A2 prieglobos apžvalga – vienas geriausių Kanados interneto prieglobos programų

Debesų kompiuterijos peizažas yra perpildyta vieta. Visur, kur tik pažvelgsite, pasirodo nauja įmonė, siūlanti priglobti jūsų svetainę pigiau, tačiau esant greitesniam greičiui ir didesniam patikimumui … Klausimas yra, ar galite jomis pasitikėti?

Štai kur mes įžengėme – praleidome praėjusius metus ir didelę 2017-ųjų dalį analizuodami žiniatinklio prieglobos iš įvairių vietų visoje Kanadoje vietas. Suskaidėme duomenis ir sukaupėme rezultatus, kad pasirinktume savo mėgstamiausius. Viena iš mūsų geriausių pasirinkimų yra nedidelė prieglobos įmonė, vadinama A2 priegloba, kuri neturi milžiniškos reputacijos, tačiau vis tiek siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį.

a2 prieglobos logotipas

A2 priegloba egzistavo ilgą laiką. Bendrovę 2001 m. Įkūrė generalinis direktorius Bryanas Muthigas, buvęs „Unix SysAdmin“. Tai buvo atkartota ankstyviausiomis interneto dienomis ir nuo to laiko išliko savarankiškai priklausančia įmone. Jis kilo kaip vieno sistemos administratoriaus pomėgių projektas ir dabar išaugo į galingą prieglobos sprendimą įvairaus dydžio klientams.

„A2 Hosting“ platforma veikia trijų didelių duomenų centrų rinkinyje, esančiame Mičigane, Amsterdame ir Singapūre. Atsižvelgiant į artumą Kanadai, didžiąją dalį savo bandymų mes atlikome per Mičigano duomenų centrą.

Esame pradėję daugiau nei 50 internetinių projektų, skirtų „A2“ prieglobos infrastruktūrai, kad būtų galima atlikti ir įvertinti šios A2 peržiūros testus.

Kaip greitas A2 priegloba?

gepardas labai greitasNegalima to paneigti „A2 Hosting“ šiandien siūlo greičiausias spartas internete.

Jų tinklalapio duomenimis, vidutinis jų platformos našumas yra iki 17,6 karto greičiau nei jų geriausi konkurentai. Patikrinti tikslią paraišką yra sudėtinga, tačiau „Host Kanada“ atliktuose bandymuose įvertinome „A2 Hosting“ našumą kaip neįtikėtinai greitą.

O kai reikia padidinti matomumą internete tiek mažuose tinklaraščiuose, tiek mažų įmonių tinklalapiuose, greičiausiai greičiausiai yra svarbiausias veiksnys. Jei jūsų tinklalapiai nebus įkeliami pakankamai greitai, lankytojai bus linkę uždaryti naršyklės skirtuką ir pereiti prie kitos parinkties. Jei išlaikysite aukštą sistemos našumą, užtikrinsite, kad vartotojai bus patenkinti.

Kaip minėjome, mūsų greičio testai su „A2 Hosting“ pasirodė gana gerai, palyginti su kitomis varžybomis. Vykdydami naujus interneto projektus per savo Mičigano duomenų centrą, vidutinis reakcijos laikas atėjo žaibiškai 222 ms.

Tai išmatuoja tikslų laiką, per kurį serveris gauna užklausą iš vartotojo naršyklės ir pateikia reikiamą HTML turinį vartotojui. Dėl tokio greito greičio A2 priegloba priskiriama tai pačiai geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų kategorijai, kaip ir kiti mūsų populiariausi.

Geriausia, kad „A2 Hosting“ atsako laiko rezultatai buvo vienodi visose mūsų bandymo vietose, įskaitant didžiuosius Kanados miestus Monrealį, Torontą, Vankuverį ir Vinipegą..

Galite pamatyti gyvas sekimas čia. Skaitykite daugiau apie mūsų Čia atliekamas 4 žingsnių tyrimo procesas

Kaip A2 Hostingas yra toks greitas?

Jums gali kilti klausimas, ką tiksliai reiškia mūsų greičio testų rezultatai ir kaip „A2 Hosting“ gali peršokti tiek daug konkurentų, ypač atsižvelgiant į tai, kad jie vis dar yra palyginti maži.

Atsakymas pateiktas jų platformos architektūroje, kuri pasinaudoja efektyvumu, kuris tiesiogiai naudingas jų klientams.

Pirmiausia, egzistuoja sąvoka Bendri prieglobos ištekliai. Visos debesų kompanijos valdo arba nuomoja erdvę su didžiuliais duomenų centrais, o šiose vietose yra fizinės aparatinės įrangos dalys, pavyzdžiui, procesoriaus, standieji diskai ir tinklo įranga. Kartu jie sudaro platformą, kurią galima suskaidyti į skirtingus subjektus, vadinamus virtualiomis mašinomis.

Kai jūs, kaip „debesies“ klientas, pasirenkate surengti interneto projektą su teikėju, iš tikrųjų nuomojatės kompiuterio galią iš vienos iš šių virtualių mašinų. Tai reiškia, kad jūsų duomenys iš tikrųjų gali būti naudojami kartu su kita informacija, kuri priklauso asmenims ar įmonėms.

Priversdamas klientus dalytis šiais debesies ištekliais, teikėjas gali sutaupyti pinigų sau, rizikuodamas sumažėjusiu našumu ir patikimumu savo klientams. Tačiau „A2“ prieglobos atveju jie nenuima kampų, kai kalbama apie bendrojo prieglobos išteklius.

Užuot sujungę duomenis kiek įmanoma daugiau į tą pačią aparatinę įrangą, jie palaiko mažą serverių ir klientų santykį. Tai reiškia, kad jūsų virtualioji mašina dalijasi mažiau žmonių ir išlaiko daugiau skaičiavimo bei tinklo galios. Taigi bendrovė tvirtina esanti 20 kartų greitesnė už kitas prieglobos galimybes.

Be to, „A2 Hosting“ naudoja naujausias turinio paskirstymo tinklų (CDN) technologijas ir talpyklos talpą. Ką tai reiškia, kad „A2 Hosting“ gali panaudoti tinklą tarp jų trijų duomenų centrų JAV, Europoje ir Azijoje, kad kuo greičiau galėtų aptarnauti savo klientus.

Kai vykdome savo bandymus iš Kanados sienos, logiškai prisijungiame prie „A2 Hosting“ serverių Mičigane, nes jie yra arčiausiai mūsų fizinio artumo atžvilgiu.

Bet kadangi norite, kad jūsų svetainė būtų greita bet kurioje pasaulio vietoje, „A2“ priegloba stebės jūsų lankytojų buvimo vietą ir sujungs juos su artimiausiu duomenų centru, užtikrinant, kad internetinis puslapis būtų įkeliamas kuo greičiau.

Talpyklos išsaugojimas taip pat taupo laiką dirbant debesies aplinkoje. Jei jūsų svetainės duomenys nuolat nesikeičia ar neatnaujinami, A2 priegloba gali naudoti talpyklą ir reguliariai siųsti lankytojus į saugomą jūsų turinio kopiją. Reguliariai, jie patikrins virtualią mašiną norėdami pamatyti, ar reikia parodyti naujus duomenis, ar juos pakeisti.

Mūsų istoriniai duomenys apie „A2 Hostingas“ našumą siekia kelis mėnesius, o žemiau pateiktą vidutinį puslapio įkėlimo laiką nuo 2018 m. Rasite:

 • Gegužės vidutinis greitis: 209 ms
 • Vidutinis balandžio mėnesio greitis: 218 ms
 • Kovo vidutinis greitis: 199ms
 • Vidutinis vasario greitis: 211 ms
 • Sausio vidutinis greitis: 224 ms
 • Vidutinis gruodžio greitis: 276 ms

Apskritai, tikrai stiprus pasirodymas. Daugiau informacijos galite rasti mūsų tyrimų puslapyje.

Greitis yra labai svarbus žiniatinklio prieglobos įmonei, tačiau jis praranda savo pardavimo funkciją, jei platforma nėra stabili. Tai, apie ką mes čia kalbame, yra veikimo laikas.

Uptime naudojamas apibūdinti laiko procentą, kurį svetainė yra prieinama ir dirba išorės lankytojams. Priešingai, vadinama prastova, pagal kurią matuojamas laikas, kai svetainė neveikia ir nepasiekiama.

Jei jūsų svetainė yra susieta su jūsų verslu ar kitomis profesinėmis pastangomis, veikimo laikas jums turėtų būti labai svarbus. Net minutės prastovos gali būti labai brangios ir pakenkti jūsų reputacijai tarp vartotojų ir lankytojų. Dėl šiuolaikinio interneto greičio žmonės turi mažai kantrybės lėtoms arba neatsakioms svetainėms.

Taigi ar galite tikėtis A2 prieglobos, kai reikia stabilumo ir patikimumo? Remdamasis mūsų bandymų JAV duomenų centre mėnesiais, hostingas Kanada sako „taip“. Uptime apskaičiuojamas kaip turimų valandų procentas, padalytas iš visų valandų. Joks serveris negali realiai gauti 100 proc. Veikimo laiko, tačiau daugiau nei 99 proc. Rodikliai rodo gerą našumą.

Mūsų A2 prieglobos testų vidutinis veikimo laikas buvo 99,8%, tai reiškia, kad jų serveriai neveikė arba nebuvo prieinami tik 0,2% laiko. Tai sudaro tik 17,5 valandos per visus metus. Tai reiškia, kad veikimo laikas, A2 yra palyginti su kitomis geriausiomis galimybėmis, tokiomis kaip „Bluehost“ ir „HostGator“.

Čia pateikiami istoriniai duomenys apie „A2 Hosting“ veikimo laiką:

 • Gegužės laikas: 99,9%
 • Balandžio veikimas: 99,9%
 • Kovo darbo laikas: 99,98%
 • Vasario laikas: 99,96 proc.
 • Sausio pradžia: 99,99%
 • Gruodžio mėnuo: 98,92 proc.

Kaip matote, „A2 Hosting“ serveriai yra patikimi ištisus metus, net per žiaurią Kanados žiemą. Kai jūs skaitote tai, mes sekame visų populiariausių mūsų prieglobos paslaugų laiką, atsižvelgiant į jų naudojimo laiką, ir duomenys jums prieinami, jei norite tai patikrinti..

A2 prieglobos palaikymo apžvalga

Daugelis hostingo kompanijų moka tam tikro lygio techninę pagalbą mokantiems klientams, tačiau jos gali labai skirtis ir dažnai būti gana menkos. Vis daugiau teikėjų, norėdami atsakyti į klausimus, o ne į faktinius žmones, pasikliauja žinių bazėmis ir tekstinėmis žinutėmis.

Tačiau A2 priegloba skiriasi, nes jie teikia tiesioginę pagalbą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Galite susisiekti su atstovais tiesiogiai telefonu arba naudodamiesi internetiniais pokalbiais. Jie taip pat priima klausimus el. Paštu, kurie tiesiogiai patenka į jų palaikymo bilietų pardavimo sistemą. Čia yra ekrano kopija, kaip atrodo jų pokalbių sistema:

pokalbių palaikymas2

„A2 Hostingas“ savo klientams taip pat teikia daugybę papildomų funkcijų, kurios padės jūsų svetainę padaryti dar geresnę ir saugesnę. Visi jie yra nemokami ir yra su bet kuria iš „A2 Hosting“ plano parinkčių. Apsvarstykite juos kaip dar vieną paskatą atsisakyti dabartinio žiniatinklio prieglobos ir perjungti.

Pradedantiesiems jie atiduoda savo klientus nemokamas saugumas ir įsilaužimų prevencija, ir tai ypač svarbu, jei naudojate daugybę žiniatinklio papildinių arba norite priglobti „WordPress“ svetainę. Jie naudoja sistemą, vadinamą „HackScan Protection“, kad nuolat stebėtų jūsų sąskaitos saugumą ir neleistų įsibrovėliams.

Kartu gaunamas nemokamas SSL sertifikatas, kuris leis užšifruoti visus ryšius tarp „A2 Hosting“ serverių ir jūsų vartotojų. SSL sertifikatai gali brangiai kainuoti įmonėms per metus, tačiau „A2 Hosting“ naudojasi „Let’s Encrypt“ sistema ir visa tai jums suteikia nemokamą. Turėti SSL sertifikatą yra labai svarbu kiekvienai mažai įmonei, ketinančiai parduoti internetu ar saugoti vartotojo asmeninę informaciją.

Gali būti, kad jau turite svetainę, jau esančią kitoje vietoje, tačiau norėtumėte ją perkelti į geresnę platformą, tokią, kokią gali pasiūlyti „A2 Hosting“. Jokių problemų, nes „A2 Hosting“ siūlo nemokamą migracijos pagalbą kad visi jūsų failai ir žiniatinklio konfigūracija būtų perkelti į jų serverius. Be to, jie įjungs automatines atsargines kopijas, kad sumažintų riziką ir padėtų atsigauti praradus duomenis.

A2 prieglobos paketai – kuris jums tinka?

Vidutiniškai „A2 Hosting“ kainos yra šiek tiek didesnės nei jūsų pastebėsite iš kitų kompanijų.

Bet mes tikime, kad tai verta – jie siūlo gerą kainos ir kokybės santykį, juo labiau, kad galite pasirinkti paketus ir pasirinkti planą, kuris geriausiai tinka jūsų biudžetui.

Čia yra jų paketo kainų apžvalga:

„A2 Hosting“ siūlo tris planų tipus: „Lite“, „Swift“ ir „Turbo“. „Lite“ planas tinka mažiems projektams ar pomėgių svetainėms, nes jis veikia su vienu domenu ir apima ribotą duomenų bazių ir el. Pašto naudojimą.

Naujovindami į „Swift“ parinktį, gausite neribotas duomenų bazes ir galėsite valdyti daugybę norimų el. Pašto abonementų savo domenuose. „Turbo“ planas skirtas mažoms įmonėms, nes jame yra svetainės greitintuvas, kuris padėtų jūsų domenus padaryti iki 20 kartų spartesnius.

„A2 Hostingas“ turi virtualiojo privataus serverio (VPS) talpinimo parinkčių. VPS prenumeratą gausite visišką prieigą prie visos skaičiavimo aplinkos virtualizuotoje platformoje. Tai gali būti labai svarbu didesnėms įmonėms, kurioms reikia paleisti savo programinę įrangą ir atlikti sudėtingus savo interneto projektų konfigūracijos pakeitimus.

Atminkite, kad „A2 Hosting“ siūlo 30 dienų grąžinimo politiką be jokių problemų:

„Jei internetu pateikiama užklausa nedelsiant atšaukti per pirmąsias 30 dienų, bus grąžinta visa grąžinimas. “

Tai, sąžiningai kalbant, negirdėta prieglobos erdvėje, kuri yra žinoma dėl nesąžiningų sąskaitų faktūrų išrašymo ir bandymo išlaikyti klientus „ant kabliuko“.

Kaip užsiregistruoti A2 prieglobai

Kanados klientai gali atidaryti A2 prieglobos paskyrą tiesiai iš savo svetainės. Registracijos procesas yra gana lengvas, be jokių paslėptų mokesčių ar kitų gudrybių. Jie taip pat palaiko daugybę mėnesinių mokėjimo galimybių, įskaitant kredito kortelę, „PayPal“, pinigų pervedimą ar banko pavedimą.

A2 priegloba taip pat dažnai vykdo specialius pasiūlymus ar išpardavimus, kuriuos galite užfiksuoti pagal mėnesio kainą visiems metams.

Atidarę A2 prieglobos sąskaitą, vienu spustelėjimu galite paleisti savo naują projektą. Jei norite perkelti duomenis iš kitos platformos, jiems tai padės arba galite pradėti nuo nulio ir naudoti jų interneto dizaino įrankius.

A2 priegloba garantuoja, kad jūsų svetainė bus pasiekiama naudojant daugiau nei 99 proc. Darbo laiko, o jei esate nepatenkinti ar jie nepasinaudoja tuo naudojimosi laiku, jūs susigrąžinsite pinigus.

Apibendrinant dalykus, mes nustatėme, kad A2 priegloba yra kokybiška įmonė kuris siūlo patikimą, stiprų našumą ir palaikymą.

Kai mes pasirenkame žiniatinklio prieglobą, mes nustatėme, kad jie yra puikus pasirinkimas Kanados vartotojams, nesvarbu, kur esate šalyje.

DUK

Kam priklauso A2 Hostingas?

Bendrovė priklauso Bryanui Muthigui. 2001 m. Jis įkūrė įmonę „Iniquinet“.

Kur yra „A2 Hostingas“?

Yra serverių, esančių Mičigane, Arizonoje, Amsterdame ir Singapūre.

Kuo skiriasi „Linux“ ir „Windows“ priegloba??

Viskas reiškia, kokią operacinę sistemą veikia serveriuose, kuriais naudojasi įmonė. „Linux“ yra populiariausias serveriuose, todėl jame yra daugiau funkcijų, o dauguma internetinių dizainerių teikia pirmenybę „Linux“ pagrįstai žiniatinklio prieglobai. Vienintelis laikas, kurį „Windows“ turėtų prasmę, yra, jei yra tam tikrų „Windows“ programų, kurias reikia naudoti.

Kaip galiu pasakyti, kas prižiūri svetainę?

Internete yra tam tikrų įrankių, tokių kaip prieglobos tikrintuvas.

Tau taip pat gali patikti:

 • Geriausias svetainių kūrėjas

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • „Offreee.com“
 • Vendasta.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author