Geriausias el. Prekybos priegloba Australijai

Kaip žiniatinklio agentūra, turinti daug prieglobos paskyrų (turime nesuskaičiuojamą daugybę šalutinių projektų ir mėgstame eksperimentuoti), mes turime gana gerą idėją, kas apibūdina puikų žiniatinklio prieglobą. Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo kokybė gali turėti didžiulės įtakos galimai jūsų internetinės parduotuvės sėkmei.

Paimkime, pavyzdžiui, svetainės greitį. Ar žinojai, kad 1 sekundės vėlavimas reiškia, kad puslapio peržiūra sumažėja 11%, tai reiškia, kad daugiau nei 1/10 lankytojų tiesiog nusisuks kas sekundę, kurią vis dar įkeliama svetainė … Štai kodėl tinkamas internetas priimančioji gyvybiškai svarbi!

Tai yra pagrindiniai mūsų el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjai Australijoje, tikros kokybės priegloba nesulaužant banko.

Paraštės užrašas: Mūsų Nr. 1 veikia laikina 67% nuolaida! Griebk tol, kol truks!

Keletas geriau žinomų prekės ženklų / svetainių, nukreipiančių į mūsų turinį:

Mes žinome savo daiktus, nedidelį daugelio atsiliepimų pavyzdį:

Tomas yra aistringas ir greitai supranta savo klientų poreikius. Aš tikrai įvertinau jo norą pasidalinti žiniomis ir įgūdžiais, kaip naudoti savo naują svetainę. Ačiū Tomui!

Sally Mac
Turinio lentelės

„MangoMatter“ leido taip lengvai susikurti dabartinę mūsų svetainę. Tomas buvo asmeniškai įtrauktas nuo pirmosios konsultacijos iki pabaigos, ir jis vis dar yra lengvai pasiekiamas atliekant bet kokius pataisymus, kurių gali prireikti!

Demitrios Lecatsas
Švieži plaukai

Mes pasirinkome Tomą kurti mūsų svetainę, nes mums patiko kitų jo suprojektuotų svetainių stilius. Visas procesas buvo be streso. Tomas buvo toks paslaugus ir nė vienam iš mūsų daugybės prašymų nebuvo per daug rūpesčių. Tomui malonu dirbti. Mums patinka svetainė, kurią jis mums sukūrė, ja lengva naudotis ir ji atrodo fantastiškai.

Carlas Olive’as
Pavasaris!

Mūsų patirtis su „Mango Matter“ buvo fantastiška! Tomu labai lengva dirbti, jis yra pozityvus, efektyvus ir akivaizdžiai puikus to, ką daro. Labai rekomenduojama.

Lucy Reeves
Priemonės, kuriomis

Mes pasamdėme Tomą kurti savo naujos įmonės interneto svetainę ir džiaugėmės rezultatais. Jis sugebėjo ne tik pristatyti mūsų trumpą pranešimą, bet ir pateikti puikių idėjų, apie kurias niekada nebūtume pagalvoję. Geriausia, kad Tomas dosniai leidžia laiką ir toliau teikia patarimus bei palaikymą.

Neilas Mackenzie
Pramoginis

Koks lengvas ir sklandus darbo su „MangoMatter“ patirtis! Tomas tiksliai suprato, kokie mes buvome po to, ir mes esame nepaprastai sužavėti galutinio produkto. Niekada nesiryžčiau ateityje vėl pasirinkti „MangoMatter“.

Tysonas Karalius
„Plumbrite Solutions“ direktorius

Tomas iš „MangoMatter“ buvo nepaprastai naudingas, profesionalus ir puikus palaikymas kuriant mano svetainę. Jis yra daugybė žinių ir labai efektyvus. Aš nesiryžtu rekomenduoti „MangoMatter“ ir tai jau padariau.

Michelle Watson
„iFix“

Atlikome analizę, žiniatinklio prieglobos apžvalgas & palyginimų, kurių jums nereikia, ir pateikiamas geriausių Australijos el. prekybos žiniatinklio prieglobos įmonių sąrašas. Žemiau esančioje lentelėje pateikiama aukščiausio lygio, mūsų nuomone, 5 populiariausių el. Prekybos pagrindų apžvalga, surūšiuota pagal reitingą, nurodant kainą / mėn., & kiek disko vietos jie siūlo. Mes taip pat paėmėme 3 geriausius ir peržiūrėjome juos atskirai, tiesiai po stalu.

Geriausia elektroninės komercijos interneto priegloba: „Top 5“ – 2020 m. Gegužės mėn

Žiniatinklio prieglobos įmonėBendras įvertinimasKaina / mėn. (pigiausia) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
siteground2 4,95 USD AUD (Laikina 67% nuolaida, nuo 14,95 USD) 10 GB
 • Paprasta naudoti
 • Labai greiti serveriai
 • GREAT palaikymas!
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Oficialiai rekomenduoja „WordPress“ = nugalėtojas!
„SiteGround“ apžvalga
„A2HostingLogo“ 3,92 USD (apie 5,22 AUD) Neribota
 • Neribota vieta diske
 • Puiku su „WordPress“
A2 prieglobos apžvalga
hostgatorius 2,75 USD (apie 3,70 AUD) Neribota
 • Labai pigu
 • Neribota vieta diske! <- Vis dėlto JAV serveriai, todėl lėtesnis krovimo laikas.
 • Leidžiama tik 1 svetainei
„Hostgator“ apžvalga
„PanthurLogo“ 5 AUD 10 GB
 • Puikus pasirodymas
 • Daug pasirinkimo.
„Panteras“ apžvalga

Nelengva rasti deramą žiniatinklio prieglobą, kuri iš tikrųjų yra prieinama, ir, nebent esate „Excel“ vedlys, palyginti su visomis skirtingomis prieglobos funkcijomis (pvz., Kaina prieš pralaidumą, vietos diske, pritaikomumą, palaikymą, apžvalgas ir kt.), Ji gali šiek tiek apsunkinti. ). Jei norite ramiai įsivaizduoti, iš tikrųjų Australijoje yra puikių el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjų, kurie neapmokestina absurdiškų prieglobos kainų, tačiau vis tiek veikia taip, kad galėtų paleisti beveik bet kurią norimą el. Prekybos svetainę..

Žemiau apžvelgėme 3 geriausiųjų sąrašą. Mes rūšiavome pagrindinius žiniatinklio prieglobos elementus šiais kriterijais: Paprastas naudojimas, prieinamumas ir našumas / galia. Mėgautis!

Tomas D. S. – Redaktorius

Elektroninės komercijos interneto prieglobos palyginimas: 3 populiariausi

1. „SiteGround“

Tai yra mūsų visų laikų mėgstamiausia el. Prekybos kompanija (ir apskritai iš tikrųjų), jie pigūs, turi labai galingus serverius (Singapūras Australijos svetainėms), o svarbiausia, kad palaikymas yra aukščiausio lygio (paskutinį kartą aš patikrinta, vidutinis reakcijos laikas buvo 10 minučių, o tai yra beprotiškai gerai).

„SiteGround“ taip pat labai rekomenduoja „WordPress“ (Labai nedaug hostingo kompanijų gali tai tvirtinti! Jie, be abejo, gali kovoti su bet kuria CMS, kurią jūs į juos nukreipiate), tai yra absoliutus nesąmonė! Oi, + jie turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija!

„SiteGrounds“ planuose taip pat yra daugybė puikių funkcijų, tokių kaip neįtikėtinai efektyvi saugos sistema, automatinės atsarginės kopijos ir nemokama SSL (labai svarbi el. Prekybos svetainėms).

Jie turi 3 hostingo planus, labiausiai prieinamas jų planas prasideda tik tada AUD 4,95 USD / mėn. (Laikinai 67% nuolaida nuo įprastos kainos)! 

siteground2

  Nugalėtojas – 9,6 / 10

Lengvas naudojimas

97%

Prieinamumas

91%

Našumas / galia

95%

2. A2 talpinimas

„A2“ priegloba yra labai panaši į „SiteGround“ tiek savo našumu, tiek savybėmis (tik šiek tiek brangesni). Jie taip pat turi daugybę gana drąsių ir greitų serverių visame pasaulyje (įskaitant Singapūrą mums, „Aussies“). El. Komercijai jie mums patinka, nes jie siūlo didesnio greičio serverius su turbokompresoriais ir yra gana lankstūs naudodamiesi savo serverio ištekliais, leidžiančiais padoraus dydžio parduotuvėms veikti švelniai ir sklandžiai..

Jie taip pat siūlo 3 prieglobos paketus, pigiausias planas prasideda tik nuo jų USD 3,92 USD / mėn. (Iš pradžių buvo 7,99 USD / mėn.).

Lengvas naudojimas

87%

Prieinamumas

92%

Našumas / galia

93%

3. „HostGator“

„HostGator“ verslas veikia labai labai ilgai, jie priglobia milijonus svetainių. Nors jų serveriai yra JAV, todėl krovimo laikas yra lėtesnis, aš įtraukiau juos į sąrašą, nes jie yra labai pigūs. Ir žiūrint į kainą, kurią gaukite už kainą, ji yra gana įspūdinga.

Nepaisant to, jei turėtumėte papildomus 1,5 USD per mėnesį, eisiu su „SiteGround“. Naudokite „HostGator“, jei jūsų biudžetas yra tikrai mažas.

Jie siūlo viską, pradedant nuo bendro bendrojo prieglobos, baigiant perpardavėjų priegloba ir debesų priegloba.

Pigiausias jų planas prasideda nuo 2,75 USD / mėn

Lengvas naudojimas

86%

Prieinamumas

90%

Našumas / galia

82%

elektroninės prekybos Australijos tyrimai

El. Prekybos žiniatinklio priegloba Australijai: išsami informacija

Žemiau pateiksime keletą būtinų el. Prekybos parduotuvių funkcijų, įvairių prieglobos tipų, kuriuos galite pasirinkti, ir kokių konkrečių žiniatinklio prieglobos funkcijų atkreipti dėmesį tyrinėjant interneto prieglobos paslaugų teikėjus (taip pat mes palygino elektroninės komercijos prieglobą JK ir el. prekybos prieglobą Kanadoje). Tai yra tie patys dalykai, kuriuos mes analizuojame rašydami žiniatinklio prieglobos apžvalgas.

Kokie yra elektroninės komercijos ir įprasto interneto prieglobos skirtumai?

Yra gana daug skirtumų tarp elektroninės komercijos ir standartinio interneto prieglobos. El. Prekyba akivaizdžiai nukreipta į internetines parduotuves, kurioms, palyginti su vidutinės svetainės kūrimu, paprastai reikia daugiau saugumo, daugiau vietos diske, daugiau duomenų bazių, daugiau mastelio ir pan..

Yra keletas funkcijų ir funkcijų, kurių el. Prekybos svetainėms reikia daugiau nei įprastų.

 • SSL
 • Duomenų bazės palaikymas produktams saugoti (nors dauguma svetainių vis tiek naudoja duomenų bazes)
 • Mokėjimo apdorojimo paslaugos (arba galite pereiti „PayPal“, taupydami laiką ir sąnaudas kurdami pasirinktinį portalą)
 • Pirkinių krepšelio programinė įranga (tokių turite daugybę ir tam reikia atskiro įrašo, tačiau, pavyzdžiui, „WordPress“ turi „Woocommerce“ papildinį, kuris bet kurią WP svetainę gali paversti internetine parduotuve)
 • Neperšaunamas saugumas

Atsižvelgiant į tai, dauguma kokybiškų interneto prieglobos paslaugų teikėjų turi visa tai, kas yra integruota į daugelį prieglobos pasiūlymų, beveik pašalindama poreikį ieškoti konkrečios el. Prekybos pagrindinio kompiuterio. Tai reiškia, kad daugumą žemiau pateiktų patarimų apie dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, galite pritaikyti ieškodami ir įprastos žiniatinklio prieglobos.

Dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ieškant elektroninės komercijos pagrindinio kompiuterio

Žemiau rasite keletą dalykų, kuriuos reikėtų atsiminti atliekant tyrimus – tai yra tie patys dalykai, į kuriuos žiūrime rinkdamiesi teikėjų sąraše..

Prieglobos tipai

Yra gana daug įvairių hostingo tipų. Daugeliui žmonių reikalingas bendrasis priegloba, nes tai yra pati prieinamiausia kaina ir jau gali aptarnauti gana daug srauto, atsižvelgiant į patį pagrindinį kompiuterį. Tada iš ten galite pakilti iki debesies, VPS ar tam skirto serverio … visi šie įrenginiai gali aptarnauti didesnes parduotuves ir padidinti srautą, nors jie taip pat turi aukštesnę kainą. Jūs, žinoma, galite tiesiog pradėti nuo bendro prieglobos, o vėliau, jei reikia, padidinti mastelį.

Bendras priegloba

Labiausiai paplitęs ir pigiausias pasidalijamojo plano plano tipas. Jis yra bendrai naudojamas daugiau nei vienam serveriui, tai reiškia, kad verslo savininkai turi dalytis savo ištekliais su kitais. Tai apima dalijimąsi duomenimis, atmintimi, vieta diske, procesoriaus laiką ir kt. Dėl jūsų verslo dydžio jūsų svetainė gali sulėtėti.

Argumentai už

 • Pigiausias pasirinkimas
 • Paprasta naudoti
 • Reikia minimalių techninių žinių

Minusai

 • Daugiau nei viena svetainė viename serveryje
 • Negalėsite visiškai valdyti savo svetainės našumo

Debesų talpinimas

Šis kompiuterio tipas yra praktiškai siūlomas, todėl yra puikus pasirinkimas patyrusiems vartotojams. Šios paslaugos klientai gali ja naudotis ir tiek, kiek reikia, ir mokėti tik už tai, ką naudoja. Tai yra ekonomiškas pasirinkimas, ypač todėl, kad skirtingai nuo įprasto prieglobos, visus savo išteklius ir aparatinę įrangą gausite praktiškai.

Argumentai už

 • Jūs mokate tik už tai, ką naudojate
 • Taupus

Minusai

 • Reikia gilių techninių žinių

VPS pagrindinis kompiuteris

Virtualus privatus serveris dažnai apibūdinamas kaip tarpinis kelias tarp dedikuoto ir bendro naudojimo. Labai skiriasi nuo bendrojo prieglobos, šis specialus prieglobos tipas sukuria kelis virtualius serverius, esančius viename fiziniame serveryje. Paprastai įmonės siūlo 2 rūšių VPS talpinimą: savarankiškai valdomą VPS ir valdomą VPS.

Skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad savarankiškai valdomi suteikia vartotojams visišką serverį, o valdomi – ne. Prieglobos įmonė tvarkys daugumą techninių dalykų, o verslo savininkai daugiausia dėmesio galės skirti savo verslui. Tvarko brangesnis.

Argumentai už

 • Jums nereikia dalintis su kitais
 • Galingesnis nei bendras priegloba
 • Geresnis pasirodymas

Minusai

 • Didesnė kaina

Dedikuotas priegloba

Kaip atrodo, dedikuotasis kompiuteris yra serveris, sukurtas specialiai vienai svetainei. Tai yra galingiausias aukščiau pateiktų kompiuterių pasirinkimas, nes jums nereikės dalintis jokiais ištekliais su kitais žmonėmis, suteikiant jums visiškai veikiantį serverį sau..

Argumentai už

 • Klientai gali visiškai valdyti serverį
 • Nuostabus pasirodymas

Minusai

 • Brangus
 • Daugiau atsakomybės

„WordPress“

„WordPress“ yra daugybė el. Prekybos žiniatinklio prieglobos parinkčių per vieną iš daugelio jos papildinių (pvz., „Woocommerce“, apie kurią mes minėjome anksčiau). Tai reiškia, kad beveik kiekvienas kompiuteris, palaikantis „WordPress“, gali priglobti el. Prekybos svetainę, žymiai palengvindamas el. Prekybos pagrindinio kompiuterio paiešką.

Serverio vieta ir greitis

Jums reikia ieškoti greitojo serverio artimoje vietoje. Jei gyvenate Australijoje, norite, kad žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas būtų Australijoje ar bent jau arti jos. Tai suteiks jums greitesnį įkėlimo laiką ir nepatirsite tokių vėlavimų, kaip jei turėtumėte prieglobos paslaugų teikėją kitoje šalyje, Singapūre tikrai viskas gerai, o daugeliu atvejų net greičiau nei prieglobos Australijoje.

Palaikymas

Stipri ir atsakinga klientų aptarnavimo komanda yra būtina, kai ieškote patikimo prieglobos paslaugų teikėjo. Jei kažkas neveikia taip, kaip turėtų, arba kyla problemų, norite ekspertų komandos, galinčios padėti bet kuriuo paros metu. Daugelis paslaugų teikėjų siūlo tiesioginius pokalbius, palaikymą telefonu ir prieinamumą visą parą.

Disko talpa

Kuo daugiau atminties jūsų serveryje, tuo daugiau failų / produktų galėsite įkelti. Mažoms e-komercijos svetainėms jums nereikės daugiau nei kelių GB disko, tačiau didesnėms – patikimas hostingo planas, turintis daugiau vietos diske ir saugyklos talpa..

Kas yra SSL ir kodėl ji svarbi elektroninei komercijai?

Saugaus lizdo sluoksnio (SSL) sertifikato naudojimas yra geras būdas apsaugoti svetainę. Tai tampa reikalavimu, o ne galimybe visoms svetainėms. Svetainės, kurios nėra SSL, paieškos varikliai, tokie kaip „Google“, bus pažymėti kaip nesaugios. Todėl tai labai svarbu el. Prekybos verslui.

SSL naudojamas užkoduotiems ryšiams tarp žiniatinklio prieglobos ir klientų užmegzti. Taigi tai leidžia saugiai perduoti asmeninę informaciją.

Uptime

Norėdami užtikrinti, kad jūsų internetinė parduotuvė veiktų sklandžiai ir visada būtų prieinama vartotojams, jums reikia ne mažiau kaip 99% veikimo laiko, kartu su dideliu pralaidumu. Norite, kad jūsų interneto prieglobos įmonė pasiūlytų stabilų serverį su maksimaliu serverio veikimo laiku.

Pradėti el. Prekybos svetainę gali būti šiek tiek brangu, atsižvelgiant į interneto dizaino sąnaudas kartu su žiniatinklio prieglobos mokesčiais. Šių mokesčių negalima apeiti, ypač jei norite, kad jūsų svetainė būtų sėkminga.

Ir štai, gali atrodyti, kad nepaprastai sunku aprėpti visus taškus, o tik žengti vieną žingsnį vienu metu. Gal net sukurkite skaičiuoklę ir prisijunkite prie geriausių Australijos el. Prekybos žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų specifikacijų, kad gautumėte lengvą apžvalgą.

ARBA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author