaip „e-commerce“ platforma, „Magento“ siūlo daugybę įvairių pakopų rinkodaros strategijų, kurios skatina klientus įsitraukti ir padidina svetainės matomumą internete iš daugelio pusių..

 • Panašios prekės rodomos kiekviename gaminio puslapyje
 • Kryžminės reklamos pasiūlymai prekėms, dažnai perkamoms kartu
 • Pirkėjų pirkimai (pvz., „Pirkę pirkėjai taip pat pirko …“)
 • Skelbimai apie naują prekę
 • Pritaikomos nuolaidos, kuponai ir speciali kainodara
 • Nuolaidos dideliam pirkiniui
 • Kategorijų nukreipimo puslapiai
 • Neseniai peržiūrėtų produktų rodymas
 • Apklausos ir apklausos (pvz., Klientų pasitenkinimas)
 • El. Pašto prenumeratos ir informaciniai biuleteniai
 • Pageidavimų sąrašai ir priminimai
 • Dalykitės funkcija su draugu

„Enterprise Edition“ ypatybės

„Magento Enterprise“ leidimas siūlo visas tas pačias funkcijas, kaip ir „Community Edition“ ir dar daugiau. Nors įmonė neturi galimybės būti nemokama, atvirojo kodo platforma, ji teikia techninę paramą ir papildomas rinkodaros funkcijas, kurių trūksta „Community Edition“. „Enterprise Edition“ yra tinkamiausias pasirinkimas didelėms įmonėms, kurioms reikalinga techninė pagalba, taip pat pagalba diegiant ir naudojant. Pagrindinės savybės, išskiriančios „Enterprise“ ir „Community Edition“, yra:

 • Tikslinė rinkodara, pagrįsta klientų grupėmis (grupės pagal demografinius rodiklius, apsipirkimo veikla ir kt.)
 • Pamiršti krepšelio el. Pašto priminimai
 • Riboto pasiūlymo pardavimas
 • Paruoštos dovanos galimybės (įskaitant registrus, dovanų pakavimą, pritaikytus užrašus)
 • Klientų lojalumo ir atlygio programos
 • Parduotuves kreditas
 • Išlikite prisijungę slapukų nustatymai (perspektyvu per kelis seansus, kad klientams nereikėtų kiekvieną kartą prisijungti)

Sistemos reikalavimai

Kadangi tiek Bendrijos, tiek „Enterprise“ leidimams trūksta prieglobos planų, geriausia pasirinkti prieglobos planą, kuris jau įrodytas suderinamas su „Magento“ platformomis. „Magento“ platformos veikia LAMP kaminuose, kurie yra kartu veikiančių žiniatinklio serverio komponentų kolekcija. „LAMP“ rinkinį sudaro „Linux x86-64“, „Apache 2.x“, „MySQL 5.6+“ ir „PHP 5.4+“. Taip pat galima naudoti „Nginx1.7x“ interneto serveriui.

DUK

Kokios yra „Magento“ atvirojo kodo parinkties (bendruomenės leidimas) galimybės?

Bendruomenės leidimą galima nemokamai naudoti, tačiau tai nereiškia, kad tai yra ribota bandomoji versija. Bendruomenės leidimas yra visiškai sukurta platforma.

Kas yra geriau, bendruomenės leidimas ar įmonė?

Tai priklauso nuo to, ko tikitės iš platformos. Bendruomenės leidimas yra nemokamas, taigi, atsižvelgiant į biudžetą, jis yra geriausias „Magento“ priegloba, nes jame taip pat yra daugybė elektroninės komercijos funkcijų. „Enterprise“ leidimas yra geresnis techninės paramos teikimu ir daugiau funkcijų, skirtų palaikyti didesnio masto įmones.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author