5 geriausios internetinių dienoraščių platformos, įvertintos 2020 metams (mokamos ir nemokamos)

Parengta žengti žingsnį į internetinių dienoraščių pasaulį?

Tuomet turėjote geriau pradėti savo kelionę teisingu keliu pasirinkdami geriausia internetinių dienoraščių platforma… Pasirinkta internetinių dienoraščių platforma turės įtakos jūsų tinklaraščio kokybei (ir tai, kiek jums patinka kelionė tinklaraščių tinklalapyje).

Tačiau tai lengviau pasakyti nei padaryti …

Šiandien internete yra daugiau nei milijardas tinklaraščių, o dėl turimų tinklaraščių platformų sunku pasirinkti tik vieną.

Šis vadovas padės jums nustatyti, kuri tinklaraščių platforma jums tinka, palyginti kiekvieno pranašumus ir trūkumus.

Mes darome prielaidą, kad esate naujas tinklaraštininkas, norintis lengvai naudotis ir nustatyti internetinių dienoraščių platformą. Norite platformos, kuri augs kartu su jūsų patirtimi ir auditorija.

Pasirinkę netinkamą internetinių dienoraščių platformą, ateityje susidursite su iššūkiais, ypač jei tikitės naudoti savo tinklaraštį kaip būdą užsidirbti pinigų.

Pasiruošę pradėti? Pasinerkime.

Mūsų pasirinkimas 1 numeris: Wix

„Wix“ yra mūsų pasirinktas numeris vienas nes yra intuityvus, turi daugybę vadovėlių ir yra paprastas pradedantiesiems.

„Wix“ logotipo dėžutė

Apsilankykite Wix.com

Argumentai už:
 • Lengvai pritaikoma naudojant šablonus ir trečiųjų šalių programas
 • Nereikia kodavimo įgūdžių. Sukurkite savo svetainę naudodami nuvilkimo įrankius
 • Lengvas ir greitas nustatymas
Minusai:
 • Nemokama paskyra rodo WIX prekės ženklą ir skelbimus jūsų svetainėje
 • Ribotas nemokamų trečiųjų šalių programų skaičius
 • Pasirinkus šabloną, jo pakeisti negalima

WIX išsiskiria iš kitų svetainių kūrėjų. Savo prekės ženklą jie daugiausia kūrė nuo 2006 m. Jie sukūrė produktas, kuris yra intuityvus ir universalus, tačiau lengvai naudojamas naujiems tinklaraštininkams kurie ieško „drag and drop“ platformos. Tai yra „viskas įskaičiuota“ svetainių kūrėja.

WIX leidžia jums sukurti savo svetainę kartu su savo tinklaraščiu, naudojant jų įrankius, programinę įrangą ir serverius. „Wix“ administratoriaus skydelyje galite pasiekti savo svetainę. Kiti svetainių kūrimo sprendimai reikalauja, kad atskirai įdiegtumėte, atsisiųstumėte ir tvarkytumėte skirtingas „Wix“ dalis.

„Wix“ galima palyginti su buto nuoma, o ne su namo pirkimu. Jūs galite pritaikyti pagrindinę svetainės išvaizdą.

Tačiau infrastruktūra, saugumu ir statyba rūpinasi nekilnojamojo turto savininkas, kuris pagal šį scenarijų yra „Wix“. Tarp patogumo ir kontrolės yra kompromisas.

Po to, kai daugiau nei 14 mėnesių peržiūrėjau „Wix“ savo ir daugelio mūsų klientų svetainėse, tai jaučiu jis puikiai suderina dizainą, savybes ir kainą.

„Wix“ kainodara

Nemokamas „Wix“ planas skirtas tiems, kurie neprieštarauja, kad jų svetainės adresas būtų išdėstytas taip: http://yourwebsite.wix.com/yourwebsite. Nemokamas planas leidžia neribotą skaičių puslapių ir tipų puslapių. Turite tik saugyklą ir galimybes.

Wix kainodara

Mokami planai svyruoja nuo 5 USD iki 25 USD. Į 5 dolerių vertės „Connect Domain“ planą įeina 1 GB pralaidumas, 500 MB saugyklos ir galimybė prisijungti prie savo domeno.

VIP planas yra 25 USD per mėnesį. Tai apima neribotą pralaidumą, 20 GB saugyklos vietos, profesionalios svetainės apžvalgą, internetinę parduotuvę, nemokamą domeną ir kitas funkcijas. Mokėti galima bet kuria pagrindine kredito kortele.

„Wix“ tinklaraščio programa leidžia lengvai įtraukti tinklaraščius į savo svetainę, kuri bus palaikomi mobiliuosiuose įrenginiuose. „Wix“ teikia klientų aptarnavimą el. Paštu ir telefonu, kad atsakytų į visus iškilusius klausimus.

„Wix“ išpildys savo pažadą būti šimtu procentų patogus „pasidaryk pats“ interneto dizaineriams ir tinklaraštininkams. Lankstumo stoka gali būti iššūkis profesionaliems kūrėjams (tiems, kuriems mes rekomenduojame „Squarespace“), tačiau pradedantiesiems, norintiems plėsti savo tinklaraštį, manome, kad „Wix“ yra geriausia iš to, kas yra rinkoje..

Mūsų pasirinkimas 2 numeris: „WordPress“

„WordPress“ yra antrasis pasirinkimas, nes jis yra paprastas, nemokamas ir lengvai prižiūrimas.

„WordPress“ logotipo dėžutė

Apsilankykite „WordPress.com“

Argumentai už:
 • Visiška savo svetainės kontrolė
 • Pridėkite funkcijų, įskaitant internetines parduotuves, narystę ir forumus
 • Tūkstančiai nemokamų ir „WordPress“ temų
 • Daugiau nei 45 000 nemokamų papildinių
 • „WordPress“ gerai veikia SEO
Minusai:
 • Gana staigi jūsų tinklaraščio tvarkymo kreivė
 • Jūs esate atsakingi už atsargines kopijas ir saugumą

„WordPress“, skirtingai nei mūsų pirmasis „Wix“ pasirinkimas, reikalauja šiek tiek daugiau žinių, kad galėtų sukurti savo pirmąjį tinklaraštį. Tai daug lengviau nei išmokti koduoti, bet tai nėra vilkite ir upuść.

Prieš eidami daug toliau su savo apžvalga, norėjome paaiškinti skirtumą tarp „WordPress.org“ ir „WordPress.com“.

Temos palaikymas
 • „WordPress.org“ siūlo visišką temos palaikymą. Galite naudoti, modifikuoti ir tinkinti komercines ir nemokamas temas. Savo svetainėje galite padaryti viską, ko norite.
 • „WordPress.com“ apsiriboja jūsų temomis iki tų, kurios šiuo metu yra „WordPress“ saugykloje. Esamų temų negalima pritaikyti, taip pat negalima įkelti pasirinktinių temų.
Papildiniai
 • „WordPress.org“ leidžia maksimaliai padidinti „WordPress“, kaip CMS, galią. Galite įkelti ir pritaikyti bet kurį norimą papildinį.
 • „WordPress.com“ neleidžia bet kokio papildinio. Yra keletas panašių papildinių funkcijų, integruotų platformoje.
„WordPress.com“ kainodara

„WordPress“ kainodara

 • „WordPress.org“ reikalauja įsigyti prieglobą ir mokėti už tai, kad užregistruotumėte savo domeną trečiosios šalies tarnyboje.
 • „WordPress.com“ leidžia tinklaraščius nemokamai ir suteikia iki 3 GB saugyklos vietos. Negalite tinkinti savo domeno ir esate apsiribojęs tik padomeniais. „WordPress“ rodys skelbimus jūsų svetainėje.
Pinigų gavimas
 • „WordPress.org“ leidžia parduoti skelbimus, jei pasirenkate savo svetainėje. Galite išlaikyti 100 procentų to, ko uždirbate iš savo svetainės.
 • „WordPress.com“ neleidžia parduoti skelbimų savo svetainėje. Jei jūsų svetainėje yra 25 000 ar daugiau mėnesio puslapių peržiūros, galima pasidalyti pajamas.
Prekės ženklo kūrimas
 • „WordPress.org“ nepriverčia jūsų prekės ženklo ženklinti savo svetainės nieko „WordPress“. Galite, jei norite, bet tai visiškai neprivaloma.
 • „WordPress.com“ reikalauja, kad jūsų svetainėje būtų rodoma nuoroda „maitina“. Be to, „WordPress“ rodys skelbimus jūsų svetainėje, negaudama pajamų.

Tai yra keli iš WordPress.com ir WordPress.org skirtumų. Kiti skirtumai apima tai, kaip platformos naudoja SEO, analizę, el. Prekybą ir priežiūrą.

„WordPress.com“ ir „WordPress.org“ tinklaraštininkams teikia neprilygstamą palaikymą iš vadovėlių, kuriuos siūlo svetainės, taip pat didžiulė vartotojų bendruomenė, norinti padėti kitiems vartotojams iškilti klausimų ar rūpesčių.

Turėdami visą turimą informaciją, nauji tinklaraštininkai gali greitai įsibėgėti ir pradėti pritaikyti savo svetainę be jokių problemų.

Mūsų pasirinkimas 3 numeris: Medium.com

„Medium.com“ yra mūsų pasirinktas numeris trečias dėl jo naudojimo paprastumo. Tai puikus nemokamos internetinių dienoraščių platformos pasirinkimas.

vidutinio dydžio logotipo dėžutėArgumentai už:
 • Paprastas naudojimas
 • Kodavimo nereikia
 • Nereikia nustatyti
 • Didžiausią dėmesį skirkite rašymui, o ne svetainės projektavimui
 • Susieja jus su internetine rašymo bendruomene
Minusai:
 • Ribotos funkcijos
 • „Medium.com“ priklauso jūsų auditorijai. Jei prarandate savo tinklaraštį, auditorija eina su juo
 • Pajamų gavimas nėra skelbimų pasirinkimas

„Medium.com“ yra platforma, leidusi autoriams dalintis įžvalgomis nuo 2012 m. Tai leidžia jūsų turiniui pasiekti didelę auditoriją. Medium.com buvo apibūdintas kaip „Twitter“ ilgos formos formatu.

Jų siūlomas perkūnas yra galimybė importuoti tinklaraščių turinį iš bet kurios interneto vietos. Kai jis bus importuotas, galėsite laisvai jį redaguoti.

Dar geriau, kai jūsų socialinė žiniasklaida seka jus svetainėje Medium.com. Susieję savo „Medium“ paskyrą su tokiomis svetainėmis kaip „Facebook“ ir „Twitter“, automatiškai susiejate jus su draugais, kurie naudojasi „Medium“.

Vidutinė parodo, kiek skaitytojų turite. Tai tau sako, kurie iš jų priverčia iki galo. Kai kurie leidėjai kreipiasi į „Medium.com“ kaip būdą susirasti naujų savo svetainių bendraautorių.

kaip veikia terpė

Terpėje nėra API. Jūsų turimi pasekėjai yra teisėti, pridedant daugiau patikimumo jūsų rašomiems dokumentams.

„Medium“ nėra tinkama platforma sudėtingam ir techniniam rašymui. Tinklaraštininkai, kurie daugiausia dėmesio skiria gyvenimo mokymuisi, verslumui ir politikai, gali būti geresni.

Kitaip nei naudojant „WordPress“, jūs nieko neturite svetainėje Medium.com. „Medium Corporation“ gali jus išjungti savo nuožiūra. Jie gali atšaukti jūsų sąskaitą kaip nori, ir gali pakeisti kainų planus.

Jei naudosite terpę, jūsų prekės ženklas neaugs tiek, kiek išaugs terpė. Kai rašai, iš esmės reklamuoji „Medium.com“.

Jei esate populiarus rašytojas, žmonės atsimins tai, ką parašėte, ir atsimins, kad rado tai svetainėje Medium.com, tačiau jie neprisimins jūsų vardo taip gerai, kaip jie būtų parašę savo domene ar socialinės žiniasklaidos paskyrą. Tokiose svetainėse kaip „WordPress“ yra atvirkščiai.

Medium.com yra nemokamas. Tai gali padidinti jūsų ekspoziciją, tačiau ji turi rimtų apribojimų. Manome, kad verta kainos, kurią mokate už tai.

Mūsų pasirinktas numeris 4: tinklaraštininkas

„Blogger“ yra sena platforma, kuri stengiasi patenkinti šiuolaikinių tinklaraštininkų poreikius.

tinklaraštininko logotipo dėžutėArgumentai už:
 • Tai yra nemokama
 • Lengva nustatyti ir valdyti
 • Pasinaudoja „Google“ saugumu ir patikimumu
Minusai:
 • Ribotos funkcijos
 • Ribotos šablonų ir dizaino parinktys
 • Atnaujinimai yra nedažni
 • „Google“ savo nuožiūra gali atšaukti arba sustabdyti jūsų tinklaraštį

Ketvirtąjį dešimtmetį „Blogger“, internetinių dienoraščių senelis, įkūrė Evanas Williamsas. Vėliau Evanas Williamsas įkūrė „Twitter“ ir „Medium“. Matto Mullenwego nusivylimas „Blogger“ paskatino jį pradėti kurti „WordPress“. Daugelis „Blogger“ laiko pasenusia ir pilna pamirštų technologijų.

Dabar „Google Blogger“ priklauso „Blogger“ yra visiškai nemokama. Jos prigimtis suteikia viską, ko jums reikia. Vis dėlto, rašytojai, siekdami patogumo, privalo prekiauti kontrole.

„Blogger“ daugiausia dėmesio skiria tinklaraščių kūrimui (… duh); platformoje nėra daug turinio valdymo galimybių. Nenuostabu, kad didžiausias „Blogger“ skundas yra tas, kad jame nėra funkcijų, dėl kurių rašytojai greitai išauga iš platformos.

„Google“ laiko „Blogger“ kaip paskesnį požiūrį. Jų siūlomos klientų aptarnavimo ir palaikymo paslaugos yra mažesnės nei paprastos. Bet kokios trikčių diagnostikos gali prireikti palaikymo forumuose arba ieškant „YouTube“ vaizdo įrašų.

tinklaraštininkas google svetainėse

„Blogger“ yra platforma, kuri atsisako augti. Vienintelis jų dėmesys yra dienoraščių rašymas. Kitos svetainės leidžia reklamuoti savo turinį naudojantis socialinėmis medijomis.

Tačiau atrodo, kad „Blogger“ turinys verčia daryti dalykus taip, kaip jie visada darė. Tai nebūtinai blogai, jei pagrindinis dėmesys skiriamas tik tinklaraščių kūrimui. Bet jei norite, kad varpai ir švilpukai būtų kitose platformose, jų čia nėra.

„Google“ palaikė „Blogger“ daugiau nei dešimtmetį. Nėra jokių požymių, kad jis greitai išnyks. Vis dėlto, „Google“ turi gerą vardą už tai, kad užmušė savo produktus dėl užgaidos. „Blogger“ nėra ir niekada nebuvo „Google“ prioritetas. Jai nuolat gresia uždarymas.

Kadangi jūsų turinys yra talpinamas „Google“ tinklaraščio platformoje, turite laikytis „Google“ turinio politikos. Politika yra liberali (ir kasmet vis laisvesnė …), tačiau ne vienas tinklaraštininkas pastebėjo, kad jų tinklaraštis uždaromas dėl savavališko „Google“ vykdymo.

Jei jūsų tinklaraštis yra tema, kuri gali būti laikoma prieštaringai vertinama, prieš investuodami savo laiką ir energiją į rašymą platformoje, kurios visiškai nekontroliuojate, turėtumėte pagalvoti dar kartą..

Gali būti, kad maža auditorija naudojasi „Blogger“. Vis dėlto manome, kad daugumai tinklaraštininkų tai netinka.

Mūsų numeris 5 Pasirinkite: Tumblr

„Tumblr“ yra mikroblogų platforma, apimanti kai kurias socialinio tinklo funkcijas.

„tumblr“ logotipo dėžutėArgumentai už:
 • Paprasta naudoti
 • Lengva integruoti socialinės medijos komponentus
 • Palengvinkite vaizdų, vaizdo įrašų, GIF ir tt naudojimą.
Minusai:
 • Ribotos funkcijos
 • Prastas temų pasirinkimas
 • Sunku sukurti atsarginę savo dienoraščio atsarginę kopiją
 • Sunku importuoti ar eksportuoti projektus

„Tumblr“ yra skirtas jaunesniems klientams. Prietaisų skydelis turėtų būti intuityvus, tačiau jam reikalinga rimta mokymosi kreivė. Dienoraštis yra pavaldus multimedijai.

tumblr išdėstymasTekstiniam turiniui trūksta rimtų galimybių ir įrankių. Kaip pradedantysis, jums gali patikti kai kurios turimos meninės priemonės. Jūsų tinklaraštis gali atrodyti patraukliai, bet trūks varpelių ir švilpukų, prie kurių jūsų skaitytojai priprato.

Paieškos paslaugų optimizavimo įrankių šioje tarnyboje nėra. Tai yra didelis trūkumas, ypač jei matote savo tinklaraštį kaip būsimą pajamų šaltinį. „Tumblr“ gali pasigirti nuolat augančia narystės baze. Tačiau tai, ko jie nepaminėja, yra žmonių, kurie kiekvieną mėnesį palieka paslaugą, supratimas, kad joje trūksta įrankių, reikalingų internetinių dienoraščių rašymui, sėkmės..

Mes nemanome, kad „Tumblr“ yra geras pasirinkimas, ypač naujiems rašytojams. Jūs nenorite, kad nusivylimas apskritai priverstų atsisakyti internetinių dienoraščių.

Mes rekomenduojame pažvelgti į mūsų pasirinkimą „Wix“. Čia pateikiamos visos priemonės, kurių reikia norint sukurti patrauklų tinklaraštį. Tai lengva naudoti ir intuityvu.

Išvada

Visame pasaulyje yra daugiau nei 400 milijonų tinklaraščių. Žmonės kreipiasi į internetinius dienoraščius, kad surastų bendruomenę, kuri turi tuos pačius idealus, pomėgius, viltis ir siekius. Jei norite sukurti savo tinklaraštį, pradedate milžinišką kelionę, kuri turi daugybę naudingų pranašumų.

Prieš pradėdami rašyti internetinius dienoraščius, turite pasirinkti tinkamą tinklaraščių sudarymo platformą. Norite, kad jūsų pasirinkta platforma būtų lengvai naudojama, prieinama, galinga ir sklandžiai veiktų su socialine žiniasklaida. Už mūsų pinigus, Wix yra atsakymas.

Tikimės, kad jums patiko skaityti mūsų įrašą. Ar esate naujas tinklaraštininkas? Kokias platformas naudojote? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje. Iki kito karto.

Kai būsite pasirengę atnaujinti savo tinklaraštį, jums reikės gero pagrindinio kompiuterio. Peržiūrėkite mūsų geriausio Kanados tinklaraštininkų žiniatinklio prieglobos vadovą, norėdami sužinoti, kas imasi torto.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author