Geriausias „Linux“ priegloba

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (turime nesuskaičiuojamą daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų žiniatinklio prieglobą. Tai yra geriausi mūsų „Linux“ prieglobos paslaugų teikėjai, puikus priegloba nepažeidžiant banko.

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn.Disk SpaceFeaturesWeb svetainė
siteground2 9,3 / 10 3,95 USD (laikina 67% nuolaida) 10 GB Galingas, greitas, epinis palaikymas ir + 30 dienų pinigų grąžinimo garantija! = Laimėk!
hostgatorius 8.7 / 10 2,78 USD Neribota Pigi + neribota vieta diske!
„A2HostingLogo“ 8,5 / 10 3,92 USD (mažiau nei 7,99 USD) Neribota Neribota vieta diske!
inmusacija 8,3 / 10 4,19 USD (40% nuolaida) Neribota Patyręs, patikimas, šiek tiek brangesnis.
Svajonių dvasia 8/10 7,95 USD Neribota Puikus pasirodymas & palaikymas

Geriausias „Linux Hostingas 2020“ – apžvalgos

1. „SiteGround“

„SiteGround“ logotipas

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina: 3,95 USD
Disko talpa: 10 GB

Mūsų nuomone, geriausia „Linux“ prieglobos įmonė yra „SiteGround“. Jie gali pasirinkti iš trijų planų:

 • Paleidimas – mes rekomenduojame šį planą, jei tik pradedate veiklą ir nesate tikri, kaip elgtis internete. Šis planas leidžiamas tik vienai svetainei (taigi atkreipkite į tai dėmesį).
 • „GrowBig“ – tai populiariausias „SiteGround“ planas. Daugelis žmonių renkasi šį planą dėl to, kad su juo galite priglausti neribotą skaičių svetainių. Iš esmės, pasirinkdami šį planą, turite daugiau galimybių augti (palyginti su „Startup“ planu).
 • „GoGeek“ – jei norite, kad jūsų prenumeratoje būtų aukščiausios kokybės funkcijų, eikite su „SiteGround“ „GoGeek“ planu. Nereikia nė sakyti, kad pagal šį planą galite priglausti neribotą skaičių svetainių. Jis taip pat yra didesnis ir greitesnis nei pirmieji du aukščiau paminėti planai.

Jei nesate tikri dėl to, kurį planuojate prenumeruoti, rekomenduojame pasirinkti jų „GrowBig“ parinktį (daugiausia dėl neribotos svetainių funkcijos). Arba, jei norite, taip pat galite pradėti nuo jų paleisties plano, nes bet kokiu atveju visada galite pereiti prie aukštesnio plano.

Nesvarbu, kokį plano tipą pasirinksite, atminkite, kad visada galite naudoti „SiteGround“ įmontuotą svetainių kūrėją, kad greitai pateiktumėte savo svetainę. Ir jei jums reikia kokios nors pagalbos dėl to, jų klientų palaikymo komanda visada yra jums padėti.

Argumentai už

 • Puikus klientų aptarnavimas
 • Lankstūs kainų planai
 • Paprastas svetainės valdymas

2. „HostGator“

„HostGator“ logotipas

Interneto svetainė: www.hostgator.com
Kaina: 2,75 USD
Disko talpa: Neribota

Jei manote, kad „HostGator“ yra jūsų prieglobos paslaugų teikėjas, žinokite, kad galite pasirinkti iš trijų variantų – „Hatchling“, „Baby“ ir „Business“.

„Perinti“ yra pigiausias jų planas ir jis yra labai prieinamas. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad su ja galite turėti tik vieną svetainę.

Vaikai, jų vidutinės kainos planas iš tikrųjų yra pats populiariausias bendrovės planas. Mes iš tikrųjų rekomenduojame tai naudoti per „Hatchling“ planą, nes su juo gausite daug daugiau (prie pigesnio plano pridėsite tik keletą dolerių). Be to, su ja galite priglausti neribotą skaičių svetainių.

Žinoma, jei galite sau tai leisti (ir jei norite visų geriausių „HostGator“ funkcijų), geriausia išeitis yra jų verslo planas. Ši prieglobos rūšis gali aptarnauti reiklų verslą, taip pat internetines parduotuves.

„HostGator“ taip pat suteikia savo klientams 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad užtikrintų, jog jie tikrai patenkinti pasirinktais planais. Taigi, mes rekomenduojame nedelsiant dirbti jūsų svetainėje po registracijos, kad nešvaistytumėte tų 45 dienų (jos yra jūsų sprendimas, ar atsiskaitysite „HostGator“, ar ne).

Žinokite, kad „HostGator“ taip pat turi patogų „cPanel“ – tai greitai išmoksite. O jei ne, visada galite priklausyti nuo jų klientų palaikymo. Jie turi gerą.

Argumentai už

 • Stabilus veikimo laikas
 • Programų diegimas 1 spustelėjimu
 • Geras atsakymo laikas

Minusai

 • Mažos kainos galioja tik pirmus metus.
 • Brangus priemokos planas
 • Nėra nemokamų SSL sertifikatų

3. A2 talpinimas

A2 prieglobos logotipas

Interneto svetainė: www.a2hosting.com
Kaina: 3,92 USD
Disko talpa: Neribota

Skirtingai nuo daugelio žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, „A2 Hosting“ visiems savo planams suteikia neribotą saugojimą ir neribotą pralaidumą. Pigiausias jų planas yra „Lite“ planas, kuris iš tiesų neriboja saugyklos ir pralaidumo, tačiau skirtas tik vienai svetainei. Mes iš tikrųjų manome, kad tai šiek tiek neįprasta, nes daugeliui įmonių, turinčių vieną svetainę, vis tiek nereikia neribotos saugyklos ir pralaidumo.

„A2 Hostingas“ vidutinių kainų planas, vadinamas „Swift“, yra realesnis. Be neribotos saugyklos ir pralaidumo, joje taip pat yra neribotos interneto svetainės ir neribotas perkėlimas.

„Turbo“ planas (brangiausias „A2 Hostingas“ planas) taip pat yra geras. Jis aprūpintas visomis „Swift“ plane rastomis funkcijomis, tačiau yra daug greitesnis. „A2 Hosting“ iš tikrųjų naudoja „Cloudfare“ integraciją (visoje jų sistemoje) – tai paaiškina jų greitai įkeliamus puslapius.

Mums taip pat patinka „A2 Hosting“ pinigų grąžinimo garantija. Jie ne tik suteikia 30 dienų išbandyti jų svetainę, bet ir kai kuriais atvejais grąžina už nepanaudotas paslaugas.

A2 priegloba taip pat suteikia daugybę mokėjimo būdų, tokių kaip kreditinės kortelės, „PayPal“ ir banko pervedimai.

Ir, žinoma, jie palaiko daugybę programų, tokių kaip „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“, „Magento“ ir kt..

Klientų palaikymo srityje jie taip pat teikia paslaugas šioje srityje. Jie turi tiesioginius pokalbius, palaikymą telefonu, el. Paštą ir pan.

Argumentai už

 • Neribota visko jų planuose
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija arba proporcingas pinigų grąžinimas
 • Palaiko daugybę CMS programų

Minusai

 • Kainų padidėjimas atnaujinant yra tikrai didelis
 • Leidžiama tik 1 svetainė su pigiausiu planu
 • Jokių automatinių atsarginių kopijų pagal pigiausią planą

4. „InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ logotipas

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina: 6,39 USD
Disko talpa: Neribota

„InMotion Hosting“ savo klientams jau seniai teikia geras žiniatinklio prieglobos paslaugas. Jei ketinate gauti šios kompanijos prieglobos planą, žinokite, kad jie gali pasirinkti iš trijų planų – „Launch“, „Power“ ir „Pro“.

Žinokite, kad visuose jų planuose yra nemokamas domenas, neribota saugykla ir neribotas pralaidumas. Pagrindinis skirtumas tarp planų yra kiekvienam planui leidžiamų svetainių skaičius.

Jei nuspręstumėte pasirinkti pigiausią planą („Paleisti“), tuo metu, kai naudojate šį planą, galite priglobti ne daugiau kaip 2 svetaines (atminkite, kad visada galite atnaujinti).

Dabar, jei planuojate turėti tik apie 6 svetaines, galios planas gali būti jums tinkamesnis, nes tai leidžia sudaryti iki 6 svetainių.

Eikite į „Pro“ planą, jei manote, kad jums reikės daugiau nei 6 svetainių. Šis planas ne tik suteikia galimybę neribotam skaičiui svetainių, bet ir suteikia jūsų tinklalapiams daugiausiai galios (palyginti su kitomis dviem pigesnėmis)..

Jei saugumas yra vienas iš pagrindinių jūsų svetainių prioritetų, žinokite, kad „InMotion Hostingas“ turi grėsmių gynybos sistemą (ji yra labai efektyvi nuo įvairių išpuolių).

Argumentai už

 • Puiki gynybos sistema nuo kenkėjiškų išpuolių
 • Neribota erdvė ir pralaidumas visuose planuose
 • Nemokamas perkėlimas į svetainę

Minusai

 • Negalima nedelsiant pasiekti paskyros, nes jų patvirtinimo procesas gali užtrukti
 • Jei gyvenate ne JAV, patvirtinimo procesas gali būti varginantis
 • Galite sutaupyti daug pinigų tik sumokėję iš anksto už pirmuosius 24 mėnesius.

5. „DreamHost“

„DreamHost“ logotipas

Interneto svetainė: www.dreamhost.com
Kaina: 2,95 USD
Disko talpa: Neribota

Jei planuojate pasirinkti „DreamHost“ kaip savo prieglobos paslaugų teikėją, žinokite, kad ji iš tikrųjų yra viena iš populiariausių interneto prieglobos bendrovių šiandien. Tai nebūtinai reiškia, kad tai TAI gerai, tačiau iš tikrųjų jis turi daugybę funkcijų, tokių kaip:

 • Spustelėkite CMS programų diegimo programą vienu spustelėjimu
 • Turi svetainių kūrėją pavadinimu Remixer
 • 97 dienų grąžinimo politika (tai yra daug ilgiau nei dauguma hostingo teikėjų)
 • Klientų palaikymas visą parą per vidinę komandą (taip pat el. Paštas, straipsnių žinių bazė, forumai ir kt.)
 • Priimtini mokėjimo būdai yra pagrindinės kreditinės kortelės, čekiai, pinigų pervedimas, PayPal ir kt.

Jei nusprendėte priimti savo kompiuterį iš „DreamHost“, jie gali pasirinkti du bendro naudojimo prieglobos planus – „Starter“ ir „Unlimited“.

Nors tiek „Starter“, tiek „Neribota“ planuose yra neribota saugykla ir pralaidumas, „Starter“ plane leidžiama tik viena svetainė. Taigi, jei tai jums labai rūpi, eikite į „Neriboto“ planą, nes jis pateikiamas su neribotomis svetainėmis.

Kalbant apie bendrovės patikimumą, kai kalbama apie efektyvumą, žinokite, kad „DreamHost“ įsipareigoja 99,96% neveiklumo – ir jie su tuo susiduria didžiąją laiko dalį. Jų svetainės greitis taip pat žinomas kaip geras.

Argumentai už

 • Aiškūs kainų planai
 • Atsinaujinimo kainos nėra labai aukštos
 • Paskyra suaktyvinta greitai

Minusai

 • Per daug registracijos proceso žingsnių
 • Valdymo pultas gali būti gana painus (ypač pradedantiesiems)
 • Svetainės perkėlimas nėra nemokamas

„Linux“ priegloba: kaip rasti geriausią!

Jei ieškote gero „Linux“ pagrindinio kompiuterio, pirmiausia turėtumėte žinoti, ko ieškoti. Šiame įraše apibūdinsime kai kuriuos dažniausiai naudojamus su priegloba susijusius terminus, kad geriau suprastumėte, kokių funkcijų reikia ieškoti. Vykdykite mūsų vadovą žemiau, kad gautumėte tikrai gerą prieglobos įmonę.

Serverio vieta

serverio vietos žemėlapisPatariame patikrinti „Linux“ prieglobos serverio vietas, kad patikrintumėte, ar jis yra arti jūsų. Galite įsitikinti, kad taip yra ieškant žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų savo šalyje. Pvz., Jei gyvenate Kanadoje, ieškotumėte Kanados interneto prieglobos, tačiau jei gyvenate Australijoje, turėtumėte ieškoti Australijos svetainių talpinimo paslaugų. Norėdami užtikrinti greitį, idealiausia būtų pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją, turintį serverius jūsų šalyje. Bet mes žinome, kad tai ne visada įmanoma, nes patikimų kompiuterių serveriai gali būti įvairiose pasaulio vietose.

Jei pastebėsite, kad jus dominanti įmonė netoliese neturi serverių, dar neatmeskite jo. Jei prieglobos teikėjas naudoja CDN (turinio paskirstymo tinklą), tai lygiai taip pat gerai, kaip turėti serverius savo šalyje.

Matote, CDN turi tinklus visame pasaulyje ir saugo talpykloje išsaugotą jūsų svetainės versiją paskirstymui (kur reikia). Tada jūsų svetainės lankytojai galės pasiekti jūsų svetainę visur, kur jie gali.

„CloudFlare“ yra ypač populiarus CDN tipas. Laimei, nemažai „Linux“ prieglobos įmonių tai įtraukia į savo paketus nemokamai.

Serverio Uptime

Ieškodami tam tikros prieglobos įmonės, pirmiausia „Google“ patikrinkite jos veikimo laiką ir sužinokite, kaip ji veikia. Primygtinai rekomenduojame pasirinkti prieglobos paslaugų teikėją, kurio veikimo laikas yra apie 99,9%, kad būtų užtikrintas minimalus prastovų laikas. Prastovos gali reikšti nuostolius versle – ir mes norime to išvengti bet kokia kaina.

SSL sertifikatai

Ne visi prieglobos paslaugų teikėjai turi nemokamus SSL sertifikatus, tačiau žinokite, kad jums reikia šios saugos funkcijos. SSL (Secure Sockets Layer) sertifikatai yra protokolas, skirtas šifruoti duomenis (tarp jūsų svetainės lankytojų ir serverių), siekiant užkirsti kelią piktnaudžiavimui pavogta informacija..

Nesunku sužinoti, ar svetainė turi SSL sertifikatą. Jei jo URL yra „s“ (https: //), tai reiškia, kad jis yra apsaugotas. Jei joje nėra „s“ (http: //), tai reiškia, kad svetainė neturi SSL pažymėjimo, todėl nėra saugi.

Žinokite, kad SSL sertifikatai dabar tinka ir SEO (tai yra vienas iš veiksnių, į kuriuos „Google“ atsižvelgia, vertindami svetainę). Vartotojai, besirūpinantys savo asmenine informacija, taip pat labiau linkę naudotis saugiomis svetainėmis (ypač kai reikia kreditinės kortelės informacijos)..

Prieglobos įmonės, kurios naudojasi paslauga, vadinama „Let’s Encrypt“, siūlo pagrindinius SSL sertifikatus nemokamai. Kiti prieglobos paslaugų teikėjai į savo planus taip pat įtraukia nemokamus SSL sertifikatus. Jei ne, mes rekomenduojame nusipirkti šią paslaugą už tam tikrą mokestį (maždaug 10 USD per metus), kad turėtumėte saugią svetainę (ir SEO tikslais)..

Greitis

Greitis taip pat yra SEO reitingavimo veiksnys. Ir, žinoma, jūsų svetainės lankytojai tai taip pat įvertins, jei jūsų svetainės puslapiai bus įkeliami greitai. Vykdydami ankstesnius mūsų patarimus dėl serverių vietų ir CDN, jūs iš esmės turite aprėpti greičio funkciją. Vis dėlto, jei pastebėsite, kad „Linux“ prieglobos įmonė siūlo daugiau procesoriaus išteklių, atkreipkite dėmesį, kad tai suteikia papildomo greičio visam scenarijui.

Disko talpa

Sandėliavimo vieta iš tiesų yra svarbi savybė, į kurią reikia atkreipti dėmesį renkantis prieglobos paslaugų teikėją. Tačiau jums ne visada reikia didžiulės (arba neribotos) vietos, nes tai priklauso nuo jūsų svetainės tipo. Daugelis tinklaraščių ir verslo svetainių iš tikrųjų gali puikiai veikti, turėdami tik 1 GB vietos diske (su „Gmail“ kaip savo svetainės el. Pašto paskyra). Taigi, nebent kuriate el. Prekybos svetainę ar tikrai didžiulę forumo svetainę, galite susitaikyti su keliais GB saugyklos vietos „Linux“ svetainėje.

Pralaidumas ir duomenų perdavimas

bendro hostingo grafikaPralaidumas ir duomenų perdavimas yra susiję ta prasme, kad jie abu įgalina greitą informacijos srautą jūsų serveriuose. Šių funkcijų jums labai reikia, jei jūsų svetainėje reikia atsisiųsti didelius failus, pvz., Vaizdo įrašus, muziką ir PDF failus (be kitų). Tokiu atveju patariame pasirinkti planą su dideliu (arba neribotu) pralaidumu, nes tokie failai gali lengvai sunaudoti jūsų pralaidumą ir duomenis.

Pagalba klientams

Nesvarbu, ką sako kiti žmonės, patikėkite mumis, kai sakome, kad turėti visą parą dirbančius klientus yra labai, LABAI svarbu. Retkarčiais jums reikės greitų atsakymų (ir sprendimų) – labai svarbu žinoti, kad visada yra pagalbos (ypač tiesioginių pokalbių ar telefono) pagalba..

„Linux“: išsami informacija

„Linux“ prieglobos tyrimai

Turėdami tiek daug skirtingų tiekėjų, siūlančių „Linux“ prieglobą, turite galimybę pasirinkti iš geriausių planų rinkoje. Renkantis „Linux“ prieglobos paslaugų teikėją, svarbu rasti planą, kuriame būtų daug funkcijų, ir tai padidins jūsų galimybes lengvai valdyti serverį lengvai kuriant svetainių dizainus. Be paprastų išteklių paskirstymo, veiksnumo garantijų ir visą parą veikiančio klientų palaikymo pagrindų, taip pat galite pasirinkti planą, pagrįstą kitais svarbiais veiksniais, tokiais kaip disko vieta, pralaidumas, el. Pašto adresai, duomenų bazė ir dar daugiau.

Norėdami padėti jums rasti geriausią jūsų poreikiams pritaikytą „Linux“ prieglobą, mes sudarėme svarbiausias rekomendacijas.

Kas yra „Linux“?

„Linux“ logotipasSvetainių prieglobos paslaugų teikėjams „Linux“ yra dažniausiai naudojama operacinė sistema pasaulyje. Be savo didelio populiarumo, „Linux“ yra ir pati prieinamiausia interneto prieglobos galimybė, kai kurie netgi siūlo nemokamus ar „freemium“ paketus..

Keli kompiuteriai iš tikrųjų palaiko „Linux“ numatytuosius nustatymus, nes jis iki šiol laikomas rinkos lyderiu, ypač bendro naudojimo srityje. Tiesą sakant, „Google“ veikia „Linux“ su nuolat augančiais serverių bankais, kurių iki šiol buvo daugiau nei 15 000.

„Linux“ istorija

„Linux“ 1991 m. Sukūrė suomių sistemų inžinierius Linusas Torvaldsas, kuris sukūrė operacinę sistemą kaip savo informatikos laipsnį. Kūrėjo vardu pavadintas „Linux“ per pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo kūrėjų bendruomenėje, įsigijęs daugybę gerbėjų, kurie ją tobulino ir palaiko iki šių dienų. 1996 m. „Linux“ buvo prekės ženklas su garsiuoju logotipu, kuriame yra pingvinas, kurį, kaip smagu, įkvėpė Australijos nacionaliniame zoologijos sode esantis pingvinas, kuris įkando Trovaldams..

Bėgant metams operacinės sistemos prekės ženklas buvo padalytas, sujungtas, pertvarkytas, pergalvotas ir nuolat tobulinami bei tobulinami. Šiandien yra keli skirtingi „Linux“ platintojai, todėl galite pamatyti, kad jis vadinamas keliais skirtingais vardais, įskaitant „Red Hat Linux“, „Fedora“, „CentOS“, „Ubuntu“ ir dar daugiau. Nepaisant didelės bendruomenės, nuolat palaikančios „Linux“, ne visi yra šios operacinės sistemos gerbėjai. Pavyzdžiui, Steve’as Ballmeris (buvęs „Microsoft“ vadovas) garsiai komentavo, kad „Linux“ turi „komunizmo bruožų“ 2000 m. Renginyje Sietle, Vašingtone.

Vienas „Linux“ dalykas yra tai, kad jį gali pritaikyti įmonės ir naudoti iš jo sukurti unikalias operacines sistemas. Pavyzdžiui, „Google Chrome“ operacinė sistema iš esmės yra „Linux“ versija, o „Android“ taip pat pritaikė OS. Nepaisant ankstesnių Steve’o Ballmerio skundų, „Microsoft“ taip pat susidorojo su „Linux“, naudodama ją savo „Nokia X“ telefonams. „Dell“ taip pat parduoda nešiojamuosius kompiuterius, iš anksto įdiegtus kartu su „Ubuntu“, o „Ubuntu“ kūrėjai „Caconical“ parduoda „Linux“ išmanųjį telefoną..

„Linux“ prieglobos pranašumai

Daugelis žmonių pasirenka interneto prieglobą net to nesuvokdami. Taip yra todėl, kad tai yra pats priimtiniausias prieglobos tipas, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dirba su biudžetu arba gali būti nepatirti techninių serverio valdymo aspektų..

Keletas geriausių „Linux“ prieglobos planų pranašumų yra šie:

 • Kol serveris atnaujinamas, „Linux“ priegloba yra labai saugi ir turi mažiau įsilaužėlių.
 • Daugelis mano, kad kompiuterių perėmimas naudojant „Linux“ yra daug lengvesnis nei „Windows“, nes „Linux“ yra suderinama su „cPanel“ ir kita populiaria interneto prieglobos programine įranga.
 • Tai viena iš prieinamiausių prieglobos galimybių, net kai kuriais atvejais nemokama
 • Tarp šeimininkų yra bendra standartizacija

Šiuolaikiniai „Linux“ serveriai sukonfigūruoti pagal LAMP standartą, kuris yra santrumpa:

L – „Linux“ (operacinė sistema)

A – „Apache“ (serverio programa)

M – „MySQL“ (struktūrinė užklausos kalba)

P – PHP (hiperteksto procesorius)

Naudodamiesi šiuo standartu, galite lengvai susikurti modernią svetainę. Nors yra keletas dalykų, kuriuos turėsite išmokti, kad galėtumėte tobulėti, pavyzdžiui, „Linux“ failų leidimai, yra daugybė išteklių, skirtų palaikyti „Linux“ prieglobą.

Kodėl „Linux“ populiari tarp žiniatinklio prieglobos??

Yra keletas priežasčių, kodėl pagrindiniai kompiuteriai pasirenka „Linux“, kai kurios iš jų:

 • Tai yra galinga prieglobos sistema
 • Tai nesunku pakeisti, nes auga jūsų prieglobos poreikiai
 • Tai yra prieinama kaina, dažnai net nemokama
 • Tai turi didelę vartotojų ir rėmėjų bendruomenę
 • Tai suderinama su senesniais serveriais
 • Tai lengvai pritaikoma
 • „cPanel“ ir kiti valdymo skydai leidžia pagrindiniam kompiuteriui apsaugoti serverį, kad klientai netyčia nekonfigūruotų operacinės sistemos

Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių daug investavo į „Linux“, todėl technikos ir kūrėjų žinios apie jos operacinę sistemą yra geidžiamos. Tiesą sakant, yra keletas skirtingų tipų sertifikavimo programų, tokių kaip „RedHat“ sertifikuota inžinerijos programa, leidžianti kandidatams įrodyti savo kompetenciją naudojant „Linux“, o įmonės gali apmokyti savo techninio palaikymo komandą apie naujausias naujoves ir atnaujinimus.

„Windows“, „Linux“

„Linux“ ir „Windows“ yra dvi populiariausios prieglobos rūšys, atsižvelgiant į jūsų poreikius, viena gali būti geresnė nei kita. Nors „Linux“ yra populiariausias pasirinkimas visame pasaulyje, daug kalbų ir scenarijus taip pat galima naudoti „Windows“. Pvz., „WordPress“, PHP ir „Perl“ galima paleisti „Windows“ serveryje, tačiau šios programos „Linux“ veikia daug sklandžiau. Visų pirma „WordPress“ taip pat yra daug daugiau išteklių tiems, kurie naudojasi „Linux“, nei „Windows“.

Tačiau taip pat yra keletas programų ir scenarijų, kurių „Linux“ nepalaiko. Pvz., IIS ir ASP negali būti vykdomi „Linux“, tačiau jie yra suderinami su „Windows“. Tiems, kurie nori naudoti šias specifines programas ir scenarijus, „Windows“ galėtų būti praktiškesnė galimybė.

DUK apie „Linux“ prieglobą

Ar „Linux“ priegloba yra patogi?

Daugelis mano, kad „Linux“ yra lengvas prieglobos sprendimas, kurį reikia valdyti ir naudoti. „Linux“ gali būti geras pasirinkimas pradedantiesiems, nes naudojant geriausią „Linux“ prieglobą didžiąją serverio valdymo dalį galima atlikti naudojant lengvai naršomą „cPanel“..

Kas įtraukta į „Linux“ prieglobos paketą?

Konkrečios „Linux“ prieglobos paketo savybės tarp teikėjų skirsis, tačiau yra tam tikrų standartinių bendrumų. Pvz., Naudodamiesi bendrojo „Linux“ priegloba, paprastai jūs gaunate ribotą kiekį vietos ir pralaidumo serveryje. Daugeliu atvejų jums taip pat bus leista įdiegti kitus scenarijus, tokius kaip wiki, forumai ir CMS.

Kokią programavimo kalbą naudoja Linux?

Kiekvienas kompiuteris naudoja skirtingą programavimo kalbą, todėl su Linux priegloba nėra jokio standarto, vis dėlto į įprastas kalbas įeina PHP, Perl ir Python. Tačiau ne tik nėra standartinės kalbos, bet ir skirtingi teikėjai naudos skirtingas kiekvienos iš šių kalbų versijas.

Kai perkate prieglobos planą, būtinai paklauskite apie palaikomas kiekvieno paketo kalbas.

Ar mano turima „Linux“ paskirstymo versija daro didelę įtaką??

Daugeliu atvejų nesvarbu, koks „Linux“ paskirstymas yra jūsų prieglobos plano dalis, nes jie visi yra tos pačios sistemos nuokrypiai. Pagrindinės žiniatinklio prieglobos funkcijos paprastai veikia lygiai taip pat visuose „Linux“ paskirstymuose, o didžiausi skirtumai tarp „Linux“ paskirstymų pastebimi tik staliniame kompiuteryje grafinėje vartotojo sąsajoje (GUI) – to, kas niekada nėra matoma žiniatinklio prieglobos paskyroje..

Ar turiu „Windows“ prieglobą, jei turiu „Windows“ kompiuterį?

Ne! Operacinės sistemos, kurią turite savo namuose ar darbo kompiuteryje, tipas visiškai nepriklauso nuo jūsų serverio operacinės sistemos tipo. Galite naudoti bet kokio tipo operacinę sistemą, įskaitant „Linux“, net jei turite „Windows“ kompiuterį. Vienintelis laikas, kai tai gali paveikti jūsų prieglobą, yra tada, kai bandote kurti dideles „Windows“ programas.

Kokia programinė įranga reikalinga „Linux“ prieglobai?

Įsigiję „Linux“ prieglobos planą, galite nuspręsti, kurias programas norėtumėte įdiegti, kad sukurtumėte savo svetainę. Priklausomai nuo to, ar nusprendėte patys koduoti savo svetainę, ar naudojate žiniatinklio kūrėjo programą, gali tekti įdiegti CMS, tinklaraščių programą ar kitokio tipo programinę įrangą, skirtą interneto plėtrai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author