Dinaminio prieglobos apžvalga

Bendras įvertinimas

Tvarko WP prieglobos planą
16,95 USD / mėn

Pigiausias bendro naudojimo hostingo planas
3,95 USD / mėn

Dinaminis priegloba: greita santrauka žmonėms, neturintiems laiko (beveik visi mes)

Trumpai tariant, jei jūs ieškote valdomo „WordPress“ prieglobos, prisiregistruokite! Jie yra ekologiški, pasižymi dideliu saugumu, automatiniais WP atnaujinimais, geru palaikymu, neribota vieta diske … beveik viskas, ko jums reikia už tikrai prieinamą kainą, palyginti su kitais valdomomis WP žiniatinklio prieglobomis..

Nepaisant to, jei ieškote savo kasdienio pigaus žiniatinklio prieglobos (tinklaraščiai, verslas ir pan.), Mūsų rekomendacija būtų patikrinti „GreenGeeks“, jie taip pat yra ypač žali (300% to, ką jie naudoja, grąžina į tinklelis) ir siūlo neribotą vietą diske net pagrindiniuose planuose (kurių „Dynamic Hosting“ neturi, jie siūlo 5 GB). Pažvelkite į mūsų „GreenGeeks“ apžvalgą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie dinaminį prieglobą, skaitykite toliau!

Cirrus prieglobos tyrimai

Dinaminio prieglobos apžvalga

Jei norite turėti savo svetainę, ypač verslo tikslais, turite įsitikinti, kad ji veikia 100% laiko. Viskas turėtų veikti nepriekaištingai. Jei jūsų svetainė patiria prastovų dėl prastos prieglobos paslaugos, tai gali brangiai kainuoti. Potencialūs klientai gali nusivilti ir galite prarasti pardavimus ar būti potencialiais klientais.

Agentūros, tokios kaip mes, valdo kelias svetaines įvairiems klientams. Akivaizdu, kad turime įsitikinti, kad jų tinklalapiai neužstringa. Štai kodėl mes visada ieškome geriausios Kanados interneto prieglobos įmonės.

Įvadas į dinaminį prieglobą

Kompanija buvo įkurta 1999 m. Verslininkų, gyvenančių Maritime, Kanadoje. Jie didžiuojasi, kad Kanadoje yra duomenų centrai ir duomenų debesijos atsarginės kopijos. Be to, jie yra įsipareigoję teikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimo paslaugas.

„Dynamic Hosting“ dirbo su keliais klientais ir tapo tiesiogine įmone Kanadoje, kur viskas susiję su „Dev Ops“. Jie turi stiprią kultūrą, kurioje pirmiausia kelia savo klientų poreikius, ypač susijusius su IT infrastruktūra ir paslaugomis.

Bendrovė dirbo su keliais klientais, tokiais kaip Kanados „Divers Certification Board“, Halifakso prekybos rūmai, „Heart“ & Stroke Foundation ir „PharmaChoice“. Jie laimėjo daugybę apdovanojimų, tokių kaip „WebHostRanking.com“ geriausias „Kanada“ žaliasis kompiuteris. „100Best-Web-Hosting“ taip pat pripažino, kad dinaminis priegloba yra viena geriausių ekologiškų interneto prieglobos paslaugų teikėjų Kanadoje.

Kainodara

Bendrovė, be kita ko, teikia įvairius produktus, tokius kaip „Shared Hosting“, „VPS Hosting“, „Virtual Machine“ (VM) ir „Cloud Infrastructure as a Service“ (IaaS). Bendri prieglobos planai įvardijami taip; „Laikykitės paprasto plano“, „Galutinis 3 metų planas“ ir „Tvarko„ WordPress ““. Minėtus planus galima pamatyti žemiau:

Dinaminiai bendrojo prieglobos planai

Pigiausias jų paketas, vadinamas „Laikykitės paprasto plano“, kainuoja 3,95 CAD per mėnesį, jei iš anksto sumokate 36 mėnesius. Minėtas planas 12 mėnesių laikotarpiui kainuos 5,00 CAD per mėnesį. Tačiau jei norite mokėti už tai mėnesį-mėnesį, jums tai kainuos 6,95 CAD. „Laikykitės paprasto“ plano atsiskaitymo ciklą galite pamatyti toliau:

Laikykitės paprasto atsiskaitymo ciklo

Laikykitės paprasto plano leidžia turėti vieną domeną vienoje prieglobos paskyroje. Tai reiškia, kad jūsų serveryje gali būti tik 1 svetainė. Jie taip pat suteikia jums 5 GB vertės saugyklą.

Ryškioje pusėje jie pateikia jums nemokamą SSL sertifikatą, kurį galite naudoti neribotą laiką. Taip pat galite pasirinkti, kad prieglobos paskyroje paleistų „WordPress“ pagrįstą svetainę. Apsilankę jų svetainėje, jie pateikia reklaminį kodą „Free Move“, kuris suteikia nemokamą svetainių perkėlimo funkciją.

Kalbant apie atsargines kopijas, jos suteikia automatines duomenų kopijas, padarytas kiekvieną vakarą. Atsarginės kopijos yra skirtos 90 ir daugiau dienų laikotarpiui. Duomenų apie nelaimių atkūrimą atsarginės kopijos daromos kas savaitę ne vietoje. Atsarginės kopijos yra geras dalykas, jei jūsų svetainėje kažkas nutinka. Galite panaudoti minėtas atsargines kopijas tam tikru laikotarpiu, kol neįvyko gedimas.

Jei nerimaujate dėl saugumo, jie pateikia užkardą, kuri aktyviai blokuoja kenksmingas grėsmes. Į pigiausią jų planą taip pat įeina tokios funkcijos kaip IP draudimas ir pažangių grėsmių aptikimas.

Į „Keep It Simple“ planą taip pat įtrauktos „WordPress“ pagrįstų svetainių funkcijos. Jie automatizuoja „WordPress“ svetainės kūrimą per 2 paspaudimų diegimo vedlį. Taip pat pridedami automatiniai pagrindinės „WordPress“ versijos, temų ir papildinių atnaujinimai. Jūsų „WordPress“ svetainės atnaujinimai yra geri, nes tai padeda išvengti gedimų ir užkirsti kelią galimoms grėsmėms. Atlikdami automatiškai, sutaupysite laiko, kurį turite praleisti atlikdami minėtą užduotį. Galiausiai jie rimtai saugo „WordPress“ svetainės saugumą per administratorių vartotojus, slaptažodžius, saugos raktus ir panašiai.

Palaikymo parinktys

Dinaminis priegloba suteikia jums įvairių galimybių susisiekti su jais, jei jums reikia pagalbos:

  • Tiesioginių pokalbių palaikymas internetu,
  • Savipagalbos žinių bazė,
  • Klientų aptarnavimo bilietai ir
  • 24 x 7 nemokamų skambučių centras

Jų savipagalbos žinių bazė yra reguliariai atnaujinama ir, remiantis „Dynamic Hosting“, ji gali išspręsti 80% visų problemų, su kuriomis susiduria klientai. Pateikę palaikymo bilietą, per valandą ar mažiau galite gauti tolesnius veiksmus.

Be to, jų 24 × 7 skambučių centre nėra laukimo periodų, kurie užlaikytų jūsų skambutį minutėmis ar net valandomis. Jų 24 x 7 tiesioginių pokalbių palaikymas suteikia prieigą prie jų klientų aptarnavimo tarnybos, jei neturite laisvės atlikti kitas tris jų teikiamas parinktis..

Bendrovė didžiuojasi teikdama išskirtines klientų aptarnavimo paslaugas savo klientams. Ir apžvalgos įrodė savo puikią palaikymo sistemą. Daugelyje apžvalgų teigiama, kad jie turi geriausią kainos ir kokybės santykį, ir teikia reikiamą pagalbą, jei kas nors nutiktų. Palaikymas visada buvo teikiamas greitai ir suteikė išsamią pagalbą atsižvelgiant į daugelio vartotojų patirtį.

Argumentai už

Dinaminio prieglobos paslaugų pasirinkimas turi savo privalumų ir trūkumų. Pradėkime nuo privalumų. Tai galima pamatyti žemiau:

Nemokamas viso gyvenimo SSL sertifikatas

SSL sertifikatas yra svarbus, jei jūsų svetainėje yra slaptos informacijos, tokios kaip kreditinių kortelių numeriai ir asmeniniai duomenys. Geriausias dalykas, susijęs su „Dynamic Hosting“, yra tai, kad jie suteikia nemokamą SSL sertifikatą visam gyvenimui.

Be to, SSL sertifikatas padės padidinti jūsų reitingą paieškos sistemose. Stiprus HTTPS šifravimas „Google“ laiko vienu iš reitingo veiksnių, kai stiprus svetainių šifravimas yra gero verslo / svetainės ženklas. Turėdami nemokamą „Dynamic Hosting“ SSL sertifikatą, galite apsaugoti slaptą vartotojo informaciją ir tuo pačiu padidinti reitingą.

„WordPress“ funkcijos

Jei norite naudoti „WordPress“ kaip savo svetainės platformą, „Dynamic Hosting“ paketas yra skirtas jums. Naudojant įvairias „WordPress“ funkcijas, tokias kaip diegimai vienu spustelėjimu ir automatiniai atnaujinimai, tvarkymo dalykai bus pasirūpinti jums. „WordPress“ sauga yra sudėtinga, be kita ko, naudojant slaptažodžius, saugos raktus, administratoriaus vartotojus ir vedlio patikrinimus.

30 dienų 100% pinigų grąžinimo garantija

Taip! Jie suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti jų produktais ir (arba) paslaugomis. Tai yra geras dalykas pirmą kartą pradedantiesiems, kurie tik juos išbando. Jei esate nepatenkinti tuo, ką jie siūlo, galite susigrąžinti pinigus išvis neturėdami klausimų.

Atsarginė kopija ir saugos funkcijos

Tai rimta katastrofa, kai staiga į jūsų svetainę nereaguojama arba staiga sutrinka jos veikimas. Kai tiesiog negalite išspręsti problemos, jums reikia atsarginių kopijų, kad galėtumėte atkurti savo svetainę tuo metu, kai ji vis dar veikė..

Dinaminis priegloba teikia atsargines kopijas 90 ir daugiau dienų, daromas kiekvieną vakarą. Be to, kiekvieną savaitę jie taip pat teikia atsarginių duomenų atkūrimo už objekto vietos ribų duomenis. Tai suteikia ramybę žinant, kad jums nereikia pradėti nuo nulio, jei nutiks blogų dalykų.

Nemokama svetainių migracija

Jei naudosite jų reklaminį kodą „FreeMove“, galėsite nemokamai perkelti arba perkelti savo svetainę. Nereikia sukaupti daugiau pinigų vien norint perkelti savo svetainę iš nesąžiningo prieglobos paslaugų teikėjo į gerą.

Puiki klientų aptarnavimo sistema

Kompanija turi dinamiškai greitas bilietų palaikymo sistemas, kurios teikia išsamią pagalbą iškilus problemai. Be to, jie siūlo dar tris paramos būdus; skambinimas nemokamais numeriais, tiesioginiai pokalbiai ir savipagalbos žinių bazė.

Kudos į dinaminį prieglobą, nes daugumoje apžvalgų teigiama, kad jie iš tikrųjų teikia greito palaikymo sistemą, kurioje išsamiai aprašoma, ko jums reikia norint išspręsti jūsų problemą. Dauguma klientų liko patenkinti savo pasirodymu ir iš tikrųjų vykdo savo pažadą dėl išskirtinio klientų aptarnavimo.

Minusai

Baigėme visus privalumus. Dabar pereikime prie minusų. Dinaminis priegloba nėra be trūkumų. Žemiau yra keletas iš jų:

Ribotas domenų skaičius

Turėdami pigiausią planą, kiekvienoje prieglobos paskyroje galite turėti tik vieną domeną. Tai toli gražu ne kiti prieglobos paslaugų teikėjų pasiūlymai, kai kurie iš jų siūlo neribotą domenų skaičių vienoje paskyroje.

Jei jums reikia kelių svetainių, „Keep It Simple“ planas nėra jums. Galite pasirinkti kitą planą, vadinamą „Ultimate 3 Year Plan“. Minėtas planas kainuoja 12,95 CAD per mėnesį, jei pasirenkate mėnesio mokėjimo sąlygas. Pigiausia jo norma yra 7,49 CAD per mėnesį, jei norite sumokėti iš anksto 36 mėnesius.

Išvada

Taigi, kaip minėta mūsų santraukoje, jie, kaip valdomi „WordPress“ pagrindiniai kompiuteriai, yra nuostabūs … kaip bendrai naudojama žiniatinklio priegloba, yra geresnių variantų. Primygtinai rekomenduojame pažvelgti į „GreenGeeks“, peržiūrėkite mūsų „GreenGeeks“ apžvalgą.

SantraukaReviewer Matthew RogersAtsvarstymo data 2019-11-22Peržiūrėta prekė Dynamic HostingAuthor Rating 41 žvaigždė1 žvaigždė1 žvaigždė1 žvaigždėpilkaProdukto pavadinimas Dynamic HostingPrice
3,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author