10 geriausių 2020 m. Domenų registratorių |

Visoms svetainėms, nesvarbu, didelės ar mažos, reikalingas domeno vardas.

Domenų vardus galite įsigyti per domenų registratorius. Arba galbūt jau turite domeną ir norite jį perduoti naujam registratoriui.

Bet kuriuo atveju gali būti sunku žinoti, kuris registratorius geriausiai atitinka jūsų svetainės tikslus, biudžetą ir poreikius.

Kai kurie registratoriai yra brangesni nei kiti, o kai kuriems trūksta nemokamų funkcijų, kurias siūlo kiti, pavyzdžiui, domenų privatumo apsauga.

Pateikiame 10 geriausių 2020 m. Domenų registratorių sąrašą:

1. Domenas.com

Pagrindinis domenas.com

Papildoma informacija

Domain.com buvo įkurtas 2000 m.

Bendrovė priklauso „Endurance International Group“.

Savybės ir kainodara

Kompanija specializuojasi domenų vardų, interneto prieglobos, VPS prieglobos, el. Pašto, SSL sertifikatų, interneto svetainių kūrimo ir internetinės rinkodaros paslaugų srityje.

Šiuo metu jie siūlo „WordPress“ prieglobą, VPS prieglobą ir bendro prieglobos planus.

Nesvarbu, kokį hostingo planą pasirinksite, gausite bent vieną nemokamą domeno vardą kartu su neribota vieta diske, SSL sertifikatą, el. Prekybos sprendimus ir rinkodaros įrankius.

Klientų aptarnavimo parinktys apima palaikymą telefonu visą parą, taip pat zoną, kurioje dažniausiai užduodami klausimai.

Jei norite domenui užregistruoti tik domeną.com, kiekvienais metais mokėsite 9,99 USD už .com ir 12,99 USD už .net svetainę.

Domain.com domeno paieška

Domeno privatumo apsauga papildomai kainuoja 8,99 USD per metus už domeną, todėl galite tikėtis sumokėti apie 18,98 USD už .com domeną ir WHOIS privatumo apsaugą..

Užregistruokite domeno vardą svetainėje Domain.com

Registruodami domeno vardą naudokite „HOSTFACTS“ kuponą (20% nuolaida)

2. GoDaddy.com

„GoDaddy“ domenas

Papildoma informacija

Bobas Parsonsas „GoDaddy“ įkūrė 1997 m., Taigi jie gyvuoja daugiau nei 20 metų.

Bendrovė, kurios pagrindinė būstinė yra Skotsdale, AZ, iš pradžių buvo pavadinta „Jomax Technologies“, tačiau dabar ji vadinama „GoDaddy Group Inc“..

Visame pasaulyje „GoDaddy“ naudojasi daugiau nei 17 milijonų žmonių, bendrovė valdo daugiau nei 73 milijonus domenų vardų. Tai daro juos didžiausiu pasaulyje domenų vardų registratoriumi.

Savybės ir kainodara

Be domenų registravimo, įmonė siūlo domenų perkėlimus, profesionalų el. Paštą, kurį teikia „Microsoft“, domeno vertės patvirtinimą, žiniatinklio prieglobą, interneto saugą, internetinės rinkodaros įrankius ir dar daugiau.

Jie taip pat siūlo visą parą veikiantį visuotinį klientų palaikymą, pasiekiamą telefonu ir tiesioginiais pokalbiais.

Jei norite užregistruoti .com svetainę „GoDaddy“, tai pirmaisiais metais bus tik 9,99 USD. Po to jums tai kainuos 17,99 USD kiekvienais metais.

Kiti aukščiausio lygio domenai, tokie kaip .net, .tech ar .co, kainuos šiek tiek daugiau per metus.„GoDaddy“ domeno plėtinio kainodara

WHOIS privatumo apsauga naudojant „GoDaddy“ asmeninei apsaugai kainuos mažiausiai 9,99 USD per metus.

Jei norite apsaugoti savo verslo privatumą, tai jums kainuos šiek tiek daugiau – 14,99 USD per metus už domeną.

Užregistruokite domeno vardą GoDaddy.com

3. Vardaspigūs.lt

„NameCheap“ domenų paieška

Papildoma informacija

„Namecheap“ buvo įkurta 2000 m. Ir yra Phoenix, AZ. Interneto priskiriamų vardų ir numerių korporacija (ICAHN) juos pripažįsta akredituotais registratoriais..

Per metus nuo tada, kai Richardas Kirkendalas įkūrė įmonę, jie sukaupė 3 milijonus klientų ir valdo daugiau nei 7 milijonus domenų.

2010 m. Lapkričio mėn. „Lifehacker“ jis buvo pavadintas „geriausiu domeno vardo registratoriumi“. Jis taip pat buvo pavadintas „Populiariausiu domenų vardų registratoriumi“ 2012 m.

Savybės ir kainodara

Bendrovė siūlo domenų perkėlimus, programų integraciją, SSL sertifikatus, el. Paštą ir dar daugiau.

„Namecheap“ taip pat yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas. Jie siūlo bendrą, „WordPress“, perpardavinėtojo, VPS ir privataus el. Pašto prieglobą.

Jie siūlo tiesioginį pokalbį ir klientų aptarnavimą el. Paštu, taip pat žinių bazę, kurioje klientai gali rasti savipagalbos vadovus ir vadovus..

Jei norite užregistruoti .com svetainę per „Namecheap“, turėsite sumokėti 8,88 USD per metus.

„NameCheap“ domeno kainodara

Jie taip pat siūlo kitus aukštesnio lygio domenus, kurie yra labiau prieinami, pvz., .Xyz, .info, .online, .club ir dar daugiau.

Privatumo apsaugą teikia „WhoisGuard“, ji yra nemokama, jei registruojate naują domeną arba perkeliate per esamą.

Užregistruokite domeno vardą „NameCheap.com“

4. Domenai.Google

„Google“ domenų apžvalga

Papildoma informacija

„Google“ paleido „Google Domains“ 2015 m. Sausio 13 d. Šiuo metu programinė įranga yra beta versijos.

Savybės ir kainodara

Kiekvienoje srityje yra:

 • Privati ​​registracija be papildomų mokesčių
 • Lengva integruoti su geriausiais svetainių kūrėjais
 • Pasirinktinis el. Paštas su „G Suite“
 • Naujos domeno vardo pabaigos
 • Tinkinimo subdomenai
 • Greita, saugi ir patikima interneto infrastruktūra naudojant „Google“
 • Paprasti domenų valdymo įrankiai
 • El. Pašto persiuntimas
 • Palaikymas

„Google“ domenų JAV palaikymo komanda prieinama 24 valandas kiekvieną savaitės dieną. Galite susisiekti su jais tiesioginiu pokalbiu, el. Paštu arba telefonu.

.Com svetainė per „Google“ domenus jums kainuos tik 12 USD per metus už domeną. Automatiškai atnaujinti galima svetainėje.

„Google“ domenų kainodara

Prieš kiekvieną automatinį atnaujinimą gausite pranešimą el. Paštu, kai įvyks kiekvienas atnaujinimas, kad galėtumėte atšaukti domeno registraciją.

Taip pat domenus galite nusipirkti iki dešimties metų. Tai reiškia, kad galite įsigyti .com domeną dvejiems metams už 24 USD arba dešimt metų už 120 USD mokestį.

WHOIS privatumo apsauga įtraukta į jūsų domeną be jokių papildomų mokesčių. Atminkite, kad kai kurie domenai, tokie kaip .co.nz arba .co.uk, neleidžia privačios registracijos.

5. Vardas.com

„Name.com“ domenas

Papildoma informacija

„Name.com“ 2003 m. Įkūrė Williamas Mushkinas, „Mushkin Inc“ įkūrėjas ir buvęs prezidentas.

Dabar bendrovė priklauso „Right side Group“ ir yra Denveryje, CO.

Nuo 2003 m. „Name.com“ įgijo 320 000 klientų ir dabar kontroliuoja du milijonus iš 16,5 milijono domenų vardų, kuriuos valdo dešinė pusė.

Savybės ir kainodara

Funkcijos apima domenų perkėlimą, programų integraciją, SSL sertifikatus, svetainių kūrėją, el. Paštą ir keletą žiniatinklio prieglobos parinkčių.

„WordPress“ prieglobos ir kituose „Name.com“ prieglobos planuose nemokamas pirkinys pridedamas prie domeno.

„Startup“ prieglobos planas palaiko vieną svetainę, „Name builder“ planas palaiko 25, o Neįtikėtinas paketas palaiko neribotą skaičių svetainių.

Klientų aptarnavimo galimybės apima žinių bazę ir svetainės kontaktinę formą, kur galite pateikti bilietą el. Paštu.

Tiesioginių pokalbių palaikymas galimas nuo MON iki FRI nuo 18:00 iki 18:00 ir nuo SAT iki sekmadienio nuo 9:00 iki 17:00 MST, o palaikymas telefonu taip pat teikiamas kiekvieną pirmadienį iki FRI nuo 9:00 iki 16:00..

Tinklalapiai, kurių pabaiga yra .com, registracijos metu kainuoja 8,99 USD per metus (atnaujinimo norma – 12,99 USD), o .host svetainė grąžins jums 109,99 USD kasmet..

Name.com domenų vardai

„WHOIS“ privatumas pasiekiamas „Name.com“ už papildomą 4,99 USD mokestį per metus, tačiau ši funkcija pasiekiama ne visuose domenų plėtiniuose..

6. „Bluehost.com“

„Bluehost.com“

Papildoma informacija

„Bluehost“ buvo įkurta 2003 m., Jos pagrindinė vieta yra Provo, UT. Bendrovė priklauso „Endurance International Group“ (EIG), vienai didžiausių hostingo konglomeratų planetoje.

„Bluehost“ priglobta daugiau nei 2 milijonai svetainių. Bendrovė labai slaptai naudojasi savo skaičiais, tačiau 2010 m. Jie turėjo daugiau nei 525 000 klientų.

„WordPress.org“ taip pat rekomenduoja „Bluehost“ kaip jų pasirinktą žiniatinklio prieglobą.

Savybės ir kainodara

Kadangi „Bluehost“ pirmiausia teikia žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, jie siūlo bendrą, „WordPress“, VPS, skirtą ir perpardavėjų prieglobą.

24 valandas per parą veikiantys tiesioginiai pokalbiai, bilietų įsigijimas el. Paštu ir palaikymas telefonu pasiekiami per „Bluehost“. Todėl visada galėsite susisiekti su klientų aptarnavimo atstovu, kuris padės išspręsti bet kokias problemas.

Jei norite patys ieškoti atsakymų į savo klausimus, yra daugybė žinių bazės.

Su kiekvienu prieglobos paketu vienas domenas yra nemokamas.

Jei neketinate naudoti „Bluehost“ kaip savo žiniatinklio prieglobos arba norite užregistruoti daugiau nei vieną domeną, tikitės mokėti 11,99 USD per metus už kiekvieną domeną.

Informacija apie „Bluehost“ paketą

Domeno privatumo apsauga yra papildoma 0,99 USD per mėnesį, kuri jums iš viso kainuos 11,88 USD per metus. Iš viso už domeno ir privatumo apsaugą mokėsite 23,87 USD per metus.

Užregistruokite domeno vardą „Bluehost.com“

7. „HostGator.com“

„HostGator“ domenų paieška

Papildoma informacija

„HostGator“ buvo įkurta 2002 m. „Endurance International Group“ (EIG) ją įsigijo 2012 m., Ir jie vis dar priklauso įmonei.

Jos būstinė yra Hiustone, Teksasas. Dauguma įmonės serverių yra ten ir Provo, UT.

Iki 2013 m. „HostGator“ buvo įsigijusi daugiau nei 400 000 klientų ir 9 milijonus domenų.

Savybės ir kainodara

Kaip ir „Bluehost“, „HostGator“ pirmiausia tarnauja kaip interneto prieglobos paslaugų teikėjas.

Prieglobos galimybės apima internetą, debesis, „WordPress“, perpardavėją, VPS, dedikuotą, programų ir „Windows“ prieglobą.

Mes rekomenduojame „HostGator“ naudoti „WordPress Cloud Hostingas“. Puikiai veikia laikas, puslapio įkėlimo greitis ir kainos.

Tiesą sakant, palyginus su kitais konkurentais, „HostGator Cloud“ vertiname kaip geriausią bendrą ir veiksnumo laiką.

Jie teikia palaikymą klientams tiesioginių pokalbių ir el. Pašto bilietų pardavimo būdu. „HostGator“ taip pat siūlo daugybę išteklių, pavyzdžiui, forumų ar vaizdo įrašų vadovėlių, kurie padės išspręsti bet kokias problemas.

Jei norite užregistruoti .com svetainę įmonėje, ji jums kainuos 12,95 USD per metus.

Gausite bent vieną nemokamą domeną su „Hatchling Cloud“ planu. „Baby Cloud“ ir „Business Cloud“ planuose yra nemokami neriboti domenai.

Tas pats pasakytina ir apie kitus „HostGator“ planus, tokius kaip interneto priegloba, „WordPress“ priegloba ar perpardavėjų priegloba.

Svetainės, kurių pabaiga yra .co, .org, .net, .biz ir .info, kainuos tiek pat.

„HostGator“ planai

Jei jau naudojate „HostGator“ savo svetainei priglobti, .com svetainė jums kainuos tik 2,99 USD per metus.

WHOIS privatumas jums kainuos papildomą 14,95 USD mokestį per metus.

Užregistruokite domeno vardą „HostGator.com“

8. 1&1 („iONOS“)

1 ir 1 domenų apžvalga

Papildoma informacija

IONOS buvo įkurta 1988 m., Todėl jie buvo vieni seniausių domenų registratorių.

Bendrovė priklauso patronuojančiai bendrovei „United Internet“, kuri yra Vokietijos interneto paslaugų įmonė.

1&1 yra įsikūręs Montabaure, Vokietijoje, ir turi kitas vietas Karlsrūhėje, Zweibrücken, Miunchene ir Berlyne.

1&1 gaminį gali įsigyti vartotojai Vokietijoje, Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje, JAV, Kanadoje, Italijoje ir Meksikoje.

Visame pasaulyje įmonėje dirba daugiau nei 7000 darbuotojų.

Savybės ir kainodara

Tarp funkcijų yra domenų perkėlimas, svetainių kūrėjas, internetinių parduotuvių kūrėjas, interneto priegloba, „WordPress“ priegloba, valdoma debesų priegloba, VPS priegloba, verslo el. Pašto valdymas ir sąskaitos ir dar daugiau.

Internetinės rinkodaros ir el. Pašto rinkodaros įrankiai taip pat galimi per 1&1, taip pat SSL sertifikatai.

Jie teikia klientų aptarnavimo paslaugas visą parą ir visą parą per tiesioginius pokalbius, palaikymą telefonu, el. Paštą ir socialinę mediją.

.Com svetainių kainodara 1&1 yra gana pigi, palyginti su kitomis interneto prieglobos paslaugomis: 1 USD per metus. Tačiau ši kaina taikoma tik pirmaisiais metais. Po to .com bus 15 USD per metus, o .biz – 20 USD per metus.

1 ir 1 kainų nustatymas

WHOIS domeno privatumo apsauga prieinama nemokamai naudojant 1&1 domenuose, kuriuose galima privačią registraciją.

9. Registruotis.com

Registracija.com apžvalga

Papildoma informacija

Register.com buvo įkurta 1994 m., Jos būstinė yra Niujorke, Niujorke.

Bendrovė priklauso „Web.com Group Inc.“, kuri yra amerikiečių domenų vardų ir interneto svetainių kūrimo įmonė.

Šiuo metu „Register.com“ valdo daugiau nei 2,5 milijono skirtingų domenų vardų.

Savybės ir kainodara

Į savybes ir produktus įeina domenų perkėlimas, svetainių ir elektroninės prekybos svetainių kūrėjai, prieglobos ir SSL parinktys, el. Pašto paslaugos ir internetinės rinkodaros įrankiai..

Internetinės rinkodaros priemonės apima paieškos sistemų optimizavimą (SEO), mokamą už paspaudimą reklamą (PPC), „Facebook Boost“ ir dar daugiau.

Klientų palaikymo parinktys teikiamos telefonu ir el. Paštu visuose skyriuose. Deja, neatrodo, kad būtų tiesioginio pokalbio parinktis.

Pagalba klientams teikiama nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 12 val., Šeštadienį ir sekmadienį – nuo 9 iki 22 val.

.Com svetainė su Register.com grąžins jums tik 5 USD per mėnesį.

Svetainės, kurių skaičius baigiasi .net, .org, .biz, .info ir .us, kainuoja tiek pat, kiek per mėnesį .com svetainių.

Registracija.com kainodara

Ši norma yra daug pigesnė nei kitų domenų registratorių konkurentų, tokių kaip „Go Daddy“ ar „Yahoo“.

WHOIS privatumo apsauga yra prieinama už papildomus 11 USD per metus, todėl jūsų bendri metiniai mokesčiai už domeną ir WHOIS apsaugą turėtų būti maždaug 16 USD per metus..

10. „InMotion“ talpinimas

„inMotion“ domenų apžvalga

Papildoma informacija

„InMotion Hostingas“ buvo įkurtas 2001 m. Ir jo buveinė yra Los Andžele, Kalifornijoje. Bendrovei taip pat priklauso duomenų centras, esantis Ashburn, VA.

„InMotion Hosting“ yra privati ​​įmonė, kuriai priklauso daugiau nei 300 000 domenų. Jie taip pat valdo „Web Hosting Hub“, kuri yra žiniatinklio priegloba, sukurta pradedantiesiems ir tinklaraštininkams.

Savybės ir kainodara

Jie yra žinomi kaip žiniatinklio prieglobos stiprintuvai, turintys greitus serverius ir puikų veikimo laiką. Kiek tai susiję su priegloba, bendrovė siūlo bendrą verslą, VPS, perpardavinėtoją ir „WordPress“ prieglobą.

Jie taip pat siūlo įmonių prieglobos sprendimus ir interneto svetainių kūrimo paslaugas.

Be to, prie kiekvieno plano pridedamas automatinis domenų atnaujinimas, o kai kuriuose planuose, pvz., Bendro verslo prieglobos pakete, yra nemokamas domenas.

Bendrovė siūlo klientų aptarnavimą 24 valandas per parą, tiesioginių pokalbių, el. Pašto, „Skype“ ir pagalbos telefonu forma.

Jei ieškote .com domeno, tikitės sumokėti 15,99 USD per metus. Tas pats pasakytina apie .net, .org, .biz, .info ir .us domenus.

„InMotion Hostingas“ kainodara

Domeno privatumo apsauga yra papildoma 12,99 USD per metus, todėl didžiausia bendra suma siekia 28,98 USD per metus.

Bendrovė taip pat siūlo 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją, todėl galėsite gauti visą grąžinamąją išmoką, jei pastebėsite, kad „In Motion Hosting“ nėra jums prieglobos svetainė ar domenų registratorius..

Išvada

Niekada nebuvo taip lengva nustatyti ir kurti svetainę, ypač jei naudojate Turinio valdymo sistemą (CMS) ar svetainės kūrėją..

Negalite išvengti domeno vardo registravimo.

Negalite užregistruoti domeno vardo be domenų registratoriaus, kuris rūpinasi svetainės registravimo proceso pabaiga.

Jei domenų vardų sistemos nebuvo, mes turėtume naršyti internete įvesdami ilgus, sunkiai įsimenamus IP adresus..

Tinkamas domeno vardo ir domenų registratoriaus pasirinkimas neturėtų būti lengvas!

Dabar, kai žinote skirtumus tarp dešimties geriausių domenų registratorių, galite priimti pagrįstą sprendimą, kuris iš jų jums labiausiai tinka:

 • Domenas.com 
 • Varyk Tėti yra labai populiarus domenų registratorius, turintis 17 milijonų vartotojų.
 • Vardas čekas 2010 m. buvo paskelbtas „geriausiu domenų vardų registratoriumi“, o 2012 m. – „populiariausiu domenų vardų registratoriumi“.
 • „Bluehost“ yra ne tik puiki vieta užregistruoti domeną; tai taip pat puiki vieta priglobti jūsų svetainę. „Bluehost“ priglobta daugiau nei 2 milijonai svetainių.
 • 9 milijonai domenų yra užregistruoti „HostGator“. Kaip ir „Bluehost“, jie visų pirma yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas.
 • Vardas.com kontroliuoja daugiau nei 2 milijonus domenų iš 16,5 milijonų domenų, priklausančių jų patronuojančiai bendrovei „Dešinė pusė“.
 • 1&1 jau seniai veikia domenų registratorių pasaulyje; jie buvo įkurti 1988 m. Su 1&1, .com svetainių per metus domenui kainuoja tik 0,99 USD.
 • Registruotis.com valdo 2,5 mln. domenų ir siūlo plačias internetinės rinkodaros priemones.
 • „InMotion“ talpinimas siūlo automatinį domeno atnaujinimą ir daugybę skirtingų interneto prieglobos galimybių.
 • „Google“ domenai šiuo metu yra beta versijos, tačiau vis dar yra puikus domenų registratorius. Jie leidžia jums užregistruoti savo domeną iki dešimties metų, o WHOIS privatumo apsauga yra įtraukta į kiekvieną tinkamą domeną.

Visą ICANN akredituotų registratorių sąrašą galite rasti čia.

Pradėkite pasirinkdami domenų registratorių iš mūsų sąrašo, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą šiandien.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author