4 geriausi atsidavę kompiuteriai 2020 m. (Patikimiausias laikas ir greitis)

Paprastam tinklaraštininkui ar smulkaus verslo savininkui naujovinimas į brangų dedikuotą serverį yra didžiausias beprasmiškumo pratimas.

Tai panašu į tai, kad naujų metų rezoliucija įgaus puikios formos, tada vasario mėnesį atšauks narystę sporto salėje ir sumokės 2 000 USD už naujausius raumenų augimo ar riebalų papildymo papildus. ��

Jūs nedarysite jokios pažangos, o proceso metu tiesiog prarasite krūvą pinigų.

Tačiau jei jūs naudojate svetainę, kurioje sukuriama daug srauto (tarkime, daugiau nei 50 000 unikalių peržiūrų per mėnesį), tam skirta prieglobos paslauga gali skirtis tarp žaibiška, patogi ir nepaprastai pelninga svetainė… arba kenčiate dėl tiek daug problemų, susijusių su jūsų svetainės įkėlimo laiku ir saugumu, kad jūsų vartotojai greičiau atšoktų kino žvaigždę su kvietimu į vieną iš Harvey Weinsteino vakarėlių (per greitai?)

Jei naudojatės didelio srauto verslo svetaine, tada specialus priegloba nėra tik gera idėja, ji yra visa, bet privaloma.

Tinkama speciali prieglobos paslauga užtikrins, kad jūsų svetainė išliks saugi nuo įsilaužėlių, ir garantuos, kad jūsų žiūrovai kiekvieną kartą galės pasiekti reikiamą turinį laiku.

(Tiems iš jūsų, kurie tik pradedate veiklą ir norite įsigyti pradinio lygio prieglobą savo tinklaraščiui ar laisvai samdomų vertėjų tinklalapiui, galite susipažinti su mūsų rekomendacijomis dėl pigiausių žiniatinklio prieglobos paslaugų.)

Aš užtruksiu keletą minučių paaiškinti, kaip mes peržiūrėjome šiuos šeimininkus ir ką tu turėtumėte ieškoti tam skirtoje prieglobos tarnyboje, tačiau prieš tai darau trumpą skubos PSA tiems, kurie skubate …

supratau.

Vidutinis suaugęs žmogus dabar turi maždaug 8 sekundžių dėmesį (mažiau nei „auksinė žuvelė“) ir jūs tikriausiai turite vietų, kuriose reikia būti, ir „Tweets“, kur reikia susipykti (ar vis dėlto vaikai sako, kad šiomis dienomis), todėl aš tiesiog suprasiu gaudynės.

Jei ieškote geriausia skirtą žiniatinklio prieglobos paslaugą, tada norėsite eiti su „Kinsta“. Paslauga nustatyta „Google Cloud Platform“, kuri leidžia maksimalų greitį ir absurdišką optimizavimą. Tai yra verslo savininkams, kurie nori geriausio savo įmonei.

Jei norite sutaupyti keletą dolerių, geriausias pasirinkimas yra „SiteGround“. Priežastis paprasta, jie turi greičiausius duomenų centrus, metrinę įkrovą nemokamų atnaujinimų, kurie gali sutaupyti daugiau nei 300 USD per metus, palyginti su kitais kompiuteriais, nepriekaištingą palaikymą visą parą, ir NEMOKAMAI perkėlimai, atsarginės kopijos, SSL sertifikatai ir apsauga nuo įsilaužimo.

KAIP PERŽIŪRĖJome MŪSŲ VIENAS

Mes kruopščiai patikriname kiekvieną prieglobos įmonę, apžvelgdami viską nuo veikimo greičio iki greičio ir palaikymo. Norėdami sužinoti mūsų testavimo procesą „nuo viršaus iki apačios“, patikrinkite likusius dalykus Kanados interneto prieglobos apžvalgos.

Norėdami suteikti jums „Cliff Note“ versiją, mes vadovaujame kūrimo komandai, kuriančiai ir prižiūrinčiai klientų svetaines, ir maždaug per pastarąjį dešimtmetį, sukūrėme daugiau nei 900 svetainių kurių prieglobą mes vis dar valdome šiandien.

Ilgai įgyvendindami savo projektus, turime unikalią prieigą prie duomenų ir veikimo laiko įrašų, skirtų įvairiausiems rengėjams, kurių dauguma apžvalgos kompanijų paprasčiausiai neturi. Tiesioginį stebėjimą galite pamatyti čia. Skaitykite daugiau apie mūsų 4 žingsnių tyrimo procesą čia.

Čia esantys matematikos burtininkai buvo malonūs, pateikdami tam tikrus grafikus ir statistinę analizę, kad galėtume pasidalinti visa ta informacija su jumis, kad galėtumėte galutinai apsispręsti dėl tinkamos prieglobos paslaugos jūsų poreikiams..

KOKIŲ REIKIAMŲ PASIEKTI GERAI SKIRTĄ PASLAUGĄ

Nesvarbu, ar vykdote dienoraštį, didelę el. Prekybos parduotuvę, ar didelio srauto verslo svetainę, geros specialios prieglobos paslaugos ženklai yra vienodi (nesijaudinkite, visos mūsų rekomendacijos atitinka šiuos kriterijus skraidančiomis spalvomis).

Būtent, jūs norite ieškoti šeimininko su:

 • �� Nemokamas SSL (saugus lizdo sluoksnis)
 • �� Nemokamos atsarginės kopijos
 • �� Stiprus Uptime ir Mažas prastovos laikas
 • �� 24/7 klientų aptarnavimas
 • �� Apsaugos priemonės ir premijos

Trumpai pasineriu į kiekvieną iš jų ir išsamiai paaiškinsiu apžvalgos apačioje.

Geriausi specialūs interneto savininkai Kanadoje

1. KINSTA

GERIAUSIAS PREMIUM PASIŪLYMO GALIMYBĖS GERIAUSIAS KLASĖS Greičiui (30–60 USD / mėn.)

svetainės logotipasĮkrovimo laikas: 520Ms
Uptime: 99,9%
Kaina: 600,00 USD / mėn
Palaikymas: Gyvas pokalbis

 • SPĖGIS

  „Kinsta“ yra apsėsta sukurti greičiausią savo klientų prieglobos architektūrą. Jie naudoja aukščiausio lygio technologijas, kad įsitikintų, jog jūsų svetainė įkeliama juokingai greitai.
  Jie naudoja naujos kartos infrastruktūrą – nuo serverio aparatinės įrangos iki naudojamos programinės įrangos.

  „Google Cloud Platform“ valdo visą operaciją, ir jie turi 19 duomenų centrų visame pasaulyje. Viskas yra jų „premium“ tinkle, kuris yra specialiai sukurtas sumažinti atstumą ir apynius.

 • JOKIO NELAIMINGO PASTABOS

  Geriausias dalykas „Kinsta“, be jų greičio, yra juokingi saugumo procesai. Kas dvi minutes jie tikrina kiekvieno savo tinklalapio būseną. Jūsų svetainė bus tikrinama 720 kartų kiekvieną dieną, kad įsitikintumėte, ar ji veikia ir veikia.

  „Kinsta“ kiekvieną dieną sukuria jūsų svetainės atsarginių kopijų kopiją ir palaiko jūsų svetainės atsargines kopijas kas šešias valandas. Jie taip pat turi įsilaužimo garantiją su nuolatiniu stebėjimu. Jei įvyksta kokia nors ataka, jie garantuoja nedelsiant įvykdytą įvykį.

PAGALBA KLIENTAMS

Mokėdami už papildomą paslaugą, jūs geriau gausite priemoką. „Kinsta“ teikia pagalbą ištisą parą, naudodama 24/7 palaikymą, nesvarbu, kur esate, „WordPress“ ekspertai, 100% sprendimo greitį ir greitą reagavimo laiką.

„Kinsta“ naudoja „Intercom“, kuri yra geriausia palaikymo platforma, kad užtikrintų, jog gausite pagalbos, kuriai jums reikia pagalbos. Jei jūsų svetainė neveikia dėl kokių nors priežasčių, jie gali net sukurti atsarginę jos kopiją ir paleisti iki pranešimo pradžios.

2. SISTEMA

GERIAUSIAS BENDRAS KAINOS / GREITIO / ATLIKTINIO PRIEMONĖS & NEMOKAMAI PARAMA (269,00 USD / mėn.)

svetainės logotipasĮkrovimo laikas: 475Ms
Uptime: 99,99%
Kaina: 269,00 USD / mėn
Palaikymas: Gyvas pokalbis

Jei išnagrinėjote keletą kitų apžvalgų mūsų svetainėje, tikriausiai žinote, kad esame dideli „SiteGround“ gerbėjai.

Mes juos naudojame daugiau nei 7 metus ir per tą laiką mes matėme, kaip įmonė vystėsi iš jūsų vidutinės „ho-hum“ prieglobos įmonės į vieną iš aukščiausio lygio paslaugos rinkoje.

Skirtingai nuo kai kurių labiau žinomų vardų (kosulys „Bluehost“ kosulys), jie nenusileidžia ant laurų ir yra vienintelės įmonės, kurios reguliariai atnaujina savo duomenų centrus ir serverius, kad užtikrintų aukščiausią spartą ir saugumą..

 • AUKŠTAS LAIKAS: 99,95%

  Aktyvus 99,95% darbo laikas, „SiteGround“ užtikrins, kad jūsų svetainė veiktų ir veiktų (beveik) kiekvieną metų minutę.

 • NEMOKAMAS SSL ir GRUPĖS

  Puiki premija, kuri leis jums sutaupyti 60 USD per metus (minimali suma) ir užtikrins, kad galėsite lengvai pailsėti žinodami, kad jūsų svetainė yra visiškai saugi ir reguliariai kuriama atsarginių kopijų kopija netikėtu pažeidimo atveju.

NETIKĖTAS KLIENTŲ PARAMA

Pramonėje, garsėjančioje dėl menkaverčio klientų aptarnavimo ir pusės pagalbos palaikymo, „SiteGround“ ištiesia galvas ir pečius aukščiau kitų hostingo kompanijų, teikiant reaktyviausią ir veiksmingiausią klientų aptarnavimą planetoje.

Rimtai … Mums tai nedarė daug įspūdžių, bet „SiteGround“ klientų palaikymo tarnyba pasmerkta beveik susprogdino mūsų kojines..

3. A2 NUSTATYMAS

Nuostabi kaina, kurią mokate (141 USD / mėn.)

A2 talpinimasĮkrovimo laikas: 601 mln
Uptime: 99,99%
Kaina: 141,00 USD / mėn
Palaikymas: Gyvas pokalbis

 • PARAMA

  Išsiųsdami daugybę sudėtingų palaikymo bilietų ir užklausų, švelniai tariant, buvome sužavėti, kaip greitai ir efektyviai „A2“ klientų aptarnavimo tarnyba sugebėjo sutvarkyti mūsų problemas.

  Nors jie nėra tokie jautrūs kaip „SiteGround“, skirtumas yra nominalus (gali prireikti daugiausiai 20 minučių), o jų palaikymas yra aukščiausias.

 • DIDELIS SAUGUMAS & NEMOKAMAS SSL

  Kaip ir „SiteGround“, A2 priegloba yra apsiginklavusi dantimis, turinti gausybę saugos funkcijų ir (žinoma) nemokamą SSL sertifikatą..

  Turėdami nemokamą „Cloudflare“ kompaktinį diską, naują „Relic Server“ stebėjimo sąranką ir „nuolatinę apsaugą“, jums bus sunku prispausti rasti daugiau funkcijų teikiančią prieglobos paslaugą už kainą, kurią mokate..

LABAS LAIKAS & ŠVIESOS DUOMENŲ CENTRAI

Naudodama 99,91% veikimo laiko ir 601 ms svetainės spartą, „A2 Hosting“ teikia kai kurias iš greičiausias ir patikimiausias skirtas prieglobos paslaugas priimtiniausiomis kainomis. Dedikuotas priegloba yra brangus, to nepaneigsi.

Bet tik 141 USD / mėn. (Daugiau nei 1 200 USD / per metus mažiau nei „SiteGround“) A2 suteikia keletą geriausių sprogimų. Jų greitis ir veikimo laikas nėra tokie įspūdingi kaip „SiteGround“; tačiau atsižvelgiant į jūsų mokamą kainą, jums bus sunku surasti teikėją, siūlantį daugiau vertės.

4. HOSTGATORIS

Itin įperkama paslauga, pasižyminti puikiomis funkcijomis ir Uptimes

hostgatoriusĮkrovimo laikas: 601 mln
Uptime: 99,99%
Kaina: 119,00 USD / mėn
Palaikymas: Gyvas pokalbis

 • LABAI UŽSIENYJE, PINTAS Greitai

  Kaip ir kiekvienas mūsų iki šiol rekomenduojamas kompiuteris, „HostGator“ siūlo klientams nepriekaištingas 99,99% veikimo laikas, kai blogas greitas krovimo greitis. Tik 119 USD / mėn. Jie yra bene pigiausia (aukštos kokybės) skirta prieglobos paslauga rinkoje ir jie užtikrins, kad už savo investicijas gausite didžiausią vertę.

 • GERAS SAUGUMAS & NEMOKAMAS SSL

  Nors „HostGator“ neturi tiek daug gėrybių ir nemokamų funkcijų, kaip „SiteGround“ ar „A2“, „HostGator“ vis dar teikia daugybę pažangių saugos funkcijų, įskaitant: nemokamą SSL (duh), DDoS apsaugą, visiškai nereikalingą tinklą ir 3–5 dedikuotą IPv4. IP.

PARAMA

Kaip ir „SiteGround“ bei A2 priegloba, „HostGator“ siūlo keletą geriausių klientų palaikymo versle. Net kai mes peržiūrėjome pagrindines jų prieglobos paslaugas (kurias galite patikrinti čia), klientų aptarnavimas buvo geriausias.

Tačiau turint specialų prieglobos paketą, jų klientų aptarnavimas yra kitas lygis. Mažai tikėtinu atveju, jei iškiltų kokių nors su jūsų tarnyba susijusių problemų, jų efektyvi palaikymo komanda padės jums susikurti atsarginę kopiją ir veikti greitai..

SSL – SAUGIŲ LIZDŲ KLASIŲ APSAUGA

Aš žinau, kad tai skamba kaip futuristiškas Žvaigždžių kelias nesąmonė, bet SSL iš tikrųjų yra gana paprasta sąvoka.

SSL arba saugus lizdo sluoksnis sukuria ir užšifruoja „tunelį“ iš lankytojo kompiuterio į serverį. Šio tunelio viduje visi ryšiai ir duomenys yra saugiai apsaugoti ir be smalsių akių.

Tai panašu į laiško rašymą koduota kalba prieš siunčiant jį draugui.

Jei parašėte laišką paprasta anglų kalba, bet kas, sulaikęs pranešimą, galėjo lengvai pamatyti ir naudoti tai, ką parašėte. Tačiau „užšifruodami“ jūsų laišką jūs garantuojate, kad niekas iš išorės negalės iššifruoti ir suprasti jūsų pranešimo.

Su naujausiais „Google“ atnaujinimais, visi šie pažymėjimai yra privalomi jei norite turėti bet kokią galimybę reitinguoti savo svetainę pagal konkurencingus raktinius žodžius. Ir jei jūs tvarkote mokėjimus savo svetainėje, tai yra absoliučiai PRIVALUMA (dauguma gerbiamų procesorių net nepriims mokėjimų be aktyvaus SSL sertifikato).

Laimei, naudojant aukštos kokybės žiniatinklio prieglobą (skirtą ar kitokią), SSL sertifikatas yra nemokamas. Jei įmonė bando jus sumokėti už jūsų pažymėjimą (pvz., Negarbingas „GoDaddy“), tada turėtumėte bėgti už kalvų.

Visiškai nereikia mokėti už SSL sertifikatą, o bet kuri įmonė, kuri apsimeta kitaip, tave nulaužia kaip bandaidą. Visos geros žiniatinklio prieglobos įmonės siūlys nemokamai nustatyti jūsų SSL naudodamiesi paslauga, vadinama „Šifruokime“.

NEMOKAMOS GRUPĖS

Kibernetinių atakų daugėja, ir panašu, kad jos netrukus sulėtės.

Tačiau naudodamiesi žiniatinklio priegloba, siūlančia kasdienines atsargines kopijas, galite užtikrinti, kad net jei jūsų svetainė yra nukreipta į išpirkos programų išpuolį, galėsite greitai atkurti savo turinį internete, nepraleisdami be reikalo. (Patikėkite mumis, nenorite kasdien rankiniu būdu kurti savo svetainės atsarginę kopiją.)

UPTIME IR DOWNTIME

Uptime, kaip rodo pavadinimas, yra tiesiog jūsų svetainės internetinio laiko matavimas. Viskas, kas viršija 99%, yra tinkama, ir idealiu atveju norėtumėte prieglobos paslaugų, kurias galėtų teikti 99,95% ar geresnė.

Prastovos laikas (vėlgi, kaip matyti iš pavadinimo) yra laiko, kurį jūsų svetainė neveikia arba negali patekti į ją, matavimas..

Jei norite išlaikyti profesionalų išvaizdą su savo vartotojais, Tai yra vienas didžiausių dalykų, kurio norėsite išvengti. Laimei, jei pasirinksite vieną iš paslaugų, kurią ketiname rekomenduoti, tai bus praeitis ir galėsite džiaugtis greitu apšvietimu, aukšta sauga, ir nominalus prastovos laikas.

DUOMENŲ CENTRAI

Duomenų centrai yra fizinė serverio, kurį naudosite, vieta. Kuo arčiau duomenų centrai yra jūsų galutiniams vartotojams, tuo mažesnį atstumą informacija turės nuvažiuoti ir tuo greitesnė bus jūsų svetainė.

Todėl svarbu užtikrinti, kad duomenų centrai, kuriuos naudosite, būtų artimi jūsų galutiniams vartotojams (pvz., Toronte ar Monrealyje).

Didžiausi pasaulyje duomenų centrai

PARAMA

Nebent esate kodavimo vedlys ar technikos genijus, tu esi vyksta kad reikia nuostabios paramos siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė nuolat veiktų ir būtų išvengta galimo žagsėjimo.

Tiems iš jūsų, kuriems 22 metai nėra sudėtinga ieškoti DUK ar žiūrėti ilgus „YouTube“ vaizdo įrašus, tai reiškia, kad norėsite hostingo paslaugos, teikiančios aukštos kokybės klientų aptarnavimą visą parą. Norėsite išvengti bet kokių bendrovių, kurios teikia savo paramą Indijai arba kurios savo vartotojams siūlo tik bilietus internetu ar palaikymą el. Paštu.

Specialus serveris jums kainuos nemažą centą, todėl norėsite įsitikinti, kad turite prieigą prie pokalbių ar palaikymo telefonu, kad galėtumėte gauti savo vertų pinigų.

SAUGUMAS

Jei esate tokio tipo asmuo, kuris mano, kad įvairiausių stiprių slaptažodžių naudojimas internetinėje veikloje yra „nereikalingas“, tada ši dalis skirta jums.

Aukštos kokybės serverio lygio apsauga labai sumažinsite riziką, kad jūsų svetainė bus pažeista DDoS ar brutalios jėgos išpuolių ir padės užtikrinti, kad dėl jūsų nepilnaverčių saugumo standartų nebus visiškai sunaikinta visa jūsų internetinė infrastruktūra.

Nepamirškite pasirinkti žiniatinklio prieglobos, teikiančios jums DNS apsaugą, aktyvų svetainės stebėjimą ir kitas pažangias saugos funkcijas.

Nepaisant viso to, pasinerkime į tris geriausias 2020 m. Skirtas prieglobos paslaugas …

Baigiamosios mintys

Nors specialus priegloba tikrai ne visiems, aukščiau nurodytos paslaugos padės jums padidinti biudžetą ir padidinti jūsų investicijas, kad galėtumėte lengvai pailsėti žinodami, kad jūsų svetainė veikia maksimaliai..

Nors Hostingo Kanadoje yra daugybė kitų atsidavusių „gerų“ kompiuterių, mes teikiame pirmenybę tik gerbėjams.

Tikimės, kad šis vadovas buvo naudingas ir, kaip visada, jei turite klausimų, rūpesčių ar niūrių pastabų (iš tikrųjų palikime tai amerikiečių prieglobos peržiūros svetainėms ��) … nedvejodami palikite juos komentarų skiltyje žemiau!

DUK

Kokia yra geriausia serverių prieglobos įmonė?

Geriausia dedikuota serverių prieglobos įmonė yra „Kinsta“ dėl geriausio savo klasėje greičio, taip pat dėl ​​aukščiausio lygio saugumo ir klientų palaikymo..

Kas yra skirta interneto prieglobai?

Dedikuotas priegloba yra tada, kai vienas serveris yra skirtas vienai svetainei ar įmonei. Tai įgalina visus tos įmonės serverio išteklius.

Kuo skiriasi dedikuoti ir neskirti serveriai?

Neskirtas prieglobos serveris reiškia, kad serverio ar serverių, kuriuos naudoja jūsų įmonė, ištekliai yra bendri. Specialusis serveris leidžia visus serverio išteklius turėti vienai įmonei ar svetainei.

Tau taip pat gali patikti:

 • Geriausias svetainių kūrėjas

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • Snipcart.com
 • „ComingSoonWP.com“
 • WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • „SiteSelection.com“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author