Geriausias JK „WordPress“ prieglobos atsiliepimas!

Kaip skaitmeninė agentūra, turinti daug „WordPress“ prieglobos paskyrų (turime daugybę šalutinių projektų ��), mes gavome gana gerą idėją, kas yra geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugos JK..

Nors žemiau pateikiame patogią prieglobos palyginimo lentelę ir net žemiau rašėme atskiras „WordPress“ prieglobos apžvalgas, mes suprantame, kad ne visi turi laiko perskaityti visa tai … Taigi, eikime tiesiai į tašką.

12 geriausių JK „WordPress“ prieglobos paslaugų yra:

 1. „Hostinger“ – geriausias bendras „WordPress“ priegloba
 2. „Kinsta“ – geriausiai valdoma „WordPress“ pagrindinio kompiuterio programa
 3. „SiteGround“ – puikus „WordPress“ priegloba
 4. A2 priegloba – geriausias „WordPress“ priegloba perpardavėjams
 5. „WP Engine“ – antrąją vietą tvarko „WordPress“ pagrindinis kompiuteris
 6. „GreenGeeks“ – geriausias ekologiškas priegloba
 7. eUKhost
 8. Širdies internetas
 9. „HostGator“
 10. „InMotion“ talpinimas
 11. „Bluehost“
 12. Svajonių dvasia

Contents

Kodėl „Solid WordPress“ priegloba yra svarbi!

Jūsų WP prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų svetainės sėkmei.

Paimkime greitį svetainėje Pavyzdžiui, ar žinojote, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kai jūsų svetainė vis dar įkeliama … Štai kodėl tinkamas „WordPress“ kompiuteris yra gyvybiškai svarbus!

Keletas prekės ženklų, nukreipiančių į mūsų turinį:

Pateikiama svetainėse

Žemiau esančioje lentelėje galite pateikti trumpą apžvalgą apie 3 asmeninius JK „WordPress“ pagrindinius kompiuterius.

Žemiau puslapio pateksime į išsamesnes 12 „WordPress“ prieglobos apžvalgų. Mes rekomenduojame klijuoti su vienu iš 3 geriausių kainų!

„WordPress“ prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn. Disko erdvėSavybėsPeržiūros tinklalapyje
„Hostinger“ logotipas £ 0,80 (Didžiulis išpardavimas pagal 4 metų planą) 10 GB

 • Labai prieinamos kainos
 • Labai lengvas sąranka
 • Puikus našumas ir greitis
 • Atsakingas palaikymas
 • JK serveriai + globalus tinklas = nugalėtojas!

„Hostinger“ apžvalga
Kinsta 30 USD 10 GB
 • Aukštas našumas
 • Londono serveris
 • naudoja „Google Cloud Platform“
 • CDN įskaičiuota
„Kinsta“ apžvalga
siteground2 2,95 svaro sterlingų (nuo 8,95 svaro, tik pirmoje sąskaitoje faktūroje) 10 GB
 • Labai patogus vartotojui
 • Duomenų centras Londone
 • Žaibiškai greitai
 • Puikus palaikymas
„SiteGround“ apžvalga

Mūsų 12 populiariausių „WordPress“ prieglobos apžvalgų 2020 metams

1. „Hostinger“ – geriausias bendras „WordPress“ priegloba

„Hostinger“ logotipas

Interneto svetainė: www.hostinger.co.uk
Kaina:
£ 0,80
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Gyvas pokalbis

„Hostinger“ yra mūsų šiuo metu absoliutus mėgstamiausias „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, vertė, kurią gausite tik už 0,80 svaro sterlingų, yra labai įspūdinga!

Šiuo metu jie auga kaip pamišę (daugiau nei 29 milijonai vartotojų) ir dėl rimtos priežasties! Jų „WordPress“ prieglobos planai siūlo visas funkcijas, kurias siūlo dauguma konkurentų, tačiau „Hostinger“ tai daro už nedidelę dalį išlaidų … nepakenkdama kokybei.

Bet dalykas, kuris „Hostinger“ išskiria iš kitų, yra jų įtraukimo į „WordPress“ svetaines procesas. Vartotojo patirtis, susijusi su registracija, domeno vardo prijungimu, „WordPress“ diegimu … yra sklandi.

Tai greita, nepaprastai lengva ir tiesiog veikia. Įspūdingi dalykai!

Kalbant apie „WordPress“ prieglobos funkcijas, jie turi visus varpelius ir švilpukus, pavyzdžiui, naujausią PHP, pagal užsakymą pagamintą talpyklos papildinį, kuris padidina našumą, labai tvirtas saugumo funkcijas palaikant partnerystę su „BitNinja“, garantuojamas 99,9% veikimo laikas, visą parą veikiantis „WordPress“ klientas parama … ir jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją!

Ir tik tuo atveju, jei jums to reikia, visi planai yra integruoti „Github“ (daugiau išmaniųjų kūrėjų / dizainerių).

Duomenų centrų vietos yra ne tik JK, bet ir JAV, Nyderlanduose, Lietuvoje, Singapūre, Brazilijoje ir Indonezijoje. Taigi, jei jūsų tikslinė rinka yra kitoje šalyje arba užjūrio, jie jus aprėpia.

Jų pigiausias „WordPress“ planas yra tik £ 0.80 (didžiulis išpardavimas) ir leidžia 1 svetainei, tobulai pradėti.

Tikrai negali suklysti su „Hostinger“!

Argumentai už

 • Labai prieinamos kainos
 • Serveriai JK
 • Ekspertų „WordPress“ palaikymas
 • Puiki vartotojo patirtis

Minusai

 • Netaikoma

2. „Kinsta“ – geriausiai valdoma „WordPress“ pagrindinio kompiuterio programa

„Kinsta WordPress“ prieglobos logotipas

Interneto svetainė: kinsta.com
Kaina:
30 USD
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Tiesioginis pokalbis, bilietai

„Kinsta“ patenka į visiškai valdomų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų kategoriją. Tai reiškia, kad turite žmonių komandą ir pritaikytas programas, kurios nuolat stebi ir koreguoja parametrus ten, kur reikia, kad maksimaliai padidintumėte „WordPress“ svetainės našumą.

Norėdami priglobti savo svetaines, jie naudojasi „Google Cloud Platform“ ir turi daugiau nei 15 duomenų centrų vietų visame pasaulyje, iš kurių galite pasirinkti. Tai labai skiriasi nuo įprastų bendrojo prieglobos sistemų, „Kinsta“ suteikia kiekvienai svetainei savo privataus serverio išteklius, todėl jūs esate visiškai apsaugoti nuo kitų potencialiai probleminių svetainių … nes jūsų svetainė yra vienintelė „namuose“..

Be to, turite serverio lygio talpyklą, integruotą CDN, nemokamą SSL, atstatymo vienu spustelėjimu atsarginę kopiją, inscenizacijos aplinką ir daug daugiau.

Visa tai, kas išdėstyta, taip pat yra papildomų išlaidų priežastis. „Kinsta“ rekomenduotume didesnėms, daug išteklių reikalaujančioms svetainėms, kurios patenkina pasaulinę auditoriją, tada papildomos išlaidos yra visiškai pateisinamos. Jei norite priglobti savo mažo ir vidutinio verslo svetainę, tinklaraštį ar dar ką nors, kas nėra masinė e. Prekybos parduotuvė, bendroji ypač srauni svetainė ar forumas, „SiteGround“ suteiktų jums geriausią vertę.

Jų planai prasideda nuo 30 USD / mėn.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Limitai, pagrįsti „php“ darbuotojais, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, nemokamas SSL, nemokamas CDN, epinis saugumas, veiklos analizė, stebėjimo laikas, DDOS aptikimas ir kt..

Argumentai už

 • „Google Cloud Platform“
 • Itin didelis saugumas
 • Labai patyręs
 • Nemokamas svetainių perkėlimas
 • Labai keičiamas

Minusai

 • Šiek tiek brangiau

3. „SiteGround“ – puikus „WordPress“ priegloba

siteground2

Interneto svetainė: www.siteground.com
Kaina:
2,95 svaro
Disko talpa: 10 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„SiteGround“ yra dar vienas puikus „WordPress“ kompiuteris. Jų specializuoti „WordPress“ planai yra gerai optimizuoti ir juose yra specialių WP funkcijų. Jie turi greitus duomenų centrus visame pasaulyje, taip pat ir Londone, o svarbiausia, kad palaikymas yra aukščiausio lygio.

Kalbant apie maitinimą ir pritaikymą „WordPress“, jie atliko fenomenalų darbą naudodami pasirinktinę talpyklos sistemą (vadinamą „SuperCacher“) – pasirinktiniu įskiepiu, dėl kurio SSL pridedama ir talpykloje kaupiama vienu spustelėjimu, automatizuoti atnaujinimai ir dar daug daugiau..

Be to, jie net siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją … tai daro juos absoliučiai nesąžiningais!

Jie turi 3 „WordPress“ prieglobos planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda tik tada 2 svarų sterlingų.95 / mėn. (69% nuo įprastos kainos)!

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Nemokamas SSL, nemokamas CDN, specializuotas WP palaikymas, rekomenduojamas „WordPress“, tinkintas įskiepis talpyklos kaupimui ir SSL parinktims, automatiniai atnaujinimai, automatinis WP perkėlimas ir dar daugiau.

Argumentai už

 • Nemokamas SSL + CDN
 • Tarnautojai Londone
 • Ekspertų „WordPress“ palaikymas
 • Draugiškas vartotojui

Minusai

 • Atnaujinimo išlaidos yra šiek tiek didelės

4. A2 priegloba – geriausias „WordPress“ priegloba perpardavėjams

A2 prieglobos logotipas

Interneto svetainė: www.a2hosting.com
Kaina:
3,92 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„A2 Hostingas“ turi ir bendrą prieglobą, palaikančią „WordPress“, ir valdomus WP prieglobos planus, užtikrinančius papildomą ramybę. Jų serveriai, nepaisant WP, yra labai gerai optimizuoti atsižvelgiant į įvairias CMS, taigi jums nereikia valdomo plano, nebent norite turėti papildomų „WordPress“ specifinių funkcijų (kurias galite rasti žemiau). Jie taip pat turi daugybę duomenų centrų visame pasaulyje (Amsterdamas – JK) ir turi fantastišką palaikymą.

Visi jų bendrojo prieglobos planai yra su neribota vieta diske, nemokamu SSL, pinigų grąžinimo garantija bet kuriuo metu (kuri yra gana tvarkinga) ir nemokama migracija.

Jie siūlo 3 prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų 3,92 USD / mėn. (Iš pradžių buvo 7,99 USD / mėn.). Valdomo „WordPress“ priegloba prasideda nuo 12,97 USD.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Nemokamas SSL, CDN, SSH, svetainių išdėstymas, lengvos WP atsarginės kopijos, LiteSpeed ​​talpykla.

Argumentai už

 • Puikus pasirodymas
 • Gerai perpardavėjams
 • Labai prieinamos kainos

Minusai

 • Nėra oficialių „WordPress“ rekomendacijų (štai kodėl „SiteGround“ yra aukščiau mūsų sąraše)

5. „WP Engine“ – pirmaujanti „WordPress Host“

wp variklio logotipas

Interneto svetainė: wpengine.com
Kaina:
 35 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„WP Engine“ yra valdomas WP kompiuteris per ir per, tiesą sakant, tai yra vienintelis dalykas, kurį jie daro, ir jie tai daro gerai! Kaip ir keletas kitų kompiuterių, kuriuos peržiūrėjome, jie taip pat sukūrė pasirinktinį talpyklos papildinį, vadinamą „EverCache“, ir turi kompaktinį diską, kad būtų galima sumažinti įkrovimo laiką. Jie yra vienas iš greičiausių „WordPress“ pagrindinių kompiuterių.

Jų kainos nustatomos atsižvelgiant į mėnesio lankytojų skaičių, o ne vietą diske. Pradinis planas leidžia jums pasiekti 25k ribą, tada jis kyla iš ten.

Jų palaikymas 24 valandas per parą, be abejo, specializuojasi „WordPress“ programoje, leidžiančioje bet kokią problemą išspręsti be kliūčių. Jie taip pat turi labai įspūdingą atnaujinimo procesą, kuriame pirmiausia išbando bet kokį pagrindinį WP atnaujinimą, prieš pradėdami jį naudoti. Jie taip pat siūlo tobulinimo, inscenizacijos ir gamybos aplinką bei „freeSSL“.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 35 USD / mėn.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: DDOS apsauga, grėsmių aptikimas, kūrimo / pastatymo / gamybos aplinka, visuotinis CDN, tinkintas talpyklos kaupimas.

Argumentai už

 • Puikus palaikymas
 • Labai patikimas ir patyręs
 • WP prieglobos rinkos lyderė

Minusai

 • Šiek tiek brangesnis

6. „GreenGeeks“ – geriausias ekologiškas priegloba

„GreenGeeks“ logotipas

Interneto svetainė: www.greengeeks.com
Kaina:
2,95 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„GreenGeeks“ yra viena iš tų bendrovių, kurios tiesiog žino, kad ji taps didele. Nors pagrindinis jų kabliukas yra tai, kokie jie ekologiški (kokie jie iš tikrųjų yra), jų energijos suvartojimą 3 kartus sugrąžindami į tinklą). Jų „WordPress“ hostingo našumas yra gana įspūdingas.

Jie siūlo neribotą disko vietą kiekviename plane, turi kelis duomenų centrus Kanadoje ir JAV, nemokamą SSL, nemokamą migraciją ir dar daugiau. Jie taip pat turi palaikymą visą parą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų paslaugomis.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 2,95 USD / mėn.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Sustiprinta „WordPress“ sauga, WP migracija, CDN integracija, automatiniai WP atnaujinimai.

Argumentai už

 • Įperkama
 • Super žalia
 • Geras saugumas

Minusai

 • Konkurencija turi tvirtesnes WP funkcijas (tačiau jos taip pat yra brangesnės)

7. „eUKhost“

„eUKhost“ logotipas

Interneto svetainė: www.eukhost.com
Kaina:
3,99 svaro
Disko talpa: 5 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„eUKhost“ yra dar vienas puikus vietinis „WordPress“ kompiuteris, turintis 4 duomenų centrus JK. Visuose jų planuose yra nemokamas domenas, palaikymas visą parą, automatinės atsarginės kopijos ir užrakinamos kainos, jei ateityje reikės mokėti daugiau..

Jie taip pat siūlo „WordPress“ optimizuotą prieglobą, pradedant nuo 5 GB vietos diske ir iki 5 svetainių pagrindiniame plane. WP planuose yra automatinis kenkėjiškų programų nuskaitymas, kuris nuskaito jūsų failus kenkėjiškų programų, scenarijų injekcijų, kryžminių svetainių scenarijų (XSS) atakų ir dar daugiau. Jie taip pat turi DDOS apsaugą, ekspertų palaikymą, puikią ugniasienę ir tai, ką jie vadina „WordPress Toolkit“. Į priemonių rinkinį įeina pastatymas, klonas & sinchronizavimas, grūdinimas vienu spustelėjimu, WP lengvas perkėlimas, prisijungimas vienu spustelėjimu WP ir dar daugiau.

Jų planai prasideda nuo 3,99 svaro.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: „WordPress“ priemonių rinkinys, specializuotas palaikymas, visos W3 talpyklos, „WordPress“ versijų valdymas, įskiepių valdymas, DDOS apsauga, WP ugniasienė.

Argumentai už

 • Įperkama
 • Vietinis JK šeimininkas
 • Geras saugumas

Minusai

 • 5 GB nėra tiek daug vietos diske

8. Širdies internetas

Širdies interneto logotipas

Interneto svetainė: www.heartinternet.uk
Kaina:
9,49 svaro sterlingų
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Širdies internetas yra žinomas kaip grąžinimas bendruomenei, nes jie remia įvairius renginius ir konferencijas. Kaip „WordPress“ priegloba, jie taip pat yra gana solidūs. Naudojant vidinę specializuotą WP palaikymą, neribotą pralaidumą ir vietą diske, nemokamą perkėlimą ir ypač greitą sąranką, jie yra geras pasirinkimas.

Atsižvelgiant į tai, kaina yra šiek tiek didesnė nei konkurencija ir atminkite, kad jie neturi duomenų centrų už JK ribų … taigi, norint pasiekti JAV auditoriją, jums reikia CDN..

Jų planai prasideda nuo £ 9.49 / mėn

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Specializuotas palaikymas, WP migracija, neribota vieta diske.

Argumentai už

 • Vietinė prieglobos paslauga
 • Neribota vieta diske

Minusai

 • Brangus

9. „HostGator“

„Hostgator“ logotipas

Interneto svetainė: www.hostgator.com
Kaina:
 5,95 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

Nors „HostGator“ yra prieglobos pramonės veteranas, jų „WordPress“ planai iš tikrųjų yra gana nauji ir veikia daug geriau, palyginti su jų ypač pigiais bendrais interneto prieglobos planais. Jų WP priegloboje naudojama debesų architektūra, kuri suteikia galimybę vienu spustelėjimu padidinti mastelį. Jie taip pat siūlo automatines atsargines kopijas ir atkūrimus vienu spustelėjimu, nemokamą perkėlimą ir išplėstinę apsaugą, vėlgi specifines WP atakas.

Tačiau JK jie neturi jokių serverių, todėl jums vėl reikės CDN, kad gautumėte tinkamą krovimo laiką kitose šalyse.

Jų „WordPress“ hostingo planai prasideda nuo 5,95 USD / mėn.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Nemokamas SSL, debesų priegloba, ekspertų palaikymas, domenų privatumas, automatinis kenkėjiškų programų pašalinimas.

Argumentai už

 • WP ekspertų palaikymas
 • Mastelis
 • Įperkama

Minusai

 • Nėra nemokamo CDN

10. „InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ logotipas

Interneto svetainė: www.inmotionhosting.com
Kaina:
7,26 USD
Disko talpa: 40 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„InMotion Hostingas“ yra žinomas dėl savo verslo sprendimų ir labai aukštos kokybės interneto prieglobos paslaugų. Tačiau dauguma žmonių nežino, kad jie taip pat siūlo „WordPress“ sprendimus. Jie yra šiek tiek brangesni, tačiau siūlo puikų našumą!

Pradėkime nuo saugumo, nes tai gana svarbi tema. „InMotion“ siūlo apsaugą nuo DDOS, apsaugą nuo įsilaužimo ir pasirinktinę užkardą, kurios pakanka net ir agresyviausioms atakoms. Kalbant apie kitas funkcijas, visiems planams suteikiama 90 dienų pinigų grąžinimo garantija, inscenizacijos aplinka, „drag-n-drop“ puslapio kūrimo priemonė ir daug daugiau.

Jie taip pat turi puikią palaikymo komandą tuo atveju, jei sujaukiate savo svetainę ir jums reikia pagalbos. JK jie neturi jokių serverių, o tai šiek tiek kliudo.

Jų planai prasideda nuo 7,26 USD / mėn.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Tvarkomi atnaujinimai, išplėstinis saugumas, inscenizacijos aplinka, iš anksto įdiegta „WordPress“, nemokamas domenas, vilkite ir upušite puslapio kūrimo priemonę.

Argumentai už

 • Nemokamas domeno vardas
 • Patikimas
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantas
 • Geras saugumas

Minusai

 • JAV serveriai gali sulėtinti našumą

11. „Bluehost“

„Bluehost“ logotipas

Interneto svetainė: www.bluehost.com
Kaina:
19,99 USD
Disko talpa: 30 GB
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„Bluehost“ dažniausiai garsėja dėl pigaus 3,95 USD bendrojo prieglobos paketo, tačiau jie taip pat siūlo „WordPress“ prieglobą savo VPS serveriuose. Kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau pastebimas našumo padidėjimas. Jų WP planuose yra nemokamas SSL, „SiteLock Security“, „Advanced CDN“ ir „SiteLock WAF“.

Jų pagrindinis planas yra geras iki 100 milijonų apsilankymų per mėnesį, o tai yra absurdiškai daug (jei žinote, kaip sukurti tokią svetainę, paspauskite mus).

JK tai greičiausiai nėra puikus pasirinkimas, nes šalyje nėra serverių. Be to, jų reputacija per pastaruosius kelerius metus buvo šiek tiek nepriekaištinga, nes juos įsigijo EIG, o palaikymas ir (arba) bendra kokybė smuko žemyn … jie dabar atsigauna, tačiau praeis šiek tiek laiko, kol jie galės sugrįžti į savo buvusią šlovę..

Jų prieglobos planai prasideda nuo 19,99 USD / mėn.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: CDN, WAF ugniasienė pagal „SiteLock“, išplėstinis saugumas, didelis apsilankymų / mėn. Limitas.

Argumentai už

 • Padorus saugumas
 • CDN įskaičiuota

Minusai

 • Roko reputacija

12. Svajonių dvasia

„DreamHost“ logotipas

Interneto svetainė: www.dreamhost.com
Kaina:
7,95 USD
Disko talpa: Neribota
Palaikymas: Telefonas, tiesioginiai pokalbiai, bilietai

„DreamHost“ yra žinomas dėl savo aukštos kokybės hostingo sprendimų. Jų „WordPress“ prieglobos planai nesiskiria, juos taip pat rekomenduoja „WordPress“ (kaip ir „SiteGround“), kuris pats savaime yra labai įspūdingas.

Jų pagrindinis planas yra su nuostabia 97 dienų pinigų grąžinimo garantija, nemokamu SSL, nemokamu Whois privatumu ir visą parą veikiančia „WordPress“ ekspertų pagalba. Jie iš tikrųjų turi dviejų tipų „WordPress“ prieglobos planus, vienas yra bendro naudojimo, kiti – debesies serveriuose (vadinamuose „DreamPress“), kurie žymiai padidina našumą. Jie tikrai yra žingsnis aukščiau pagrindinio plano ir siūlo daugybę papildomų WP funkcijų, tokių kaip serverio lygio talpyklos kaupimas ir greitas atnaujinimas.

Tačiau JK nėra serverių …

Jų planai prasideda nuo 7,95 USD / mėn.

„WordPress“ prieglobos ypatybės: Automatiniai atnaujinimai, iš anksto sukonfigūruoti WAF, WP, nemokamas SSL, domeno privatumas.

Argumentai už

 • Nemokamas SSL
 • 97 dienų pinigų grąžinimo garantija

Minusai

 • JK serverių nėra

JK „WordPress“ priegloba: kaip išsirinkti geriausią?

Asmenys ir verslas savo svetainėse ir tinklaraščiuose atrado „WordPress“ naudojimo paprastumą ir grožį. Dėl jo universalumo ir kokybės jis tapo idealus tiek asmenims, kurie tiesiog nori laikyti savo tinklaraštį ir patobulinti savo asmeninį prekės ženklą, tiek net vidutinėms įmonėms, užsiimančioms elektronine prekyba.

Jei esate fizinis asmuo ar verslas, norintis sukurti savo svetainę, šiuo metu jus gali sužavėti visos ten pateiktos parinktys ir galbūt nesuprantate skirtumo tarp žiniatinklio kūrimo įrankio (arba CMS) ir svetainės prieglobos. Labai svarbu ne tik suprasti skirtumą, bet ir žinoti, ko ieškoti iš gero pagrindinio kompiuterio, nes prasta žiniatinklio priegloba gali panaikinti svarbiausias svetainių vietas.

Čia apžvelgsime patį „WordPress“ ir „WordPress“ prieglobą, galų gale siekdami padėti jums rasti geriausią WP prieglobą. Taip pat atlikome šiuos WP palyginimus su kitomis šalimis, tokiomis kaip „WordPress“, esančioje Australijoje, ir „WordPress“, kurioje yra „Kanada“.

darbas su „WordPress“

Kas yra „WordPress“?

„WordPress“ logotipasVisų pirma, jei jūs iš tikrųjų dar esate naujokas turinio valdymo sistemose, būtų naudinga paaiškinti, kas yra „WordPress“.

„WordPress“ yra atvirojo kodo (nemokama) turinio valdymo sistemos (CMS) programinė įranga, kurią galite naudoti kurdami svetaines. Paprasčiau tariant – tai įrankis, padedantis susikurti savo svetainę ar tinklaraštį.

Nesvarbu, ar tai „tech geek“, ar ne, tai yra vienas iš geriausių CMS, kurį galėjote pasirinkti kurdami savo svetainę. Žinoma, kad tai lengviausia naudoti, todėl jis puikiai tinka pradedantiesiems, tačiau jis taip pat turi galios ir lankstumo aptarnauti ką nors, kas labiau išmano techniką ir (arba) turi sudėtingesnį verslą, kad galėtų valdyti svetainę..

Jei norėtumėte sukurti svetainę ar tinklaraštį, pasirinkdami „WordPress“ tikrai negalėsite suklysti. Pranešama, kad ten naudojama CMS yra daugiau nei 60 000 milijonų svetainių. Tai taip pat yra pasirinkimas daugiau nei 25% iš dešimties milijonų šiuo metu žiniatinklyje esančių svetainių.

Tačiau, kaip užsiminta aukščiau, nepakanka vien pasirinkti CMS ir sukurti patrauklią ir efektyvią svetainę. Taip pat turite pasirinkti, kaip norite priglobti savo svetainę. Šis sprendimas turi būti išsilavinęs, nes dėl netinkamo prieglobos pasirinkimo jūsų gražioji svetainė gali prastai veikti ir sukelti problemų.

Taigi, ant to užrašo …

Kas yra „WordPress“ priegloba?

Pirmiausia, ko mes neturime omenyje „WordPress“ priegloba: „WordPress.com“ siūlo vartotojams nemokamą prieglobą labai supaprastintose „WordPress“ svetainėse. Tai nerekomenduojama, nes ji neteikia funkcijų ar žinių, reikalingų norint turėti profesionalią svetainę, teikiančią puikias paslaugas ir stiprią buvimą internete. Taigi, nebent tik rašote dienoraščius dėl kikenimo ir kikenimo, nenaudokite wordpress.com prieglobai.

Ką reiškia „WordPress“ priegloba, gana paprasta: tai reiškia, kad turite rasti savo prieglobos paslaugą ir leisti jiems priglobti jūsų „WordPress“ svetainę. Tikrai visos prieglobos paslaugos gali talpinti „WordPress“ svetainę, todėl nebūtinai rasite prieglobos paslaugų sakydami, kad jos priglobia tik „WordPress“, arba paslaugų, kurios sako, kad neturi „WordPress“ galimybių.

Tačiau nors visos paslaugos gali priglobti „WordPress“ svetainę, kai kurios neabejotinai joje yra geriau nei kitos. Ieškodami prieglobos paslaugų, tikrai verta savo laiko ir pastangų surasti vieną iš jų, nes jie turės specialią „WordPress“ pagalbą, kuri gali iš tikrųjų pakeisti. Jie gali pasiūlyti bet ką – nuo labai lengvo diegimo iki „WordPress“ techninės pagalbos, įrankių ir kt., Bet apie tai vėliau.

Paskutinė pastaba apie tai, kas yra „WordPress“ priegloba: kol jūs galite gauti „WordPress“ prieglobą bendrai naudojamuose, dedikuotuose ir (arba) VPS serveriuose (taip pat nepamirškite apie brangesnį valdomą „WordPress“ prieglobą), dabartiniais tikslais mes laikysimės aptarti gerų bendro „WordPress“ prieglobos paslaugų trūkumus.

Bendras priegloba yra dažniausiai paplitusi žmonėms, naudojantiems „WordPress“, o kažkas tokio sudėtingo ir brangaus kaip dedikuotas serveris ar net VPS serveriai yra aktualiausi tiems, kurie turi didelių korporacijų. Bendrai naudojamas priegloba reiškia, kad dalijatės serveriu su kitomis svetainėmis, o tai sumažins sąnaudas.

Gera prieglobos paslauga žinos, kaip apriboti svetainių skaičių viename serveryje, kad neturėtumėte patirti neigiamų pasekmių, naudodamiesi bendro serverio naudojimu..

Kodėl jums reikia „WordPress“ hostingo?

Taigi kodėl, jei iš tikrųjų visos prieglobos paslaugos gali talpinti „WordPress“, ar svarbu rasti paslaugą, kurios specializacija yra „WordPress“, ar kuri yra labiau „WordPress“ „draugiška“? Kai kurios priežastys, dėl kurių jau buvo užsiminta aukščiau, tačiau jas detalizuosime šiek tiek daugiau.

Per daug neišleidžiant į priekį ir neaptarinėdami svarbiausių funkcijų, kurių reikia ieškoti, „WordPress“ priegloba reiškia pagrindinį kompiuterį, kuris padės „WordPress“ įdiegti labai lengvai arba kuris tai padarys už jus, įsigydami jų paslaugas. Jie taip pat palengvina jūsų „WordPress“ svetainės perkėlimą iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą, maloniau ir sklandžiau pereidami.

Be to, į gautą valdymo pultą greičiausiai bus įtraukti įrankiai ir metodai, skirti pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės greitį ir funkcionalumą, jei pagrindinis kompiuteris pasirinks save kaip „WordPress“ pagrindinį kompiuterį. Galiausiai, jūs taip pat turėsite didesnę tikimybę gauti techninę paramą, gerai išmanančius specialius „WordPress“ platformos tvarkymo ekspertus, ir mes garantuojame, kad būsite dėkingi už pirmą kartą, kai jums reikės juos iškviesti (ir tai įvyks)..

Taigi, kodėl reikia rasti „WordPress“ prieglobos paslaugą? Kad patirtis būtų daug lengvesnė, malonesnė ir mažiau paini. Tai, be abejo, taip pat reikš, kad jūsų svetainė veikia greičiau ir veikia geriau nei kitaip, o tai, be abejo, bus naudinga tik jūsų verslui.

Argumentai už & Bendrosios „WordPress“ hostingo minusai

Kai pasveriate savo galimybes pasirinkti prieglobos tipą, jūs, žinoma, norite žinoti, kokie yra privalumai ir trūkumai. Kaip minėta aukščiau, mes nusprendėme sutelkti dėmesį į bendrą „WordPress“ prieglobą, tačiau tikrai yra daugybė kitų tipų.

Taigi, kokie yra bendro „WordPress“ prieglobos privalumai ir trūkumai?

Argumentai už                                                                            

 • Labai prieinamos / pigios
 • Puikiai tinka mažoms ir vidutinėms įmonėms
 • Puikiai tinka tiems, kurie dar kuria ir tvarko svetainę
 • Bendrai naudojamas kompiuteris neapsiriboja tik „WordPress“
 • Beribiai papildiniai
 • Labai paprastas diegimas ir pritaikymas naudojant „cPanel“

Minusai

 • Bendrai naudojamas serveris reiškia išteklių pasidalinimą su kitomis to serverio svetainėmis
 • Jei kitos serverio svetainės sukaupia visus išteklius, jūsų svetainė gali sulėtėti
 • Galbūt turite mažiau specializuotą techninę pagalbą (tačiau, kaip užsiminta aukščiau, jei ieškote teisingai, tai neturėtų būti problema)

Nepaisant to, jei žinote, kaip ieškoti ir atpažinti kokybišką pagrindinį kompiuterį, tada net ir bendro naudojimo prieglobos plane gali nebūti minėtų trūkumų..

tiria WP prieglobos paslaugų teikėjus

Taigi, kaip nustatyti geriausią „WordPress“ prieglobą JK? Na …

„WordPress“ prieglobos funkcijų peržiūra

Jei reikalaujate laukti, kol rasite prieglobos paslaugą su šiomis pagrindinėmis funkcijomis, tuomet turėtumėte eiti į labai patenkinamą patirtį, naudodamiesi bendro naudojimo „WordPress“ prieglobos paslauga..

Reikia atsiminti, kad gausite tai, už ką mokate, tačiau taip pat norime paraginti jus, kad vis dar galite rasti kokybišką prieglobą, naudodami šias funkcijas, neiškramtydami banko. Ant šios pastabos yra šios funkcijos, kurias būtinai reikia ištirti, norint rasti tinkamą pagrindinį kompiuterį:

Vienu spustelėjimu arba iš anksto įdiekite „WordPress“ parinktį

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugos turės vienkartinį „WordPress“ diegimą, pasiekiamą per „cPanel“, arba pasiūlys iš anksto įdiegti „WordPress“, kai perkate jų paslaugas, kai kurios net turi esamą verslo „WordPress“ temų, nekilnojamojo turto WP temų, „WordPress“ biblioteką. temos fotografams ir dar daugiau.

Yra per daug puikių prieglobos paslaugų, siūlančių šią parinktį, todėl visiškai neturėtumėte atsiskaityti už ką nors mažesnį nei įdiegimas vienu spustelėjimu. Tai jums palengvins procesą, o tai reiškia, kad esate beveik pasiruošę pradėti kurti savo svetainę iškart įsigiję paslaugą.

Pagalba klientams

palaikymo galimybėsDažnai per lengva nepastebėti, tačiau gyvybiškai svarbu yra klientų aptarnavimas. Ypač jei tai yra pirmas kartas, kai kuriate svetainę, jums reikės palaikymo. Net jei tai nėra jūsų pirmas kartas, nes klaidos ir prastovos gali reikšti klientų (taigi ir pajamų) praradimą, nenorite, kad liktumėte patys išsiaiškinti.

Geros prieglobos paslaugos pasiūlys palaikymą visą parą, dažnai naudodamiesi keliomis galimybėmis, tokiomis kaip internetiniai pokalbiai ir palaikymas telefonu. Negalima atsiskaityti dėl nieko mažiau. Taip pat, žinoma, norėsite rasti prieglobos paslaugą, kurioje minima, kad ji siūlo „WordPress“ specialiąsias žinias. Peržiūrėkite svarstomų paslaugų apžvalgas, kad įsitikintumėte, jog jų klientai gali patvirtinti savo klientų aptarnavimo kokybę.

Serverio vieta

Jūsų svetainės greičiui ir kokybei svarbu, kad pagrindinis kompiuteris būtų kažkur netoli jūsų vietos. Mes neturime omenyje tame pačiame mieste ar net JK būtinai, tačiau tai turi būti šiame pasaulio krašte, ir kuo arčiau jūsų WordPress svetainė veiks. Taigi venkite prieglobos paslaugų, esančių visoje vandenyne, pavyzdžiui, JAV.

Vis dėlto reikia atkreipti dėmesį į tai, kad galite rasti prieglobos paslaugą, turinčią kelis duomenų centrus visoje šalyje ir (arba) pasaulyje. Tokiu atveju patikrinkite, ar galite pasirinkti jums artimiausią duomenų centrą.

Greitis

Serverio greitisGreitis (arba jo nebuvimas) suvaidins didžiulį vaidmenį jūsų vartotojų pasitenkinimui svetaine ir gali turėti įtakos jūsų svetainės našumui ir tokiu būdu jūsų gaunamoms pajamoms. Taigi greitis yra akivaizdžiai svarbus. Daugelis prieglobos paslaugų siūlo tokius dalykus kaip SSD (kietojo kūno diskai) ir (arba) CDN (turinio pateikimo tinklas), kurie gali žymiai pagerinti įkėlimo greitį. Verta ieškoti tokių paslaugų siūlančios paslaugos.

Serverio Uptime

Nėra jokios priežasties atsiskaityti už prieglobos paslaugą, kai serverio veikimo laikas yra mažesnis nei 99,9%. Visi geriausi gali tai pasiūlyti, nors ir nepaprastai ekonomiški. Geriausias būdas iš tikrųjų patikrinti jų patirtį yra per „Google“ ieškoti įmonių statistikos; nereikia jų tiesiog tarti.

Pralaidumas & Duomenų perdavimas

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų pasiūlys neribotą pralaidumą ar saugyklą. Nors tai yra patrauklu, tai gali reikšti, kad jie perkrauna savo serverius, todėl kokybė ir greitis gali būti prasti. Tikrai 2Gb turėtų pakakti daugumai, o dauguma serverių sugebės suteikti daugiau, nei galėtum norėti. Tai vėlgi būtų geras dalykas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį skaitant klientų atsiliepimus. Be to, jei planuojate daug atsisiųsti savo svetainės lankytojų svetainės (mp3, pdfs ir kt.), Svarbu nepamiršti ir duomenų perdavimo apribojimų..

Nemokamas domenų registravimas + papildomi domenai

Visos geros prieglobos paslaugos suteiks jums domeną nemokamai kaip jūsų paketo dalį, todėl tikrai nesusitaikykite su mažiau. Be to, nors jums to ir nereikės, kai pradėsite savo internetinį verslą ar svetainę, ateityje galbūt norėsite kelių domenų ir svetainių. Verta patikrinti, ar jums leidžiama turėti daugiau nei vieną „WordPress“ svetainę vienoje paskyroje. Daugelis siūlo kelis ir net neribotus domenus.

Atsarginės kopijos

Atsarginės kopijos yra nepaprastai svarbios ir sutaupys daug skausmo (niekas nenori prarasti kelių valandų pastangų). Patikrinkite, ar paslauga siūlo automatines atsargines kopijas ir kaip dažnai (kasdien, kas savaitę, mėnesį ir tt).

Saugumas

Galiausiai, norėdami saugios „WordPress“ svetainės, nesvarbu, ar dienoraščiai, ar veikia internetinė parduotuvė. Norėdami tai užtikrinti, ieškokite paslaugų, kurios žada dažnai atnaujinti programinę įrangą ir kurios netgi gali pasiūlyti saugos stebėjimą visą parą. Kai kurie šeimininkai pasižymi intensyviu saugumo lygiu, o kiti leidžia pasirinkti skirtingą lygį.

ARBA

DUK

Kuris priegloba yra geriausia „WordPress“, „Linux“ ar „Windows“?

Mes rekomenduojame „Linux“ prieglobą paleisti „WordPress“ daugeliu atvejų. Nors „WordPress“ galite paleisti „Windows“ priegloboje, „Windows“ priegloba paprastai yra brangesnė.

Ar galiu naudoti „WordPress“ be prieglobos??

Techniškai ne, „WordPress“ reikia kažkur priglobti, tačiau jei nenorite nustatyti savo prieglobos ar prisiregistruoti pas prieglobos teikėją, galite apsilankyti wordpress.com ir pradėti naudotis nemokama paskyra. Tokiu būdu galite naudotis „WordPress“ nemokamai, nesijaudindami apie jo prieglobą, jie viską daro už jus.

Ar „WordPress“ teikia nemokamą prieglobą??

Taip, „WordPress“ turi nemokamą prieglobą, jei naudojate WordPress.com (nepainiokite su „WordPress.org“ versija, kuriai reikia surasti savo pagrindinį kompiuterį ir jį įdiegti). Jei prisiregistruojate į nemokamą sąskaitą svetainėje wordpress.com, padomenyje galite naudoti ribotą „Wordpress“ versiją.

Kuo skiriasi WordPress.com ir WordPress.org?

Pagrindinis skirtumas tarp WordPress.com ir WordPress.org yra tas, kas prižiūri svetainę. Jei naudojate wordpress.org, turite atsisiųsti ir įdiegti „WordPress“ į pasirinktą „Wordpress“ pagrindinį kompiuterį. Jei naudojate „wordpress.com“, jie diegia jus ir net galite tai padaryti nemokamai, nors dizainas ir funkcijos yra ribotos versijos, su kuria dirbate..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author