Geriausi nemokami svetainių kūrėjai

pyragas gifinisSurasti nemokamą svetainių kūrėją yra protingas sprendimas daugeliui žmonių.

Nugrimzti pinigus į tai, ko dar nelabai žinai, su kuo darai, nėra pati geriausia idėja. Dauguma žmonių mėgsta vairuoti automobilį prieš pirkdami, kodėl gi ne prieš tai perkant svetainių statytoją??

Nėra internetinių svetainių kūrėjų prekybos atstovų, į kuriuos reikėtų kreiptis. Kur jūs pradedate kurti internetinę svetainę? Jei neturite jokios ankstesnės patirties, tai gali būti tikrai painu.

Ką reiškia priegloba? Kaip sumažinti savo interneto svetainių kūrimo sąnaudas? Kodėl yra „WordPress.com“ ir „WordPress.org“? Tai gana painu, todėl pradėti nemokamai yra visai nebloga mintis.

Puiki žinia yra ta, kad yra keletas nuostabių variantų nemokamiems svetainių kūrėjams ir tai yra taip paprasta, kaip pyragas. Aš net nežinau, koks lengvas pyragas – tai gali būti lengviau.

Contents

Mūsų geriausi geriausių nemokamų svetainių kūrėjų pasirinkimai

Pirmiausia turėtumėte kreiptis į nemokamą svetainių kūrėją – tai „Constant Contact“. Nuostabus „Constant Contact“ dalykas yra tai, kad mes taip pat pasirenkame kaip geriausią el. Pašto rinkodaros paslaugą. Tai, kad jie siūlo nemokamą savo paslaugos versiją, yra tiesiog torto apledėjimas (nežinau, kodėl desertai turi tiek daug bendro su svetainių kūrėjais).

Pastovaus kontakto naudojimas yra lengviausias būdas sukurti svetainę ir veikti nemokamai, nesukeliant jokių papildomų komplikacijų, tuo pačiu pasineriant į el. Pašto rinkodarą..

1. Nuolatinis kontaktas – geriausias Kanados statytojas (apima nemokamą prieglobą)

Nuolatinis kontaktas nedalyvavo žaidime su svetainių kūrėjais. Jie yra žinomi kaip geriausia el. Pašto rinkodaros programinė įranga rinkoje.
Jie klaidžiojo nukreipimo puslapiuose ir tikriausiai padarė išvadą, kad žmonėms reikia tikrai gero nemokamo internetinių svetainių kūrėjo. Tada jie pastatė.

Pastovus kontaktas atliko puikų darbą kurdamas savo tinklalapio kūrėją, o nemokama jo versija suteikia jums kelią toliau nei bet kuriam kitam nemokamos internetinės svetainės kūrėjui..

Nemokama versija

Nemokamai paslaugos versijai yra apribojimų, tačiau ji padės pradėti kurti savo svetainę. Nereikia mokėti pinigų norint išsiaiškinti, ką darote, yra didžiulė pridėtinė vertė.

Nemokamų nuolatinio kontakto planų dalykas yra tai, kad jūs gaunate beveik viską, ką gaunate pagal mokamą planą. Jūs bent jau turite tai išbandyti. Štai keletas dalykų, kuriuos gausite nemokamai įsigiję planą, kurio dauguma kitų svetainių kūrėjų neįtraukia:

 • Bendrinimas socialiniame tinkle
 • „Facebook“ integracija
 • Kontaktų valdymas
 • Švininės gaudymo formos
 • „LogoMaker“
 • Parduoda 3 produktus
 • Mokėjimai internetu
 • Atsargų, užsakymų ir mokesčių valdymas
 • Kuponai ir nuolaidos
 • Sandoriai el. Paštu
 • Pristatymo valdymas

Kai kurioms iš šių funkcijų, pavyzdžiui, nuolaidoms, turite pereiti į antrąją ar trečiąją mokamą elektroninės komercijos paslaugų pakopą. Tai, kad jūs tiesiog galite nemokamai naudotis šiomis funkcijomis, yra beprotiška.

Lengvas naudojimas

Aš ką tik perėjau į „Constant Contact“ svetainių kūrėjų rinkodaros puslapį. Tinkamai nustatiau laikmatį, kai spustelėjau „Sukurti nemokamą svetainę“.

Nuolatinis kontaktas

Aš nusprendžiau sukurti kelionių agentūros svetainę, kurioje kažkas galėtų susisiekti su manimi el. Paštu arba paskambinę. 

Naudojau įprastas nuotraukas ir tiesiog laikiau logotipą kaip užrašą „Kelionių agentūra“.

Aš net nejuokauju, turėjau svetainę, sukurtą per 4 minutes ir 37 sekundes. Aš net neskubėjau ir ji taip pat atrodė gerai.

Jei aš praleisčiau dar dešimt minučių žaisdamas su daugiau nuotraukų ar keisdamas spalvas, manau, ši svetainė atrodytų lygiai taip pat gerai, kaip kitos kelionių agentų sukurtos pagal užsakymą agentūros sukurtos svetainės.

Jei norite, kad būtų sukurta paprasčiausia svetainė, kuri iš tikrųjų atrodo gerai, aš nematau prasmės naudoti nieko, išskyrus jų kūrėją. 

Kaip tai įmanoma?

Ne pradedamas nuo nulio

Pastovus kontaktas sukūrė greitą ir lengvą interneto svetainių kūrėją, naudodamas dirbtinį intelektą. Programinė įranga užduoda jums keletą klausimų apie norimą svetainės tipą ir tada siūlo jums konkrečias nuotraukų nuotraukas ir šablonus.

Jūs neturite milijono pasirinkimų, bet jūs turite nepaprastai didelę sumą nemokamų svetainių kūrėjams. Jei norite, netgi galite įkelti savo nuotraukas ir logotipą. 

Svetainių kūrėjas siūlo spalvų išdėstymą, kurį galite perjungti vienas nuo kito į kitą. Tada jis paklaus, kokių šriftų norite, ir naudoja kelis, kurie taip pat papildo vienas kitą tinkamu dydžiu. Jums tikrai nereikia dėl nieko jaudintis.

Turėdami beprotišką pasirinkimą su šimtais šablonų, tai nėra tai, ko išvengiate iš „Constant Contact“ svetainių kūrėjo. Tai, ką gaunate, yra paprasčiausias ir geriausiai atrodantis svetainių kūrėjas. Negalite pritaikyti to tiksliai tam, ko trokšta jūsų siela, bet jei jums to ir reikia, tikriausiai turėtumėte pasamdyti žiniatinklio kūrėją ir sėdėti šalia jo, kai jis kuria jūsų viziją.

2. „Wix“ – greitas, paprastas ir funkcionalus (Apima nemokamą prieglobą)

„Wix“ nėra kažkokia nemokama programinė įranga, veikianti perpus mažiau nei svetainių kūrėjai, už kuriuos žmonės moka.

„Wix“ yra pramonės lyderė, kai kalbama apie svetainių kūrėjus. Jie taip pat tiesiog siūlo nemokamą savo paslaugos versiją.

Nemokama versija

Nemokamai paslaugos versijai yra apribojimų, tačiau ji padės pradėti kurti savo svetainę. Nereikia mokėti pinigų norint išsiaiškinti, ką darote, yra didžiulė pridėtinė vertė.

Nė vienas iš nemokamo plano aspektų neturėtų jūsų atgrasyti nuo jo naudojimo. Jei nuspręsite, kad jums ateityje reikia papildomų funkcijų, būtumėte supratę, ar svetainė yra tai, ko iš tikrųjų norite.

Lengvas naudojimas

Iš tikrųjų yra lengviau naudotis svetainių kūrėjais. Atsižvelgiant į tai, „Wix“ vis dar gana lengva naudoti.

Galite sukurti svetainę su masiniu pritaikymu, be kodavimo ir be papildomų galvos skausmų. Yra būdų, kaip nepaisyti masinio pritaikymo ir tiesiog susikurti profesionaliai atrodantį tinklalapį, nedarant per daug.

Yra daugybė svetainių kūrimo paslaugų, kurios turi nuvilkimo funkciją. Visa tai reiškia, kad nutempiate tai, ką norite naudoti, ir tada numesite. Tai taip paprasta, kaip gaunama.

„wix-move-element-visur“

Tai idealiai tinka taisymui, kuriame pirmenybė teikiama greičiui ir patogumui.

Ne pradedamas nuo nulio

„Wix“ turi šią nuostabią funkciją, vadinamą dirbtinio dizaino intelektu. Iš esmės tai, ką daro ADI, yra užduoti jums įvairius klausimus ir pritaikyti tai algoritmui, kuris sukuria jums svetainę. Visas elementų, temų ir maketų parinktis jis paima iš jūsų rankų ir patraukia iš kiekvieno derinio.

Užuot skyrę laiko apžvelgti visas temas ir išdėstymus, programinė įranga pasirenka jus pagal jūsų pageidavimus ir užduodamus klausimus. Tai laiko taupymo ir sprendimus lengvinanti funkcija.

„Wix“ yra skirta žmonėms, norintiems sukurti jiems išskirtinę svetainę, nereikia spręsti visų papildomų dalykų, susijusių su svetainės valdymu..

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamią „Wix“ apžvalgą.

3. „WordPress“ – didesnė mokymosi kreivė, bendras pritaikymas (reikalingas mokamas priegloba)

„Wordpress“ yra dar viena puiki galimybė, jei ieškote geriausio nemokamo svetainių kūrėjo. Tai nėra taip intuityvu ir lengva pradedantiesiems kaip „Wix“, tačiau ji suteikia galimybę pritaikyti kur kas daugiau (už kainą).

Jei ieškote ilgalaikio tinklalapio kūrimo ir galite sau leisti 10–15 valandų išmokti naudotis „WordPress“, turbūt tai tikrai yra geresnis pasirinkimas.

Prieš pradėdami naudotis „WordPress“ pranašumais, turėtume išsiaiškinti, kuo skiriasi WordPress.com ir WordPress.org.

„Dot Com“

WordPress.com yra panašus į „Wix“. Einate į svetainę, prisiregistruojate ir pradedate kurti savo svetainę. Tai labai paprasta.

Kai naudojate „Wix“ – pati „Wix“ priglobia jūsų svetainę. Tai reiškia, kad „Wix“ iš tikrųjų teikia technologijas ir paslaugas, kurių reikia tinklalapiui žiūrėti internete.

„WordPress.com“ daro tą patį. Tai priglobia jūsų svetainę jums ir teikia nemokamą svetainės kūrimą. Čia taip pat siūlomos geriausios svetainės kūrimo priemonės versijos ir daugybė papildomų variantų.

Galite tiesiog apsilankyti svetainėje ir pradėti nemokamai naudotis šiandien, kad patikrintumėte.

Dot Org

Tai yra „WordPress“ dauguma žmonių, kalbėdami apie „WordPress“.

Ši versija yra visiškai nemokama, naudojant papildomas parinktis, tokias kaip temos ir programos. Ji taip pat veikia skirtingai nei „WordPress.com“ versija ir „Wix“.

Užuot „WordPress“ priglobę savo svetainę, turite išeiti į platųjį internetą ir rasti savo prieglobos paslaugą. Tai paprasta, tačiau prideda papildomą procesą ir proceso sudėtingumą. Bet kokia gera prieglobos paslauga kainuoja pinigus, tačiau ten yra keletas nemokamų versijų, kurias galima naudoti.

Kaip veikia „WordPress“

Priešingai nei mano daugelis žmonių – jums nereikia žinoti, kaip užkoduoti, norint naudoti „WordPress“. Daugybė temų suteikia daug funkcijų, kurias siūlo „Wix“, su galimybe toliau tinkinti pagal kodą.

„WordPress“ prietaisų skydelis

Temos skiriasi nuo „Wix“. Norėdami sukurti savo svetainę, „WordPress“ turite pasirinkti temą. Temos iš esmės yra tai, ką „Wix“ jau yra įmontavusi programinėje įrangoje. Jie yra jūsų svetainės kaulai. Kiekviena tema turi tam tikrus apribojimus, kaip atrodys jūsų svetainė, tačiau galite pasirinkti, kur visi jūsų elementai yra tinklalapyje, taip pat spalvų schemą.

Kiekviena tema turės savo funkcionalumą ir apribos pritaikymą – ypač nemokamas. Nemokamos temos suvaržo, tačiau vis tiek gali leisti kurti gražią svetainę.

Nemokama „WordPress.com“ versija

Reikėtų nepamiršti, kad „WordPress.org“ versija visada yra nemokama. Vienintelis dalykas, už kurį turite mokėti ne tik dėl prieglobos, yra bet kokios premium temos ir programos, kurių galbūt norėtumėte.

Paprastumo dėlei tiesiog yra prasmingiau naudoti „Wix“, jei ieškote nemokamos svetainių kūrėjo versijos.

4. „Zyro“ svetainių kūrimo priemonė – lengviausias būdas sukurti svetainę

Nemokama versija

Nemokama „Zyro“ versija turi daug kuo patikti. Nemokami vartotojai ir mokami vartotojai gauna nemokamą SSL sertifikavimą ir svetainės SEO optimizavimą iškart, kartu su kai kuriais AI įrankiais, „Unsplash“ integracija ir svetainės optimizavimą mobiliesiems vartotojams..

Tačiau nemokama versija šiek tiek nukenčia, nes jums neleidžiama prisijungti prie „Google Analytics“, o tai yra didžiulis minusas rimtiems internetinio verslo savininkams. Jūs taip pat turite susidurti su reklama.

Šablonai

„Zyro“ pateikia dešimtis šablonų, jei mokate už vieną iš kitų planų, iš kurių yra du: „Basic“ ir „Unleashed“. Tai yra papildomos gėrybės, tokios kaip skelbimo pašalinimas, ryšys su jūsų pagrindiniu domenu ir „Google“ žymų tvarkyklė. Jūs taip pat gausite daug daugiau pralaidumo – 10 GB „Basic“ arba neribotas „Unleashed“.

Šablonai, iš kurių galite pasirinkti, yra įvairūs ir gerai apgalvoti, nors negalite jų keisti taip, kaip dažnai leidžia kiti svetainių kūrėjai. Pvz., Negalite pakeisti šriftų jokiuose šablonuose.

Vis dėlto galimi šablonai yra gerai sukurti kelioms nišoms ar temoms, tokioms kaip menas ar mada.

AI įrankiai

Taip pat paminėtume, kad pridedami PG įrankiai yra naudingi ir prieinami visiems. „AI Writer“ gali padėti užpildyti jūsų svetainę turiniu, kol neturite laiko pasamdyti tikrosios „copywriter“, o „AI Heatmap“ gali padėti išsiaiškinti, kurie puslapiai geriausiai veikia lankytojus, taigi galite padidinti savo konversijos koeficientą..

Tinklelis statybininkas

Su „Zyro“ susijusi statybinė sąsaja naudoja iš anksto nustatytą tinklelio formatą, kurį gana lengva naudoti ir intuityviai suprasti. Neigiama yra tai, kad galite pakeisti tinklelių išdėstymą ar dydį, taigi jūs apsiribojate geriausiu „Zyro“. Taigi, šis svetainių kūrėjas neabejotinai yra optimizuotas naujiems vartotojams, o ne patyrusiems svetainių kūrėjams, norintiems šiek tiek daugiau pritaikymo ar valdymo po ranka..

Garbės paminėjimai kitiems nemokamiems internetinių svetainių kūrėjams Kanadoje

„Wix“ ir „WordPress“ yra mūsų pirmieji nemokamų svetainių kūrėjų pasirinkimai ir galite jaustis laisvai peržiūrėdami ilgesnį ir išsamesnį dviejų variantų palyginimą..

Jie nėra vieninteliai nemokami variantai. Iš tikrųjų yra daugybė nemokamų svetainių kūrėjų. Daugelis nėra puikūs. Sunku pasiūlyti fantastišką paslaugą nemokamai. Tačiau yra keletas kitų variantų, kuriuos verta paminėti: „Weebly“, „Pixpa“ ir „Droopal“.

„Weebly“ paprasta naudoti, paprasta ir paprasta, naudojant paprastą sąsają. Tai beveik nesumažino rekomendacijos, tačiau iš esmės tai tik blogesnė „Wix“ versija. Vis dėlto, jei norite alternatyvos „Wix“. Nesuklyskite suklydę, mes vis dar manome, kad „Weebly“ yra puikus statytojas, tačiau jam trūksta visų „Wix“ funkcijų.

„Pixpa“ yra kažkas kita. Pradėkime nuo to:

„Pixpa“: geriausias fotografų svetainių kūrėjas

„Pixpa“ yra fantastiška parinktis, jei konkrečiai ketinate sukurti svetainių rinkinį, kad galėtumėte parodyti ir parduoti savo naujausią ir geriausią kūrybą.

Jei skubate pradėti savo karjerą ir neturite laiko išmokti naudotis svetainių kūrėju, „Pixpa“ yra teisingas pasirinkimas.

Tai rimtai turi būti viena lengviausių ir prieinamiausių „drag and drop“ svetainių kūrėjų, sukurta specialiai tiek dizaineriams, tiek fotografams. Jie taip pat turi 15 dienų nemokamą bandomąją versiją, todėl galite laisvai išbandyti „Pixpa“ be jokių stygų.

„Pixpa“ planai

Priešingai nei daugelis kitų svetainių kūrėjų rinkoje, „Pixpa“ nesiūlo nemokamo plano. Todėl pasibaigus 15 dienų nemokamos bandomosios versijos galiojimo laikui, turėsite pasirinkti iš nedidelio galimų mėnesio planų asortimento..

Tai pasakius, bazinis planas yra ypač įperkamas ir kuriant jūsų svetainę tikrai nėra tiek daug apribojimų. Tiesą sakant, jūs gausite beveik viską, ką gavote naudodami „premium“ planą, išskyrus neribotą nuotraukų saugyklą ir keletą papildomų funkcijų.

pixpa portfolio temos

Kai jūsų nemokama bandomoji versija pagaliau baigsis, galėsite pasirinkti iš trijų planų, pritaikytų jūsų specifiniams kūrėjo poreikiams. Šie planai yra išvardyti Kainodaros puslapyje kaip „fotografams“, „kūrėjams“ ir „klientų galerijos“. Svarbu pažymėti, kad paskutinis nėra pateikiamas kartu su svetaine.

„Pixpa“ fotografams

Fotografų planai tinka tiems, kurie nori sukurti aplanko svetainę, kurioje vaizduojami ir parduodami atvaizdai kaip skaitmeniniai atsisiuntimai ar atspaudai naudojant el. Prekybos galerijas, o ne fizinius produktus. Keturi planai svyruoja nuo 6 USD iki 32 USD per mėnesį, atsižvelgiant į tai, ar norite būti apmokestinami kasmet, ar per mėnesį.

„Pixpa“ kūrėjams

Kūrėjų planai yra skirti tiems, kurie nori sukurti svetainę, taip pat parduotuvę, kurioje galima parduoti fizinius ir skaitmeninius produktus ir paslaugas. Galvok apie elektronines knygas, marškinėlius ir dirbtuves. Skirtingai nuo fotografo planų, kūrėjai gali pasirinkti iš trijų planų, kurių kaina svyruoja nuo 6 USD iki 20 USD per mėnesį.

„Pixpa“ klientų galerijos

Klientų galerijų planas yra nepriklausomas produktas, leidžiantis tiesiogiai dirbti su klientais, redaguojant, koreguojant, dalijantis ir parduodant vaizdus. Paskelbę taip pat galite gauti klientų mėgstamiausių ir atsiliepimų apie savo nuotraukas. Atsižvelgiant į tai, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad šis plano tipas neapima portfelio tinklalapio.

Kiekviename plane yra žiniatinklio priegloba per „Amazon Web Service“ (AWS). Prisiregistruodami prie metinio plano galite gauti net vienerius metus nemokamos domenų registracijos.

Vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis planą, yra tai, kad jūs negalite kartu sudėti el. Prekybos galerijų ir internetinės parduotuvės vienoje svetainėje. Be to, visuose planuose yra 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, taip pat palaikymas visą parą ir visą parą, todėl, jei nesate patenkintas, nereikia rizikuoti, kad mesti pinigus į kanalizaciją..

Kaip naudotis „Pixpa“

Fotografams ir kūrėjams teikiama daug patogioms interneto svetainėms kurti skirtų paslaugų, tačiau niekas nenusileidžia „Pixpa“. Trumpai tariant, „Pixpa“ yra paprasta „pasidaryk pats“ interneto dizaino platforma, orientuota į internetinius portfelius. Geriausia dalis apie tai? Jums net nereikia kodavimo patirties, kad sukurtumėte nuostabų portfolio, nes „Pixpa“ paprastas „drag and drop“ svetainių kūrėjas.

„pixpa“ svetainių kūrėjas ui

Kai prisiregistruojate į nemokamą bandomąją versiją, jums užduodama daugybė paprastų klausimų, susijusių su jūsų planuojamos kurti svetainės tipu ir tuo, ar ketinate parduoti produktus ir paslaugas. Po to jūsų bus paprašyta pasirinkti paprastą temą.

Jei tau tai nepatinka, nebijok; vėliau galite pakeisti. Kalbant apie „Pixpa Home“ prietaisų skydelį, jums nereikia būti raketų žinovu, kad tai išsiaiškintumėte: jis yra paprastas, minimalistinis ir labai lengva naršyti.

Kaip ir beveik kiekvienam internetinių svetainių kūrėjui, visi valdikliai yra kairėje pusėje, taigi, jei anksčiau buvote naudoję jį, „Pixpa“ nesijaus per daug svetimi. Kad būtų lengviau, bazinėje svetainėje yra iš anksto paruošti puslapiai, kuriuos galite laikyti, taisyti ar net ištrinti.

Pridėti puslapius yra paprasta; Jums tereikia vieno mygtuko paspaudimo, kad būtumėte nusiųstas vizualiųjų dizainerių, kur galite redaguoti puslapius išsamesnėje vietoje. Kadangi kažkas, turintis mažai žinomų interneto dizaino žinių, išbandė tai sau ir buvo nustebęs, kad per tokį trumpą laiką pavyko sukurti mažą, profesionaliai atrodančią portfelio svetainę..

„Weebly“ – dar vienas puikus nemokamų svetainių kūrėjas

„Weebly“ veikia panašiai kaip „Wix“ ir tikriausiai yra trečia ar ketvirta geriausia svetainių kūrėja rinkoje.

Kalbant apie nemokamus internetinių svetainių kūrėjus, ji yra antra ar trečia geriausia svetainių kūrėja, atsižvelgiant į tai, ką kategoriškai laikote „WordPress“.

Kuo jis skiriasi nuo Wix

Weebly lengva naudoti – viskas turi prasmę. Su statybininku kyla problemų dėl to, kad galutinis produktas visuomet atrodo mažai. Baigę darbą su „Wix“ svetaine, galite užtikrintai pasakyti, kad ji atrodo gerai, arba atlikti pakeitimus, kad ji atrodytų gerai.

internetiniai elementai

Su „Weebly“ yra didelė tikimybė, kad pažiūrėsite į galutinį produktą ir pasijusite savotiškas meh apie tai. Tiesiog bus gerai.

Temos pritaikymas „Weebly“ yra gana ribotas, ypač palyginus su tuščio drobės tipo redaktoriumi, pavyzdžiui, „Wix“. Nors ja lengva naudotis, tiesiog nėra tiek daug galimybių.

Vienas dalykas, kurį Weebly daro geriau nei „Wix“, yra viskas, kas tvarkinga ir tvarkinga. „Wix“ gali šiek tiek priblokšti nesuskaičiuojamą daugybę variantų, kuriuos galite patraukti. Weebly jaučiasi organizuotesnis, o tai gali daug padėti patiriant stresą ir nerimą kuriant jūsų svetainę.

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų „Weebly“ apžvalgą.

Nemokama versija

Nemokama „Weebly“ versija siūlo pakankamai, kad galėtumėte pradėti. Atnaujinti lengva, kai išsiaiškinote, ar jums patinka platforma. Šlapias kojas tikrai verta skirti šiek tiek laiko.

„WebSelf“ – geriausias prancūzų svetainių kūrėjas

„WebSelf“ yra geriausias prancūzų svetainių kūrėjas rinkoje. Jis dera tiesiai į kitų šiame sąraše paminėtų internetinių svetainių kūrėjų pelėsį.

Šis prancūzų svetainių kūrėjas leidžia gana daug nuveikti naudojant nemokamą versiją ir leidžia tiksliai pamatyti, kas tai yra, nemokant nė cento.

Kuo jis skiriasi nuo Weebly

Mes ką tik paminėjome „Weebly“ kaip lengviausią svetainių kūrėją, kuris vis tiek gali labai greitai sukurti gana gerą svetainę.

Čia yra šokiruotojas, „WebSelf“ iš tikrųjų dar lengviau naudoti. „WebSelf“ įkūrėjų tikslas buvo padaryti interneto plėtrą prieinamą visiems.

Tai tiesiog užtrunka keletą paspaudimų. Galite pakeisti, kaip atrodo fonas, pridėti savo pasirinktinių nuotraukų ir per kelias minutes parašyti šmaikščią kopiją.

Naudodamiesi „WebSelf“ galite pasiekti dizainus, kuriuos įmonė jau sukūrė. Jie net visą laiką prideda naujų, kad galėtumėte rasti šabloną, kuris tinka tai, ko ieškote.

„WebSelf“ pavyzdys

Naudodamiesi „WebSelf“, aukštas pritaikymo lygis nėra tai, ko jūs gaunate. Gaunate gana šlifuotą produktą, nieko nedarydami. Taip pat svarbu paminėti, kad „WebSelf“ leidžia daug lengviau laikytis Kanados svetainių pritaikymo neįgaliesiems gairių.

Temos tinkinimas „WebSelf“ yra gana ribotas, kaip ir „Weebly“, ir keičiant jos aspektus yra gana panašus. Didelis diferencialas yra jau sukurti dizainai, kuriuos siūlo „WebSelf“. 

„WebSelf“ iš tikrųjų tvarko reikalus, todėl „Weebly“ atrodo kaip netvarka. Galimų elementų vilkimas ir numetimas gali būti paprasčiausias būdas pasakyti, kad kada nors sukūrėte svetainę. Beveik nereikia pastangų.

Nemokama versija

Nemokama „WebSelf“ versija siūlo pakankamai, kad galėtumėte pradėti. Atnaujinti lengva, kai išsiaiškinote, ar jums patinka platforma. Šlapias kojas tikrai verta skirti šiek tiek laiko.

Kiti

Nebūtinai rekomenduoju šias parinktis, tačiau jos tikrai yra alternatyvios galimybės.

„ucraft“ logotipas„Ucraft“: Nemokami planai leidžia sukurti pasirinktinį domeną. Tinklalapių dizainas blokuoja savotiškai. Kai kuriems žmonėms tai patinka, bet manau, kad „drag and drop“ statybininkai yra šiek tiek patogesni vartotojui.

ryškus logotipasĮspūdingai: Stebėtina, kad ji turi ir privalumų. Pvz., Galite parduoti vieną išskirtinį produktą savo tinklalapyje. Jie specializuojasi kurdami vieno puslapio svetaines, todėl temos ir dizainas nėra tokie svarbūs.

„site123“ logotipasSITE123: Puikus pasirinkimas mažiausiai technikos išmanantiems iš mūsų. SITE123 turi šablonų sistemą, vadinamą projektavimo pagalba. Tai leidžia beveik automatiškai sukurti svetainę, kuri atrodo gana gerai. Jei norite į savo svetainę įnešti kūrybinių šaltinių, SITE123 nėra geriausias pasirinkimas.

„jimdo“ logotipasJimdo: Nemokamuose „Jimdo“ planuose yra puikių funkcijų, tokių kaip el. Prekybos galimybės ir vaizdo įrašų įdėjimas. Dizaino sąsaja nėra pati geriausia, tačiau su ja galite sukurti vidutiniškai atrodančią svetainę.

Išvada

Kalbant apie tai – jei ieškote nemokamo svetainių kūrėjo, greičiausiai nenorite per daug apsunkinti sprendimo.

Išbandyti kiekvieną aukščiau pateiktą parinktį lengva, nes galite nemokamai prisiregistruoti ir išbandyti bet kurį iš jų. Tai būtų geriausias būdas išsiaiškinti, kuris jums labiausiai patinka.

Jei nesijaučiate to darantis, tiesiog naudokite nuolatinį kontaktą. Tai supaprastina reikalus, tiesiog vykstant ten ir pradedant. Norint užmegzti nuolatinį kontaktą, pradedantiesiems reikia daug. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų milžinišką straipsnį apie geriausius svetainių kūrėjus.

Nemokami svetainių kūrimo priemonės DUK

Ar yra gerų nemokamų svetainių kūrėjų?

Taip! „Wix“ ir „WordPress“ yra puikios nemokamų svetainių kūrėjų parinktys.

Kas yra lengviausias nemokamų svetainių kūrėjas?

Lengviausiai naudojamas nemokamas svetainių kūrėjas yra SITE123. Vis dėlto lengviausia ne visada yra geriausia. „Wix“ siūlo daugiausiai funkcijų, tačiau yra gana paprastas.

Ar „Wix“ yra geresnė nei „WordPress“?

Trumpas atsakymas yra ne. Ilgesnis atsakymas yra, kad taip gali būti. Jei norite labai tinkinti savo svetainę be tvirtos mokymosi kreivės, tada „Wix“ yra geresnė už „WordPress“. „WordPress“ yra gilus pasinėrimas į internetinių svetainių kūrimą, o „Wix“ yra tarsi panira į seklų galą ir flirtuoja su mintimi plaukti į giliausią galą..

Ar tikrai „Wix“ yra laisvas?

„Wix“ versija yra nemokama, tačiau jūsų domeno vardas bus tokio formato: username.wixsite.com/siteaddress. Norėdami naudoti pasirinktinį domeną ir atrakinti daug funkcijų, turėsite pasirinkti mokamą planą

Kaip gauti nemokamą domeno vardą iš „Wix“?

Pasirinkus mokamą planą, galimas nemokamas domeno vardas. Jūs vis dar turite sumokėti už „Wix“ planą, tačiau jie metus laiko įleidžia domeno vardą nemokamai

Koks yra geriausias nemokamų svetainių kūrėjas smulkiajam verslui?

Mes rekomenduojame „WordPress“ mažoms įmonėms, nes jos yra daugiau mokėjimų, analizės ir stebėjimo funkcijų. Perskaitykite mūsų smulkaus verslo apžvalgą.

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • „MageeWP.com“
 • SvetainėSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author