Geriausi CDN (turinio pristatymo tinklo) teikėjai Kanadoje

Metai buvo 1883 metai (laukiniai Vakarai). Du bičiuliai, stovintys 50 pėdų vienas nuo kito, priešais laikrodžio bokštą.

Puslapio greitis yra labai svarbus, nes jis tiesiogiai veikia vartotojo patirtį. El. Komercijoje jūs taip pat esate greitasis… Arba mirusieji. ��

Greitis yra svarbesnis nei madingas funkcionalumas ar bet koks estetinis dizainas, kurį galite įtraukti į savo svetainę. Remiantis naujausiais tyrimais, matote, kad 47 proc. Interneto vartotojų vos neprisileis prie jūsų svetainės, jei jos neįkelsite dvi sekundes ar mažiau.

Kai kurie tyrimai taip pat parodė, kad 78 proc. Internetinių pirkėjų susiduria su interneto svetainių problemomis mažiau tikėtina, kad pirksite iš tos pačios svetainės vėlgi, ir 44% jų papasakos draugams apie juos bloga patirtis!

svetainės greičio vektoriusTarsi tai nėra blogai, „Google“ nuolat tai pabrėžia puslapio greitis yra reitingo faktorius.

Tai reiškia, kad greitai įkeliama svetainė yra greitas būdas sulaukti daugiau lankytojų, geresni reitingai ir geresnė vartotojo patirtis. Dabar visi žinome, kad „Google“ algoritmai dažniausiai yra slepiami, nepaisant šio informacijos trūkumo, žinome, kad paieškos sistemų milžinas aiškiai pabrėžia, kad svetainės greitis yra neatsiejama bet kurios svetainės sėkmės dalis..

Kur pradėti?

Diegimas Turinio pateikimo tinklas yra puiki vieta pradėti optimizuoti greitį. Kadangi Kanadoje yra tiek daug turinio pristatymo tinklo teikėjų, susiaurinimas iki geriausio turinio pristatymo tinklo (CDN) teikėjo gali būti nepaprasta užduotis..

Tavo laimei, padarėme sunkų kėlimą padėti jums iškirpti nesąmonę ir rasti jūsų poreikiams tinkamą CDN paslaugą. Šiandien mes pasidalinsime su jumis tik geriausiais geriausiais. Taigi, jei jums prireiks daugiau prieglobos gerumo, geriau vėliau peržiūrėkite mūsų geriausios prieglobos Kanados puslapį.

Prieš pradėdami, išsiaiškinkime, kas yra CDN ir kaip tai yra žingsnis teisinga linkme.

Pabandykime.

Kas yra turinio pateikimo tinklas?

Turinio pateikimo tinklas, dar žinomas kaip CDN, yra: pasauliniu mastu paskirstytas žiniatinklio serverių tinklas kad jūsų svetainės talpykloje talpinamas turinys ir saugomas keliose skirtingose ​​vietose, kad jis būtų arčiau pasaulinių vartotojų.

Štai kaip tai veikia. Paprastai jūsų svetainė teikiama vienoje vietoje. Taigi visi jūsų lankytojai naudojasi tuo pačiu serveriu. Tai reiškia, kad jei srautas didelis, jūsų svetainė automatiškai sulėtėja. Ir kartais piko valandomis, jūsų svetainė netgi gali sudužti serveriui.

kodėl naudoti kompaktinį diską?

CDN funkcija šiuo atveju yra talpinti visus jūsų svetainės statinius išteklius, kad jie būtų teikiami per CDN serverius. Tai sumažina prieglobos serverio apkrovą ir daro jį greitesnį ir efektyvesnį. Be to, kiekvieną svetainės vartotojo prašymą tvarko artimiausias serveris, kad būtų lengviau pastebėti.

Kokie yra CDN naudojimo pranašumai?

Na, yra keletas privalumų, apie kuriuos galėčiau pagalvoti, – svarbiausia, kad tai taupo jūsų pinigus. Tiesa yra CDN paslaugų nuomos ir prieglobos paslaugų teikėjo nuoma taupo išlaidas kuriuos jūs būtumėte patyrę, jei investuotumėte į infrastruktūrą ir atskirus paslaugų teikėjus visame pasaulyje.

CDN naudojimo pranašumai

Bet tai dar ne viskas.

 • CDN taip pat sumažina tinklo delsą ir paketų praradimą, o tai reiškia, kad galutiniai vartotojai patiria mažiau trūkumų ir pagerina srauto kokybę. Todėl vartotojai gali pateikti aukštos raiškos turinį.
 • CDN leidžia lengviau suskaidyti auditoriją ir pateikti skirtingą turinį skirtingiems vartotojams, atsižvelgiant į tai, kokį įrenginį vartotojas naudoja.
 • Dėl to, kaip nustatoma CDN architektūra, atleidimai sukuriami siekiant užtikrinti patikimumą ir malonią patirtį internete.
 • Tai suteikia papildomą saugumą, padedantį sušvelninti DDoS išpuolius ir interneto grėsmes.
 • CDN galima sklandžiai diegti beveik bet kurioje platformoje.
 • CDNS taip pat gali žymiai pagerinti jūsų svetainės greitį.

Ko ieškoti CDN

CDN teikėjai nėra tie patys. Kai kurie yra akivaizdžiai geresni už kitus daugeliu aspektų. Norėdami įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą CDN teikėją, turite atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

cdn puslapio įkėlimo laiko schemaGreitis

Svetainės greitis yra labai svarbus. Atsižvelgiant į tai, kad paprastas žmogus tik dvi ar tris sekundes laukia, kol svetainė bus įkelta, pasirinkto CDN įkėlimo laikas turėtų būti gana drąsus. Nėra prasmės leisti nemažą sumą už kompaktinį diską, jei jis nebus greitas.

Patikimumas

Supraskime tai teisingai. Patikimumas dar nereiškia, kad CDN užtikrins patikimumą, kai žandikaulis krinta 100 proc. Laiko. Žinoma, jie gali tai padaryti geriausiai ir priartėti, bet, kaip ir visi kiti technologiniai sprendimai, jie taip pat turi savo trūkumų. Bet, kaip taisyklė, geras CDN bent jau turėtų būti paskelbtas sveikas patikimumas iš 99,999 proc..

SSL piktogramaSaugumas

Kitas veiksnys, į kurį norite atsižvelgti, yra tas, koks yra saugus CDN, kurio ketinate naudoti.

Norite įsitikinti, kad turite geriausią „Secure Sockets Layer“ (SSL) arba „Transport Layer Security“ (TLS), kad nebūtų siunčiami duomenys paprastu tekstu, kai viskas turėtų būti šifruota..

Kaina

Prieš investuodami į bet kurį CDN, norėsite sužinoti, kiek jis jums kainuos. Dauguma teikėjų apmokestina GB. Todėl naudinga žinoti, kiek pralaidumo naudojate, kad galėtumėte apskaičiuoti, kiek jums kainuos CDN naudojimas.

Atsisakymas: Nors turinio pristatymo tinklams gali kilti pagunda priimti pigiausią pasiūlymą, tikrai nenorite daryti kompromiso dėl kokybės. Nes tada reiškia, kad jūs peržengsite savo auditoriją, ir tai nėra kažkas, ko norite padaryti. Jūs gaunate tai, už ką mokate.

pasaulinio tinklo serverio vietos nustatymo vektoriusTinklo vietų skaičius

CDN teikėjų pasaulyje, kuo daugiau vietų CDN, tuo daugiau lankstumo turėsite. Dėl šios priežasties CDN, kurio ieškote, turėtų būti kuo daugiau tinklo vietų, apimančių visus pagrindinius žemynus.

Klientų aptarnavimas visą parą

Būkime atviri. Tikimybė, kad susidurs su žagsėjimu, neegzistuoja. O jei srautas padidėja, tai šansai didėja eksponentiškai. Prieš priimdami sprendimą dėl to, kurį CDN teikėją ketinate naudoti, įsitikinsite, kad teikėjas siūlo palaikymą visą parą kai kažkas negerai.

Vaizdo optimizavimas

Viena iš priežasčių, kodėl interneto svetainės sulėtėja, yra dėl aukštos skyros vaizdų. Geras CDN turėtų pasiūlyti vaizdo optimizavimą, kuris leistų vaizdus ir svetaines įkelti greičiau. Dabar, kai žinote, ko ieškoti, pereikime prie sultingos dalies.

Geriausi CDN teikėjai Kanadoje

1. Inkapsulė

„imperva incapsula“ logotipasIncapsula yra lengvai vienas iš mano mėgstamiausių tiekėjų. Ir priežastys gana paprastos. Naudojant kitus CDN, nėra taip lengva rasti tokią patobulintą saugos apsaugą. Be krovinių balansavimo funkcijų ir PCI sertifikuotos ugniasienės, „Incapsula“ taip pat turi išmaniąją „DDoS“ apsaugą, kuri suteiks jums žandikaulio laužymo saugumas.

Man taip pat patinka tai, kad jis siūlo keletą greičiausių greičių, su kuriais teko susidurti. Didelės apimties duomenų centrų visame pasaulyje dėka „Incapsula“ teikia ypač greitą įvairių tipų paslaugų, įskaitant „SaaS“ verslą, internetines parduotuves ir vaizdo transliaciją pagal pareikalavimą, paslaugą..

Geriausia, kad ne tik puikus greitis, bet ir „Incapsula“ yra optimizuotas valdyti srautą tarp serverių. Jau neminint to, kad jį labai lengva nustatyti.

2. Debesuota

Debesų ugnies logotipas„Cloudflare“ siūlo platų duomenų centrų tinklą visame pasaulyje ir ypač atsparų tinklą..

Be to, „Cloudflare“ turi įmontuotas perpardavimo ir apkrovos balansavimo funkcijas, kurios padeda išlaikyti paslaugų teikiamumą. Naudodami realiojo laiko analizę, galite lengvai stebėti ir blokuoti įtartinus nuskaitymo įrenginius, grėsmes ir įžeidžiančius robotus..

Be patikimumo ir efektyvumo, „Cloudflare“ galima mylėti dar daug. Ryškiausias faktas yra tai, kad jie siūlo nemokamą planą su keletu ribotų funkcijų mažoms svetainėms, kurios negali gauti savo premium CDN.

3. „Amazon CloudFront“

„Amazon CloudFront“ logotipas„Cloudfront“ yra tvirtas CDN teikėjas, siūlantis greitus, globalius ir sparčiai augančius serverius.

Aš ypač pasirinkau „CloudFront“, nes jie siūlo saugią ir saugią aplinką beveik bet kokiam svetainės turiniui ir iš tikrųjų galite apriboti CDN šalį ir surengti tiesioginį tiesioginį transliavimą..

Tačiau skirtingai nei „Incapsula“ ir „Cloudflare“, „Cloudfront“ paslauga pradedantiesiems atrodo šiek tiek sudėtingesnė, o tai reiškia, kad jums reikės šiek tiek treniruotis, norint ja naudotis..

4. Stackpath

„Stackpath“ logotipasMano pasirinktas numeris ketvirtas yra „Stackpath“. Tai mano ketvirtasis pasirinkimas, nes jis yra vienas populiariausių turinio pristatymo tinklų pasaulyje. Tai greitai, saugiai ir lengvai nustatomi serveriai, kurių strategiškai išdėstyti 90 šalių.

Be to, į SSD įkelti serveriai yra optimizuoti, kad būtų užtikrintas puslapio įkėlimo greitis ir puikus vaizdo pagreitis – jau neminint, kad jame yra įmontuota SSL funkcija, sauganti jūsų svetainę realiu laiku, ir dviejų žingsnių autentifikavimo saugos funkcija, padedanti užrakinti jūsų turinį ir apsaugokite savo sąskaitą.

5. Akamai

„Akamai“ logotipasKitas aukščiau yra Akamai. Šis turinio pateikimo tinklas man ypač patinka, nes jame yra vizualizacijos realiuoju laiku, kuri suteikia vertingų įžvalgų apie pasaulinius regionus, kurie yra jautrūs interneto išpuoliams..

Be to, tai padeda nustatyti miestus, kuriuose didžiausias transporto srautas ir lėčiausias susisiekimas. Be intelektualiosios platformos, „Akamai“ taip pat yra žinomas dėl savo sugebėjimo pagreitinti ryšius ir tinkamos infrastruktūros, reikalingos pagreitinti ryšius.

Tačiau skirtingai nuo daugelio kitų mano minėtų turinio pristatymo tinklų, „Akamai“ yra šiek tiek lėtesnė, daugiausia dėl to, kad naudoja DNS pagrįstas paieškas.

6. Cachefly

„Cachefly“ logotipasJei ieškote alternatyvos „Incapsula“, tai yra vienas geriausių variantų.

„Cachefly“ yra panašus į labiau žinomus vardus, tokius kaip „Cloudflare“ ir „CloudFront“, nes tai yra vienas greičiausių rinkoje esančių CDN. Be to, bendrovė siūlo CDN visuose žemynuose, o tai yra gana didelis šuolis, jei pagalvojate apie tai, ypač todėl, kad dauguma kitų CDN siūlo CDN tik ribotame žemynų kiekyje..

Be visų šių gėrybių, įmonė užsiima keletu didžiausių jūsų žinomų prekės ženklų, kurie yra pasitikėjimo ir tikėjimo signalas. Tačiau neigiama linkme – „Cachefly“ gali būti gana brangus. Be to, gana sunku rasti planą su keliais gigabaitais. Nors jie yra brangūs, tačiau vis tiek yra vienas iš geriausių ten už savo pinigus.

Apibendrinant

Štai viskas, žmonės! Šeši geriausi 2020 m. Turinio pristatymo tinklo teikėjai. Kaip visada, įsitikinkite, kad atlikote savo tyrimus ir patikrinkite, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius..

Tau taip pat gali patikti:

 • Geriausias svetainių kūrėjas
 • Geriausia internetinių dienoraščių platforma

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • EHRIntelligence.com
 • DigiMarkCentral.com
 • „ColocationAmerica.com“
 • „HackerNoon.com“
 • „GlobalDots.com“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author