7 geriausios nemokamos internetinių tinklaraščių svetainės – pradėkite neišleisdami jokių pinigų

Taigi, jūs norite rašyti dienoraštį, eh? Aš suprantu tave. Praneškite pasauliui savo mintis ir galbūt užsidėkite papildomų pinigų iš kitos pusės.

briedžio galva atsirandanti gifija

Tikiuosi, kad kas nors, be jūsų mamos, domisi jūsų mintimis apie tai, kodėl briedžiai daro įtaką pasaulio inteligentijai ir iš tikrųjų čia tvarko reikalus. Nebūčiau nustebęs, jei sukursite didelę knygą.

Šis vaikinas kažką slepia.

Pirmasis žingsnis, norint pranešti pasauliui apie jūsų įrodymus ir tyrimus, yra pradėti rašyti internetinius dienoraščius. Nepatinka, kad norite mokėti pinigus, kad pradėtumėte rašyti internetinius dienoraščius. Manipuliacijos su briedžiais tyrimai yra nedidelis laukas ir mažai kainuoja.

Puiki žinia yra ta, kad siekiantis tinklaraštininko yra daugybė nemokamų variantų. Visos pasiekiamos geriausios nemokamų internetinių dienoraščių platformos ir mes norėtume padėti jums apsispręsti, kurią naudoti.

TLDR;

Jei rimtai žiūrite į nemokamus internetinius dienoraščius, yra du pasirinkimai.

  • 1 variantas – „WordPress“ yra skirta žmonėms, kurie nori žinoti viską apie savo svetainę. Tai žmonės, kurie nori ką nors sukurti nuo nulio ir turi geriausias SEO galimybes.
  • 2 variantas – Kita vertus, jei norite sukurti svetainę su nuvilkimo funkcija, kurioje būtų pasirūpinta priegloba, tada „Wix“ yra jūsų pasirinkimas.

7 geriausios nemokamos tinklaraščių svetainės

Susiaurinome iki 7 unikalių nemokamų internetinių dienoraščių variantų. Visos šios parinktys turi nemokamą jų paslaugos versiją, tačiau jos taip pat leidžia jums mokėti už patobulintą patirtį.

Jei vis dar norite gauti daugiau informacijos, patikrinkite mūsų internetinių dienoraščių platformos palyginimą.

1. „WordPress“ – didesnė mokymosi kreivė, visiška laisvė

„WordPress“ yra internetinių dienoraščių rašymo pabaiga. Tinkama kaina yra maža ir lygi nuliui dolerių ir nulio centų. Jei jums įdomu, kodėl taip yra, nes „WordPress“ yra atvirojo kodo turinio valdymo sistema.

Tai sprendimas visiems, norintiems pasidomėti internetinių dienoraščių žaidimu. „WordPress“ yra platforma, leidžianti maksimalų pritaikymą, geriausią SEO praktiką ir įrankius, leidžiančius jums padaryti bet ką.

„WordPress“ valdo 30% interneto, kokį mes šiandien žinome.

Priežastis, kodėl „WordPress“ valdo didelę interneto rinkos dalį, yra ta, kad ji gali padėti jums sukurti nuostabią savo svetainę.

Vienintelė „WordPress“ problema yra ta, kad yra gana didelė mokymosi kreivė. Aš paprastai nerekomenduoju „WordPress“ žmonėms, kurie nieko nežino apie svetainės kūrimą, nes tai gali sukelti painiavą.

Pati „WordPress“ yra visiškai nemokama naudoti. Tačiau yra išlaidos, kurios gali sudėti. Pirmasis žingsnis yra rasti kur priglobti jūsų svetainę. Yra nemokamų prieglobos paslaugų, tačiau jos paprastai nėra labai geros. Mes rekomenduojame įvairias „WordPress“ interneto prieglobos paslaugas, atlikdami daug tyrimų, kad galėtumėte paremti mūsų pasirinkimą, jei „WordPress“ iš tiesų yra jūsų tinklaraščių pasirinkimas.

Jei jums nepatinka nė viena nemokama „WordPress“ siūloma tema, turėsite mokėti ir už temą. Yra puikių internetinių dienoraščių temų, kurių vertė siekia apie 35 USD, tačiau dažniausiai naudojamos „premium“ temos yra apie 100 USD.

„WordPress“ temos

Kaip pradedantysis kurti „WordPress“ svetainę gali šiek tiek priblokšti ir daug žmonių atsisako netrukus, kai tik pradeda. Jie nusprendžia, kad vis dar nori svetainės, todėl ieško dizainerio, kurį pasamdyti. Dizainerių kainos svyruoja nepaprastai, tačiau geras bus keturių skaičių ženklas.

Taigi, jei jūs ieškote svetainės kurti ateityje ir esate įsipareigojęs išmokti naudoti „WordPress“, tai tikrai yra jūsų pasirinkimas.

„WordPress“ prieglobos nustatymo veiksmai:

  1. Užregistruokite savo domeną – perskaitykite mūsų vadovą čia
  2. Sąrankos priegloba – pigus priegloba ar nemokami svetainių kūrėjai.
  3. Įdiekite WP per „cPanel“ arba „Managed Host“

2. „Wix“ – geriausias lengvai naudojamas nemokamas tinklaraštis

„WordPress“ yra geriausias būdas sukurti savo svetainę, jei turite žinių, laiko ir išteklių. Turint tai mintyje – Wix yra nuostabus.

„Wix“ yra programinė įranga, leidžianti nusikelti, leidžianti vartotojui kurti tikrai gražias svetaines be didžiulės mokymosi kreivės. Jis skirtas tiems, kurie nori iš anksto paruoštų šablonų ir lengvai naudojamo, intuityvaus vartotojo patirties.

Paslauga teikiama su daugybe funkcijų, leidžiančių lengvai kurti, nereikia įsigilinti į užpakalinę dalį, išsiaiškinti prieglobos ar bandyti surasti reikiamą temą.

Wix elementai

„Wix“ taip pat leidžia sukurti svetainę su jų dirbtinio dizaino intelektu.

Užuot skyrę laiko apžvelgti visas temas ir išdėstymus, programinė įranga pasirenka jus pagal jūsų pageidavimus ir užduodamus klausimus. Tai laiko taupymo ir sprendimų sušvelninimo funkcija, atimanti apie 75% visų suvaržymų, susijusių su svetainės kūrimu.

Taip pat nepaprastai lengva prisiregistruoti prie „Wix“ tinklaraščio. Tiesiog eikite į svetainę ir pasirinkite nemokamą parinktį, kad galėtumėte pradėti. Puiku, kad „Wix“ yra tai, kad jums nereikia nieko mokėti, kad iš tikrųjų išbandytumėte savo naują tinklaraštį. Jei nuspręsite, kad to nekenčiate, ir norite patikrinti kitą paslaugą, niekas netrukdo tai daryti.

„Wix“ lengvai naudojasi internetinių dienoraščių šablonais, kurie palengvina pirmojo įrašo rašymą ir palengvina jo naudojimąsi. Jei jums reikia pagalbos, žinių bazė ir klientų palaikymas yra puikūs. SEO parinktys nėra tokio paties lygio kaip „WordPress“, tačiau jos yra tinkamos naudoti ir tokios pat geros, kaip ir svetainių kūrėjui..

Vienas svarbus aspektas – Jei norite naudoti savo domeno vardą, turėsite mokėti už naudojimąsi „Wix“, tačiau nemokama versija yra puiki naudoti, jei jums tai nerūpi ar norite išbandyti prieš pradėdami domeno vardą.

Jei norite sužinoti daugiau, apsilankykite „Wix“ apžvalgoje.

3. Vidutinis – geriausias ne internetinis dienoraštis

Tikėtina, kad jei per pastaruosius kelerius metus įkėlėte internetinį internetą, jūs ką nors perskaitėte terpėje.

2016 m. Vidutinis parašytų istorijų skaičius kas savaitę vidutinėje buvo 140 000. Tai yra daugybė informacijos, skraidančios aplink „Medium“.

Medija, laikydamasi tinklaraščių kūrimo paslaugos, pasirinko kitokį požiūrį. Visas jūsų turinys, kurį rašytumėte, bus skirtas vidutinei, o ne jūsų svetainei. Tam yra privalumų ir trūkumų, tačiau tam, kad kas nors apsilankytų jūsų svetainėje (jei turite) jie turės tai peržiūrėti iš jūsų tinklaraščio įrašo, esančio „Medium“.

vidutinis straipsnio taisymas

Šaunūs dalykai apie vidutinę yra tai, kad jums niekada nereikės mokėti nieko, nesvarbu, kuo nesunku naudotis, ir kad visiems žmonėms, kurie jau lankosi „Medium“, yra sukurta auditorija..

Blogai yra tai, kad po SEO ekspozicijos laikymasis verčia ką nors imtis papildomų žingsnių norint rasti jūsų svetainę.

Vidutinė yra viena geriausių vietų pradėti internetinius dienoraščius. Jei turite keletą idėjų, kurias norite paskelbti pasauliui – viskas, ką jums reikia padaryti, tai peršokti ant „Medium“, užsiregistruoti ir leisti toms mintims suktis.

Jei kada nors nuspręsite sukurti savo erdvę, galite tiesiog nukopijuoti ir įklijuoti visus jūsų paskelbtus vidutinio dydžio įrašus į savo svetainę ir paskelbti juos ten..

Jei nesate tikri, kaip kurti savo tinklaraštį, labai rekomenduojame pradėti nuo „Medium“, priprasti rašyti internete ir tada eiti iš ten.

4. Weebly – kaip „Wix“ su mažesniu dizainu

„Weebly“ yra gerai žinomas svetainių kūrėjas, panašus į „Wix“ tuo, kad galite vilkti visus norimus elementus į puslapį.

Aš rekomenduočiau Weebly, jei jums tinka du kriterijai. Viena: Jūs visiškai nenorite mokėti už savo tinklaraštį. Du: jūs esate priblokšti Wix ir norite kažko dar paprastesnio.

Sunku priblokšti „Wix“, jei turite patirties naudojant programinę įrangą ir žaidžiant internete. Jei esate – „Weebly“ turi nemokamą planą, leidžiantį sukurti paprastą svetainę, kurioje pateikiami jų skelbimai.

internetiniai elementai

Daugybė žmonių naudoja „Weebly“, o sąsaja yra tokia paprasta, kokia tik tampa. Jūs nesukursite tokios gražios svetainės kaip dvi geriausios svetainių kūrėjos – „Squarespace“ ir „Wix“.

Tačiau „Weebly“ vis tiek leidžia sukurti gražiai atrodančią svetainę, kurioje yra visos internetinių dienoraščių funkcijos, kurių jums prireiks kartu su SEO pagalba.

„Weebly“ pateikiama su analitika, kad parodytų, kiek žmonių ateina į jūsų svetainę, ir jums reikės naudoti mokamą planą, jei norite naudoti savo domeną.

Visą „Weebly“ apžvalgą rasite čia.

5. Tinklaraštininkas – „Old School cool“

Jei skaitėte dienoraščius, kai jie pirmą kartą pradėjo domėtis, ar esate perskaitę tinklaraštį, kuris buvo „Blogger“. „Blogger“, įkurtas 1999 m. Prieš „dot com“ burbulą, buvo pastatytas tam, kad visiems ir visiems būtų suteikta galimybė išgirsti savo balsą.

Dabar „Blogger“, priklausanti „Google“, vis dar leidžia norintiems rašytojams išgirsti jų balsą internete.

Viskas, ką turite padaryti, tai užsiregistruoti, kad galėtumėte pradėti naudotis paslauga. Panašu, kad visa kita „Google“ valdo platformos sąsaja, tačiau leidžia tinkinti savo tinklaraštį skirtingomis temomis.

sukurti tinklaraštininką-tinklaraštį

Galimos parinktys leidžia jums sukurti asmeninį tinklaraštį, kuris atrodo tikrai jūsų.

Vienintelė „Blogger“ problema yra ta, kad ji atrodo šiek tiek pasenusi. Jei palyginsite savo svetainę su „Blogger“ ar net „Medium“, tai gali atrodyti kaip jūsų tinklaraštis nuo 2006 m.

Kaip ir naudojant „Medium“, „Blogger“ yra puiki vieta pradėti, nes nemokama. Jei norite išbandyti internetinius dienoraščius ir vėliau sukurti svetainę, nesunku tiesiog perkelti ankstesnius pranešimus į savo svetainę.

6. Erdvė – nemokama, bet tik 14 dienų

„Squarespace“ naudojimas yra labai panašus į „Wix“ naudojimą. Jie abu yra svetainių kūrėjai, abu turi beveik identiškas tinklaraščių rašymo ir SEO galimybes, ir jie abu teikia nepaprastą klientų palaikymą, kad padėtų užstrigti. Jie abu yra pradedančiųjų variantai.

Kuo tada jie skiriasi? „Wix“ lengva naudoti, tačiau „Squarespace“ – dar lengviau. Blogas dalykas (arba geras dalykas, atsižvelgiant į tai, kaip į tai žiūrite) „Squarespace“ yra tas, kad jį sunkiau pritaikyti.

Erdvė erdvėje yra tarsi gyvenimas gražioje iš anksto pastatytų namų kaimynystėje. Visoje kaimynystėje yra apie dešimt skirtingų iš anksto pastatytų namų, tačiau yra dešimtys to paties iš anksto pastatytų namų, kuriuose gyvenate visoje apylinkėje..

Kiti žmonės, gyvenantys toje pačioje namo versijoje, kurioje jūs persikėlėte į jų baldus ir atlikote keletą dekoravimo pakeitimų, tačiau kaimynystės asociacija neleis jums atlikti didelių pokyčių.

„Squarespace“ yra gražūs šablonai, kuriuose galite atlikti ir nedidelius pakeitimus, tačiau tikrai esate tik šablonas. Kita vertus, „Wix“ leidžia visiškai pritaikyti, ką tik norite.

kvadratinė erdvė-tema1

Puikus dalykas „Squarespace“ yra tai, kad labai sunku sukurti blogai atrodančią svetainę. Šablonai yra švarūs, ir dienoraščių funkcionalumas tai atspindi. „Squarespace“ tikrai gali būti naudojami kūrybininkams, tokiems kaip fotografai ir menininkai, kurie taip pat nori tinklaraščių.

Plotas būtų didesnis sąraše, jei jis ilgesnis būtų laisvas. Ši paslauga siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją versiją norint išsiaiškinti, ar norite laikytis programinės įrangos.

Jei norite sužinoti daugiau apie „Squarespace“, perskaitykite mūsų išsamią „Squarespace“ apžvalgą. 

7. „Tumblr“ – daugialypės terpės / socialinės medijos sprendimas

„Tumblr“ buvo sukurta 2007 m. Kaip internetinių dienoraščių platforma, kuri taip pat veikia kaip socialinių tinklų svetainė.

Kadangi „Tumblr“ buvo sukurtas tinklaraščiams kurti, jame yra daug funkcijų, skirtų rašyti ir įkelti bet kokį medijos turinį, kurį galbūt norėsite naudoti.

„Tumblr“ siūlo tinkinimo parinktis, tačiau tinkinimas yra daug panašesnis į socialinės žiniasklaidos profilį, o ne į tinklaraščių tinklalapius.

Vienas puikus „Tumblr“ dalykas yra tai, kaip paprasta ja naudotis ir kaip lengvai naudojamas prietaisų skydelis.

„tumblr“ prietaisų skydelis

Vis dėlto tai yra „Tumblr“ – ji buvo sukurta kaip internetinių dienoraščių platforma, tačiau dauguma „Tumblr“ vartotojų ją naudoja kaip socialinę žiniasklaidą, o ne kaip tinklaraščių platinimo platformą. Daugelis kompanijų iš tikrųjų naudoja „Tumblr“ norėdami papildyti srautą į savo tinklaraštį.

Jei norite socialiai integruoto tinklaraščio be jokių rūpesčių turėti savo, tada „Tumblr“ gali būti jūsų pasirinkimas.

Apibendrinant

Kalbant apie tai, tikrai yra dvi galimybės, kurios lemia kelią į tinklaraščių kūrimo erdvę. Jei tikrai nenorite turėti savo svetainės, „WordPress“ ir „Wix“ yra du pagrindiniai jūsų pasirinkimai. Jei jums nepatinka „Wix“, yra dvi alternatyvos, panašios ir „Weebly“, ir „Squarespace“.

Jei vertinate pritaikymą ir tikrai turite savo svetainę, naudokite „WordPress“.

Jei vertinate paprastumą, patogumą naudotis ir nereikia jaudintis dėl tiek, tada eikite į svetainių kūrėją, pvz., „Wix“.

DUK – populiariausios nemokamos tinklaraščių svetainės

Kaip pradedantieji dienoraščiai uždirba pinigus?

Yra keletas būdų, kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiams. Pajamos iš filialų yra lengviausias būdas pradėti, tačiau taip pat galite parduoti skaitmeninius produktus, el. Knygas ir kursus. Taip pat yra laisvai samdomų vertėjų rašymas ir reklama.

Kaip Kanadoje galiu pradėti kurti nemokamą tinklaraštį?

Greičiausias ir lengviausias būdas sukurti nemokamą tinklaraštį Kanadoje yra naudoti tokią paslaugą kaip „Medium“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti ir pradėti rašyti.

Kokios yra populiariausios tinklaraščių svetainės?

Populiariausios svetainės yra „WordPress“, „Wix“, „Squarespace“, „Medium“, „Weebly“, „Blogger“ ir „Tumblr“..

Ar tinklaraštininkai tikrai uždirba pinigus??

Visame internete yra daugybė tinklaraštininkų, kurie kūrė gyvus internetinius dienoraščius. Yra net tinklaraštininkų, kurie tapo turtingi per savo tinklaraštį ir išleido knygas, internetinius transliacijas ir kt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author